Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102751) czpitti válasza Bird (#102738) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem unalmas az.jokat lehet rajta mosolyogni.Kedvenceim kozé tartozik( lényegtelen ki irta nem a személyének szol) hogy a rorgot nemtom legyártani pedig egy csomo sárgát átforgattam már,meghogy 100 ora után nemtudom lemenni egy 110-es gr-t bruhuhu.Amikor kicsit belefáradtam a gameba ide jovok kikapcsolodni :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102752) Bird válasza czpitti (#102751) üzenetére


Bird
addikt

:DDD

sith7: Az a baj, hogy barb kell a hatékony működéshez. Csinálj egyet és gyere velünk.... ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102753) Beretvás válasza Rick3D (#102746) üzenetére


Beretvás
addikt

Én is imádom mikor kérdezek nem kapok érdemi választ, de bizony ilyenkor jönnek a megmondo emberek. :C

[ Szerkesztve ]

(#102754) Rick3D válasza Gorneck (#102749) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ehh , ez is igaz. Én többnyire azért szoktam egyedül játszani mert közel 10 év javarészt leaderként eltöltött idő , ééésatöbbi :DDD elegendő volt. Ettől függetlenül hébe hóba mikor összejön valamiféle baráti kör vagy egy nagyon oldschool társaság repül rá egy új gamera szuper az élmény és valóban hiányt keltő a feelingje.

-Csak is kizárólag split bountyt tolok randomokkal.-> Kritikán aluliak (Még van 21 runom hátra :O )
-Rift a randomokkal meglepően jó , pörgős 2,5 percenként pörögnek a runok.
-GRpush/speed nem nagyon van :DDD

Holland csapat tagjaként játszom , volt már 80s meg pár 100közeli push de semmi extra , leader hiányában még az alapvető kommunikáció is luxusba megy.
Én inkább majd később Pushokra gondolkozok valami komolyabba , már ha addigra meg nem unom a farmolást :DDD

(#102755) kökény válasza Gorneck (#102749) üzenetére


kökény
aktív tag

EZ a build lenne az?
[link]

(#102756) sith7 válasza Bird (#102752) üzenetére


sith7
nagyúr

okay :D
70% - ban kész, csak a hiányzó 30% - ot kellene kilootoltatni a rendszerrel ... de szépen magyarosan írtam :DDD

kökény
szerintem ez az : [link]

(#102757) MegalodonS válasza Beretvás (#102753) üzenetére


MegalodonS
őstag

Elnezest,de kaptal valaszt,linkeltem neked!! Aki az osszes Nekro buildrol keszitett videot es a Diablos korokben szerintem a legjobb!!!Segitettem!!Jah es meg is koszonted!!(jah a Moderatorok toroltek :C :C )

(#102708) MegalodonS válasza Beretvás (#102707) üzenetére

;]

(#102758) kökény válasza sith7 (#102756) üzenetére


kökény
aktív tag

Én kifejezetten a Ratspeedre kerestem rá, sztem oda az én általam belinketl pörgős build köll, vagy tévedek? :R

(#102759) Alg válasza Rick3D (#102754) üzenetére


Alg
veterán

(Még van 21 runom hátra :O )

:F Valami achievement-et kergetsz amihez adott számú bounty kell vagy van valami extra reward vagy mihez kell?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102760) sith7 válasza kökény (#102758) üzenetére


sith7
nagyúr

passz, majd megmondják az igénylők, hogy melyikre gondoltak :))

(#102761) WOT-H-A-C válasza czpitti (#102751) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én voltam a rorg-os! :DDD Az tényleg kellemetlen volt! :DDD Bár hozzáteszem én nem brácsázok a játékra, mint itt páran. ;) El noob-oskodok vele és élvezem, mikor úgy van. [Moderálva..] Nem mindenkinek az élete 121 es augmentált gemek.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102762) czpitti válasza WOT-H-A-C (#102761) üzenetére


czpitti
senior tag

Irtam is hogy nem a személyednek szol:)Nem a fellengzos duma hanem vannak itt páran akik segitenek és erre jonnek a "megmondosak vagytok"válaszok.Igen el kell ezt fogadni mert vannak-unk itt páran akik már letettek valamit a diablo asztalára.Nem akarok én megbántani senkit de mit csináljak ha jokat lehet mosolyogni?Ja és 115-nél nem huzom én se nagyobbra a magamratorendo gemeket(ha nekem irtad a 121-et)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102763) WOT-H-A-C válasza czpitti (#102762) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Figyelj Pitti, nem is azért. Az én esetem tényleg blődség volt. Én is jót nevettem magamon, mekkora hülye vagyok. Csak sokszor az van, hogy leereszkedsz közénk és az epés megjegyzéseken kívül nincs tartalom. Ám lehet, hogy ez csak nekem szúr szemet, vagy én értelek félre. Tudom, hogy sokat tolod és átlagon fellüli játékos vagy, de vannak itt még sokan, akik szintén nagyon keményen tolják és jó eredményeket érnek el solo-ban vagy csapatban.Ettől függetlenül építőjelleggel segítenek a többieknek.(direkt nem írok neveket, sokan vannak :) ) Mi meg próbálunk utánatok kullogni.:D Igen, néha a stílus lekezelő. A 121-et ne vedd magadra. A minap nézegettem itt a srácok karaktereit, valakinél láttam, csak példa volt.

Ne is vedd kioktatásnak, csak egy véleménynek, az meg olyan, mint a fing! :D

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102764) czpitti válasza WOT-H-A-C (#102763) üzenetére


czpitti
senior tag

Engem azért nem látsz itt segiteni mert akinek kell segitség az megtalál game-n belul akár lilában,akár hungary cseten akár ts-en.Nagyon szivesen segitek mindenkinek az se zavart sose ha az illeto teszemazt csak 2-300 paragon.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102765) WOT-H-A-C válasza czpitti (#102764) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nyilván, de sajnos ezért van az, hogy néha valami maszkos bandita megtalál és belédakaszkodik. :DDD :P

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#102766) pruzsi


pruzsi
őstag

Játéktársakat keresek pruzsi#2879
ns p2014-season p550(firebats wd)

(#102767) DoxaM válasza nagat0r (#102739) üzenetére


DoxaM
aktív tag

szép :K :)

(#102768) Gorneck válasza kökény (#102755) üzenetére


Gorneck
titán

Pl. 2-3 variáns is van... :) De többnyire ezt tolják...mi is ezzel toltuk ma... :) (Thrawn volt ma kicsit...)
Legyen IP, legyen futi, és legyen jó sok pickup... :) No meg zászló...bár ez ebben az esetben annyira pl nem fontos...

3P-ben is kegyetlen hatásos a RatRun, de 4P-ben az igazi... :) Persze kell hozzá kis monitonitás tűrés, de nem is kell orrvérzési tolni...
Én csípem...hatásos, nem egy bealvós cucc...

(#102760) sith7: Amit linkeltél az Push inkább... :) Persze ezzel is lehet globe-ot összeszedni, de egy idő után kezd rángatni tőle a szemed... :D Sok-sok charge... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#102769) Gorneck válasza Alg (#102759) üzenetére


Gorneck
titán

Van 10k és 20k. (előbbibe nem vok annyira biztos)

Gorneck#1239

(#102770) SQX_Barto válasza Gorneck (#102769) üzenetére


SQX_Barto
addikt

10k a max bounty achievement

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102771) proci985 válasza Gorneck (#102749) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent az a szep, hogy most az uj seasonban vannak megint csapatok, utobbi hetekben en is csomo emberrel toltam akiket mar joideje nem lattam (viszont classicban anno annal inkabb).

mondjuk ennek az is lett a hozadeka hogy probalkozok support monkkal mert abbol jellemzoen hiany van. ill majd a hetvegen, begyulladt a szemem szoval most 12 oras alvasi fazisokkal probalom meguszni, hogy beteget kelljen jelentenem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102772) kökény válasza Gorneck (#102768) üzenetére


kökény
aktív tag

Régen toltam már csapatban, így lehet banális a kérdés , de zászlóval mit jelez a barbi?az irányt, vagy...? :R

[ Szerkesztve ]

(#102773) sith7 válasza kökény (#102772) üzenetére


sith7
nagyúr

ide gyertek b+ :D :DDD

(#102774) kökény válasza sith7 (#102773) üzenetére


kökény
aktív tag

:D én hülye beleírtam a monkot is, mikor itt znecro van, nem baj legalább pitti tud ezen is nevetni, meg én is, addig jó :)

(#102775) Rick3D válasza Alg (#102759) üzenetére


Rick3D
senior tag

Van egy mennyiség amit kigondolok pl : 500 bounty mati kell 100 pörgetéshez (ha jól emlékszem) +5k forgotten soul. Nekiállok és kifarmolom nem egybe hanem összekombinálom valamivel mert amúgy dögunalom :DDD Pont úgy fog kijönni a lépés hogy a köveim 100on lesznek és majd egy alkalommal feltuningolom a gearomat,szortírozom a cuccaimat és ha szükség 100 pörgetésből már csak jön egy anci vagy netalántán panci. Már jóval előbbre elterveztem mi hogyan fog történni és aszerint halad minden, best of :DD

1db Xlll ládával számolva 16 /ea mati esik - 32 run fog kelleni hogy meglegyen az 500 mati +/-16

Szóval nem , ez csak az én agymenésem.

(#102753) Beretvás Ám legyen úgy ! :C

[ Szerkesztve ]

(#102776) Bird válasza sith7 (#102773) üzenetére


Bird
addikt

Ilyen kendőzetlen őszinteséggel jelzi? :D :D Szeretjük a határozott barbikat.... ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102777) sith7 válasza Bird (#102776) üzenetére


sith7
nagyúr

persze ... mert tele a liberója, hogy itt egy elit pack, és neki 0 dps -e van, ... valaki csapja már le :DD

(#102778) Gorneck válasza kökény (#102772) üzenetére


Gorneck
titán

Kb jahh...ide köll jönni.

Én jellemzően ezért szeretem a zászlót:
- TS hiányt pótol...
- Tudod merre kell menni...
- Tudja mindenki, hogy hova érdemes állni, hogy kellő tömeg legyen.

Persze ez tapasztaltabb játékosnál mást is jelenthet...de Ők majd kiegészítenek.

Gorneck#1239

(#102779) MegalodonS válasza kökény (#102758) üzenetére


MegalodonS
őstag

Itt a Troupster's Pickup Radius Whirlwind Ratrunner Barb

Itt pedig a 1.2 zNekro Ratrunner kevesbe tankos,mint a 1.1,de nagyon mobil :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#102780) DoxaM


DoxaM
aktív tag

110 felé félúton :U :D :D [GR109]

(#102781) sith7 válasza DoxaM (#102780) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y Grat ! :C

(#102782) solyomb válasza MegalodonS (#102779) üzenetére


solyomb
tag

Ha csak 2 pestilence kell ebbe a felállásba, akkor azért ebben még van variancia:)
Kesztyüt lehet cserélni - vagy az absorb pajzsos-ra vagy akár frostburn-re(más kesztyükből amgy is lehet sokkal jobbakat szerezni, ami ad még kicsit a tankosságra, a shrine kesztyü mehet kockába, és akkor Aquila pedig felvételre:)

(#102783) kökény válasza Gorneck (#102778) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszönöm, összepattintok majd egyet szerintem.
MegalodonS:köszi neked is! :R

[ Szerkesztve ]

(#102784) Thrawn válasza Gorneck (#102768) üzenetére


Thrawn
félisten

Így mentem tegnap. Hol a hiba: [link]? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#102785) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hála az új legeknek, immár egyedül is be tudom fejezni a szezont - kivéve a 4 perces riftet, abban sajnos segítségre szorultam, pedig korábban ment UE DH-val (Lehet, hogy lustulok. :DDD ).

Wizard szakiktól hadd kérdezzem már meg, hogy az Ashnagarr's Blood Bracer ér is valamit, valóban hatékonyabban véd a pajzs, ha felveszem, vagy nem sok vizet zavar?

Azért kérdem, mert elég papírnak érzem a Firebird-Meteor buildet eddig, sebzés az van dögivel, viszont elég papír a kari, kellene egy kis védelem valahogy.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102786) Bird válasza Thrawn (#102784) üzenetére


Bird
addikt

Band of might maradt a kockában (rorg helyett)....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102787) Thrawn válasza Bird (#102786) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha csak ennyi lenne... :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#102788) Bird válasza Thrawn (#102787) üzenetére


Bird
addikt

Úgy szar setup ahogy van rathma speedre....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102789) Thrawn válasza Bird (#102788) üzenetére


Thrawn
félisten

Elárulom, Wastes helyett Raekor van/volt rajtam :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#102790) Bird válasza Thrawn (#102789) üzenetére


Bird
addikt

A fegyók sem jók, a Bul- Khatos kell....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102791) aerosmith válasza kökény (#102772) üzenetére


aerosmith
őstag

Jelezheti az arany chesteket is vagy más zsíros lootot, mint pl goblin.

(#102792) Thrawn válasza aerosmith (#102791) üzenetére


Thrawn
félisten

GR-ben ezek nincsenek ;)

Papa: kuka az egész ahogy van, de azért valahogy még így is ment a 105 :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#102793) Bird válasza Thrawn (#102792) üzenetére


Bird
addikt

:D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102794) aerosmith válasza Thrawn (#102792) üzenetére


aerosmith
őstag

JA bocs afelett valahogy elsiklottam. :(
Akkor viszont azt mutatja hogy hova kell tolni a DPSt.

(#102795) Gorneck válasza Thrawn (#102784) üzenetére


Gorneck
titán

Noob... :D

Gorneck#1239

(#102796) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Valaki találkozott már ilyen hibával? Vagy kijött volna egy patch, amit nem érzékel a Blizzard App? :F

MOD: Ok, harmadszorra elindult, de akkor is furcsa volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102797) Bird válasza Vistaboy (#102796) üzenetére


Bird
addikt

Valószínűleg fut a botnet.....

;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102798) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Itt a reggeli friss,Rhykker rikkancs,napi frisse ;]

UPDATE: Diablo 3 2.6.1 Best Builds (All Classes) - Season 12 Tier List

(#102799) Bird válasza MegalodonS (#102798) üzenetére


Bird
addikt

Köszönjük elvtárs, egy hálás közösség nevében. :D

Ugye nem vagy megmondó ember? :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102800) need


need
addikt

Sziasztok...

mielőtt még valaki elkezdené mondani hogy uncsi már a nyávogás..

Váltani akartam 2 bild között amit meg is tettem ennek következtében 2 legendás kövem úgy ahogy volt eltűnt!
hiába váltogattam ide oda a bildeket csak nem lett meg! még mielőtt valaki hülyének nézne mert itt azért szokás nem augmentáltam nem egy másik foglaltban van nem a másik ládába van konkrétan sehol!
Ami felbosszantott hogy kíváncsiságból mentem egy GR-T és vissza adta az egyiket amit már felhúztam
most nulla értéken van! gondolom ha mennénk még egy GR-t akkor vissza adná a másikat is gondolom nulla értéken szerintetek írjak a supportnak..?!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.