Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Csapoati válasza tgabe25 (#840) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hullaszállító (valami Holden) meg a Reliant Supervan III szerintem óriási. :D Utóbbihoz lehet venni előre két segédkereket, mint valami biciklinél, hogy ne boruljon fel a kanyarban. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#852) BigStraw


BigStraw
senior tag

[link]

Luxusék :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#853) kalimist válasza Németh Péter (#850) üzenetére


kalimist
aktív tag

Játékon belül majd ha elérhetővé válik a Garage akkor ott lesznek DLC Cars menüpont alatt.

(#854) Németh Péter válasza kalimist (#853) üzenetére

Köszi, ezek szerint minden rendben van most.

(#855) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Megkaptam én is végre a Warthog kódot. Valami szuper ez az autó, és ami mókás, hogy lehet csicsázni a felnikkel meg mindennel. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#856) tgabe25 válasza Csapoati (#851) üzenetére


tgabe25
tag

Mindkettő megvan ezeket megtartanám mert funok de a múzeumi darabokkal nemtudom mit kezdjek :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#857) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Másnál se adta be az előrendelési bónusz Mercedes Benz C63 AMG S ?

(#858) LordAxwell válasza cyberkind (#821) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Azért a driveclub-ra nem mondanám, hogy kuka, az összes eddigi dlc és autó megvan benne, a motoros rész is. Én imádom.

Ahogy megjön a fizum, megveszem a forzát, van értelme a deluxe editiont venni?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#859) LordAxwell válasza cyberkind (#821) üzenetére


LordAxwell
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#860) Németh Péter

A mikro akadások ellen nekem az vált be a legjobban, hogyha alacsony prioritásra rakom a processzt. Erre úgy jöttem rá, hogy először magas prioritásra raktam és akkor meg játszhatatlan szinten kezdett el akadozni. Csináltam is rá egy bat fájlt és azzal indítom. Szerintem ez valami konkurens spin-lock probléma lesz....

Itt a kis indító script:
start launch-forzahorizon3-releasefinal:
wmic process where name="forza_x64_release_final.exe" CALL setpriority "idle"

(#861) Csapoati válasza SAABPEPE (#857) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálam sem, ha jól emlékszem. A másik kettőt igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#862) sirszevenap válasza twi452 (#825) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ugyan igy nalam is, tehat megerositem. Asus strix r9 380 4gb, 8gb ram, i5 6500. :K
Full hd, high 2x msaa.

Nekem ezzel a kartyaval semmi gondom nem volt full hd -ba eddig. 50-60 ezer kozott jobb valasztas nem nagyon van. Gtx 960-tol erosebb! :K Ami problemak vannak, az gyanus, hogy nem a kartya erejebol fakadnak. Hol tartja rendesen a 60-at , hol ugyan ott 45 fpst produkal csak. Volt olyan is, hogy 40 ala beesett, kileptem beleptem, ugyan ott 60 volt mar fixen. Javitva lesz ez szerintem nemsokara.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#863) SAABPEPE válasza Csapoati (#861) üzenetére


SAABPEPE
tag

de az az érdekes hogy Warthog dlc és be aktiváltam és pc nem lát semmit belőle :P csak a főbb dlc vannak .

(#864) BigStraw válasza SAABPEPE (#863) üzenetére


BigStraw
senior tag

Nekem sikerült elsőre :) Imádom azt a járgányt :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#865) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

van valakinek értelmes beállítása 1440p mellé, ahol kb városba is tudja tartani az 1070 a 60fps-t? Jelenleg ott tartok hogy MSAA nélkül High preseten városban használhatatlanul ugrál, csak a fix30 fps segít a dolgon.

nevetséges... :U :W

(#866) Németh Péter válasza GeneraL_XTX (#865) üzenetére

Én most azt sütöttem ki, hogy így indítom a játékot, így egész sima. Másold egy .bat kiterjesztésű fájlba, majd indítsd el. A városban azért néhol leesik 40-50-re is, de van ahoil 90 fölé megy ezzel. Nekem ultra preset van, minden maxon. A motion blur van kikapcsolva csak, de az se a teljesítmény miatt.

start launch-forzahorizon3-releasefinal:
wmic process where name="forza_x64_release_final.exe" CALL setpriority "idle"
PowerShell "$Process = Get-Process forza_x64_release_final; $Process.ProcessorAffinity=254"

(#867) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég király lesz az első DLC. Főleg a LM Ford GT maitt. :)

(Jövő hét hétvégére remélem nekem is meglesz már a game)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#868) #48967168 válasza Németh Péter (#848) üzenetére


#48967168
törölt tag

Miért, neked itthon Magyarországon nem a bal oldalon van a kormány? :)

(#869) Németh Péter válasza #48967168 (#868) üzenetére

Óó, elírtam wazze

(#870) cyberkind válasza LordAxwell (#858) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig az, nekem a motoros DLC-n kívül minden megvan de már a Horizon 2 is fényévekkel jobb volt nemhogy ez a 3. ;)

Paranormal Cocktivity

(#871) ForRedGlory válasza GeneraL_XTX (#865) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#872) Csapoati válasza .LnB (#867) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lesz? Mármint a Motorsport All Sars pack? Azért kérdezem, hogy "lesz?", mert az 0-day dlc volt, legalábbis az Ultimate-hez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#873) h.adam.92 válasza sagem (#830) üzenetére


h.adam.92
őstag

Kulcs valamikor érkezik? Email-ben nem kaptam, de a store már írja, hogy megvettem a játékot. Download gombot sem találok :)

(#874) hackeeeee válasza h.adam.92 (#873) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs kulcs.

PC-n, Win10 alatt belépsz MS áruházba (alkalmazás), Jobboldalt "ikon"->saját tartalmak->játékok->összes tartalom megjelenítése.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#875) .LnB válasza Csapoati (#872) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja akkor benéztem, azt hittem az lesz az elso pack. Most adtak ki hozza hivatalos trailert azért gondoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#876) Reaper válasza cyberkind (#845) üzenetére


Reaper
őstag

Két kedvenc, és a Falconon ott a húsdaráló is, nagyon baba! :)

(#877) cyberkind


cyberkind
félisten

A 2.7millás Ferrari FXX K-t eladtam tuningolva majdnem 3milláért, ez így jó kör volt mert a tuning alig került valamibe.
Mielőtt valaki kérdezné, hogy miért adtam el azért mert tetű lassú volt mindig kb 100-al volt lassabb mint a többi X kategóriás kocsi, hiába Ferrari ha lassú szar.

(#876) GrimReaper
Ez a Falcon csak így Falcon, máshogy nem is létezhet. :))
Én azt várnám a Forza-tól és főként a Horizon-ba, hogy készítenének ilyen filmes kocsi upgrade-eket, nagyon durva lenne mert rengeteg "híres" kocsi van a játékban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#878) BigStraw


BigStraw
senior tag

Melyik a leggyorsabb autó? Bugatti?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#879) AdluAn válasza BigStraw (#878) üzenetére


AdluAn
tag

Nem rossz :)
[link]

(#880) cyberkind válasza AdluAn (#879) üzenetére


cyberkind
félisten

Valahogy nehezen hiszem én ezt el, hogy a valóságban ez ennyit tudna felspécizve, a Regera 400-as tolatása is érdekes. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#881) Németh Péter

Azt hol lehet beállítani, hogy ne változzon a napszak? Azt szeretném elérni, hogy ne legyen éjszaka.

(#882) m0h0senator válasza Németh Péter (#881) üzenetére


m0h0senator
őstag

szerintem sehol

An odyssey through the realm of consciousness.

(#883) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Sziasztok.

Segítségre lenne szükségem. Majd 1 órája próbálom megvenni a Horizon 3-at (PCre) de egyszerűen nem megy. Kb fél óra volt mire megtaláltam egy olyan store oldalt, ahol nem dollárban van a játék - ahol dollárban volt nem lehetett átállítani fizetésnél az országot USről. Szóval fél óra alatt csak meglett a magyar oldal és jobb felül látom is a nevem hogy be vagyok jelenetkezve. De amint rányomok, hogy vásárlás onnnantól vége, ez fogad:

szerk: internettel semmi baj, minden más tökéletesen működik. proxyt nem használok, tudtommal tűzfalat sem, max a windowsét ha van alapból.

szerk2: Köszi (#884) Bib, sikerült végre :C

[ Szerkesztve ]

(#884) Bib válasza DjDanee87 (#883) üzenetére


Bib
őstag

És a sima áruház alkalmazás az megy?

(#885) sagem válasza DjDanee87 (#883) üzenetére


sagem
addikt

A Win10 a legfrisebb verzióra van frissítve?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#886) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na ma csak kidobott a szerencsekerek egy Ferrari F550 Marenallot... :D Az elso ertelmes kocsim, amit nyertem.

(#887) Cagm^c


Cagm^c
tag

Amiket a játék fotó módjával csináltam képeket, valahogy le lehet menteni, vagy el lehet érni letöltésre? Vagy simán csak csináljak róla kézzel egy screen shotot?
XBoxon játszom és szeretném PC-re lementeni a képeket.

(#888) DjDanee87 válasza sagem (#885) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem igen. A baj az volt, hogy el if felejtettem, hogy a windowsban is van ilyen store alkalmazás, és böngészőben akartam megvenni, de ott sehogysem ment. De így az alkalmazásból már igen. Most tölti is lefelé - ami aggaszt, hogy nem kérdezett rá, hogy hova :P De innen már nem lesz gond.

(#889) oriic válasza Cagm^c (#887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on csinálj róla simán egy screenshotot, majd pl az xboxdvr oldaláról le tudod menteni, ha beírod a gamertagedet.

[link]

Live-Die-Respawn

(#890) twi452 válasza DjDanee87 (#888) üzenetére


twi452
senior tag

a settings/gépházban van storage menü és ott be tudod állítani, hogy melyik partícióra mentse az appokat
oda generál egy WindowsApps mappát és pakolja be amiket leszedsz az áruházból :)

(#891) bulikavagyok válasza Cagm^c (#887) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Vagy letöltöd innen (Community -> Gallery), vagy megtalálod a képeidet a Forza HUB-ban is (Galleries -> My Photos)!

[ Szerkesztve ]

(#892) Cagm^c válasza oriic (#889) üzenetére


Cagm^c
tag

Köszönöm szépen, még nem is hallottam erről az oldalról.
Aztán közben megláttam, hogy van ilyen Game DVR menüpont a PC-s Xbox alkalmazásban is és onnan is le lehet tölteni. De a manuális screenshot mindenképpen kell.

@bulikavagyok: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#893) AdluAn válasza Németh Péter (#860) üzenetére


AdluAn
tag

Köszönöm szépen :R :R :R
Nekem segített. Ég és föld a különbség ha ezzel vagy ha simán indítom el. Nagyon ritkán megakad de így legalább már játszható. 2k és minden koppig felhúzva.

(#894) ricshard444


ricshard444
veterán

A remek olcsó oldalon visszakérte az árát az eredeti Account emberke, úgyhogy nincs meg a játék már. Időközben pedig olyan anyagi helyzetbe kerültem, hogy nem is lesz meg. Nagyon nagy kár, annyira vártam a játékot és mire oda jutottam, hogy VGA-t cserélek miatta, elvették. :U Nem tudom mi lesz a vételárral, lehangoló az egész, de igen, hiába próbáltam spórolni, ha végül totálisan ráfaragtam. ( Kollégákkal beszéltem, mindenkinél ez történt)

Vannak dolgok...

(#895) cyberkind válasza ricshard444 (#894) üzenetére


cyberkind
félisten

Honnan vettétek a játékot?

Paranormal Cocktivity

(#896) ricshard444 válasza cyberkind (#895) üzenetére


ricshard444
veterán

cjscdkeys

Vannak dolgok...

(#897) cyberkind válasza ricshard444 (#896) üzenetére


cyberkind
félisten

Az bizony szürkebolt, ahogy a G2A és még egy pár másik is.

Paranormal Cocktivity

(#898) ricshard444 válasza cyberkind (#897) üzenetére


ricshard444
veterán

Átgondolom a helyzetet. Most itt áll egy G29 is váltóval amit erre kapartam össze, de így... Bőven 150k-ban lenne már a játék, ha tovább folytatnám ezt az egészet és Low-n tudnám játszani csak.

Nektek jó játékot kívánok és tényleg sajnálom, hogy nem lehettem a csapat tagja. :(

Vannak dolgok...

(#899) wjbhbdux válasza ricshard444 (#896) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha paypalon fizettél 45 napig van refund, ha nem ad az oldal új accot.

/s

(#900) ricshard444 válasza wjbhbdux (#899) üzenetére


ricshard444
veterán

Megy pü.

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.