Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102601) Alg válasza SQX_Barto (#102597) üzenetére


Alg
veterán

És ott közös lesz a stash :F Most tértem vissza, nem szezonoztam még. Egyébként már vagy 100-120 gyűrűt biztos kockáztam rare-ből, Kadalánál is elvertem vagy 50ezer shardot, de semmi :( Esik minden más, de ez sehogy nem akar... :O Végülis a build működik így is, griftben tök jól (62nél járok, de érzésre valahol 70 körül lehet a vége), sima rift valamiért nehezebb kicsit T13-on.

Hamrabb átgearelem magam corpse lance-re lassan mint hogy ezt a tetves gyűrűt kidobja, a set megvan hozzá. :P

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102602) Zeratul válasza Alg (#102601) üzenetére


Zeratul
addikt

Külön stash van szezonális és nem szezonális karaktereknek, szezon végén mikor a karakter átkerül a normál karakterek közé viszi magával a teljes szezonális stash tartalmát a normál karakteri létbe.

(#102603) havri1


havri1
félisten

DH-nak milyen gemek kellenek a gyűrűbe és az amuba? Amiket másolok buildok, üresek, gondolom pont kivették. Köszi

havri

(#102604) Bird válasza havri1 (#102603) üzenetére


Bird
addikt

Melyiknek? Van egy pár build....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102605) havri1 válasza Bird (#102604) üzenetére


havri1
félisten

Kökény DH-ja tetszett, azt néztem
Shadow set van rajta, gyanítom ez a neve :)

Közben diablofan-on is megtaláltam, ezek jók akkor?

2.6.1 Lighting Shadow DH GR 108+ (Video)

Volt egy oldal, ahol a buildeknek le volt részletesen írva, melyik itemnek milyen statokat kellene kipörgetni, találni, hogy jó legyen a build. Mi annak a neve, nem tudod véletlenül?
Mert fan-on pl semmi stat nincs..alap minden.

[ Szerkesztve ]

havri

(#102606) kökény válasza havri1 (#102605) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, nálam gogok, bane of trapped és bane of Powerfull a 3 gem.Sokan a power helyett Pain enc. használnak az AS miatt.
Sztem ezt az oldalt keresed:
https://www.icy-veins.com/d3/demon-hunter-shadow-impale-build-patch-2-6-1-season-12

(#102607) Outblast válasza Alg (#102601) üzenetére


Outblast
tag

Ha csinalsz meg1 szezon karit es a mostani nagy nekrod is szezonos akkor igen kozos a lada.
a kicsivel ki Kadalazod a gyurut es mehet is a kockaba.

A droppal en is igy vagyok a szezonban, az SW szet a monknak eddig 1 anci part esett mig az osszes tobbi szettbol mar van vagy 100db a ladaban ... sot mas kari szettjebol is van nem 1 :D

(#102608) havri1 válasza kökény (#102606) üzenetére


havri1
félisten

Ez az köszi :R

havri

(#102609) Peppo válasza havri1 (#102605) üzenetére


Peppo
őstag

Shadow buildhez Gogok, Trapped, Powerful. Esetleg Pain Enhancer a Powerful helyett, ez ízlés dolga.

Ha már DH, érdemes egy multis speedfarm buildet is csinálni hozzá, szerintem az egyik legkényelmesebb mind közül. Ahhoz Powerful, Trapped és Zei kell, magasabb szintre Powerful helyett Stricken, ill. ha pénzt is farmolnál, akkor Boon.

(#102610) havri1 válasza Peppo (#102609) üzenetére


havri1
félisten

:R

havri

(#102611) Alg válasza Outblast (#102607) üzenetére


Alg
veterán

Köszi, ezt nem tudtam :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102612) proci985 válasza kökény (#102606) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pushra gogok, trapped es pain enc. mivel pushra jellemzoen csak a sargakat utik a powerful csak fix 20% damot ad.

speedre igazabol akkor mar UE, annal en zei / trapped / strickent szoktam, jellemzoen a powerful +20/35%ja nelkul is ugyis 1hitel mindent az ember, viszont a guardiannal a stricken eleg gyorsan felepul ahhoz a szokasos 3+os APSsel, hogy megerje altalnosan hasznalni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102613) malacka87


malacka87
senior tag

Na ezért már érdemes volt felkelni.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#102614) kökény válasza proci985 (#102612) üzenetére


kökény
aktív tag

Nekem a 100 powerfullal jött le, Painenc. egy xart sem ért, nálam ez működött, másnál hogy van az most itt nem volt kérdés;)
Speed GR-erre nem tudom mennyire hatékony az UE én nekem nem jött be, ugyanolyan xar, mint patch előtt utálok vele játszani.

[ Szerkesztve ]

(#102615) Peppo válasza proci985 (#102612) üzenetére


Peppo
őstag

Kell az a Stricken a speed buildbe? Persze egy bizonyos szinten már kell, de nem jobb akkor már azon a szinten inkább a Shadow-t használni UE helyett?

(#102616) kökény válasza Peppo (#102615) üzenetére


kökény
aktív tag

Dehogyisnem, ezerszer jobb a Shadow még speedre is, ezt próbáltam én is az imént magyarázni ;)
De még csapatban T13-ra is Shadowal mennék, mint Multival.

(#102617) proci985 válasza kökény (#102614) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

primal anci yanggal (ott az esett elsore) anno PTRen 98at lehoztam vele erolkodes nelkul.

namost az UE hatara es az UE 5perces speed hatara kozott olyan 8-10GR kulonbseg szokott lenni. masfel perces greater rifteket siman tudja tartani ugy GR60 korul seasonban is nekem.

Peppo: shadowval szvsz nehez 4-5 perc ala menni, mert ahhoz jellemzoen trasht is kell olni, tul sok idot veszt az ember ha csak eliteket ol. ha meg trasht is ol az ember akkor vegig nagyon kell figyelni, mert ha kifogy a hatred baj van.

onnantol, hogy az UE nem tudja 5 perc alatt letolni a riftet, onnantol szvsz mar erdemes valtani shadowra.

amit meg nem probaltam az az M4N6 cluster varians, de latom benne a potencialt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102618) Peppo válasza kökény (#102616) üzenetére


Peppo
őstag

Én mondjuk nagy gr-en kívül mindenre multist viszek. Azt a tömegpusztítást mással el nem érem sosem. T13 szinte minden egy lövés, pár bossal kell néhány másodpercig verekedni. Goldwrappel és Boonal agyonverhetetlen, a gr-hez szükséges pénzt is összeszedi, és megy mint a villám. Továbbá nálam ez az, ami a D2-es amazon fílinget a leginkább visszahozza, szóval az a favorit.

De magas gr-ben (tehát pont, mikor a Stricken már kellene neki) sokkal simább a Shadow. Azzal nem üt le egy kóbor trashmob, és nem kell félni az elitektől sem.

(#102619) proci985 válasza Peppo (#102618) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Azzal nem üt le egy kóbor trashmob, és nem kell félni az elitektől sem.
F+R helyett valts endless walk + elusivera, 85 folott ez gyakorlatilag kotelezo mert hiaba 1hitelsz mindent ha teged is 1hitelnek. kb 80-120m helyett 500m toughness megvan ugy, hogy a cinder maradhat a kockaban es nem kell a gunes ami iszonyatosan lassitja a karit.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102620) Peppo válasza proci985 (#102619) üzenetére


Peppo
őstag

Igen, ez is egy megoldás, bár nekem annyira nem jött be. Valahogy F+R mellett sokkal jobban tudtam darálni. Lehet, túl sokat mozgok, aztán nem jön ki a damage. Nem tudom. De tény, hogy jobban bírta az ütéseket. Pláne ha bent hagytam a Gunest is.

Csak hát ugyanezt a Shadow tudja trükközés nélkül is. :)

(#102621) proci985 válasza Peppo (#102620) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az a lenyeg, hogy nem kell a gunes, maradhat a cinder ami sokkal jobb dinamikat ad.

amit buksz damot azt pedig lazan ellensulyozza a +400% dam a yangon es a DMLen. a dam meg hiaba van ott, ha meglatod, hogy acused van a riftben es instant leave mert csak a savtocsakon hal vagy 5szor az ember egy speed grben is.

shadow nem alkalmas tomegirtasra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102622) kökény


kökény
aktív tag

Havri a Shadowra kérdezett rá, Proci keverte bele a UE-t, de engem nem győztök meg arról,h jó a multis, nem is kell, ti nyomjátok azzal, akkor inkább már HT csirke speedre, nálam pont az a zavaró,h eliteket több mp-ig kell sorozni még T13 is, jah még harangozó monk is jobb nála az is pusztítja az egész képernyőt egy klikkből ;) Peace! :C nem vitaindítónak szántam ;)

(#102623) Peppo válasza proci985 (#102621) üzenetére


Peppo
őstag

Értem, és nem is vitatom. Engem tényleg nem kell rábeszélni az UE-re, nálam az abszolút favorit. :) Kényelmes agykikapcsoló farmolós set. Pont amiért a Diablot játszom. :)

Régebben próbáltam már amit te javasoltál, de azóta változtak dolgok, úgyhogy teszek vele még egy próbát. Végül is megvan hozzá minden, csak össze kell rakni.

(#102624) Peppo válasza kökény (#102622) üzenetére


Peppo
őstag

Annyiban helyesbítenék, hogy t13-ban már nagyon kevés olyan dolog van (leginkább csak a rift guard), amit nem visz le 1-2 lövéssel. Iszonyat erős lett ebben a seasonben.

De kinek mi áll kézre. Én a Shadow DH-val vagyok úgy, hogy nem rossz, de nem annyira adja. Viszont többet bír, mint az UE, ezért azzal is menni kell. :)

Szerintem senki sem vette támadásnak, amit írtál. :)

(#102625) kökény válasza Peppo (#102624) üzenetére


kökény
aktív tag

Jaja csak beszélgetünk és leírjuk a tapasztalatainkat, jól van ez így, még egy gondolat, nekem patch előtt is gránátos jobban bejött, mint Multi, azt hiszem magasabb GR-t tudtam vele menni, mint a multissal, van, akit meg a gránátostól ver ki a víz, nincs ezzel semmi baj, ezért szeretem én is a D3-t.
De nekem pölö most papíron kevesebb a Multisom dmg-je, mint patch előtt (3M+ volt előtte, most 3M alatt) pedig tegez és fegyó is anci, szóval kicsit csalódtam, erősebbet vártam tőle peccs után, ezért került nálam kissé háttérbe, jó lenne, ha augmentálás nélkül is menne(ja és ez még be is van 70-kel augmentálva), mint kés a vajon, de nekem most ő döcögős kicsit :(

(#102626) Peppo válasza kökény (#102625) üzenetére


Peppo
őstag

A gránátos erősebb is, csak lassabb. Szerintem nagy gr-en kívül másra nem jó. És mellesleg nekem nagyon nem ment vele. Valamit nem jól csináltam.

Nagyon erős lett a multis. Olyan bónuszt kapott a fegyver meg a tegez is (és asszem a set is), hogy még ha gyengébb ancit is fogsz ki, ahogy én is, azzal is kaszálsz. Simán olyan damage értékeket látok harc közben, amilyeneket korábban csak a Shadow tudott. T13 augment nélkül nem is full damage buildben úgy megy vele, mintha t10 lenne. Már szinte vicces. Az egyetlen gyenge pontja az erős elit, de ez tényleg csak magas gr-ben jön ki.

(#102627) Mirakuru


Mirakuru
tag

Hali.
Tegnap seasonözés közben 6db primal ancient cuccot kaptam. Igaz volt benne vagy 6 óra farm de eddig nem adta ilyen jól.... . Csak nekem volt szerencsém? Nektek hogy esett ha esett egyátalán? Lehet nem kapok többet egy jó ideig. :D

(#102628) Peppo válasza Mirakuru (#102627) üzenetére


Peppo
őstag

Mázli. Egész season alatt eddig volt egy darab, az is szar.

(#102629) Beretvás válasza proci985 (#102621) üzenetére


Beretvás
addikt

Hali.

tudnál ehhez adni pár tippet mert jelenleg a gr 80 ment le 12 perc alatt. nem szeretnék shadowal nyomulni csak ebböl a legjobbat kihozni. :R

(#102630) proci985 válasza Beretvás (#102629) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gondolom az a baj, hogy osszecsuknak vele, vagy?

ballistics helyett awareness, evasive fire focus helyett hardened kell.

ket dolog kell, hogy 80 folott is stabil maradjon: egyreszt F+R helyett endless walk, a fennmarado gyurunek pedig menjen az elusive ring. ezzel lesz kb 500+m toughnessed kezdesnek. papiron ezzel buksz egy csomo damot, gyakorlatban viszont az elusive nelkul nincs eleg vedelme a buildnek.

masik ami kell, hogy uj vertre lesz szukseged amin dex/vit/socket mellett 10-11% elite damred kotelezo ugy 85 folott.

AD helyett a keszture inkabb ASt szoktak mondani. ill a yangra is meg mehet AS.

esetleg ha esne WHbol egy life on killel az a jatekstilus miatt megintcsak segit eletbenmaradni ezzel a builddel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102631) Beretvás válasza proci985 (#102630) üzenetére


Beretvás
addikt

igen föként az, mert most simán lejött a 81 is 8,25 alatt de vagy 5x öszecsomagoltak..:S megprobálom amiket irtál köszi szépen. :R

(#102632) D1Rect


D1Rect
félisten

Mit érdemes farmolni?
Azt ami lemegy GR50 ~5-6 perc alatt, vagy sokkal magasabb szintet ami mondjuk 10+ perc alatt megy?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#102633) Beretvás válasza D1Rect (#102632) üzenetére


Beretvás
addikt

ami 5-6 perc alatt lemegy..

(#102634) _ocsisajt válasza proci985 (#102600) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi!

Kubanitos: HAHA! :P

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#102635) faragojof válasza need (#102595) üzenetére


faragojof
senior tag

Ehun vagyok e! Se Compass Rose, se Travellers Pledge! P500 fölött a szezonban.
De nem panaszkodok. Ha panaszkodok itt, akkor esik.
Én meg szeretem ha fáj... :DDD :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#102636) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

néztem a DH N6M4 cluster buildet, ami jelenleg az LB1.

ami jo: ugy nez ki suru A1 GRben siman ezzel lehet a legjobbat menni, foleg megfelelo gearben.
ami rossz: gyakorlatilag par layout / szorny komboval mukodokepes pushra, kb annyira haklis a riftre, mint az M6 push varians.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102637) need válasza faragojof (#102635) üzenetére


need
addikt

a kétkezes kaszát már kínomban el kezdtem legyártani...ami a kockába kell..

nincs nagy szezon tapasztalatom..de ez elveszi a kedvemet..mindentől..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102638) faragojof válasza need (#102637) üzenetére


faragojof
senior tag

GR60 fölött azok nélkül a hümm...-ök nélkül! Nem is kellenek már! Csupa csecse-becse...! :U :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#102639) Reinhardt válasza kökény (#102616) üzenetére


Reinhardt
őstag

Multi nalam sokkal jobban bejott speedre (1:30-2:30-ig tart nalam a speed). Nem faraszt le. Magas GR-re persze a Shadow-val megyek.

(#102640) dante3 válasza Reinhardt (#102639) üzenetére


dante3
addikt

Speedre én is a multist használom, igaz én még csak a 400 paragonommal 65gr-et tolom 3 perc alatt, de folyamatosan alakulok! :K

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#102641) Beretvás válasza Reinhardt (#102639) üzenetére


Beretvás
addikt

Kemény, nekem csak 8 perc körül megy ugyanez. Linkelnéd nekem a karit? Megnézném milyen. :R

(#102642) sith7


sith7
nagyúr

Kicsit durva lett a crusader condi build – je, szerintem ... :)

0 ancient cucc, paragon lvl 1026, lvl 65 – ös gem – ek, a cdr se fullos még, - van 3 mp amikor nem vagyok sampion - , erre tegnap este futok egy ilyet elsőre ... vagy most ezzel a patch – csel ez teljesen normális ? :F

(#102643) Gorneck válasza sith7 (#102642) üzenetére


Gorneck
titán

Ez teljesen normális...

Gorneck#1239

(#102644) sith7 válasza Gorneck (#102643) üzenetére


sith7
nagyúr

szuper :))

(#102645) Reinhardt válasza Beretvás (#102641) üzenetére


Reinhardt
őstag

O lenne az.
Arra van beallitva, hogy aranylag magas GR-eket fusson 3 perc alatt.
3 tokeletes primal mellett van meg rajta 4 nem ancient cucc, 1000+ paragonnal, ugy hogy csak dh-ztam a szezonban, nem talaltam jobbat. Pl. kozel 100 Hellfire amulettbol ez lett a legjobb.

(#102646) Edge válasza Reinhardt (#102645) üzenetére


Edge
veterán

Tegnap nekem is megvolt a gr100 wizzel(pár anci a gearben semmi több), viszont majd én is összedobok egy speed 80-as karit, sztem frozen orbos lesz, mert a meteoros az nem túl gyors viszont acélos. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102647) Joezyka válasza Edge (#102646) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont ilyenen gondolkozok én is, hogy milyen wizz kéne speed 80-ra. most én is a meterorossal megyek, csak nagyon lassú :(
EB-meg csak riftre jó :S

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#102648) kökény válasza Reinhardt (#102645) üzenetére


kökény
aktív tag

:R azért ez már igencsak jól összepatintott MS DH, 90-es augmentálással, így el is hiszem,h GR80-at speedezed ;) én tegnap megint rápróbáltam, na mondom akkor GR80 ha nem is két perc, de mondjuk 4 perc alatt lenyomom, aham estem keltem elitet csak karcolgattam...oké kockában cindercoat van nekem, de nagyon hervasztó volt.
Inkább Shadow GR90-ek 6peces átlaggal.

(#102649) Edge válasza Joezyka (#102647) üzenetére


Edge
veterán

vyr-tal képes rá de oda be kell augmentálni a geart, én inkább olyat akarok összepattintani amihez nem kell augmentálás, csak max anci cuccok. Deselere lesz orbbal már érzem, aether walkerrel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102650) Reinhardt válasza Edge (#102646) üzenetére


Reinhardt
őstag

Grat.
Igen, sajnos ez se az a szezon ahol a dh es a wizard egy szinten lenne.
Viszont rohanasra meg igy is az egyik legjobb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.