Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

Most néztem a Windóz áruházat ahol megjelent a Forza Horizon 3 és a 2 kiegészítő(All-Stars Pack, VIP) is.

Jól gondolom és értelmezem a leírást,hogy az Ultimate változat is ezt a 2 kegészítőt tartalmazza plusz a korai hozzáférést?
Nyugodtan vásárolhatom az xbox áruházból az Ultimate változatot hacsak PC-n szeretném játszani? (csak azért kérdezem mert a leírásban szerepel 2 résznél is hogy xbox one) [link]

A korai hozzáférés elérhető lesz PC-n is?

:R

(#52) Keller16 válasza sulu1701 (#51) üzenetére


Keller16
aktív tag

Elvileg nyugodtan megveheted onnan, de szerintem a legtisztább windows storeból megvenni. Én is ezt teszem majd.
Az ultimate edition mindent tartalmaz. Arról meg nem volt szó, hogy pc-n ne lenne early access, szóval feltételezem, hogy lehet majd itt is korábban játszani.

(#53) sulu1701 válasza Keller16 (#52) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszi!

Csak azért gondoltam az Ultimate verzsönt hátha egy picit jobb ára van mint külön-külön megvenni majd őket.
Igazán írhattak volna már árakat hozzá. :((( ( a többi játéknál úgy látom a xbox árakat erőltetik)

Early access csak az Ultimate változathoz "jár" ami még nem jelent meg a windows storeban, ha megvásárolható lesz-e egyáltalán, ezért vagyok kicsit szkeptikus a PC early access ügyében.

De még van 1-2 hét hátha többet tudunk meg.

(#54) sagem válasza sulu1701 (#53) üzenetére


sagem
addikt

Nálam ott van a win storeban az Ultimate, árral együtt..hááát nem olcsó, 28900 Ft, én várok, hátha lesz olcsóbb beszerzési forrás:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#55) sulu1701 válasza sagem (#54) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Ez érdekes, nálam még a simának és a kiegészítőknek sincsen ára, az ultimate meg sem jelenik a listában.

(#56) sagem válasza sulu1701 (#55) üzenetére


sagem
addikt

Hm, nem tudom miért lehet, nálam simán behozza a Forza szóra keresve őket, a Standard 18000 Ft.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57) sulu1701 válasza sagem (#56) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Pontosan így csinálom én is és a következő üzenet fogad ahol az árnak kéne lennie: ... jelenleg nem vásárolható meg. :C

(#58) SybenX válasza sulu1701 (#57) üzenetére


SybenX
őstag

Nálam is ezt írja.

(#59) Keller16 válasza SybenX (#58) üzenetére


Keller16
aktív tag

+1

(#60) sagem válasza sulu1701 (#57) üzenetére


sagem
addikt

Nálam ezt a sima Forza Horizon 3-nál írja, próbáljatok meg úgy rákeresni, hogy:
Forza Horizon 3 Standard Edition
Pedig semmit nem trükközök, a régióm is Magyar, azért is írja ki Ft-ban nekem az árakat, nem tudom, hogy mi lehet az eltérés oka:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#61) sulu1701 válasza sagem (#60) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Forza Horizon 3 Standard Edition: nincs találat erre :DDD Veled van az erő szerintem

De legalább akkor már tudjuk mit szeretnének elkérni érte.

Más: melyik változat lesz ami tartalmazza az alapjátékot + a későbbiekben megjelenő összes tartalmat? Ultimate ilyen?

(#62) sagem válasza sulu1701 (#61) üzenetére


sagem
addikt

Ja, az lehet;)

Az Ultimate esetében 3 kiegészítő jár hozzá:
Az egyikben 10 új modern autó van - All stars pack néven fut

A másik: havonta 7 új autót kapsz idén Októbertől 2017 márciusáig, szóval összesen 42 kocsit - ez a Car pass

A harmadik: VIP membership, hozzáférés a legexkluzívabb autókhoz, csak VIP tagoknak rendezett online eventekhez, kisebb/nagyobb vip giftek..ilyesmik, ez időkorlát nélküli

És hogy tovább bonyolítsák a helyzetet: létezik egy Deluxe Edition is, ez majdnem ugyanaz, mint az Ultimate, de nincs benne a Car pass, ezért valamivel olcsóbb - 25400 Ft

Szóval lényegében igen, az Ultimate az, ami a legteljesebb csomag, de külön-külön is meg lehet ezeket a kiegeket venni, de ezek ára még nem derült ki.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#63) Keller16


Keller16
aktív tag

Igazából deluxe marhára nem éri meg szerintem. Alig olcsóbb, mint az ultimate és nuku car pass, early access. Én mindenképp standardot vagy ultimatet veszek :)

[ Szerkesztve ]

(#64) gali777


gali777
őstag

Én akárhogy keresek rá a storeban nem találja. Mondjuk mindegy, webes microsoft storeból elő van rendelve az ultimate :D

(#65) sagem válasza Keller16 (#63) üzenetére


sagem
addikt

Igen, annak én sem sok értelmét látom:)

Az Amazonon fenn van a kiegészítők ára is (kivéve az All-Stars, legalábbis én nem találom):
Car pass - 30$
VIP: 20$

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#66) sulu1701 válasza gali777 (#64) üzenetére


sulu1701
aktív tag

A webes felületen megtaláltam ÉN is, árral együtt :))
A kreditet azonnal vonta vagy a megjelenés napján történik a tranzakció?

(#67) gali777 válasza sulu1701 (#66) üzenetére


gali777
őstag

Visszaigazoló emailben azt írták, hogy a megjelenés előtti napokban fogják levonni.

(#68) sulu1701 válasza gali777 (#67) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszi!

Lehet megvárom, hátha valóban lesz Demo kipróbálni. Remélem sikerült jól összekalapálniuk a játékot,és nem bughalmazt kapunk diavetitésben.

[ Szerkesztve ]

(#69) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kilépett a beta állapotból az Apex, a fő újítás a kormánykerekek támogatása:

Logitech G27 Racing Wheel
Logitech G25 Racing Wheel
Logitech G29 Racing Wheel
Logitech MOMO Force Feedback Racing Wheel
Thrustmaster T300RS
Thrustmaster T500 RS Gaming Wheel
Logitech G920 Xbox One Wheel
Thrustmaster T150
Thrustmaster TX Xbox One Wheel
Thrustmaster TMX Xbox One Wheel
Thrustmaster RGT Force Feedback Racing Wheel

Horizon 3-ban is ezek működnek majd, még pár Fanatec termék később kerül bele.

/s

(#70) Elmör


Elmör
senior tag

Elég durva ára lett pc-re, 18K, uhh, igaz Watch dogs 2 is ha jól láttam ennyi. :(((
Nem tudom mi legyen, ez pl. megint olyan játék, hogy megjelenés után fél évvel megvenni már hülyeség szinte, de csak szinte, mert akkor már kevesen tolják a multit, nem lesznek versenyek, ahogy a The Crewban is, ha nem az elején kezdek el játszani akkor várhatok mire összejön valami csapat, bár ott meg a hibák miatt nem akart összejönni sokszor a játék. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#71) oriic válasza Elmör (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

14 300 Ft-ért már megvehető a Forza Horizon 3. (SG store)

#72) ricshard444

SG, mint szingapúri. :D Star Trek Online-t töltök, onnan jött az ST. :D :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#72) ricshard444 válasza oriic (#71) üzenetére


ricshard444
veterán

ST? :B

Vannak dolgok...

(#73) sagem válasza oriic (#71) üzenetére


sagem
addikt

Így már annyi az ára..mint amennyi a megszokott a PC-s játékok esetében megjelenéskor;) ;] :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#74) oriic válasza sagem (#73) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez a lényeg. :) Viszont így két platformra is meglesz ugyebár.

Live-Die-Respawn

(#75) ricshard444 válasza oriic (#71) üzenetére


ricshard444
veterán

Hehehe, köszönöm :DDD :R

Vannak dolgok...

(#76) sagem válasza oriic (#74) üzenetére


sagem
addikt

Már akinek ;) Gyk csak nagyon-nagyon pár játék miatt vettem volna boxot..de ezekből az MS játékok érkeznek PC-re is..nem nagyon maradt számomra motiváció;)

Viszont örülök, hogy az MS így döntött, tartsák meg a jó szokásukat ;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#77) gali777 válasza wjbhbdux (#69) üzenetére


gali777
őstag

Na szerencsére az én jó öreg MOMO-mat is támogatja :D

(#78) ricshard444


ricshard444
veterán

Én is muszáj leszek beszerezni újra egy G27/29-t, mert rég nem volt ilyen jó hangulatú játék gépre, mint a Forza 6 és a Horizon.

Remélem karácsonyra összejön. :)

Amúgy nagyon jó Gamepad-del is /Apex/, kevés ilyen jól eltalált irányítás van, ami maximálisan élvezhető joyyal.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#79) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Látom megérkezett az Apexbe a kormánytámogatás, tehát egyúttal elérkezett az én időm is :D
Valaki próbálta már G27-tel? Ha igen, akkor milyen?
Nyilván nem számítok Assetto Corsa stb szintre, de azért remélem, hogy használható.

#KeepFightingMichael

(#80) Csoeri79


Csoeri79
csendes tag

Sziasztok!
Hol lehet frissíteni az Apex-et? Nekem még mindig azt írja, hogy beta, illetve a kormányomat (G27) sem látja a játék!

(#81) wjbhbdux válasza Csoeri79 (#80) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Win10 áruházban a profil képedre kattintva.

/s

(#82) Gigi01 válasza Csoeri79 (#80) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem sem jön össze,tegnap óta nézem. :)
Viszont írhatnátok,hogy mire lehet számítani,vagy érdemes-e valamit már kapásból átállítani,visszavenni.(T500)

(#83) Csoeri79 válasza wjbhbdux (#81) üzenetére


Csoeri79
csendes tag

Köszönöm a segítséget, végül megoldódott a probléma. A profilomban azt írta, hogy nem futtatható a program. Erről leesett, hogy talán frissíteni kéne a wint.

Gigi01: Te is próbálj frissíteni, hátha rendbe jön neked is!

(#84) sagem


sagem
addikt

Igen, akinek nem megy, az a Win frissítést próbálja meg első körben. Eléggé összefügg a win állapotával az MS store.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#85) Gigi01 válasza Csoeri79 (#83) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem az egyből beugrott,de nem talált frissítést,naprakész! :DDD
Majd holnap. ;]

(#86) gali777 válasza Gigi01 (#85) üzenetére


gali777
őstag

A windows nekem se talált frissítést, de felraktam innen ezt az anniversary editiont és most már látom én is a store-ban a Horizont, eddig nem is láttam :D Plusz elvileg frissült az Apex is, de most azt nem tudom megnézni vga hiányában :D

(#87) 8zabi válasza oriic (#71) üzenetére


8zabi
őstag

tudnád linkelni nekem? mert nem találom sehol

(#88) oriic válasza 8zabi (#87) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] - 70SGD (kb. 14 ezer Ft)

Live-Die-Respawn

(#89) 8zabi válasza oriic (#88) üzenetére


8zabi
őstag

köszi, én a s*pergamer.hu-t nézegettem :B :D

(#90) Tarisznyarak válasza oriic (#88) üzenetére


Tarisznyarak
tag

Köszi, ehhez kell valami turpisság hogy meg lessen venni és működjön is?

(#91) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Horizon 3 PC demo itt lesz elérhető hamarosan. [link]

/s

(#92) oriic válasza wjbhbdux (#91) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elérhető: Xbox One.

Nem hiszem hogy lesz PC-s demó.

Live-Die-Respawn

(#93) wjbhbdux válasza oriic (#92) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez történik ha egy áruházba öntik a telefonos szarokat a konzollal meg a pcvel :(

/s

(#94) ricshard444 válasza oriic (#92) üzenetére


ricshard444
veterán

Csak lesz, ha mar ennyire reklamoztak a PC-s tamogatast. Ha nem lesz viragbolti verzio sem, akkor erdekes helyzet all elo, mert 30-t bedobni latatlanban egy jatekra... Ehh.

Vannak dolgok...

(#95) Gigi01


Gigi01
őstag

Sikerült,ha a Horizonnál is ilyen,akkor felejtős kormánnyal.Cockpit fov állítható valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#96) sagem válasza ricshard444 (#94) üzenetére


sagem
addikt

A Gamespot felvette a kapcsolatot az MS-el a PC demó ügyében, azt ígérték frissítik a posztjukat, ha megkapták a választ: [link]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#97) ricshard444 válasza sagem (#96) üzenetére


ricshard444
veterán

:R

Vannak dolgok...

(#98) sulu1701 válasza sagem (#96) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszi az infókat.

Nem értem ezt a gondolatmenetet (a fejlesztők vagy az MS- részéről nem tudom ki döntött) az XBOX közösségnek nem kell bemutatni a sorozatot kb., tudják, mire fizetnek, viszont a PC vásárlók részéről nagy bizalomnak kell lennie, hogy előrendelve, vegye meg a játékukat. Minket kell meggyőzni, hogy nem egy SIMA konzolportot veszel.

Nagyon kíváncsi vagyok

(#99) sagem válasza sulu1701 (#98) üzenetére


sagem
addikt

Egen..remélhetőleg lesz demo, ha nem is azonos napon. Reménykedjünk..:)
(18 GB-os demó..az se rossz)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#100) cyberkind


cyberkind
félisten

PC-n is lesz demo, ha igen megvárnám azt az előrendelés előtt még ha bizalmat is szavazok mindenképp az Apex után. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.