Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102551) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ha valakinek krashelne a játék instant belépés után, szerintem az új discord kliens okozza.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#102552) Gorneck válasza czpitti (#102543) üzenetére


Gorneck
titán

Mennyi riftből jött ez ki?

Gorneck#1239

(#102553) J0shu4M1ll3r válasza Gyick (#102544) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ha eddig megcsináltad az össze +tabot, akkor elérted a maximumot, így nem ad.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#102554) Ry0K3N válasza J0shu4M1ll3r (#102553) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mennyi most a szezonokból összeszedhető maximális + tab?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#102555) J0shu4M1ll3r válasza Ry0K3N (#102554) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Összesen 12 tab van:
- 2 db a Necro pack
- 5 volt az elejétől
- +1 vehető volt 500k goldért (seasonos +tab bevezetése előtt, amikor éles lett a patch.)
- akkor 4 ami seasonos

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#102556) Gyick válasza J0shu4M1ll3r (#102553) üzenetére


Gyick
őstag

Az fas*za.Pont ezért csináltam a seasont.Nekem nem elég ez a 12.

(#102557) Ry0K3N válasza J0shu4M1ll3r (#102555) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Köszi, akkor feleslegesen csinálom a szezont de már csak a 2. conqest van vissza úgyhogy már tökmindegy. Egyszerűen 10 tabbal nem férek el. Kéne még vagy 5 minimum.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#102558) Joezyka válasza Ry0K3N (#102557) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem most van 11. :C (szezonban), pedig 1,5 éve nem játszok, akkor most hogy van ez? örüljek?

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#102559) reelc válasza Gyick (#102556) üzenetére


reelc
veterán

Pedig minden alkalommal leírja a Blizz, ez a helyzet:

"If you’ve been playing the past few Seasons diligently and reached Conqueror in the Season Journey each time, you’ve accrued a few extra stash tabs. Players who have not yet earned a total of four stash tabs via the Season Journey can still unlock an additional one by completing the following tasks at the Conqueror tier"

Ennek ellenére sokan megőrültek már előző szezonban is, hiába mondtam kollegának, arra figyeljen amit én mondok, ne a klánvezérére. Aki valamiért a fejébe vette, hogy ezúttal van további Stash Tab azoknak is, akiknek megvan már. "Úgy hallotta." Kollegának hiába linkeltem ezt, napokig szezonozott, hátha mégis van tárhely.
Utána persze megszívta mindegyikük, és mentek vissza NSbe.

Nekem bőven elég a hely. :) Már régen megtanultam szelektálni.

[ Szerkesztve ]

(#102560) reelc válasza Ry0K3N (#102557) üzenetére


reelc
veterán

Ha megveszed a Nekro-t, lesz +2 tabod, és +2 karihelyed. Az úgy nem is rossz, raktárkarikat lehet csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#102561) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Alakul

(#102562) grimm2015 válasza Reinhardt (#102561) üzenetére


grimm2015
senior tag

Ebből látszik, hogy én nem tudom miként kell ezzel a builddal játszani :D
Nekem kevesebbet sebzett mint a multishot :D
grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#102563) Rick3D


Rick3D
senior tag

Akik 100 körüli illetve efölött pusholnak partyban , van igény boss killer necrora ? Nem túl sok időm van játszani de azért haladok , elég messze vagyok ettől még csak érdeklődöm. Ez volna netalántán a supp necro amiről hallhattam ?
Ilyen szintű pushoknál egyáltalán van ennek a classnak helye ?

[ Szerkesztve ]

(#102564) Roland861010


Roland861010
addikt

Amikor minden esik csak az nem ami kellene ! :D :W

(#102565) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az eheti crusaderes rift tenyleg arrol szol, hogy az ember mennyire mazochista, vagy ez a build egyebkent tud mukodni is azon kivul, hogy az RGt vagy az ember 1hiteli, vagy kb meg se tudja karcolni?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102566) SQX_Barto válasza Rick3D (#102563) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kevered picit a dolgokat :)
Support necro - 100 - 106 Rathma speed
Boss killer 120+ meta (Pestilence sokáig elég, felette kell a Rathma boss killer)
Linkelj egy profilt

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102567) Rick3D válasza SQX_Barto (#102566) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi az útbaigazítást , így most már világos. Jelenleg kukázott buildem van. Alakulgat igazából ez egy T13 rift speed build jóféle de a stílus nem annyira bejövős. Gr65 -öt farmolászom vele ... közbe jön paragon oszt hátha esnek azok a cuccok is amik kellenek :DD Elég jól megy olyan p400 óta farmolom és 4-7 lvl jött be egy runból. Még exp pooloznom sem kellett olyan pofátlanul gyors... jah még annyi hogy 2.3-4 körül játszottam legutóbb +lustaság és időhiány miatt nem vagyok képbe mi az ami feljebb pörög.
(Mielött megjegyeznéd tudok róla hogy gusztustalan a build de működik aztán ahogy esik item majd alakul... P800 ig még van idő ;] )

Épp kifogytam a kövekből megyek sima riftet farmolászni.

[ Szerkesztve ]

(#102568) Reinhardt válasza grimm2015 (#102562) üzenetére


Reinhardt
őstag

Köszi.
Ez lényegesen több sebzést tol ki mint a multi, de irányítani kell. Nem kell megállni trasht öni, csak az eliteket/bossokat.

(#102569) Edge válasza proci985 (#102565) üzenetére


Edge
veterán

4player publicba nyomd le úgy menni fog. soloban szopi

béla: gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102570) Beretvás


Beretvás
addikt

Megéri megvenni a Necrot? eddig DH meg Crus volt a kedvencem de kellne valami uj is, és hát tetszik a Necro is de nem tudom mennyire bonyolult játszani. :F

(#102571) Rick3D


Rick3D
senior tag

Necrohoz kérnék szakmai segítséget :(

Szóval ezt a buildet vetten alapul -> ezt sikerült kihoznom belőle. Valamiért hibásan mutatja pedig 45,83% CDR-em van amit még feltudok stackelni olyan 55-58% ig (teszteltem ...) erre fel még megnéztem ezt a videót meg is voltam elégedve mert mindent részletesen és érthetően elmagyarázott. Viszont a gyakorlatban ez közelről sem úgy működik amire számítottam a build és videó alapján. Gr 70 solot simán lenyomom vele és még duó is kínok kínján de összejött.

- Nem tudok mit kezdeni amíg CD-n van a Land of the dead skillem voltaképpen teljesen 0 ezalatt amit tenni tudok , survivorosdit játszom a mobok között , keresem az eliteket , kicsit összébb húzom őket , legtöbbször kidöglök. Szerintem egész jól sikerült összerakni magát a geart(ahhoz képest), minden megvan igaz nem anci és panci de a statok korrektek.
- Gondoltam ilyenre hogy a CD-t lecsökkentsem zodiac / in-geom ... de ha bármelyiket felrakom akár cubeba
jelentős gear addont vesztenék vele.

Nem csodát vártam , GR 70 problémamentesen döglődés nélkül kb ennyi ... magasabbhoz kövezés anci/panci és para lvl kell ezekkel tisztában vagyok.

A kérdéseim a következők : Hol van a hiba ? Ba**sz vagyok ? Esetleg a gearben néztem el valamit ? Ki mennyi CDR-el tolja ? Nyugodtan írja meg aki ért hozzá és játszott/ik vele hogy ha én vagyok a ba**asz.
Ennyit tud ez a class ?

:R

[ Szerkesztve ]

(#102572) Beretvás


Beretvás
addikt

adott végre pancit erre mit ad? :W :W

(#102573) D1Rect


D1Rect
félisten

A Bane of the Trapped gem +dmg működik chill lassítással?
Van bármi a játékban ami jobb wizardnak mint az unstable scepter + triumvirate?
Felstackelem a tal rashat + a triumvirate 3x és az elite packból csak az orbot veszem észre 50-es riftnél.
(úgy, hogy kb. 1-2 hete játszogatok minimálisakat)
A meghalást azt firebird settel meg unstable anomalyval kezelem, jobb ötletem még nem volt rá.

Nézegettem buildeket, de ilyen archonos meg hasonló hülyeségekkel kínlódnak, de szerintem nekem ez sokkal többet sebez, sz@r gearrel is.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#102574) kraken válasza Rick3D (#102571) üzenetére


kraken
tag

Szia..
Nagyon fontos hogy a geart a leaderboard alapján legyen összeállítva..Nincsennek a gemek,csak a bane of trapped..Kell a zeiss és az amelyik life regent ad,már nem jut eszembe..A legfontosabb a cd-r amin csak lehet..Nincs Corps lance sebzés ,azt hizsem a testpáncélon lehet és a pajzson..Szóval még egy kicsit nézz utána és minél precizebbebn rakod össze annál valószinübb a magasabb grift lehetősége..

(#102575) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Az elmult par napban mar masodik alkalommal tunik el gemem:

most egy lvl99-es powerful.
Ugy, hogy az armory meg mutatja:

Az emerald mar nem is erdekel...
Ahogy elnezem tele van vele a bug report forum, de szarnak ra.

(#102569) Edge: Koszi

[ Szerkesztve ]

(#102576) AtHoS válasza Reinhardt (#102575) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy látszik a goblinok beették magukat a campbe ;]

Én mondjuk azt sem értettem, hogy a gemeket miért dobálja ki a cuccokból szekrényes átöltözés esetében

read-only mode on the forum

(#102577) noblem1983 válasza Reinhardt (#102575) üzenetére


noblem1983
senior tag

Előző seasonban nekem is eltűnt egy emerald aztán csak lestem még kérdeztem is, hogy másnál volt-e ilyen de senki nem tapasztalt hasonlót

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#102578) SQX_Barto válasza kraken (#102574) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Shoulder, Chest Armor, Offhand. Ezeken lehet Corpse Lance damage. Molten gem kell, lehetőleg magas szintű.

Akinek tűnt el gemje: blizzard fórumon már sokan panaszkodtak rá, bugos az Armory.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102579) kecsawi válasza SQX_Barto (#102578) üzenetére


kecsawi
senior tag

Így inkább nem is használom, akkor remélem ez a bug nem érint. :K

(#102580) Rick3D válasza kraken (#102574) üzenetére


Rick3D
senior tag

Allright akkor a gearben lesz az esetleges probléma. Vettem utána nézek :)

(#102581) Peppo válasza Beretvás (#102572) üzenetére


Peppo
őstag

Ha jól emlékszem, volt valami elég erős gránátos Marauder build, amihez jó lenne egy ilyen Manticore. Azt nem tudom, ebben a seasonben mennyire jó, de ha már van egy ilyened, érdemes lehet kipróbálni. :)

Yangból nekem sem volt még képes jót adni. Anci ugyan, de a lyukasztót is sajnáltam bele. :)

(#102582) Peppo válasza Reinhardt (#102575) üzenetére


Peppo
őstag

Nekem akkor csinálta, mikor tele volt az a tab, ahova a gemeket tettem. Persze lehet, hogy semmi köze nem volt hozzá, letesztelni nem tudtam. Inkább mindig hagyok pár üres helyet.

(#102583) Reinhardt válasza Peppo (#102582) üzenetére


Reinhardt
őstag

Az inventorymban mindig csak az elso oszlop foglalt, a stashben meg 10 tab ures. Biztos hogy nem ez a problema. Meg amint latod a karkterrol tunt el.

(#102584) Beretvás válasza Peppo (#102581) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem dobom el hátha jolesz, csak hááááát nem ezt vártam, de utánna esett még 2 hasonloan haszontalan panci tegnap. :W

(#102585) reelc válasza Beretvás (#102584) üzenetére


reelc
veterán

Én valahogy nem tudnám haszontalannak nevezni egy életképes build jó statos Panci cuccát.

(#102586) KubanitoS válasza Beretvás (#102584) üzenetére


KubanitoS
veterán

Inkább örülönöd kellene, hogy egyáltalán esik panci. Nekem 2-3 hetente szokott 1-1 db előkerülni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102587) Beretvás válasza KubanitoS (#102586) üzenetére


Beretvás
addikt

örülük is meg nem is, a haszontalan panci nem sokmindenre jo.. most nem épp a mantira gondolok.. de gyürüt meg övet adott még de olyanokat hogy semmibe nem jo.

(#102588) Joezyka


Joezyka
senior tag

ha jól tudom van jópár magyar klán. Valamelyikbe van felvétel ? szezon kari. wizz. gr81-nél tartok szólóba (~10p alatt ment le) p600. Kerestem communitin, de az összes amit találtam 2-3 fősek :(
köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#102589) JSaN válasza Joezyka (#102588) üzenetére


JSaN
addikt

A klan keresoben, a nyelvet is at allitottad?
Allitsd at british englishre, ott mar fogsz talalni sok magyar klant 100+ fovel is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#102590) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre egy Primal Ancient kard, de sajna megint csak addig jó, míg ki nem esik az adott buildhez való fegyver. Ej, eshetne már végre Karlei's Point tőr panciban, az lenne a király. :) :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102591) Beretvás válasza Vistaboy (#102590) üzenetére


Beretvás
addikt

hiába panci ha nem illik bele az adott buildbe.

(#102592) Alg


Alg
veterán

/Rant ON

Hogy rohadna meg az a tetves RNG, hogy gyakorlatilag 70es szint óta az összes shardot meg DB gyűrűre költöm, de b@szik adni egy nyamvadt Juliant a nekrónak - 410 paralvl alatt egy sem esett, így meg szenvedős még T13 is :(((

/Rant OFF

Szerk: tudom, lvl1-en kellett volna kockázni egyet még...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102593) SQX_Barto válasza Alg (#102592) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez?
Csinálsz egy level 11-es karit és ráköltesz minden Bs-t gyűrűre (ha csak kockába kell)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102594) Alg válasza SQX_Barto (#102593) üzenetére


Alg
veterán

Az.
Seasonal kari :(

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102595) need válasza Alg (#102594) üzenetére


need
addikt

akkor mondjam azt hogy The Compass Rose P530 esett először.. e nélkül azért elég bajos a szett.. (Necro)
néha kezdek már hányni..de lehet hogy keresek még valakit aki ilyen szerencsés és 1üt hányunk.. :O :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102596) zsotesz81 válasza Alg (#102594) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Sárga gyűrűket próbáld upgrade-elni, hátha úgy megadja. Nekem mázlim volt, mert elég hamar megadta ezt a gyűrűt is meg a krisbyt is (igaz rossz statokkal, de legalább a kockába be tudtam rakni)

(#102597) SQX_Barto válasza Alg (#102594) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Es az mit valtoztat a lenyegen? :)
Seasonban is tudsz csinalni egy masik necrot.

#zsotesz81: ha szerencseje van hamar megadja, ha nem nem,van kb 20-25 gyuru, szoval lehet eltart egy darabig, ha szopatni akar a jatek... (39 gyuru van, de a mas klassz specifikusok kiesnek, akkor is 20-25rol beszelunk)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102598) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Én most felfedeztem magamnak ezt a sedó szettet :DDD

monnyátok meg mán nekem, hogy melyik a jobb? (igen a natúrban van likasztós upp meg annyira nincs matim állandóan, hogy a natúrt úgy is hagytam amikor megkreáltam, semmi roll)
Most esett az anci, de tartok tőle hiába anci, ha a sebzésszorzó kevesebb mivolta végett nem lesz upp :(

a kép:

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#102599) KubanitoS válasza _ocsisajt (#102598) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nos igen...

Olyat keress, amin nagy a sebzés is meg az impale szorzója is aztán semmi gond. ;] :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102600) proci985 válasza _ocsisajt (#102598) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a masodik a vit rerolljaval egy 2800as karlei ami mar eleg jo, szoval a dam bonusz hiaba gyenge, az alap damjan ezt behozza. a nonancid kb 2200as, szoval megiscsak negyedevel jobb az alap damja amire minden raepul.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.