Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103851) aerosmith válasza Vörösmacska (#103847) üzenetére


aerosmith
őstag

Szerintem ne tedd. Fájni fog.

(#103852) reelc válasza Vörösmacska (#103847) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Nem tudom mivel fordítod, de nincs értelme értelmezhetetlenül fordított mondatokat értelmezni.
Csak játssz, nem kell lefordítani ezeket a dolgokat.
Inkább nézegesd ezt az oldalt, a Diablo 3 menüben levannak fordítva a karik skilljei. Szerintem ennek több értelme van, mint mondjuk 150+ tárgyat lefordítani. Amit ha nem hozzáértő fordít katyvasz lesz a vége.
Nem bántásból írtam.
Amúgy pont most találtam neked ezt, sokat segíthet megérteni az itemeket!
Verzió: 2.1.2 +Season 1 - Vagyis nagyon régi, sokminden változott, de ha mindenféleképpen magyarul akarod látni ez segítség.

[ Szerkesztve ]

(#103853) Edge válasza aerosmith (#103851) üzenetére


Edge
veterán

Nekünk biztos :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103854) shotika válasza SQX_Barto (#103850) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem a kockába jó ötlet lenne egy olyan receptet is belerakni, hogy adott tárgy extra tulajdonságát ki lehessen cserélni egy másikéra - kivéve a setek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#103855) SQX_Barto válasza shotika (#103854) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez biztos nem fog megvalosulni meg nem is igazan latom ertelmet.

Kerdes: Tudok szerezni Level 60-as Inna gatyat, ha van egy 60as monkom, amivel koltom a Blood shardot?
(azon meg volt elvileg 9% AS, vagy az csak Vanillaban volt?)

Most nem irja a gatyanal

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103856) Vörösmacska válasza aerosmith (#103851) üzenetére


Vörösmacska
újonc

A Thorns sebzésem akkor is kihat a támadóra, ha nem ütök vissza? Tehát a példáddal élve 10000*250 fizikai sebzésben részesül anélkül, hogy megütném ha ő megpróbál vagy megütött. Az nem sok egy kicsit?

Enemies slain while Feared die in a bloody explosion for 800% weapon damage and cause other nearby enemies to flee in Fear

Csak ha előtte megfélemlítettem őket? S akkor az én fegyverem 800% -ának sebzésében részesülnek akik a környezetében kapnak a robbanásból és akik túlélik még megfélemlitve menekülnek?

Egy tárgyat ha beolvastatom a Kanai kock kinyerve a narancs szinü tulajdonságot, azt még egyszer hogyan is tehetném be hisz utána elnyeli az adott eszközt. Ha jól vettem ki a táblázatban viszont megjelenik az adott eszköz skinje, amit ha kiválasztok akkor az aktiv. 3 kategóriából 1-et, 1-et, 1-et.

A kérdésem arra vonatkozott, hogy most hozhatok e olyan döntést amit később megbánok? Mondjuk mert később dob egy ugyanolyan skinü, de jobb tulajdonságú (narancs szövegü részes) cuccost.
S mivel már előtte beolvastattam egy ugyanolyan skinü cuccot, akkor már nem fogja hagyni, hogy felül írjam egy másikkal?
Köszi!

(#103857) Vörösmacska válasza reelc (#103852) üzenetére


Vörösmacska
újonc

Igen, köszi valóban nem ártott volna ezzel kezdeni, tehát akkor a Legedairi cuccok sárga részeit hivják affixnek, amik mint a nevében is benne van fixek tehát, tehát ezek nem véletlenszerüen kapja a cucc, az érték meg mind1 hisz a Kanais úgyis maximumra tolva nyeri ki belőle. Gondolom, ha nem csak sebzés hanem idő is megvan adva, akkor azt is max érékre tolja.

(#103858) Vörösmacska válasza Edge (#103853) üzenetére


Vörösmacska
újonc

Azt az érzés ismerem, habár az nem fáj sőtt. A felsőbbrendüségi, stb... kellemes, élvezetes, érzést szokott létrehozni. :))

(#103859) Edge válasza SQX_Barto (#103855) üzenetére


Edge
veterán

Csak vanillaban volt, tradelni még tudsz, nekem is van egy vhol eltéve, csak úgy.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103860) SQX_Barto válasza Edge (#103859) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi, valahogy sejtettem :)
Tradelni tudok es mit adok erte? :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103861) Edge válasza SQX_Barto (#103860) üzenetére


Edge
veterán

sztem fórum goldot d2jspn. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103862) kökény


kökény
aktív tag

Nagyon nagy a pangás NS-ben, 3 karival is benne vagyok a legjobb ezerbe, WD-vel elég hozzá a GR95, eszem megáll :(
Jön a nyár, még kevesebben leszünk...

(#103863) SQX_Barto válasza kökény (#103862) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En majdnem minden karival 2-3-4p bent vagyok
Sokszor lasszoval kell vadaszni az embereket...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103864) kökény válasza SQX_Barto (#103863) üzenetére


kökény
aktív tag

Elhiszem, hiszen te sokkal többet játszol, mint én, parád is sztem közel duplája az enyémnek ;)
Publikban riftezni hvégén 60 ember van bent összesen. Kifújt?Itt a vég kezdete? :)

(#103865) SQX_Barto válasza kökény (#103864) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Picivel tobb is, mint a duplaja :)
Sajnos a szezon teljesen megosztotta a kozosseget, ott meg 10szer annyian vannak valoszinuleg, csak semmi kedvem szezonozni.
Neha mar en is ugy vagyok vele, hogy abba kene hagyni a fenebe.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103866) LélekVándor válasza kökény (#103849) üzenetére


LélekVándor
tag

Április 1-i tréfának itt egy, ami klán cseten esett meg:
Srác írja, hogy kész a supp Barbija, meg van a 22 yard, meg minden cucc hozzá, csak nem érti, hogy miért van az, hogy nem tudja gyűjteni a globe okat, mert ha a közelükbe megy egyszerűen eltűnnek.....

(#103867) kökény válasza LélekVándor (#103866) üzenetére


kökény
aktív tag

:)) ez jó!

(#103868) la_cc válasza LélekVándor (#103866) üzenetére


la_cc
addikt

22 yard? :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103869) SQX_Barto válasza la_cc (#103868) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Minden leheseges itemen 2 es az amuletten 6

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103870) la_cc válasza SQX_Barto (#103869) üzenetére


la_cc
addikt

Gondolom az ignore pian-hez? Nem volt még sose barbárom. :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103871) kökény válasza la_cc (#103870) üzenetére


kökény
aktív tag

Gold and health pickup raidus 22 yards.

(#103872) SQX_Barto válasza la_cc (#103870) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Rathma speed -ben a support necro gyartja a Health globe-okat, a support barbar meg osszeszedi. a dd (damage dealer) nercro pedig elhasznalja:D

Minel magasabb a barbar pickup radiusa annal gyorsabban, hatekonyabban tudja osszeszedni a globe-okat :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103873) kökény válasza SQX_Barto (#103872) üzenetére


kökény
aktív tag

Egyet mondj már meg lécci, amikor a supp barb összegyűjti a globe-okat, mikor és hol adja át a dd nekrónak? :D :DD
Nkem Tristam hátsó kapuja rémlik...

(#103874) SQX_Barto válasza kökény (#103873) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen, ott eleg gyanus ugyletek zajlanak ... ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103875) reelc válasza SQX_Barto (#103874) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy mondani szokták van ott minden, mint a kínai piacon.
Kezdő kultista készlettől lópáncél DLC-n át akár "Lélekkő egy százasért"-ig. :)
Kb. így mehet a biznisz. :D

[ Szerkesztve ]

(#103876) gdevil válasza rumkola (#102494) üzenetére


gdevil
aktív tag

Tényleg jó a Madstone, haladósabb vele a game.
Viszont nálam az a bibi, hogy ha berakom, akkor ki kell venni a helyette a cube-ból a spirit guard bracert, és így rengeteg toughnesst veszítek...
Így is 80-as gr felett már halogat az Uliana monk, hátha még a SG-ot is kiveszem, akkor megaztán.....
Még a Cyclone strike-ot is lecseréltem egy Mantra of Salvation/Agility-re, hogy kevesebb sebzést kapjon a kis monk.
De ha van egy jó ötleted, akkor szívesen veszem, mert szivesen visszatenném a Madstone-t..... :R

Még egy. Generátorozni meg a Madstone mellett is kell, mert elfogy a spirit.

(#103877) faragojof


faragojof
senior tag

Ez valami új kihívás? :F
Megölöm a rift őrzőjét. Odamegyek Urshihoz kavicsot fejleszteni. Erre ott terem egy manó, lever, meghalok! :W :W
Megtámadni nem lehet, elmenekülni előle nem lehet.

Vagy tudtomon kívül akkora király lettem, hogy a Blizz külön ellenfelet fejlesztett ellenem... ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103878) errorcode06 válasza faragojof (#103877) üzenetére


errorcode06
őstag

Előfordulhat hogy a boss megölése után maradnak addok, de azokat elvileg meg lehet ölni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#103879) czpitti válasza errorcode06 (#103878) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem kell megolni.tp vissza a városba majd vissza le és eétunnek.Vagy átmenni elozo-kovetkezo pályára szintén eltunnek.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103880) faragojof válasza errorcode06 (#103878) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem lehet célnak jelölni, nem fogja a kurzor. :DDD

czpitti: Harmadik megoldást választottam. Elcsaltam jó messzire Urshitól, egytrappban vissza, villámgyors kőfejlesztés, majd örül önnön ravaszságának! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103881) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Azt hiszem egy ideig nem kell pusholnom necroval :)

A vicces, hogy elcsesztem egy powert. Felvettem es amikor ellottem a skillt, meg is haltam azonnal...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103882) la_cc válasza SQX_Barto (#103881) üzenetére


la_cc
addikt

3400+ paragon... :Y Hogy tudsz ennyit játszani ezzel? Dögunalom az egész 1-2 hét után.

Szép munka amúgy. :C Gz.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103883) errorcode06 válasza la_cc (#103882) üzenetére


errorcode06
őstag

Ne felejtsd el hogy ez non-season.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#103884) reelc válasza errorcode06 (#103883) üzenetére


reelc
veterán

Továbbá azt sem, hogy sok éve partyzik.

(#103882) la_cc: Amúgy igen. Egy idő után unalmas lehet bármilyen játék, ha az ember intenzíven játszik vele. Ha már 1-2 hét után unod, váltani kell a többi kb.2,5 hónapra, amíg befejeződik a szezon/éra.

[ Szerkesztve ]

(#103885) SQX_Barto válasza la_cc (#103882) üzenetére


SQX_Barto
addikt

2013-ban vettem meg, azóta 5000 órát tettem kb bele. Volt egy fél év szünet is benne. Elég későn kezdtem el parti GRezni, ha hamarabb kezdem bőven lehetnék 4000+-os is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103886) la_cc


la_cc
addikt

Jaaaj, én azt hittem s13-ba tett bele ennyit... :W :DDD :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103887) errorcode06 válasza la_cc (#103886) üzenetére


errorcode06
őstag

Van olyan aki beletesz ennyit :D

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#103888) reelc


reelc
veterán

Eszembe jutott, hogy volt a Pax East, gondoltam megnézem volt-e szó a Diabloról?
Decard Cain hős lesz a HotS-ban.

Megláttam miközben hírt kerestem, hogy márc. 26-án évfordulója volt a RoSnak. Kommentelők között kisorsoltak 20 foltot vagy mit.

A legfrissebb, hogy a BlizzCon 2018 novemberben lesz, és jövőhónapban lehet rá jegyet venni.

Ebben a hónapban lesz fél éves a mostani patch.

[ Szerkesztve ]

(#103889) la_cc válasza reelc (#103888) üzenetére


la_cc
addikt

Legalább 2 éve halott a game, miből gondoltad, hogy most hirtelen elkezdenek foglalkozni vele? :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103890) reelc válasza la_cc (#103889) üzenetére


reelc
veterán

A jövő hónapban lesz 6 éves a játék.
A maroknyi még lelkesen játszó ember miatt reméltem, hogy lesz valami. Nem egy pettel vagy dupla goblinnal szánják meg a játékosokat, hanem olyannal, ami miatt a rég elpártoltak is visszatelepíthetik a játékot. Azt tapasztaltam, hogy ez a Nekroval sem sikerült.

Amúgy korábban a 2.5.0-nál bizakodtam a "Seasons on Console" miatt. Akkor már az újgenerációs konzolok is régóta kint voltak, kaptak végre szezont, lehetett volna végre tartalmat bővítgetni PC-re + a 2 konzolra. De az azóta eltelt idő azt mutatja, hogy csak annyi volt a szerepe, hogy előkészítette a Nekrot. A Blizz jó szokásához híven semmit sem tudunk. Eladtak-e annyit belőle, ami új távlatokat nyit meg, mekkora a játékosbázis, stb.
Tavaly volt a sok álláshirdetés. Mire bármit is letesznek az asztalra (ami komolyabb egy DLC-nél), az valószínűleg leghamarabb 2020 körül lehet. Valószínűleg lesz egy erős réteg addigra, aki nem fog mégegyszer bedőlni a Blizznek, emlékezni fog, hogy hanyagolta el a D3-at. Persze ott lesz a nagy másik tábor is, aki megveszi "mert Blizzard, mert Diablo" alapon. Szóval sikeres lesz bármit is csinálnak, de nem biztos, hogy jó is lesz.

Persze tudom jól milyen irányba kanyarodott el a cég (és a játékipar) az elmúlt években. Azt is tudom, hogy a Nekrot leszámítva a RoS volt az utolsó ami a Diabloból pénzt hozott nekik. De ők alakították így a dolgokat.
Persze mindennek van haszna is: akinek már nem okoz örömöt a Diablo 3, és ezért képes lerakni (akárhány év/játékóra után), az felfedezhet egyéb játékokat is. Ismerek ilyen embereket. Nekem volt más a Diablo előtt-közben-után is. :) Sosem ragaszkodtam a Blizzhez. De vannak, akik igen. Van választási lehetőségük.

Én már tök jól elvagyok mással, de még egy kicsit érdekel mi lesz? Csak beleöltem rengeteg órát, és nem a kezdetektől. Érdekel a Blizz következő Diablo dobása. Aztán majd kiderül, hogy érdemes lesz-e a pénzemre?

[ Szerkesztve ]

(#103891) Edge válasza reelc (#103890) üzenetére


Edge
veterán

Nintendo switchre fogják bejelenteni a dio3 portot, sokan ezt látják esélyesnek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103892) PunkZoli válasza reelc (#103890) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

A legjobb event szerintem a dupla material volt eddig. Jó lenne bontizni :D

(#103893) reelc válasza Edge (#103891) üzenetére


reelc
veterán

Direkt nem írtam.
Egyrészt mert csak a bejelentés várható (ha minden igaz), ami nem egyenlő a megjelenéssel. Másrészt semmit sem ér vele aki nem Switches.

(#103892) PunkZoli: az lehet, de abban sem lenne semmi eredeti.
Mindegy. Végülis csak 6-ik. Nem 5-ik, vagy 10-ik. :)

[ Szerkesztve ]

(#103894) Edge válasza reelc (#103893) üzenetére


Edge
veterán

ha bejelentik veszek egy switchet :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103895) _drk válasza reelc (#103890) üzenetére


_drk
őstag

Én most pár év után tértem vissza.
Ami legjobban meglepett, hogy kb 10-15 óra game után endgame-ben vagyunk.
Vagyis meg van majdnem minden item, legyen az set vagy akármi.

Amire viszont fájóan tekintettem hogy kb ennyi is az egész mert az hogy mikor ad le ancient cuccot ami pont kellene is, vagy egy jó gyűrűt annak nagyon kicsi az esélye. De még ha jót is dob le, akkor se mindig 100%-os, mert lehetne még jobb.
Viszont erre a lehetetlen esélyre farmolni több 10 órát teljesen értelmetlennek találom.

Most a DH-val ott tartok jelenlegi szezonban hogy csak kéne a 2 gyűrű:a Focus meg Restrain. Nagy nehezen le is dobta őket, de még mindig szar statokkal. Még ami jó lenne egy ancient fegyver a tegezzel, de egy primal se lenne mondjuk rossz :D .

Tehát ez már most tényleg arra van már kihegyezve hogy mindenki kipróbálhatja az adott Buildeket, amit az elmúlt 5 évben esetleg nem sikerült.
Mondjuk nekem pont jó volt mert rengeteget Dh-ztam, még sima sárga cuccokkal, akkor még csak álom volt egy Multishotbuild, amit most 3 év pofon egyszerű összehozni.
Csak gr80 fölé nem tudok vele menni, mert ahhoz már tényleg kéne 1-2 baszó cucc. Viszont 20 óra alatt eléggé meg is untam megint.

(#103896) reelc válasza Edge (#103894) üzenetére


reelc
veterán

"Másrészt semmit sem ér vele aki nem Switches."
De hajrá. :)
Van amúgy munkatársamnak ismerőse, aki már 2x megvette és újrakezdte az egészet (PS3-PS4).

(#103895) _drk: Igen. Én azt érzem, hogy ha nem LB-re hajt az ember, nincs benne kihívás. Ha egyedül is vagy hamar full szetben + a megfelelő cuccokkal rohangálsz, utána már csak minőségi csere és XP farm van. Ami így egy végtelen folyamat, nem lesz olyan érzésed, hogy kész. Mégha mindenben Primalod lenne, a Paragon akkor is megy fentebb.
Sokaknak bejön, játszanak. Sokaknak nem, azok már nem. :)

(#103897) Cirmos


Cirmos
csendes tag

Sziasztok. Nemrég kezdtem a D3-at, 65-ös szinten járok és xbox-on.
Az lenne a kérdésem hogy a Challenge Rift Rewardnal a keystonet hol tudom megszerezni?

(#103898) 42861 válasza Cirmos (#103897) üzenetére


42861
senior tag

Nephalem Rift Guardian dobja, normal nehézségi szinttől felfelé.

(#103899) Elemental


Elemental
addikt

Laghalál...

(#103900) Edge válasza Elemental (#103899) üzenetére


Edge
veterán

Na ne...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.