Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) cyberkind


cyberkind
félisten

De rohadékok, a boost-tos verdáknak úgy leverték az árukat, hogy csak na, aki meg megvette jó drágán mert nem pörgette ki sose az beszopta. :W

Paranormal Cocktivity

(#1052) Outblast válasza hackeeeee (#1049) üzenetére


Outblast
tag

Neked a felhőkarcolós résznél nem villog a textúra?
Elég érdekes amúgy :D máshol pedig jól megy.

(#1053) Németh Péter válasza ForRedGlory (#1044) üzenetére

Az FPS lockot még nem próbáltam ennél a patchnél. Az előző változatnál nekem csak alacsony prioritást kellett beállítani, meg a CPU coreok affinitását és jó lett minden, ultrán FPS unlockkal 1440p-ben. A mostani patchnél ezek nekem nem segítettek. Kipróbálom a 82 vagy 72 FPS lockal majd, hátha itt az a nyerő. Akinek jó volt az előző patch, annak szerintem nem kéne ezt a mostanit fölrakni, legalábbis én nem javasolnám. Kösz a tippet azért.

(#1054) Outblast válasza Németh Péter (#1053) üzenetére


Outblast
tag

A Patch nem magától települ? ha nem akkor hogyan kell elindítani hogy leszedje? :)

(#1055) cyberkind válasza Outblast (#1054) üzenetére


cyberkind
félisten

Elindítod a játékot mintha játszani szeretnél és amikor continue game-et nyomsz akkor ajánlja fel.

Paranormal Cocktivity

(#1056) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Emlékszem, hogy volt itt erről szó, de nem találom a kommentet.

Win10-ben hol kell megadni, hogy melyik meghajtóra telepítse a játékot? Tegnap néztem a beállításoknál. Találtam egy olyat ahol kategóriánként be lehet állítani, hogy az alkalmazásokat, képeket, videókat külön-külön hova tegye. Ott kell az alkalmazásokat másik vinyóra állítanom?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1057) AdluAn


AdluAn
tag

Én amikor feltelepítettem akkor megkérdezte hogy c: vagy a d: legyen.
igaz hogy ez nem FH3 de a lényeg ua.

[ Szerkesztve ]

(#1058) cyberkind válasza .LnB (#1056) üzenetére


cyberkind
félisten

Már nem kell, elvileg ha telepíteni szeretnéd megkérdezi, hogy hova mehet, de amúgy: minden beállítás, rendszer, tárterület és ott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1059) .LnB válasza AdluAn (#1057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

& (#1058) cyberkind

Köszi a segítséget.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1060) mcwolf79 válasza Outblast (#1054) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam felment magától (gondolom WStore beállítástól függ)
Én még csak kb. 10 percet játszottam a patch óta, de mintha smooth-abb lenne a gameplay.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#1061) nubyy


nubyy
aktív tag


(#1062) Csapoati válasza nubyy (#1061) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A legjobb autó. Én british racing greenre színeztem, sportos matricákkal. Na meg persze segédkerekekkel. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1063) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy más is akadályokba ütközik, ha multizni szeretne? Mi azt vettük észre, hogy coop/freeroam 2 főig stabil, ha valaki becsatlakozik, onnan 5 percig bírja kb, és azonnal kivág mindenkit solo-ba, poor internet connection indokkal...mindenkinek 180 felett van a latencyje xbox app szerint. Turn 10/MS elkövette azt a hibát, hogy nincs EU-s szerver...? Hivatalos fórumokba egyáltalán nem írnak ilyen problémákról, de mi egyáltalán nem tudunk multizni 2 fő felett...

(#1064) wjbhbdux válasza Gabor777 (#1063) üzenetére


wjbhbdux
veterán

windows vissza lett állítva szingapúrról magyarra? :DDD

/s

(#1065) nubyy válasza Gabor777 (#1063) üzenetére


nubyy
aktív tag

En eddig 1x probaltam, full lobbyval vegigmentunk egy championship-et es semmi gond nem volt vele.

(#1066) Gabor777 válasza nubyy (#1065) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Hát nekünk egyáltalán nem megy...Coopozni próbálunk, de 2 fő felett már szétesik az egész. Latency kurva magas, 180 felett van általában, és nem tudunk játszani. nem tudom nektek hogy sikerült..Mi nem csak egyszer próbáltuk, hanem milliószor.

18 ezer jó magyar pengőt kifizettem érte, szóval nem ragadtam szingapúrba..:)

[ Szerkesztve ]

(#1067) bulikavagyok válasza Gabor777 (#1066) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mi is nyomtuk párszor négyesben a co-opot, nem tapasztaltunk semmilyen hibát. Szerintem egyikőtöknél lesz vmi egyedi hiba ami miatt borul az egész lobby.

Szerk.: az Xbox alkalmazásban ne nézd a netes tesztet, mert az mindenképp a US szerverről megy! Nekem is 179ms a ping, de játékon belül már sokkal kisebb értékeket mutat.

[ Szerkesztve ]

(#1068) Gabor777 válasza bulikavagyok (#1067) üzenetére


Gabor777
aktív tag

De mi lehet a hiba? Ötletünk sincs...akármilyen "kombinációban" játszunk, mindig kidob.

(#1069) bulikavagyok válasza Gabor777 (#1068) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Passz. Próbáltátok külön-külön is? Már minthogy mindig kizártok egy embert?

(#1070) Gabor777 válasza bulikavagyok (#1069) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Hát, úgy nem álltunk még neki multizni, hogy ezzel a céllal..mármint hogy megnézzük ki lehet a kakukktojás, de az elmúlt 1 hétben kismillió variációval játszottunk. 6-7 játékos folyamatosan variálva..egyszer se volt stabil.

(#1071) bulikavagyok válasza Gabor777 (#1070) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig jobb ötletem nincs.. :( NAT Type-ot csekkoltátok mindenkinél? Az tud ilyen problémákat okozni.

[ Szerkesztve ]

(#1072) hackeeeee válasza Outblast (#1052) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tapasztaltam ilyet. :N

Véleményem szubjektív...

(#1073) -=Szabi=- válasza bulikavagyok (#1069) üzenetére


-=Szabi=-
tag

Gáborral mi ketten stabilan tudunk játszani, de gyakorlatilag akárki bejön harmadiknak, széthullik az online :D

(#1074) Bib válasza SAABPEPE (#1041) üzenetére


Bib
őstag

Ilyen frankó képeket mivel lövitek? Az a beépített Photo cucc nekem tök homály képet csinál ,hiába fókuszálok.

(#1075) twi452 válasza Bib (#1074) üzenetére


twi452
senior tag

Pedig azzal csinálja mindenki :)

Vicces a tesla-val versenyezni.. próbálok gangolni megszokásból de hát hiába.. csak megy és megy unalmasan :D
Azért poén lenne ha lehetne belerakni egy dög v8-at :D

Engem ez a forza hub akaszt ki.. még mindig nem vette észre, hogy játszom a horizonnal.. csak az apex-et látja..:)

szeretem amikor az ms saját cuccai képtelenek egymással együttműködni :D

[ Szerkesztve ]

(#1076) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Menübe eljutok. Indítanám a játékot de kidob windowsba. Mikrofon letiltva. Ötlet? Van valami buhera, trükk vagy valami?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1077) sagem válasza .LnB (#1076) üzenetére


sagem
addikt

Elvileg nincs..winből minden le van frissítve? Illetve tűzfal esetleg? Nekem az volt gond, igaz nekem el sem indult, amíg a tűzfal nem engedte át.

Ja és VGA driver is legyen friss, a legutolsó frissítés direkt a Forzához is jött.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1078) .LnB válasza sagem (#1077) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden friss. Egyébként pontosan mit kell letiltani és hol mikrofon témában? Rögzítőeszközök közül a mikrofont?

Megy. Jahogy minden rögzítőeszközt le kell tiltani, ezt nem tudtam. ....szerintem bekakkantottam ez annyira durván néz ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1079) sagem válasza .LnB (#1078) üzenetére


sagem
addikt

Ha minden igaz akkor a "mikrofonokkal kapcsolatos adatvédelmi beállítások" részen kell a Forzától kivenni a pipát vagy globálisan az alkalmazások használhatják mikrofont: ki-re állítani.

szerk: Akkor jó játékot :C

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1080) 1m1s


1m1s
tag

Helló!
MSI afterburnert sehogy nem lehet életre kelteni a játékban?

(#1081) .LnB válasza 1m1s (#1080) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt tuti nem mert a UWP-s programoknál nem fut semmi ilyen program.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1082) tgabe25 válasza cyberkind (#965) üzenetére


tgabe25
tag

Igaz korábban láttam de amikor elolvastam az eventedet olyan néven, hogy "Goliath Kolbásza" majdnem lezúgtam az emeletről. :D :D :D

Hihetetlen amúgy mennyire le tud kötni ez a játék, amióta fent van alig nézem a fórumot annyira beszippantott. Előtte meg óránként figyeltem a híreket itt :)

[ Szerkesztve ]

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#1083) ForRedGlory válasza tgabe25 (#1082) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valaki meg olyan eventet csinált, hogy "szombathelyi csapatás"... :DDD

Más. Még jó, hogy beléptem Forza Hub-ra, ezt látom, illetve azt, hogy 1 nap múlva le is járt volna. Gyorsan el is fogadtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1084) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha már mindenki képez.

(#1085) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néhol befalja az 1070-em minden erejét ultrán és droppol. De minden percét elvezem eddig.
:)

Nem tudom, hogy megy ez a barátosdi most xbox live-on, de vegyetek fel, mert csak két driavatarom van. Nevem gmihaly.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1086) oriic válasza .LnB (#1085) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtam én hogy egyszer felveszlek én még Xbox barát listára. :D

Live-Die-Respawn

(#1087) hackeeeee válasza .LnB (#1085) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Felvettelek. :)

Véleményem szubjektív...

(#1088) .LnB válasza oriic (#1086) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod ezer eve ismerősök voltunk. :) három ismerősöm volt eddig, az egyik te voltál.

Király ez a Hospital rádió. Lehetne ugyan Ram records Radio, de nem vagyok telhetetlen. :) A másikon meg Alkine Trio, meg az új Blink 182 ment. Az is fasza, bár így lehetne Matr Skiba radio is a neve. :) ilyen apróságokkal is még jobban belopta a szívembe magát a játék.

Fps-sel kellene valamit kezdenem.. Pedig nem akarom lejebb venni a grafikát.. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1089) AdluAn


AdluAn
tag

Az egyik legjobban sikerült FH3 képem.
19 hónapos a lányom. Apa, autó, enyém, nyomom.. :))

[ Szerkesztve ]

(#1090) cyberkind


cyberkind
félisten

Beregadt acsiknál mi szokás csinálni?
Van minimum 3 acsim aminél azt mutatja a box app, hogy hiányzik 1 futam vagy bármi más, közben már rég megvan.

Paranormal Cocktivity

(#1091) oriic válasza .LnB (#1088) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm érdekes, mert mintha anno visszajelöltelek volna, de most meg újra engedte a jelölést a rendszer. :O

Live-Die-Respawn

(#1092) cyberkind válasza cyberkind (#1090) üzenetére


cyberkind
félisten

Most csináltam meg 2x a Buggy-val a Barrel Roll-t de az acsit nem adta meg, ugyanez a C kategóriás kocsival való 3 csillagos acsi, mi a szar van? :U :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1093) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az kicsit szíven ütött, hogy a Deluxe változathoz nem kaptam meg a Smoking Tire Car Pack-ot! Hát ez mi a "tosz"? Még fizessek 10k-t a Car Pass-ért? Az igen. :)

-Tegnap lenyomtam a második "helyszínt". A várost választottam. Aztán mikor meglett az utolsó verseny akkor vissza akartam menni átfesteni a kocsimat, erre újraépítette a tábort, és beadta megint a versenyeket. Ilyenkor mi van? Most nyomhatom le újra?

-A Lényeg: Mikor tudok Rx7-et venni?! Nagyon fontos kérdés! :)

-Akinek NV 1070-e van keressen meg pls privibe. Nem akarom tele offolni a topikot "kinek, hogy fut" kommentekkel. De lenne kérdésem.

Eszméletlen egyébként a játék. Annyi kis nekem kedves apróság van benne.. mint a zenék (erről tegnap írtam), a GT86-hoz RocketBunny body kit. Imádom azt a kit-et. :) Szintén apróság, de a C63 AMG Black Series hangja! omg!

-Billentyűzettel faszán lehet irányítani, semmi hátrányom nem lesz szerintem. Talán az adagolható gáz/fék. (billkiosztásom: A; Y; <- ; -> kényelmes)

Kb ennyi. Keveset játszottam. Iszonyat tartalmas játéknak néz ki

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1094) cyberkind


cyberkind
félisten

Nekem már nem ad PC-n acsit a játék, ami nem zavarna ha nem kéne a Forza hub-os jutalomhoz, valakinek valami tipp?

Most letöröltem a játékot, hogy újrarakjam hátha de már feltenni se tudom, ugyanaz van mint a GoW 4-nél, nincs ott a letöltés gomb. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1095) Csapoati válasza .LnB (#1093) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a deluxe változat értelmetlen sajnos. Majdnem annyi, mint az ultimate, de a car pass nélkül. A vip meg nem ér annyit a +5 autójával meg a dupla wheelspines credittel.
Autót meg bármikor vásárolhatsz, ha van rá dellád. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#1096) .LnB válasza Csapoati (#1095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gondolod, hogy felesleges tanács volt ez már így utólag? :)

Most már mindegy. Megvan.

Inkább a többiben segíts.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1097) hackeeeee válasza AdluAn (#1089) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, hajrá! :)

Noh, érkezett új Radeon driver, viszont Horizon javítás nincs a leírás szerint. Este ránézek majd, hogy esetleg javul-e valamit a helyzet.

Véleményem szubjektív...

(#1098) cyberkind válasza .LnB (#1096) üzenetére


cyberkind
félisten

Rx7-et nem igazán érdemes venni mert a 2. vagy 3. Street Boss-nál azt nyered majd meg, és csak a tuningot dobod majd rá, tehát sok Street verseny (összesen 12 van) és valamelyik megadja, vagy ha nem tudsz várni és van pénzed veszel, én kivártam.

Paranormal Cocktivity

(#1099) .LnB válasza cyberkind (#1098) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja akkor nyilván megvárom, köszi. :) Akkor GTR lesz a cél most.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1100) Csapoati válasza .LnB (#1096) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Írtam már többször is itt meg az X1 topikban is. :P Ha megkérdezel előtte, segítek szívesen. :)
A fesztiválos dolgot nem is értem, RX-7-et meg látnod kell az Autoshow-ban.

cyberkind: Kösz a spoilert (szó szerint is)... :DDD

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.