Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103101) faragojof válasza persil (#103099) üzenetére


faragojof
senior tag

:))
Nem tudom, jártatok e már úgy: WD-vel összerántom az ellent "piranadoval", leteszem alájuk a "land of the death"et, beidézem közéjük a gargákat. Mikor minden készen van az ölésre, jön a körön kívül álló Templár, és maga köré rántja az ölni valót!! :W :DDD
Rift-ben a legklasszabb, ha van benne elit is.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103102) Edge válasza faragojof (#103101) üzenetére


Edge
veterán

Volt egy régebbi archonos firebird Wizz build ami arról szólt hogy össze kellett terelni a tömeget és aztán szétcsapni őket na ott is bajos volt hogyha a templar összerántotta máshova, de egyszerű a megoldás: másik amut kell neki adni, pl bounty cacheből azt amelyik charmolja az ellent és 35%al több sebzést kap be charm alatt.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#103103) faragojof válasza Edge (#103102) üzenetére


faragojof
senior tag

Ki van már cserélve. :K
De jó volt felemlegetni! Egy idő után már csak röhögni tudtam rajta, csak eleinte volt idegesítő.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103104) deadelon


deadelon
aktív tag

Sziasztok tudna valaki segíteni.Mostanában egy crusaderrel-játszom és egész egyszerűen nem dob Illusory Boots-t..Sajna így az akkham -condemn páros elég játszhatatlan nélküle! Kb 3 hónapja nem dobja ki mintha eltűnt volna a játékból.Melyik karakterrel van a legtöbb esély hogy kipottyan a földre?

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#103105) SQX_Barto válasza deadelon (#103104) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez egy bounty reward, tehat csakis bounty ladabol eshet. Act 2-bol (vagy Act 4-bol, de ott barmelyik Act-bol eshet random)
Es minden karakterrel, azzal kell kinyitnod, aminek kell, de a bountyzashoz hasznalhatsz masik karaktert (pl DH-val kifarmolod es crusaderrel kinyitod)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103106) Delávégá válasza deadelon (#103104) üzenetére


Delávégá
tag

Az csak bounty reward ládából jön.

(#103107) deadelon


deadelon
aktív tag

Nagyon köszönöm mind kettőtöknek!!

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#103108) kecsawi válasza deadelon (#103104) üzenetére


kecsawi
senior tag

Szerintem kockából próbáld sárga upgradekkel kihozni.
- úgy látom, nem jól gondoltam!-

[ Szerkesztve ]

(#103109) sandor906 válasza deadelon (#103104) üzenetére


sandor906
tag

Érdekes, a Wizardomnak kettesével szokta dobni a láda, szinte mindegy melyik act-on megyek, de a2 a hivatalos helye.

GhostDragon#24437

(#103110) kökény


kökény
aktív tag

Jó ez az Akhan Crusi GR-re is és T13 is, a "puffogós" wizz óta ez a másik, amivel szívesen speedezek, megy ez, mint kés a vajon, nem esik kétségbe, ha még nem "dolgozik" goldwrap öv állja a sarat, ló nélkül is gyors, szóval nekem most adja, élvezetes vele a játék.Egy bajom van pont a lóval, néha beakad a drágaság és csak vágtat egy helyben :D
Másik nyűgöm, de ez általános, hogy a hozzávaló kardot még nem dobta, egyet sikerült kockában kiforgatnom azóta semmi lootolás közben még nem volt hozzá szerencsém...érdekes.Jó játékot mindenkinek és ha nem találkoznánk, BUÉK!

(#103111) miko_


miko_
tag

Sziasztok
Kb 2 éve nem játszottam most összedobtam egy supbarbot bementem partyba egyből kivágtak.Valaki el tudná nekem magyarázni hogy működik most a 4es party. Mire kell figyelni a support barbbal?
Előre is köszönöm.

(#103112) Delávégá


Delávégá
tag

Seasonban is elérhető lesz ez a D1-es móka?

(#103113) reelc válasza miko_ (#103111) üzenetére


reelc
veterán

A helyedben keresnék egy hazai communityt vagy klánt, ahol menetközben szóban is eltudnák magyarázni a barbi dolgot.
Én nem értek hozzá, de az alapján amit írtál - nem játszottál 2 éve és egyből kidobtak - valószínűleg a Paragon szinted volt hozzájuk túl alacsony. Erre szintén a community vagy klán lehet a kulcs, ami nem random publik, nem vagdosnak ki a partyból azonnal.

(#103114) miko_ válasza reelc (#103113) üzenetére


miko_
tag

1500 paragonom van simán mentünk Gr110-en a bajuk a pylonokkal volt gondolom nem mindegy mikor nyomok rá
De ha valaki be tudna venni egy magyar ns klánba az irjon rám köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#103115) SQX_Barto válasza miko_ (#103114) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekronak nem mindegy, mikor veszed le a pylonokat (kiveve a shieldet azt azonnal kell)
Speed, Channelling, Power az foleg a necro CDR-jetol fugg, Conduithoz meg lehetoleg meg kell probalni osszeterelni minel tobb elitet, hogy mindet megolje vele a banda.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103116) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Mindenkinek Boldog Uj evet!

Szepen elbotoltak az ember 4000+ paragonig s12-ben, a pofam leszakad...
Mondjuk ha elkezdene bannonlni oket a blizzard szerintem Leaderboard elso 100-200 helye kompletten menne a levesbe (na nem mintha hianyozna a sok csalo g@#i)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103117) Cyberbeni válasza SQX_Barto (#103116) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Már az is sokat segítene, ha exponenciálisan nőne az XP 800 paragon után. Így aki 24/7 tolja, az mondjuk csak 200 szinttel lenne afölött, aki napi pár órát játszik. Elvégre még 1-2 éve azt mondták, hogy nem akarják, hogy mindenki folyamatosan játsszon, hanem ha elérted amit akartál a szezonban, akkor menjél HSezni vagy WOWozni.

(#103118) SQX_Barto válasza Cyberbeni (#103117) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hat, akik komolyan seasonoznak, azok vegigtoljak kb a 3 honapot es utana pihennek, majd kezdik elorol a kovetkezo seasonban.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103119) Cyberbeni válasza SQX_Barto (#103118) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Na igen, csak annyira arra hajtanak, hogy minden játszott percért kapj valami rewardot, hogy mostmár inkább a nem játszott órákért kapod a büntetést, hogy nem kaptál 100 paragont. Meg annak se lehet nagyon örülni, ha esik valami közel max statos ancient (vagy mostmár inkább primal ancient), mert az a +50 stat ami rajta van máséhoz képest lófingot nem ér a +2000 paragonhoz képest. Meg ugye így annak is sokkal kevésbé lehet örülni, ha jó GR-t fogsz ki, mert akinek 2000 több a paragonja, annak X szintel felette fele ennyire jó GR is simán megvan.

(#103120) hokuszla válasza Cyberbeni (#103119) üzenetére


hokuszla
senior tag

Egyszerű: fél évente le kell nullázni a paragont.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103121) czpitti válasza hokuszla (#103120) üzenetére


czpitti
senior tag

Jol van ez igy.Aki rendesen játszik igenis to moon a paragonjával.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103122) reelc válasza hokuszla (#103120) üzenetére


reelc
veterán

Talán 2 éve nyilatkozták, hogy nem áll szándékukban változtatni a Paragon rendszeren. Elégedettek vele.

(#103117) Cyberbeni: Peedig a mostani rendszer azt szolgálja, hogy ülj a Diablo előtt, ha eredményt akarsz másra nem lesz időd.

(#103119) Cyberbeni: Ebben van valami. De ugye a Paragon rendszer és a Primalok is azért jöttek létre, hogy jutalmazzák azokat akik olyan sokat játszanak a játékkal.
Van akinek ez bejön, van akinek nem. Akinek bejön, élvezze a játékot, akinek nem, annak szerencsére van már több színvonalas hasonló játék.

BÚÉK mindenkinek!

(#103123) faragojof válasza Cyberbeni (#103117) üzenetére


faragojof
senior tag

Miért kellene ezt így bekorlátozni?
Így mindenki tudja, hogy a játékban hol a helye.
Aki sokat játszik, mert megteheti, az legyen jóval magasabb szinten.
Aki meg ezt botozással-csalással éri el, arra meg csapjon le a banhammer kíméletlenül. :W

Igaz is reelc! :R

BUÉK mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#103124) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Srácok, az Anniversary eventre hol a jó életben van a portál? Old Ruins-ban kerestem, de ott egyáltalán nincs. :F

https://twitter.com/nkaaa

(#103125) SQX_Barto válasza nkAAA (#103124) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Tavaly volt hozza portal a mapon is, ha jol emlekszem, szerintem meg nem eles.

#103121 czpitti: aki rendesen jatszik, azzal semmi bajom, de ne mondd, hogy 2 honap alatt 4000+ paragon az "rendes" jatekkal elerheto.

Egyebkent a rebirth-os kariknal, ha a szezon idot nezi az ember az valos?
Mert a Leaderboard eleje napi 23 orakat jatszik ha a szezon jatekidot visszaszamolom...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103126) reelc válasza SQX_Barto (#103125) üzenetére


reelc
veterán

Reibrthös kari a nevet és a játékidőt tartja meg.
Vagyis az nem a szezon idő, hanem a kari összideje.
P650-en áll a szezonos karim, a játékideje meg kb. 600 óra. Az elmúlt pár szezonban ugyanezt a karit rebirthöltem.

(#103127) alakesh válasza nkAAA (#103124) üzenetére


alakesh
tag

még nem éles az event. A lapokat már lehet gyűjteni a temporal cultist-októl a bannerért, de a portál vszeg csak negyedikétől él majd (patch notes alapján)

(#103128) errorcode06


errorcode06
őstag

Uraim!

IK HOTA barbinak mekkora area damage kell? Vagy mennyi az ideális? Nem nagyon találok róla semmi konkrét infót...

Most 96% van, parával együtt.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#103129) Delávégá válasza alakesh (#103127) üzenetére


Delávégá
tag

Tavaly se elsejétől lehetett menni emlékeim szerint.

(#103130) SQX_Barto válasza errorcode06 (#103128) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Firebat WD-mnek 163% van,szoval gondolom, ami a csovon kifer :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103131) Cyberbeni válasza faragojof (#103123) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"Így mindenki tudja, hogy a játékban hol a helye." :Y :Y :Y

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ06ATvGQM8

(#103132) proci985 válasza SQX_Barto (#103125) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nezd, en masodkezbol tavasszal hallottam errol sztorit (illeto ismerose volt, de nem hinnem hazudott).

gyakorlatilag ugy nezett ki, hogy betolt egy botot szezonba, egy percet se jatszott, a bot meg ment annyit hogy meg ne legyen feltuno. aztan a szezon vegen csinalt lazan egy top300as helyet elsore, mert a gearje es a paragonja megvolt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103133) faragojof válasza Cyberbeni (#103131) üzenetére


faragojof
senior tag

Megtisztelő, hogy ismeretlenül kinézed belőlem a spanyol nyelvtudást. De az angollal is hadilábon állok. :DDD

És ha le tudnád vetkőzni az irigység okozta frusztrációd, akkor nem a játék alapok megváltoztatását javasolnád, hanem a csalók felderítésének, kiszűrésének és szankcionálásának hatékonyságát szorgalmaznád. Feltételezek én is. Ha a spanyolt ilyen jól vágod, az angolod is jó lehet. Javaslom, a Blizzard fórumait. Ha jók az ötleteid, a Blizz biztosan beépíti a fejlesztéseibe. :R

"Aki meg ezt botozással-csalással éri el, arra meg csapjon le a banhammer kíméletlenül. :W"
Mert ezt is írtam.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103134) KubanitoS válasza faragojof (#103133) üzenetére


KubanitoS
veterán

Meg kell nyomni a CC-t a videóban és lesz felirat hozzá...

Amúgy meg nem tudom honnan jön ez az óvodás szintű "irigység" ütőkártya, de itt marhára nem erről volt most szó. A játék alapjaival valóban elég nagy problémák vannak. Nyomni reggeltől estig, csak hogy nagyobb számok legyenek a karaktered képe alatt és csak hogy ez legyen a célja az egész játéknak elég vicces. Egy Diablo-féle hack and slash játéknak sokkal inkább a tárgyakra kellene koncentrálódnia, de az ugye teljesen véletlenszerű. Kb 1% esély van arra, hogy primal ancient essen, a fene se tudja mekkora esély van arra, hogy az a tárgy essen primalba, ami neked kell. Ja meg ha ez a csoda véletlenül bekövetkezik, akkor még az se biztos, hogy a megfelelő statok vannak a tárgyakon.

De amúgy ahogy írták is feljebb marhára mindegy, mert +2000 paragon sokkal inkább számít, mint egy teljesen perfekt tárgy és ez itt az alapvető probléma, mert a paragon határoz meg mindent a játékban.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103135) czpitti válasza KubanitoS (#103134) üzenetére


czpitti
senior tag

Ez igy nem igaz.Azért nyomni egész nap hogy magasabb legyen a paragon és magasabb gr-eket menjen az ember.Mert a ketto osszefugg tetszik vagy sem.Ugyanis a paragon az szintiszta dps és ugyanugy farmolni kell mint egy jo itemet azzal a nem elenyésző kulonbséggel hogy az csak jo stattal eshet :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103136) faragojof válasza KubanitoS (#103134) üzenetére


faragojof
senior tag

Rengeteg bosszantó, kínos, nevetséges hiba van a játékban. Ha a paragon szint határoz meg mindent (szerintem csak az IS), akkor el kell érni. Aki csalással éri el. azt szankcionálni kell.
De nehogy már az legyen büntetve, aki napi nyolc-tíz órában tolja, nem játszva semmi mással, csak ezzel.
Ha valaki meg csak két-három órában tud leülni vele játszani, akkor ne csodálkozzon, ha nem éri be a listavezetőket.

Az "irigység kártyát" "mindenki magából indul ki" alapon játszottam ki! :P :DDD Mert én irigy voltam a magas szinten haladókra. Legfőképpen magamban kerestem a hibát.
Aztán rájöttem, hogy különbségeket kell tenni a játékosok között. Ki milyen karakterrel, ki milyen stílusban játszik. Mit kell figyelni a statok változásánál. Csapatban, vagy szólóban játszik.
Egy éve vagyok a játékban, és én örömmel látom a fejlődésemet szezonról szezonra. De számomra ez legfőképpen csak játék.

Nem akartam senkit megbántani a hozzászólásommal. Csak elgondolkodtatni.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103137) _drk válasza KubanitoS (#103134) üzenetére


_drk
őstag

Nem a paragonnal vannak gondok, akiknek van ideje azok hagy csapassák, ő életük, ha csalnak meg az a blizzard gondja legyen, ne az enyém. 6-700 paragonnal én már elvagyok amibe beletettem 40-50 órát.
Mikor látom hogy valakinek 500 órája van, csak legyen már előrébb.

Inkább a tárgy dobással vannak bajok.
Vannak buildek amik ha 1 tárgyad nincs meg, vagy ha meg is van csak szar, mondjuk egy campass rose, hogy hiába ancient, nem azt adja amit kéne(ch,chd), és látod hogy nem működik.
Aztán megállsz gr80-nál mert az egész builded gyenge, át kéne forgatni mindent.

Most ott tartok hogy játszok 1-2 órát, vagy upgrade vagy reforge a végén, semmit nem ad, így megvettem a nekrót amit most nagyon élvezek! :D

Szezon végéről vannak információk, kb mikorra várható?

(#103138) hokuszla válasza _drk (#103137) üzenetére


hokuszla
senior tag

Ebben a játékban vannak
a noobok < a casualok < a prok < a nolifeok < a botok < meg apifti

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103139) faragojof válasza hokuszla (#103138) üzenetére


faragojof
senior tag

:DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103140) reelc válasza _drk (#103137) üzenetére


reelc
veterán

Nincs infó, de korábbi tapasztalatok alapján olyan 90 nap körül lesz. Lassan jönnie kell infóknak a következő patchet illetően, meg a PTR-nek, ha lesz.

(#103138) hokuszla: Meg persze vannak olyan noobok akiknek a botjai nolifeok, így casual időben (amit ténylegesen a gép előtt tölt) hoz pro lvl szintet és cucc szintet. :)

[ Szerkesztve ]

(#103141) Elemental


Elemental
addikt

Ez is olyan mint az átkos. Legyen mindenki egyenlő! Proletár diktatúra!

(#103142) Cyberbeni válasza _drk (#103137) üzenetére


Cyberbeni
addikt

10szer több ideje volt jó cuccokat találni meg jó GR-t nyitni, az nem elég? Az ilyen leaderboardokat általában arra szokták kitalálni, hogy az legyen elöl, aki jól tolja, nem az aki sokat. 40-50 óra alatt meg bőven meg kéne lennie a ritkább tárgyaknak is jó statokkal legalább non-ancient verzióban. Egyébként meg egyedül a CDR, ami KELL egy buildhez, chc/chd nélkül is sokat ad egy ilyen +5000% sebzést adó item/set.

(#103143) CzKaresz81


CzKaresz81
tag

Sziasztok!

BÚÉK mindenkinek!

Xboxon keresünk társakat Seasonban. Az sem gond ha nem teljesen érted a játékot mert segítünk.
Gamertag : CzKaresz81

Jelenleg 3 fős Gr-ben 107 a rekordunk.

Köszönöm, s elnézést az offért....

(#103144) Bird válasza proci985 (#103132) üzenetére


Bird
addikt

Tegnap kiszámoltuk, 23,3 órát játszott a 4k+ paragonnal rendelkező "játékos". Ez minden csak feltűnő. :D 23,3 játékóra/ nap azért nem semmi. Természetesen ez az első szezonja és még reklámozza is, hogy "just for fun". Blizz simán tehetne valamit, ha AKARNA. Gondolom majd szezon végén jön megint a ban kalapács.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103145) czpitti válasza Bird (#103144) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem biztos hogy botol.Az ilyen accocat 3-4 ember is viszi.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103146) Bird válasza czpitti (#103145) üzenetére


Bird
addikt

Igen, ez lenne a másik eshetőség.... Viszont ez is ellentétes az UELA-val, mert az accodat nem adhatod át másik félnek....

You may establish an Account only if: (i) you are a “natural person” and an adult in your country of residence (Corporations, Limited Liability Companies, partnerships and other legal or business entities may not establish an Account); and (ii) you are not an individual specifically prohibited by Blizzard from using the Platform.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103147) czpitti válasza Bird (#103146) üzenetére


czpitti
senior tag

Ez tény.Van pár ismim aki igy tolja ezért jon ki ez a rengeteg oraszám és mivel nem botolnak nem is bannolják oket.Ez az onzetlenség: van a pro játékos aki minden elismerést,sikert begyujt és vannak a háttéremberek akik ehhez hozzásegitik.Mondjuk én a háttérembereket tobbre tartom mert az igazi melot ok végzik.Beszedik a klán által kifarmolt kulcsokat-bounty ládákat,tolják orrvérzésig a speedeket amig oméltosága streamre nem lép.Senji nem mondja meg hogy másnak adtad oda vagy is-boxal nyomod ami viszont eula-ban is engedélyezve van.Ez egy kiskapu.Jol van ez igy mert amugy sose lennének ilyen kiemelkedő játékosok.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103148) Bird válasza czpitti (#103147) üzenetére


Bird
addikt

Értem ami mondasz, de akkor ezeket a "játékosokat" külön kellene a leaderboardokon is kezelni, mert így hamis- és bicskanyitogató az összkép....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103149) czpitti válasza Bird (#103148) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem lehet,nem tudod kulon kezelni mert nemtudod kik ezek.Az oraszám alapján nem lehet mert van olyan ismim is aki kajakra egyedul tol minden nap 18 orákat.Milyen alapon választanád külön?aki napi 22 orára jön ki az menne egy külön lb-re?Sosem lesz ilyen ezt mind tudjuk.Amugymeg ez a lehetőség ottvan mindenki elött csak élni kell-ene vele.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103150) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Napok óta próbálok az eventen részt venni.
"The Darkening of Tristram"

De sajnos nem adja be a mapon,hiába választom ki adventure módot,vagy csinálok új karaktereket.
Se mapon,se ha odamegyek nincs ott. :W

Avatar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.