Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Outblast


Outblast
tag

Beállítások között van olyan ami sok erőforrást eszik de nem sokat dob a játékon?
i5 4570 16GB ram Sapphire 390 nitro 8GB full hd ultran 30-45 FPS, ezert erdekelne mi az amit esetleg megeri kikapcsolni vagy lejjebb venni hoyg jobb legyen, esetleg ha valakinek hasonlo konfig van es megy szepen johet kep a beallitasrol is :) ty jo gurulast mindenkinek.

(#602) sagem válasza bulikavagyok (#593) üzenetére


sagem
addikt

ééééés elindult igen :C

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#603) bulikavagyok válasza BigStraw (#600) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem kell regisztrálni, max csak bejelentkezni. De ha Win10-ről, vagy boxról indítod, még azt sem kell. A HUB-on keresztül tudom megnézni a képeidet (én leginkább erre használom), de folyamatosan adja a jutalmakat, illetve látod a saját és a barátaid statisztikáit is.

sagem: Hajrá hajrá! :C Kicsit most irigyellek Titeket, mert az első órák voltak a legjobbak. Persze azóta is imádom, még 30 óra játék után is rácsodálkozom a szépségére, a fullos tartalomról már nem is beszélve.. Egyelőre megunhatatlannak tűnik. :P

[ Szerkesztve ]

(#604) hackeeeee válasza BigStraw (#600) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Reward-ok begyűjtése, hírek, képek megnézése, ilyesmi. Hasznos kis cucc.

Kár, h a régieknek nem jár autó, segáz. :)

@bulikavagyok: Ránézek majd erre otthon, de valszeg akkor ennyi a kulcs. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#605) Csapoati válasza ForRedGlory (#595) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tök jó, hogy tegnap kiírtam én is ezt, aztán a kutya se hederített rá, most meg... :DDD A régi játékok hivatalos achijaiért és egyéb teljesítményekért járnak rewardok (pénz és autók). Érdemes a Hubba belogolni pár naponta, mert rendszeresen ad majd lóvét.

hackeeee: Kell neki mindig egy kis idő, legalább 1 nap, mire megadja a rewardokat. Tegnap értem el a Tier 6-ot,de még nem kaptam meg a Ferrari 458 Italiát.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#606) BigStraw válasza bulikavagyok (#603) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi :) És tényleg kapok ilyen rewardot amit írtak előbb?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#607) Csapoati válasza BigStraw (#606) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, ez itt a kész átverés. ;]
Persze hogy kapsz, csak kicsit várni kell, mint írtam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#608) mcwolf79


mcwolf79
veterán

4,1 Ghz-ről felrántottam a CPU-t 4,5 Ghz-re és mintha smooth-abb lenne tőle a játék (bár lehet csak placebó).
Eszméletlen jó csak cirkálni, élvezni a sebességet, konvojozni, táblákra vadászni.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#609) BigStraw válasza Csapoati (#607) üzenetére


BigStraw
senior tag

Az király :) bejelentkeztem :) írja is igen, hogy 4 óra a maximum míg beleteszik.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#610) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak nálam rohadt lassú a majdnem 3 millás Ferrari FXX K?

Valahogy többet vártam majdnem 3 milláért, egy mezei Ford Gt simán lelépi még ha nem is kanyarodik annyira jól. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#611) nubyy válasza ForRedGlory (#598) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nekem ez azert furcsa, mert ha megnezed mennyi RAM-ot hasznal a teljes rendszer, kozeleben sincs meg a 8-nak sem. 16-nal is alig hasznal tobbet mint 8-nal. Lehet inkabb azzal van baja a jateknak, h 1x8-on van tesztelve. Kivancsi vagyok 2x4-nel is ezeket a szamokat dobna-e.

(#612) ForRedGlory válasza Csapoati (#605) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt en nem lattam. :D

(#613) BigStraw


BigStraw
senior tag

Ezek a Fast Travel Board-ok mire jók?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#614) bulikavagyok válasza BigStraw (#613) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha összetöröd mindet, és kinyitod a megfelelő perket, akkor ingyen fogsz tudni gyors utazni bárhová.

(#615) cyberkind


cyberkind
félisten

Halo kocsi nem elérhető azoknak se akik a SG Store-ban vették a játékot? :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#616) BigStraw válasza bulikavagyok (#614) üzenetére


BigStraw
senior tag

Így már érthetőbb :) melyik perkeket éri meg fejleszteni? És a drivatar lineup mire jó? Milyen szintű játékosok jó ha vannak benne?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#617) Bib


Bib
őstag

Beneveztem én is standardra ajándékkártyás megoldással, reggel próba. Remélem nem lesz csalódás élmény terén. :)

(#618) Csapoati válasza cyberkind (#615) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én még kódot se kaptam, pedig múlt hét elején direkt mentem pár pályát a Halo Collectionben. :)

Bigstraw: Sok a kérdés. :D Nyilván minél jobb drivatarok kellenek, zölddel jelzi az adataiknál, ha valamiben jobbak, mint a meglévőek. Hogy melyik perk éri meg neked, azt te tudod eldönteni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#620) BigStraw válasza Csapoati (#618) üzenetére


BigStraw
senior tag

Érdeklődök, bocsánat :) Ez az első Forzám.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#621) Csapoati válasza BigStraw (#620) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igazából nagyon rosszat nem tudsz csinálni, szóval nyomj arra, ami neked tetszik - nagyjából mindenben. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#622) nubyy válasza BigStraw (#616) üzenetére


nubyy
aktív tag

Elobb utobb az osszes perk meglesz vszeg, FH2-ben is ugy volt. Vedd ami eppen tettszik.

(#623) cyberkind válasza nubyy (#622) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ennek úgy van értelme ha az ember először ráhajt ezekre a gyorsítókra illetve duplázókra, és utána a pontot sokkal könnyebben és gyorsabban jönnek, én így csináltam.

Paranormal Cocktivity

(#624) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, röviden.. Első blikkre vicces, hogy 30 fps limittel tudom WQHD-ban high-on játszani.. Szal, marad az XO, jelenleg..

Véleményem szubjektív...

(#625) 1m1s


1m1s
tag

Szingapúr jó hely?

(#626) tgabe25


tgabe25
tag

Jelentem elindult a standard másodperc pontosan :D

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#627) Maxtreme válasza tgabe25 (#626) üzenetére


Maxtreme
addikt

A demo is jöhetne már..

(#628) SAABPEPE válasza tgabe25 (#626) üzenetére


SAABPEPE
tag

SG verzióval már tegnap du 6-tol már lehetet játszani.

(#629) tgabe25 válasza SAABPEPE (#628) üzenetére


tgabe25
tag

Tudom, csak jeleztem akinek nem sg-s régiójú van

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#630) Daffchy válasza Tufa_ (#558) üzenetére


Daffchy
őstag

Skill pont farmra a legjobb, ha elmész a szőlőtőkés részre és egy összkerekes géppel elkezdesz csúszkálni, driftelni, bohóckodni.

A tér hatalmas, fának is nehéz menni és a tőkék miatt is kapod a wrecking pontokat.

Igazából csak az szab határt a pontgyűjtésnek, hogy mikor unod meg a csúszkálást... :DDD

Én általában addig csinálom míg, 100.000 X 5.0-át elérem és akkor még kapsz 10.000 XP-t is Ultimate akármire.

A "rekordom" (eddig bírtam, meguntam...) valamivel több mint 200.000 X 5.0. :))
A gyors utazás elég hamar kipörgethető így, meg a többi is persze.

Farmolni szerintem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#631) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tudtok olyan videórögzítő és képlopó progit mondani, amelyik működik ennél?
Eddig MSI AB-t használtam erre a célra, de itt nem műxik.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#632) Csapoati válasza Daffchy (#630) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a vicc, hogy ez így szó szerint farmolás. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#633) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Facán működik az XO-PC mentés szinkronizálás.

Véleményem szubjektív...

(#634) Daffchy válasza Csapoati (#632) üzenetére


Daffchy
őstag

Nagyon kellett a gyors utazás és volt vagy 17 skillpont... :DD

(#635) ricshard444


ricshard444
veterán

A PH játékosok listával mi a helyzet? Létezik már?

Vannak dolgok...

(#636) hackeeeee válasza ricshard444 (#635) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem nem.

Véleményem szubjektív...

(#637) Daffchy válasza ricshard444 (#635) üzenetére


Daffchy
őstag

A lista engem is érdekelne. :R

Egyébként a szorzó VIP esetén nem 6.0? Nekem 5.0-ig megy fel csak.

(#638) #10927360 válasza Daffchy (#637) üzenetére


#10927360
törölt tag

Szorzó manuálisan 5-ig megy. De ha Skill Song szól a rádióban akkor 10-12-ig! Persze ha Skillpontot költöttél rá.

(#639) kalimist válasza #10927360 (#638) üzenetére


kalimist
aktív tag

Valami létezik: Forza Horizon PH! játékosok

Kezdő Forza-s vagyok és elnézést a buta kérdésért de az extra autók (pl. Motorsport All-Stars) miként lesznek elérhetőek a játékban? A karrier előrehaladtával majd megvehetőek lesznek? :)

Más: A cjs cdkeys-en (megbízható bolt) ~15.500.- az Ultimate és ~10.000.- a Standard. Ez egy Xbox One / PC Microsoft Store Account.

(#640) bulikavagyok válasza kalimist (#639) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha belépsz a garázsba (vagy a szalonba -már nem emlékszem) ott külön menüpontja van a DLC autóknak! Azonnal elérhető ott az összes már kiadott autó, nincs a karrierhez kötve.

(#641) Csapoati válasza bulikavagyok (#640) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az Autoshow lesz az. :)

kalimist: Az account vásárlása nagyon ellenjavallt, hisz bármikor visszaszerezhető az eredeti tulajnak.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#642) bulikavagyok válasza Csapoati (#641) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi, közben megtaláltam! :B

(#643) ricshard444 válasza kalimist (#639) üzenetére


ricshard444
veterán

Köszi szépen. :R

Vannak dolgok...

(#644) kalimist válasza Csapoati (#641) üzenetére


kalimist
aktív tag

Minden adat megvan az accounthoz (recovery emaillel együtt). Én meg is változtattam a jelszavakat és jól utánaolvasva nem nagyon találkoztam problémával. Nem lopott account, csak a Forza 3 Ultimate van rajta. De mindenki csak saját felelősségre. :)

(#645) nubyy válasza mcwolf79 (#631) üzenetére


nubyy
aktív tag

Siman az Xbox appon belul Options/Game DVR - igy nem kell kulon telepiteni semmit sem, ha ez eleg. Az mukodik mindennel ahogy eddig lattam. Kepeket biztos csinal FH3-ban is, video resze ki van kapcsolva nalam. Apex-ben az is mukodott, itt is fog sztem.

(#646) huby80


huby80
senior tag

Srácok Pc re lesz Demo vagy van már esetleg? :F :R

(#647) bulikavagyok válasza huby80 (#646) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lesz. Ettől többet senki sem tud egyelőre.

(#648) sagem


sagem
addikt

Szerettem volna megnézni a közösségi festéseket, erre kiirja, hogy az Xbox szülői felügyelet (vagy mi a rák) beállításai miatt nem láthatom ezt a tartalmat :D PC-n ezt hol a nyavalyában kell kikapcsolni?:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#649) D4M13N válasza kalimist (#644) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Helló.

Pont és is ezt lesegetem.
Arra lennék kíváncsi hogy ha nincs xbone-om akkor is tudom aktiválni az account-ot vagy szükséges egy konzol hogy beaktiváljam és később pc-n is játszhassak?

(#650) ricshard444 válasza D4M13N (#649) üzenetére


ricshard444
veterán

En most ezzel kuzdok, pcn nem latom... :U

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.