Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) buke válasza VikMorroHun (#47300) üzenetére


buke
tag

Most kezdjem elölről :DD Érdekes az inara nem ír ilyet, hogy low. Most nézem a redditen is írták a problémát, de megoldást egyenlőre nem látok. Még várok ezzel az újra kezdéssel, mert aki high-ban játszik az miért ne lenne jó, hiszen a low felett van és a játékban nincs ilyen kitétel a mérnök fülön, hogy "csak" low lehet. Ott egyszerűen CZ van és kész.

[ Szerkesztve ]

(#47302) [HUN]NIMROD válasza buke (#47301) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ez akkor még mindig tiszta bug. Megfejthetetlen hogy mi számít és mi nem. Sokan írtak "tuti" módszereket, de mindnél ott vannak alatta az olyan megjegyzések is hogy nem sikerült.
Mindenesetre most nézd meg a Codex ide vonatkozó statisztikáját, látni fogod hogy milyen szintű CZ-okban voltál (leírásod alapján 11 high, 0 med 0 low). Biztos ami biztos ezeket a számokat kell egyenletesen növelni addig, amíg meg nem adja. Mondjuk találsz egy low CZ-t, abban elmész 10-ig, aztán egy med-ben is. Ha megvan a 10, kezded újra a low-t 20-ra stb.
A leadási kérdést nem értem, hiszen pont előtte írtad hogy megkapod a zsoldot, méghozzá ugyanott, ahol bejelentkeztél a harcra: az állomáson a Frontline pultosnál.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47303) buke válasza [HUN]NIMROD (#47302) üzenetére


buke
tag

leadás: úgy értem nincs formai módja mint a normál missionoknál. igen akkor a zsold kifizetés minősül ennek.
Húsz ilyen húúú nehéz lesz ez, de tudom úgy is megcsinálom. Köszi a reagálást !

(#47304) [HUN]NIMROD válasza buke (#47303) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Nincs mit, és nem lesz az olyan nehéz. Tudod mi volt a nehéz?
Az ELITE V fokozat ebből :P :)) :DD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47305) buke válasza VikMorroHun (#47300) üzenetére


buke
tag

Neked is köszönöm a reagálást ! :K

(#47306) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Apropó: volt egy CG ami a Mbooni rendszerhez adott belépési engedélyt. Van valakinek arról tudása, hogy azóta meg lehet-e szerezni, és ha igen, hogyan?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47307) buke válasza buke (#47299) üzenetére


buke
tag

ODY: a Hero Ferrari gyalogos mérnök feloldása sikerült ! :K
A LOW CZ-t számolja, 2x egy küldetést. :) Codex -et nézve: eredetileg volt ott egy 2-es szám és ahogy csináltam a low CZ-ket kettővel emelte 4,6,8,majd jött 10-es érték. Amikor elértem kellett azért egy relog és meglett. Tehát elvileg elég 5 low küldi és megvan a feloldás. :CPersze ide kell a 15 Settl. Def. Plans még.Mivel nekem elő van minden készítve az összes bubi ody mérnökhöz (matik,küldik), ezért ezt mindenképpen lezavartam volna valahogy, még ha hosszabb kifutású is lett volna az ügylet akkor is.
Mégegyszer köszönöm a segítségeket Mindenkinek ! :R

(#47308) [HUN]NIMROD válasza buke (#47307) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

ÓJJEEEE, szép munka! :) Akkor ez most egy kivételesen pozitív bug, ha kettesével számol. Az mondjuk teljesen érthetetlen, hogy miért csak a low számít.

A Mbooni témához: kiderült hogy ott csak egy társaság fészkel, ezért elmentem egy szomszédos rendszerbe ahol szintén jelen vannak, hogy csak náluk felhúzzam a reput. Ott helyben láttam, már szövetséges szinten vagyok velük, a küldetéslistában meg ott figyelt az első helyen egy meghívó, csak el kellett fogadni és kész is voltam :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47309) Peppo


Peppo
őstag

Változtattak a guardian farmoláson? Eddig ha kiszedtem egy blueprintet, utána elég volt 500 méterre menni, relogolni, és az resetelte a guardian bázist. Most viszont hiába megyek vissza, a pilonok nem jönnek ki, így nem lehet újabb blueprintet szerezni.
Már a játékot is újraindítottam, el is repültem messzebbre, de ez sem segít. Az elég nagy szívás lenne, ha most már időre menne a dolog, mert kellene pár weapon blueprint.

(#47310) Peppo


Peppo
őstag

Közben egy self destruct megoldotta. Azóta működik.

(#47311) Snoke válasza Peppo (#47310) üzenetére


Snoke
tag

Remélem nem cutterrel voltál ott. :DDD

(#47312) Peppo válasza Snoke (#47311) üzenetére


Peppo
őstag

Anaconda. :D 6-7 milla volt, ha jól emlékszem.

Aztán volt még pár bug, időnként crashelt a játék, ill. a különböző színű hajós hibaüzenetek is jöttek. Szóval nem volt az igazi.

(#47313) Snoke válasza Peppo (#47312) üzenetére


Snoke
tag

Elég népszerűre sikeredett ez a CG, sok az aktív játékos, emiatt orange cobra és társai is megérkeztek. :DDD

(#47314) Peppo


Peppo
őstag

Másnak is csinálja, hogy időnként a FC a szokásos 15 perc helyett akár 1-2 órát is ír az ugrásra való felkészülésre? Rohadt idegesítő, pont egy nagyobb útra indulnék, erre egy órát ír most is az ugrásig. De volt már 2 óra fölött is. Néha segít, ha újratervezem vele az ugrást, de nem mindig. Vagy legalábbis csak sokadik próbálkozásra. Ilyenkor persze az egy-egy perces cooldownt is mindig ki kell várni.

#47315macy Igen, volt akadozás nekem is. Mire leszállítotam a tríciumot, megőszültem. Volt, mikor háromszor kellett kipakolni ugyanazt, és az első szállítmány meg berilliummá vált, mire hazavittem volna. Pedig úgy tudtam, a trícium He3-má bomlik. És nem ilyen gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#47315) macy válasza Peppo (#47314) üzenetére


macy
addikt

Nincs FC-m de nekem ma egész nap vacakolt az Elite. Főleg landoláskor, meg le is állt kétszer valami hibával.

(#47316) Leslie33


Leslie33
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap történt meg velem először, hogy egy másik játékos szétlőtt. Be akartam nézni Felicity Farseer nénihez a bányász Kraitommal, némi tuningra és amikor beléptem a bázishoz, ott volt egy CMDR Space Cow Boy, aki szó nélkül szétlőtt. Mint kiderült nem csak engem, hanem mindenkit, aki éppen odament. A local chat-ben ment az anyázás, de sajnos nem jó az angolom, nem tudtam belefolyni. Nem is a hajó a lényeg, hogy újra meg kell vennem, hanem a kb 40 milla bányászott cucc, ami rajta volt. Számomra a tanulság, hogy nem hurcibálom magammal az értékes rakományt, hanem mihamarabb el kell adni. Vagy ne játszak open-ben... :)
Amúgy büntetlenül lehet ilyeneket csinálni? Van jelentősége ha jelentet az esetet?

Az igazság odaát van...

(#47317) Morphus101 válasza Leslie33 (#47316) üzenetére


Morphus101
tag

Pontosan..ne játsz openben...

(#47318) [HUN]NIMROD válasza Leslie33 (#47316) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ha jól tudom nem kötelessége senkinek ésszerű okkal rendelkeznie ahhoz hogy megtámadjon bárkit. Ha valakinek az az agylövése, hogy csak úgy mészárol, akkor vissza kell menni erősebben (többen) és el kell takarítani.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47319) Leslie33 válasza [HUN]NIMROD (#47318) üzenetére


Leslie33
csendes tag

Különösképpen nem érintet meg a dolog, mert ez csak egy játék. Szerencsére kredit van már bőven megvenni a hajót és már este újra kibányásztam az elvesztett mennyiséget.
Gondolom az akciójától Wanted lett a rendszerben, bár ezt is könnyen lehet orvosolni.
Még nincsenek rendesen tuningolt hajóim, csak most járom be a mérnököket és most teljesítem az unlock-hoz szükséges dolgokat. Ezért nem állok le harcolni más játékosokkal.

Az igazság odaát van...

(#47320) Snoke válasza Leslie33 (#47316) üzenetére


Snoke
tag

Deciat rendszer az egyik kedvenc helye a gankereknek. Nincs biztonsági szintje, ezért nem jár büntetés, ha kilősz egy nem wanted hajót. Ha oda kell menned, vagy legyél ennek tudatában, vagy ne openben menj. Security rendszerekben vannak rendőrök, akik ilyenkor mennek segíteni és kapják a fejpénzt magukra a gankerek, bár őket ez nem érdekli különösebben. Farser művek környéke a találkozóhelyük mostanában. Sok kezdő, tapasztalatlan könnyű préda megy oda pályafutásuk elején.

[ Szerkesztve ]

(#47321) Peppo válasza Leslie33 (#47316) üzenetére


Peppo
őstag

A Deciat már csak ilyen. Klasszikusokat idézve, ez a gyülekezőhelye az egész világegyetem leghitványabb söpredékének. Szeretnek oda járni, mert ott találnak igazán kezdő célpontokat, így aztán tényleg nulla kockázattal lövöldözhetnek másokra. De van ilyenből bőven a többi népszerűbb rendszerben is. Rakománnyal ne menj openben, kb. ennyit tehetsz.

Nagy büntetést nem kap érte. Van egy notoriety szint, mai ilyenkor emelkedik, és ez némi kellemetlenséggel jár, de nagyon ez sem rázza meg őket. A vérdj meg, amit a fejükre kapnak, vicc kategóriába esik. Még high security rendszerekben is vígan repkednek.

(#47322) nTom


nTom
aktív tag

És ahogy látom a gankerek a mérnöknél vagy többen vannak, ha pedig egyedül, akkor időben elpucol egy fegyveres hajó elöl.

Tipp:
Openben mérnökhöz beérkezéskor figyelni a távolságot, mikor
50km körül vagy, félrehúzod a kormányt hogy az állomás mellett menj el vagy 20 kmre, mire kiesel normál térbe, onnan figyelheted van-e valaki az állomásnál, így el tudsz pucolni.
Meg figyelni a bal felső panelen az ott levő commander neveket, az ismerős gankereket észrevenni még a hajójuk észlelése előtt.

(#47323) Leslie33


Leslie33
csendes tag

Köszi a hozzászólásokat és a tippeket!
Majd jobban fogok figyelni, de egy darabig nem játszok openben.

Az igazság odaát van...

(#47324) macy válasza Leslie33 (#47323) üzenetére


macy
addikt

Én sose játszok openben. Anno mikor megvettem openben kezdtem, kijöttem az állomásról, szét is lőttek. Akkor még nem volt ez a kezdőhelyre nem jöhetnek a nagyobbak téma. Kijöttem mégegyszer, akkor már vártak vagy 5 percet és úgy lőttek szét.
Srácok nem tudtok valami okosságot VR-ra? Kéne egy kis fps plusz, valami openxr okosság működik a játékban?

(#47325) Snoke


Snoke
tag

Ezt utálom csak a gankerekben. Elveszik a kedvét pár ilyen eset után a normál játékosoknak, hogy openben játszanak. Ettől aztán tök kihalt lett az open, mert vagy ganker, vagy gankertől magát megvédeni tudó kevés játékos van. Néha napokig nem találkozom élő játékossal és szinte csak openben vagyok. Sokkal jobb lenne, ha többen lennének openben, élettel telibb lenne a galaxis. Inkább tanuljátok meg, hogy kell a gankerek ellen hatásosan védekezni és csak akkor menjetek soloban, ha elkerülhetetlen szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#47326) Raymond válasza Snoke (#47325) üzenetére


Raymond
félisten

En soha nem jatszottam open-ben, pont a ganker-ek miatt. Az lett volna az igazi ha az interakciok mas elo jatekosokal olyanok mint az Isinona videokban [link] Nosztalgiabol evente 1-2x megszokom nezni a Federal Law, Standard Deviations es Tocci harmast :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47327) nTom


nTom
aktív tag

a mérnök megközelítése :

[link]

[link]
a másodiknál nem működött a fegyver , egyik frissítés után

[ Szerkesztve ]

(#47328) buke


buke
tag

FC ugrása: igen tegnap ugrálgattam colonia felé, arra figyeltem fel, hogy 23-24 percet ír ki 15 helyett. Ez kb. 2500Ly -re volt a coloniatól.
Múltkor, az FC belső nézet update-nél a több órás késésnél azt a magyarázatot láttam legtöbbet kiírva, hogy a sok FC tulaj egyszerre szeretne ugrani. Oké, de akkor most mi az oka ? Van valami tömeges megmozdulás ? Itt nem számít az sem,ha nem openben játszik, ugrik valaki, mivel egy rendszer az egész. Ez egy baromi idegesítő hiba. :U

(#47329) nubreed


nubreed
veterán

Odessey On-foot játékban most mi a legjobb módszer pénz csinálásra? Esetleg van on-foot/fps bounty hunting? Kb egy éve játszottam utoljára az Odessey-vel, most újra elő venném.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47330) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#47329) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Biztos valami olyasmi, hogy egy lerakatot farmolunk ki ahol valami értékes dolog újratermelődik, pl a különböző kábszerek. Irregular marker X-ben vannak ilyen konténerek ha nem csalnak meg az emlékeim. Ha viszont "rendes" módszert akarsz, akkor valami küldetésezést vállalj ami jól fizet, esetleg a legmagasabb fokozatú CZ harc ad 14 millió körül(?) per menet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47331) nubreed válasza [HUN]NIMROD (#47330) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm!

Az utsó mondatodban a CZ alatt, gondolom on-foot CZ-t értesz? Ilyet hol érdemes keresni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47332) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#47331) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Igen, és minden háborús állapotú rendszerben lesznek felszíniek is (ugyanúgy mint az űrben a hajóknak a régi fajta). Javaslom a kicsi holdakat, mert azokon jól lehet ugrabugrálni a hátirakétákkal. Az NPC-k nem csinálják, így óriási előnyben vagyunk.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47333) nubreed válasza [HUN]NIMROD (#47332) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm, jó tipp!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47334) nubreed


nubreed
veterán

Más. Most valamit megváltoztattak a galaxis térképen? Egyszerűen nem találom azt, hogy lehet az útvonal tervezésnél csillagtípust beállítani. Az lenne a cél, hogy csak tankolható csillagokon keresztül vezessen az út (KGBFOAM). De nem találom ezt a filtert sehol most. :W

Szerk: Semmi, megtaláltam. :) Csak nem emlékeztem, hogy hozom elő.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47335) Leslie33 válasza nubreed (#47334) üzenetére


Leslie33
csendes tag

Erről jut eszembe! Van olyan beállítási lehetőség a galaxis térképen, hogy lássam merre jártam már?
Most ugye azt csinálom, hogy amikor messzebb megyek feltérképezni, akkor az utolsó rendszert bejelölöm könyvjelzővel. De azt nem látom, hogy odáig, mely rendszerek érintésével jutottam el.

Az igazság odaát van...

(#47336) gabranek válasza Leslie33 (#47335) üzenetére


gabranek
aktív tag

Ha egy rendszerre rákattintasz, a jobb oldali menüsoron van egy olyan gomb, ami egy stilizált naprendszert formáz. Ha ez inaktív, akkor még nem voltál ott. Ha aktív akkor meg igen. A bal oldali szűrők között pedig kell lennie olyannak, amivel le tudod szűrni, hogy csak azokat a rendszereket mutassa, ahol már voltál/nem voltál. De bejárt útvonalakat szerintem sehogy sem lehet megnézni.
Felfedezéshez én mindenképp az EDDiscovery programot ajánlom. Százszor jobban használható, mint a beépített térkép. Akár útvonal tervezéshez, akár rendszeren belüli szkennelési célpontok meghatározására. Pl. egyből látod, hogy egy bolygó szkennelése mennyit fog hozni a konyhádra.

田中れいな

(#47337) Snoke válasza Leslie33 (#47335) üzenetére


Snoke
tag

Galaxy mapon van lehetőség "visited stars" szűrőt bekapcsolni. Nem tudom erre gondoltál-e.

(#47338) [HUN]NIMROD válasza Snoke (#47337) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Így is van, az User data mode alatt található.
Egyébként volt valami kicsi frissítés múlt csütörtök óta, most léptem be azóta először.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47339) nTom válasza Leslie33 (#47335) üzenetére


nTom
aktív tag

Van egy külső program is EDSM (Elite Dangerous Star Map)

(#47340) Leslie33


Leslie33
csendes tag

Köszönöm a tippeket! Este megnézem ezeket a beállításokat, külső programokat! :R

Az igazság odaát van...

(#47341) nubreed


nubreed
veterán

Amit legfrissebb, 12 -es update -ben hoztak, melyik az új mission type? Nézem a mission boardot de nem jövök rá. :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47342) nubreed


nubreed
veterán

Restore/Reactivation küldetéseket milyen típusú rendszerben, milyen státuszú rendszerben lehet a legkönnyebben találni? Carbon Fibre és Tungsten farmolásához kéne most leginkább.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47343) duvi


duvi
nagyúr

Frontier éves anyagi beszámolója
Ami az ED-t érinti:
"- As previously reported, following the launch of the major Odyssey expansion over a year ago, in May 2021, Elite Dangerous revenue in FY22 fell below our original expectations. We are focussing on supporting and growing our player community, and will build on the narrative aspects of Elite Dangerous during FY23.

- Due to the lower than expected engagement with Elite Dangerous: Odyssey on PC, and the decision to cancel the console development of this major expansion, the Board has prudently decided to fully amortise the Elite Dangerous: Odyssey capitalised intangible asset as at 31 May 2022. The resulting additional amortisation charge in FY22 is expected to be approximately £7 million.


- This non-cash accounting adjustment has no impact on cash flow, cash balances, or adjusted EBITDA, but will reduce operating profit as reported under IFRS for FY22. Subject to audit, operating profit as reported under IFRS is expected to be approximately £1-2 million after deduction of the one-off £7 million Elite Dangerous: Odyssey amortisation charge."

(#47344) Snoke válasza duvi (#47343) üzenetére


Snoke
tag

Csak 7 millió GBP-t buktak az Ody-n? Nem rossz, sőt, ügyes. :DDD Itt látom magam igazolva, hogy az ED közösség nem ilyen C kategóriás FPS játékot akart volna egy űrhajó szimulátor játékba, inkább további tartalmakat, javított grafikát, újabb hajókat, valami érdekes küldetéssorokat vagy kampány küldetéseket. 2021-ben a VR-t sem kellett volna kukázni, mikor egy olcsó vga kártya áráért lehet már VR headsetet venni és egyre többen használják.

(#47345) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#47342) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Tungsten Carbide lesz az, gondolom. Csak mert van sima Tungsten mint raw material is.
Ezt a módszert javaslom továbbra is ilyen dolgokra (tech, de bármi).
Remélem az új frissítések nem kavarták meg az őrséget annyira, hogy nehézzé vált volna.

A restore/reactivation egyébként ha jól sejtem, nem a küldetést adó rendszer állapotától függ, legfeljebb a környezőkétől, ahová ő adogatni szokott. Érted, ha egy szomszédja áll mondjuk folyamatos támadások alatt, akkor ott fognak lekapcsolgatni bázisok.

Előző kérdésedre annyit találtam hogy elvileg most már nem csak a békés településeket lehet megvédeni a fosztogatóktól, hanem el lehet vállalni bűnözők oldalán harcot amikor az Omnipol támadja őket.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47346) nubreed válasza [HUN]NIMROD (#47345) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm! az a leírás jól jött nagyon (WADJALI A 1 A).

most egyébként találtam restore mission -öket, szintén itt a topicban olvastam, hogy war vagy civil unrest státuszú rendszerekben lehet találni jó eséllyel. Most fel is vettem egy restore küldit, most tolom azt kicsit.. Egyébként én ezen video alapján indultam most neki: [link]

De aztán ki fogom próbálni az általad linket helyet is. Köszönöm! :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47347) gabranek válasza duvi (#47343) üzenetére


gabranek
aktív tag

A második bekezdésben vajon mit takar laikus nyelven az amortizáció?
Egyébként nagyon sajnálom ezt a játékot. :( Annyira próbálnám szeretni, de egyszerűen nem hagyja magát...1-2 nap után törölni is szoktam, mert 75 giga túl nagy helypazarlás ahhoz, hogy kb. 3 hetente elindítsam, majd néhány repülés után ki is lépjek.

田中れいな

(#47348) [HUN]NIMROD válasza nubreed (#47346) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Szívesen. A videón lévő módszer egyébként gyászosan hatékonytalan a Mehta Drilling Site farmolásához képest. Küldetéseket felveszegetni, össze-vissza utazgatni és a random kihalt települések üres szekrényeit nyitogatni időpazarlás. A tuti helyen olyan mintha egy barkács-nagyáruházban rohangálnánk a bevásárlókocsinkkal és söpörnénk le a polcokat :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47349) duvi válasza gabranek (#47347) üzenetére


duvi
nagyúr

"A második bekezdésben vajon mit takar laikus nyelven az amortizáció?"
Elkönyvelt veszteség.
#47344 Snoke
Amennyiben pontosan fogalmaztak, akkor ez nem "csak" 7 milla volt.
"The resulting additional amortisation charge in FY22 is expected to be approximately £7 million."
Ha ez valóban így van, akkor gondolom szándékosan nem akarták publikálni a teljes veszteséget.

(#47350) Snoke válasza duvi (#47349) üzenetére


Snoke
tag

Na, akkor még szebb az eredmény. Kíváncsi vagyok, tanulnak-e ebből és változik-e az irány, amerre a játékot próbálják vinni. Figyelembe veszik-e jobban a nem kicsi rajongó tábor kívánságait, igényeit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.