Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) wukodlak válasza Healbacsi (#53400) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Köszönöm

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#53402) Nunder


Nunder
őstag

Wizardhoz elég jó Lightning buffot kaptam. Mit javasoltok milyen skillt használjak? Eddig a Static Pulse a villámos rúnájával tűnik a legjobbnak, csak Arcane Orb-ra van még buffom, de nem igazán működik.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#53403) Telda


Telda
addikt

BAD DATA :)

(#53404) Bahama válasza Assdak (#53399) üzenetére


Bahama
aktív tag

Azt elmondod hogyan facetankolsz dh-val t6-n úgy hogy közeben haladsz is? :F

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#53405) Joci93 válasza wukodlak (#53398) üzenetére


Joci93
senior tag

Én is az alapanyagot farmoltam. 3 kill után dobott egy Urn of Quickening materialt... :W

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#53406) Cyberbeni válasza Assdak (#53399) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért Grenadierből a +20% area elég jó, emellé még dps-t is ad. Cluster Bomb mellé kötelező.

(#53407) oxox


oxox
addikt

van egy csomó kérdésem :)

hol lehet legend, ill. set itemhez alapanyagot találni...pl. reaper bracer, ill. hallowed-et tudnék kovácsolni.

amúgy
találtam egy kardot (nem tudom sajnos kimásolni,mert nincs a klavimon print screen)
thunderfury
2002 dmg
1021-1280 lightning dmg
692int
2368 life on hit
socket.

a kérdésem, hogy zöld, vagy piros kavicsot éri meg belerakni, ill. a loh-ot rollozzam attackspeedre, vagy crt dmg-re? Mi a véleményetek? vagy jobb a loh?
HC WD,
375k dps,
6.335.376 toughess
8.671 heal
resistjeim
1460-1760 között
hp 414k
armor 6k fölött
+ attack speed 8.2%
crt chance 47.7%
crt hit dmg 207%
jahh ezek az értékek most 120%-os zöld kaviccsal vannak.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53408) Cyberbeni válasza oxox (#53407) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elég furán osztod a paragon pontokat...
attackspeedből elég 7,2% az 1.4 aps-es kard mellé, hogy meg legyen a 39fpa, az a +1% igazából nem növeli az attackspeedet.
fegyverbe zöld kavicsot.
nem tudom WD-nek mennyire jó a loh, de a lightning damage elég alacsony, szóval én azt rerollolnám (akármilyen +x-x damage lehet, a lényeg, hogy az átlaga minél nagyobb legyen)
crit damage nem lehet fegyveren (kivéve azon a legendaryn, amelyiken alapból is van)

craftolt set/leg alapanyag meg google első találat... [link]

[ Szerkesztve ]

(#53409) Bahama válasza oxox (#53407) üzenetére


Bahama
aktív tag

alapanyagok, crafthoz:
[link]

Fegyver socketbe zöld kavics, ha maximális dmg-t szeretnél.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#53410) oxox


oxox
addikt

köszi mindkettőtöknek. :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#53411) nejad


nejad
aktív tag

[link] hellosztok ezt a receptet nem akarja megtanulni a kovács már 4-5 db esett pedig ki van maxolva meg 70 lvl is megvan vagy vmi bugba futottam? kösz

(#53412) Assdak válasza Bahama (#53404) üzenetére


Assdak
őstag

Én boxolok.

(#53413) proci985 válasza h.adam.92 (#53388) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ize, en 570k dpssel normalt farmolok :B

(hint: strafe build, mennyisegre megyek amig a kari nem lesz gyorsabb t1re, plusz normal ketkezes fegyverre lenne szuksegem a DHhoz)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53414) Cyberbeni válasza proci985 (#53413) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én 609k-val T4-et

(#53415) Edge válasza Cyberbeni (#53354) üzenetére


Edge
veterán

nyilván a skilldam helyére :) ideális lett volna ha van már rajta int azt mehetett volna skilldam helyére socket.

chiller: megértem, szép az amugy. :) Nekem eddig 1 db set source esett egy főnix setes 17% firedammal ... marhára örültem neki gondolhatod amikor én mindigis arcane voltam s vagyok. Van olyan az flistemen akinek kb az összes set és leg source kiesett már és ros indulás óta kevesebbet tolta mint én... ki érti ezt. De egyszer majdcsak kiesik minden. (mondjuk a mostani rare-t nem lesz könnyű cserélni dpsben eléggé ottvan).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53416) Tatyla


Tatyla
őstag

továbbra se esik lófaszse,ami leg hullik szinte egyből törni való nem beszélve arról hogy ma egy rift gurdian leverte rólam a full pool of reflectiont határeset egy hc halállal...
ja amióta RoS kijött set item nem is esett nekem...
gyanakszok hogy a blizz folyamatosan variál a dropraten és annak minőségén...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53417) Bahama válasza Tatyla (#53416) üzenetére


Bahama
aktív tag

Lehet hogy azt mondják variálnak, de hogy én a 2 buffból nem éreztem semmit az biztos.
Volt egy mindenre kiterjedő legend drop buff, aztán külön egy riftes buff, és egy kadalás is.
Én ezek előtt és utána is kb ugyanannyit kapok. Szépen húzom napi bontásban a strigulákat, és nem sok változás van...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#53418) L_ajos


L_ajos
őstag

Jelentkeztem :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#53419) Cyberbeni válasza Edge (#53415) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Skill damage kb 6-800 main stattal egyenlő, ami azért jóval több, mint amit sockettel kapsz.
Vagy mindenki csak a diabloprogress dps-re hajt?

@Bahama: nekem ma megvolt a második dupla legendary 1 mobból RoS-ben (ezen kívül még egy FS is esett, mivel rift bossból jött most a dupla leg, nem sima lila mobból, mint a múltkor) [link]
Persze lehet alacsonyabb tormenten(T1) nem hullik olyan jól a leg, T4-en azért már van egy jó kis bónusz legendary find.

[ Szerkesztve ]

(#53420) Integra


Integra
titán

vajon amikor single playerben nyomom a játékot végig, akkor vajon a legendary item dropot befojásolja az, hogy mondjuk a sisakomban kavics van? vagy az csak magic find-ra vonatkozik és a legendary drop nem tartozik az mf-be?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53421) Cyberbeni válasza Integra (#53420) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az MF 10%-a hat a legendary-ra. Tehát 100% MF-el 10%-al több legendary-t fogsz találni.

(#53422) Bahama válasza Cyberbeni (#53421) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ez így igaz mármint a 100 mf 10% elvileg.
Viszont azt nem tudom megerősíteni hogy magasabb Torment szinten érezhetően jobban jönne a legend.
Volt hogy kb 1 napig csak T1-n rifteztünk partyban, és összejött kb 15 (1leg/óra) legend.
És ugyanúgy 1 napig T5 rift, és kb 15 (1leg/óra) legend. És nem hiszem hogy azért mert lassan mentünk 8 perc körüli volt 1 kör T5-n.
Szóval én a minnél gyorsabb loot híve vagyok T1-n főleg szólóban.
Partiban ok a magas szint, meg ugye XP is jön, de mindenki más is azt mondja nálunk hogy loot szempontból semmi nem érződik a tormnet különbségeken.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#53423) Integra válasza Cyberbeni (#53421) üzenetére


Integra
titán

értem, tehát ha egy 33%-os kavics van a sisakomban, akkor az kb lópikulát sem ér a legendary itemre és ugyanannyit fog dobálni, mint alapfelállásban. akkor inkább az erősebb sisakra megyek, mint hogy socketes legyen. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53424) warcat válasza Integra (#53423) üzenetére


warcat
veterán

Nana,azért mehet bele +23% life kavics, vagy gyémánt cdcsökkentésre...jó az a socket.

EA: It's in the crate!

(#53425) Integra válasza warcat (#53424) üzenetére


Integra
titán

az a bajom hogy a socketes sisakom már gyenge.. sokkal erősebb, jobb paraméteres sisakokat dobál, de egyik sem socketes. és nem dob erős, jó paraméteres socketeset a szemét :( :DDD

most act1 vége felé járok hardon (normal után), és lvl67 crusader rettenet lassan öli meg néha ellent.. de dobott eddig 2 legendaryt, egy pole-t és egy páncélt. de nem bosstól etc, hanem farakásból meg dobozból. végig kell menni az összes részén a pályának és mindent átnézni.. szörnyek nem dobálnak alapvetően legendaryt, szerintem 70:30 az arány

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#53426) proci985 válasza Cyberbeni (#53414) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azt mondod lassan ideje feljebb menni?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#53427) T. M. válasza proci985 (#53426) üzenetére


T. M.
aktív tag

Egy próbát megér, de ha a clustert nem tudod rendesen spamelni, akkor idegesítő lesz :)
Nézegettem Blizz fórumokat, elég hangosan verik az asztalt a skillek miatt.
Állandó dilemma lett a cluster arrow + cindercoat és társai kombó.
Mondjuk az is vicces kicsit, hogy youtube-on keres az ember demon hunter buildet, tesz rá egy hetes szűrést és mindenki a clustert lövöldözi, meg mindenkin cindercoat virít, akin meg nincs még ő is azt próbálja lődözni :D
Nem tudom, hogy változtatás várható e, de át kellene szabni egy két számot, mert azért vicces, hogy ez az egy skill használható csak torment I. és az fölött...

(#53428) Cyberbeni válasza T. M. (#53427) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Strafe+Fan of Knives is használható Tormenten, csak kell hozzá Hexing Pants, Sash of Knives, Calamity, Helltrapper, Cindercoat
Ja meg Marauder 4 set sem rossz hozzá.
Ezek közül Sash of Knives és Cindercoat jött 2-szer, a többi egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#53429) T. M. válasza Cyberbeni (#53428) üzenetére


T. M.
aktív tag

Van a ládámban a nadrágból meg az övből egy-egy 60-as darab...
Egyenlőre ez is kilőve, de majd kicsit kísérletezgetek vele azért.

(#53430) Chiller válasza Edge (#53415) üzenetére


Chiller
őstag

Naja, hát ez ilyen. Én például folyamatosan (örökké), a frozen orbbal megyek, ehhez képest tegnap kiesett a "szokásos" magefist fire damaggel, akárcsak a cipőmön (és az újdonatúj offhandemen is) hiányzik a FROZEN ORB, de ez már csak ilyen... Valamennyire megértem, mert ha első hónapban (két hónapban) kiessen a fullos tárgy, nem játszanék ezzel a szarral, de így azért csak b@szogatja az agyamat, hogy kvára nem figyeli, hogy milyen skillekkel is operálok.... :((( :o :(

De azért az valahol még így is boldogít, hogy diabloprogressen benne vagyok a top100 EU-ba :)) :DD ,
Tudom, sokan nem frissítenek, vagy nem is veszik meg a kieget, de akkor is, jó érzés, ha már ennyi időt beleöltem ebbe a sz@rba... :C

[ Szerkesztve ]

(#53431) Edge válasza Cyberbeni (#53419) üzenetére


Edge
veterán

Nem, arra már én se hajtok, többet ér a skilldam,papir dpst feltudnám nyomni unbuff 1.2m fölé skilldam nélkül, de sokkal többet sebzek a jelenlegi unbuff 1m +45% arcaneskillel, emellé az ehpt is fel tudtam tornászni. Az nekem már megvolt hogy dprobressen eu elso 40 között voltam, most ez márnem érdekel annyira a skilldam teljesen átvariálta ezt a dolgot.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53432) killerjohn


killerjohn
addikt

mi a fene van a community szerver cuccokkal ? :(

(#53433) mikromanus


mikromanus
veterán

A barbár lányka leap animációja gyorsabb mint a férfié. Ez még de gáz (ha igaz) :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53434) killerjohn válasza mikromanus (#53433) üzenetére


killerjohn
addikt

látszik hogy a male lefelé esés közben megakad. valszeg az anim SNO-ban van egy kis probléma ;]
nyugi, ne izgulj, kliens oldali patch kell majd hozzá ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#53435) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Reggel elbuktam ujra egy HC karit, szoval ujra kellett kezdeni. Olyan 9 ora volt elerni lvl70-et egyedul.
Van gyorsabb megoldas soloban mint a bounty/rift paros? Es nem doglik bele az ember az unalomba?

(#53436) godfella69 válasza Reinhardt (#53435) üzenetére


godfella69
tag

[link]

Kíváncsi vagyok mikor veszi észre blizz, de amíg lehet toljátok :DD :DDD

PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

(#53437) Reinhardt válasza godfella69 (#53436) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ezt sosem próbálnám ki HC-n, de köszi.

(#53438) mikromanus válasza Reinhardt (#53437) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 1 campaign mód: pókbarlang előtti remeténél van checkpoint (Decard Cain halála után mész erre). Néha fent az út mellett van egy árus aki ad egy eventet. Annyi az egész, hogy látogasd meg a remetét. belépsz-remete etleport-rfelrohan, ha van event vissza ha nincs kilép. Ennyi. Ennél veszélytelenebb nincs és simán adja ugyanazt az XP-t: EZ is elég ritka event...

(#53436) godfella69
Emmeg szép, csak legutóbb mikor erre jártam (Adventure mód) tele volt a feljáró fallenekkel. Az meg elég necces tud lenni. Lehet ez a "Javítás". ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53439) Reinhardt válasza mikromanus (#53438) üzenetére


Reinhardt
őstag

Úgy néz ki, hogy félre lettem értve, nekem nem az kell, hogy ne haljak meg ( persze HC-n nem hátrány) hanem ne legyen unalmas. Mint a Cota, vagy az előbbiek.

(#53440) godfella69 válasza mikromanus (#53438) üzenetére


godfella69
tag

Igen, de ez is elég random van amikor egyáltalán nincs semmi és végig tudod sétálni bármilyen karival igaz én wizardal és monkal mentem azzal megoldható, de hamar bele lehet unni :)

PSN ID: godfella1990; Batte.net: arabsejk90#2613

(#53441) Healbacsi válasza Cyberbeni (#53419) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kis kiegeszites:

A skill damage up legyen az skil noveles, vagy spell iskola (arcane, fire) noveles az sokkal tobb main statnak felel meg.

Pl egy 15%-os skill up az kb.1500 main statnak felel meg, 30% pedig kb. 3000-nek. A damage formulaban ezek rendre 1.15-1.30-as szorzokent jelennek meg, a main statbol pedig ehhez lenyegesen tobb kell.

Ezert igazad van, hogy a nyers damage-re valo geareles nem a legjobb valasztas.

[ Szerkesztve ]

(#53442) Prof válasza Healbacsi (#53441) üzenetére


Prof
addikt

Pont ezert akarnek egy Won Khim Lau-t vegre Monk-omnak, most meg csak +94% skill lightning van es nem eleg. (meg lvl60-as +30% Spirit Stone-t hasznalok)

(#53443) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Arról esetleg van valakinek infója, hogy egyes elemental dmg bonus-ból mennyit lehet maximum összeszedni? Crusaderrel én a holyt kezdtem el, többek közt az egyik passzív miatt, de eddig úgy éreztem, hogy ez a végére szop*ág" lesz, mert nincs annyi item, mint mondjuk egy Fire-höz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53444) sto1911 válasza CactuS (#53443) üzenetére


sto1911
veterán

At kell enchantolni ha lehet :-)

(#53445) CactuS válasza sto1911 (#53444) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az oké, de pl egy Magefist vagy egy cindercoat-t szerintem nem lehet. a Nyakas/bracer az tiszta sor. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53446) Edge válasza mikromanus (#53433) üzenetére


Edge
veterán

A male az egy vén tata :-) ne várd hogy úgyszökelljen mint egy ifjú gazella :DD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53447) Cyberbeni válasza CactuS (#53443) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]

bár fegyvernek inkább egy kétkezeset, például ezt érdemes

(#53448) CactuS válasza Cyberbeni (#53447) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm.

Ez alapján még mindig a fire a befutó, legalábbis % alapján, viszont holy/lightningból sokkal jobb buildeket lehet összerakni crusadernek.

Prof: Hogy jött össze az a 94%? oO

Bennyboy: Ez szerintem a boostolas miatt van így, ahogy a Party buffot sem kapod bizonyos távolságból...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53449) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Most rifteztünk haverral. Felvettük az imba villámos shrine-t, pont amikor jött a boss is. Nyilván külön rohangáltunk, h minél több mobot öljünk le, erre én nem kaptam meg a boss-ból a droppot. Grat blizz, biztos kevés volt a 2 év, h ilyen esetre ne gondoljatok... :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53450) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok csak nekem került 30 percbe mire beléptem ? Valami maximum chaneles baja volt .

El. Psy. Congroo.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.