Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) zsolt1225 válasza Healbacsi (#53500) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Jó, de itt még meg sincs az esélye, hogy jó legyen nekem.

(#53502) Bazzzs válasza Sheld (#53499) üzenetére


Bazzzs
senior tag

A Starter Edition elvileg működik simán kód nélkül is, és időlimit sincs rajta. Itt le tudjátok tölteni, gondolom, egy új account kell majd hozzá.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#53503) proci985 válasza Sheld (#53499) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

itt le van irva mit kell csinalnod, mar nem kell meghivo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53504) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Ti be tudtok lépni a battlenet-re? Nekem azt írja rossz a jelszó,vagy felhasználó...remélem nem nyúlták le... :U

(#53505) Rossi


Rossi
addikt

Tetszik az Act V, főleg az upgrade-ek a crusaderemnek, meg a marquise gemek... ;]

De az, hogy két checkpoint között 2 óra telik el (mindenhova benézős üzemmódban), azért kicsit sok... :)

Már a hajamat téptem, hogy mikor tudok kilépni... :))

Marquise+ gemek receptjei majd lvl 70-en esnek?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#53506) xavix13 válasza Sheld (#53499) üzenetére


xavix13
senior tag

Már megválaszolták. Néha nem ártana frissíteni. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#53507) Sheld válasza proci985 (#53503) üzenetére


Sheld
senior tag

Köszönöm szépen, már jön is lefele.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#53508) trufa12 válasza zsolt1225 (#53498) üzenetére


trufa12
addikt

nekem meg dh, és barb cuccok esnek, mondjuk én kibaszok velük :D mert minden kariból van
jah és ma esett jó kis WD fegyó is :)

de van mikor int statal esik nah azokat bezúzom, mert 1 intes íjjal sokra nem megyek... v int es barb öv...xD
de az biztos hogy 1 normális fegyver nem igen esett még, se wizard sapka se semmi ami nagyon jó wizard cucc

DH val meg egy feszt wizard cuccokat dobál, de hát majd max megoldom így és megyek dh val wiz cuccot farmolni -.-

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#53509) mikromanus válasza trufa12 (#53508) üzenetére


mikromanus
veterán

Intes íj elvileg lehet, mert tudja használnia wizard (?). Intes barbár öv viszont nem lehet, mert csak barbár használhatja.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53510) JSaN válasza mikromanus (#53509) üzenetére


JSaN
addikt

Az ilyen intes ij es hasonlokon meg sem lepodom, de ez nalam kicsapta a biztositekot. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#53511) Integra válasza Rossi (#53505) üzenetére


Integra
titán

márkíz gemeket act1 hardon is dobál már single playerben :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53512) Hanok válasza AtHoS (#53496) üzenetére


Hanok
senior tag

Nem feltétlen neked szánom csak a témával kapcsolatban:

Jól értelmezem hogy pl: egy legi bracernél mondjuk 450-500 main stat helyett érdemes megtartani mondjuk 15-20% xy sebzést? Fentebb is olvastam de nem jutok közös nevezőre. Mivel ugye a main stat az összes skillre használható ez meg célirányos. Tehát ahol megotolod a dmg-et mondjuk 20% fire dmg-el az a másik skilltől elveszed (main stat miatt) ami nem fire alapú. Full buildet meg csak egy tipusú sebzésből összelőni elég nehéz, és akkor még ott van az is hogy tömegre is más build és bossra is más buildet használ az ember mikor mi van...Így elég macerának tűnik a mainstathoz képest...Bár én is hajlanék a +%-os dmg-hez. De azt néztem hogy most nálam a Crusadernél esélytelen olyat összerakni ami minden szituációban hatásos lenne.

(#53513) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis esti trololo. :C
Diablo 3 - Infinite Avalache - unintended rune feature

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53514) Alg válasza mikromanus (#53513) üzenetére


Alg
veterán

:F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#53515) mikromanus válasza Alg (#53514) üzenetére


mikromanus
veterán

Bővebben? Nem múködik esetleg?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53516) Integra válasza mikromanus (#53515) üzenetére


Integra
titán

de működik de mit kell nézni? tudod mi amatőr halandók vagyunk, heti 10 óra játékidővel kb... :B
egy rohangáló barbárt látunk kőesővel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53517) mikromanus válasza Integra (#53516) üzenetére


mikromanus
veterán

Minden megkezdett kőzuhatag 1600% damage. Fél percenként jön egy stack és a maximum 3 stack ami egyszerre ellőhető. Hm... Vagy mégsem? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53518) Integra válasza mikromanus (#53517) üzenetére


Integra
titán

őszinte leszek: nem értem amit írsz, csak hogy kőzuhatag és hogy 1600dmg :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53519) proci985 válasza Hanok (#53512) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pedig siman ossze lehet hozni egy elementes buildet.

DHval es wizzel is azt hasznalok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53520) mikromanus válasza Integra (#53518) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor neked mindegy. ;] :DD

Ez egy exploit. A nagy sebzésért cserébe (1600% damage) cooldownt kap a skill a blizzard szándéka szerint. Ez azt jelenti, hogy adott időközönként aktiválható. Ezen a rúnán 3 "csomag" halmozható fel, azaz másfél perc alatt éri el a 3 maximális elérhető "betárazott" avalancha skillt. Az exploit az, hogy megoldható az, hogy a maximális "tár" mellett ha ellövöd a skillt (lemegy a tartalék kettőre), akkor utána egy fury költő skillt ellőve azonnal visszaugrik maximumra. Gyakorlatilag a 30 másodpercenként ellőhető OP skillt el lehet lőni folyamatosan. Másodpercenként, vagy akár gyorsabban is (csak arra kell vigyázni, hogy a skill animációja után legyen aktiválva egy másik skill ami furyt fogyaszt és hogy kétszer egymás után megszakítás nélkül ne használjuk az avalancha skillt. Mindig váltakozva kell használni egy másik skillel. ) A fury meg a barbárok erőforrása. Azzal lehet elindítani a brutálisabb területsebző skilleket/támadásokat (már amin nem cooldown van). Ha így sem érted, akkor hagyjuk! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53521) Alg válasza Integra (#53518) üzenetére


Alg
veterán

Talált valami exploitot (?) mivel egy battle rage is reseteli az avalanche cd-t, pedig ahhoz sokkal több fury-t kellene elhasználni...

Csak nem hajlandó elárulni ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#53522) mikromanus válasza Alg (#53521) üzenetére


mikromanus
veterán

Minek? Eddig is csak az volt nektek a lényeg, hogy vannak a képernyőn sziklák amik potyognak... Nem érzem azt, hogy reális igény lenne nálatok erre az ismeretre. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53523) Integra válasza mikromanus (#53522) üzenetére


Integra
titán

nézd, mielőtt lenéznél teljesen..
dolgozom, adót fizetek, ez van, nem vagyok már tizen-huszonéves suhanc, hogy fél életet belepumpáljak egy játékba és mindent csípőből tudjak, hogy mit és hogyan.. én is tudnék neked mesélni pár könnyebb részletet a munkámról, 1%-át sem értenéd. de ha csak ez a fika stílus jön, valóban, inkább ne magyarázz el semmit, mert valóban, az ember így nem lesz rá kíváncsi. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53524) Kasya


Kasya
nagyúr

Tudom, nem uj fegyver, de nekem most esett eloszor...es annyira nem is rossz.
Es meg sikit is :)

[ Szerkesztve ]

(#53525) mikromanus válasza Integra (#53523) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem nézlek le és megpróbáltam normálisan elmagyarázni. Ha neked ez "lenéző", akkor inkáb hagyjuk a témát! Megnézted, nem érted és derogál neked ha valaki el akarja magyarázni. Ok Megértettem. Akkor nem erőltetem.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53526) warcat válasza Kasya (#53524) üzenetére


warcat
veterán

Mit enchantoltál át rajta?Mert ha alapból volt rajta socket,akkor a 975-1215 fire damaget ujrarollozva nagyobbra még über kis fegyó is lehet belőle.

EA: It's in the crate!

(#53527) Kasya válasza warcat (#53526) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos nem volt rajta socket. Valami hp regen volt rajta, abbol lett socket.

(#53528) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tudom regen lvl16-os volt. De ha ez most lvl61 akkor miert nem igazitottak hozza a sebzeset?

[ Szerkesztve ]

(#53529) atidzsiforc válasza Reinhardt (#53528) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ez egy specko poen item, egy achievementhez kell. [link] Amugy, ha jol emlekszem mindig ilyen verszegeny volt.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#53530) misuti


misuti
tag

Variálhattak megint a drop rate-n!Ezelőtt napokig semmi,ma meg esett 2 leg reci,jópár leg,meg1 set item!Mondjuk a legendek nagy része inkább barb,crusadernek lenne jó,de akkor is!

(#53531) Reinhardt válasza atidzsiforc (#53529) üzenetére


Reinhardt
őstag

Persze, en ezt tudom, akkor se hasznalnam ha 1k-t sebezne, de akkor ne lvl61 legyen, hanem maradhatott volna lvl16.

(#53532) atidzsiforc válasza misuti (#53530) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Szerintem csak szerencsed volt. Nalunk pl nekem futoszalagon jottek, haveroknak meg kb semmi. Irigykedes volt ezerrel. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#53533) Hanok válasza proci985 (#53519) üzenetére


Hanok
senior tag

Miért egy +20% cold dmg az hat az összes elementális skillre? Mert akkor valami felett lehet hogy elsuhantam...

(#53534) Cyberbeni válasza Hanok (#53533) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha Frozen Orbot használsz, akkor cold skill damaget meg arcane orb damaget kell stackelni a cuccaidon.
Ha Disintagratet használsz, akkor arcane skill damaget meg disintegrate damaget kell stackelni.

Mostmár nem úgy megy, hogy van egy geared és az majdnem minden skillel a legjobban megy, hanem a skilleknek megfelelően kell gearelni.

(#53535) Hanok válasza Cyberbeni (#53534) üzenetére


Hanok
senior tag

Én is így gondoltam, de akkor azt hogy oldod meg hogy mondjuk nekem a hammer buildbe van 3 féle sebzésem amikor meg inkább single target van akkor meg a thornsba is hasonló a helyzet...így már elég macerás szerintem valamire rágyúrni...

(#53536) #13110016 válasza Integra (#53523) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem akarok beleszólni, de tény, hogy van egy stílusa, amit el kell fogadni, mert azért segít is.

(#53537) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ennek az enchantolasnak mekkora %-ba dől el hogy mit fog dobni?

Csak mer fegyora kb a 6. próbálkozásnál tartok a socket miatt és nem akarja bedobni. :(

(#53538) Gorneck válasza SzlobiG (#53537) üzenetére


Gorneck
titán

Ez illen...

Gorneck#1239

(#53539) #13110016 válasza SzlobiG (#53537) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem volt már, hogy másfél millió az újrapróbálkozás... Ezért sincs már csak 30millióm...
Egyébként nem tudom mi lesz, ha elfogy, mert droppból 1 milliót is nehéz összeszedni...

(#53540) SzlobiG válasza #13110016 (#53539) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csodás. :U

Szerintem nem fogy el elég a drop főleg ha a cuccokat eladod nem tördeled szét én most fogok át állni az eladásokra mert annyi alapanyag van, hogy felesleges már több.

Nekem a legendary mati nincs arra kell várnom mindég hogy tudjak törni.

(#53541) GrooveHero válasza SzlobiG (#53537) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem tegnap 25-jére dobta be. Először sokáig torment I-en próbálkoztam az ár már 400k fölött volt. Aztán mondom megnézem torment II-t, aztán kb 3-jára beadta, de az ár csak 128k volt. Érdekes, azt hittem lesz vagy 500k már. De nagyon jól jártam, a régi fegyverhez képest az új leg zöld kaviccsal 30%-kal sebez többet.

[link]

Az új mace nagyon jó kis cucc, 10 killenként tol egy elég durva poison nova-t 1335% sebzéssel. Az offhand kard meg ww közben nagyon durva villámokat tol ki magából, szinte látni sem lehet, úgy tolja a mobokba a 1,5-2 milla sebzést. Tegnap ebéd után beléptem egy kicsit, toltam egy kis bounty-t, és megkaptam az immo sisakot is, így mostmár a 3 ancient barbi is velem van állandóan, így azért lehet pusztítani rendesen. :C :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53542) sith7 válasza GrooveHero (#53541) üzenetére


sith7
nagyúr

Az új mace nagyon jó kis cucc, 10 killenként tol egy elég durva poison nova-t 1335% sebzéssel

Nekem is van, dőlnek tőle a sima mobok rendesen , ha már kevés életük van :K

(#53543) SzlobiG válasza GrooveHero (#53541) üzenetére


SzlobiG
félisten

Idáig elsőre bedobta a socketet, de ez most szivat. Azért bosszant, mert addig nem tudom használni pedig jobb mint a jelenlegi.

Látom barbival tolod farm szinten megy az act2 adventure? (nem rift)

[ Szerkesztve ]

(#53544) Nunder


Nunder
őstag

Magic Find szerzéséhez milyen cuccot kellene farmolni? Kissé idegőrlő, hogy 0%-kal mászkálok, de egyszerűen nem esik olyan cucc, ami MF-ot adna.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#53545) SzlobiG válasza Nunder (#53544) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fejesbe socket azt bele a magic find gem. Nekem így van.

(#53546) Ry0K3N válasza misuti (#53530) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Tegnap hozzám is kegyes volt, recik legek adta rendesen. Havernak mondjuk nem szóval lehet csak kifogtam egy jó sorozatot.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#53547) GrooveHero válasza SzlobiG (#53543) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hát eddig t1-et toltam, most kezdek átállni T2-re. A sima mobok mennek, az eliteknél a molten és az arcane lézereknél még gond van, mert ott azért fogy a hp rendesen, de azért megyeget. Kicsit lassan, de a 4-500 milla hp-s bossok is fexenek. Egy riftet próbáltam, act V-ös map, de a mobok act I-esek voltak, mázlim volt. Lehet ma még próbálkozom. Ha a nem nyírnak ki olyan sűrűn, akkor tartós lesz a t2, annál feljebb sajnos nem tudok menni, nem tudom hol lehetne még erősíteni a karakteren. Talán az immo cuccokat lecserélni 70-esre, mert a 4-ből 3 még lvl60-as. Meg a gatyába kéne dobnom még egy royal diamondot, és akkor kicsit több lenne az allres, na nem sokkal. Fegyverekből nem tudom találok e jobbakat, sztem nem. Max ha még sok lóvém lesz, ami most nincs, akkor kimaxolom a zöld köveket, mert még csak royal van bennük. Kéne még egy normális bracer, meg egy patent kis ammu, bár a mostani sárga 95% cd-t ad, nem tudom találok e jobbat. Oszt kb annyi.

sith7: az offhand kardomra nekem is elsőre beadta a socketet, ezzel a mace-szel szórakozott sokat. Már mondtam is partyban asszem Kasya-nak, hogy kezdem rühellni ezt a Mystic-es p*csát :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53548) Nunder válasza SzlobiG (#53545) üzenetére


Nunder
őstag

Az a gond, hogy a Helm-be már kellett forgatni egy attribute-ot, hogy legyen Int benne (köszönöm Blizz...), azt meg nem szívesen cserélném socket-re.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#53549) DjDanee87 válasza GrooveHero (#53547) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azokat a 60as immortalokat tuti lecserélném, nem tűnik olyan jónak a setbonus, hogy megérje ennyi statot veszíteni miatta sztem.

(#53550) mikromanus


mikromanus
veterán

Beáll a diablo a normál szerdánkénti karbantartásra. Jön majd vele egy kisebb javítás. Általánosságban pár alap generátor skillt buffoltak. Kivéve a WD Haunt skilljét amit nem kicsi buffolnak és olcsóbb is lesz. :C
A crusa paripája meg hamarabb kifullad... cserébe gyakrabban ellőhető lesz.

Bővebbeen itt.

A shrine effectet kitoló kesztyű (10 percig hat) meg bugos. Néhány shrinera egy órán át hat. De már rajta vannak a javításon. Eh, mire kiesik már nem is lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.