Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) Rayner válasza warcat (#52700) üzenetére


Rayner
őstag

TR monkomnak pont ez kéne, de persze nem esik :(

(#52702) Devoured válasza CactuS (#52694) üzenetére


Devoured
tag

benne van az a bracer még a játékban? csak mert blizz oldalon nem találom itt

megvan még az armory oldala, de nincs listázva

valakinek esett már?

(#52703) warcat válasza Chiller (#52699) üzenetére


warcat
veterán

Ettől még jóval jobb lehet mint egy rare,hiszen azon csak 415 main lehet,nem értem mi a probléma,hiszen olcsó is.

EA: It's in the crate!

(#52704) vhunor válasza warcat (#52700) üzenetére


vhunor
őstag

Csak saját nyitogatásra működik. A hauntos öv is vicces, T1-en simán kinyírja azt az 5 fehér mobot amit elkap :). A bracer talán a crusaderre a legjobb most, 2h+pajzzsal is sprintel mint a kisangyal.

(#52705) Edge válasza Chiller (#52699) üzenetére


Edge
veterán

De jó csak ami a main statokat illeti a seven sinhez képest nem nagy előre lépés, viszont az alap armor értéke már jobb mivel lvl70es item és a mainstaton kívül jöhet még magas értékkel bármi rá.

Más, itt egy lista hogy a cache-ből milyen spec itemek esnek az is itt van melyik act ban szerzett cachből eshet.
Bounty bags

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52706) mikromanus válasza Devoured (#52702) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért nem találod, mert bounty rewardként eshet a cacheból, az meg vagy nem listázott, vagy jól eldugták. Nekem esett már kettő. (egy max coldos, egy másikat max fire skillesre rolloltam).
A fegyver is jó lehet. Az a fegyver meg Thorns sebzést hozzáadja a fegyversebzéshez.

A thorns sebzés nem csak abszolutértéknben működik. A main stat negyede százalékban beszorzódik a fix pontos sebzésekkel. Olyan 6-7k erőnél már elég agresszív sebzés ez (525k körül lehet a max). Setből ez 15 yardra hat minden reflectelt támadásra. A braci tízszeres sebzést ad és az is területsebző. EMellett a crusadernek van egy passzívja ami még megdobhatja az alap thorns pontértéket és van egy skillje ami időszakosan durva buffot ad (és állítólag bugos). Ha nagyon fel van húzva a karakter, akkor nagyon darálhat 15yard sugarú körben. Ja, meg azt hiszem a crit is hat a thornsra. 0 chc + a garantált crites item és magas szintig mehet az 1hit móka is. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52707) Phobion


Phobion
őstag

Crusadernak mi a stat prioritás? (dps) Ezt találtam, nem tudom ez az oldal mennyire mérvadó.

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#52708) Rayner válasza mikromanus (#52706) üzenetére


Rayner
őstag

(#52709) warcat válasza Edge (#52705) üzenetére


warcat
veterán

Meh,Death's bargain gatyó bounty bages cucc? Érdekes megoldás

EA: It's in the crate!

(#52710) Tatyla


Tatyla
őstag

ma mentem mikor a melóból hazajöttem,két kör full bountyt meg két riftet egy csenevész gyűrű esett ami upgrade,de fegyver semmi az összes shardot elvertem a cigány asszonynál de mindet betörtem :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#52711) CactuS válasza vhunor (#52697) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig nincs is még neki meg ez a bracer és az invoker set. :)

Amúgy erre tényleg senki nem tud/akar válaszolni?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52712) Thrawn válasza CactuS (#52711) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáld így, hátha hamarabb jön szakszerű válasz: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#52713) ndave92 válasza Tatyla (#52710) üzenetére


ndave92
tag

"az összes shardot elvertem a cigány asszonynál de mindet betörtem "
HAHA! Akkor látom nem csak engem b*szott át az a cigány. :D Nekem eddig mindig kék esett... egyszer talán sárga, de az is kuka. :((

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52714) CactuS válasza Thrawn (#52712) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lol, ez nekem anno kimaradt, de klafa. :DDD

Edit: már megint laggol ez a sz*r...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52715) kecsawi


kecsawi
senior tag

Már megint ledob a szerver, ráadásul ha próbálkozok, hátrébb rak várakozásba :W :W :W

(#52716) Kicsimix válasza kecsawi (#52715) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hihetetlenek komolyan... :W :O

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52717) ndave92 válasza kecsawi (#52715) üzenetére


ndave92
tag

Tegnap akárhányszor próbáltam játszani, 15 percenként kidobott. Kétszer még visszajöttem, aztán meguntam. Nem tudom, hogy mi van most a Blizz szerókkal... :F

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52718) donsimon72 válasza DeckardCain (#52434) üzenetére


donsimon72
tag

Szia! Nekem megadta igaz kicsit nehezen de jött :) [link]

(#52719) emre33 válasza Kicsimix (#52716) üzenetére


emre33
addikt

Ezt nem hiszem el.
Tegnap és ma is.

nem tudok 5 Bountiest megcsinálni, mert kivág.

Így sose lesz 250.000 erősebb a barbárom :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#52720) kecsawi válasza Kicsimix (#52716) üzenetére


kecsawi
senior tag

Nem is bosszankodnék, ha nem a bountieseket csináltam volna. :(((

(#52721) L_ajos


L_ajos
őstag

Szegény blizz, nincs pénz fenntartani a szerverparkot :( Igy a takarítónőnek kell ezt is csinálnia :O

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52722) Blizz


Blizz
őstag

"apa kezdődik" :U

No mistakes, just happy little accidents

(#52723) Kasya


Kasya
nagyúr

Megiscsak kellett volna az a restart az Expansion inditasakor...akkor most nem xarakodna a szero ;]
Megyek vacsizni...remelem utana jo lesz.

(#52724) L_ajos válasza Kasya (#52723) üzenetére


L_ajos
őstag

776 ms ;]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52725) Wolverine válasza Kasya (#52723) üzenetére


Wolverine
félisten

Annak ehhez kb. semmi köze. Viszont nekem egyre gyanúsabb, hogy valakik megpróbálják támadni a Battle.netet és azért megy ennyire gyengén újabban.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52726) CactuS válasza Blizz (#52722) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igazából folytatódik. Nehéz eldönteni, hogy mi a "szánalmasabb", az, hogy ide irkáljuk, hogy "már megint akad/ledob" ez a szar, vagy az, hogy lassan két éve nem bírják ezeket a dolgokat kijavítani és újra és újra előjönnek, a válasz pedig mindig ugyanaz: "blablabla... Thank you for your patience and understanding... blablabla... fixing as soon as possible... blablabla..."

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52727) Blizz válasza CactuS (#52726) üzenetére


Blizz
őstag

Igen folytatódik.. De a mai nap még nem volt, úgyhogy kezdődik..

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#52728) P00By


P00By
nagyúr

Boá, megint nem tudok HC-n játszani? :(
Tudok mi, csak meeeegdöglök! ;]

(#52729) Kasya válasza Wolverine (#52725) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Annak ehhez kb. semmi köze."
Nem veletlen az a smiley ott a vegen...

P00By: Orulnek, ha a HC-hoz kiadnanak egy offline megoldast, amit lehetne szinkronizalni online... amiota kijott a jatek, egy lutri a HC (sokszor).

[ Szerkesztve ]

(#52730) tomazin válasza Blizz (#52727) üzenetére


tomazin
veterán

no offense, de amikor ilyen malőr(ök) miatt halnak hc karakterek, akkor sztem jogos a zanyázás. és mint olvashattad most csak a bountyk miatt ment még a problémázás.

btw igen, retek nagy szánalom, hogy egy teljes játék árát elkérik újra és ezt kapja a nép (újra)
de ugye majd csak fogynak emiatt a népek és megint stabil lesz a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#52731) davidsz


davidsz
őstag

Kezdődik megint a kiba..kodás. :W Így nem lehet advanture módban játszani.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#52732) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Szerver kampó megint! Elmennek most már a jó fenébe! :((

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#52733) MrCsiT


MrCsiT
addikt

ki az az oszama-fejű gyerek a belépési ablakon? nem ő tehet a lagról? Mióta ott van, lag meg DC van?! :Y

Muton: sry, ez így nem élvezetes "játék" :(

Talán este jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#52734) L_ajos


L_ajos
őstag

pont Rift közben... Imádom! :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52735) mikromanus válasza P00By (#52728) üzenetére


mikromanus
veterán

Menj a Yenkielandba játszani a Blizzard népével! Gondolom ott nincs ilyen gond! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52736) kecsawi válasza kecsawi (#52720) üzenetére


kecsawi
senior tag

Na most mentem inni egy sört, mert azt kellett néznem, hogy beragadok, és kinyírnak úgy, hogy nem tudok ellene tenni semmit... mára ezt befejeztem, (legalább akkor nem idegeskedek, na persze a szabim is lejárt, dolgozni is kell :Y :R :P )

(#52737) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

De jó, hogy ritkán van időm játszani, de akkor is lehetetlen értelmesen bármit is csinálni.

Az nem elég, hogy a Simcity egy rakás szar és nem tudják kijavítani hónapok óta, erre ez a game is b@sz@kszik.

:W

(#52738) Bird


Bird
addikt

Ez egy szánalom.... :F

Viper26: Természetesen kint marad megdögleni... Ha mobok vannak körülötte akkor bb...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#52739) Viper26


Viper26
nagyúr

Engem sírás helyett az érdekelne, hogy ilyenkor a karakter visszakerül városba, vagy kint marad megdögleni? :U

Pixel 7 | FR955

(#52740) grex4 válasza Wolverine (#52725) üzenetére


grex4
aktív tag

Vagy csak mindenki legendary craft alapanyagot farmol és 20 másodpercenként gamet kreál.

Am. Fszomér nem csökken a queue előttem? :D

[ Szerkesztve ]

üdv

(#52741) -NRGyP- válasza MrCsiT (#52733) üzenetére


-NRGyP-
tag

Pont a hétvégén néztük meg a Zero Dark Thirty-t, majd utána leültem (volna) kicsit játszani, és kérdezte feleségem, hogy mit keres ott a csávó a filmből :DDD

Vicces, hogy más is rá asszociál :DD

(#52742) mpierre


mpierre
veterán

Aszondja a löncser, hogy ez egy buzi déj. Az. :W

Viper26: Az hc közben rohadt kellemetlen... amíg nem állnak be a dolgok, addig pl hozzá se nyúlok a hc karcsimhoz.

CactuS: Elit pakk megeheti a hp-t, ha nincs visszatöltés.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52743) CactuS válasza Viper26 (#52739) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

X sec mozdulatlanság után kidobja, viszont ez az esetek többségében több, mint amennyi idő alatt leverik a karidat. DDOS, de ettől függetlenül sem értem, hogy mi a rákért szerződnek egy olyan ISPvel, amire a világ minden táján panaszkodnak, hogy szar. Ja de tudom, az ára miatt...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52744) Rayner válasza CactuS (#52743) üzenetére


Rayner
őstag

biztos azok akik most kurva sokat buktak AH záráskor :D:D

(#52745) Gyuri27 válasza Sárpac (#52732) üzenetére


Gyuri27
félisten

El. Most, hogy már nincs ah, nyugodtan átjárhatóak lehetnének a szerverek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#52746) nofi válasza CactuS (#52743) üzenetére


nofi
őstag

Múlt héten a LoL szervereket terhelték agyon napokig. :(

Xbox GT: nozsolt

(#52747) Bird válasza Rayner (#52744) üzenetére


Bird
addikt

320 minutes left. :C Úgy látom itt semmi nem változott... Eljön az este 7-8 óra és vége a dalnak. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#52748) L_ajos


L_ajos
őstag

need offline ...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52749) Rayner válasza Bird (#52747) üzenetére


Rayner
őstag

Jah :( meg most jön az az időszak hogy egyre többen szerzik be akik kivártak az első "tesztelők" visszajelzésére. Sokan nem akarták megvenni és gondolom hallják hogy jó meg minden és akkor no mégis :D
Egyébként is az armoryt updatelhetnék már mert lassan semmi nem igaz abból amit mutat

[ Szerkesztve ]

(#52750) proci985 válasza CactuS (#52743) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

gyakorlatban a DDoS es a "valami szuk a rendszeren belul ezert nem birja el a halo az usereink terheleset" kozott egyebkent nincs kulonbseg (emiatt is nehez ellene vedekezni tobbek kozott).

az egesz rendszer kohog, azt meg nem hinnem, hogy a cloud alatta is recseg. ha meg igen, az kb azt mutatja, hogy esetleg masodlagos cloud providert kene nezni es arra load balanceolni. de akarhogy is van, mindez jelen pillanatban egysegsugaru userkent aki pihenni akar es nem a cloud/distributed tudasat felidezni, kevesse erdekel.

ja igen: SLAtol fuggoen ha a cloud kohog a cloud provider miatt, akkor jellemzoen szokott fizetni a kimaradas miatt.

Rayner: lehet, de egy jol felepitett cloud alapu megoldas skalazodik, szoval ez kifogas.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.