Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) 5150head válasza truefx (#47699) üzenetére


5150head
senior tag

Ha csak a menekülteket hordanád és nem harcolsz akkor oda elég a pajzs. Amíg bedokkolsz addig nem szednek szét.
Gondolom a felfedezős kondád ki van csontozva rendesen :D azért kapták szét.

(#47702) Leslie33


Leslie33
csendes tag

Próbálom szoktatni magam a gyalogos küldikhez. Gondoltam felveszek pár egyszerű küldetést, hogy el kell vinni valakinek valamit, meg el kell hozni valamit. Minden legális és veszélytelen. Az első leszállásnál bementem az épületekbe és láttam ott kipakolva dolgokat, gondoltam összeszedek párat. Erre lelőttek. Pedig előtte szkenneltek és tiszta voltam. Börtönhajó és 500 kredit bünti, de nem tudom hol befizetni. Ok, megtanultam, nem lehet csak úgy összeszedni dolgokat.
Másik küldi. Valami tárolódobozból kell el hozni valamit. A dobozt megtaláltam egy épületbe, de nem tudok bemenni. Valami 2-es szám van az ajtó kijelzőjén, meg hogy hekkelni kellene valamivel, ami nincs nálam. De ez így hogy lesz legális, hogy nem fognak megint lelőni?
Kellett nekem ez az Ody...
Ráadásul a beltér grafikája nagyon ronda. Az űr, a bolygók, a hajók és az állomások gyönyörűek, de amint kiszállok a hajóból, mintha minden 3 pixel lenne.

Az igazság odaát van...

(#47703) [HUN]NIMROD válasza Leslie33 (#47702) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ebben az a jó, hogy van hova fejlődni ;)
Hidd el, nagyon szórakoztató lesz, amikor már kenni-vágni fogod minden csínját-bínját a településeken csinálható dolgoknak.
De előbb járj a végére a grafikai problémának, ez elengedhetetlen, sok apró részletnek kell a helyén lennie, hogy minden jól működjön. Gépednek bírnia kellene? Driver? stb

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47704) buke válasza Leslie33 (#47702) üzenetére


buke
tag

Nekem hónapokig tartott a teljes felszíni, bázis mission repertoár megismerése és sikeres teljesítése. Kezdtem azzal, amit NIMROD kollega javasolt: G3 fegyver és ruha vásárlása. :K

[ Szerkesztve ]

(#47705) ToMy_ válasza buke (#47704) üzenetére


ToMy_
tag

Sziasztok,
Horizons-om van. Váltottam 4.0-ra, de a 3.8 is fentmarad a gépen.

Létezik, hogy a 4.0 sokkal rondább, és ráadásul rosszabbul is fut ugyanazon a hardveren?

i7-8700k 4.8GHz, Nvidia 2060S, 32GB RAM, SSD-n van mindkét példány, VR-ban használom.

A régi kliensen (3.8 és előtte is) tök szép fluid képet kaptam, egy röccenés nem volt, és a látványvilág is teljesen korrekt volt, űrben és SRV-ben a felszínen is.
Átállás után (4.0) ronda kép, (antialiasing teljes hiánya, bármelyik típusra is állítom), artifact-ok (ha pl. Vancouver Ring-et nézem forgás közben, az árnyékból a világosra kiforgó gyűrű villog egyfolytában), stuttering, stb... Ugyanazokkal a beállításokkal is próbáltam, változtattam is mindent is, de meg se közelíti a régi kliens látványvilágát és teljesítményét.

Ha pedig a 3.8-at indítom, akkor meg minden rendben, olyan szép minden mint korábban.

Nem tiszta telepítés volt, hanem a launcherben felajánlott migrálást végeztem el. (Ami kb. annyi lehetett, hogy a régi kliens mellé letöltötte az újat.)

(#47706) Raymond válasza ToMy_ (#47705) üzenetére


Raymond
félisten

"Létezik, hogy a 4.0 sokkal rondább, és ráadásul rosszabbul is fut ugyanazon a hardveren?"

Igen, sajnos ez a helyzet. Es a megnovekedett igenyek miatt a 2060S VR-ban nem eleg sajnos, de VR nelkul is vissza kell venni a beallitasokbol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47707) Munkas válasza [HUN]NIMROD (#47697) üzenetére


Munkas
aktív tag

Exobiológusból Elite szintre vitted? Mennyit kell ahhoz játszani?

(#47708) [HUN]NIMROD válasza Munkas (#47707) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Már nem emlékszem pontosan mennyi volt. A baj ezzel is az mint sok minden mással, hogy eléggé unalmas tud lenni. Csak úgy lehet elviselni, ha mellette megy valami film.
Most viszont eléggé kiszámítható lett, van egy lista, ami a bubin belüli stratumos lelőhelyeken visz végig 40-50 fényéves ugrásokkal. Legalább 20M egy állomás, és ezzel elég sokat - ha nem az összeset - meg lehet szerezni gyorsan a 10milliárdból, ami E-V-höz kell (már ha 2 milliárd egy szint). 500 ugrás, ha egyre 10 percet számolunk, az is 3-4 napnyi idő. Így nem tűnik soknak, de nyilván ebből egy nap alatt csak egy törtrészét lehet teljesíteni, meg a 10 perc/rendszer sem átlag, hanem rekord.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47709) scyllafren válasza ToMy_ (#47705) üzenetére


scyllafren
senior tag

Szerintem a felskalazas a problema, tedd vissza 1.0x -re. A legegyszerubb ha ide postolsz a grafikai beallitasokbol egy kepet, akkor konnyebben tudunk segiteni.

(#47710) Leslie33 válasza [HUN]NIMROD (#47703) üzenetére


Leslie33
csendes tag

Igazad van! Van még hova fejlődnöm. :D
Stream-en láttam, hogy az ajtóknál a piros fedelet kivágják és utána az alatta lévő kapcsolót túltöltik, akkor kinyílik az ajtó. Hol van az a plazmavágó, amivel ezt ki lehet vágni? Ilyenkor automatikusan illegál leszek, vagy csak ha valaki meglátja?
Lecsekkolom a drivereket, bár eddig jól vitte a játékokat.
Azért már gondolkodom egy gépcserébe. Most úgyis "jó" ára van a videokártyáknak. :)

Az igazság odaát van...

(#47711) Munkas válasza [HUN]NIMROD (#47708) üzenetére


Munkas
aktív tag

Szuper! Küldj egy linket a listáról lsz!

(#47712) -ZeeZee- válasza Leslie33 (#47710) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Már 1 éve nem játszottam, de úgy emlékszem, hogy valamelyik ruha alapfelszerelése a kérdéses "fegyver".

(#47713) [HUN]NIMROD válasza Leslie33 (#47710) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

A Maverick ruhában van az Arc cutter nevű eszköz. Csak akkor van baj, ha meglátnak, ugyanez igaz a lopkodásra is.

Munkas: https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/saqkzy/is_there_a_road_to_riches_but_for_exobiology/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47714) Munkas válasza [HUN]NIMROD (#47708) üzenetére


Munkas
aktív tag

Nekem 2039 órát ír a setam, de csak trade-ből vagyok elite, exobiológiából ranger-ig vittem.

(#47715) fejesg2 válasza fejesg2 (#47688) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nos sikerült megoldani a problémát. Jött az ötlet, hogy nem tiszta, DDU-s radeon software telepítést csinálok, mint ahogy szoktam, hanem a 22.5.1-re mint frissítésként ráhúzom az utolsó, legfrissebb verziót. Most már nincs az a gusztustalan grafikai bug, minden f@xa.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47716) VikMorroHun válasza fejesg2 (#47715) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ez azért érdekes, mert ha egy újonnan telepített rendszerre raknád rá a legfrissebb illesztőprogramot, akkor is hibásnak kellene lennie.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47717) fejesg2 válasza VikMorroHun (#47716) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Én is furcsának találom

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47718) 5150head válasza fejesg2 (#47717) üzenetére


5150head
senior tag

AMD ;] :DDD

(#47719) fejesg2 válasza 5150head (#47718) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Hja, azért van benne valami..... driver szinten soxor sz.p@s... :K :D

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#47720) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Azért elég ijesztő a helyzet a támadás alatt álló rendszerekben. A biológia miatt egy ilyenbe vezetett az utam. Kiszedtek már az odaúton, de ez könnyen hárítható, mert ahogy kiesünk, azonnal ki lehet lépni a főmenübe, ilyenkor valamiért nem számol vissza. Aztán próbálkoztak pont a glide előtt, itt már visszaszámolt, de keveset, semmi sérülés. Aztán amikor már a felszínen keresgéltem, megint jött valami, és egyből kiütötte a rendszereket, itt 18 másodperc után engedett el, és amikor visszaléptem, 46% hullon álltam. Többet nem kockáztatok, ha megint útba esne egy ilyen, még csak az kéne hogy elveszítsem az adat-hegyeket.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47721) gabranek válasza [HUN]NIMROD (#47720) üzenetére


gabranek
aktív tag

És az a legszebb, hogy egyik rendszerből a másikba ugrás közben is ki tudnak szedni, nem csak SC-ből :) Nekem mondjuk tetszik, mert végre nem totál unalom az egész bubi.

田中れいな

(#47722) 5150head


5150head
senior tag

És mi a véleményetek arról a pletykáról, hogy a frontier ezzel a thargoid invázióval akarja lezárni a játékot. Legyalulják a bubit a dögök és ennyi.

(#47723) [HUN]NIMROD válasza 5150head (#47722) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Az egy jó hosszú "lezárás" lenne, hogy kvázi bejött egy újabb hatalom az eddigiek közé, és foglalgat. Ugyanúgy ellen lehet állni nekik, visszaszorítani stb, meg előbb-utóbb jönni fognak a gyalogos csótányok is, fegyvereket (hajó és kézi) lehet majd anti-xeno mérnökölni, szóval ez egy tartalombővítés, nem a vége. Szerintem.

gabranek: ja, az az első eset amit írtam, amikor még gyors kilépéssel 0 visszaszámolással meg lehet úszni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47724) gabranek válasza 5150head (#47722) üzenetére


gabranek
aktív tag

Szerintem inkább megpróbálják felkavarni az állóvizet. Az idegenek most végigsöpörnek a bubin, elfoglalják teszem azt a felét, aztán kezdődhet a visszafoglalás / újjáépítés. Mondjuk az jó lenne, ha majd lehetne renegát pilótát is játszani, aki az idegenek oldalán ügyködik :)

[HUN]NIMROD: Hát engem ez elsőre alaposan meglepett. Épp el tudtam hipeugrani egy xeno elől, megkönnyebbülten hátradőltem és akkor beütött a krach.

田中れいな

(#47725) Raymond


Raymond
félisten

Hehe:

Boarding a Farragut class capital ship (in an SRV)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47726) gabranek


gabranek
aktív tag

Honnan lehet tudni, hogy melyik rendszerbe érdemes menni harcolni a xenok ellen? Létezik erre valami kereső? Vagy egyenként nézegessem végig a galaxy mapon a rendszereket?

田中れいな

(#47727) 5150head válasza gabranek (#47726) üzenetére


5150head
senior tag

(#47728) gabranek válasza 5150head (#47727) üzenetére


gabranek
aktív tag

Köszi szépen.

Megy most kettő community esemény is, amin ax-es fegyvereket lehet kapni. Ezekhez a fegyverekhez pontosan hogyan lehet hozzájutni? Amikor elérjük a tier 1-et, vagy meg kell várni hogy 5 hét múlva lezáruljon az esemény? És hol tudom majd kiváltani? Az outfittingben? Vagy küldik postán?

田中れいな

(#47729) 5150head válasza gabranek (#47728) üzenetére


5150head
senior tag

Pontosan nem néztem meg, hogy mik a jelenlegi eventek, de úgy szokott működni, hogy egy bázison kapod meg a cuccost, érte kell menni.
Az esemény lezárta után szoktuk megkapni, szóval meg kell várni az esemény végét.
A rewardok pre-enginered AX fegyók? Csak azért kérdezem, mert a sima AX-eket a mentőhajókon meg lehet venni. Az AX Multicanon elég OP ahogy néztem.

(#47730) [HUN]NIMROD válasza 5150head (#47729) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ha jól láttam, ezek olyan változatok lesznek, amik eddig még nem voltak, nem mérnököltek. Tehát függetlenül attól hogy ki vett részt, mindenki megveheti majd a mentőhajókon, és senki sem kapja ajándékba. Az esemény sikererén "csak" az múlik, hogy egyáltalán bekerülnek-e a listába. De ha tévednék, javítsatok ki.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47731) gabranek válasza 5150head (#47729) üzenetére


gabranek
aktív tag

Ahogy Nimrod írja, ilyenek még nem voltak, de sajnos mérnököletlenek.
Témyleg: az AX és Guardian fegyvereket lehet mérnökölni?

田中れいな

(#47732) kk75


kk75
tag

Segitség az Xbox Controller Emulátor használatához (frissítve) :
(Ha nincs semmilyen drága Gamepaded (xbox,ps,steam) de szeretnéd a meglévő Gamepadoddal használni a játékot)

1. Töltsd le az emulátort a https://www.x360ce.com - oldalról
2. Másold a file-t (x64-est) a ...\Elite Dangerous\Products\.... - gyökér könyvtárba (ahol az EliteDangerous64.exe található), indítsd el az emulátort (rendszergazda módban), állítsd be (download xinput, auto, save). Ha kész, az emulátor bezárható.
3. A játék gyökérkönyvtárában létrejött xinput1_3.dll-t nevezd át xinput9_1_0.dll -re
4. Az ED launcherben az Options\Check forXinput - pipát vedd ki
5. A Steam cliens beállítások\játékvezérlő részben engedélyezd az Xbox Gamepad, Általános Gamepad beállításokat
6. A játékban válaszd a Control Pad Default-ot az összes beállításnál

Tesztelve : Win10, Logitech Dual Action Gamepad, Elite Dangerous legutolsó frissítés

Kellemes ünnepeket !

[ Szerkesztve ]

Dominion (Uralom) film a nagyüzemi állattartás kegyetlenségére hívja fel a figyelmet : https://www.dominionmovement.com/watch

(#47733) 5150head


5150head
senior tag

Sakcok! Van vmi szerverpara?
Heveriben nem tudok küldetést felvenni. "Stand By" van aztán visszadob a menübe.
Restart nem segített... :(

(#47734) Snoke válasza 5150head (#47733) üzenetére


Snoke
tag

Patch 14 hozta nekünk ezt a friss bugot. Sem felvenni, sem leadni nem tudsz időnként küldetéséeket, mert nem töltődik be a mission panel. Known issue...

[ Szerkesztve ]

(#47735) Deaxus


Deaxus
tag

Jó ez a fejlesztett AX gépágyú.Sokkal gyorsabban ráfordul a célra és nagyobb a lőtáv meg a sebzés is.De az AX rakétáknak még mindig nem látom értelmét.Ha célkövető lenne,akkor volna értelme,de így?Mondjuk Interceptorok ellen nem próbáltam,mert azokat kerülöm.Lehet oda jók lesznek.

(#47736) buke


buke
tag

Sziasztok ! Lehet, hogy sokaknak ismerős ez a weapon schematic farmoló módszer amely a lopós gyalog küldiknél található "LARCENY" elnevezéssel. Gyakran használom ezt a küldi típust a jó rewards miatt, de most láttam egy frissen készített videót erről, ahogy működik menübe kilépéssel.(nem kell SC-ben eltávolodni) A szokásos trükkel lehet megtartani a helyszínt: a keresett mission itemet NEM vesszük fel. Kipróbáltam többször is több körben kb.15 perc alatt 10 db weapon schem. szedtem össze a 3 konténerből és a 3 ládából, amit E-breach-el nyitottam ki. Közben nem jött npc, pedig voltam IRR.MARK.1-es és 2-esben is.Nem kellett scannelnem semmit, a küldetés adja a helyszínt. :K
Link: [link]

(#47737) nubreed


nubreed
veterán

Bocs, nem akarom szétoffolni a topicot és egy konkurens terméket reklámozni de ha esetleg valaki megcsömörlött az ED -től úgy mint én és kipróbálna más ígéretes játékot a zsánerben, január 13-án érkezik a Spacebourne 2: [link]

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47738) Snoke válasza nubreed (#47737) üzenetére


Snoke
tag

Nem néz ki rosszul, de ez inkább egy árkád űrlövölde 12 éveseknek. Jó az, aki szereti, de nem ED alternatíva szerintem. Sajnos nem az, mert már nagyon vágynék egy ED pótló játékra. SC majd nyugdíjas éveimben lehet esetleg végleges, ha szerencsém van. Starfield talán 2023-ban, de az meg űr skyrim lesz, ami szintén jó lehet, de az sem ED alternatíva, hanem egy másik műfaj, másik játék.

(#47739) nubreed válasza Snoke (#47738) üzenetére


nubreed
veterán

Nem is azt mondtam, hogy alternatíva de mégiscsak a space zsáneren belül jön valami. SC-ben a Pyrot elhalasztották 2023 végére, ami a gyakorlatban szerintem simán azt fogja jelenteni, hogy jobb esetben 2024 -re megcsinálják majd. Szóval ez a játék még minimum 10 évig fog készülni, ha egyáltalán kitart addig a lelkesedése akár a készítőknek, akár a fan base -nek.

Starfield nagyon várós a részemről, csorgatom rá a nyálam rendesen. Amúgy az ki fog jönni az első félévben és remélhetőleg még talán az első negyed évben is ezen belül.

Amúgy meg X4 Foundations -szel szoktam nyomulni ha már épp nincs már mivel játszani. Abban is van már majdnem 600 órám. Más megközelítés mint az ED-jé de nagyon szerethető játék és az EGOSOFT -os csapat kis cég de kb. a legjobb fej társaság, minden támogatást megérdemelnek, mert nagyon lelkesek és elkötelezettek. Ugyanez már rég nem mondható el az FDEV -ről.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47740) 5150head válasza Snoke (#47738) üzenetére


5150head
senior tag

Bírom ezeket a "borító alapján ítélünk" kritikákat. Egy trailerből leszűrni, hogy milyen lesz a game... akkor a cyberpunk a világ legjobb játéka... :DDDEz a game inkább hasonlít a NMS-ra. Köszi #47737 nubreed hogy feltetted nálam a radarra. :R
Az Elite is lehetne egy jó game, ha nem lenne grindfesztivál és jönnének hozzá a tartalmak. Szerintem az Ody a lehető legrosszabb irány volt ami az ED-vel történhetett.

(#47741) Snoke válasza 5150head (#47740) üzenetére


Snoke
tag

Nem ítéltem borító alapján, hanem ingame videó alapján mondom, hogy árkád űrlövölde. Szerinted nem az?

(#47742) 5150head válasza Snoke (#47741) üzenetére


5150head
senior tag

Karakter class, armor, weapon, és hajó build építés nekem nem tartozik az arcade játékmenetek közé. Tactical mapon is lehet parancsokat osztogatni az armynak (bármit is jelentsen ez)
A harcrendszer meg TP, de ez szerintem nem jelenti azt, h arcade.
Egy trailer alapján, nekem ez a kijelentésed szúrt szemet: "egy árkád űrlövölde 12 éveseknek" (#47738)
"Szerinted nem az?" Majd ha megjelenik a játék és játszottam vele, vagy néztem gameplayt megmondom mi. :K

(#47743) Snoke válasza 5150head (#47742) üzenetére


Snoke
tag

Rendben, majd akkor mondd meg a frankót Te, neked szabad. :DDD

(#47744) nubreed válasza 5150head (#47740) üzenetére


nubreed
veterán

Én adok neki egy esélyt, már mint a Spaceboune 2 -nek. Akár még jó is lehet, amiket eddig láttam/hallottam róla tetszik nagyon. Indy game de ez szerintem inkább pozitívum. Kb egy fél éve gondoltam arra, hogy beszerzem az első részt, akkor halottam róla, de már akkor meg tudtam, hogy már fejlesztik ezt a 2. részt, inkább akkor már kivártam.

Most őszintén, ha arcade lesz az űrharc, akkor is mi van? A semminél ez is jobb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47745) 5150head válasza Snoke (#47743) üzenetére


5150head
senior tag

Tudod Te is jól, hogy nem erről van szó. ;)
Részemről befejeztem az offot.

[ Szerkesztve ]

(#47746) gabranek válasza nubreed (#47744) üzenetére


gabranek
aktív tag

Köszi a tippet, rá fogok próbálni. Egész jól néz ki és nem is hallottam eddig róla. Mondjuk én az arcade lövöldékkel is jól szoktam szórakozni, pedig piszok rég voltam már 12 éves :DDD

田中れいな

(#47747) buke válasza [HUN]NIMROD (#47569) üzenetére


buke
tag

A + jelek a bázis méretét jelentik, ahol nincs + az a kicsi, egy + a közepes, ++ pedig a nagy bázis. Tény, hogy a medium és a large között alig van különbség 2-3 npc. (a tegnapi Sabathius streamben ecsetelte valaki kérdésére, innen tudom)

[ Szerkesztve ]

(#47748) [HUN]NIMROD válasza buke (#47747) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ja, köszi! Igen, végeredményben csak ez lehet, és talán egy kicsit amiatt számít a méret, hogy a nehézségi szinttel "összeszorozva" pontosabb képet ad arról hogy milyen kemény lesz egy küldetést teljesíteni. Bár emlékeim szerint a legdurvább az a fajta, amikor a reaktor meg minden egyetlen komplexumba van összeépítve, és csak egy bejárat van. A teljesítés azt jelenti, hogy egy kisebb fajta labirintusban kell megtalálni az adott célt, a település mégis a legkisebb.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#47749) VikMorroHun válasza 5150head (#47740) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

"Az Elite is lehetne egy jó game, ha nem lenne grindfesztivál és jönnének hozzá a tartalmak."

Illetve, ha nem rontották volna el a kezdetektől, hogy ha valaki a többi játékossal együtt akar repkedni, akkor automatikusan PvP célpont is lesz.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#47750) scyllafren válasza VikMorroHun (#47749) üzenetére


scyllafren
senior tag

Erre van a group. Es alakult egy PvE group, Moebius, akik azonnal kivagnak, ha PvP-zel kozos megegyezes nelkul.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.