Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46201) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#46198) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Szvsz nem nagyon eri meg keresgelni a magasabb szintueket, hanem azt az idot is matigyujtesre kell forditani. Ody megjelenese ota napi par oras kuldetesezessel ott tartok, hogy Artemis 2, Maverick 4 (de mar alig hianyzik valami az 5hoz), Dominator 5, Zenith 5, Aphelion 5, AR-50 5, Tormentor 3, es nehany modositas is megvan. Mostanaban kezdenek betelni az 1000-es tarolok, ugyhogy a napokban nagy mernokoles is lesz hogy legyen hely tovabb gyujtogetni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#46202) nubreed


nubreed
veterán

A beragadt maintenance panelt hogyan kell leszedni miután már körbevágtam? Ott marad beragadva...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46203) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#46202) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ha már biztosan elvált, látod hogy kimozdult a síkból de nem esett le, akkor annak annyi. Egyszer volt ilyen nekem, se lelőni, se lelökni nem tudtam, de lehet én voltam béna. Ha van másik bejárat, ott, ha nincs, akkor főmenü, és elölről az egesz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#46204) Hexarius válasza duvi (#46200) üzenetére


Hexarius
kezdő

Kipróbálom. Remélem sikerül belőni.

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#46205) miqlas válasza Hexarius (#46204) üzenetére


miqlas
őstag

Nekem a 85/85% lett a nyerõ. Ezzel 15-20 fps-t nyertem a kritikus helyeken. Az ûrben meg 78-105 fps.

42

(#46206) Hexarius válasza miqlas (#46205) üzenetére


Hexarius
kezdő

A supersamplingot, ha leviszem elviselhetetlen szintre akkor a station fps 40. Ez sajnálatos kimondani, de egy nagy nulla. Ígértek a fejlesztők fűt fát, de sajnos ez még Alpha állapotnak sem fogható fel. Lehet nem dual 3090-es videókártyán kéne tesztelgetniük mint amiken liveokon játszanak a fejlesztők. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#46207) nubreed válasza Hexarius (#46206) üzenetére


nubreed
veterán

Milyen konfigon játszol?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46208) Hexarius válasza nubreed (#46207) üzenetére


Hexarius
kezdő

Olyanon amin medium beállításon 50 fps és a fölött fut el a Star Citizen. És ott nem egy szoba nagyságú "űrállomáson" lehet mászkálni. xd Az fps módot nem tudják belőni a Frontieresek. Lehet szépíteni, de sajnos a tény az tény. Én is sajnálom. (Nem hiába volt pre-order mivel hittem bennük azért. )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#46209) miqlas válasza Hexarius (#46208) üzenetére


miqlas
őstag

... ez fura! Nekem a SC ocsmányul fut! Minden minimumon van és bázison (város) 4-9 fps, ûr ~11-15 fps, bolygófelszín karcolja a 22 fps-t!
Ody az utolsó pach-el (85 / 85%-kal és a terrain beállítások kivételével minden high-on) bázis 33-45, ûr 65-104, bolygófelszín 35-65 / akciózás bázisokon mérettõl és füst/tûz elemektõl függõen 22-40 fps.
Konfig: AMD A10 7850K | Gigabyte F2A88XM-DS2 alaplap | 16 GB 1866 MHz-es ddr3 ram | RX470 4 GB videokari | WD Blue 500 GB SSD

42

(#46210) nubreed válasza Hexarius (#46208) üzenetére


nubreed
veterán

Ez tényleg érdekes. Én féltem attól, hogy hogy fog futni nálam az Ody (tegnap vettem meg) azok alapján amiket ugye látni meg olvasni lehetett róla. Ehhez képest teljesen pozitív csalódás, 50 - 90 közötti fps -em van kb, 1440p -ben, 50 - 60 mondjuk az űrállomáson illetve a settlementek belső tereiben. És nem igazán állítottam semmit a grafikán, majdnem minden high -on vagy ultrán van, csak 1-2 dolog van mediumon, ja de persze az AMD FidelityFX CAS be van kapcsolva. És mindez egy 2060S videokártyával.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46211) Hexarius válasza miqlas (#46209) üzenetére


Hexarius
kezdő

Hát érdekes valóban. Mindegy végül is. Sok mindent nem tudok csinálni csak várni. Lehet az én készülékemben van a hiba. Akinek meg megy annak meg jó játékot hozzá. :))

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#46212) gabranek válasza Hexarius (#46211) üzenetére


gabranek
aktív tag

Nem vagy egyedül. Eddig állomáson majdnem ki tudtam izzadni 40 fps-t, most 20 fölé nem megy. Én azt a megoldást választottam, hogy leszereltem a hotast és majd fél év múlva visszanézek...talán.

田中れいな

(#46213) Raymond válasza gabranek (#46212) üzenetére


Raymond
félisten

A megoldas inkabb az hogy fel evig meg jatszod a Horizons-t amig azt is el nem meszelik az Odyssey code update-el es utanna uninstall.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#46214) nubreed válasza Raymond (#46213) üzenetére


nubreed
veterán

Szerintem a Frontiernek komolyan utána kell járnia annak, hogy miért van az, hogy egyik embernél tök jól megy, akár gyengébb hardveren is másiknál meg nagyon szarul erősebb cuccon. Ez semmiképp sem normális.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46215) oke


oke
senior tag

Ha valaki azon töri a fejét, hogy [Thrustmaster T.Flight Hotas X] -et vagy [Thrustmaster T.16000M FCS PC] -et vesz, most akciós az Alzában. Én is gondolkodom rajta, melyik lenne a jobb választás?

(#46216) oke


oke
senior tag

Változott valami az FC fenntartási költségével kapcsolatban? Nem kapok mostanában értesítés, hogy levonták volna a heti költséget.

[ Szerkesztve ]

(#46217) Habugi válasza oke (#46215) üzenetére


Habugi
addikt

A T16000M-nak a Twist "tokja" a szétszedhető markolatban el van baszva, féltucatszor szedtem szét és raktam össze mire a YT-on találtam anno egy tutorialt, hogyan lehet elébe menni a gyártási hibának.

Nem mondom h élhetetlen de 5-7nap után ha minden nap használod nálad is elkezd majd meghülyülni a twist, olyankor szét kell kapni, helyre rakni és megint van egy heted.
Az ultimate/hosszútávú megoldást most hiába kerestem, nem mentettem le a boomarkok közé, ha esetleg ezt vennéd és előjön a hiba jelezz és megkeresem.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#46218) duvi válasza oke (#46215) üzenetére


duvi
nagyúr

Utóbbi jobb minőségű, de csak joy. A Hotas X viszont hotas (joy+gázkar). Ha a kettőből kell választani, akkor a Hotas X-re szavaznék.

[ Szerkesztve ]

(#46219) Habugi válasza Habugi (#46217) üzenetére


Habugi
addikt

Na meg is van: [link]

A képen jelölt rész a markolatban.., az az ami közrefogja a twistet összerakott állapotban. A gyártási hiba abból ered, hogy az ember kezének súlya egy idő után nyomást gyakorol ezeken keresztül a twist kapcsolóra, amitől vagy maga a kapcsoló makkan meg, vagy pedig a "tokból" csúszik ki.

Ha előjön a gond.., szétszed és a képen látott módon kicsit reszelni kell belőlük, ez végleg megoldja a problémát (nálam legalábbis megoldotta..).

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#46220) nubreed


nubreed
veterán

Rendesen bugos a játék. Tegnapról mára összekeverte a scarabon a primary és secondary firet... pedig semmit nem állítottam és a fire groupokban sem mókoltam.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46221) nubreed


nubreed
veterán

Gyalogos conflict zone -okat hogy kell keresni/találni? Hogy működik?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46222) duvi válasza nubreed (#46221) üzenetére


duvi
nagyúr

Star mapon beállítod a szűrést háborús rendszerekre. Ezekben találsz felszíni CZ-ket(is).

(#46223) oke válasza duvi (#46218) üzenetére


oke
senior tag

Köszi, igazából nagyon hobbi jelleggel Elitezek, heti néhány óra, még a mérnökölésből is csak egy kettő van meg, így max egy belépő szintű joyban gondolkozom és most ezek akciósak. Néztem még a Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS ONE és a Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS 4-et, azok már 30 körül vannak, nem tudom előrelépés-e a Hotas X-hez képest.

(#46224) oke válasza Habugi (#46219) üzenetére


oke
senior tag

Köszi, nem szívesen szerelgetek, ha nem muszáj, az sem nekem sem a joynak nem tesz jót :)

(#46225) duvi válasza oke (#46223) üzenetére


duvi
nagyúr

"Néztem még a Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS ONE és a Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS 4-et, azok már 30 körül vannak, nem tudom előrelépés-e a Hotas X-hez képest."
Nem igazán. Ezek az Xboxhoz, illetve PS4-hez készült változatok, ezért drágábbak. Ha PC-hez veszed, akkor jöhet a Hotas X.

(#46226) miqlas


miqlas
őstag

Ezt most vettem, egy perce!

[ Szerkesztve ]

42

(#46227) nubreed válasza miqlas (#46226) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem is kell egy ilyen. Hol vetted? Habár gondolom ha már megvetted, nem lesz belőle még egy level 3-as.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46228) miqlas válasza nubreed (#46227) üzenetére


miqlas
őstag

Szerintem is mindig csak egy darab van készleten. Amúgy volt egy lvl3-as plasma shoti is ;)

Az utóbbi két napban több magasabb grade-s cuccot is láttam, csak úgy beugrottam egy rendszerbe és leszálltam az elsõ outpostra.

42

(#46229) oke válasza duvi (#46225) üzenetére


oke
senior tag

Köszi, akkor beruházok egyre X-re :)

(#46230) [HUN]NIMROD válasza miqlas (#46226) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ezeknek van még egy olyan hátránya, hogy mivel a rajtuk lévő módosítástól többé nem lehet megszabadulni, azokkal kell együtt élni. Én pl a 3 új ruhatípus egyikére sem tervezek éjjellátót, mind a 4 mérnökölés más lesz. Az persze nagy mázli, ha olyat fog ki valaki amin pont az van ami kell is neki.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#46231) miqlas válasza [HUN]NIMROD (#46230) üzenetére


miqlas
őstag

... akkor mázlim van! :D
Most teperek az éjjellátós / távcsöves mérnökért :)

42

(#46232) nubreed


nubreed
veterán

Van egy nagyon idegesítő bug. Sikeres küldetés teljesítés után nemeseygszerűséggel nem kapom meg a mission rewardot. Már vagy 3 ilyenbe belefutottam...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46233) miqlas válasza nubreed (#46232) üzenetére


miqlas
őstag

Van itt több is, de ez a komolyak közé tartozik!
Egy kevésbé fontos, de engem zavaró, hogy bizonyos festések nem látszanak a hajón az utolsó pecs óta. Én pont így jártam a meggypiros ASP Exploreremmel, olyan most, mintha Kromofággal kezelték volna!

Más! A Burnet Porton a PPM 41187 rendszerben még mindig ott van egy Grade 2-es Artemis ruha és egy Grade 3-as, mérnökölt [stowed reloading] Manticore Tormentor.

[ Szerkesztve ]

42

(#46234) Snoke válasza miqlas (#46233) üzenetére


Snoke
tag

Nem lehet, hogy csak lekopott a fényezés? Időnként fel kell újítani minden hajó burkolatát, mert kopnak.

(#46235) miqlas válasza Snoke (#46234) üzenetére


miqlas
őstag

Biztosan nem. Minden bedokkolásnál megy a szertartás: üzemagyagot feltölteni, hajó festését / integritását javítani! Csak ezután rakodom ki az árut, engedem szabadon az utasokat, vagy szállok ki a hajóból.

42

(#46236) Snoke válasza miqlas (#46235) üzenetére


Snoke
tag

Akkor az AMD-s élesítő szűrő van túltolva.

(#46237) Maksifül


Maksifül
senior tag

Lehet valahogy keresni/szűrni a galaxys map-on arra, hogy hol lehet legközelebb leszállni nagy hajóval, ahol van Shipyard, ahol lehet javíttatni/lőszert venni? :F

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#46238) miqlas válasza Snoke (#46236) üzenetére


miqlas
őstag

Nem piszkáltam, és a pecs után tûnt el ez a festés. Nézegettem a Livery-ben és van még pár olyan, ahol az alapszín nem jelenik meg, csak a mintázat. Persze az a „gyönyörû” színjátszós fosadék, amit akkor kaptunk, mikor ingyenes lett Horizons, az rendesen felkerül a hajóra! :W

42

(#46239) nubreed válasza Maksifül (#46237) üzenetére


nubreed
veterán

Ugye nagy hajóval Outposton nem tudsz leszállni, ezért Coriolis airport kell neked. Szerintem javítani és lőszert venni mindenhol lehet, ez alap maintenance dolog.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46240) buke


buke
tag

Maksifül: szia, eddb.io -n a Stations résznél beírod alulra hol vagy és min. landing pad-hoz az L betűt. Ezeken biztos van. :K

[ Szerkesztve ]

(#46241) gentlelynx válasza nubreed (#46239) üzenetére


gentlelynx
tag

Sajnos outpost-ok között van olyan, ahol nincs lőszertöltési lehetőség, de nagy pad-el rendelkező helyek között ilyet valóban nem láttam.

(#46242) buke válasza Maksifül (#46237) üzenetére


buke
tag

Maksifül: közbe eszembe jutott a kérdésed első része, ami a hajó vásárlási lehetőséget is jelenti, ez a felszíni outpostokon nincs,(vagy egy részén nincs nemtudom) sajnos régen sokszor jártam úgy, hogy ez hiányzott, minden más volt. :K

(#46244) nubreed


nubreed
veterán

Hohó mit találtam:

:D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46245) miqlas válasza nubreed (#46244) üzenetére


miqlas
őstag

... mit :F

42

(#46246) wollnerd válasza miqlas (#46245) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A Witcher (A Vaják) rajongóknak beugrik. :D A Vaják-univerzumban ő a főszereplő, híres szörnyvadászként.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#46247) nubreed válasza miqlas (#46245) üzenetére


nubreed
veterán

Jaja, Geralt Of Rivia, ahogy wollnerd is írta. :) Tele van amúgy ilyen vicces utalásokkal a játék. Múltkor megtaláltam Ronnie O'Sullivant is (6-szoros snooker világbajnok) az egyik Haz res-ben. :D

Más, ez komoly: nem találok sehol support mission -öket (de szó szerinte sehol), ti tudtok biztos helyet ahol fel lehet venni ilyen küldiket? Olyan kéne, ahol lehalt military base -en kell visszkapcsolni az áramot és/vagy reaktválni a bázist. Itt van sok olyan loot ami most kell nekem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46248) Raymond válasza nubreed (#46247) üzenetére


Raymond
félisten

Ez egy Fleet Carrier, valamelyik jatekos nevezte el igy.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#46249) nubreed


nubreed
veterán

Solo módban is látszódnak a játékosok Fleet Carrier -jei?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#46250) miqlas válasza nubreed (#46247) üzenetére


miqlas
őstag

... valami derengett, de úgy vagyok a Witcherrel (játék / sorozat), mint egyszeri paraszt a romlott kaviárral! :DDD

A support küldikre mostanában vadászni kell. Rendszerrõl-rendszerre járok és most, a hetedik rendszerben találtam kettõt! :W

42

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.