Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) tgabe25


tgabe25
tag

Amúgy ha a car pass-t megveszem kb 2 hónap múlva akkor visszamenőleg megkapom az eddigi kiadott kocsikat vagy csak decembertől kapom meg az utána lévőket?

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1152) cyberkind válasza tgabe25 (#1151) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy tudom, hogy visszamenőleg is, anno a 2-höz így vettem én is.

Paranormal Cocktivity

(#1153) Corpuscle válasza tgabe25 (#1151) üzenetére


Corpuscle
őstag

Meg fogod kapni mind a 42db kocsit. Én is kivárok vele, hátha ünnepek fele lesz leárazás.

(#1154) -=Szabi=- válasza Gabor777 (#1137) üzenetére


-=Szabi=-
tag

naja, ki kéne próbálni, hogy ha 4-5 ph-s közé bemegyünk, akkor mikor dobja szét őket is az online :D

(#1155) tgabe25 válasza cyberkind (#1152) üzenetére


tgabe25
tag

+corpuscle

Ez jó akkor nem sietek vele, köszi a választ :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1156) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egy kis kedvcsináló a Horizon 3-hoz. Bár ez inkább a második részhez illik.. :B Egyébként a hozzám hasonló autóbuziknak érdemes ránézni a YT csatornájukra is.

(#1157) twi452 válasza bulikavagyok (#1156) üzenetére


twi452
senior tag

Kár, hogy a játékban ezek a hangok nem igazán jönnek át.. pl 3 és fél percnél az a belső kamerás ferrari.. játékban nem igazán üt ennyire mellbe :)

[ Szerkesztve ]

(#1158) bulikavagyok válasza twi452 (#1157) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én fejhallgatóval játszok, és azért van "pár" autó aminél eléggé átjön.. :D Egyébként ezek a GoPro-val készített videók is elég messze állnak a valóságtól. Szerintem ebből a szempontból eléggé rendbe van a Forza sorozat.

(#1159) twi452 válasza bulikavagyok (#1158) üzenetére


twi452
senior tag

Jók a hangok de azért nem ennyire jók :)

Emlékszem anno a tdu-hoz a modderek alkottak durván jólsikerült motorhangokat a gyári kávédarálók helyére :D

(#1160) bulikavagyok válasza twi452 (#1159) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A TDU-re nem emlékszem már, illetve azt is konzolon játszottam anno, így nekem valószínűleg csak a "gyári kávédaráló" jutott. :D

[ Szerkesztve ]

(#1161) BigStraw válasza Csapoati (#1146) üzenetére


BigStraw
senior tag

Én ott nem láttam, hogy hány lóerős az autó meg hogy v- hanyas. Vagy ezeket nem is írja ott?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1162) Csapoati válasza BigStraw (#1161) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig ott van, i4 az mondjuk a soros 4-es, meg asszem a teljesítményt is írja, kW-ban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1163) BigStraw válasza Csapoati (#1162) üzenetére


BigStraw
senior tag

Merre keressem? :) Tényleg nem látom.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1164) twi452 válasza BigStraw (#1163) üzenetére


twi452
senior tag

Általában annyit ír, hogy stock az Upgrade - Conversion - Engine Swap-nál
D-Pad felfelével pedig lehet lapozni az adatlapját és ott a teljesítmény, nyomaték hengerűrtartalom stb fel van tűntetve

(#1165) SamS20


SamS20
senior tag

sziasztok

foglalkoztat eléggé a játék (pc-re venném), viszont kissé fentartásaim vannak a játékkal kapcsolatban. A multi mennyire "pörög" ? illetve ha haverok nélkül játszik az ember mennyire monoton / megunható ?

Nálam eddig az openworld játékokban a Crew volt a favorit, viszont a 18e ft-os ár kissé elriaszt a vásárlástól. Anno xboxon imádtam az első részt, viszont ott nem multiztam (illetve nem is tudom h volt e benne)

Azt tudom hogy a forza-k mindig is nagy hangsúlyt fektettek a kocsikra illetve a tartalomra (single) gondolom ez itt sem változott.

Köszi előre is a válaszokat

(#1166) BigStraw válasza twi452 (#1164) üzenetére


BigStraw
senior tag

Jaja az megvan köszi :) azt hittem van más fajta leírás is.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#1167) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Tudna valaki adni egy linket, ahol meg tudom venni PC-re a Forza Horizon 3-at? Keresgélem a neten, microsoft áruházban, de egyszerűen mindig az XO verziót adja be.

(#1168) Csapoati válasza icecave (#1167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs külön pc-s, amit a Microsoft áruházban látsz, azt meg is veheted, futni fog nálad is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1169) sagem válasza icecave (#1167) üzenetére


sagem
addikt

MS áruházban mindkét verziót megkapod egy vásárlással, szóval PC-re és X1-re is jó :)
[link]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1170) icecave


icecave
nagyúr

Na, ezt nem tudtam, szóval akkor pl. ezt megvehetem? Digitálisan szeretném mindenképp, nincs optikai meghajtó a gépemben. Esetleg máshol olcsóbban? Mondjuk nem ezen a játékon fogok spórolni, rég várom PC-re, de hátha.

(#1171) twi452 válasza icecave (#1170) üzenetére


twi452
senior tag

Én egyszerűen windows-ból megnyitottam az áruház appot és megvettem ott. Ennél egyszerűbb nincs :)

(#1172) ForRedGlory válasza icecave (#1170) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ott van annak az oldalnak az alján, hogy Win10-re is telepíthető. :)

(#1173) icecave


icecave
nagyúr

Remek, köszönöm mindenkinek, meg is veszem, még beszerzek egy usb-s x360 kontrollert, gondolom azzal is tökéletes, nem kell egy One-os vezetéknélküli, PC-s adapterrel.

(#1174) hackeeeee válasza icecave (#1173) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

One-os vezetékes is lehet, nem kell hozzá adapter.

(Bármelyik XO wless controller működik PC-n, kábellel.)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1175) STC Speed válasza hackeeeee (#1174) üzenetére


STC Speed
őstag

One kontroller is kényelmes? Lehet veszek én is egy vezetékest, sajna a 360asamon a vezeték pár szakadt. :(
Pl a ravasz gombok, ugyanekkora utat tesznek meg?

(#1176) Outblast


Outblast
tag

Valahogy megoldható hogy ne legyenek Drivatarok? Jo lenne megcsinalni a Drift / Speed zoneokat de amikor elkezdek egyet persze hogy ott maszkal 50 kocsi mindig bele az arcomba ...

(#1177) bulikavagyok válasza Outblast (#1176) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, megoldható, csinálj egy private sessiont! Én is gyakran élek ezzel a "trükkel". :B

[ Szerkesztve ]

(#1178) twi452


twi452
senior tag

Gondoltam kicsit felpaprikázom az öreglányt.. talán picit túl mérges is lett a drága..

Az egyik championship körre bevittem kipróbálni... assist-ok nélkül gamepaddal azért megdolgoztatott rendesen.. de nagy móka volt :D
Padlógáz az gyakorlatilag felejtős mert nem csak üvölt tőle hanem harap is már a startnál fura volt, hogy nem kormányoztam mégis húzott és forgott oldalra :D

youtube vid:

[ Szerkesztve ]

(#1179) Bib válasza twi452 (#1178) üzenetére


Bib
őstag

Ugye játék közben nem droppol ennyire? Gondolom a video miatt voltak ekkora akadások. Amúgy gratula.

(#1180) twi452 válasza Bib (#1179) üzenetére


twi452
senior tag

Nem hála az égnek :)
Nálam alt-tabolás után kezdődnek ezek az fps beesések.. azt nem szereti. Én meg a videó előtt keresgéltem, hogy mivel lehetne felvenni aztán maradt a gyári xbox app aztán jöttek az akadások is..

játék közben esőben verseny közben sok autóval a városban vagy itt a dzsungelben bemegy néha 45 fps-be ami észrevehető nyilván de ezzel együtt tudok élni nem zavar annyira
a 30 fps lock-ot nem tudom megszokni annyira lomhának tűnik minden és az irányítás sem az igazi

gépem nem atomerőmű: i5 4460, 8GB ddr3 1600, r9 380 4GB
high-on teljesen jól játszható

(#1181) Bib válasza twi452 (#1180) üzenetére


Bib
őstag

Hát igen a 30-as lock az rémálom nekem is. Gtx 970-el én is csak high-on tudom élvezni. Tegnap a 12Gb Ramot átcseréltem 24Gb-ra azóta simább. 1 óra után a 12Gb :Y a bendőjében van.

(#1182) twi452 válasza Bib (#1181) üzenetére


twi452
senior tag

Azért a játék kiválló én nagyon élvezem pedig nem szoktam ilyenekkel játszani :)

Nekem most az új kedvencem az összkerekes A osztályú AMG merci.. imádom azt a méregzsákot de ezeket a régi vasakat is bírom.. simán beviszem bármilyen versenyre ha van lehetőség :D

(#1183) Bib válasza twi452 (#1182) üzenetére


Bib
őstag

Utoljára a maxpayne 1-el játszottam egybe 1 óránál többet ,pedig az nem ma volt.Meg most meg ezzel. :)
Majd megnézem azt a merdzsót én is .

(#1184) twi452 válasza Bib (#1183) üzenetére


twi452
senior tag

Kipróbáltam most a felvételt "élőben" 1-1 akadás van a videóban ami a valóságban egyáltalán nem volt jelen.
Lehet gyengébb minőségre kellene állítani és akkor ezek sem lennének de amúgy az fps fura módon nem esett és tök jól játszható így felvétel mellett is.. lehet mégsem olyan rossz ez az xbox app-os videózás :)

Majd felteszem.. megmutatom milyen állat módjára versenyeznek a drivatarjaitok :P :D .. meg persze én se vagyok különb :))

(#1185) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom, engem megőrjít ez az fps drop. Én 30 lockal nyomom 1070-nel is. Persze ez se jó megoldás de ez legalább fix.

Megvettem a 17-es GTR-t és nem lehet rá body kit-tet tenni. A másik GTR-re lehet?

Ja és Honda civic type r meg nincs a játékban. Szomorú.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1186) STC Speed


STC Speed
őstag

Most itt a játékban csak a helyezés a lényeg?
Tehát mivan ha haverom minden segitséget bekapcsol,sínen megy az auto, én meg kuplung,váltás,csak az abs ON, és hiába a több xp ha csak második tudok lenni emiatt :((

(#1187) twi452 válasza twi452 (#1184) üzenetére


twi452
senior tag

fent is van..:)
hozzáteszem ismét ezek drivatarok nem valódi emberek.. (ők lehet még gátlástalanabbak :D )

youtube

ez a multis nehézség dolog engem is érdekel, nincs erre valami szabályozás vagy lehetőség rá?

(#1188) 8zabi válasza STC Speed (#1186) üzenetére


8zabi
őstag

szerintem csak a részvétel a fontos :D

(#1189) mettek


mettek
addikt

az normális hogy gtx 980 ti mellett 1440p-ben high-ultra beállításon stutteringel mint az állat? 60 fps aztán beesik 40 alá és akkorát akad a kép hogy ejha.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1190) .LnB válasza mettek (#1189) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Fhd-ben is csinálja. Mindenhogy. Ezért játszom én is 30fps lockkal. Mondjuk nekem nem akad meg a kép, csak zavaró az fps drop.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1191) mettek válasza .LnB (#1190) üzenetére


mettek
addikt

köszi, legalább megnyugodtam h nem a gépemben van a hiba :) az a baj hogy youtubeon meg olyan videók vannak hogy ugyanilyen konfiggal stabil 60fps-e van a gyereknek, nem értem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1192) Németh Péter válasza mettek (#1191) üzenetére

A keddi javítás előtt sokaknak simán futott a játék, köztük nekem is. Utána meg elkezdett akadozni. Mondjuk valakinél meg pont fordítva történt.

(#1193) .LnB válasza mettek (#1191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, van egy video amiben pont olyan géppel tolják mint az enyém. És ott sem akad. Bar beesik neki 60 alá, de 50 alá nem. Az nem is zavaró még nekem se. Csak abban a videóban nem megy be a városba. Ott van a bibi. Városba is van mikor szépen fut, van mikor 47re droppol.

De van olyan mikor minden indok nélkül beesik városon kívül is. Erre az a hülye drm rendszer lehet magyarázat. Olvass utána. Állítólag random ellenőrzi a háttérben a jatek filejait.

Szóval én ezt a két magyarázatot tudom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1194) Reaper válasza twi452 (#1178) üzenetére


Reaper
őstag

Én is hasonló buildeket csinálok, javaslom, hogy guminyomás, difi zár, és végáttétel, ezeket állítsd be jól, és sokkal kezesebb lesz a kicsike. ;)

(#1195) Németh Péter válasza .LnB (#1193) üzenetére

Mivel nekem keddig szépen futott a játék, ezért kétlem, hogy a DRM rendszer miatt akad a játék. Szerintem simán programozói hiba miatt. A szálak szinkronizációjánál van valami problémájuk szerintem. Legalábbis a tünetek leginkább arra emlékeztetnek engem, amikor spin-lockal szinkronizálnak, csak ott, ahol nem kellene. Így igazából egy végtelen ciklus szabadul rá a fő szálra és amiatt akad. Persze ez csak az én feltételezésem, mert nem látok rá a játék forrására.

(#1196) Bib


Bib
őstag

Ma voltam kicsit online, jó móka lenne de ott aztán tényleg akad laggol minden baja van.Ha épp jó lenne akkor kilöknek. Remélem javítják.

(#1197) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Mocskosul nem talalom a PH Club-ot :( miert?

(#1198) STC Speed válasza KD6-3.7 (#1197) üzenetére


STC Speed
őstag

Recommenned clubsnál sztem felfogja dobni!

(#1199) ricshard444


ricshard444
veterán

Kaptam egy új játékot, de a végtelenségig tölti, nem áll meg annyinál amennyi a játék. Olvastam egyszer ilyenről, de nem emlékszem a megoldásra, mi volt srácok? Most letöröltem az összes mappát, így jó lehet?

Vannak dolgok...

(#1200) Maxtreme válasza ricshard444 (#1199) üzenetére


Maxtreme
addikt

alt+tab és vissza a játékba volt a megoldás ha jól rémlik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.