Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53151) Cyberbeni válasza vhunor (#53129) üzenetére


Cyberbeni
addikt

single resist nem alap roll rajta, szóval mehet rá all res, csak akkor nem amikor random single rest kap secondaryba.
persze attól még semmi értelme ilyet craftolni, Asheara setből jobban megéri vállast kraftolni, és ahhoz még könnyű is farmolni alapanyagot.

(#53152) mikromanus válasza Cyberbeni (#53150) üzenetére


mikromanus
veterán

Első raklapnyi pajzs a crusadernek adott két legendaryt, meg egy rare szinten majd' mindenben maxosat (erő, vita, all res, chc. Meg van rajta thorns is). Nem rosszak, de szerintem a lavór marad (lvl 69-es stormshield) A 34% block chance meg az irdatlan nagy melee dam reduction sok minden extra effektet überel a szememben :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53153) h.adam.92 válasza Cyberbeni (#53150) üzenetére


h.adam.92
őstag

A BS-t másra nem is lehet elhasználni nem? Nem veszít vele akkor az ember, ha elkölti.

A barbárnak milyen itemeket kéne összegyűjteni? Amit eddig tudok, hogy az Immortal king's chest-et rakják neki, de többet nem igazán tudok. A gemelést sem igazán.

A life/hit-whirlwind-rage regen. Ezeket tolom feljebb, ez jó lesz a toremnteken is nem [link]? Experten még elvagyok, de tovább már elvérzek, ha találkozok valami jailer-fagyizós-mortar-os championokkal.

(#53154) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Most esett:

megpróbálok belerakni egy követ, oszt má jó is :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53155) Cyberbeni válasza h.adam.92 (#53153) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, csak erre lehet költeni BS-t.
Ha rareből sincs 4/4 jó main statos, akkor azt érdemes venni, ahova kell a jobb rare.
Ha minden slotban van legalább egy jó rare, akkor azt érdemes amiből egy specifikus legendary kell, ami nem torment only. Ha jól tudom, akkor a level 70-es setek, meg minden classnak a level 60-as sok részes setje. (Tehát Immortal King igen, Bul Kathos nem)
Minden lyukba all res gem, amíg main statból nincs legalább +220-at adó.

(#53156) mikromanus


mikromanus
veterán

Újabb 0% veszély gyors szintezés a HC szégyeneitől (kongor nál láttam, bár gondolom nem az ő ötlete):
cain semlegesítése után elmész a pókbarlangig. A kis kopasz remeténél lesz checkpoint. Alkalmanként fent a bejárat közelében van egy árus és egy quest/event. Annyi az egész, hogy beszélni kell a remetével. Bemész, felcaplatsz az event pontig. Ha van event, akkor vissza és kilép, ha nincs akkor teleport és kilép. Azt ennyi. 0 veszély, maximális xp. Lvl 60-on 11 milla. szégyen és gyalázat. Mondjuk nem olyan gyakori mint a kripta eventek, de nem is csapnak le egyszer se.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53157) killerjohn válasza mikromanus (#53156) üzenetére


killerjohn
addikt

én ezt egyáltalán nem értem. lent kapok checkpointot. new game. felmegyek. nincs ott senki...

(#53158) Cyberbeni válasza killerjohn (#53157) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, ez ismert user error, ez ellen nincs mit tenni ;]

(#53159) mikromanus válasza killerjohn (#53157) üzenetére


mikromanus
veterán

Az esélye hogy event van 50%. Vagy van vagy nincs :C

edit: az alkalmanként azt jelenti, hogy NÉHA. Tudom, hogy néha jobb tisztázni a dolgokat. ;]

(#53160) Faith
A nehézségi szintek szabadon állíthatóak. Nincs a korábbi értelemben vett "kötelező" normál-nightmare-hell-inferno. Oda mész ahova akarsz. Kivéve a torment, mert oda kell egy 60-as karakter. Ennyi a követelmény. A második kezdő karakterednél már mehet torment is. Olyan picit ez a mostani nehézség, mint a korábbi Monster Power szintállítás. A szörnyek a szintednek megfelelően erősödnek, így egy lvl 60-as torment egy és egy lvl 70-es torment se könnyű egy-egy 60-as vagy épp 70-es karakternek. Adott karakter létrehozni csak a saját szintjánek megfelelő játékot tud, de betársulva más partyba kerülhet gyengébb vagy épp erősebb szintűbe is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#53160) Faith válasza Cyberbeni (#53158) üzenetére


Faith
aktív tag

Üdv!

Jó ideje nem játszottam a játékkal és most jöttem vissza játszani. Lenne egy kérdésem, indítottam egy új karaktert amivel végigjátszottam a storyline-t na és az lenne a kérdésem hogy még mindig van ilyen normal hell inferno fokozat vagy ez megszűnt a kiegészítővel és átvették a helyüket ezek az expert master meg torment cuccok?
Bocs ha hülyeséget kérdezek csak mert így hogy végeztem Diabloval a játék visszadobott act 1-re de a küldetések kiválasztásánál bármelyik küldetést tudom választani.

(#53161) Cyberbeni válasza Faith (#53160) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Normal-Nightmare-Hell-Inferno az ellenfelek szintjét változtatta, most ahelyett mindig a karakter szintjével egyenlő ellenfelek lesznek a játékban.
A normal-expert-stb. az ezen belül változtatja a nehézséget, de loot mindegyik nehézségen a te szintednek megfelelő fog esni.

(#53162) Faith válasza Cyberbeni (#53161) üzenetére


Faith
aktív tag

Értem, és az adventure mód?

(#53163) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Ha szintezeshez bounty-zok, akkor ha megtartom a cache-t lvl70-re akkor mi fog esni belole? A megszerzes idejen aktualis lvl-u cuccok, vagy lvl-70-es?

(#53164) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Esett már valakinek Reaper's Fear?
/d3/en fórumokon azt olvastam, hogy amíg nincs hotfixelve, addig csak teljes quest resetek után van meg a ~10% esély arra, hogy essen. Ez igaz, vagy már hotfixelték és lehet Pandemonium fortress level 2-re portolva farmolni?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53165) Wolverine válasza Reinhardt (#53163) üzenetére


Wolverine
félisten

A megszerzés idején aktuális szintű cucc.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53166) MrCsiT válasza JSaN (#53146) üzenetére


MrCsiT
addikt

..és az min múlik, hogy gamble nőci ottan van-e egy act-ban, vagy nincs ? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#53167) adrian360 válasza nonsen5e (#53164) üzenetére


adrian360
őstag

nekem igen, de nem valami nagy szám amit craftoltam belőle
[link]

(#53168) adrian360 válasza MrCsiT (#53166) üzenetére


adrian360
őstag

ha adventure módban vagy akkor mindig ottvan a táborban, ha campaign módban vagy akkor sose.

(#53169) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Jóestét. Nincs valakine pár darab forgotten soul-ja kőcsönbe? :DDD :B

ráér holnap is, mára befejeztem :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#53170) TheProb


TheProb
veterán

Kemény ez a kupak, kéne rá socket, de még nem sikerült rárakni, pedig elment rá minden leg mat

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#53171) warcat válasza TheProb (#53170) üzenetére


warcat
veterán

Hehe,vicces a secondary random rajta a legendary bonusz feltétele mellett nagyon hasznos :P

EA: It's in the crate!

(#53172) nonsen5e válasza adrian360 (#53167) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amim nekem van, ahhoz képest hatalmas előrelépés lenne.
Frozent megnézve most Sleet Storm + csak frost damages builddel szórakozom, jég, jég, jééégvarázs :D
Ahhoz eléggé tetszene egy life on hit, meg a passzívja, hogy AP-t tölt vissza a pirosgömb.

TheProb: Az a poti helyén azmiaz? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53173) k4rL^ válasza nonsen5e (#53172) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az a legendary potion, ami nekem nem akar kiesni. :D

(#53174) Ghoost


Ghoost
tag

Hm, elég jó övet sikerült craftolni :P

Battle.net: Mcghoost#1381

(#53175) TheProb válasza nonsen5e (#53172) üzenetére


TheProb
veterán

leg poti, végtelen és ad kis AR-t 5secig, sokaknál látni amúgy, enyém sajnos csak 60as, bár sok különbség nincs a 70hez képest

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#53176) nonsen5e válasza TheProb (#53175) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kösz az infót. :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53177) Marcsel válasza TheProb (#53175) üzenetére


Marcsel
tag

[link] ilyen hibával valaki találkozot már mert nekem ugyan ez van és nem tudok vele mit csinálni ? :R

Csak a végén lesz vége

(#53178) TheProb válasza Marcsel (#53177) üzenetére


TheProb
veterán

ezt mért nekem írod?:D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#53179) Gorneck


Gorneck
titán

Ha még nem lett volna...

Last Updated - April 3rd. Items with an asterisk (*) are most recent.

[UPCOMING HOTFIXES]

•There is now an additional bonus 25% chance to find a Legendary item while in a Nephalem Rift.*
•The number of chests that spawn in the following zones has been reduced:
•Core of Arreat
•Briarthorn Cemetary
•Battlefields of Eternity
•Crag of Eternity

•The following hotfixes now require a patch, and will be implemented in an upcoming patch:

•Belial is occasionally not dropping appropriate loot.*
•Players are receiving an unusually high number of Mighty Belts and Quivers.*

Végre...

Gorneck#1239

(#53180) Chiller


Chiller
őstag

Megcsinálták az armoryt végre.

(#53181) Nirvi


Nirvi
csendes tag

Tegnap kiesett egy leg poti, armor bónuszos. Hasznosak ezek kis fityulák, innentől kezdve nem kell potira költeni :D

Megbízhatóságom---> http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Nirvi

(#53182) Phobion


Phobion
őstag

Végre van B.net chat funkció :C

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53183) Edge válasza Nirvi (#53181) üzenetére


Edge
veterán

sztem is az armoros a legjobb(meg talán a lifreges), de 5 secre a loh meg a lak nem túl sokat ér de az armor buff 5secre életet menthet.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53184) Lokids válasza LLKobe (#53124) üzenetére


Lokids
addikt

Este elfelejtettem, de most pótolom. Itt a monkom.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#53185) sith7 válasza Chiller (#53180) üzenetére


sith7
nagyúr

Az enchantolás látszik a cuccokon, de a dex, dmg stb. még mindig nem jó :(

(#53186) vhunor


vhunor
őstag

Azért jópofa, hogy 1m sebzés mellé ilyen toughnesst lehet rittyenteni a wizardra. Nem így játszom vele (a képhez a glass cannon helyére a blur került, amúgy "csak" 13m körül van és 1,15m dam), de úgy tankol, hogy öröm nézni.

(#53187) nightmare13 válasza vhunor (#53186) üzenetére


nightmare13
senior tag

Én pont emiatt hanyagolom a kieg óta a wizardot. Mindenki azzal szaladgál, mert op. Simán több sebzést ad le, mint a többi kaszt, még a legbénábbak is végiggyalogolnak mindenhol.

Hozzá képest a DH közel azonos sebzéssel mintha kedvesen cirógatná csak a mobok arcát.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#53188) CactuS válasza vhunor (#53186) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megéri ekkora allrest felhalmozni? Nincs rajta túl nagy diminishing return?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#53189) Zan válasza vhunor (#53186) üzenetére


Zan
aktív tag

De rossz neked...! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#53190) Cyberbeni válasza nightmare13 (#53187) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a DH több sebzést tol, mint a wizard.

(#53191) vhunor válasza CactuS (#53188) üzenetére


vhunor
őstag

Csak a vállas, öv, nadrág, cipő és az egyik gyűrű ad, a többi a prismatic armorból és az unwavering willből jön. De ugye glass cannon mellett azért kevesebb, tény viszont, hogy nem szeretek elpatkolni, és az allres mellett van bőven hp és armor is :).

(#53192) killerjohn válasza vhunor (#53186) üzenetére


killerjohn
addikt

jó, de a sheet DPS-el sokra nem mész, ha nincs mellé elemental meg skill bonus. Az EHP-d viszont nagyon szép :)

(#53193) nightmare13 válasza Cyberbeni (#53190) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát én nagyon nem így látom, lehet a skillek miatt. Én Guardianban tolom, fő sebzésleadóm az elementál a jeges rúnával, mellette sentryk, rain of vengeance és persze sebzés buffnak a mark of dead fertőzés rúnával.

Passzívban használom a Cull the weaket, ez elvileg megint plussz sebzést dob a lassított ellenfelekre.

Ennek ellenére a mezei wizard partyban valamivel kisebb sebzéssel előbb legyap bármit, mint én :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#53194) Edge válasza Cyberbeni (#53190) üzenetére


Edge
veterán

na azt megnézném :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53195) vhunor válasza killerjohn (#53192) üzenetére


vhunor
őstag

30% van arcane-ra. Tűzre 80%-ot is össze tudok rakni, de akkor a nyers damage esik párszázat - és még úgy is nagyobbat üt mint a mostani arcane build, de a szintezést és a 70-es "lét" jó részét is tűzzel toltam, azért váltottam, hogy ne unjam meg :).

(#53196) Thrawn válasza Edge (#53194) üzenetére


Thrawn
félisten

Tessék, nézd: [link] :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#53197) sith7 válasza vhunor (#53186) üzenetére


sith7
nagyúr

egy armory linket plz :R

(#53198) Wolverine válasza killerjohn (#53192) üzenetére


Wolverine
félisten

A kiírt dps-ben nincsenek benne a cuccon levő skill bonusok emlékeim szerint.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53199) .OM.


.OM.
aktív tag

Splash damage érinti a thorn sebzést?

ex .Oldman.

(#53200) Helmoras válasza nightmare13 (#53187) üzenetére


Helmoras
őstag

egyetértek, kijárna a wizardnak egy kiadós nerf :(

53190 Cyberbeni: mondjuk ugy hogy nyilván van olyan DH aki több sebzést kitol mint egy wizard, de alap helyzetben a wizard az összes kasztnál jelenleg kb másfélszer erősebb :S

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.