Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van egy oldal ahol szépen ki vannak listázva az új setek?
Egyszerűen nem találok olyat ahol nem csak a szöveg van hanem esetleg linkesítve is van 1-2 kép..

Edge & Kicsimix: Köhike a felvilágosítást :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52652) Kicsimix válasza Edge (#52649) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem ez bug lehet, lehet hogy egyelőre úgy veszi a rendszer, hogy a 750-es Vyr-t kaptad mert ott valóban az a max. Viszont amiket te kaptál azok a 400-500 közötti variációk.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52653) Kicsimix válasza mikromanus (#52650) üzenetére


Kicsimix
őstag

One of 4 Magic Properties (varies)
+101–115 Intelligence
+201–230 Intelligence
+626–750 Intelligence
+416–500 Intelligence

Ez a Vyr chest leírásából van.

4 variációban dobhatja.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52654) mikromanus válasza Kicsimix (#52653) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor 50% eséllyel megsz*ptad, mert szarabb lesz mint ami raren kijön. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52655) TheProb


TheProb
veterán

Van esetleg még valaki eki megvállna fölösleges Hearthstone kártya code-jától? (akik dobozos RoS-t vettek), egy köszönömmel, valamint virutális ser itallal tudnám meghálálni :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#52656) #13110016 válasza mikromanus (#52639) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem a kétkezes fegyvert felejtsd el. Annyival nem jobb a damage, cserébe baromi lassú...

(#52657) Kicsimix válasza mikromanus (#52654) üzenetére


Kicsimix
őstag

Így van : ) Szal nem ám csak úgy működnek itt a dolgok kéremszépen... Farmold ki 6x ha T6-ot akarsz :)

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#52658) Edge válasza Kicsimix (#52657) üzenetére


Edge
veterán

A Vyr a set bónuszok miatt ütős mégha a roll közepes is. (kivéve a kesztyűm mert az a +626–750 Intelligence rangeben van)
Nem örök darab nálam sem, viszont egyelőre ebben a setupban nyomulok.
(kicsit azért vicces, hogy elvileg én vagyok a nagy archon(egyik) fanatic itt (ugye mikro? :D ) és nekem már meg is van az archon set bónusz. ez ám a smart drop :DDD )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52659) mikromanus válasza #13110016 (#52656) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem én barbárt viszek és nem a 80%-os kasztot. :C
A barbár picit alultervezett energiagazdálkodásban. Most vagy sokat költ furytermelésre (támadásban, időben), vagy nem kell akkora AS. Az egykezes fegyver ugyan lassú és valamivel szarabbul jön ki papír DPS-ben, de sokkal nagyobbakat csap. Sokat nem érsz a +sok-sok DPS-sel, ha az alap 160-200%-os támadásra kell ellőnöd és nem a 360-700%-oskara.
Nekem most egész jól megy ebben a kombóban. Van egy kis regen, warcry ami védelemre és fury pótlásra se rossz, támadásra meg 2-3 cd-s skill (avalancha, charge, opcionálisan stomp, vagy helyette sprint). A leap se rossz a szöcske csizmával, de az ice climbers immunitásai nagyon jól jönnek. Több erőforrás csökkentő affix mellett az itemeken lehet könnyebb, de így azért oda kell figyelni. Magasabb nehézségen lehet váltani a regenről (vagy az erő bónuszos passzívról) absorbra. Ott úgyis a nyakadra kúsznak és akkr jól tölt. A fehér hamar elhal, de a ranged és elit monsterek azért betalálnak. Full immortal settel, vagy melee partyban a seismic se kvitelezhetetlen. A 30% sérülésmentesség resource csökkentő sisakkal már lehet dolgozni a vonalak mögött. A seismic meg területre és nagyon keményen sebez. Csak hát ugye ha immo, akkor vagy a sisak, vagy a cinder kiesik...

Alacsony szinten speedrunra (bounty - cache halmozás) jobb a két egykezes.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52660) L_ajos


L_ajos
őstag

370k unbuffed dps-el Crusaderem már Masteren szenved... Aszem erősebben rá kell feküdnöm erre a töcsre :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52661) vhunor válasza L_ajos (#52660) üzenetére


vhunor
őstag

Csapatban nagyon jó, T2 felett remekül leszedi és magán tartja a klottgatyásokról az ellent, de isten ments, hogy szólózzak vele, mert elalszom, amíg lecsapok vele valamit.

(#52662) #13110016 válasza mikromanus (#52659) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem én barbárt viszek és nem a 80%-os kasztot. ezt nem értettem. :B

Ám fury reggel semmi gond nincs. Én mostanában T2-T3-at farmolom, csak rohanok és mindig van bőven. Pláne most a mighty weaponnal. Kipróbáltam tegnap T5 Riftet. Nem mondom, egy-két champinál haltam, de leszámítva, hogy kicsit lassan, de jól ment ott is.

Próbáltam HOTA buildet kétkezes fegyverel. Valóban minden ütése brutál dmg, de az arra jó, ha bossokat akarsz ölni, mert hogy azzal nem haladsz az tuti. Vagy esetleg jó lehet majd hellfire bossokhoz.

(#52663) Rayner válasza vhunor (#52661) üzenetére


Rayner
őstag

sokan szidják, de szerintem ugyanolyan OP ha fel van gearelve mint bármelyik másik.
tegnap kezdtem egyet én is és az elején tényleg nagyon nehézkes lassú volt (kb. lvl35-ig).
lvl54-en járok vele és azért elég jó lehet vele darálni.
majd egy thorns-os buildem lesz ha egyszer kiesnek hozzá a cuccok. elég jó az item támogatása + passzív.
van egy fegyver is hozzá 1000% dammal... meglátjuk mi lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#52664) L_ajos válasza vhunor (#52661) üzenetére


L_ajos
őstag

Ez mennyire igaz :) Nekem is pont ez a bajom vele :D Kissé lassan csapdos hiába van nagy dps-e :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52665) Rayner válasza L_ajos (#52664) üzenetére


Rayner
őstag

gyors az csak fel kell tolni az as-t :) skillből lehet

(#52666) L_ajos válasza Rayner (#52665) üzenetére


L_ajos
őstag

Akkor sem olyan gyors. Már néztem + tárgyból is. De valszeg még a gearem a szar. ( van még közte 60+ szintű sajna ).

Később visszaböfögök ha cseréltem és mást tapasztalok :P

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52667) mikromanus válasza #13110016 (#52662) üzenetére


mikromanus
veterán

Tudod. csini kislányok valami gömbbel a baljukban. Wizardlánykákra gondoltam. Mostanában mindenütt ott vannak :DDD

A hammer épp arra jó, hogy ha valahol tömörülnek, akkor odasújtasz és robban szerteszét minden. A "kicsit lassú" sejtésem szerint azt jelenti, hogy tetü. ;)
Én úgy nyomom, hogy bechargolok, ha körbevesznek, akkor stunolok, vagy épp benyomom a tömegbe az avalanchet és megvetem a lábam, hogy minnél tovább kapják a lávát a kis csököttek. Mer' ugye jönnek rám lelkesen, de a seggük alatt már vöröslik a megolvadt kőzet. Mondjuk az avát jobb elitekre tartogatni. Persze ha kezdenek karcolni, akkor hátrébbhúzódok, de ez csak komoly effektfelhő ellen szükséges eliteknél.
A "haladás" nekem kb az, hogy benyomom a hammert, az critel és a becsapódás helyén a 15-20 milla fdam hatására csak véres salak és megolvadt kőzet marad.. :C
Minden más lassú. Elitnél belefér több sujtás is. Csak magasabb nehézségen gyenge lehet a furyellátás. Amelyik elit nem megy le egy avalancha-charge-stun és "hammer amíg van fury" kombóval az már iszonyat gazdaságtalan. Belassulok tőle erősen. A visszatöltés kissé lanyha...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52668) Rayner válasza L_ajos (#52666) üzenetére


Rayner
őstag

engem is lehagy egy defektes trabi a bal kanyarban de alakul már.
leginkább annak tudom be a dolgot, hogy nem tudok vele még játszani...kell pár hét mire kiismerem.

[ Szerkesztve ]

(#52669) #13110016 válasza mikromanus (#52667) üzenetére


#13110016
törölt tag

Így már értem:)
Ám amit mondasz csak kis szinten működik. Nagyobb szinten már komolyabb baj lesz, ha egyre jobban karcolnak, de nincs fury :B
De egyébként ez a jó. Nem egy build van, hanem több, így lehet választani, kinek mi jön be.

Én most mivel többnxiore gyorsan rohangálok, és para levelezek, t2-t3-mon így ez a build jön be. De majd ha később lesz HF ring farm, akkor tuti HOTA build lesz...

[ Szerkesztve ]

(#52670) L_ajos válasza Rayner (#52668) üzenetére


L_ajos
őstag

Aham! Már mindent értek :DDD

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52671) mikromanus válasza #13110016 (#52669) üzenetére


mikromanus
veterán

No, meg is sasolom gyorsan az armorydat LocalPartyfióka. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52672) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Abban tudna valaki segíteni, hogy mennyi T1re az "elvárt" Thougness? Ilyen a crusaderem, az enchantokat leszámítva. Nem egy top mondjuk szerintem én elég szopóágon vagyok ilyen téren, ha pl csak azt veszem, hogy 22.-23. alkalomra adta be a fejesemen az 5% CHCt, illetve 1 db set item esett a múlt héten (2 nap szabi + hétvége+ esték).

Szóval a Thougnessem olyan 7 milla most, mellé jön a ~ 700k DPS + a ~40% holy dmg. Thougness olyan 13k+ armor és 800-1000 környéki allres + 400k körüli HPból jön ki. Mennyire lehet levinni az def statokat? Jelenleg allreses gemek vannak a gearben (5x70 allres), ezzel pl könnyen tudok variálni, leszámítva, hogy kb 1 milla mire kiszedem őket a cuccokból.

Illetve azt jól érzem, hogy a CHD>CHC>Atk speed így 70re sokkal nagyobb különbségeket ad, mint 60on? A mostani fegyveremen pl. az a 30% CHD annyit jelentett, hogy egy 3k dmg-es Warmonger hasonló STR-vel szarabbnak bizonyult dpsben.

A másik kérdés, hogy a kiegben már megszűnt a régi "black" dmg, ugye? Mármint már +x% holy/stb dmg-et felszorozza az adott skill sebzésénél, függetlenül attól, hogy milyen a fegyver sebzése?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52673) capafog23


capafog23
őstag

Valaki aki pörgős barbárral játszik linkelne egy skill buildet, vagy armory-t, néztem top emberekét de nem stimmel valami.

(#52674) LLKobe


LLKobe
veterán

Én is megosztanék egy tapasztalatot: esett egy egy kezes kard vmelyik nap, de nem volt benne socket.
Na mondom az mindenképp kell bele, uh addig enchantoltam, míg tegnap este összejött.

Az eredmény: alapból volt vele ~430k DPS-em. Miután kicseréltem a rajta lévő 1100-1300 damage -et socketre, és beletettem egy 125% CD-s követ, a DPS-em 318k-ra esett vissza.

Konklúzió: socket helyett tegyetek fegyóba av damage-et, ennyit számít.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52675) atidzsiforc válasza LLKobe (#52674) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Grat. ;] Vitality-t meg loh-t erdemes socketre cserelni szvsz. Damaget semmilyen korulmenyek kozott ne vedd le rola

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#52676) Rayner válasza LLKobe (#52674) üzenetére


Rayner
őstag

pontosabban nem kéne buzerálni az AVG damot. bár nem értem honnan jött ez az ötlet :)
avg damot csak nagyobb avg-re kell cserélni fektéve ha alapból megvan a socket+mainstat+akármi
(jelzem érdemes mert sok 10k pluszt lehet nyerni.)

[ Szerkesztve ]

(#52677) maross válasza LLKobe (#52674) üzenetére


maross
veterán

ahhoz hogy critical hit damage jo legyen, critical hit is kell. de kiprobalom az avg damaget :). "Miután kicseréltem a rajta lévő 1100-1300 damage -et socketre" ezt az 1100-1300at nem ertem

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52678) LLKobe


LLKobe
veterán

(#52675) atidzsiforc: Az a baj hogy nem nagyon volt egyértelműen cserélhető stat rajta, még gondoltam ezt a legjobb beáldozni :D

(#52677) maross: +1100-1300 damage volt rajta, talán physical ha jól emléxem

Egyébként nem egy katasztrófa, mert nem end game gear, tuti hamarosan cserélve lesz, addig meg vissza csapom rá a damage-et enchanttal.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52679) mikromanus válasza LLKobe (#52678) üzenetére


mikromanus
veterán

JA. Végülis tök logikus. Áldozzuk be azt ami a fegyver sebzésének felét-kétharmadát teszi ki arra ami csak "bónusz". Ez jó kör volt. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52680) LLKobe válasza mikromanus (#52679) üzenetére


LLKobe
veterán

:D Nyugi, ha ezt tudom nem csináltam volna:D Nem sok időm van mostanság játszani, uh sok dologgal nem vagyok tisztában. De tapasztalatszerzésre jó volt:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#52681) #13110016 válasza mikromanus (#52671) üzenetére


#13110016
törölt tag

Vélemény? :B

(#52682) mikromanus válasza #13110016 (#52681) üzenetére


mikromanus
veterán

Kemény nagyon. Gondoltál rá, hogy barbárt csinálsz belőle? ;] (azaz: "eh, megint ww..." :DDD)

Amúgy ezzel hogy haladsz? Mert nem valami gyilkos a sebzése azért a búgócsigásító-skillnek a sok buff után sem. Kell ennyi Fury generator? Ha mighty weapon + generator rúnát teszel rá, akkor majdhogynem termeli az erőforrást és nem fogyasztja. Mondjuk az alap regen passzív lehet kell hozzéá így is. Lvl 60-on amikor teszteltem akkor volt úgy, hogy elnyomtam az elején a charge-ot és utána majdnem folyamatosan maxon, vag ymax körül volt a fury. Az adventure módban meg sok az ellen. A ritkás közegben fogyhat csak ki a nafta, de így? Nem vállaltad túl picit fury biztosítást?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52683) granini válasza LLKobe (#52674) üzenetére


granini
őstag

Masik erdekes tapasztalat:
regebben sheet dps szempontjabol a marquise ruby es az emerald majdnem azonos dps-t adtak socketbe teve. Az emerald volt a magasabb dps, de pl volt olyan WD esetleg DH fegyver amibe tettek az emberek pirosat is / vagy csak pirosat. (emlekezzetek intes skorn, 2 socketes manticore..)

Hetvegi tapasztalatom az hogy RoS-nal nagyon de nagyon az emerald javara billen a merleg. :K

2200 dps-es fist weaponbe eloszor pirosat tettem es olyan 290 sheet dps-em volt vele, na mondom nagyobb a main hand dmg, meg hat leesett a chc-m is 25-30 jo lesz ez nekem.. aha.. aztan viccbol azonos szintu emeraldra csereltem es hoppa 340k sheet dps.. es erzesre is jobban mentem annak ellenere hogy alacsony a chance tehat nem critelek mar minden masodik utesnel mint regen amikor 60 / 560 -as ertekekkel mentem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52684) warcat


warcat
veterán

Reggel esett még,béta óta először :) Int roll alacsony de a dmg bónusz maxos
Szerk.: akinek még nem volt dolga vele esetleg,az a plusz benne,hogy a bonuszt kb minden klikkelhető cuccra megadja,hulla,kődarab,fegyverállvány stb.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#52685) L_ajos


L_ajos
őstag

:)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#52686) vhunor válasza Rayner (#52663) üzenetére


vhunor
őstag

Ez egy tank, szinte minden skillje ezt szolgálja, egyszerűen nem dps kaszt. Lehet egy crusadernek 6-7-800k sebzése a karakterlapon, a skilljei egyszerűen nem támogatják a normális offenzív használatot. Mellé kell rakni 3 random DD karaktert és letankolni az ellent, amíg a "csatárok" leaprítják őket nagyjából 78-szor hatékonyabban mint a bádogember. Én egy meteoresővel sebzek 10-15 milla között és le tudok dobni belőle hármat-négyet egymás után, crusaderrel nem fér el annyi 30-90 sec cooldownos skill a toolbaron, amivel ezt akár csak megközelíteni is lehetne. És még ott is állsz letolt gatyával, wrath nélkül és a cd-kre várva.

Ezzel szemben a csapásokat felfogni nincs jobb nála, nem lehet agyonverni, minden szart blokkol, mindentől gyógyul, és mindenkit magára húz, a földhöz ragaszt, megvakít, charmol stb. Megfelelően pozícionálva, ha az elit nem teleportálós, simán el lehet zárni vele egy ki-bejáratot mint valami parafadugóval. Ha hatalmas piros betűkkel virítana a homlokán, hogy "I R TANK", akkor se lehetne egyértelmű a szerepe.

Edge: tegnap esett egy 3000 dps feletti Warmonger, persze socket nélkül (ahogy ez előző 14-16 kiegben esett legendás fegyvereim esetében is...), elkezdtem pörgetni, betörtem minden legendet ami nincs használatban, és a legjobb amit kaptam, kilencszázvalahány vita volt :(. Mérgemben a végén még a Warmongert is bezúztam :D.

[ Szerkesztve ]

(#52687) Edge válasza warcat (#52684) üzenetére


Edge
veterán

egy ilyen nekem is esett de bezúztam mivel kellett a shard :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#52688) k4rL^ válasza warcat (#52684) üzenetére


k4rL^
senior tag

Érdemes egy Witching Hourt erre lecserélni? Eddig még semmi értelmes nem esett a lvl60as waist helyett. De ezzel már találkoztam, csak nem volt jó stat rajta.

(#52689) Rayner válasza vhunor (#52686) üzenetére


Rayner
őstag

Ez így van.
Ezért akarok egy thorns buildet.
Ha már egyszer tank meg kibír mindent csapást bármi legyen az, akkor ki akarom próbálni hogy ebből a bekapott sebzésből tud-e profitálni.
Kiváncsi vagyok hogy fel lehet-e tornázni ezt a sebzésformát olyanra hogy kiváltsa a tohonyaságát.
Nem biztos hogy működni fog, ez jelenleg még nagyon elméleti síkon megy mivel lvl54 vagyok :D

(#52690) kervantas válasza k4rL^ (#52688) üzenetére


kervantas
aktív tag

Én sem találtam még jobbat a Witching-emnél.

(#52691) T. M. válasza Rayner (#52689) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én is most kezdtem egyet nem régen, mondjuk én perverz leszek, valami közelharcos, cd-s aoe hibridben gondolkozom, kíváncsi leszek mi lesz belőle.
A lassúsága nagyon nem zavar, csak ne üssék agyon szegény párát majd :D

(#52692) granini válasza Rayner (#52689) üzenetére


granini
őstag

Egyet ertek vhunor irasaval, a kruszeder egy tank. Egy egeszseges paladin-monk/barbar hibrid, ami be bir allni a lecsoba, amig a wizz-wd-dh kasztok a hatterbol leolik az ellent.

Viszont a Thorns build csak akkor fog mukodni szerintem ha van %-os reflect. Amig csak olyan rollok vannak hogy thorns 2500 meg 4500 damage, az turosvaniliasfahejaskiflit nem fog erni.. hogy akarunk 370 millio HP-t lekapni parezer thornssal.. sehogy.. thorn csak akkor lehet jo ha olyat fog tudni hogy 'thorns X % of damage received' vagy olyant hogy 'thorns Y % of total life' szoval valamit, ami szazalekos sebzest produkal. Monknal a Palm pl. minden mekkora a dps-ed amig a mob eredeti hp-janak 50%-at belerobbantja a kornyezetebe.. ha a thorns is igy tudna mukodni akkor jo lenne. de addig.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52693) Rayner válasza granini (#52692) üzenetére


Rayner
őstag

Erre van egy fegyver ami 1000%-ot küld vissza. ehhez magas thorns értékeket kell aggatni majdnem minden slotra.+ van egy passzívja.
arra akarok építeni. márha kiesik egyszer. lehet sose fog sikerülni :)
Tudom, hogy tank nem ez a gond, hanem nekem is az hogy solora kb 0
kb 1 éve volt egy dev eszmecsere hogy a thorns-al akarnak kezdeni valamit és be fogják építeni a játékba, és nagyon jó lesz.
akkor nem volt rá ötletük, de most látom hogy a crusaderhez hozzácsapták és azt akarom megnézni mekkora sikerrel.

[ Szerkesztve ]

(#52694) CactuS válasza Rayner (#52693) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az egy bracer. A fegyver az ami Aoeban sebni a Thornst vissza minden ütés után. Amúgy itt egy videó a Thorns-os buildhez.

A bracert már láttam esni, egy barbinak partyban horadic dobozból, így nem tudta odaadni. :(

#52672re valaki? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52695) Rayner válasza CactuS (#52694) üzenetére


Rayner
őstag

erről beszéltem... működik ez :D
nem olyan xar ez a bádogdoboz

granini: a video alapján nem izzadt meg amíg lekapta azt a párszáz milla hp-t mindezt sárga cuccokban T6on

[ Szerkesztve ]

(#52696) maross válasza LLKobe (#52678) üzenetére


maross
veterán

Nem ertem hogy lehet valamin +1100-1300 damage, amit le lehet cserelni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#52697) vhunor válasza CactuS (#52694) üzenetére


vhunor
őstag

wtf. nem létezik, hogy ez working as intended.

[ Szerkesztve ]

(#52698) Rayner válasza vhunor (#52697) üzenetére


Rayner
őstag

Ezek szerint igen.
Mondjuk én azt sem bánnám, ha ugyanezt 30mp alatt csinálná :D
Hmm este meg is nézem jobban milyen itemeket tudok cserélni.
Elvileg alacsony szinten is működnie kell.

(#52699) Chiller válasza Edge (#52336) üzenetére


Chiller
őstag

"Más: kiesett a corruption reci ez a seven sin 70es verziója, a craft matit azmo doja hozzá, t5ön runoltam míg végül kidobta, hát nagy pofára esés volt, a seven sinen 483 a max stat ezen az újon meg 500 hát kérem ez lol."

Tegnap nekem is kiesett, tehát akkor felesleges azmodant farmolni, nem jó a recept? :O Többi 3 stat sincs rajta alapból (int karinál + 100 dex +100 str+ 100vit)

[ Szerkesztve ]

(#52700) warcat válasza k4rL^ (#52688) üzenetére


warcat
veterán

Teszteld le,ha legközelebb esik.Szerintem nagyon OP a dolog,elég könnyű buffolost találni a földön,amikre egyébként is illik kattogni a legendaryk miatt.Eliteknél kell igazán a dps,ott meg jóval többet ad mint egy WH.
Két gondolat:
1.solo/group: nem teszteltem,valószínű csapatban nem kapsz buffot ha más nyit ládát,ha mégis,akkor nagy a váó faktor
2.überezés/act bossok: idefélretehetsz egy másik övet ha fontosnak érzed

Lényeg a lényeg:próbáljátok ki amikor kiesik,engem bőven meggyözött

Másik a bracer téma: farmolásra továbbra is szerintem a warzechian armguards a tuti,inventoryban meg egy nemesis bracer amire átváltasz ha shrine van.Ha van valamilyen passziv környezetromboló skilled,akkor teljesen a sprintes barbár szintjét hozza, wizznél pl Ice armor - frozen storm.Szaladgálsz össze-vissza mint a kisangyal.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.