Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) Sirandrish válasza Zan (#52600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Imádom a kieget...eszméletlen jó lett.
Csak nem tartom valószínűnek hogy 3-500óra múlva is ezt fogom mondani, holott az alap D3ban 500óra után "kezdtem" :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52602) Phobion válasza Sirandrish (#52601) üzenetére


Phobion
őstag

Felesleges előre "jósolgatni" játszani kell és kész, aztán majd történik valami. :DDD Bármikor kieshet a "omg best item eu", vagy legalábbis valami minimális upgrade és akkor happy van. ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#52603) Sirandrish válasza Phobion (#52602) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem jósolgatok.
Két verziót látok magam előtt...ha van harmadik akkor csak bátran..osszátok meg velem.
1. Kidroppolok mindent 1 hónap alatt és már nem lesz miért játszani
-Nem tudom ki hogy van vele, de én pl biztosan nem farmolnék több 100órán keresztül amikor már minden cuccom meglenne, csak azért hogy 1-1 itemen nyerjek 4-8 INT-et

2. Nem droppolok semmi "érdemlegeset" (eddig ez van) és akkor elmegy a kedvem az egésztől.

A kieg nagyon el lett találva..mondjuk némi balance ráférne szerintem, mert most kb 10ből 8an Wizardal mennek, a legend alapanyagok rohadt ritkák, meg 1-2 ilyen apróság, de ezektől eltekintve 9/10 a kieg nálam..nagyon bejön :K

Illetve egy dolgot nagyon hiányolok..a garantált dolgok.
Kifejtem:
Van a blood shard..simán megcsinálhatnák hogy garantáltan is lehessen itemet venni belőle..1 set item lenne mondjuk 5-10K shard..teljesen mindegy, csak legalább lehetne célt kitűzni magunk elé. Mert így a 350. sárga/kék fos cipő után kezdem elveszíteni a reményt hogy valaha is megkapom azt a zöldet amire vágyom. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52604) vendingo válasza Zan (#52600) üzenetére


vendingo
veterán

Nem tudom, ~6-8 óra.

Kiesett a zuni sisak is a WD-nek de annyira rossz rollal, hogy menthetetlen. Egy közepes lvl60-as is köröket ver rá.

Sirandrish: 10-ből 8 wizz? Az én freind listemen 10-bő 10, ha mégse, akkor valaki épp a crusadert próbálgatja.
A WD-mnek van ~600kdps-e, ha átraknám wizzre a cuccait, nekem is lenne 1milla fölött, de annyira megutáltam a wizzt, hogy mindenki azzal tolja...
Aki régen wd-el nyomta az is wizz lett. Idő kérdése és úgy megnyirbálják a wizz-t, hogy visszaáll minden a régi kerékvágásba.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#52605) Alg


Alg
veterán

Végeztem én is actV-el solóban a barbárral, meg toltam még egy kör bounty+riftet is tegnap éjjel.

T2-n kezdtem, upgrade nem nagyon esett, csak pár%-onként tudtam javítgatni a felszerelésen. Egy ideig benéztem minden sarokba, de aztán eléggé meguntam az állandó Boggit-gyakást, szóval haladósabbra vettem a vége felé. Malthael már talán Hardon esett el.

DPS-ben durván a duplájára sikerült fejlődni (ebből nem tudom mennyi lehet a lvl, és mennyi a felszerelés része) - a cuccaim kb. fele még mindig 60-as, sőt 1.08-as :U Immo armort, kesztyűt nem tudtam még lecserélni, de nagyon kellene már bracer is.

Skillezést viszont kezdem összerakni, furygenerátor WW+élettöltős passzív jól működik együtt, bossok ellen a furytöltős ancik+HotA is.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52606) arpi6k válasza Sirandrish (#52603) üzenetére


arpi6k
addikt

Szerintem folyamatosan fog belekerülni újabb és újabb tartalom, fenntartva az érdeklődést. Blizz nem szokott veszni hagyni ekkora játékos bázist, pláne hogy wow kieg még sehol.

Intel & ATI

(#52607) malacka87


malacka87
senior tag

Born's Key nem nagyon akar esni!:-.(

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#52608) Rayner válasza Sirandrish (#52603) üzenetére


Rayner
őstag

inkább vegyék le az 500-as limitet a shardról... mert az egy idiótaság...

(#52609) Prof válasza Sirandrish (#52593) üzenetére


Prof
addikt

Az lesz, csak kene mar valami ertelmes legendary recept amire elkolthetem a koveket, mert sargat nem erdemes gyartani.

(#52610) Sirandrish válasza arpi6k (#52606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az alap D3ból kiindulva, erre nem vennék mérget :N

Rayner Én folyamatosan veszem a 10-20cipőket...szóval ez a része még nem zavar :D

Prof Attól még betörheted..legalább nem foglal olyan sok helyet..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52611) nofi válasza arpi6k (#52606) üzenetére


nofi
őstag

Én is azt hittem anno, de nem. Kijött a dio3, egy hónap után a játékosok negyede már unottan ült az inferno kill után. A maradék háromnegyed meg farmolt a béna loot mellett és próbálta AH-n leütni a főnyereményt. Ezek után lett paragonszint (bár ebben semmi kontent nincs), meg überezés és utána kb. semmilyen nagyobb kontentcsomag nem érkezett.
Én is örülnék, ha legalább negyedévente érkezne akár valami párdolcsis mapcsomag, de erről már az alapjátéknál letettem. Most azért elég jó az ActV, nephalem riftek, adventure mód split bountyjával meg viszonylag hamar megy a lootszerzés, bár meg lennék lepve ha ezt sem javítanák. A ladderben valami nagyot kell mutassanak, hogy engem is rávegyenek, vagy pár hónap múlva megyek vissza lolozni :P

Xbox GT: nozsolt

(#52612) Amur


Amur
addikt

Én is függőség szintjén tolom 24.-e óta(mondjuk a loot 2.0-ás patch is visszahozott,de nem ilyen szinten).
Néha egy kis sportfogadásra csábulok el(a másik hobbim,az hál istennek nem függőség szintű-na az gáz lenne)
Én a kivétel vagyok mert ugyan fejlesztgetem a sorcim,de nem szeretem!
Inkább a masszív barbárral tolom(a játékidőm 80%-ban).
Nem zavar ha nehezebb vele, de nekem ez a stílus jön be.
A monk és a crusader is elbukott nekem mint közelharcos karakter, csak a nagy darab vikingképű állat maradt!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52613) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nincs véletlenül valaki aki WD-vel játszik és már 70es viszont a 60as cuccai még javarészt megvannak?
Kölcsön kellene a cuccos..szeretném felhúzni 70re a kis busmant, de sajna nem nagyon van rá cuccom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52614) Devoured


Devoured
tag

jelenleg én is monk-kal tolom, mert jobban bejön, mint a wizard.
sajnos nevetségesen kevesebbet sebez, de az is igaz, hogy még nem látott el a játék túlzottan legendary-kkal, főleg enchantolt sárgákból jött össze a jelenlegi 560k unb dam, 17m toughness (OWE-el természetesen)

egyedül vszleg én is wizard-dal mennék, de mivel játékidőm 95%-ban csapatban haladok, így a wizardok mellett kifejezetten hasznos support/tanknak érzem magam

[ Szerkesztve ]

(#52615) mpierre válasza Sirandrish (#52613) üzenetére


mpierre
veterán

Van wd-m és 60-s, de egyelőre nem viszem el 70-ig, sz'al a cuccai megvannak. Ellenben elég csíra a lelkem. [link]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52616) Gorneck válasza granini (#52594) üzenetére


Gorneck
titán

Az szövetségest is jelent...nem csak elementált...

Gorneck#1239

(#52617) Sirandrish válasza mpierre (#52615) üzenetére


Sirandrish
legenda

ACT5öt azért gondolom bírja nem? Vagyis persze hogy bírja de milyen fokozaton? A lényeg hogy felérjek 70re szóval megköszönném a geared :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52618) mpierre válasza Sirandrish (#52617) üzenetére


mpierre
veterán

Oks este leszek. Hogy milyen szinten bírja még nem tudom. :DDD Nem próbáltam csak a wiz csajszimat.

Szerk.: Majd megmondod, hogy mennyin lehet vele haladni... 1.0.8.-ban simán hozta az mp6-t, de kényelmes mp5-n volt.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52619) #13110016 válasza Amur (#52612) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jó is az a barbi.
Bár azon azért erősen meglepődtem, hogy kiba magas damage lehet a crusadereknek. Azt hittem igazi tank kari lesz, baromi magas deffel, ls alacsony damage-el... hát nem így lett.

(#52620) mephi666 válasza Amur (#52612) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is kaptam jelet szombaton reggel a postaládába dobva: "keresd a kalapácsos embert" :DDD

hallgattam is rá és indítottam egy crusadert :K szépen gyalul eddig (kapott lvl46on a kezébe egy 1700+ damos 1h-t -24level req-el :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52621) granini válasza Gorneck (#52616) üzenetére


granini
őstag

shotika: hat nem tudom tesztelni kell.. amikor a klanbol a masik barbar is megidezte a 3 ancienet akkor nem ugrott fel a dps, tehat valszeg a bonusz ugy mukodik hogy 'ideiglenes' minionra nem ervenyes, de fix (amig nem verik le jon velunk) tipusu kovetore meg ugy tunik ervenyes.. - ugyhogy szerintem az 'Ally' minositest nem kapja am meg minden amit meg tudsz idezni.. pl monk mystic ally-t se teszteltuk meg hogy ervenyes-e arra..

Gorni: 'Az szövetségest is jelent...nem csak elementált...' nem erteni this mondat :F :B mit szerettel volna mondani..?

mephi666: most nezem a kepet hat milyen kafa egykezes legendary hammer-el tolja Gyuszi & the Part!! :Y :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52622) Ghoost válasza granini (#52594) üzenetére


Ghoost
tag

Szia!

A Unity-t a három nappal ezelőtti hotfix-el korlátozták max 20% bonus dmg-re.

Monk
Unity
Players can now benefit from a maximum of 20% bonus damage from the Unity passive.

Battle.net: Mcghoost#1381

(#52623) Rossi válasza mephi666 (#52620) üzenetére


Rossi
addikt

Úgy elhiszem, hogy halad, mennyi a dps-e így?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52624) granini válasza Sirandrish (#52603) üzenetére


granini
őstag

Ezt mar leirtam anno amikor mp10-et farmolgattuk unottan hogy en az a kategoria vagyok aki elvezem azt is ha toppon vagyok es riziko nelkul tudok menni magas fokozaton. Engem pl sose kedvetlenitett el a sok kriptazas, 3 honapig megallas nekul nyomtam a barbarommal es imadtam azt a korszakot (tudok videot is mellekelni, a hurka tarsaid is rajta vannak!! ;] )

Jelenleg en is ezt tapasztalom, nekem 2-3 igazan jo upgrade esett, meg ugy 4-5 leg/set plan amitvel egyelore ne mtudok mit kezdeni. Ellenben a klanomban 2 ember is iszonyatra gyurta magat 1 het alatt, a wizardunk, aki alig alig volt mp8 kepes most botrany dps-t es tafneszt hoz a partiba.. neki bejott az elet sose AHzott, most meg o a FlagShip :K

Szerintem azert a Torment VI mint kihivas meg ott van, azt nem most fogjuk unottan farmolgatni. Rengeteg uj lehetoseg van, csomo uj set, legi, szamos gearfuggo erdekes build, szoval.. ertem a frusztraciot hogy van akinek nem esik semmi, de nem gondolom hogy akinek meg igen az hamar el fogja unni magat.. Tegnap jutottunk el oda hogy T2 adventure stabilan megy halal nelkul.. Malthael kill azert inkabb T1.. hat hol vagyunk meg a vegetol.. Uberezni meg nem is voltunk..

A shard dologgal vhol egyet ertek, akinek nincs mazlija az legalabb kemeny kitarto farmolassal 'megvalthatna' a szerencsejet, es vehetne shardert vmi fix tipusu (nyilvan random roll) szett itemet pl. Ez ugye megse AH, nem penz van mogotte hanem teljesitmeny..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52625) mephi666 válasza Rossi (#52623) üzenetére


mephi666
nagyúr

lvl50en 70k fölött kicsivel :D ...de majd t2-3 környéke lesz a mérvadó, hogy addigra hogy esik cumó neki... ezeket úgyis le kell vedleni, kézbe meg egy 2k fölötti lukas 2h illik majd

alig várom, hogy hazaessek munkából: pandaszintekre most léptem, adok malternek bosszúból, amiért a dh-mmal köcsögösködött keményebb fokozaton :DDD

#52627: ez is dropból van ...csak a dh-nak esett 1 hete :B ...ja és nagyon smart ez a loot: női karaktert indítottam és sorban esnek neki a legend cipők meg gyűrűk :C

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52626) granini válasza Ghoost (#52622) üzenetére


granini
őstag

Hat pedig tegnap 4-es partiban felment a dps-em, es amikor megjottek a barbar osok akkor meg feljebb ment, es semmi mas buff nem volt kozben elsutve.. ettol fuggetlenul a unity +20% onmagaban is egy kellemes parti-passziv..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52627) Rossi válasza mephi666 (#52625) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem 48-on 10k, csak dropból öltözködve.

Azért nem mindegy. ;]

Jó dolog a 2h, csak 0,9 legyen az as-e. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52628) Sirandrish válasza granini (#52624) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem én hogy farmolgattál MPL10en meg hogy toltad a kriptát orrvérzésik, de nem a semmiért.
MPL10et azért farmoltad mert hátha esik valami, ha meg nem akkor a sok földről felszedett gold+itemek vendornak történő eladása+az a néhány pár M-es tétel előbb utóbb annyi gold lett hogy fixen tudtál venni magadra valamit.
Kriptát meg azért nyomattad hogy legyen sok sok para pontod RoSra.

És ez biztos nagyon élvezetes is volt, bár én inkább tűket szúrtam a makkomba esténként :D

Viszont itt ha már megy T6 akkor mivan? Mire gyűjtesz? hja semmire mert úgy se tudsz a goldal mit csinálni, maximum hobbi szinten craftolod a köveket :D
Azt szintén kétlem hogy majd Para 600on valaki akinek mondjuk már cucc nem kell, majd azért tolja, orrvérzésig hogy napi 8óra játékkal hetente legyen neki +0,1% chc-je...

De ez az én véleményem..lehet megváltozik, lehet csak én látom így de nah.
Bár tuti nem csak én látom így mert Roli például a legend craftol mászik a falra..amit szeretne craftolni ahhoz vagy recept nincs, vagy alapanyag...ha esetleg netalántán mégis csak összejön 1 craftra akkor meg 3-4 napig jár a mystichez a forgotten soul mennyiség miatt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52629) abéla


abéla
senior tag

Hello, vlki belinkelné a rare craft matik fellelhetőségi leíratát, előre is kösz.
(a topik játékleírat részére azért ráférne némi frissítés, gyak. semmi nincs RoS-szal kapcsolatban, pl ez sem, pedig gyak 1link oszt' kész.
...Cadal ne jáccá, dogozzá...értünk ingyé' ;] ).

szerk: nna időközben meglett: rare matter
sztem mehetne a leíratba (ne kelljen mindig visszatekerni napokat-heteket a hsz-ekben

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#52630) shotika válasza granini (#52621) üzenetére


shotika
őstag

Pont ezért tettem hozzá a Zunimassa skill bónuszt, mivel ott a teremtett fetishek halálig veled harcolnak. A passzív FS skillel pedig még a Fetish Army 5 (+3) minionjain felül is lehet ugye akár 20-22 fetish is egyszerre az oldaladon (vagyis az Army + passzívval ennyi), nem beszélve a zombi kutyákról, amikből 4 (kieggel együtt 5) is lehet illetve ott van a gargantuam is.

Érdemes tesztelni, bár ha tényleg működik, akkor az nagyon nagy buff lenne a monknak:D

szerk: Ja, most látom, hogy már fixálták max +20%-ra a unity-t:)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#52631) granini válasza Sirandrish (#52628) üzenetére


granini
őstag

Mar megbocsass dehat meg is valaszoltad a kerdest.. pontosan az a motivacio peldaul, hogy legendary-t craftolni nem ugy fogunk mint anno archon gear-t.. azert bizony menni kell, hogy legyen hozza minden, es bizony egy egesz hetveget at kell farmolni hogy aztan ossze tudj rakni 1 itemet - ami aztan remelhetoleg valoban upgrade.. erre ugye meg nincs bizonyitekunk..

Ha mondjuk 6 honap mulva ugyanugy fogom tolni T6-ot mint anno mp10-et, en akkor se fogom unni, de ez legyen az en megszallottsagom, es en meg nem is vagyok olyna droit mint itt egyesek.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52632) Devoured válasza granini (#52626) üzenetére


Devoured
tag

sajnos mivel a többiekre csak 5%-ot nyom, így nem igazán éri meg sztem. 560k unb dps-emmel az a 20% a wizardokhoz képest kb lepkefing, kicsit pazarlásnak érzek egy passzívot erre elnyomni, inkább valamivel növelem a túlélési esélyeinket, hogy még jobban tudjak support-olni

(#52633) Gyuri27 válasza Sirandrish (#52598) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért eddig nem így volt?

vendingo:vegyél fel. Csusza, kopasz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#52634) trufa12


trufa12
addikt

A reggeli runok jók voltak :)
esett pár dolog amivel a crusaderem dmg ,thougnessét life-ét emelni tudtam, meg meg lett a lvl 70 is, majd paritba ki ütöm vele matit aztán meglátjuk hátha dob valami tutit .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#52635) Edge válasza Zan (#52596) üzenetére


Edge
veterán

Hát én múlthéten szabiztam és durván sokat gameltem, még ide is csak extrém ritkán posztoltam, akkor is csak néhány hasznosabb tippet próbáltam megosztani. Szóval a kb. napi 12-16 óra gameléssel eshettek is jó cuccok :) (fura is most visszarázódni melóhelyen a rendes kerékvágásba)
Mondjuk tegnap este kiesett egy mempo, az allres helyére meg sikerült 5.-re 6chc-t enchelnem. :)

A wizem most úgy áll hogy van unbuff 1M dps(tudom többeknek itt már több van 1-200kval) ami buff 2M, de erre nekem jön +45% arcane skill dam és mindez mellé van buff 7.4M ehp.
Van egy royal grandeur ringem, 6chc enchelve rá ofc (ami cacheből esett, további két ismerősömnek is torment cacheből esett)
Megvan az Archon setből 3 darab, a chest-et egyik havertől kaptam, mind a 3. malthael first killből van(igen 3db wizt vittem el ezért lvl70re, ezt első 2 napba meg is csináltuk haverral).
Lecraftoltam asheara setből vállast és gatyát. A ring miatt megvan az asheara 3-as set: 100allres+20%life és a 4 darabos archonset bónusz: +500int és a "Archon gains the effect of every rune." (igen, improved archon dps, 100sec CDvel, van teleport, slowtime és a hab a tortán, hogy archonba alakuláskor egy laza 3680% weapon damage-os arcane destructiont is tol).
Kár hogy az enchelt dolgok nem látszanak bnetprofilban. Solo T4 sima liba már most, parti is, ha van pár tömeg kontroll skill is a csapatban. A dps t6 solora is elég de ott összecsuknak hamar, ha ezt a dpst tudom tartani az ehp növelése mellett akkor menni fog, de lehet irreális elvárás még ez jelenleg. :)

Amit még fejleszteni fogok:
Bracit nehéz cserélni egyelőre, 20%arcane damos set leg-et még nem sikerült találni ill. craftolni.
öv: wh.t csak wh tud kiváltani ez már világos számomra(bár nagyon elgondolkodtató egy set öv + braci páros 3-as set bónusszal, demon set pl az +25% area dam).

Úgy érzem totál megérte kockulni múlthéten :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52636) pzske válasza abéla (#52629) üzenetére


pzske
aktív tag

Köszi a linket el is mentettem nagyon hasznos oldal !!

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#52637) trufa12 válasza Sirandrish (#52628) üzenetére


trufa12
addikt

Néha rá kell pihenni a gammára :) aztán ha kedv van lehet tolni megint, van még játék sok . ! Meg majd most jön az elder scrolls online is :) v már kijött fingom nincs.
Lesz itt sacred 3 bár ahhoz sok reményt nem fűzök de hátha...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#52638) trufa12 válasza Edge (#52635) üzenetére


trufa12
addikt

Azt mondjuk nem értem mi van a wizzekkel olyan könnyen meg van az 1 milla :D
én meg tökölök 2-400 k dmg el , barbár, crusader , pedig tolom rendesen a játékot..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#52639) mikromanus válasza Devoured (#52614) üzenetére


mikromanus
veterán

17 milla: Ehhehehe... Barbáromnak alapból van 2,9 milla kb, warcry mellett max 4 milla. Emellé a dam olyan 1,1 milláról indíthat battle rage benyomásával, a max kill bónusszal pedig 1,4-1,5 milla a plafon. Mondjuk van még 54% fire skill bónusz is. Úgy már elég baráti. Így már érezhető ha valahova lecsap a hammer. :C

(#52638) trufa12
Az egy és kétkezes fegyverek közt nem túl nagy a szakadék (bár remélem lesz olyna kétkezesem amivel már az lesz). A wandok meg elég gyors fegyverek. Ha az alap 1,4 AS-re rácuppant egy 300 átlagdamos sourcot még, akkor az olyan mintha kapna +420 damot a fegyver... Ööö... nem tudom mitől lesz ilyen izmos. Sok a nerfeletlen dam buffja A barbárt elaljasították, így a skilljei nagyja nem buffolja a sebzést a karakterlap szerint, vagy csak ideiglenesen. A familiar és a force weapon (vagy mi), meg esetleg egy pinpoint viszont elég nagyot tud dobni a látszólagos sebzésen. Meg a source miatt +9-10% chc-vel indíthat a melee karakterekhez képest. Ezekben a chc-ben sanyarú időkben ez nagy szó. Mondjuk a WD és a DH is megkaphatja ugyanezt, szóval vag ymindnél könnyű a dam, vagy velemit még mindig kihagytam. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52640) ReFleXx válasza granini (#52594) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az a unity passziv bugos, lesz fix. Ha wd-vel mesz partiban, akkor a pet-ek utan is megkapod a bonuszt, olvastam valahol errol.

#52597) shotika Hozod a wd-d benne vagyok a probaba :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52641) Edge válasza trufa12 (#52638) üzenetére


Edge
veterán

sztem az unbuff(!!!) 1m azért nem könnyű. A buff 1m az az.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52642) Sirandrish válasza Edge (#52635) üzenetére


Sirandrish
legenda

És akkor most hova tovább?
Konkrétan 1 hét alatt 1-2 kivétellel minden slotra kiszedted a legjobb itemeket. :Y :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52643) shotika válasza ReFleXx (#52640) üzenetére


shotika
őstag

:D Nincs még meg a teljes Zuni szett (a régiből igen, de az nem ad ilyen bónuszt:) )

Mindenesetre itt a nickem, vegyél fel:) Shotiii#2629

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#52644) Lokids


Lokids
addikt

Komolyan ez a Nemezis Bracer az egyik legjobb bracer farmoláshoz. :D

Shrine úgyis mindig akad. Kár, hogy a 6chc igényem miatt a resistje nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#52645) Kicsimix válasza Sirandrish (#52642) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem szedte ki a legjobbakat. A gyengebb seteket dobta a gep nem a combos verziókat..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52646) Sirandrish válasza Kicsimix (#52645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen a combos verzió?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52647) Edge válasza Sirandrish (#52642) üzenetére


Edge
veterán

Hát arra az 1-2 kivételre koncentrálok(farmolom a guardian set craft matit bracerhez), köveket se mondanám, mert sztem 1 hét esténkénti bounty és rift és meglesz minden lukba a maxos kavics, 2-be már van.
Ami kicsit zavarba ejtő hogy a rare sourcém is annyira brutál roll(első napi fogás), hogy ami eddig leget láttam máson(ill tegnap esett egy főnix set source, refinek adtam nekem nem kell fireskilldam) az nem tudta kiütni dpsbe ehpba, talán egy trium majd megteszi ezt a skilldam miatt... de nemtom egyelőre.
Na meg ott van az amum, azt csak a lvl70-es verziójára cserélem annyira op(vit helyén van 95%chd roll).
Szal van mit csiszolgatni még ettől nem félek :)

kicsimixnek igaza van abban hogy abból kell gazdálkodni amit dob a gép ez van :) abból ezt tudtam kihozni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52648) Kicsimix válasza Sirandrish (#52646) üzenetére


Kicsimix
őstag

Két verzióban eshetnek main stat szerint a setek.. A low-osabb verziót kapta.

Szerk,

Sőt 4 verzióban..

One of 4 Magic Properties (varies)
+101–115 Intelligence
+201–230 Intelligence
+626–750 Intelligence
+416–500 Intelligence

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52649) Edge válasza Kicsimix (#52648) üzenetére


Edge
veterán

Kesztyűben nem.
Viszont a mystic a cipővel megszivatott. azt mutatja hogy tud rá rollolni 750 intet, miközben ctrl-el nézve 500-ig mutatja, naigen de én rollolni akartam rá magasabb intet de eddig rendre csak 500 alatti értéket mutatott, sajnos ez első napi izgalom áldozata lett a cipő enchelés után néztem ctrl-al és akkor esett le hogy a mystic tán idióta?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52650) mikromanus válasza Kicsimix (#52648) üzenetére


mikromanus
veterán

70-en már nincs ilyen korlát setre. Slotonként eltérő az elérhető statpont, de azon túl nincs két affix. Vagy a 500, vagy a 625, vagy a 750-es a max elérhető slotonként. Vagy nem?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.