Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Ki esett egy recept megtanítottam a kovácsnak, de nem látom, mit tegyek írjak supportnak?

(#52152) SzlobiG válasza sittes79 (#52151) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos hogy nincs ott? Lehet nincs listázva az összes craftolhato item.

(#52153) Sirandrish válasza oxox (#52141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én minimum 150 cuccot vettem már tőle, de legendet még nem láttam :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52154) killerjohn válasza Mythsardan (#52148) üzenetére


killerjohn
addikt

Ez itt a reklám helye? :U
Azok az exception-ök egyébként érdekelnének ám (\logs\exceptions.txt) priviben.
Vajon soha senkinek nem tűnik fel hogy a nagy ordító vörös exception felirat olyasmi lehet ami miatt lobogó hajjal kell KillerJohnhoz futni? (mondjuk, nekem így is jó ;] )

[ Szerkesztve ]

(#52155) Gorneck


Gorneck
titán

Moinknál a Unity passzív, hogy müxik pontosan?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#52156) killerjohn válasza Gorneck (#52155) üzenetére


killerjohn
addikt

Egyelőre annyira bugzik, hogy ha van WD a partyban, akkor a petjei után is megkapja a monk az 5%-okat (egyesével!) Nerf (fix) incoming...

(#52157) Gorneck válasza killerjohn (#52156) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam konkrétan semmi DMG-et se ad, ezé volt a kérdés... :D De akkor ezek szerint jól értettem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#52158) killerjohn válasza Gorneck (#52157) üzenetére


killerjohn
addikt

pedig adnia kellene

(#52159) Gorneck válasza killerjohn (#52158) üzenetére


Gorneck
titán

Igazából ha jól értettem mind1 millen mantra csak hasson a csapattársra és így DMG-et adjon...nos nekem semmit se adott...szal fura...ezért raktam be a momentumot.

Gorneck#1239

(#52160) front3r válasza Gorneck (#52159) üzenetére


front3r
őstag

Nem is csoda, mert ez egy bug! Jön a javítás!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#52161) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Mindig is ködös volt számomra, hogy az MF mennyiben, sőt, egyáltalán miben segít. Sok mindent olvastam, voltak teóriák amik egymásnak tök ellentmondóak voltak. Hol lehet az igazság? A Wizem sapijában van egy 36% (?) MF-et adó kavics, érhet ez valamit? Megéri használni para 102-őn?
Mi a helyzet a ROS-ban? Változott valamint az MF mechanikája?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
LethalRabbit

(#52162) tPedro_ válasza oxox (#52141) üzenetére


tPedro_
őstag

Tegnap osszegyult 34 shardom, na mondom az 3 gyuru es meg marad is. 2 sarga utan kaptam egy set gyurut. Fejbol most nem vagom melyik volt, nem is volt olyan hudejo, de akkor is. :DD

(#52163) Lokids


Lokids
addikt

Aki már nagyjából felépített egy monkot 70-es cuccokból, az milyennek találja?
Még mindíg eltörpül a sebzése az összes többi kaszthoz képest?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#52164) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok!

A kiegészítő megjelenésével visszatértem kicsit zúzni. :)
Így első blikkre nekem a játék teljesen az újdonság erejével hat, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. ;)

Esetleg valamelyik ügyeskezű topiklakó nem tervezte az összefoglalót kicsit kibővíteni? Csak hogy a fölösleges köröket elkerüljük. :R

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#52165) Thrawn


Thrawn
félisten

Mallet lord powa' :DDD

@Gorneck23:

Patch 2.0.3 hotfixes:
Monk:
- Unity: Players can now benefit from a maximum of 20% bonus damage from the Unity passive.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#52166) Cadal válasza Madn!ght (#52164) üzenetére


Cadal
őstag

De tervezem az összefoglaló átdolgozását, mert, fele már nem aktuális, csak még vártam kicsit (na jó, szabadidőmben inkább játszottam) hogy jöjjenek még infók a kieggel kapcsolatosan. Vannak új játékosok is, és a PH-community. Kicsit bővítem a rövidítéseket is, (RCR, RCD,... stb ha valakinek van fejben még azt megököszöm, ha leírja ide.) Az új kaszt/mystic, azoknak a leírása diablohungaryról, stb... türelem. :)

[ Szerkesztve ]

(#52167) Gorneck válasza Thrawn (#52165) üzenetére


Gorneck
titán

Zsír...

Gorneck#1239

(#52168) Rossi válasza Integra (#52130) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem Act I. masteren drowned temple quest végére lvl25, majdnem 26.

Act I. végére lvl 35 biztosan meglesz.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#52169) mikromanus válasza Thrawn (#52165) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban felvetődött kérdésként:
"•All class set items will now only drop in Torment I or above."

Akkor úgy tűnik nem csak a lvl 70-es (aminek nincs alacsonyabb szintű verziója) setekre érvényes, hanem mindre ami classspecifikus (Immo, nata, inna, Zunimasa, tal rasha)...

(#52165) Thrawn
A legfrissebb hozzászólásokban írják, hogy ezek biztos nem játszottak az elején infernot. Ott genyább volt. Mondjuk szerintem ugyanez ment, csak annyi különbséggel, hogy act 2-n a darazsak egyhiteltek úgy mint itt az elit mallet lordok. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52170) mephi666 válasza mikromanus (#52169) üzenetére


mephi666
nagyúr

inf a2 csatornarendszer is jó volt az elején infernon, emlékszek mekkorákat kacagtunk 2 bukfenc közt és milyen mosollyal az arcunkon pengettünk ki 1-2 óra alatt milliókat repair-re :D az volt ám az igazi móka és kacagás

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52171) Alg válasza mephi666 (#52170) üzenetére


Alg
veterán

Most meg akartam keresni azt a postot ahol az elitek diszkóznak bent act1 városban, de nem találom ;] Talán Mikro volt az elkövető

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52172) mephi666 válasza Alg (#52171) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerős asszem leóval futott össze tegnap old tristramban :D cursed chest event volt tán, amikor bespawnolta, hogy verje le időre

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52173) mikromanus válasza mephi666 (#52170) üzenetére


mikromanus
veterán

Az a küldetés Oázis északi felében nagyon jó volt. Szűk folyósó, hosszú map, nehéz terep. Nem lehetett normálisan elkerülni az eliteket. Azok meg elég halálosak voltak. Végigküzdöd a quest nagyját (pl a két oldalfolyósót), aztán becsatlakozol valahova játszani. Utána meg kezdheted a questet előről. "pedig a nagyja már megvolt" :DDD
Checkpoint és minden más ment ilyenkor a kukába. Meg talán akkor is szétcsesződött néha ha valaki becsatlakozott a te játékodba és a quest vége előtt kiléptél. De ez nem biiztos. Az viszont tuti, hogy ha bejöttek a társak, akkor arányosan erősebbek lettek a szörnyek. nem csak HP-ban, hanem sebzésben is. :C
AZ elitekkel küzdés azért is genya volt, mert idővel jött a "Kalóz zászló", meg mert ha mindenki meghalt, akkor mire visszaértél max HP-n voltak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52174) mephi666 válasza mikromanus (#52173) üzenetére


mephi666
nagyúr

amíg nem kapcsoltam ki a quick joint csomószor a társak gyaláztak meg a mobokkal együtt :D komótosan haladtam, trükköztem, húztam jobbra-balra a dögöket, de neccesen ment... erre becsatlakozott valaki és esélyem nem maradt a +hp/dam miatt :DDD nem kellett volna ennyiszer nerfelni a játékot, mert viccesebb volt elején az inferno

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52175) mikromanus


mikromanus
veterán

Extra exploit kavics témában. Nem teszteltem, de ez érdekes lehet. Ugye senkinek nem kel ilyesmi? Mondjuk csapatban különböző karaktereknél jó lehet. A fölös smaragdot így be lehet(ne) cserélni némi rubinra mondjuk. Vagy topázra.
A bug/exploit meg:
- ketten vag ytöbben beléptek
- elmész egy bosskillig, vagy olyan questre aminél van checkpoint.
- a checkpointnál bossfight előtt ledob valaki egy nem BoA itemet ami socketes és BoA gemek vannak benne (azaz más nem veheti fel)
- belépnek a quest területre és lenyomják a bosst
- visszatérnek az előző területre. A ledobott kavicsos socketes item a földön lesz és bárki felveheti.

Picit neccesnek hangzik, de egy-két marquese gemet megérhet a tesztelése. Aztán az 5*3 imperial gemedből "tradelhetsz" 3 db royalra valót abból ami neked kell. Vagy mehet az ojró bíznisz. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52176) Fecniii


Fecniii
tag

Állítólag van egy RIFT level ami goblin földre visz és az egész szint tele van goblinokkal, találkozott már ezzel valaki?

(#52177) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnapi tesztkörök alapján vagy túlhúzták tegnapra a dropot, vagy szépen működik az alábbi móka a speckó bounty rewardokra:
- Elmész normálra (ez a leggyorsabb, de mehetsz magasabban is)
- lenyomod a bountykat
- felmarkorlod a horadric cachet az actockban
- kilépsz és belépsz T6 játékba (lehet ez felesleges. Nem egyértelmű a kép.)
- Kibontod a cachekat és mulatsz
2--2 teljes kört mentem és az 5-5 cacheból 2-2 bounty reward esett. Egyesével bontogatva normon nem esett egy sem mondjuk. Meg ugyanebben az időben hullott a többieknek rendesen a set item is T1-en, így lehet ez ilyen nap volt tegnap :DDD

Megjegyzés: A bontogatásnál arra a karakterre megy a "smart" drop elvileg aki bontja. Az item szint meg arra rollolódik ahol kifarmoltad, vagy amelyik karakterrel farmoltad. HA pl 70-es barbárral szeded össze és 60-as DH-val nyitod ki a cachet, akkor is 70-es itemek esnek, csak jobb eséllyel DH-nak valóak (item jelleg, main stat)

(#52176) Fecniii
Bétában láttam, kiegben még nem találtam meg. Van olyan is ahol bocik vannak. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#52178) Alg válasza Fecniii (#52176) üzenetére


Alg
veterán

Nekem tegnap egy sarkon egymás mellett volt közvetlenül két goblin, az számít? :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52179) Devoured


Devoured
tag

70-es hellfire ring-et már sikerült produkálnia valakinek?

Tegnap nekiálltunk kicsit kulcsokat vadászni, de rohadt lassan megy. Ez a 25% drop t1-en édeskevés.
Próbaképpen mentünk t3-on egyet, hogy na majd a 33% mennyivel jobb lesz.
A 4 boss, négyőnknek dobott összesen 1 kulcsot, szóval inkább visszaálltunk t1-re :)

És akkor még nem is tartunk ott, hogy az organ drop rate-ek miatt sírjunk :D

szerk: vajon mikor jut el oda a bnet oldal, hogy az enchantolt értékek jelennek meg a tárgyakon? :D

Akira#2876

[ Szerkesztve ]

(#52180) sith7 válasza Devoured (#52179) üzenetére


sith7
nagyúr

szerk: vajon mikor jut el oda a bnet oldal, hogy az enchantolt értékek jelennek meg a tárgyakon?

Gondolom már ismerős a Blizz - nek is a probléma, ezért dolgoznak rajta .... karácsonyra talán ? ;]

(#52181) sto1911 válasza Devoured (#52179) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem T1-en elsore kidobta a plan-t, es meg nem is azert mentem arra :D

(#52182) Gorneck válasza sith7 (#52180) üzenetére


Gorneck
titán

Very soon...köv kieggel... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#52183) nepszter1


nepszter1
addikt

ezek a shardok mire jók ?

dehát sokkal rosszabbakat dob

[ Szerkesztve ]

(#52184) Gorneck válasza nepszter1 (#52183) üzenetére


Gorneck
titán

Beválthatod itemre...a megfelelő mókusnál a városban... :)

Gorneck#1239

(#52185) Alg válasza sith7 (#52180) üzenetére


Alg
veterán

Soon ;]

Gorni megelőzött

Más: tegnap fél11-ig toltam kb, még csak a bazooka-sig jutottam, de éjjel már azzal álmodtam hogy Malthael minden ötödik ütésre legendet potyogtat, és nem volt elég hely a stashben elpakolni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#52186) headhunter86


headhunter86
senior tag

Először is örülök, hogy benne lehetek a Diablo 3-mas <PH> klánban :)
Másodszor pedig, tegnap barbárra sikerült az ACT V végére érnem, igaz, hogy 1 szint még kell a 70-eshez, de a végén két nehézséget is vissza kellett vennem hogy sikerüljön 10mp-es halálozás nélkül.
Pedig 130k-s sebzésem van, ez mondjuk még régen elég jónak mondható volt, most viszont úgy érzem kell majd egy 400-500k és jó sok resitance, hogy mehessek Tournamentbe.
Kipróbáltam az adventure modot is, egész jópofa. Tetszik, hogy rövidke missziók és így elég változatos a sokféle helyszín miatt.

Hihetetlen, hogy mennyire elrontotta az AH a játékot anno, most sokkal inkább van értelme játszani. Nem csak farmol az ember és felmegy AH-ra venni egy nekitetsző dolgot.

[link]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#52187) headhunter86 válasza mikromanus (#52177) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ezt kipróbálom én is. Gondolom nem sokáig lesz ilyen, kitalálnak erre is valamit, hogy ne lehessen így trükközni. Legegyszerűbb az lenne, hogy nem bontáskor jegyzi a nehézséget, hanem, hogy milyen szintű monster dobta. Ezzel ki is védenék. Bár lehet hogy tényleg így van, csak szerencséd volt :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#52188) nightmare13 válasza headhunter86 (#52186) üzenetére


nightmare13
senior tag

Még elég gyengécskék az itemek a barbidon. Ha meglesz a 70-es szint, hamar fognak jönni a jobb cuccok, plusz használd a mysticet is az elsőre nem tökéletesnek tűnő itemeken. Bár az armoryban nem látszik, ezen a DH-n a kevésbé tökéletes kesztyűmön az area dmg helyett pörgettem ki 9 chc-t, és úgy már azért elég jóféle :)

Fegyverre is így raktam likat (ugye az is bugos, life on hit helyett pörgettem socketet.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#52189) Devoured válasza sto1911 (#52181) üzenetére


Devoured
tag

főnök, nem a plan a probléma.

azt nekem is kidobta 3x, mire végre összegyűlt annyi haláli lehelet, hogy egyáltalán fölfejlesszem a kovácsot, és végre megtaníthassam neki, hogy ne dobja többet ;)
a plan-nel még sehol sem vagy a gyűrűhöz vezető úton... :)

(#52190) headhunter86 válasza nightmare13 (#52188) üzenetére


headhunter86
senior tag

Igen tudom, hogy gyenge. Reméltem is, hogy 70 felett jobban jönnek majd. Csak 2.0 előtt ha jól emlékszem, akkor ez a damage már jónak számított.
Mystic-et majd akarom használni, de ilyen cuccokon még nem éri meg. Ráadásul még socketes cucc sincs rajtam. Még csak most kezdődik a játék nekem :)
Kicsit nyomatom még a barbit és jöhet a maradék 60-as felhúzása, meg egy Crusaider.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#52191) nightmare13 válasza headhunter86 (#52190) üzenetére


nightmare13
senior tag

Adventure módban akár még normalon is szerintem fog jobbakat dobni, amint megvan a 70-es karika.

Szóval no para. Ez a mértékű sebzés talán még T1-T2-n értékelhető volt a kiegig, de már ott se számított egetverőnek.
A linkelt DH-m sebzése se számít annak sajnos, akárhogy is megvan már 500k+ sebzése.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#52192) sto1911 válasza Devoured (#52189) üzenetére


sto1911
veterán

Vagom, de gondolom egyenlo esellyel dobjak a kulcsot meg a plant is, vagy nem? :F

(#52193) granini


granini
őstag

Tudom hogy nem a reklam helye, de talan megengedhetem magamnak 1 offtopic post erejeig. :B
Van egy [elado HD 7850-em..] ha erdekel valakit keressen privatban..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#52194) Chiller válasza Reinhardt (#52149) üzenetére


Chiller
őstag

Akarod mondani csak mázli kérdése.
Én már elzúztam vagy 2000 shardot, és semmi.
250 chest armorból semmi, 100 fegyverből semmi, 100 gyűrűből esett egy sárga trifecta, de azt még meg kellett bűvölnöm, mert nem lett elég jó. Mondjuk utána tűrhető lett.

[ Szerkesztve ]

(#52195) oxox válasza headhunter86 (#52186) üzenetére


oxox
addikt

bar jelenleg nagyon tetszik nekem is a frissites (tegnap ejelig felejtettem magam gep elott) az uj lot miatt, de mostmar azt gondolom, hogy ket+harom honap es mindenki ragja mad a kefet (kiveve azokat akik "csak" heti 4-8orat jatszanak osszesen), mert mindenkinek 2k-s fegyvere lesz, 400k+hp-val, es nem fog esni nagyon semmi ami javitana a dolgon, es azoknak akik ezzel a gondal fognak kuzdeni, azoknak meg az AH sem lesz, hogy cserebereljenek...de ne legyen igazam.

ezt a problemat pont azert nem erzed meg, mert 10mp-kent kelsz, es van hova fejlodni....nekem a hc dh-m az elmult 8szint alatt (most lvl 68) kb 5x olyan eros lett, de megsem erzem magam taposnak, es ugyan nagyon bizok a majdani lvl70-es cuccokban, de szintenkent annyira erosodnek a lenyek, hogy kelleni is fognak....mindenki farmolhat majd heteket, hogy +2-3% dmg-t kicsikarjon (nekem mondjuk lehet inkabb 3-4honap lesz, mert van egyeb dolgom is)...de mint irtam ne legyen igazam

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#52196) khirill válasza Alg (#52185) üzenetére


khirill
aktív tag

én pedig, loot2.0 után - de még ros előtt - azt álmodtam, h a házunk előtt a kapunknál matatok a lakáskulccsal. bénázom és kiejtem a kezemből, mire az egy legendary fénycsóvával és a rá jellemző hanggal esik le a földre.
:DDD

ratabyzou

(#52197) sith7 válasza Gorneck (#52182) üzenetére


sith7
nagyúr

eh ... igazad lehet, túl optimista voltam :P

oxox
mert mindenkinek 2k-s fegyvere lesz, 400k+hp-val, es nem fog esni nagyon semmi ami javitana a dolgon

hol van ez kőbe vésve ? :N

[Alg
Kocka ! :)

Én amikor megjelent a D3, és kb. 3 hónapja toltam, akkor volt az, hogy anyóséknál voltunk köszöntőben, és ráfeledkeztem a piros köves gyűrűjére, hogy na ... ruby - t rakott bele :B

[ Szerkesztve ]

(#52198) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Hopp, esett egy legendery ..

hopp egy legendery

és néhány másik :)
és néhány másik ...

[ Szerkesztve ]

(#52199) warcat válasza oxox (#52195) üzenetére


warcat
veterán

Ez szép-szép,de:

1. Ez nem egy mmo, hol találsz te akár 2-3-4 hónapnyi játékidőt máshol
2. Nyilván nem véletlen dolgoznak a ladderen

EA: It's in the crate!

(#52200) headhunter86 válasza Infranyuszi (#52198) üzenetére


headhunter86
senior tag

Jááááj, ez fájt :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.