Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#151) k3ll3rm4n válasza hackeeeee (#150) üzenetére

k3ll3rm4n
(tag)

Ez a legtisztább szvsz.

(#152) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Tuning mániákusoknak valszeg plusz infó. Rocket Bunny mellett lesz RWB is a játékban.

Live-Die-Respawn

(#153) hackeeeee válasza oriic (#152) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Hehehe, jöhet. :)

Izé, ha már itt felmerült, ide lehetne majd egy témaösszefoglalót csinálni? Akár egy kis játéktörténelemmel..stb? Ha hazajövök a hét végén, és addig nem lesz semmi infó erről, akkor esetleg megpróbálom összeszedni.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#154) sagem válasza hackeeeee (#153) üzenetére

sagem
(addikt)

Hajrá:) Itt pedig akkor el lehetne kezdeni gyűjteni a feliratkozásokat, mindenki hozzá tudja magát adni aki szeretné:

Forza Horizon PH! játékosok

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#155) cyberkind válasza sagem (#154) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Egy kérdés, hogy játszhatunk PC-n barikkal, Xbox-os fiók szerint vagy ez, hogy megy?

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#156) sagem válasza cyberkind (#155) üzenetére

sagem
(addikt)

PC-n is lehet csinálni xbox live fiókot vagy mi a nyavalya a neve hivatalosan, annyiszor változtatták már.:) Gondolom az X-es fiókkal be is lehet lépni a PC-s fiókodba és vice versa, szóval annyi a lényeg, hogy legyen ilyen fiókod.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#157) oriic válasza sagem (#156) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem kell csinálni, már van, anélkül nem tudod megvenni a játékot. :D PC-s fióak az ugyanaz mint Xbox-os. Simán pl a Win10-es Xbox App-ban fel kell venni más barátokat.

Live-Die-Respawn

(#158) sagem válasza oriic (#157) üzenetére

sagem
(addikt)

Aham, köszi, akkor kevertem, kicsit kusza ez PC-n, hogy avatarhoz meg egyebekhez is külön kell babrálni:)

(#159) sulu1701 válasza hackeeeee (#153) üzenetére

sulu1701
(tag)

Részemről előre is köszönöm a munkádat ha foglakozol vele :R

(#160) cyberkind válasza oriic (#157) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez az App Pc-re vagy telóra van, illetve mi a neve?

(#161) orichalcos
:R

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#161) oriic válasza cyberkind (#160) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Van mindenre. Start menüben ott van a Szórakozás részen az Xbox App.

Live-Die-Respawn

(#162) STC Speed válasza sulu1701 (#148) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Akkor dobozos game nem lesz ugye?

Paypal-lal hol tudom megvenni? Simán a windows áruházba?

(#163) sulu1701 válasza STC Speed (#162) üzenetére

sulu1701
(tag)

Dobozos csak Xboxra lesz de azt nem érdemes megvenni mert akkor csak boxon játszhatod ( ha az van) ha a windows storeból, akkor jó lesz mindkét platformra.
A fizetésnél folyamatában tudod kiválasztani mivel szeretnéd de ,hogy konkrétan van e PayPal arra nem emlékszem.

(#164) STC Speed válasza sulu1701 (#163) üzenetére

STC Speed
(őstag)

Látom simán lehet bankkártyával is, akkor az megjelenéshez közeledve levonja a 18 ezret és kész? :)
Köszi,

(#165) sagem válasza STC Speed (#162) üzenetére

sagem
(addikt)

Van paypal is igen, három mód van, hitelkártya, paypal és giftcard

(#166) Tufa_

Tufa_
(aktív tag)

Tudjatok esetleg hogy milyen autok varhatoak majd a DLC-kben..?

(#167) Csapoati válasza Tufa_ (#166) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem lehet tudni, mindig az aktuális pack előtt dobnak majd ki egy traiert, amiben bemutatják az új kocsikat.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#168) cyberkind válasza Csapoati (#167) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

De egy biztos, mind nagyon jó lesz. :K

(#169) Csapoati válasza cyberkind (#168) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Bizony, nem véletlen szavaztam bizalmat az Ultimate-nek előre. :)

(#170) cyberkind válasza Csapoati (#169) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Csak azt sajnálom, hogy ha jön egy nagyobb kiegészítő ami szinte garantált, az nekünk is pluszpénz, nincs benne az Ultimate-ben. :(((

(#171) ricshard444 válasza cyberkind (#170) üzenetére

ricshard444
(veterán)

Sok fizetős kiegészítő lesz hozzá. Ha megnézzük, hogy 2 évig jöttek pakkok a 2-höz és tudtommal csak 6 hónapnyit kapnak az Ultimate-sek, akkor bizony... :(

Vannak dolgok...

(#172) cyberkind válasza ricshard444 (#171) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én azt hittem, hogy a car passben minden autócsomag benne van.

[ Szerkesztve ]

(#173) Csapoati válasza cyberkind (#172) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

A-a, FM6-nál sem volt így.

(#174) cyberkind válasza Csapoati (#173) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Király, akkor van esély, hogy a Horizon 2-ben látott F&F pakkot kiadják ebbe is, azzal pont nem játszottam. :D

(#175) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Sziasztok! Egy érdekes kérdéssel fordulnék felétek. Azt szeretném kérdezni, hogy be lehet-e szerezni a Forza 6-ot más forrásból? Nem warezra gondolok, csak azt hiszem korábban volt arról szó, hogy Forza lesz Win 7 alá is. Nekem ugyan Win 10 van, de sajnos az a helyzet, hogy az Áruházból letöltött alkalmazások nem mennek. Elindulnak, majd kilépnek, bármelyiket leszedem, mindegyiknél ezt csinálja. Minden más tökéletesen megy, ez az egy dolog nem. Ezért gondolkodtam el, hátha le lehetne szedni más forrásból és akkor nagy valószínűséggel menne a játék. Köszönöm válaszotok előre is! :R

Sic Parvis Magna

(#176) Csapoati válasza 30z.Samu (#175) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem lehet, csak a Store-ból. De tudtommal nem lesz Win 7 alatt az Apex. Az nem lehet amúgy, hogy frissítened kéne a Win 10-et egy újabb buildre?

[ Szerkesztve ]

(#177) Gomez86 válasza 30z.Samu (#175) üzenetére

Gomez86
(senior tag)

Szia,

Jelenleg (a mai nap) Forza Motorsport 6 APEX-el tudsz játszani PC-n. Ez nem egyenlő a Forza Motorsport 6-al. (csak azért írom hogy garantáltan ugyan arról beszéljünk). A sima 6-ot csak XBox1-en tudod játszani.

Az apex-et csak Windows 10-en tudod játszani mert (úgy tudom) tele van DX12-es effekttel amit csak ez a Windows támogat. Meg persze azért is mert is ezzel akarták nyomni a W10 upgrade-et.

Viszont ha minden alkalmazás kilép amit a windows store-ból letöltesz akkor itt valami más poblémád lesz nem a Forzával van a baj. Keress valami error üzenetet és gyere át ide: Azonnali Játékos Kérdések

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#178) Maxtreme

Maxtreme
(addikt)

Srácok arról tudunk valamit hogy a Horizon a nemrég megjelent évfordulós frissítéshez lesz e kötve (mint az apex és a pl ma megjelent recore nevű játék)?
Mert ha igen akkor megkímélem magam (és a pénztárcám) egy vásárlástól.

(#179) Csapoati válasza Maxtreme (#178) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Biztos, mert nekem meg se jelent az áruházban, míg nem frissítettem 1607-es buildre. Mi a baj az anniversary update-tel?

(#180) Maxtreme válasza Csapoati (#179) üzenetére

Maxtreme
(addikt)

Azon kívül hogy (eddig) a harmadik gépen szívok vele különböző fagyások, wifi eldobálások miatt, semmi.

De ahogy neten olvasom ez nem egyedi probléma.. sőőt.

[ Szerkesztve ]

(#181) sagem válasza Maxtreme (#180) üzenetére

sagem
(addikt)

:( Az első hsz-ben van westlake féle telepítő, igaz, ez nem az évfordulós frissítés, hanem egy régebbi, de lehet, hogy ahhoz is csinált már ilyet, ezt próbáltad esetleg?

(#182) Csapoati válasza Maxtreme (#180) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem értem, nálam hálistennek jól megy, semmi gond nincs. De elhiszem, hogy másnál igen. Szar, hogy ehhez játékok is vannak kötve...

(#183) 30z.Samu válasza Gomez86 (#177) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Bocsánat! Igen, az Apex-ről van szó. A Windows-omat frissítem folyamatosan, driverek is a legújabbak. Sajnos nem dob hibaüzenetet, csak kidob az asztalra. :(

Sic Parvis Magna

(#184) Gomez86 válasza 30z.Samu (#183) üzenetére

Gomez86
(senior tag)

Windows event viewer mit ír?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#185) 30z.Samu válasza Gomez86 (#184) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Egy amatőr kérdés: Ezt hogy kell előcsalogatni?

Sic Parvis Magna

(#186) Gomez86 válasza 30z.Samu (#185) üzenetére

Gomez86
(senior tag)

Gyere át a másik topikba kérlek.

Pl így

ezen belül menj el az application logs-ba indítsd el a játékot és miután kifagy nézd meg hogy milyen entry-t csinált ide

(#187) 30z.Samu válasza Gomez86 (#186) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

Ezt legkorábban hétfőn tudom megcsinálni, akkor leszek otthon. Akkor majd meglesem és írok mi újság. :R Köszi a tippet!

Sic Parvis Magna

(#188) Maxtreme válasza Csapoati (#182) üzenetére

Maxtreme
(addikt)

Mondjuk megjegyzem 3 laptopról beszélek.
Most a hétvégén megpróbálom felrakni az asztalimra is (úgy sincs sok választásom a jövőben..) aztán max rollback..

(#189) sulu1701

sulu1701
(tag)

Lehet már tudni, lesz Pre-load PC-n?
Remélem igen, mert ha nem, nemsokra megyek, hogy játszható 23-tól mert szegény tanyanet beleszakad a letöltésbe :DDD

(#190) tgabe25

tgabe25
(tag)

Igaz ugyan csak standard verzió de én is beléptem a klubba :)
[kép]
Szerintem pre-load van mert most is el akarná kezdeni letölteni, mekkora lehet kb a mérete? mert ssd-n 40 gb hely van és nem tudok felszabadítani helyet rajta :(

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#191) cyberkind válasza tgabe25 (#190) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Garantált 60GB.

(#192) tgabe25 válasza cyberkind (#191) üzenetére

tgabe25
(tag)

akkor hdd-re megy, pedig arra szerettem volna. Nemtudom miért, a motorsport 6-ot átraktam hdd-re ott lefoglalta a 20 gb helyett de az ssd-ről nem szabadította fel.

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#193) sulu1701 válasza tgabe25 (#190) üzenetére

sulu1701
(tag)

Üdv a várakozók között :))

Játékos listára feliratkoztál? (#154)

[ Szerkesztve ]

(#194) tgabe25 válasza sulu1701 (#193) üzenetére

tgabe25
(tag)

Köszönöm! :)

Még nem tettem meg de beírom :)

(#195) Tufa_

Tufa_
(aktív tag)

Ezt lattatok mar..? "Megjelenés dátuma: 2016. 09. 22. 23:00:00"

Ez alapjan pedig kesobb kene jonnie..

(#196) oriic válasza Tufa_ (#195) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nálam ez van:

Megjelenés dátuma: 2016. 09. 23. 0:00:00

És ez a valós.

Live-Die-Respawn

(#197) sulu1701 válasza oriic (#196) üzenetére

sulu1701
(tag)

+1

(#198) Tufa_ válasza oriic (#196) üzenetére

Tufa_
(aktív tag)

Hm, erdekes. A brit shopban pl nincs fent a jatek, de ha belepek a magyar oldalon ott akkor is ezt latom.. Remelem tenyleg toltheto lesz akkor ejszaka (nalatok ejfelkor) :)

(#199) cyberkind válasza oriic (#196) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Azaz csütörtök éjjelén már tolhatom? :D

(#200) oriic válasza cyberkind (#199) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

24-én 00:01-kor már igen. Már ha lesz preload persze. Ha nem akkor még meg kell várnod a letöltést. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.