Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) Zan


Zan
aktív tag

Nos, igaz még Edge kolléga szintje messze van, de azért már kezd alakulni a Wizzem! Tegnap előtt esett ez a szép is Tal chest, aminek eléggé örültem, mivel ez előtt is azt használtam, csak a 60-as változatot. Most már csak az AS-t kell benne feltuningolni 7-re és tökéletes lesz! Most kicsivel több, mint 800k a DPS-em, a tuff pedig olyan 6.5 gurigára megy fel mozogva (egy helyben 7.8), ami azért már nekem bővel kezd elég lenni Tornment 1-re. Lassan 2-t is meg mehet majd szerintem csapatban.

Mindezt csak azért írom le, mert nem tudom, hogy a D2 óta éreztem-e ilyet, hogy valóban Loot/craft-ból öltöztetem a karaktert, ami számomra rohadt jó érzés! Emellett most érzem úgy először, hogy ha sokat kockul az ember, akkor egyszer el fogja érni T6-ot is; nincs szükség 250 euróra hozzá per slot! :)

Talán eljutott arra a szintre végre a játék, ahová tartozik a franchise! :R

Más:

Szerintetek a Depth Diggerben érdemes lenne kicserélni a 300+ armort 2 socketre és belevágni 2 diamondot? Nincs valami táblázat, hogy mennyi armor, mennyi all resnek felel meg?

Minél jobb, annál jobb!

(#52252) Zozherk válasza Fecniii (#52248) üzenetére


Zozherk
újonc

Ezt írja ki, amikor beíroma RoS kódját:

An error has occurred.
Your Battle.net account does not have any games that can be upgraded with this game key.
Either you have no games that can be upgraded with this key, or you have already upgraded them.

(#52253) Wolverine válasza Zozherk (#52246) üzenetére


Wolverine
félisten

A telepítésnél nem is fog kódot kérni, mert azokat a Battle.neten kell felhasználni - és minden CD-kulcs egyszer használatos.

#52252: és az alap D3 megvan az accountodon, amelyiken aktiválni akarod a Reaper of Soulst?

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52254) Zozherk válasza Pho3bus (#52250) üzenetére


Zozherk
újonc

A RoS eredeti, tegnap vettem. Gyári csomagolásban. Elvileg senki nem aktiválhatta előttem a játékot.

(#52255) Scholes9 válasza ReFleXx (#52235) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szép kill, de az igazi a solo lesz, mivel csapatban jóval könnyebb ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#52256) sith7 válasza GrooveHero (#52249) üzenetére


sith7
nagyúr

Eddig t2-n én voltam az istencsászár, most meg behúzott farokkal menekülök t1-en

:D :D

majd esik még jó cucc, meg kraftolsz, enchantolsz kicsit, aztán megint jó lesz minden :K

én most itt tartok, kár, hogy nem mutatja az enchantolt dolgokat, , tegnap léptem át a 6000 dex - et, de bőven van még benne mit fejleszteni

[ Szerkesztve ]

(#52257) sto1911 válasza Zozherk (#52254) üzenetére


sto1911
veterán

Es az eredeti D3-ad van? Mert a ROS egy KIEGESZITO lemez.

(#52258) Zozherk válasza Wolverine (#52253) üzenetére


Zozherk
újonc

Az accountomon megvan a D3, starter edition-ként. Kb egy éve végigtoltam barbárral, aztán hanyagoltam. Most a RoS indítóképernyővel indul, látszik az összes választható karakter ( a Crusader is), de nem engedi választani (csak az alapjáték karaktereit).

(#52259) Zozherk válasza sto1911 (#52257) üzenetére


Zozherk
újonc

Az eredeti már egy éve megvan, tegnap vettem ameg az Ros-t, szintén eredeti.

(#52260) Alg válasza Zozherk (#52259) üzenetére


Alg
veterán

Belépsz - my games - diablo3 - upgrade -> így mennie kellene

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52261) Baaraanz válasza Zozherk (#52258) üzenetére


Baaraanz
tag

Ha starter editionként van alapjátékod akkor nincs alapjátékod.
Túl szép lenne ha ingyenes játékra fel lehetne tenni a RoS-t.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#52262) oxox válasza Zozherk (#52246) üzenetére


oxox
addikt

noshat a kodot a battle.net acc-on kell beirnod...a korabbi patch-el felrakta magat a kiegeszito is, es gyakorlatilag a kod utan indithato a jatek szorostul-borostol.

ha nem fogadja el a kodot, akkor feltetelezem nem boltba, hanem kez alatt vetted, es a korabbi tulajdonos mar aktivalta a kulcsot. ha nalad a dvd a koddal, akkor battle supportal kell felvenned a kapcsolatot (de ez hosszabb csorte lesz, merthogy lehet szamlaval kell igazolnod a vasarlast, stb.stb.)

ahhan...

uninstallald az egeszet...valoszinuleg a korabbi starter edition kavart be...azt is uninstallald, majd telepitsd ujra az egesz hobelebancot. ...szerintem. a kodok accounthoz tartoznak, tehat ha mondjuk van egy windows halalod es elszall minden, akkor is fent van az egben a kodot, es uj rendszerrel is hasznalhatod.

oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52263) mikromanus válasza Zozherk (#52258) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor az nem jó. Ha "megvan", akkor nem starter edition. A starter az a mazsola szint azoknak akik csak ki akarják próbálni. A KIEGÉSZITŐHÖZ a teljes verziós jogtiszta és a bnet accountodhoz hozzárendelt kódos alapjáték kell. Azaz nem az ingyenes starter, vagy a szintén ingyenes virágbolti/teherautóról leesett/offline fajta. Ha a teljes alap megvan, akkor valami hiba van az accountoddal. Nem starternek kellene téged jeleznie. Próbáljad ki! Ha meg tudod ölni diablot, akkor teljes. Ha Skeleton kingig jutsz és onnan netovább (vagy 13 szint), akkor az az ízelítő tartalom.

edit: ha az alap diablokillje konzolon van meg, a kieg meg PC-n, akkor az se jó kombó. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52264) oxox válasza mikromanus (#52263) üzenetére


oxox
addikt

lehet azert hagyta abba, mert skeleton kingig "vegig vitte"...es hat ez nem volt hosszu, de kikipapltam a jatekot :DDD diablot leoltem... :DD :))

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52265) Zozherk válasza mikromanus (#52263) üzenetére


Zozherk
újonc

Köszi a segítséget! De ismétlem: eredeti alapjátékom van, már egyszer végigtoltam barbárral. Gépcsere volt, akkor leszedtem. Nemrég felraktam újra, készülve a kieg-re. Azt tegnap a CDGalaxisban vettem meg. Telepítésnél nem kért sem az alap D3 sem A RoS kódokat. Amikor el akartam indítani a Crusader-t, Upgrade-t kért a B.neten. Ott a játékhoz trtozó kódot beírtam, de a korábban idézett üzenetet dobta ki a rendszer. Mondjuk az feltűnt, hogy starter edition-ként írja az account-nál, de csak most ugrott be, hogy a starter annó kipróbálásra volt feltelepítve. De ismétlem: azóta aktiváltam, sőt végig is játszottam a TELJES játékot. Ez van.

(#52266) Alg válasza Zozherk (#52265) üzenetére


Alg
veterán

eu.battle.net-en vagy us.battle.net-en nézted? Nem mindegy. Szerk: vagy most már mindegy?

Ha starter van, arra nem fog felmenni a kieg.
Ha az account summary-n látod a D3-at, Standard edition-ként, és van mellette kis zöld nyíl, klikk oda és elvileg úgy mennie kell. Ha nem látod az alap D3-at de megvan a doboza/kódja, akkor próbáld újra beregelni, vagy support...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52267) Pho3bus


Pho3bus
tag

LOL? :D

[ Szerkesztve ]

(#52268) mikromanus válasza Zozherk (#52265) üzenetére


mikromanus
veterán

Aztán az account a régi? Megvan a régi barbárod rajta? Ha nincs, akkor rossz account vagy régió.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52269) oxox válasza Zozherk (#52265) üzenetére


oxox
addikt

elutotted a kodot, vagy a starter edidion bekavart valamit..

nekem ez ugy zajlott, volt betam meg regen, megjeleneskor uninstalalltam felraktam a dio3-t, hogy az kert-e kodot jo kerdes reg volt...most a patch ket hete kb feltelepitette a kiegeszitot. megvettem, felmentem bnet-re, beleptem az acc-omba, es beirtam a kodot (KOTOJELEKKEL!!! ...lehet anelkul is engedi, de arra tuti emlekszem, hogy irtam ill. mind nagy betu volt). a bnet felismerte, hogy a reapert aktivaltam, kis zold szoveg, es belepve mar minden ment)

udv
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52270) Zozherk válasza oxox (#52269) üzenetére


Zozherk
újonc

Köszi a tanácsokat, szenvedek még vele biztosan.

(#52271) Ghoost válasza Drizzt (#52241) üzenetére


Ghoost
tag

Ugyan úgy hat a Way of the Hundred Fists-re is

Battle.net: Mcghoost#1381

(#52272) k4rL^


k4rL^
senior tag

Huhu mi volt a fehér ládában :DDD
TR

(#52273) Joci93 válasza Zozherk (#52270) üzenetére


Joci93
senior tag

Lépj be a Battle.net programba és a Diablo 3 fülnél kattints a "Redeem Code"-ra, az átdob a Battle.net oldalára, ahol regelni kell a kulcsot. Ha így sem fogadja el, akkor vagy 2 accountod van vagy hibás a kód. Ha az utóbbi a hiba, akkor írj egy szép levelet a Blizzardnak vagy vidd vissza a CD Galaxisba a terméket a számlával együtt, hogy már használt kódot adtak. (Amúgy a hibaüzenet, amit kiírt az annyi, hogy nincs meg az alapjáték. Egy szó nem esik használt kulcsról.)

Fain lenne, ha valaki scam oldalra írogatnád be a kulcsot...

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#52274) Devoured


Devoured
tag

(#52275) sto1911 válasza Pho3bus (#52267) üzenetére


sto1911
veterán

Ezen mi lol? Csak beletekertem, de ez tenyleg az introjanak tunik.

(#52276) Drizzt válasza Ghoost (#52271) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bocs, elirtam, szoval az a kerdes, hogy a WoTF-en kivul van-e barmi, ami proccolja az aktualis skilljeid kozul? Azert a sima +10%-ert megeri?

I am having fun staying poor.

(#52277) Ghoost válasza Drizzt (#52276) üzenetére


Ghoost
tag

Nem tudok róla hogy más is proccoltatná. Ingame 952k dmg-et ír a karakterlap. A +10% pedig folyamatosan fent van így 1,04milla dmg-re jövök ki. Szerintem megéri. Épp T3-at próbálgatom és elég haladós, annyi van hogy ki kell állni minden trutyiból, kicsit többet kell mozogni.

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#52278) Integra


Integra
titán

mocskosul erős lesz ez a crusader, plusz a skillel, ami megengedi neki, hogy két kezes fegyvert tartson egy kézben a pajzs mellett...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52279) Pho3bus válasza sto1911 (#52275) üzenetére


Pho3bus
tag

Jajj, elsőnek elrontottam a linket :( Valamiért szerkesztésnél az eredetit másoltam be :D Itt az amit akartam: katt

[ Szerkesztve ]

(#52280) warcat


warcat
veterán

Nem sikerül Thunderfuryt találni persze már vagy 5-6 devil tongue megvolt.

EA: It's in the crate!

(#52281) Reinhardt válasza Chiller (#52194) üzenetére


Reinhardt
őstag

Így kompenzál a játék, hogy rontod a lootomat mikor együtt megyünk :D

(#52282) Zan


Zan
aktív tag

Akkor feltenném újfent a kérdésemet, mert úgy látom a nagy "starter edition, vagy standart" kérdés kisilabizálása közben láthatatlanná váltam:) :

Szerintetek a Depth Diggerben érdemes lenne kicserélni a 300+ armort 2 socketre és belevágni 2 diamondot? Nincs valami táblázat, hogy mennyi armor, mennyi all resnek felel meg?

Minél jobb, annál jobb!

(#52283) Rayner válasza Zan (#52282) üzenetére


Rayner
őstag

ha jól tudom akkor 10armor : 1allrez-nek felel meg. de nem 100%
a többi matek

(#52284) killerjohn válasza Zan (#52282) üzenetére


killerjohn
addikt

NAGYON megéri, ne viccelj már :K
nagyjából úgy nézd hogy 1:10 a váltószám, tehát ha szerzel 100 allrest, akkor az 1000 armorral ér fel, de ez csak akkor van kereken így, ha az arányod aktuálisan is így néz ki (tehát 10000 armorod van és 1000 resisted). Egyébként mindig a kompenzáció irányába érdemes menni, tehát:
- ha 5000 armorod van és 1000 resisted, akkor 1000 armor többet ér mint 100 allresist
- ha 15000 armorod van és 1000 resisted, akkor 100 allresist többet ér mint 1000 armor

De ezek enyhe elcsúszások, tehát általánosságban 300 armor az valahol 30 és max 60 allres körül ér (utóbbi már szélsőséges eset amikor nagyon kevés az armorod és sok az allresist)

[ Szerkesztve ]

(#52285) Because


Because
őstag

kinek, hogy tetszik a kieg megéri megvenni egyszeri végigjátszásra?

(#52286) mikromanus válasza Zan (#52282) üzenetére


mikromanus
veterán

Én simán bevállaltam. Aztán négyből kétszer adott 1-1 socketet. Jobban örültem volna egyszer 2 socketnek helyette. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52287) Zan válasza killerjohn (#52284) üzenetére


Zan
aktív tag

Tehát akkor az esetemben 300 armort simán túl fog tenni 300-400 all res, amit a 2 socketbe fogok tudni tenni! Juppíí! Köszönöm! :R

Minél jobb, annál jobb!

(#52288) killerjohn válasza Zan (#52287) üzenetére


killerjohn
addikt

kb 10x fogja túltenni (de 5x biztosan)

(#52289) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na kezdődik a játék ;] Gyorsan kraftoltam két fegyvert belevágtam két ződ kavicsot, oszt csináltam az unbuffed 160k-ból buffed 500k DPS-t :DD a gond már a csak a hp-mel van, kevés a 360k, a piros sáv úgy süllyed, mint a titanic :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52290) warcat válasza GrooveHero (#52289) üzenetére


warcat
veterán

360k nem kevés,szerintem inkább armor és/vagy allres lehet szűkös

EA: It's in the crate!

(#52291) Gyuri27 válasza GrooveHero (#52289) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az csak a gyáváknak való. Dps az isten. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#52292) GrooveHero válasza Gyuri27 (#52291) üzenetére


GrooveHero
addikt

536k ;]
amúgy megéri a csere? Most esett. Vagy van az immortalnak 70-es változata?

még 1 kérdés: melyik lvl70-es passzív skillt barbinak?
mert most ezek vannak:

Bllodthirst
Animosity
Weapons Master
és a lvl 70-es cucc, amely killek után ad +str-t max 25 ször

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52293) Amur válasza GrooveHero (#52292) üzenetére


Amur
addikt

IK setből szép lassan én is mindent lecseréltem már a chestet kivéve,de az is csak idő kérdése szerintem.
Passzívból én is a Rampage-ot használom.A másik két új passzív annyira nem csikol.
(egyik a blokkoláskor ad plusz furyt,de nekem semmin nincs blokkolás, pajzsos barbik kimentek a divatból,nem is értem ezt a passzívot),a másik hasznos lehet ha használod az avalanche-ot,mert annak az ellövésekor ad 30 fury-t,de én nem adnék oda érte egy jó passzívot!
Én a weapon mastery-t,a superstition-t,és a nerves of steelt használom jelenleg.
(ucsó kettő sajnos must have mert az allres-em a béka segge alatt van.(600 átlagban)
unbuffed 204k damage,de buffolva 390k-ig megy fel, még keveslem,de ma értem csak el a lvl70-et,még esnek majd cuccok!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52294) Amur válasza GrooveHero (#52292) üzenetére


Amur
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#52295) GrooveHero válasza Amur (#52293) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az infót. Attól tartok nekem is a res-sel vannak problémáim. Nekem is olyan 5-6-700 körül mozognak, nem túl sok, de ez van. Várok én is valami jobb cuccra, na meg érdekel az adventure mod, még mindig az act V-öt tolom :O

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52296) sith7 válasza GrooveHero (#52289) üzenetére


sith7
nagyúr

megmondtam, hogy megmondtam ? :DD

(#52297) GrooveHero válasza sith7 (#52296) üzenetére


GrooveHero
addikt

:K ;) :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#52298) Rossi válasza Integra (#52278) üzenetére


Rossi
addikt

Ha nem fáj, hogy a movement speedet máshol kell behozni miatta... ;]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52299) warcat


warcat
veterán

Véleményeket kérek, mi legyen vele, 280 int gem a socketbe,vagy enchantoljam át crit dam-ra?

EA: It's in the crate!

(#52300) aerosmith


aerosmith
őstag

alacsony szintű gemeket a lowlvl crusaderemnek hogy lehet leggyorsabban szerezni?
kidobáltam mindent még patch előtt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.