Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) mikromanus válasza mikromanus (#53298) üzenetére


mikromanus
veterán

A buffra azt mondják, hogy "mer' csak". :DD
"No particular occasion other than to celebrate that Malthael has now been slain by more than 1500000 players, so besides that the occasion is "just because..." I guess ;-)

Also, the pre-launch XP bonus was quite popular and after it ended we got a lot of feedback from people who asked us to do these kind of XP bonuses again occasionally, so here we are with a post-launch XP bonus weekend :-)"

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53302) Thrawn válasza warcat (#53296) üzenetére


Thrawn
félisten

REAPER OF WEEKENDS: +50% BONUS XP THIS FRIDAY THRU MONDAY

This bonus XP period begins in the European region tonight, April 4 at 17:00 p.m. CEST and ends on Monday, April 7 at 5:00 a.m. CEST.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53303) mikromanus


mikromanus
veterán

Asszongyák ha jól értem, hogy a Demonic vesselek azok köcsögök. :C

Ja, meg csak 2-2,5 év kellett, hogy rájöjjenek, hogy véletlen láda szinvonalú dropot felejtettek rajta. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53304) warcat válasza mikromanus (#53303) üzenetére


warcat
veterán

Ez sajnos nagyon észrevehető volt riftezés közben,szomorú,mert ez klikkelgetős cucc a váza meg csak széttörik.

EA: It's in the crate!

(#53305) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#53288) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mondjuk ez a gyógyítós smoke screen T4-re már tényleg nem rossz, bár vagy preparation-t, vagy vaultot ki kell venni érte

(#53306) KubanitoS válasza JSaN (#53292) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nos, jó 7 hónap után ismét kipróbáltam a játékot és meglepően jó lett. Esnek normális cuccok, olyan cuccok, amelyek ténylegesen jobbak, mint a mostaniak. A régi rendszerben ilyesmi marha ritkán történt és mehettem az AH-ba. Tetszetős.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#53307) GrooveHero


GrooveHero
addikt

a uccsónak csak beadta, köszönhetően a bonusnak, act V riften double blood shards volt.

a kardot is sikerült megcsinálni kövesre:

köszönhetően annak, hogy a templaromnál volt egy leg spear, azt bezúztam és a forgotten soul-ból elsőre beadta a mystic a socket-et :C

apropó..gatyóba mit tegyek? Két diamondon gondolokodm, elég alacsony a res-em :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53308) Tatyla


Tatyla
őstag

Kaledánál van legendary fegyverre esély mert minden shardom arra verem el?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53309) capafog23


capafog23
őstag

Rift közepén Dc ....

(#53310) oxox válasza Tatyla (#53308) üzenetére


oxox
addikt

ket-harom napja kerdeztem ugyanezt...de szamomra nem tetszo valaszokat kaptam csak

:N :N :(

apropo ket napja talaltam egy ketkezes 2100 dps koruli fegyvert...majdnem reflexbol kidobtam, csak a socket miatt gondoltam, hogy majd valamelyik kiseronek jo lesz...a lvl -18 at ma reggel realizaltam :DDD
pont huzok egy mage-t, lvl 56-nal 80k dps-el tourment is megy, ill. a crusade is szeretni fogja..igazi kincstari darab....hc-n mindezt...pont volt rola szo itt nemreg, es osztom a velemenyt, a varazslo op...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53311) proci985 válasza Cyberbeni (#53305) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ugye?

broodingot probald meg ki.

killerjohn: koszi :R

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53312) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tegnap este ez jott ossze, tudom lvl70 alatt semmit nem ernek a dolgok, de jol esett:


A letto kozott esett egy legendary Daibo recept, csak azt nem mentettem.

[ Szerkesztve ]

(#53313) adamkaa777 válasza killerjohn (#53272) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Leírnád milyen exploitokra gondoltál ?

El. Psy. Congroo.

(#53314) Healbacsi válasza killerjohn (#53272) üzenetére


Healbacsi
őstag

A 80%-al nagyobb esely es a 80%-al tobb item esik nem ugyanaz.

(#53315) mikromanus válasza adamkaa777 (#53313) üzenetére


mikromanus
veterán

Az egyik a Core of arreat ládanyitogatósdi gondolom. Másik talán questben a fegyverállván ylátogatás Act5-ön? Mindkét helyet nerfelték, bár egy core run amit néztem ezt nem jellemezte jól. Mondjuk a demonic vessel átment váza dropba, így gyakori a nulldrop és ritkább a legend/set belőle.

(#53314) Healbacsi
Az is félreérthető (volt eleinte) azért hogy mit csinálnak és mennyit ölnek. Nomron 1,4 legend/óra volt. T6-on 1,8. Ehhez normon hatszor többet öltek. Az is más mit öltek. Jó eséllyel T1-2-ig minden, vagy elit célirányosan, T6 körül meg fehér ellen, meg ládák a cél. Bár lehet elitet ölni, de irdatlan sok HP-jük van és szivatósak: ehhez képest "csak" egy dropjuk van és elég kevés XP.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53316) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A két uccsó leg ma poti volt: Az egyik ráadásul kule-aid, vagyis keresztül lehet menni a azokon a falakon, amiket a waller bossok csinálnak 5 sec-ig...hm nem is rossz.

mikro: olyan imba dolgot találtam, hogy még most is az államat keresem. Adott volt a kard, amibe ma sikerült zöld követ rakni. És a kard ww közben villámokat szór magából, és eszméletlenül tolja ki magából a 1,5-2 milla dps, a másodperc töredéke alatt. Na jó, felsőbb szinteken ez nem nagy eresztés, de itt tier I-en eszméletlenül jó móka. Még a kard hozzá sem ért a mobhoz, már halott. Aztán ha meg annyi hp-ja van, hogy mire odaérek a kardokkal és még ér, akkor kapja a villámok mellett a sima dps-t is. Eszméletlen jó :DD :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53317) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Itt van T4-en riftezés közben a DH:
[link]

Majd lehet csinálok még videót, mert ez eléggé fogyókúrás rift volt, de azt már nem ma... (6 perc az egész)
Ami close call, az minden calculated (amúgy meg most keltem délutáni szundiból és még nem 100-as a figyelmem)

(#53318) GrooveHero


GrooveHero
addikt

ejha...You have been removed from the game...hogy ménem vágta az annya a falhoz az ilyet szülés után...bounty kész, mennék vissza tyriel-hez, erre kidobja ezt az üzit, visszlépni nem tudok, mert nem történik semmi. Bakker, igazán várhatott volna még mondjuk egy percet. :W :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53319) Helmoras válasza Cyberbeni (#53317) üzenetére


Helmoras
őstag

Otejoeg hate ez eleg durva :-D

(#53320) mikromanus


mikromanus
veterán

Szép kis összefoglaló chart. Shardoknál nem pörögték túl. Ha valaki erre gyúr, akkor elég az expert :D
A leg drop bónuszok is hasznos infók lehetnek...

Forrás: reddit

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53321) vhunor


vhunor
őstag

Gratulálok a random térkép- és ládagenerátorukhoz. (Hint: nem tudom felvenni).

(#53322) SzlobiG válasza mikromanus (#53320) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez tényleg hasznos. :R

(#53323) Ifju válasza vhunor (#53321) üzenetére


Ifju
aktív tag

teleport?

(#53324) Kasya válasza vhunor (#53321) üzenetére


Kasya
nagyúr

Irj ticketet ;)
Viccet (?) felreteve, ilyennel se talalkoztam meg.

(#53325) oxox válasza vhunor (#53321) üzenetére


oxox
addikt

ha ranyomsz egy blakhole-t esetleg? ki is probalom otthon, hogy mozgatja-e a targyakat....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53326) Kasya válasza oxox (#53325) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az itemeket egy spell se tudja tudtommal mozgatni. Wizard reszrol tuti.

(#53327) napoleon2323 válasza Gyuri27 (#52884) üzenetére


napoleon2323
tag

Köszönöm a válaszokat! :)

Egy VTX3D Radeon HD5670 X-Edition 1GB 128bit DDR5 PCI-E - ről van szó.

With every conflict I grow stronger!

(#53328) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Esett egy Legendary crafting material, amelyet sehogy sem tudok hozzáadni a Blacksmith-hez és támpontot sem látok, hogy mit kellene csinálni. Elkerülte valami a figyelmem?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#53329) Kasya válasza KubanitoS (#53328) üzenetére


Kasya
nagyúr

Materialt nem is tudsz hozzaadni, csak receptet...a material majd a legyartashoz kell.

Jut eszembe. Wizz-nek melyik szett most a legajanlottabb?

(#53330) Prof válasza KubanitoS (#53328) üzenetére


Prof
addikt

A Blacksmith-nek recept kell nem material, a material az alapanyag ha a recept megvan mar. Nekem is ez a bajom recept nem esik, materialbol meg mar van vagy 20 fele.

(#53331) SzlobiG válasza Prof (#53330) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ugyanez...mati esik, de a recept bezzeg nem. :(

(#53332) killerjohn válasza Healbacsi (#53314) üzenetére


killerjohn
addikt

Értem. Azaz nem. Tehát ha ugyanannyi legendary esik mindegy milyen szinten mész. Ha ugyanannyi item vagy kill esetén is ugyanannyi legendary esik... Ha a fejed tetejére állsz is ugyanannyi legendary esik... Akkor kérlek magyarázd már meg, hogy akkor mégis mit kellene jelentenie a "búnusznak"? :) Arról nem is beszélve, hogy de, igen, a kettő ugyanaz.

(#53333) Wolverine válasza Kasya (#53324) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek, ticketet kell írni és csatolni a screenshotot is. Az ilyen helyzeteket javítani szokták.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53334) Cyberbeni válasza Kasya (#53329) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Aughild
Asheara
Guardian

a három set, amit minden classnak érdemes craftolni.

(#53335) zsolt1225 válasza Cyberbeni (#53334) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Valami aktívabb klánba be tud venni valaki? :)
KalaCS#2807

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#53336) Chiller


Chiller
őstag

Valakinek esett már ilyen Glowing Ore?
Esetleg craftolt a belőle készülő Cosmic Strand offhandet?

- Act 5, Battlefields of Eternity, Sartor (rare spawn)
- Act 5, Battlefields of Eternity, Realm of the Banished, Magrethar (rare spawn)
- Act 5, Pandemonium Fortress Level 1, Soul Scavenger (spawns during "The Souls of Angels" event)
Elvileg itt kéne esnie, de három órám ment rá, és még a rarek SEM spawnoltak még egyszer SEM, nem hogy még a csodás 10%-os droprateről beszéljünk (esetleg a craftolásról)...

[ Szerkesztve ]

(#53337) Chiller válasza Chiller (#53336) üzenetére


Chiller
őstag

Háh! Öt óra után kiesett az első Glowing Ore :C :DDD :Y

Ez lett belőle (intet én raktam rá, life regen helyett):
http://i.imgur.com/pW5P38d.jpg
Azért azt hiszem elkél ennél az alapanyagnál "némi" buff... Kb. minden 10-15-ik alkalommal van ott a megfelelő neves, és ebből kb. talán az 50. (nem számoltam, de elég sokat meg lehet ölni ennyi idő alatt) dobta ki végre a cuccost. Ráadásul bitang nagy a térkép is, de legalább új transmog :)

[ Szerkesztve ]

(#53338) Prof


Prof
addikt

Valami azt sejteti a tegnapi 4db t6 chestbol/csontbol esett legendarym kapcsan most stealh nerfeltek a T6-os ladakat. Meg sima sargat is alig talalok csupa kek van bennuk 2-szer annyi ido alatt, mint tegnap a 4-et.

(#53339) Thrawn


Thrawn
félisten

Alright, as I mentioned yesterday, we are looking into the drop rates of legenday crafting materials and it has been decided that these should be brought more in line with the drop rates of Death's Breath, which are as follows:
Normal - 15%
Hard - 18%
Expert - 21%
Master - 25%
Torment 1 - 31%
Torment 2 - 37%
Torment 3 - 44%
Torment 4 - 53%
Torment 5 - 64%
Torment 6 - 77%
These new legendary crafting materials drop rates will be implemented in an upcoming patch we're planning on releasing soon :-)

[link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53340) DjDanee87 válasza Cyberbeni (#53317) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az szép. Mi a btag-ed? Kíváncsi vagyok a cuccaidra.

(#53341) Thrawn válasza DjDanee87 (#53340) üzenetére


Thrawn
félisten

Most épp nincs ott semmi érdekes látnivaló :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53342) trufa12


trufa12
addikt

Nem értem miért ilyen fos a drop a blizz 1et nem tud megoldani a diabloba a drop rendszert, kettőbe is szar volt 3 évig toltam de magamtól nem nagyon találtam jót max 1-2szer :D
itt is szar mert tolom minden nap dobálja a legeket, de 95% 0át ér....

Ráadás annyira bugos lett nálam hogy dh -nak legtöbbször wizárd cuccokat nyomat... persze dexel..
Wiznek meg dh cuccokat, barbár öveket hát komolyan mondom agyam eldobom , de lehet beírok már nekik főleg ha ez csak nálam van így..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#53343) vendingo válasza trufa12 (#53342) üzenetére


vendingo
veterán

WD-el nyomom.
Tegnap esett 4 leg ring, 2 set ring. Az egyik set ring barbárnak, a másik meg monknak való.
Esett még 4 amu ami szintén kukás kategória. Ezen kívül esett egy plan ami valami monk bot volt.
Esett 2 vállas amiből az egyik szintén monk cucc, de még neki is rossz lenne, annyira rosszak a statok rajta.
A másik vállas meg szimplán kuka.
Legalább van most forgotten soul-om, van miből craftolni :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#53344) robisz válasza trufa12 (#53342) üzenetére


robisz
senior tag

Üdv! Az mitől lehet, hogy a community és a klán keresőben nem találok magyar csapatokat? Hungary néven kerestem communityt de nincs találat.

(#53345) Prof válasza vendingo (#53343) üzenetére


Prof
addikt

Hmm akkor monk-kent WD altot kene inditanom, nem is DH-t mint gondoltam :DDD

(#53346) warcat válasza Chiller (#53337) üzenetére


warcat
veterán

Gyártottam én is már ilyet,nagy xar lett az is,bezzeg a wd legendary mojo komolynak tűnik.
Garantált rajta a +x-y dmg,10%krit meg a +maximum mana,mellé még 4 tulajdonság...

EA: It's in the crate!

(#53347) errorcode06


errorcode06
őstag

Járt már valaki így, mert nekem ez volt az első

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#53348) Zan válasza Chiller (#53337) üzenetére


Zan
aktív tag

RESPECT, elég durva cucc!!! Grat! Hol kell azt a sz*rt farmolni?

Bocs, most láttam, hogy már irtad! :R

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#53349) Thrawn válasza errorcode06 (#53347) üzenetére


Thrawn
félisten

Jártam, Ghommal is összefutottam már.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53350) DeckardCain válasza napoleon2323 (#53327) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Tuningoltad a kártyát? Nálam tuningolva volt egy 7790 elég tisztességesen és visszavettem belőle egy 25mhz-et. Alap D3ban stabil volt.
Mióta visszavettem megszűntek ezek a gondok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.