Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) Integra válasza Rossi (#52400) üzenetére


Integra
titán

ott még nem tartok, csak normal szintes adventure :)

trufa:
de a bossok nem adventure feladványok, csak lehet oda is menni és megölni őket, nem? de nem ad semmi extrát ezért..?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52402) Drizzt válasza ProEvoFan (#52360) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezzel igen, de kiteolni kellett végig, kiállni a ködökből, kikerülni a kék izéket, aztán meg a narancs színűeket a végefelé. 15 perc volt. Játék közbeni DPS: 340K körül, toughness: 7M, healing 11.5K. Minden aktív és passzív skill defenzív volt.

I am having fun staying poor.

(#52403) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis esti enchant...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52404) Helmoras válasza nonsen5e (#52399) üzenetére


Helmoras
őstag

Mire gondolsz? :-)

(#52405) mikromanus válasza Helmoras (#52404) üzenetére


mikromanus
veterán

Az item ikonokra gondol. Hogy nem név, hanem kis ábrák jelennek meg a drop helyén. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52406) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Csak szerintem elég gyengus a crusader ? Mármint a wrath termelő illetve költőkre , A cd-s ek elég jók

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#52407) proci985 válasza mikromanus (#52403) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Hm, akkor ennyit a pre lvl70es trifectakrol?:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52408) Chiller


Chiller
őstag

Tehát két nap sz*pás után, legalább 6-7 kört mentünk T4 überen, és egyetlen gyűrűt tudtam összerakni, ezt:

http://i.imgur.com/OBwlA6v.jpg

Hát ecsém..... smart... Kva smart. :C :W

Ja és az egyik srác, aki velünk jött, annak ugyanennyi alkalomból egyetlen gyűrűt sem sikerült összerakni.

(#52409) Helmoras válasza mikromanus (#52405) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem tudom mitol van, lehet gyilkosjancsi csodaprogramjatol :-)

(#52410) front3r válasza nonsen5e (#52399) üzenetére


front3r
őstag

Options/Gameplay/Show Icons for Dropped items

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#52411) Klemice


Klemice
senior tag

a PH klánt hogy találom meg?

(#52412) warcat


warcat
veterán

Na,magdi anyus dobott egy legendary potit, 17% armor 5 secre.

EA: It's in the crate!

(#52413) Integra


Integra
titán

ha adventure normal szinten megvan, akkor generál újakat? vagy normalt emeljem eggyel nehezebbre és akkor újra fogja generálni a questeket?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52414) Tibtobi válasza Klemice (#52411) üzenetére


Tibtobi
tag

Van PH klán?

(#52415) Drizzt válasza Drizzt (#52402) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Amúgy valakinek bírja már a monkja rendesen T1-en? Már 10M toughness felett vagyok, ami önmagában elég is lehetne, de a 340K dps miatt kínszenvedés, de egyelőre nem is látom hogyan lesz ebből jelentősen több. Most fúleg normal, hard adventure megy, de nem esik semmi értelmes dolog. Fentebb meg már azért erősen lassul a haladás. Masteren menni se látom sok értelmét, elvileg lvl70-es újfajta(tehát nem smart droppos legacy) leg-set csak tormentől eshet.

I am having fun staying poor.

(#52416) k4rL^ válasza warcat (#52412) üzenetére


k4rL^
senior tag

Tormenten esett? Nekem nem akar esni, mondjuk most inkább riftezek csak, vagy ez bárhol eshet?

(#52417) Devoured


Devoured
tag

ezt a hellfire ring-ezést tényleg nem gondolhatták komolyan.
kulcsvadászat t3-on. hivatalos drop rate: 33%
kb 10%-nak érződött 10 run alapján
inkább áttértünk t1-re, hogy az legalább gyorsabb. ugyanígy gyalázatos kulcs drop rate érzet.
2db 2-es kulcsot dobott olyan 20 próbálkozásból.

sebaj, folytattuk a tegnapi übert.
két nap együtt:

bones t4: 8 alkalomból lett 0 organ
gluttony t4: 7 alkalomból lett 1 organ
war t4: 8 alkalomból lett 2 organ
evil t3: 8 alkalomból lett 1 organ

imád engem a random generátoruk

Chiller gyűrűje mondjuk tényleg gyalázatos lett, de a két másik kollégának igencsak szép gyűrűt sikerült már elsőre összerakniuk, ők szerencsésebbek voltak organ drop szempontból is, persze nem sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#52418) 0Li válasza Devoured (#52417) üzenetére


0Li
aktív tag

Egy délután alatt sikerült összeraknom egy ringet full group-al. T5-ön. A csapatbol csak nekem lett meg :S
4X4 portalunk volt.

(#52419) warcat válasza k4rL^ (#52416) üzenetére


warcat
veterán

Tormenten igen,szerintem csak nagyon ritkára van rakva,hiszen nem kell belőle sok még több karakter esetén sem.

EA: It's in the crate!

(#52420) Ghoost


Ghoost
tag

Legendary potion :D

Battle.net: Mcghoost#1381

(#52421) warcat


warcat
veterán

Jesszus,hova csavarták már fel a planek dropratejét,egy imperdőből 2 recept esik ki,aztán rift ugyanazon szintjén 2 griswold + skelons deceit...lassan mind meglesz.

EA: It's in the crate!

(#52422) Devoured válasza warcat (#52421) üzenetére


Devoured
tag

nope. ez csak a random sztem. és ahogy nekem rohadt pechem van, úgy kellenek legyenek emberek, akiknek meg disznó mázlijuk. ennyi :D

nekem tegnap kb 7 óra játékkal talán 1 plan, ha esett, az is csak legendary volt.
set-ből kieg óta csak ashaera, és aughild's esett ki, kb a két legérdektelenebb

(#52423) radi8tor válasza Klemice (#52411) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Diabloprogress-en gondolod vagy hol?

⭐ Stella

(#52424) vhunor


vhunor
őstag

Hát, mekkora f*szság lett ez az új legendary craft rendszer, amikor 20-25 resetből sincs ott egyszer se az a rohadt boss amiből eshet a uniqe összetevő, remélem csuklanak rendesen.

(#52425) warcat válasza vhunor (#52424) üzenetére


warcat
veterán

Melyiket keresed?
Egyébként az a legjobb,hogy sok milliós összetevő ellenére(top gem) main stat nélkülit dob belöle simán,elég vicces.
Bár ez egész jó lett:

EA: It's in the crate!

(#52426) vhunor válasza warcat (#52425) üzenetére


vhunor
őstag

Glowing Ore, Act V, Battlefields of Eternity, Sartor.

(#52427) Edge válasza vhunor (#52424) üzenetére


Edge
veterán

Ésha ott is van nem dobja... pl sage: póni pálya néha van a lila póni és akkor se dobja mindig. Ennél egyszerűbb viszont a guardian, asheara és cain, ezek se rossz cuccok én ezekhez farmolok összetevőt és legalább aki dobhatja mindig ott van.

Szerk: én most azon ügyködök a setekkel, hogy az unbuffed dpsem az 1m maradjon(erre jön még úgyis 45% arcane dam), de az ehpm e mellé magas legyen.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52428) vhunor válasza Edge (#52427) üzenetére


vhunor
őstag

Persze azt már nem is említeném, hogy deaths breath (legalábbis nekem) talán minden tizedik elitből ha esik.

(#52429) warcat válasza vhunor (#52428) üzenetére


warcat
veterán

Na hát az pont nem probléma,a drop% növekszik a nehézséggel,craftolás mellett most van 450 breath-em.
Ugyanez igaz a hozzávalókra,de esélyes,hogy eltérő lehet a % anyagonként mert van amiből csak 1-2 rare dobhatja

EA: It's in the crate!

(#52430) vhunor válasza warcat (#52429) üzenetére


vhunor
őstag

T2-n most eddig 16 elitből 0 breath, az aztán kiváló arány :).

(#52431) #13110016


#13110016
törölt tag

Alakul a kis barbi:) A rerollokat nem jól mutatja, bugos a bnet:S

Ám jobban esik a leg cucc a tegnapi boost után. De az is lehet, hogy T1-ről felvettem T2-re.

[ Szerkesztve ]

(#52432) JSaN


JSaN
addikt

Diablohoz adott hs kartya kodokat is kotelezo 31ig be aktivalni vagy az korlatlan ideju?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#52433) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Reggeli Rifteles :)

(#52434) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Akkor erre kérnék egy socket-et :B

(#52435) sto1911


sto1911
veterán

Van olyan enchant lehetoseg, hogy olyat csereljek, ami socketet nem ad egy olyanra, amit viszont lehet socketre cserelni?

(#52436) Sirandrish válasza sto1911 (#52435) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a kérdés hogy secondary statból csinálhatsz-e primaryt? Mert tudtommal nem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52437) Joci93


Joci93
senior tag

Ez mennyire működhet a global Diablo 3 kulccsal? (17 Euro jó ár érte. :DD )

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52438) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van aki dobozos verziót vett és a kapott Hearthstone kódot nem tudja/akarja felhasználni? Mert azt én szívesen elfogadnám! :B

Ha valakinek esetleg felesleges az legyen szíves értesítsen PÜ-ben...köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52439) Drizzt válasza sto1911 (#52435) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Biztos nem. Szerintem primary mehet primaryra, s secondary secondaryra. Fegyverem a socket primary.

I am having fun staying poor.

(#52440) Pho3bus válasza ProEvoFan (#52360) üzenetére


Pho3bus
tag

Szia!

Igazából én csak bounty-ban öltem, nem tudom mekkora a diff bounty és "normál" között. Itt a karakterem: monk. Nagyjából follower-el (Templar) a dps 600k+ és a toughness pedig 8m+. A follower pedig spirit regen és a stun miatt kellett. Ha van még kérdésed akkor szivesen segítek.

(#52441) #13110016


#13110016
törölt tag

Meg lehet azt csinálni valahogy, hogy a friendek ne tudjanak becsatlakozni? Solo farmozni akarok mert gyors, de valaki állandóan belép. Nem vagyok antiszociális, de néha jó egyedül. Nem beszélve arról, hogy közbe f1-et is nézem...

(#52442) Sirandrish válasza #13110016 (#52441) üzenetére


Sirandrish
legenda

Private partyt kell csinálni és nem publicot..ennyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52443) Pho3bus válasza #13110016 (#52441) üzenetére


Pho3bus
tag

Options->Social->Enable: Quick Join. Pipa levesz és elvileg nem tudnak belépni többé.

(#52444) errorcode06 válasza #13110016 (#52441) üzenetére


errorcode06
őstag

Vagy tedd magad elfoglaltba, és elvileg akkor sem tudnak rádjoinolni...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#52445) #13110016


#13110016
törölt tag

:R Köszönet srácok!! :R

[ Szerkesztve ]

(#52446) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nézegettem a karim és lol, bár nem mintha bármit is jelentene, főleg így néhány nappal a RoS megjelenése után :N

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#52447) frame>24


frame>24
addikt

Aki lvl 70-en kezdte a Act 5-öt, attól kérdezném, hogy milyen nehézségen vitte végig?
Én naívan azt gondoltam, hogy torment 1-en majd azért megyeget, de már westmarch heightsnél olyan sebzésű mobok vannak, amikkel nem lehet mit kezdeni.
Wizard:
A saját sebzésem még OK, (~300k), ebből elemental exposure-al és egyéb passzívokkal szép dolgokat lehet kihozni, de sok boss/champion sebzése olyan brutál, hogy fél sec alatt eltűnik a 290k life. Resistek 7-900 körül.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#52448) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Whirlwind barbár még életképes? Jelenleg még 66os vagyok. Az adventure-t tolom hard-on, egyenlőre nincs gond. A 70es sok paragonos barbárok milyen BO-val tolják körülbelül?
Lvl66-ból lehet következtetni, hogy nem valami jók az itemeim, valamint 2 egykezessel tolom.

(#52449) skater86


skater86
tag

Sziasztok, a játék most PC-re van feltelepítve, de a napokban laptopon tudnék játszani. Ha másik gépen jelentkezek be az account-ommal, akkor nem fog problémázni valamin? Tehát nem egyszerre lenne használva több gépen. Vagy ilyenkor jelentkezzek ki b.-net fiókból és a laposon meg jelentkezzek be? Inkább rákérdezek, mielőtt letiltogatna stb...Köszönöm!

(#52450) nonsen5e válasza skater86 (#52449) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha van authenticatorod, egyszerűen csak beírod a kódját és kész, játszol.
Ha nincs, és más netről csatlakozol fel, akkor előfordulhat, hogy letiltja az accountodat és tellik majd 3 percedbe mire jelszóvisszaállítasz, de utána már majd játszhatsz.
Nekem a Final Fantasy XIV csinált ilyet, hogy naponta jelszó reset, mert más ip címet osztott a mobilnet. :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.