Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) buke válasza Leslie33 (#47450) üzenetére


buke
tag

Leslie33: Köszi, igen az alkalmazás gomb legalul, azt mindig ellenőrizni kell. Fixen ezt nem lehet beállítani, azaz én minden út előtt beállítom, mert különben megy a barna törpékhez :o

(#47452) Snoke válasza buke (#47451) üzenetére


Snoke
tag

Sokan panaszkodnak, hogy a star map nem jegyzi meg az ilyen beállításokat, minden restart után újra be kell állítani. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem megjegyzi. Beállítottam ezeket a csillagokat hónapokkal ezelőtt és így is maradt, nem változik. Itt arra kéne rájönni, miért nem menti el a beállításokat egyeseknél, míg másoknál igen.

(#47453) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Üdv Pilóták!
Segítséget szeretnék kérni. Mostani Steam akcióban rászántam magamat és megvettem az Odyssey-t, azonban a főmenüben, startra kattintva elkezdődik valami present day szöveg és utána egy bizonyos Orange Sidewinder hibaüzenettel visszalép a főmenübe. Internetem fullos, nincs vele gondom.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47454) [HUN]NIMROD válasza fejesg2 (#47453) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Passz, hálózatnak lehet köze hozzá, de nem ilyen egyszerű módon hogy milyen gyors. Nálam pl a legerősebb gépen 1000-es üvegen az van, hogy amikor SC-ba/ból lépek, sokszor majdnem egy egész percig tart mire módot vált, a gyengébb gépeken mobilnettel meg pikk-pakk megtörténik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47455) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Az utóbbi pár napban ismét volt kedvem repkedni és megszereztem a Cuttert (mert kellett :DDD ), de most nem igazán tudom, hogy mire buildeljem meg.
Az az igazság, hogy 4 hajót használok leginkább, mind maxos és mérnökölve vannak:
ASP Exp: ugrálós felfedezős, Krait MK2: harc/bogárirtás, Python: Core bányászat, Type9 H: Trade.
Láttam h lézerbányászatra szokták, mert nem fordul annyira jól (bár én a T9-el is tök jól elvagyok :D ), vagy trade-re.
Harcra majd a Corvettet akarom még megcsinálni, de amikor anno abbahagytam akkor a Imperialt húztam, így azt fejeztem be most h meglegyen a Cutter. (most két nap farmolás után nem esnék neki a FED-nek)
Szóval a fentiek ismeretében Ti mire húznátok a Cuttert? :R

(#47456) pcnet válasza 5150head (#47455) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Trade/mining amihez kedved van. Combatra csak mérnöklés után.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#47457) VikMorroHun válasza Leslie33 (#47450) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Köszi, ez az Apply filter to route nekem is új volt (valamikor régen kijelöltem a KGB-FOAM csillagokat, aztán nem görgettem le az aljára, mert minek)...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47458) [HUN]NIMROD válasza 5150head (#47455) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Csatlakozom: nézz bele a legutolsó highlightomba, ahogy Patríciával painite-t és társait bányászom :K 3 óra alatt meg tud telni az 576 tonna hely. Amikor meg fuvarozni kell, 730-ra lehet bővíteni (azért egy kicsi pajzs muszáj. Erről jut eszembe, amikor jönni fog a Panther Clipper, az lesz az első hajó, amire a DC kötelező lesz, mert nincs az a biztos kéz, ami rendszeresen bepréseli az a dögöt a pár centivel nagyobb nyíláson :DDD )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47459) Snoke válasza [HUN]NIMROD (#47458) üzenetére


Snoke
tag

A DC már most is használhatatlan cutteren, korvetten. Gondolom ezeknél nagyobb hajón is az lesz, ahogy az fdevet ismerjük. :DDD Na mondjuk az a veszély sem fenyeget, hogy valami új hajót tennének be.

(#47460) Peppo válasza 5150head (#47455) üzenetére


Peppo
őstag

Lézeres bányászat. Bár én a Nagy Tojásláz idején sub surface mining-ra is ezt használtam, arra is teljesen jó volt. Aztán, ha tele a raktér, leszállítani az árut is jobban szeretem ezzel, mint egy T9-cel. Jobban fordul, könnyebb vele kivédeni az interdictiont, és ha ez sem lenne elég (de elég lesz), akkor az 500 körüli végsebességével le is lehet rázni vele az érdeklődőket. (Nyilván csak ha NPC az illető.)

Mikor tríciumot hordok a FC-re, akkor is ezzel megyek, szóval trade-re is tökéletes.

Harcra is ok, bár a fordulékonysága nem az igazi. NPCk ellen használtam, PvP-re nem mentem még vele. Igaz, oda amúgy is ritkán megyek.
Corvette sokkal jobb szerintem erre. A FED rang húzás emlékeim szerint azért már jóval lassabb, mint a birodalmi. Van arra is pár jó hely, de olyan egy sem, mint a Ngalinn-Mainani páros.

Exploration verziót is láttam Cutterből, de arra ott a Conda, sokkal jobb.

#47458[HUN]NIMROD

Nekem a nagyobb hajókat olykor a DC is úgy odaveri, hogy öröm nézni. Általában semmi baj vele, de néha teljesen meghülyül. Múltkor eldöntötte, hogy nem számít, van-e valaki a levélbedobóban, ő akkor is kimegy a Cutterrel.

Volt ott valaki. :)

Szerencsére pont egy 8-as Prismatic volt rajta, így nem különösebben fájt.

(#47461) fejesg2 válasza fejesg2 (#47453) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Na, AMD megoldotta a problémát. Tegnap este kijött az új driver, így már működik rendesen

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47462) macy válasza fejesg2 (#47461) üzenetére


macy
addikt

Milyen driver?

(#47463) fejesg2 válasza macy (#47462) üzenetére


fejesg2
aktív tag

22.10.3 Radeon Adrenalin

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47464) macy válasza fejesg2 (#47463) üzenetére


macy
addikt

Ja, azt hittem újabbat találtál :)

(#47465) fejesg2 válasza macy (#47464) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Ettől? :)

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47466) VikMorroHun válasza [HUN]NIMROD (#47458) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az semmi. Nálam többször előfordult, hogy az Anakondát lekoccolta a dokkoló komputer, pedig még a fejem is behúztam közben... :DD

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47467) fejesg2 válasza VikMorroHun (#47466) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nálam a Fed Corvettel csinálta ezt

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47468) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Üdv ismét!
Van egy kis grafikus problémám az Odyssey-ben. Tanácsot kérnék, hogy mi lehet a megoldás? konkrétan ez a gond. Csak Odyban van jelen, Horizons rendben van. Teljes konfigom adatlapomon.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47469) [HUN]NIMROD válasza fejesg2 (#47468) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na ilyet se látott még a világ..! Valami driver-bug lesz ez is. Esetleg próbálkozz állítgatni a dolgokat az options menüben, hátha valamelyik lehetőségnél eltűnik. De gyanítom hogy majd az egyik újabb (vagy valamelyik korábbi) driver-verzióval magától el fog tűnni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47470) fejesg2 válasza [HUN]NIMROD (#47469) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Köszönöm a választ. Az lesz, próbálkozom a beállításoknál variálni, hátha. PM-Ben is kaptam egy tippet, azt is kipróbálom.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47471) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

4 hajóra tökös festést lehet szerezni:
https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/y948rm/the_halloween_galnet_mystery_begins/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47472) fejesg2 válasza [HUN]NIMROD (#47469) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Na annyi már tuti, hogy csak a bolygóknál és a bolygókon jelentkezik ez a bug és csak Odyban.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47473) privateer2


privateer2
csendes tag

Novemberi galnet podcastek érkeztek:
[Galnet hírek podcast: november 1. Az Admirálisok Tanácsa megosztott az egyesített flottával kapcsolatban.]
Tegnapi hír:
[Galnet hírek podcast: november 2. Béke a thargoidokkal?]
És a mai hír:
[Galnet hírek podcast: november 3. Azimuth bővíti az operatív eszközöket.]

Lehet menni fegyverekeért. Az első az guardian plazma cucc lesz, másik pedig egy mezei MC. Szerintem a plazmáért fognak tolongani többen.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte 970A-UD3P, AMD FX-8300, 2x8 DD3 GB 1866 Mhz ram, Radeon RX 390X 8 GB

(#47474) [HUN]NIMROD válasza privateer2 (#47473) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na most az mit jelent vajon az első CG leírásában hogy a Mbooni engedély (már megvan) mellett "elérést kapnak a cég teljes anti-xeno fegyverkészletéhez"? Abban a városban a boltban olyan fegyverek vannak amik sehol máshol?
Aztán a második CG "overcharged plasma charger" jutalma egyedi, mert a guardian dolgokat ha jól sejtem nem lehet mérnökölni? Tehát az "overcharged" képességet sehogy máshogy nem lehet rájuk megszerezni?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47475) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Ma jól megszívattak Frontierék. Gondoltam, kipróbálok egy "Gather economic data" küldetést. Odarepülök a cél bolygóra, a cél állomás mellé, de nem a közvetlen közelébe, nehogy gond legyen a birtokháborítás miatt. Átülök az SRV-be, eltűnik a célpont a radarról. Most akkor merre? Itt van ez a kopár bolygó, hiába tudom, hogy kb. 5 km-re vagyok a célterülettől, ha semmit nem jelez. Egy darabig kóvályogtam, aztán rájöttem, hogy nem lesz jó, mert elég kicsi az esélye, hogy megfelelő irányba indultam el. Vissza a hajóba, végre megjelent a célpont. Másodszor úgy szálltam le, hogy a hajó orra arrafelé mutat, ahova menni kell. SRV, célpont eltűnik, de nem baj, mert a külső nézetes kamerával szépen ellenőrzöm, hova kell menni. Odagurulok, közben Reddit segítségével azt is sikerült kideríteni, milyen gombot kell nyomni a löveg kezelő nézethez (a játékból nem derült ki, pedig kétszer is átnéztem a kezelőbilletyűket). Letapogatás, megvannak az adatok. Riasztó sem szólalt meg, de a biztonság kedvéért tűnés. 500 méteren belül nem hívhatom a hajót, utána már igen. Megjön. Oda gurulok. Kapok 400 vérdíjat a birtokháborításért. Aztán még 600-at. Felszállás, látom, hogy üldöz egy hajó. Jó, majd később foglalkozom vele, most közbejött valami fontos. Esc, menü, úgy hagyom. Kb. 10 perc múlva látom, hogy a képernyő alján valami animáció indult el (nyilván a játékban). Átváltok, és kiderül, hogy szétlőtték a hajómat. Köszi. 600-1000 credit fejpénzért 13+ millió veszteség.

Mindegy, ebből is tanultam; legközelebb kivágom az egészet Feladatkezelőből, ha nem tudok sürgősen játszani, mert valami fontosabb dolog adódik...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47476) Snoke válasza VikMorroHun (#47475) üzenetére


Snoke
tag

Itt az ESC-re nem áll meg az élet, csak neked. Legalább a menübe vissza kell lépned, hogy ilyen ne legyen.

(#47477) VikMorroHun válasza Snoke (#47476) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Igen, utólag nyilvánvaló volt. Bár, ha jól emlékszem, veszélyes helyen nem lehet visszalépni menübe. A folyamat felfüggesztésekor meg azt hiszi, összeomlott a játék.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47478) Snoke válasza VikMorroHun (#47477) üzenetére


Snoke
tag

Egy ideig, talán 15-30 másodpercig visszaszámol és utána enged kilépni.

(#47479) gabranek válasza VikMorroHun (#47475) üzenetére


gabranek
aktív tag

Tanulság, hogy semmi nem lehet fontosabb a játéknál :D (Mondom ezt úgy, hogy wow raid kellős közepén gond nélkül nyomtam alt+F4-et, ha például megjöttek a gyerekek. 1-2 ilyen után nem is nagyon hívtak a többiek dungizni vagy raidelni :) )

田中れいな

(#47480) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Üdv pilóták!
Tanácsot kérnék olyanoktól akiknek van vagy voltak ezek, hogy melyiket érdemes venni?

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47481) Snoke válasza fejesg2 (#47480) üzenetére


Snoke
tag

X52-t biztos nem. Elgagyisodott teljesen, miután a logitech megvette a saiteket. Egy üres műanyagdarab lett. Ha csak ez a két opció van, mindenképp a T1600, persze az sem mentes a betegségektől.

(#47482) fejesg2 válasza Snoke (#47481) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Rendben, köszönöm. :R Tegnap csak ez a kettő volt kint. Mondjuk megvárom a fekete pénteket, addigra talán lesz nagyobb választék és még jobb árak is.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47483) nubreed válasza Snoke (#47481) üzenetére


nubreed
veterán

Ha már itt tartunk, milyen HOTAS lenne igazán ajánlott az ilyen típusú játékokhoz? Mert ha jól értem, azért még a T16000 -as sem a legjobb választás.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47484) Snoke válasza nubreed (#47483) üzenetére


Snoke
tag

T1600-nál a tolóerő szabályzót kell rendszeresen kenni, erre panaszkodnak sokan. Sajnos az "olcsó" hotas egyrészt már nem is olcsó, másrészt hamar feladja valami hibával. Többek véleménye és saját tapasztalat alapján olcsón nem lehet megúszni, ha jót akarsz. VKB Gladiator NXT a legolcsóbb, ami tényleg jó is. Ebből persze kettő darab kell. (144 euro/darab) Utána a Trustmaster Warthog és a csúcs a Virpil. Pénztárca függő, hogy ki mennyit akar vagy tud áldozni erre.

(#47485) macy


macy
addikt

Válogassatok :D

[ Szerkesztve ]

(#47486) gabranek válasza fejesg2 (#47482) üzenetére


gabranek
aktív tag

Ha egyébként mégis az x52-t választod, akkor bőven elég a simát venned, semmivel nem ad többet a pro (az árán kívül). Én anno azért választottam ezt a típust, mert a T1600 nagyon nem tetszett küllemre, és x52-ből csak a pro volt készleten (azt is írországból kellett rendelnem).
De véleményem szerint ebben az árkategóriában egyik típusból (x52 vs T1600) sem fogsz "mellélőni" :)

田中れいな

(#47487) duvi válasza gabranek (#47486) üzenetére


duvi
nagyúr

A Pro kicsit strapabíróbb, mert fém rugófeszítőt kapott. A simában a műanyag tányér egy idő után hajlamos a kopásra, karcolódásra. Egyébként egyetértek a többiekkel. Az alsó és középkategóriában már nagyon sok a selejt, illetve olcsósítás. Az X52 és Pro változatnak, illetve a T16000 családnak is vannak konstrukciós hibái, amik egy idő után előjönnek. Ennek ellenére, ha valaki nem akar komolyabb összeget rászánni a felső ligára (VKB és Virpil), akkor mindkettő jó választás lehet. Annyit tennék még hozzá, hogy a sok problémás darab miatt én legalább 2 év garival venném meg ezeket!

(#47488) Peppo válasza nubreed (#47483) üzenetére


Peppo
őstag

Ez már tényleg ízlés kérdése. Nekem X-56 van, és nagyon szeretem. 1-2 gomb elhelyezése nem az igazi, de van rajta annyi, hogy bőven meg tudom oldani. Benne is van már pár ezer óra, és egy kis nyikorgáson kívül más baja nincs. Azt meg úgysem hallom a fejhallgató miatt. :D
De hallottam rosszat is erről a modellről, másnál hamar bedöglött, szóval fene se tudja. Az biztos, hogy bajban lennék, ha most keresnék joyt/hotast. :D

[ Szerkesztve ]

(#47489) nubreed


nubreed
veterán

Köszönöm mindenkinek a választ! Azért is érdekelt ez mert ugyan mostanában nem játszom az ED-vel de a Thrustmaster joystickomon sajnos a gázkar meghalt és ha majd újra játszok space simmel, akár az ED-vel akkor már inkább HOTAS-t vennék. Mindenesetre az oldalt bebookmarkoltam, hogy meglegyen. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47490) fejesg2 válasza gabranek (#47486) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Rendben, köszönöm a válaszod. Ezt szintén figyelembe fogom venni, amikor választani fogok. :R

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47491) Munkas


Munkas
aktív tag

Valami olyan joy és billentyűzet van e már, amit VR cuccok is „látnak”?
Én pl. az elején rászoktam a billentyűzetre, így a T1600 gombjait nem is használom, viszont az Oculus-ban meg „vak” az ember (billentyűzetet, egeret nem látni).
Ezért T16000-nél nekem csak a Z mozgás (joy tekerése) szokott elromlani. De azt már kb. fél év után megtette, így nem is szórakoztam a garival (hiszen az új is így járt volna, és pár hétig nem lett volna joy), de most már negyed óra alatt szétkapom, megtisztítom, összerakom, és utána megint jó egy-két hónapig.

(#47492) 5150head


5150head
senior tag

Srácok, a segítségeteket szeretném kérni.

Hogyan tudom stackelni a massacre pirate küldiket? Félig/meddig AFK-zni szeretnék Low Resen, de ez a küldetés guberálás nem megy nekem.
Ha pl én Delkarban akarom gyilkolni a kalózokat, akkor melyik rendszerekben kell összeszedni a küldetéseket? Milyen logika mentén kell keresgélni?
Próbáltam az edtools pve massacre keresőjét de az se egyértelmű nekem.
Eddb/inarán nézni a frakciókat, hogy ki kivel van háborúban, de meh... lassan elmegy a kedvem az egésztől.

Köszönöm

(#47493) Peppo válasza 5150head (#47492) üzenetére


Peppo
őstag

Ez egy roppant élvezetes része a játéknak. Vadászni a megfelelő küldetésekre. Ja nem, roppant utálatos tud lenni.
A lényeg az, hogy minél több frakciótól érdemes felvenni ugyanoda szóló küldetést, mert akkor egy kalóz kilövése mindenkinél egynek számít. Ha ugyanattól a cégtől kapod a küldetéseket, akkor sajnos sorban mindet végig kell csinálni.
Én sokáig a Heveri rendszerben vettem fel küldetéseket a Logoni vagy a Paitina rendszerekbe. Pár óra alatt össze lehetett szedni, de ha nem volt szerencsém, és épp egymást ütötték a cégek, akkor kínkeserves volt.

Ezért inkább ajánlom a birodalmi rang húzására alkalmas helyeket, pl. a HIP8444 és a HIP8758 párost. Előbbiben felveszed a küldetéseket (mind ugyanoda fog szólni), a másikban meg megcsinálod. Arra figyelj, hogy a 8444-ben csak közepes leszállóhely van, ha nagy hajót akarsz vinni, akkor a másik rendszerben kell letenned, ott van coriolis állomás.
Persze előtte a cégeknél a reput húzd maximumra, de ezt pár környi adatfutárkodással meg lehet csinálni. 1-2 óra kb.

Ugyanez igaz a Ngalinn-Mainani párosra is. Kb. 30 fényévvel odébb vannak, azokat is érdemes megnézni. A res site-ok eloszlására már nem emlékszem pontosan. De a HIP 8758-ban tuti volt low (vagy normál) res site, ami afk lövöldözéshez kell.

[ Szerkesztve ]

(#47494) [HUN]NIMROD válasza 5150head (#47492) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

A háborús felek nem ilyen küldetéseket adnak egymásra, hanem olyanokat amiknél a CZ-okban kell irtogatni az ellent.
A kereső egész jónak tűnik, megmutatja hogy melyik környező rendszerek (Source System oszlop) adnak feladatokat az adott rendszerbe (Target/Sources oszlop). "3+"-ra állítsd 250-es rádiusszal, és menj oda ahol van állomáshoz közel LoRES. Delkar úgy látom pont nem jó erre, ide semmit sem listáz, azaz csak a rendszeren belül lehet küldetést szerezni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47495) 5150head válasza Peppo (#47493) üzenetére


5150head
senior tag

Köszi az infokat. Igazából a pénz farm lenne a cél carrierhez és ezen kívül már mindent próbáltam, gondoltam miért ne?
A birodalmi rankot már kihúztam, megvan a cutter is.
Leginkább szállítóztam a cutterrel, de 50m bányászós küldiket ritkán dobál, inarán meg nehéz megcsípni 20m-es útvonalakat, vagy ha van akkor arra valaki ráül carrierrel, szóval tetü lassúnak tűnik, meg kicsit meg is untam.
Ahogy tesztelgettem a Type10-et Low resen ott se nagyon jöttek a kalózok, pár percenként kopogott be néhány gazfickó, szóval sztem azt is nerfelték, de hátha a stackelt küldikkel jobb lesz a helyzet. Hiába volt kikapcsolva a crime jelentés, a helyi erők azért ott kóricáltak/tisztogattak. Lehet h Anarchia rendszerben kellett volna próbálkoznom?

#47494[HUN] NIMROD Köszi neked is, így nagyjából már értem, hogy mire gondolt a költő, bár gyakorlatban fog rögzülni.

Tegnap felbosszantott, hogy pl Delkart övező rendszereket körberepültem, de egyik se adott oda szóló küldit. (egy videóban láttam, hogy így lehet összepecázni a küldetéseket... hát nem)

Az az igazság, hogy egy olyan világban, ahol a fénynél gyorsabban utazunk a rendszerek között, nincs egy rendes quest board, ahol lehetne válogatni/összeszedni a környező küldiket amit a player óhajt... ez is mint oly sok minden más a game-ben szándékosan van elnyújtva. :W

(#47496) Peppo válasza 5150head (#47495) üzenetére


Peppo
őstag

Azért jó az a hely, mert hamar össze lehet szedni 20 küldetést, és aztán, ha afk lövöldözés a cél, úgyis kb. mindegy, meddig tart. Egyébként mintha jobban jönnének a kalózok, ha sok párhuzamos küldetés megy egyszerre. Amikor már csak 1-2 marad, érezhetően kevesebb spawnol. De amúgy van, hogy egy relog is segít rajta.

Hát igen, vannak benne hülyeségek. Pl. kifizetsz egy hajóért százmilliót, de a helyszínen kell megvenned, mert nem szállítják le neked, hiába lenne kb. 20 kredit az üzemanyag ára. Küldetések, árukészlet, árak, stb. ugyanez. Simán lekérhető lenne távolról, de nem, menj szépen oda érte.

(#47497) gabranek válasza Peppo (#47496) üzenetére


gabranek
aktív tag

Számomra a leginkább életszerűtlenebb, hogy a cargo a pilótához van kötve, nem pedig a hajóhoz :F Kiszállok a Type-10-ből, hogy átüljek egy másik hajómba és ott hurcolom magam mögött a 768 tonnányi rakományomat :DDD Szerencsére amióta megvan a HC ez annyira nem zavaró, mert ott tárolom az összes hajót, de előtte egy állomáson ez nagyon idegesítő tudott lenni.

田中れいな

(#47498) privateer2 válasza [HUN]NIMROD (#47474) üzenetére


privateer2
csendes tag

Ezeket passzolom. Nem látok bele az fdev dolgaiba miket engiznek meg a gárdian cuccoknál is. Lehet hogy ez egyedileg tuningolt guardian cucc. Hiszen Ram tah a Lore szerint az Alba Tesrau képviselővel együtt dolgoztak valamin.
Tehát ez nem általunk engizett guardian fegyver. Hanem unlockolható, külön céges fejlesztésű cucc.

Gigabyte 970A-UD3P, AMD FX-8300, 2x8 DD3 GB 1866 Mhz ram, Radeon RX 390X 8 GB

(#47499) privateer2


privateer2
csendes tag

Hamarosan beindul a banzáj. Még egy hét és a kóbor jelek beérnek a magrendszerekbe.
Addig azonban a Kingfisher november 24-én csütörtökön elugrik bájcsevegni a Thargoidokkal.

[Galnet hírek: 3308. november 22. A Kingfisher megahajón az utolsó előkészületek zajlanak.]

Gigabyte 970A-UD3P, AMD FX-8300, 2x8 DD3 GB 1866 Mhz ram, Radeon RX 390X 8 GB

(#47500) VikMorroHun válasza gabranek (#47497) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ugyan, ez már a Pirates! játékban is így volt C64-en. :)
Az utolsó emberkénket is kilőtték mellőlünk, de sikerült kifosztani Havannát. Ennek örömére elvittünk valami 500 tonna rakományt. Gyalog, az 1 fős kalózsereggel, vissza a hajóra. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.