Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) LordAxwell válasza .LnB (#1300) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Nekem még csak az E63, de annyi kocsi van, és olyan kevés időm játszani, hogy megőrülök. :DDD

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1302) Over567 válasza .LnB (#1298) üzenetére


Over567
aktív tag

Én ugyanígy érzem a Maserati Ghibli-vel. Full A alig raktam rá valamit nagyon jó járgány.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1303) LordAxwell válasza Bib (#1249) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Ezt a versenyt hol tudom megtalálni? A rivals fülön látok haverok által készített versenyt, de ez nincs meg, hogy keressem?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1304) sqpp


sqpp
őstag

Egész éjszaka szedtem a játékot, erre nem behülyült? :F 49 giga helyett 35/35-öt írt ki aztán most kezdhetem újra..

(#1305) .LnB válasza Over567 (#1302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor megveszem ma azt is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1306) ricshard444 válasza sqpp (#1304) üzenetére


ricshard444
veterán

Aterzem, en is 5x szedtem le es a baratom is...

Vannak dolgok...

(#1307) lacy86


lacy86
addikt

Ma kezdtem el a jatekot xbox one-on
Kicsit szoktlan meg az iranyitas de a jatek nagyon tetszik
Remelem nem fogom megunni egyhamar 😜

(#1308) Corpuscle válasza lacy86 (#1307) üzenetére


Corpuscle
őstag

Van benne tartalom rendesen. Idővel annyi kis színes "korong" lesz a térképen, azt se fogod tudni eldönteni, melyik legyen a következő kihívás. :K

[ Szerkesztve ]

(#1309) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én egyébként azt hittem itt majd szerveződnek online versenyek majd, meg ilyesmi. Régen FRH tag voltam, ahhoz vagyok szokva. :) De látom néhányan tolják a haverjukkal, a többiek meg magányosan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1310) lacy86 válasza Corpuscle (#1308) üzenetére


lacy86
addikt

Kiraly :DDD

.LnB
Szerintem ha lenne egy ilyen "Calendar" ahova megtudna adni mindenki, hogy mikor er ra > akkor lehetne egy kis PH! verseny is

(#1311) LordAxwell válasza .LnB (#1309) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Szervezz, megyek. :))

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1312) Over567


Over567
aktív tag

Én is még csak solozom de krúzolni szívesen mennék. Csak valahogy soha se találok online akkor senkit amikor én ott vagyok.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1313) sqpp válasza Over567 (#1312) üzenetére


sqpp
őstag

Te az aláírásban lévő konfiggal tolod?

[ Szerkesztve ]

(#1314) Corpuscle válasza .LnB (#1309) üzenetére


Corpuscle
őstag

Utóbbi időben kevés a játékra fordítható időm (a kislányom most tanul járni), általában esténként, ha a család alszik és még marad erőm. FRH-s csapat nagyon szimpatikus, hívtak is versenyre, de ott is az időfutam bajnokság (FM6), amit tudok vállalni. Amióta kint van a FH3, azóta azt is hanyagolom.

(#1315) .LnB válasza LordAxwell (#1311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lusta vagyok. :) Meg még van egy csomó dolog amit meg akarok csinálni single-be. Nincs meg még az RX7. Meg az egyik helyszínem még nem 5-ös szintű. És a stuntokat is teljesen elhanyagoltam eddig. Inkább én is csatlakoztam volna ha időm engedi. Ezért tettem szóvá.

(#1314) Corpuscle Majd ha megtanult járni akkor meg még ennyi időd se lesz. :) Én napi 2-3 órát tudok játszani valamikor 20:00 után 23:00-ig (meló miatt ilyenkor fekszem le legkésőbb). Szóval ez se sok. És én is pont azért, hogy a kisfiammal foglalkozok nem a géppel. Bár mióta megvan a Xbox One kontroller, nagyon érdekli. De nem merem leültetni játszani. Kicsi még, majd 15éves korába ráér (Most lesz 4 éves). :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1316) Over567 válasza sqpp (#1313) üzenetére


Over567
aktív tag

Proci az ugyan az de pár hete vettem egy R9 380 4gb-ot és elfelejtettem még át írni. Mondjuk még meg van a 7850. 30 fps lock kell hogy simán fusson de ultrán van. Nem érződik a 30fps.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1317) .LnB válasza Over567 (#1316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogyne érződne? :) Én kb 2 napig bírtam végül 30fps lock-kal. A 30fps az 30fps. Érződik az, annyi, hogy beton stabil legalább. Az irányítás is más 30fps-sel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1318) Corpuscle válasza .LnB (#1315) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerintem is ráérsz még vele, de azt a 15 éves kort lehet felül kell majd vizsgáld idővel. :)

[ Szerkesztve ]

(#1319) .LnB válasza Corpuscle (#1318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én jobb szeretném ha valamikor akkor kezdené el. Ne legyen olyan mint én. Persze, kikerülhetetlen ez egy idő után. Örülök is neki, hogy nem is érdekli egyáltalán. Csak most a controllerre figyelt fel. Hallok az oviból olyan sztorikat már... Csak egy kis részlet: 3,5 éves gyerek egyedül nyomja a GTA V-öt PC-n, és mikor az anyjával mennek az úton a valóságban, kocsival, akkor nyúlkál a kormányhoz (rángatni akarja), hogy "üssünk el valakit".... (Édesanyja osztálytársam volt, aztán egem kérdez, hogy ez szerintem normális e, hogy a párja ennyit hagyja játszani a fiukat?..)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1320) Over567 válasza .LnB (#1317) üzenetére


Over567
aktív tag

Persze hogy érződik de nem irritáló. Pl a crewban 30fps tragédia ehhez képest. Idáig féltem a 30fps locktól de itt nem zavaró.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1321) sqpp


sqpp
őstag

Istennek legyen hála és óvjon meg a 2,5 MB/s letöltési sebességtől :(((

[ Szerkesztve ]

(#1322) cyberkind válasza sqpp (#1321) üzenetére


cyberkind
félisten

Aztán egy másik Isten lesz a vége, Allahu Akbar. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1323) sqpp válasza cyberkind (#1322) üzenetére


sqpp
őstag

Felrobban az i3

(#1324) Corpuscle válasza .LnB (#1319) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kemény! Ilyenkor az jut eszembe, hogy gyerekként mennyit toltuk C-64-en és a mai játékok mennyivel komolyabbak minden területen, nagy része nem is gyereknek való.

[ Szerkesztve ]

(#1325) sqpp válasza .LnB (#1319) üzenetére


sqpp
őstag

Hát azért aki egy 3,5 éves gyereket GTA V elé enged .. arra nem tudom mit mondjak :N

(#1326) .LnB válasza sqpp (#1325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt, hogy egy idióta. Pedig informatikus a srác, vagyis valami számtech boltja van, de úgy látszik annyi esze nincs, hogy felmérje ennek a veszélyeit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1327) sqpp válasza .LnB (#1326) üzenetére


sqpp
őstag

Én az ilyeneknek adnék egy paprikát a kezébe és azt mondanám gratulálok :C

(#1328) Over567


Over567
aktív tag

A két kedvencem idáig. :)

Ghibli

Celica

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1329) Bib válasza LordAxwell (#1303) üzenetére


Bib
őstag

Lent volt a tengerparton, az a helyzet hogy ma már én se találtam.

(#1330) sqpp


sqpp
őstag

Refund mennyi idő kb?

(#1331) Over567 válasza sqpp (#1330) üzenetére


Over567
aktív tag

Ez gyors volt. :D Elvileg 3-4 munkanap vagy mit olvastam, mire visszakapod.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1332) sqpp válasza Over567 (#1331) üzenetére


sqpp
őstag

Egyék meg a....... xd

Egyébként nem futott rosszul csak volt egy kis lagg féle (mint mikor futsz valahol és megfogják a vállad, hogy megállítsanak..) Ami elég idegesítő volt. Emelett 2x crash is volt.

De hát majd jövőre az 6genes i7 meg az 1080 aztán csitt :C

(#1333) keIdor válasza sqpp (#1332) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj az sem az igazi, get an Xbox One S...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1334) cyberkind válasza keIdor (#1333) üzenetére


cyberkind
félisten

Elfelejted, hogy nem mindenki 1440p meg 144Hz-cet tol. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1335) keIdor válasza cyberkind (#1334) üzenetére


keIdor
titán

Nem az, 60fps-t egy 1080 sem tart mindig, nem a kártya kevés, a port rossz, nem használja rendesen a hardvert. Én is meg láttam más is inkább XO-n játszik, jobb ott.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1336) Over567 válasza sqpp (#1332) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem eddig egyszer sem crashelt mióta kikapcsoltam a mikrofont.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1337) cyberkind válasza keIdor (#1335) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam szinte mindenhol megvan, kb fullra kell venni amit lehet és jobban használja a vga-t, én is meglátom ha nincs 60fps folyamatosan de bőven nincs baj.

Nekem nem jobb ott illetve akkor se lenne ha lenne boxom.

(#1338) sqpp
Köszi! :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1338) sqpp válasza Over567 (#1336) üzenetére


sqpp
őstag

Ez oké barátom, de én már kikapcsoltam előtte, mert tudtam hogy mit kell csinálni. Igazából cyberkind végigírt 250 db A4-es oldalt, mikor megjelent a forza, szóval tudtam mi hogy van..

Csak azért vicc, hogy minden játék futott eddig, még a Mafia 3 is, pedig az sokaknak még erősebb kártyával is szar. Mindenesetre leszarom, majd a jobb kártya lesz azt menni fog a Dodge Charger 1969 egész nap

(#1339) sagem válasza sqpp (#1338) üzenetére


sagem
addikt

Legalább most már érted, hogy mit érez az akinek nem megy a Mafia 3 :)
Ez sem tökéletes játék, de egyrészt itt a vaskos gépigénynek van alapja, mert 2016-os a látvány, másrészt közel sincs vele annyi gond (hála az égnek) mint az általad is említett játékkal (plusz ez nem multi cím, hanem egy konzol exkluzív port). Ettől még szíved joga refundolni, szerencsére lehetőség is van rá, csak viccesen jött ki, hogy a Mafiát nem, ezt meg igen:)

30 fps lockal sem ment? ha már Mafia.. ;] :P

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1340) cyberkind válasza sagem (#1339) üzenetére


cyberkind
félisten

Lowon ment neki, így meg a Mafia 3 is szebb és jobban is ment. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#1341) sqpp válasza cyberkind (#1340) üzenetére


sqpp
őstag

Mindegy milyen beállítással nyomtam, ugyan úgy futott... High-on is volt kb minden, ott is megvolt a 30 fps, viszont a lagg idegesítő volt mindenhol, meg a crash főleg..

(#1342) .LnB válasza sqpp (#1338) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na tolodjál szépen vissza a Mafia 3 topikba akkor. :(((

(#1337) cyberkind Te meg az egyetlen ember vagy aki ezt a hülyeséget le meri írni, és azt gondolja, hogy ezt majd bárki elhiszi. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1343) 1m1s válasza .LnB (#1342) üzenetére


1m1s
tag

jój de kis morcos valaki.

(#1344) sqpp válasza .LnB (#1342) üzenetére


sqpp
őstag

Azéért nyugi már he. Írd már le azt, hogy optimalizálva van a Forza is akár csak a Mafia 3.. Kétség kívül senki sem fog veled egyetérteni. Mert egyik sincs jól megcsinálva. Az teljesen oké, hogy a kártyám már nem mai, de érdekes, hogy más játék meg simán megy, pedig 2016-os.. Szóval furi

(#1345) sagem válasza sqpp (#1344) üzenetére


sagem
addikt

Azért a Forzát tényleg ne hasonlítgasd már a Mafiával, csak azért, mert nálad az utóbbi "jó" (ami csak azt jelenti, hogy épp nem fagy, de ronda mint a bűn, 2016-ban adták ki, de a technikai szinvonala alapján nem ezt az évet mondják rá sokan..). Nézd meg mondjuk a Forza nemzetközi értékeléseit és aztán a Mafia III -ét (PC-s vonalon). Nyilván nem tökéletes a Forza sem, nyilván sok embernek rosszul fut, fagy stb., de nem tömegszerencsétlenség, mint a Mafia..

Megértettem a lényeget, de a két játék optimalizációja nem egy súlycsoport, ez a baj, mert tényleg lenne mit javítani a Forzánál is, de még így is köröket vver ebben is a Mafiára..

Ui: ha annyi gond lenne vele, mint a Mafiával és még úgy is nézne ki, akkor egy percig sem emelnék szót a játék mellett, hiába kedvelem:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1346) sqpp válasza sagem (#1345) üzenetére


sqpp
őstag

Nem a jatek grafikajat hasonlitom...... Azt hogy egyik sincs optimalizálva rendesen. Látom te is a lényeget vetted ki.

.LnB
Azért álljunk már meg egy szóra. Szerintem oda írok ahová akarok.. Egyébként mivel nincs már meg a játék úgy se leszek itt aktív legalább 1 évig. De erre a kommentedre muszáj voltam írni.

És tudom, hogy igazam van, mert mások is írták ezt külföldi fórumon a Forzára, szóval szerintem bekéne fejezni itt.

A Mafia 3 meg nem szép, de érdekes módon én is betudtam úgy állítani, hogy jól fusson. De hiszem, hogy ezek ki lesznek javítva ...

Na sziasztok.

[ Szerkesztve ]

(#1347) cyberkind válasza .LnB (#1342) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy csak betudom állítani a játékot/játékokat nem úgy mint TE (finoman fogalmazva)? :Y

Ha már személyeskedni akarsz, ja és nyugi, nem kell a képet mutatni, hogy mekkora (persze semekkora) és nemcsak ebben a topikban főleg ha egy 1070-ből nem sikerül kihozni azt amit kéne, hangsúlyozom, ha már személyeskedni akarsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1348) tgabe25


tgabe25
tag

Gyerekek nyugalomra semmi ok őrizzük meg a pánikot :DDD

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1349) .LnB válasza .LnB (#1342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit szeretnék hozzáfűzni a tegnapihoz, hogy ez nem úgy volt, hogy jött az ötlet, hogy "na most belekötök két fórumtársamba". Nem. Mindkétszer van előzménye ennek, csak nem ebbe a topikban. És egy picit elszakadt tegnap valami amikor azokat a "butaságokat" így egybe ömlesztve olvastam tőlük.
A megnyilvánulásom engem minősít ezt tudom, nem is bánom. Akit esetleg kellemetlenül érintett (rajtuk kívül) azoktól elnézést.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1350) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A relic hunter achievement másnál is bugos? 15/15, mégis 93%. Kicsit utána olvasva jó pár acsi képes beragadni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.