Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) LordAxwell válasza sagem (#800) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nagyon azon vagyok, hogy következő hónapban megvegyem, egy i5 2500k elég lesz neki?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#802) Bib válasza LordAxwell (#801) üzenetére


Bib
őstag

Én nem vagyok egy nagy gémer,de Forza közben hamar elröppen az idő. 😀

(#803) Tarisznyarak válasza LordAxwell (#799) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Ha szereted az autós játékokat ezt imádni fogod. Ez az első Forza amit Apex után játszok, megjártam pár autós játékot (The crew,nfs...stb ). Messze ez a legjobb amivel játszottam., csak ajánlani tudom. :)

(#804) LordAxwell válasza Tarisznyarak (#803) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nekem eddig a favorite a Driveclub, meg persze az NFS-ek, de azok inkább arcade játékok.

Ez félarcade azt olvastam, de melyikhez van közelebb, a szimulátorhoz vagy az arcadhoz?

(#802) Bib: Az a jó.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#805) Forestgreen válasza LordAxwell (#801) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Attól függ, milyen VGA-d van, de alapesetben bőven elég...

[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#806) LordAxwell válasza Forestgreen (#805) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ugyan az, mint neked.

FHD ban menni fog akkor.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#807) Forestgreen válasza LordAxwell (#806) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Akkor tuti :)

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#808) Tarisznyarak válasza LordAxwell (#804) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Kettő közé lőném be, tudsz beállítást módosítani benne, kormányzást, kipörgésgátló..stb. Betudod venni kanyar nagyobb sebességgel de nem 200-al, kell lassítani vagy vissza gangolni kanyar előtt.
Nem teljesen arcade, de nem is full szimulátor, az autó beállítás miatt és a többi beállítás miatt kicsivel szimulátorhoz van közelebb szerintem. Nekem ez pont megfelel.

(#809) Forestgreen válasza Tarisznyarak (#808) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Nálam (G29-en) az a baj, hogy ha kanyarban agresszívan fordítom a kormányt (tehát nem nyugdíjas tempóban) akkor elindul a kocsi hátulja, és nem tudom már ellenkormányzoni sem. Olyan beállításom van, hogy a kormányom annyit fordul, mint a játékban cockpit nézetben....

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#810) LordAxwell válasza Tarisznyarak (#808) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor jó lesz az, azt az irányítási formát is szeretem.

Nekem csak egy microsoft xbox 360 controller jut az írányításra.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#811) Tarisznyarak válasza LordAxwell (#810) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Én is azzal tolom. :D

(#812) Tarisznyarak válasza Forestgreen (#809) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Szerintem van rendes fordítás is , nem csak a cockpites. Régen nem szedtem elő a kormányt, de youtube videókból nézve van rendes is.

(#813) KD6-3.7 válasza LordAxwell (#799) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Vedd meg azonnal! Ha csalodas er (nem a technikai resz miatt) akkor allom a vetelar felet :DDD

viccelek... de tenyleg rohadt jo jatek!

(#814) sagem


sagem
addikt

áhhh..vagány festés:K

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#815) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Srácok,

valami nem okés. 5820K + 290X Highon 1920x1200-on nincs 60 FPS azaz inkább 30 vagy 24... legfrissebb driver de most DDU-val letörlöm újra rakom.

Valakinek tapasztalat 290X-el? 970-n láttam hogy nagyon szépen megy és 480-as radeonon is. :F

An odyssey through the realm of consciousness.

(#816) Redcaster


Redcaster
őstag

Végre összegyűlt a pénz erre a szépségre... Mostmár kenyérre sincs pénzem, de lesz*rom :DDD

(#817) ForRedGlory válasza Redcaster (#816) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szep. :)

(#818) sagem


sagem
addikt

Aztaaaa...kipörgettem egy Forza Editionos Dodge Viper 08 HE-t amire azt írja, hogy 10 millió kredit az értéke :Y

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#819) twi452 válasza sagem (#818) üzenetére


twi452
senior tag

Szép, én általában a két kocsi közötti 10k-s pénzt kapom.. :D

(#820) Aino válasza m0h0senator (#815) üzenetére


Aino
tag

A játék jelenlegi formájában úgy néz ki, hogy összesen 5-6 vga-ra fejlesztették. Mert nekem senki se mesélje be, hogy ennyire gyenge lenne a 290/X 390/X széria, amiért ilyen gyalázatosan megy rajta a játék. Én high beállításokon játszom, de olyan grafikai anomália van nálam, hogy a város egy bizonyos pontján leesik az fps 20-ra elkezdenek villogni a texturák, eltűnnek az épületek és szét fagy a játék. De a játék újraindítása után ugyanezen a helyen meg van 45 fps-em...

(#821) cyberkind válasza LordAxwell (#804) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor egyértelmű a vétel, és a felsorolt játékokat dobhatod is ki, a Forza mellett mind annyira rossz, igénytelen és tartalmatlan szar, hogy szavak nincsenek, a Driveclub addig volt jó amíg nem jött ki a Forza PC-re.

(#818) sagem
Én a második karrieremben is 2 ilyen kocsit pörgettem ki, igaz előszörre adott igazán jókat. :D

Paranormal Cocktivity

(#822) m0h0senator válasza Aino (#820) üzenetére


m0h0senator
őstag

pont ezt gondolom én is. Hogy oké nem mai darab a 290x de azért ez a teljesítmény amit a horizon 3 alatt mutat az nagyon kevés.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#823) Maxtreme válasza Forestgreen (#805) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ez amit látok szerverlag, vagy a (frame)mikrolagok amiket produkál a játék?

Mert ez így elég gáz.

(#824) Maxtreme


Maxtreme
addikt

aha itt is hasonló a szitu

Na akkor már biztos hogy várok a vásárlással.

(#825) twi452 válasza Aino (#820) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam egész szépen megy high preset-el csak az msaa-t vettem vissza kettesre. Városban sok kocsival bemegy 40-45re de amúgy 50-60 között mutat a számláló a 380-ammal. Lehet ennyit számít a fejlettebb gcn a tongában. Fura de én nem panaszkodom :)

(#826) ricshard444 válasza twi452 (#825) üzenetére


ricshard444
veterán

380-nal nagyon szépen fut mindenkinél, ami elég érdekes. Ami teszt elérhető az elég felemásan mutatja a felállást és a tapasztalatok is mások. Nagyon megrekedtem a VGA választással, ha lenne keret, akkor 1070 lenne, de idén kis költségvetésből dolgozom, így egy stabil Medium - Low keverékre kell adnom valahogy, de ez sem egyértelmű sehol. :F

Vannak dolgok...

(#827) sagem válasza ricshard444 (#826) üzenetére


sagem
addikt

1070-el már szép hogy ellennél;):) de 1060/480 is teljesen jó és elkezdett csökkenni az áruk.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#828) ricshard444 válasza sagem (#827) üzenetére


ricshard444
veterán

Igen, csak ezek nekem nagyon drágák. :(

Vannak dolgok...

(#829) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Hali!

Google-n már nem találom sehol...
PC-re valahol meg lehet venni online a játékot?
A Microsoft Store-ban XBox One-ra látom csak.

szerk.:

(#830) sagem: Okés. 576-ban pl szintén nem látom PC-re a dobozos verziót. Dobozosan is szintén marad az XBox-os verzió és egy Win10 telepítés?

[ Szerkesztve ]

(#830) sagem válasza h.adam.92 (#829) üzenetére


sagem
addikt

Ha digitálisan veszed akkor X1-re és PC-re is megkapod, az MS storeból véve mindenképpen :)

[link]

h.adam.92: dobozos verzió nincs PC-re, a dobozos X verzió nem használható PC-n, csak a digitális.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#831) h.adam.92 válasza sagem (#830) üzenetére


h.adam.92
őstag

Opsz, utólag néztem meg a linket. Összeállt a kép, köszi! :R

(#832) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha nem én csináltam volna, azt hinném, hogy igazi fotó. :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#833) ricshard444 válasza Csapoati (#832) üzenetére


ricshard444
veterán

2GB-s 960-nal hogy megy Nálad?

Amúgy nagyon szép. :R

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#834) tgabe25 válasza ricshard444 (#833) üzenetére


tgabe25
tag

4gb-s változattal nálam szépen megy, érdekes eleinte próbálkoztam mindenféle beállítással, a lényeg vsync 60 fps lockkal, full lowon meg maxon is ugyanúgy megy, hol 25 fps hol 50 de 50 fpsnél stuttering volt egy szer kipróbáltam ultrán 30 fps lockkal és tökéletesen megy nincsennek laggok. Surfers paradise-ban pár helyen 25re leesik de inkább bevállalom a 30 fps-t laggmentesen mint 50 fpst stutteringgel. Bár lehet a stuttering az i3 miatt van de legalább 95%ban stabil a 30 fps 1080p-ben.
Szerk. Hamarosan procit váltok de szerintem ez teljesen vállalható szerintem eleinte furcsa volt a 30 fps de megszoktam hamar mivel stabil

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#835) Csapoati válasza ricshard444 (#833) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez sajnos (?) Xbox One. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#836) Keller16


Keller16
aktív tag

Közben megelégeltem a teljesítménygondokat és úgy egyébként a PC-t, így csatlakoztam az Xboxos táborhoz :) Első benyomás az, hogy az itteni 30 fps sokkal kevésbé zavaró, mint a PC-s. De lehet hogy ez csak placebo és csak igazolni akarom magam ebben a döntésben :DD

(#837) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hogy a francba lehet eljutni a Microsoft ügyfélszolgálat angol chat oldalra? :W

Folyamatosan a magyar chatet akarja behozni, ami persze H-P: 9:00-18:00. :o

[ Szerkesztve ]

(#838) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#837) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megvan.

(#839) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Aki refundolt, annak milyen összeget írt a visszaigazoló levél? Nekem elég furcsát, lévén csak 28.900 Ft volt. :DDD

"Kérésének megfelelően visszatérítettük a(z) 2016. szeptember 24. időpontban leadott rendelése értékét. Bankja hamarosan jóváír a számláján 35 044,09 HUF összeget."

Majd 2 patch után megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#840) tgabe25


tgabe25
tag

A régi kocsikkal amúgy mit csináltok amiket a pajtákban találtok? Használjátok őket? Van egy régi majd 7 millás kocsi, egy 2 millás meg vagy 3 db 1 millás nemnagyon használtam őket még. A sok pörgetés után meg végre beadott egy mclaren matchboxot amit végre tudok majd használni:)

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#841) hackeeeee válasza tgabe25 (#840) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akár használhatod is. Ha jól emlékszem ugyan úgy tuningolhatod is őket, ha akarod.

Pörgetésre eddig Nekem össz-vissz 1 autó jött ~15 óra játékkal. Ez van, szépen lassan veszegetem az autókat. :)

Véleményem szubjektív...

(#842) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha van egy kocsi ami tud x-el menni, akkor egyesek, hogy hoznak ki ebből x+20-at vagy még ennél is többet?
Konkrétan a Regera-ról van szó amivel a belőtt végsebességénél 30-al többet hoztak ki belőle, de van más ilyen kocsi is, értem, hogy beállítják de a váltót így nem lehet beállítani a többi meg kétlem, hogy ennyit hozna, vagy mégis? :F

Paranormal Cocktivity

(#843) twi452 válasza tgabe25 (#840) üzenetére


twi452
senior tag

Én gurulgatok velük kíváncsiságból aztán mennek pihenni :)
De gondolom durván fel lehet azokat is tuningolni szörnyekké bár még nem próbáltam ki ezekkel a régiségekkel.
Rivals versenyben volt ellenfél valami tejfölös dobozzal és úgy ment mint a golyó :D

(#844) tgabe25 válasza twi452 (#843) üzenetére


tgabe25
tag

+hackee

Eddig nem használtam őket de nem tűnnek annyira jónak és drágák, szóval azon agyaltam megérné-e eladni őket mert piszok sok lóvét lehetne kaszálni velük

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#845) cyberkind válasza tgabe25 (#844) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig vannak köztük jók, főleg a V8-as csodák mint a Daytona vagy a Mad Max kocsi stb. ;)

:))

Paranormal Cocktivity

(#846) tgabe25 válasza cyberkind (#845) üzenetére


tgabe25
tag

A felső már megvan az jó is de a 6 és fél millás ferrari vagy maseratti pontosan nemtudom melyik, ősrégi és nem is valami gyors, belőle vehetnék 2 jó járgányt :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#847) cyberkind válasza tgabe25 (#846) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mind megvan de nem adom el semelyiket, sőt rengeteg kocsim van és próbálom mindet tuningolni és használni, nehéz. :D

Paranormal Cocktivity

(#848) Németh Péter

Sziasztok, na én is megvettem a játékot. Elsőre le sem tudtam tölteni, de egy windows frissítés megoldotta a dolgot, utána a töltőképernyőnél kifagyott, az már nem tudom mitől javult meg, de mindenesetre most elindul. Én i4790K, GTX1080, 16GB RAM, 1440p-ben játszom. Alapból ultra presetet ajánlott föl a játék. Olyan 90FPS körüli értékek vannak erdős területeken, de városban leesik ennek felére is. Nálam is jelentkeznek mikro lagok, ami eléggé ront a játék élményen. Engem most még zavar, hogy Ausztráliában bal oldalon van a kormány, ezt remélem megszokom majd. A kormányzás, meg a fizika is kicsit furcsa nekem most. Ezeket leszámítva amúgy tetszik a játék. Én elővételben vettem meg, de csak most értem rá letölteni. Ezt a VIP dolgot hol kell ellenőrizni? Nekem van ilyen korona a nevem mellett, akkor jó vagyok? Várom a fixeket a laggolásra, az sokat dobna a dolgon.

(#849) tgabe25 válasza cyberkind (#847) üzenetére


tgabe25
tag

Még lehet várok míg gyűlik a lóvé, elvégre még csak 27es vagyok hozzád képest az nudli :D

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#850) Németh Péter

Hogan lehet a DLC-ket telepíteni? Nekem szerintem most nincsen telepítve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.