Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) Zan


Zan
aktív tag

Na, egy jó kis power-leveling közben kellett ma a legjobban f*snia a játéknak a legendet!

Ez a Cindercoat elég OP lett...:D :

Kár, hogy 41-en esett..bár a skill cost red maxos lett; mégha ezzel most éppen a Chrusaderem kitörölheti is, ez legalább boldogít! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#52902) Cyberbeni válasza Zan (#52901) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Akinek kell a Cindercoat, annak a más main statos level 44-es is jobb, mint bármilyen másik level 70-es armor.

(#52903) Zan válasza Cyberbeni (#52902) üzenetére


Zan
aktív tag

Hát...lehet hogy a dh-m szeretni fogja:)!

Minél jobb, annál jobb!

(#52904) Bahama


Bahama
aktív tag

Egy kis rift móka :D
screenshot

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#52905) SzlobiG válasza Bahama (#52904) üzenetére


SzlobiG
félisten

400+paragon lvl? :Y Az szép. :D

(#52906) Wolverine válasza Cadal (#52894) üzenetére


Wolverine
félisten

Myriam a vecin néphez tartozik a lore szerint :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52907) Marcsel


Marcsel
tag

Helló lenne egy olyan kérdésem hogy kb fél max 1 óra játék után ki dob egy ilyen hibát [link] a játék és nem tudok cisnálni semmit mi lehet a baj ? :R

[ Szerkesztve ]

Csak a végén lesz vége

(#52908) Wolverine válasza Marcsel (#52907) üzenetére


Wolverine
félisten

Instabil a neted és megszakad a kapcsolat. Találd meg, hogy miért szakadsz le.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52909) Marcsel válasza Wolverine (#52908) üzenetére


Marcsel
tag

de semmi más játékba vagy programba nem csinál ilyet

Csak a végén lesz vége

(#52910) Cadal válasza JSaN (#52896) üzenetére


Cadal
őstag

jaa, én kérek elnézést. Akkor kicsit odapörkölődött szerecsen?? :D

#52906 Wolverine: Gondoltam hogy a blizzard kitalál valamit, hogy a naív játékosokat megtévessze és így azok még csak véletlenül se gondolják, hogy héber származású. Na jó, téma off... ;)

(#52911) Edge


Edge
veterán

Na ennyi a norm bounty-s tormenten nyitogatós mókának:

[LIVE HOTFIXES]

General

Rats spawned from Rat-Infested Corpses no longer grant experience or loot.
Level 60 Infernal Machine Items can no longer be used if the associated Level 70 Infernal Machine portal has already been opened.
Bounty bags now properly ignore Difficulty setting when opened. You can no longer get Imperial Gems or increased gold by opening them on a higher difficulty.*

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52912) Alg válasza CactuS (#52892) üzenetére


Alg
veterán

5 keccsből két legend (a korábbi Leoric amu és tegnap a setbónusz-korrekciós gyűrű) meg egy fullos rare kesztyű eddig :P (és nem, nem mentem T6-ra nyitogatni)

Viszont tegnap megint szarakodott a UPC, rift nyitás után 5 perccel elszállt, ma reggel sem volt még jó :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52913) Gorneck válasza Edge (#52911) üzenetére


Gorneck
titán

Végre...

Nem lenne rossz egy kicsit tweakelnék a receptek hozzátevőinek hullását...mivel a recept hullik ha kell ha nem, összetevő nem nagyon.

Gorneck#1239

(#52914) #13110016 válasza malacka87 (#52856) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az a helm nagyon kéne...:D Gratu!

(#52915) havri1


havri1
félisten

Valamit nem értek..
Adott egy sisak. Ha a ládámban vagy invertoryban van, akkor írja a tulajdonságainál, hogy - damage stb.
Viszont ha felveszem, ott már nem írja. Miért?
Ezt akkor hogyan kell értelmezni?
De ez szinte az összes cuccnál így van.


[ Szerkesztve ]

havri

(#52916) Edge válasza Gorneck (#52913) üzenetére


Edge
veterán

Hát az összetevők csak megadott championokból vagy bossokból esnek. Sztem is némelyik farmolása kicsit el van szabva, én is örülnék ha több helyen esnének, ott van pl a sage reci tök jó, csakhogy az összetevő a póni pályán eshet egy ritka rare champion póniból és akkor se biztos hogy dobja ha találkoztál vele végre(nekem 20 körből egyszerse spawnolt).

localpatriot:
az cache only item act3 vagy 4-es cacheből eshet, szal kezdj el bountyzni ha olyan kell. :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52917) Alg válasza havri1 (#52915) üzenetére


Alg
veterán

Oda vagyon írva: Stat changes if equipped

Azaz változások, ha felveszed. Ha már rajtad van, ennek nem nagyon van értelme ;]

A sárga pötty a stat mellett meg azt jelzi, hogy azt a tulajdonságot nem számolta bele a lenti %-os mókába - esetedben pl az arcane orb damage buffot.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52918) #13110016 válasza Edge (#52916) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mit jelent az hogy cache only item? Ládából eshet, nem monsterből? :B

Ám ezer köszönet!

(#52919) Cadal válasza #13110016 (#52918) üzenetére


Cadal
őstag

Párszor már lett linkelve, de látom be kell tennem az első hsz-be is. [link]

(#52920) Rayner


Rayner
őstag

Nah lvl70 lett a krúzi...hát nem vagyok tőle hasra esve. még kell dps meg cucc, de egyenlőre nem akar ez sehogy sem működni. égeti a wrathot de nagyon nem akar termelődni.
Akinek van T1-es karija az plz dobjon már armoryt.

(#52921) trufa12


trufa12
addikt

Én meg azt nem értem hogy napi több órát játszok, esnek dolgok--.- de nekem hasznomra nem válik :(
ennyit a kari spec dropról ... a játék valamiért nem akarja hogy én is előre haladjak...
De 24ből 25 öt nem fogok játszani mert életem is van, napi 5-10 óra xD mikor mennyi jut ....

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#52922) Edge válasza trufa12 (#52921) üzenetére


Edge
veterán

Ezen változtatnak kövi patchben legalábbis ami a quivereket és barb öveket illeti(egyébként a wizemnek is qrvasok esik):

[UPCOMING HOTFIXES]

Drop rates for Mighty Belts and Quivers have been lowered to match other class-specific items.
This hotfix will require a patch, and is no longer upcoming for 2.0.3.
Belial will now correctly drop loot when killed in Adventure Mode.
This hotfix will require a patch, and is no longer upcoming for 2.0.3.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52923) Tatyla válasza Rayner (#52920) üzenetére


Tatyla
őstag

Ott azt aláírásoban a battletag a wizardal T1-et farmolom és egy ideje nem haltam meg...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#52924) #13110016 válasza Cadal (#52919) üzenetére


#13110016
törölt tag

Jó, nem tudom minden nap nézni a fórumot, mert van magánéletem is.
Minden esetre köszönöm!! :R

(#52925) vhunor válasza Edge (#52916) üzenetére


vhunor
őstag

Nem kell ahhoz a pónis pálya, hogy kb. sose essen ki az összetevő. Act 5-ben Sartort eddig egyszer láttam, Glowing Shard kéne tőle a wormhole-os source-hoz, de sose lesz meg. A jelenlegi formájában a legendary craft rendszernek az égvilágon semmi értelme nincs, főleg, hogy ugyanolyan random fos rollokat fogsz rá kapni jó eséllyel, mint bármi másra. Tegnap Kadalától két Blackthorn cipőt is kiforgattunk, egyik röhejesebb volt mint a másik, armor+regen+skill cost reduction kombóval, legalább az ilyen szintű cuccokon lenne megoldva, hogy ilyen rollokat ne kaphassanak. És az sem ártana, ha enchantolásnál ugyanazt a statot nem dobhatná be kétszer, így is elég szivatós belerakni valamibe a kívánt tulajdonságot.

De a legendary crafting rendszer messze a legrosszabb, nem gondoltam volna, hogy nyugati fejlesztő képes ázsai MMO-kat megszégyenítő farm-faktort építeni a játékába, de a Blizzard csak megoldotta.

Másik téma:

T3-nak milyen statokkal érdemes nekiugrani, hogy az ember (mágus) ne essen-keljen minden sarkon? Buffolva van 1,1m damage (+30% arcane), 10,5m toughness (620k hp és 1500-1900 közötti resistek) és 15k körüli healing. A te buildedet próbálgattam tegnap, azért kérdem tőled, mert te már átestél ezen a "teszten" :).

[ Szerkesztve ]

(#52926) #13110016 válasza vhunor (#52925) üzenetére


#13110016
törölt tag

"De a legendary crafting rendszer messze a legrosszabb, nem gondoltam volna, hogy nyugati fejlesztő képes ázsai MMO-kat megszégyenítő farm-faktort építeni a játékába, de a Blizzard csak megoldotta."

Ez közel sem igaz. Én L2-vel játszottam vagy 8 évig. Ott százszor keményebben kellett farmolni. It d3-ba sokkal lazább. Ja, és még azért is sokkal könnyebb, mert egyedül is tudsz ölni baromi gyorsan. ott meg 6 fő min kellett, hogy tudjad ölni a mobokat. Persze, nem csak egy kasztból, hanem mind különböző, mert ha nincs buffer, hiába mennek 10-en... MMO nagyon messze van ettől. Ott farm van, itt meg csak játék.

[ Szerkesztve ]

(#52927) Wolverine válasza #13110016 (#52924) üzenetére


Wolverine
félisten

Keresés? :P

#52925: azért a farmolós cuccokkal kapcsolatban a Blizzardnak is van tapasztalata, hiszen ők csinálták a D2-t is... :DDD

#52926: játéktól függ. Egy MMO-nál az a lényeg, hogy hosszú távon megtartsák a játékost, ezért mindenképpen olyan contentre van szükség, ami ezt eléri; illetve folyamatos frissítésekre, hogy meg lehessen tartani a játékosokat.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52928) donsimon72 válasza Helmoras (#52897) üzenetére


donsimon72
tag

Bíztam benned Zsolti :) több pöttyöst ne egyél ! :DD

(#52929) Helmoras válasza donsimon72 (#52928) üzenetére


Helmoras
őstag

:D

(#52930) nofi


nofi
őstag

Ez valahogy kimaradt az április összefoglalókból pedig nem rossz: Happy Reaper

New Tapright™ technology captures your clicks and taps better than ever, offering unparalleled responsiveness and absolutely no scapegoat for your imminent failure. ;]

Xbox GT: nozsolt

(#52931) Edge válasza donsimon72 (#52928) üzenetére


Edge
veterán

Én avg-t tennék rá, de én a saját szemszögemből vizsgálom, nekem nem kell sok AS a Disintegrate miatt, ugyanis ha túl sok akkor hamarabb kifogy a bubi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52932) Assdak


Assdak
őstag

Az mondjuk vicc, hogy jelenleg legfarm szempontjából, az a leggyorsabb, ha nem ölsz mobokat.

[ Szerkesztve ]

(#52933) vhunor


vhunor
őstag

Hehe, a wizardom glass cannon helyett blur passzívval. Egész jó tank lenne belőle :D .

[ Szerkesztve ]

(#52934) Alg válasza vhunor (#52925) üzenetére


Alg
veterán

Ezen én is gondolkodtam, kb. a legendek annyiban különböznek a sárgáktól, hogy magasabb statok eshetnek rájuk, meg van valami extra tulajdonság... elférne több fix roll rájuk, vagy 4+2 helyett 5+1, 5+2, 6+0 stat vagy valami ilyesmi...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52935) Reinhardt válasza Edge (#52911) üzenetére


Reinhardt
őstag

Level 60 Infernal Machine Items can no longer be used if the associated Level 70 Infernal Machine portal has already been opened.

Eddig lehetett? :W van 77 lvl60 IM-om...
Vagy, csak rosszul ertem, es eddig is lvl60-as cuccokat lehetett ott szerezni, csak mostmar nem lehet nyitni ha mar megnyilt egy lvl70-es?

[ Szerkesztve ]

(#52936) prokxy válasza Rayner (#52920) üzenetére


prokxy
veterán

LVL70 crusader, nem egy nagy állat (még ;] ), 605k dam/340k HP/5M tough, de T1 elég szépen megy. Ritkán halok, legfőképp a berántós, fagyasztós, pörgőforgós kombóktól.
Még nincs sok órám benne, de török fel, mint a gejzír! :D

Aláírásomban a Btag...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#52937) ReFleXx válasza adrian360 (#52887) üzenetére


ReFleXx
addikt

Magic findra pl:
1. Cain 3-as set (+50%)
2. Nagelring gyűrű (+25-50%)
3. Aughild's Peak helm ez csak level 42-es (+11-12%)
4. Asheara's Iron Fist kesztyű csak level 52 (+13-20%)
5. Gehennas gyatya, ez csak level 60 de sikerült anno craftolnom a 21% MF-et

Hirtelen ezek jutottak eszembe, a Cain megéri szvsz.
Mystic nem fog adni MF-et semmire.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52938) GrooveHero válasza Cyberbeni (#52900) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez a te karid? Miér' kék a szárnya? Az enyémnek aranysárga. Mindenki kéket kapott, csak én sárgát? Vagy hogy van ez?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52939) prokxy válasza Reinhardt (#52935) üzenetére


prokxy
veterán

Most ugyanez van, mint régebben volt, h az infernal machine-hez a kulcsosokat kell ölni, majd lehet menni überezni? Vagy ezek már egyből a hellfire ring alapanyagai?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#52940) Klemice válasza GrooveHero (#52938) üzenetére


Klemice
senior tag

alap d3 collectors...

(#52941) mikromanus válasza prokxy (#52936) üzenetére


mikromanus
veterán

Szintezés alatti übertáp-mega-giga-super lvl 65-ös crusaderemnek van vagy 250k damja és 1,25 mill aEHP-ja. Az elég, nem?*

*= már a T6 kripta event farmra elég. Kicsit eluntam, de ma meglesz a 70 seperc alatt. Max egy óra. 11-13,5 milla/event most, lvl 70-en 18,5 misi azt hiszem. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52942) headhunter86 válasza prokxy (#52939) üzenetére


headhunter86
senior tag

Sőt van még Kerrigen-es szárny is. Az pedig az SC2 HOTS CE-hez járt.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#52943) ReFleXx válasza Edge (#52911) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az a vicces, hogy decemberben is ezt csinalta mindenki még a bétában, és csak most lett fixálva, egyébként a gemeken kívül nem éreztem más minőségi javulást a dropban
Multheten nyitottam vagy 23-24 horadric zacsit, abból 19 normalon beszerzett volt, a maradék t1-2-3 és mig a normalosban 0 legend volt addig a tormentesben 2 legend.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52944) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap akartam kiscsökött konzervkarimnak -lvl-es itemet craftolni. Hát... elég esélytelen. Talán 20-ból egy lett. Gatyán és csizmán elég esélytelen. Bár ha nem az egyedi resistet rollolod, akkor lehet belőle valami. Ha egyedi resist megy, akkor az +4-5 affix ami lehet. Mondjuk elvoltam vele egy darabig, aztán hagytam a fenébe és nyomtam a "sietős" skilleket úgy ahogyvolt a karakterem. :C
1-2 reflectes item azért kijött akaratlanul is. Majd jó lesz teszthez thorns buildbe. Csak az "1-2 milla EHP mindenre elég" beidegződésről kellene lemondanom. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52945) Kexifoxi


Kexifoxi
csendes tag

Sziasztok!
Elsősorban OP wizardokat kérdezem [link] vele milyen nehézségen lehetne nyomulni?
vagy mit változtassak?
Előre is köszi!

Zte Grand X V970 volt,Samsung Galaxy Core Duos van "Homo homini lopus est!!!" D3: Hyperkex#2259

(#52946) prokxy válasza mikromanus (#52941) üzenetére


prokxy
veterán

Majd vegyél fel pls, lesz majd kérdésem, ha online vagy este. Persze, ha nem gond. :B

Ha lvl70 leszel, kíváncsi leszek, h milyen skilleket fogsz használni. Most nálam félig közeli, félig távoli harc van, a teljes közelihez még nem elég a dps és a toughness. De a kari nagyon tetszik, félig wizard félig barbár, két kedvenc kasztom! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#52947) Cyberbeni válasza vhunor (#52925) üzenetére


Cyberbeni
addikt

BT cipőn 3 primary stat alap: armor, regen, ms
Set bónusz nem olyan rossz (bár szerintem inkább az a jó, ami minden ellen ugyanúgy véd, mint pl aughild 3 set), ezért raknak kb hasztalan statokat rá, hogy azért ne legyen OP.

Majdnem mindenhol ez van. Van egy-két tárgy, amin nincs rossz main stat alapból (pl act3-as bounty sisak-ra már csak skill bónusz kell, és akinek nem kell vit helyett socket, annak 4/4-es), de egy csomó cuccon van 1, amit ugye mystic újrapörgethet, meg ugye van alapból main stat rajta, de a másik 2-t el kell találnod, hogy 4/4 legyen. (mondjuk a másik 2 mindegy, hogy a main stat melletti 3-ból mi)

Ha megemelt stat kell, akkor Asheara setet könnyű farmolni (vállas, gatya, cipő könnyű 4/4-re, de kesztyűt sem lehetetlen, 2 set: 100 all res, 3 set: +20% life), act 2 Dahlgur Oasis végén a kígyót kell farmolni, story módban utána a barlangban van checkpoint.
Ezen kívül még Demon setet is lehet farmolni, bár annál a set bónusz nem ilyen jó, ott act4-ben a 2. hell rift után a garden végén kell megszerezni a checkpointot.

más: valaki próbált már ias helyett RCR-t vagy CDR-t stackelni? DH-n elég OP a RCR, bár mondjuk Cindercoat sokat (+30-40%) dobna a sebzésen. Esetleg legacy HotA/Meteor/Disintegrate/stb. cost reduction cuccokkal (bár ahogy néztem Disintegrate mellé anélkül se nagyon kell primary skill)

[ Szerkesztve ]

(#52948) maross válasza mikromanus (#52941) üzenetére


maross
veterán

Az a gond vele, hogy barbar es monk 30%kal kevesebb damaget kap mint a tobbi kaszt..ugyhogy ha a barbar statjat nezed alapnak, akkor crusadernek barbar + 42% ehp-t kell felmutatnod, lehetoleg ugy, hogy lifeod ne nojon csak a resist meg az armor, mert sok hp-t nehezebb visszatolteni.

kexifoxi: en ezzel t3-on erzem jol magam (jo csapattal mehet foljebb is, de randommal igy jo, haladni szeretek, ha kihivas kell akkor inkabb egyedul jatszom). Mind a 4 passziv skill vedekezo, ehp 13.5m korul van buffokkal, igy mar az arcaba lehet allni egy-ket elitnek anelkul hogy ki kene futnod a vilagbol.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52949) Edge válasza Reinhardt (#52935) üzenetére


Edge
veterán

Ez csak azt jelenti hogy egy gamén belül nem nyithatod meg a 60-as portált ha a 70es már nyitva. (sztem)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52950) mikromanus válasza prokxy (#52946) üzenetére


mikromanus
veterán

Most még a standard szintezős build megy. Azaz be a kriptába. Ha ellen jön, de lassú, vagy elkerülhető, akkor otthagyom. Ha sokan vannak, vagy nem kerülhető ki, akkor stun (laws of valor rúnájával). Ha fürge az ellen, akkor felpattan a paripára a nemes vitéz és iszkol mintha az élete múlna rajta (ami így is van). Ha keménykedni akar, vagy már nagy a para, akkor átteleportál a tömegen a bazi nagy sebző skillel (falling sword). Aztán ha nincs se event, se lejáró, akkor öngyi lesz, vagy elteleportál. A kinyiratás gyorsabb. Ha lejáró van, akkor lemegy és visszateleportál a mapon a temetőbe. Ha event van... akkor event van. A négy ponton érintős több xp, gyorsabb és könnyebb. Az urnaleverős picit lassabb és több szaladgálással jár. Mondjuk olyan kemény vagyok, hogy itt már ölni is tudok, de elég stresszes. A csontik is karcolgatnak azért. Az event XP jobban megéri. Aztán ha lvl 70 lesz elkezdek gondolkodni is. Addig ez felesleges. :DD
Szint szempontból eleinte 1, majd később 2-3 event a következő megugrására.

Amíg még lelkes voltam, addig hammeredinként gyújtogattam az erdőt. Vicces volt... csak idővel már nem volt olyan OP az egyszem HF ring és a socketbe vörös kaviccsal sem... De mókás. Lvl 45-ig így mentem. Ment szépen a dara Fields of miseryn, az országuitakon és minden sűrűbb helyen.. :C

(#52948) maross
A crusader nem veszít damot a pajzs miatt. Az meg elég szép EHP buff és jó a blokk is. A blokk az ami kegyetlenül megfogja az ellent (ha már van annyid hog ynem pajzson keresztül egyhitelnek). Legalábbis szerintem. A barbárthorns oldalon lehet jobb abszolutértéken, de nem egyértelmű. Előnye, hogy két egykezes fegyvert használhat, ami lehet +5k alap thorns. A passzívja is mintha nagyobb buffot adna. Van sebzéscsökkentése, viszonta furytermelése rémálom. Mondjuk ha a thorns szépen öl, akkor ez mindegy. MAjd összevetem a kettőt. Barbinak is vannak jó lehetőségei. Ignore pain, overpover visszasebzésnövelés. Hm. Nyami. Mire felhúzom a crusát lehet inkább mégis barbárral nyomom a thornst. lvl 60-on azt hiszem olyan 210k dam volt a max ami kijött. Területsebzéssel és a bracival (meg fegyverrel és settel) ez nagyon morci lesz majd valamikor 2020 tájékán. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.