Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) Joci93 válasza mikromanus (#53433) üzenetére


Joci93
senior tag

Én olyan buggal találkoztam, hogy ha WD-vel nyomatod a Firebats-ot és közben a Fetish Army CD-n van, de te mégis nyomkodod, akkor leveszi a manát....

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#53452) thomeef válasza godfella69 (#53436) üzenetére


thomeef
őstag

Hát 10-ből eddig egyszer volt ott a csóka adni a questet, szerintem ez már elég jó javítás, mert meg is untam:D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#53453) Drizzt válasza Prof (#53442) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Monknal mostanaban mar alig van hasznos lightning sebzo skill, nem? Csomot atalakitottak, ha jol lattam.

I am having fun staying poor.

(#53454) Bahama


Bahama
aktív tag

Ez nagyon gáz...
marauder set működés

Marad a 120% fire ...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#53455) Phobion


Phobion
őstag

Találkozott valaki hasonlóval? [link]

Hiába zárom be feladatkezelőben, minden indításnál ezzel fogad, de játszani lehet. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53456) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Kérném a szakértőket hogy segítsenek. Ha van +30% arcane damom és +57% dam a disintegrate-re akkor összesen 87%-ot kapok a disintegrate-re, vagy kapok +57%-ot és az egészre még kapok 30%-ot? Köszi.

(#53457) Thrawn válasza Bahama (#53454) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ez így nem egy nagy eresztés :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53458) Healbacsi válasza Bennyboy (#53449) üzenetére


Healbacsi
őstag

Shrine ide vagy oda, ha 1-2 kepernyonel tavolabb vagy a masiktol mar nem kapsz lootot. Nem egy jo dolog, de ha ezt tudod, akkor valahogy "parhuzamosan" kell rohangalni ezzel a buffal.

[ Szerkesztve ]

(#53459) adrian360 válasza Bennyboy (#53449) üzenetére


adrian360
őstag

mivel csak akkor jár loot a bossból ha sebzel is belé nem csak két képernyőre várod a csodát... :U :U :U

(#53460) Bennyboy


Bennyboy
őstag

akkor csak sztem az a lényege a shrine-nak, h minél több mobot ölj meg vele. mivel 2-en voltunk így nem egymással mentünk hanem külön de csak annyira távol, h ne egymás mobjait öljük. Mind1 akkor csak számomra nem logikus ez a dolog. Az 500 shardos limitet is megtudjátok nekem magyarázni?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53461) Thrawn válasza Bennyboy (#53460) üzenetére


Thrawn
félisten

Azért csak 500 hogy használjad elfele, ne gyűjtögessél :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53462) Kasya válasza Bennyboy (#53449) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha nem vagy ott, miert kapnal dropot, xp-t, bonust vagy barmi mast? Ezzel jol kilehet kerulni az inaktiv embereket, vagy nem csapatjatekosokat. Bar ilyen messze meg nem voltam, hogy ne kapjak dropot, de szerintem nincs itt semmi hiba ezzel.

(#53463) Vistaboy válasza Phobion (#53455) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nálam előfordult, nem tudja magát frissíteni a Battle.net alkalmazás. Töröld le, töltsd le a Blizzard oldaláról a legújabbat, majd telepítsd fel. Problem solved.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#53464) babo41


babo41
csendes tag

Sziasztok!
Most tervezem beszerezni az alapjátékot digitálisan és az lenne a kérdésem, hogy hol éri meg megvenni? Mert néztem a g2a.com-on és most ott 26 euró, vagy itt nem érdemes? Van vkinek tapasztalata ezzel az oldallal kapcsolatban? Vagy esetleg más helyről próbáljam?
Segítségeket előre is köszönöm!

(#53465) Joci93


Joci93
senior tag

óóóó mi esett ;]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#53466) sith7 válasza Joci93 (#53465) üzenetére


sith7
nagyúr

vit - et cseréld le AS - re , és jó lesz

(#53467) Argh!


Argh!
aktív tag

Üdv.

A kérdésem az hogy alapjátékkal a DLC nélkül is elérhető a 70es szint?

(#53468) Kasya válasza Argh! (#53467) üzenetére


Kasya
nagyúr

nem

(#53469) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Lehet ezeket a leveling trukkoket mar ismeritek, de ma postolta Redditen egy srac, hogy melyik kuldetesekkel lehet gyorsan felhozni a karaktert.

[link]

Egy uj crusaderen probaltam ki, lev 56 volt egy fel oraval ezelott, most 65.

Az Act 1 elso kuldetesevel 6 millio XP-t, az Act 2 Royal Audience kuldetessel 11 milliot kaptam koronkent.

UI: Itt vannak a videok is: [link]

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#53470) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Ez kellett a wizardomnak, mint egy falat kenyér...

(#53471) Integra válasza zsolt1225 (#53470) üzenetére


Integra
titán

nekem jól jönne :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53472) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ha beaktiváltam egy ilyen riftet akkor ha beteleportálok a városba akkor vissza tudok menni? Mitől záródik be a teleport? (csak mert régebben olvastam, hogy valami publicban visszament valaki és bezárta a kaput vagy mi)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#53473) Prof válasza CactuS (#53448) üzenetére


Prof
addikt

30% sapibol (ezt bemakoltam lvl60 eleve maxos volt, The Spirit Stone), 14% sarga nyaklanc, 19% Bracer, 14% ov, 17% Odyn's Son mace. (meg ugye main handben a Thunderfury, de azon nincs skill dmg)
Meg majd a masik Fist (WKL) meg a zold set bonus (15) ad majd hozza.

[ Szerkesztve ]

(#53474) Prof


Prof
addikt

Ma nyitottam egy Evil-es Uber portalt. Erre 3 boss jott lol, azt hittem 2 van mindbe (Diablo, Ghom, Maghda). Maghda HP-ja nem megy 80% ala, akarmilyen sorrendben probaltuk leolni bugos volt. Resetelni kellett egy Siege breaker, Diablo, Rakanoth-ra. Nana, hogy nem dobtak az anyagot :O

(#53475) Bazzzs válasza ooooobi (#53472) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nyugodtan teleportálgathatsz, attól nem záródik be. Ugye a rift lényege, hogy megölsz bizonyos számú ellenfelet és akkor bedob egy rift őrzőt. Amennyiben őt is lecsapod, akkor tudod leadni a küldetést a városban. Innentől kezdve záródik be fél perc alatt a rift, viszont ha nem adod le a küldetést, akkor még mehetsz tovább pár szintet. Erről volt szó itt valamelyik nap, hogy nem mindenki örül annak, ha rögtön a boss után lezárásra kerül a dolog.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#53476) Viper26 válasza Bazzzs (#53475) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem a sima teleport bezáródik mostanában, mikor újra belépek már nincs meg. :F

iPhone 14 | FR955

(#53477) warcat válasza Viper26 (#53476) üzenetére


warcat
veterán

Azt senki sem mondta,hogy a játékot elhagyhatod,ha kinyitottad,akkor ki kell takarítani,de közben bármikor fel lehet jönni a városba.

EA: It's in the crate!

(#53478) Helmoras


Helmoras
őstag

Ehhez a %-os element dmg témához szólnék hozzá. Az értelmezéshez legyen a skill neve A. Ha A skill sebez 300%ot akkor ha nekem van mondjuk 50%fire skill bonusz sebzesem, akkor ebből 450 avagy 350 lesz?

[ Szerkesztve ]

(#53479) JSaN válasza Helmoras (#53478) üzenetére


JSaN
addikt

300+50=350% lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#53480) szallasi007 válasza Bazzzs (#53475) üzenetére


szallasi007
őstag

Akárhányszor próbáltam rift guardiant ha megölöm nem tudok további szintre menni. Mit rontok el? Partiba is próbáltuk tegnap.

(#53481) Helmoras válasza JSaN (#53479) üzenetére


Helmoras
őstag

Hmm akkor viszont egyáltalán nem igaz hogy egy egy element skill dmg bonusz felér 1000-1500 stattal, nyilvan osszessegeben erdemes kitenni az element sebzest ha megoldható de hapl monkal a porgo forgó rúgást használod ami közel 700 % sebzés erre ha minden cuccoson van fire kb összejön 100 ekkor emelkedett 6-7%-al összesen a sebzés ami End karin kb 1000-1500 main stat, persze ha az összes skilled fire, legalabbis én monkkal igy megyek akkor jo, de ha amulett avg dmg es vagy aspds az akkor jobban megerheti. Kevesebbet de gyorsabban sebző skillek jobban profitálnak mint a "nuke" jellegűek.

[ Szerkesztve ]

(#53482) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Üdv. Immo sisakba milyen követ rakjak? Mehet a lila, hogy több legyen a hp? barbinak lesz természetesen :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53483) warcat válasza szallasi007 (#53480) üzenetére


warcat
veterán

Mire gondolsz itt?A rift még ki nem takarított szintjeire mehetsz tovább csak,ott van vége,ahol le van rakva a shrine mint a barlangok végén.Nem nyílik újabb portal vagy ilyesmi.

EA: It's in the crate!

(#53484) CactuS válasza JSaN (#53479) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez tuti?:F Mert ha ez így van, akkor nem annyira izgalmas kérdés ez a + elemental dmg.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53485) sith7 válasza GrooveHero (#53482) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#53486) Helmoras válasza CactuS (#53484) üzenetére


Helmoras
őstag

Ezért kérdeztem meg én is mert nekem se 100% ig tiszta a dolog :S

(#53487) CactuS válasza Helmoras (#53486) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez egy egész jó leírás, kérdés, hogy mi a forrás.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53488) Helmoras válasza CactuS (#53487) üzenetére


Helmoras
őstag

Mondjuk annyira nagyon nem nehez kitesztelni... Este Megpróbálom...

(#53489) Phobion válasza Vistaboy (#53463) üzenetére


Phobion
őstag

Igen, így sikerült, köszönöm. :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53490) Alg


Alg
veterán

Felhúztam a wizt most a bónuszos hétvégén 70-re... hát elég vicces, konkrétan nem is figyeltem a gearelésre csa úgy végigfutottam mindig mi esett, most tele van 6x szintű cuccokkal, de az energy armoros tuttynesz már így is majdnem 5M, igaz a dps csak 150k körül (+ egy 60as frostburn 27%, meg egy legend bracer 20% cold skill)

Sokkal könnyebben halad, mint a dédelgetett-építgetett barbárom :Y

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#53491) Helmoras válasza CactuS (#53487) üzenetére


Helmoras
őstag

A durvábbik verzió él szal megéri és valszeg a srác leirása is jó, szal a fentebbi példám szerint 300 ból 450 lesz

(#53492) donsimon72 válasza Helmoras (#53491) üzenetére


donsimon72
tag

:C :R

(#53493) killerjohn válasza JSaN (#53479) üzenetére


killerjohn
addikt

miért mondasz neki hülyeséget? :(
ha 300% weapon sebzést nyom le egy skill és 50% bonusza van, akkor a végén 450% weapon sebzést üt.

(#53494) Blaze_ válasza killerjohn (#53493) üzenetére


Blaze_
aktív tag

És az arcane és skill damot hogy számolja?
Adatlapon van 750k damom. Ezen kívül van 57% damom disintegrate-re és +30% arcane damom. Ezek összeadódnak vagy ezeket is egymás után számolja? Mennyi így a tényleges sebzésem?

(#53495) lakisoft válasza Prof (#53474) üzenetére


lakisoft
veterán

Kulcsot überhez hol lehet farmolni?

(#53496) AtHoS válasza Blaze_ (#53494) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem az 57% hozzáadódik a disintegrate alap sebzéséhez (511%+57%), majd erre jön rá a 30% ugye 1.3-as szorzóval. Ebből lesz így 738,4%

Szerk.
Mégsem... :B Ott is 511%*157%*130%, tehát 5.11*1.57*1.3=10,42951 = 1042.951%

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#53497) Healbacsi válasza Helmoras (#53478) üzenetére


Healbacsi
őstag

Az 50% noveles a crit elott 1.5-os szorzokent jelenik meg.. a skill damage up is szorzokent novel. Tehat nem osszeadodik, hanem tenylegesen 20%-al noveli meg a sebzesedet.
A formula elvileg Skill (x%-a a weapon damage-nek) - novelve a main stattal - ez 1.y-al szorzodik (ahol y az skill damage) - majd 1.z-vel szorzodik (ahol z az emelentalis damage up), majd ha critel erre jon ra a crit damage bonus.

[ Szerkesztve ]

(#53498) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

És igen, esett mégegy... Köszi blizz, a wizardom már hiányolta!

(#53499) Sheld


Sheld
senior tag

Tudom, nem kapcsolódik szorosan a témához, de barátnőmmel azon gondolkozunk, hogy megvegyük a játékot. Én kaptam 7napos Starter account kulcsot, ami arra jó volt, hogy kipróbáljam a játékot. A hét nap lejárt, viszont barátnőm is kipróbálná a játékot, az ő gépén, hogy megy-e rajta egyáltalán.

Ezzel kapcsolatban lenne egy nagy kérésem. Valakinek van még fel nem használt Starter account kulcsa, amit privátban megosztana velem? Nem tudom, hogy ez lehetséges-e, nekünk sokat jelentene, ha ki tudná próbálni a saját gépén. Előre is köszönöm a segítségetek!

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53500) Healbacsi válasza zsolt1225 (#53498) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem tudom mi a problemad. Lootoltal 2 darab olyan legendary-t ami nem adott up-ot. Igy kaptal 2 darab forgotten soult. Barmely mas nem upgrade itemmel is ez lett volna.

Erdekes szerencsed van, de lett ket alkotod a kesobbi bs receptekhez, illetve a legendary itemjeid enchantolasahoz amugy is kelleni fog a forgotten soul.

53501: Told csapatban es ne egyedul, ugy talan a tarsaidnak jol jonne egy ilyen item, es lehetseges, hogy nekik is esik olyan ami nekik nem kell, de neked jol jonne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.