Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52201) sittes79 válasza SzlobiG (#52152) üzenetére


sittes79
addikt

De közben meg lett kicsit benéztem, így jár aki hajnalig tolja :)

Más: Lehet noob kérdés de ezek a +% sebzés skill-ek az itemeken, ugye akkor van jelentősége ha a sebzés amit kifejt az valójában az a sebzés skill amit használok is?

pl. wizard arcane orb a Frozen orb rune-val, akkor a fire skill nekem tök fölösleges a bracer-en például?

Remélem érthető a kérdés?

(#52202) mpierre válasza sittes79 (#52201) üzenetére


mpierre
veterán

Pontosan.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#52203) Devoured válasza sto1911 (#52192) üzenetére


Devoured
tag

plan-t nekem már fogalmam sincs, hogy melyik dobta, de úgy esett, mintha kötelező lett volna. kizárt, hogy ugyanazzal az eséllyel potyogjon, mint a kulcs, vagy csak kegyetlen mákom volt, mert nem is hiszem, hogy megöltem volna 4-5-nél több warden-t az összegyűlt 3 plan-hez.

kulcsvadászat iszonyat sok kell majd egy gyűrű összerakásához
tételezzük föl, hogy t1-en haladunk és 4 alkalomból negyedjére ki is dobja a kulcsot mondjuk fixen
akkor 1 ládához kell ölnünk 16 warden-t
tehát 4 ládához 64 warden-t

de ekkor még mindig csak 1-1 ládánk van, amikbe belépve a boss-ok megint csak 25%-os eséllyel dobnak organ-t t1-en, szóval ha mondjuk ők is kedvesek és negyedjére kidobják fixen, akkor 1 gyűrűhöz meg kell ölnöd 256 warden-t

ennél persze lehet sokkal szerencsésebb az ember, és ha minden dob elsőre, akkor megúszhatja 16 warden gyilokból is az ember, de eddigi tapasztalataim alapján én nem ezen emberek közé fogok tartozni :D

és akkor még mindig lehet, hogy a végén valami olyan gyalázatos gyűrűt kapsz, amit a mystic se tud megmenteni :DDD

(#52204) granini válasza sittes79 (#52201) üzenetére


granini
őstag

Igen, ezzel kuszoboltek ki a korabbi 'problemat' hogy a +% poison dmg pl egy Zunimassa csimman siman beleszamolodott a dps-be es mindenre adott bonuszt. Mostmar csak 'black damage' van, illetve ha van fegyveren, vagy barmilyen sloton +% to elemental dmg (pl arcane damage vagy cold damage..) akkor ezek a bonuszok csak akkor ervenyesulnek, ha a sebzo skilled is azt a tipusu sebzest hasznalja.

A dolog szepsege hogy ezeket eleg jol ossze lehet kombinalni a skill damage bonuszokkal is.. nagyon leegyszerusitett pelda: van a monknak a Fist of Thunder utese.. mondjuk hasznaljuk valamelyik runaval ami Lightning dmg-et ad. Ha van 1-2 sloton +15% FoT bonusz, meg van a kezedben egy WKL +25% lightning bonusszal, akkor a FoT utesed konkretan +15+15+25% bonuszt kap ami mar eleg szep.. :K

Ez kifejezetten tetszik nekem, hogy eleg jol lehet 'nem sheet' dps-t hozni itemen. Lehet csak 250k van papiron, de ezek a bonuszok erre meg rajonnek. Igyaztan 1-1 karakter tud okozni meglepetest..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52205) oxox válasza warcat (#52199) üzenetére


oxox
addikt

egyszeru a valasz...sc2 :DDD
lassuk be az uj droppig, gyakorlatilag csak a fanatikusok maradtak (az uj jatekosok szama biztos vagyok, hogy elenyeszo volt), es azok kozul is nagyon sokan kikacsingattak mar mas fele, mert unalmassa valt. Ez most tuzoltas, ami jol sikerult, de amig nincs megfelelo ladder pvp, vagy barmi egyeb addig marad a farmolas miutan az ujdonsagok elvesztettek varazsukat...mint irtam szerintem jo lett a kiegeszito, de a friendst listakon levo jatekosokat latva, hamar elerik megint a menjunk ket kort unalmunkba fazist.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52206) Rayner


Rayner
őstag

Unlimited tempest rush (RoS)

Ez ma reggel sikerült összekalapálni, ami rá van aggatva azzal Hard faceroll, még dolgozok rajta de szerintem T1-re fel lehet tornázni :)
A Legendary fegyóvak gyakorlatilag 2 rúna van egyszerre 1 skillben :)

monk

[ Szerkesztve ]

(#52207) DjEszti


DjEszti
tag

Melyik a fontosabb stat wizardnak a damage vagy a toughness?
Ha esik egy item nem tudom eldönteni melyiket rakja be :/ :Y

(#52208) Gorneck válasza DjEszti (#52207) üzenetére


Gorneck
titán

Mindkettő...

Gorneck#1239

(#52209) Blaze_ válasza DjEszti (#52207) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ha lassan ölsz damage, ha sokat halsz toughness.
Ha mindkettő vedd lejjebb a nehézséget.

(#52210) DjEszti válasza Blaze_ (#52209) üzenetére


DjEszti
tag

Nem halok csak ritkán t2be szaladok csak néha nem tudom eldönteni ha esik egy item melyiket szeressem :)

(#52211) Lokids


Lokids
addikt

A kis sárga vackokat (amivel lehet fejleszteni a cuccokat) minden nehézségen ugyanúgy dobja?
Van amit csak Torment1 és felette dobhat? Mert sajnos nehezen haladok még, lejjebb kéne vennem. Talán nem is 1, hanem 2 szinttel. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#52212) vhunor


vhunor
őstag

Fura szerzet ez a crusader. Látványosak a skilljei, de valahogy a wrath költségeken mintha még lenne mit finomítani, a játékidő felében ott állsz mint a tejbetök és nyomod a primary támadást, hogy legyen végre megint kakaó. Próbáltam sebzésre optimalizált cuccokkal is, de alig érzek különbséget 200 és 300k damage között, míg firewizemmel 240k-val is simán lehetett T1-en menni, 300k+-szal meg pláne.

(#52213) Gorneck válasza vhunor (#52212) üzenetére


Gorneck
titán

Jóféle Tank lett belőle... :)

Gorneck#1239

(#52214) mikromanus válasza vhunor (#52212) üzenetére


mikromanus
veterán

Ráérzésre (a skilleket és itemeket elnézve) faék egyszerűségű az "energiakezelése" a barbárhoz képest. Javaslom a barbár használatát egy kis időre! Kapásból elkezded értékelni a konzervkaszt kifinomult küzdőstílusát. :DDD

(#52211) Lokids
A death's Breath elitekből és manókból mindenütt esik. Alacsonyabb nehézségen lehet kisebb az esély, de gyorsabban is ölsz. Normalon is potyog. Csúnya lenne hogy épp a kezdők nem tudnának fejleszteni akiknek a legnagyobb szükségük lenne rá. Mondjuk lehet ugyanannyihoz nem 3, hanem 10 elitet kell elkenni. vagy 3 manót. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52215) vhunor válasza Gorneck (#52213) üzenetére


vhunor
őstag

Csapatba tuti választás, a provoke, a charmos vakítás meg a mobvonszolós lovacskázás remekül le tudja szedni a pizsamásokról az ellent. Csak egyedül kissé lassúcska szegény, legalább most még. Meg azt se komálom, hogy minden jobb skilljén méretes cooldown van.

[ Szerkesztve ]

(#52216) ReFleXx válasza mikromanus (#52177) üzenetére


ReFleXx
addikt

"HA pl 70-es barbárral szeded össze és 60-as DH-val nyitod ki a cachet, akkor is 70-es itemek esnek, csak jobb eséllyel DH-nak valóak (item jelleg, main stat)"

Ez tuti nem igy van, tegnap tesztltem és en ugy probaltam hogy 70-es karival megcsinaltam a bounty-t, majd valtottam egy 10-es karira, azzal markoltam fel a cache-t és igy a 10-es karira valo cuccoka (nem level70-es) estek meg kék befőtt meg tear stb...

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52217) ndave92 válasza k4rL^ (#52129) üzenetére


ndave92
tag

Ebbe is beletették a Thunderfuryt? :Y Nice... :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#52218) Rayner válasza ReFleXx (#52216) üzenetére


Rayner
őstag

Tegnap előtt én is csináltam amit mikro írt és nekem is úgy működött.
(aztán lehet mókoltak a háttérben valamit mert tegnap este valamit frissített a launcher)

(#52219) Amur


Amur
addikt

Barbival végre 70-es lettem.
Elég szenvedős volt! Amig a sorcival 64-es szintet elérve megdupláztam a sebzését(olyan brutál fegyók estek),addig barbi kollégára szinte nulla fegyó(20%-ot nőtt a sebzése),páncélokból mondjuk szinte minden brutál vit.-el.
Alig hogy elértem a 70-et,elkezdtek potyogni,de még mindig nem stimmelt,vagy main stat nem volt rajta,vagy vitality,vagy semmi..
Mérgemben felnyomtam a kovácsot fullra, kraftoltam egy lvl.70-es kardot,és elsőre brutál main stat+vit+socket!
(követ még nem raktam bele, de anélkül is 1996 a damja.Ha beletolok egy pirosat rögtön szaladnak előlem majd a mobok. :K )
Zsanna-manna! Enyit a smart dropról! A kovács húzta ki a szarból a barbim dam.ját! :DDD

Azóta piros kővel:

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52220) Telda válasza DjEszti (#52210) üzenetére


Telda
addikt

Amelyik cuccban látok fantáziát berakom a ládába, ha most nem is, de később még jól jöhet.

(#52221) Helmoras válasza ReFleXx (#52216) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem ezen ládikák tartalma abban a pillanatban eldől amikor hozzád kerül, pont ezért nem lehet stackelni, ha lehetne akkor egyértelmü lenne hogy a jobbklikknél rollolja ki a dolgokat.

(#52222) sith7 válasza Amur (#52219) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép kis gyíkleső lett :C
miért nem zöld kavics van benne ? :F

(#52223) Amur válasza sith7 (#52222) üzenetére


Amur
addikt

Nem biztos hogy jobban járok a zölddel(pláne hogy mindet felhasználtam ami esett,most "csak" ilyen volt).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52224) mikromanus válasza ReFleXx (#52216) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát passz. Én csak azonos szintű karakterrel és normon szedettet T6-on bontva teszteltem. Sokkal jobb lett mint amiket normon bontottam, meg volt olyan legendary ami nem barbáros stattal rollol (nem "smart drop"). Amit normon nyitottam az ugyan hígfos lett, de ez lehet véletlen is.Egy nyomorák lvl 10-es kölyökszöcskével mégis minek nyitogatsz ilyesmit? Lehet csak lvl 60-tól működik így. Vagy csak urban legend. ;)

(#52221) Helmoras
elvileg a bontás szintjét nem befolyásolja milyen szinten nyitod, hanem scak az hogy hol farmoltad. Gemeknél viszont lehet eshet gyakrabban imperial így. Mondjuk az is elég öngól ha az itemet javították ezt meg nem. A smart drop viszont vonatkozik rá. A karakteredhez jobban illő rollok lesznek rajta. Nem fix a csomag tartalma amikor megkapod. Lehet a lvl 70-en farmolt és lvl 10 karakterrel nyitott lvl 10 itemek épp a smartdropp részei. Hosz így illenek a karakterhez, tudja használni. Most mit kezdjen lvl 70-es itemekkel? ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52225) Rayner válasza sith7 (#52222) üzenetére


Rayner
őstag

ha kicsi a chc akkor a piros jobban megéri mert akkor minden bevitt ütés magasabb.
ha magas a chc 40-45% akkor jobb a zöld :)

(#52226) oxox válasza Rayner (#52225) üzenetére


oxox
addikt

ill. az attack speed sem mindegy szerintem...mert lehet a crt chance mondjuk csak 10%, viszont ha megis gyorsan porogsz, akkor jobban megerheti a zold kavics...a dh-mal is ez a helyzet...legalabbis a zold jobban megerte bele...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52227) Rayner válasza oxox (#52226) üzenetére


Rayner
őstag

na igen + még az :D

(#52228) Joci93


Joci93
senior tag

World First Malthael Torment VI Ennyit Kongorról ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52229) Ghoost


Ghoost
tag

Sziasztok!

Pár nap után itt tart a kis monkom :) Szerencsére bőven volt időm játszani mert tök véletlen szabin voltam :P
[Mcghoost]

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#52230) ReFleXx válasza mikromanus (#52224) üzenetére


ReFleXx
addikt

"Egy nyomorák lvl 10-es kölyökszöcskével mégis minek nyitogatsz ilyesmit?"

Azért mert azzal szorakoztam, hogy rift és bounty pucolas utan midig leaveltem, bejöttem a kölyökszöcskével, felmarkoltam a bounty/riftert jaro Xp-t vele és léptem vagy 2-3-4 szintet. Lusta vagyok huzni a kiskarit inkabb runolok a 70-essel a rift reward xp-t meg elhozom a kicsivel :)
Nah ezt egyszer bountynal megjatszottam és a 10-es kari kapta meg a cachet és xp-t.

Szerintem te azt csinaltad hogy a 70esel hoztad el a cachet, odaadtad a 60asnak, en meg a 10-es hoztam el a cachet. :)

Meglehetne forditva is probalni, 60-as karival kipucolod riftet, kilepsz, belepsz 70-es karival és felmarkolod a cahcet, elvileg ekkor 70-es cuccokat kapsz a zacsiba. Ennek akkor van értelme, hogy ha kis karit bountyval akarsz huzni, és inkabb 70es karidnak akarsz lootolni

(#52228) Joci93 nem level70, hanem level 60-on tolja

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52231) mikromanus válasza Joci93 (#52228) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. De hát csak dumál. Hol a felvétel a killről? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52232) Ifju válasza Joci93 (#52228) üzenetére


Ifju
aktív tag

az ugye mindenkinek világos, hogy ő level 60-as, és ő volt a leader (így tehát Malti is csak 60-as szintű)...
vagyis szó sincs itt valódi, lvl 70-es T6 killről

[ Szerkesztve ]

(#52233) Amur válasza Joci93 (#52228) üzenetére


Amur
addikt

Az egyik megjegyzés a T6 malthael killhez nagyon találó:
"The problem is that Level 60 T6 is like playing easy diffuclty in Hello Kitty Online. " :DD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52234) malacka87


malacka87
senior tag

Fegyverbe hogy lehet gemet rakni?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#52235) ReFleXx válasza Ifju (#52232) üzenetére


ReFleXx
addikt

Varom az első igazi T6 kill-t, tuti valami Furnace vagy Rimehart-al fogjak lehozni, betaban ezzel ment a dolog.
Egyébkent hova tüntek a a buffot adó scrollok?

T6 kill ehh :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52236) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Hol most a legolcsóbb a ROS? Digitális verzió is jó, de légyszi ne valami orosz oldalt linkeljetek hanem megbízhatót:)

Köszi előre is :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52237) ReFleXx válasza ReFleXx (#52235) üzenetére


ReFleXx
addikt

Hozzaszolas: "Quest reward = 870k XP / 7090G. Rly? Seems fake"
Es tenyleg 870k XP, ez eleg furcsa.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52238) sith7 válasza Amur (#52223) üzenetére


sith7
nagyúr

értem

ha magas a chc 40-45% akkor jobb a zöld
akkor most nekem a monk - nak van 36%, akkor inkább piros kellene a fegyerbe ?
azért 115% chd, az mégiscsak 115%, nem ?
vagy a + dmg az jobban megéri ? :F

mondjuk ismerőseim között senkinél nem láttam piros követ :B , csak zöldet

(#52239) GrooveHero válasza sith7 (#52238) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én multkor úgy teszteltem, hogy először zöldet, aztán pirosat raktam bele, megnéztem a sebzést, oszt maradt a zöld, mert azzal többet sebzett, nem sok, 3k volt a különbség, na de akkor is. Mondjuk az még vagy 2-3 hetet volt.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52240) Joci93 válasza ReFleXx (#52230) üzenetére


Joci93
senior tag

Ezt észre sem vettem. :Y

Ifju: Na jólvan...Athene is elmehet a ... ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52241) Drizzt válasza Ghoost (#52229) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Combinationt miert hasznalod? Nem csak a FoTre hasznal a skilleid kozul?

I am having fun staying poor.

(#52242) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Itt egy kibajó összefoglalo skill bonuszokrol, különszedve minden class-t erinto és class specifikus.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52243) Helmoras válasza mikromanus (#52224) üzenetére


Helmoras
őstag

Nálam eddig kb. 20 ládából teljesen véletlenszeű itemek voltak dh barbi wd wiza akármi minden vegyes statokkal, még a legendary-k se voltak kaszt specifikusak.

(#52244) sith7 válasza GrooveHero (#52239) üzenetére


sith7
nagyúr

2-3 hét alatt sokat változott a világ ... főleg kedd óta ;)

(#52245) Devoured válasza ReFleXx (#52237) üzenetére


Devoured
tag

pontosan ez szúrta nekem is a szemem a végén... de ugyanakkor a röpködő sebzés értekek alapján nem érzem kizártnak, hogy valós, de akkor is fura...

(#52246) Zozherk


Zozherk
újonc

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy az eredeti Diablo III feltelepítése után a szintén eredeti Reaper Of Souls kiegészítőt is felraktam. Kódokat nem kért a rendszer. Viszont a Crusader karaktert nem engedi választani. megjelenik a listában, de Upgrade-t kér. A Battle.net-en viszont ehhez kód elküldése kell, a játékhoz adottat viszont nem fogadja el a rendszer, mert már egyszer fel lett használva. Ki tudna valaki okosítani?

(#52247) mikromanus válasza Devoured (#52245) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem vágott. Mondjuk túl gyors volt a kill. Már T1-2-n is irreálisan magas HP van Malackán soloban is. Ezek meg csapatban T6-on pár perc alatt leszedték az egészet? A másik lehetőség, hogy vágott anyag. A végére sajna csak normal nehézséges képsor maradt. A kutya se nézi végig az ilyen videókat. Tuti nem bukik ki. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52248) Fecniii válasza Zozherk (#52246) üzenetére


Fecniii
tag

A RoS kódját is külüön be kell regisztrálni a B.neten

(#52249) GrooveHero válasza sith7 (#52244) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez így van :K
Eddig t2-n én voltam az istencsászár, most meg behúzott farokkal menekülök t1-en :DD

Mondjuk nem egy nagy eresztés a kari, de szépen lassan azért fejlődik. Kukáztam a puzzle ringet, mert soxor haltam, nem volt értelme. Visszadobtam a régit, amit azért vettem le, mert na mondom majd a manó szórja a jobbnál jobb leg-eket. Hát a nagy lóf@szt :DDD Egyet se dobott, sőt még sárgát se nagyon láttam dobni, vagy nem vettem észre, nem tudom. Na az kapásból adott +8k dps-t. Stb, sorolhatnám.
[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52250) Pho3bus válasza Zozherk (#52246) üzenetére


Pho3bus
tag

Hiába telepíted a játékot, ha az accounton nincs aktíválva a ROS, tehát nem működik, hogy kölcsönkéred a dvd-t valakitől és játszhatsz a kiegészítővel. Remélem jól értettem a problémát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.