Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Épp most néztem, hogy felkerült MS Store-ba a Horizon 3. Letölteni még nem lehet az egész játékot. Pár MB-t tölt csak le telepítéskor.

Rákeresve, a Demónak nyoma sincs.

De, lehet ezért (XO topic-ból)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102) cyberkind


cyberkind
félisten

Én megvettem az Ultimate Edition-t PC-re, igaz megakartam volna várni a Demo-t ha egyáltalán lesz PC-re, de remélem, hogy az Apex után ez is tökéletesen fog menni.

Paranormal Cocktivity

(#104) sagem


sagem
addikt

Sajnos nagyon úgy fest, hogy nem lesz PC-s demó..legalábbis az MS egyik -nagy- portálnak sem válaszolt még ezzel kapcsolatban, a megjelenés pedig már nagyon közel van..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#105) gali777


gali777
őstag

Talán holnap jön

(#106) sagem: Konzolon kint van már nem?

[ Szerkesztve ]

(#106) sagem válasza gali777 (#105) üzenetére


sagem
addikt

Jön, de nem PC-re, ez a szívfájdalmunk :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#107) hackeeeee válasza gali777 (#105) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs.

Elvileg holnap hajnal 3.

Véleményem szubjektív...

(#108) fatorzs


fatorzs
tag

Aki játszott a korábbi részekkel, mit gondol, milyen offroad-onroad arányra lehet számítani? Én egy jó kis TDU szerű országúton autókázós mókát szeretnék legszívesebben, de a promó anyagok alapján ez a játék közelebb lesz a DiRT-höz mint a TDU-hoz. Viszont az autólista többsége, ha jól látom inkább utcai járgány. :F

(#109) hackeeeee válasza fatorzs (#108) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vegyes lesz.

A 2-nél ugye a Storm Island adta az Offroad részt, itt már bele tették. :)

Szerintem ez sokkal jobb mint a TDU.

Véleményem szubjektív...

(#110) Keller16


Keller16
aktív tag

Xboxon tölthető a demó. Szerencsére PC-re is úton van. Legalábbis állítólag a livestreamen elhangzott.

[ Szerkesztve ]

(#111) sagem válasza Keller16 (#110) üzenetére


sagem
addikt

Meglátjuk, jó lenne, mindenesetre ha lesz PC-s demó akkor pláne érthetetlen, hogy miért nem adtak/adnak ki egy közleményt róla. (nézem a közvetítést, egyfolytában faggatják a cseten, a játékról megint elmondta a tag, hogy jön konzolra/PC-re, a demóról csak annyit mondott most hogy ez egy X1es demó)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#112) fatorzs válasza hackeeeee (#109) üzenetére


fatorzs
tag

Azt értem én, hogy vegyes, de mennyire? 70-30%? 20-80?
Nincs, nem volt és nem is lesz xboxom, nem tudom, mi az a Storm Island :))
Remélem, hamar kijön pc-re is a demó!

(#113) sagem válasza sagem (#111) üzenetére


sagem
addikt

Most már a csetbe is beírták moderátorok (mert őrjöngés van hogy hol a PC demo :D ), hogy jelenleg nincs infójuk a PC-s demóról, ha lesz megosztják..szóval sajnos itt sem nyert megerősítést a létezése :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#114) sagem


sagem
addikt

Megjött a hivatalos infó végre, ne várjuk a PC-s demót srácok :(

"PC Demo Upate

We know fans are curious about the state of a Windows 10 PC demo for Forza Horizon 3. A standalone “Forza Horizon 3” PC demo will be released sometime after launch. We invite all players who are eager to play Forza on PC to try “Forza Motorsport 6: Apex”, available now in the Windows 10 Store for free. The Windows 10 version of “Forza Horizon 3” has been built in lockstep with our learnings from “Forza Motorsport 6: Apex”, which just released out of Beta last week and added wheel support. We’re dedicated to bringing the quality and innovation our fans expect from Forza to the PC, and we’re confident players will have a fantastic experience with “Forza Horizon 3” at launch. "

[link]

Szóval lesz..csak éppen a megjelenés után valamikor.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#115) cyberkind válasza sagem (#114) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor jól értelmeztem a másik cikknél a hsz-t, azért ez bunkóság tőlük, hogy a sok senkinek ingyé' osztogatják a full játékot ráadásul korai hozzáférésben, én meg aki előrendelte 29k-ért a fullos kiadást nem tudom kipróbálni amikor már alig tudom kivárni a 23-át. :W :U

Paranormal Cocktivity

(#116) hackeeeee válasza cyberkind (#115) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PC-nél ez nem meglepő, hogy később jön a játék, mint a megjelenés lapja.

Véleményem szubjektív...

(#117) cyberkind válasza hackeeeee (#116) üzenetére


cyberkind
félisten

De az meglepő, hogy szaros demot nem tudnak csinálni, helyette jól elszórakozgattak az Apex-szel, még szerencse, hogy az Ultimate kiadás itt is 23-tól indul, 10 durva nap lassan 3 év Horizon 2 után.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#118) Keller16


Keller16
aktív tag

Akkor jöhet a demó nélküli ultimate preorder :DD

(#119) gali777 válasza Keller16 (#118) üzenetére


gali777
őstag

;] :DDD

(#120) Keller16 válasza gali777 (#119) üzenetére


Keller16
aktív tag

Helyes, gyülekezzünk csak ;)

(#121) Elmör válasza sagem (#114) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor megvárom a demót, eldöntöttem, nem fogom előrendelni, nem veszek zsákbamacskát. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#122) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Olyan szintu tuning mint a sima forzakban van, nem lesz, ugye? Csak body kit, felni meg finomhangolas?

(#123) Csapoati válasza Tufa_ (#122) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De, lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124) hackeeeee válasza Tufa_ (#122) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lesz.

Véleményem szubjektív...

(#125) Tufa_ válasza hackeeeee (#124) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Szuper, koszi mindkettotoknek :)

(#126) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira brutálisan jól néz ki One-on a játék demója, hogy bele sem merek gondolni, milyen lesz PC-n. :Y

Live-Die-Respawn

(#127) hackeeeee válasza oriic (#126) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én QHD-s monitoron próbáltam ki a demót, de szerintem holnap visszateszem tv-re a boxot, és megnézem ott is.

Véleményem szubjektív...

(#128) sagem válasza oriic (#126) üzenetére


sagem
addikt

Egen, én csak videókon láttam most, de tényleg nagyon királyul fest, mondjuk kb. ezt várja mindenki egy Forzától :K

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#129) Keller16


Keller16
aktív tag

Legyen már jövő péntek :O Remélem PC-n is lesz preload és nem aznap kell 50 gigát letölteni..

(#130) hackeeeee válasza Keller16 (#129) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, jókérdés, most valami 30-40 megát tölt le csak.

Véleményem szubjektív...

(#131) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy kép tőlem a csúnyábbik erdős részről.

NeoGAF demó topikba pakolják a népek a jobbnál jobb gifeket, képeke, videókat. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#132) 8zabi


8zabi
őstag

Szingapúrból PayPal-lal vagy kártyával vettétek a játékot?

(#133) hackeeeee válasza 8zabi (#132) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Giftcard.

Véleményem szubjektív...

(#134) 8zabi válasza hackeeeee (#133) üzenetére


8zabi
őstag

erről kaphatnék egy kis okosítást?

(#135) 8zabi válasza 8zabi (#132) üzenetére


8zabi
őstag

most találtam ezt, kicsit aggasztó

If you move to a different country or region, change your region setting to keep shopping at Store. Note: Most products purchased from Windows Store in one region will not work in another. This includes Xbox Live Gold and Groove Music Pass, apps, games, music, movies, and TV shows.

június 27. az utolsó frissítés dátuma

(#136) 8zabi válasza 8zabi (#134) üzenetére


8zabi
őstag

közben megtaláltam, meg is vettem GiftCard + PayPal módszerrel, remélem nem lesz probléma... drága tanulópénz lenne

(#137) hackeeeee válasza 8zabi (#135) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennek annyi a lényege, hogy pl. az SG store gift card-ot nem tudod beváltani magyar xbox oldalon, pl.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#138) 8zabi válasza hackeeeee (#137) üzenetére


8zabi
őstag

remélem nem most kezdi el lezárni a régiókat az MS egy ilyen kiskapu jól jön néha napján

Steam-en is nyugodtan pakolhattak volna minket a keleti országok közé... de nem, csóró magyar vegye a nyugati árazású játékot :(

(#139) hackeeeee válasza 8zabi (#138) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezen már túl vagyunk.. Ezért maradt csak a giftcard-os vásárlás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#140) sulu1701


sulu1701
aktív tag

A PC graf setting részletes beállításokat fog engedni vagy hasonlóan mint az Apex-nél?

Más:

Mik a tapasztalatok a Demoról? Valaki streamet? :DD

[ Szerkesztve ]

(#141) hackeeeee válasza sulu1701 (#140) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem hasonló lesz. :K

60 FPS-sel elég fura Horizon-ozni. :D

Véleményem szubjektív...

(#142) sulu1701 válasza hackeeeee (#141) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Az nem jó hír, High beállításon is kb unatkozik a GPU, magasabbra meg nem tudom rakni mert beszól hogy kevés a gpu/rendszer Ram.

(#143) sagem


sagem
addikt

Fifa 17 lemondva, Horizon előrendelve ;] Az Apex normálisan futott nálam némi állítgatás után, szóval bízom benne hogy ezzel sem lesz gond, majd engem is fel lehet venni a barát listára/én is hozzáadom aki megadta/megadja:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#144) hackeeeee válasza sulu1701 (#142) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már a DX12 velejárója lehet..

Rise of The TR alatt pedig pont fordítva van, ott ilyen 5-10%-on mennek a cpu magok.. Mondjuk ott köztudottan nem lett túl jó a dx12-es kód.

Véleményem szubjektív...

(#145) gali777 válasza sulu1701 (#140) üzenetére


gali777
őstag

Ettől kell részletesebb?

(#146) sulu1701 válasza sagem (#143) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Milyen állítgatásokra gondolsz? Én hülye most jöttem rá hogy lehet részletesen is állítnai a dolgokat :W

Köszi :DDD

gali777: Köszi neked is

[ Szerkesztve ]

(#147) tibi14


tibi14
tag

Hali!
Valakinek ötlete erre miért nem ölti ki a játék a monitort?Hiába állítom a felbontást mindig ekkora marad.

[ Szerkesztve ]

(#148) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Nah, Ultimat Edition behúzva, remélem nem bánom meg hogy bizalmat szavaztam nekik. :U

Készül játékos lista( fórum tagokból) vagy közösségi dolog?

tibi14: tipp: esetleg TeamViewer nem fut a háttérben? nálam szokott "ablak" szerű gondokat okozni.

(#149) sagem válasza sulu1701 (#148) üzenetére


sagem
addikt

Igen, tervezünk, szerintem csinálunk majd egy publikus google táblázatot aztán oda mindenki beírhatja, az talán a legegyszerűbb :)

hackeeeee: :K pont akkor szerkesztettem maikor írtad, igen ez a táblázatosdi lesz a legjobb szerintem is :R

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#150) hackeeeee válasza sagem (#149) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy témaösszefoglalót esetleg lehet csinálni, és oda betenni egy google docs, vagy onedrive word doksit, és abba lehet írni. :)

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.