Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103601) proci985 válasza SQX_Barto (#103594) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez szep kor volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103602) hokuszla


hokuszla
senior tag

Mi a titka a 2+ riftnek?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103603) reelc válasza hokuszla (#103602) üzenetére


reelc
veterán

Mi az a "2+ rift"?

(#103604) Franklin


Franklin
addikt

Na meglett a solo GR70, paragon 480, Shadow Impale DH, nagyon durva ez a build. Bár nem szimpi, hogy késes, egy DH-hoz az íj vagy crossbow illik, meg milyen röhejes már, hogy a tőr mellé berakott Quiver adja a bónuszokat :D de nagyon hatékony, azt el kell ismerni.

(#103605) Peppo válasza Franklin (#103604) üzenetére


Peppo
őstag

A DH félig a Diablo 2-es amazonból és az assasinból lett "összegyúrva". Utóbbi közelharcos karakter volt. Mondjuk a tegez tényleg kissé fura. De hát valahol csak tartani kell azt a sok kis tőrt, amit eldobál. Ha zsebre tenné, kellemetlen élménnyel járhatna, ha leül.

(#103606) hokuszla válasza reelc (#103603) üzenetére


hokuszla
senior tag

Amikor hárman, vagy akár négyen! vagyunk a public partiban. Nekem 3 napja nem adatott meg.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103607) hokuszla válasza hokuszla (#103606) üzenetére


hokuszla
senior tag

(#103608) Rizseslescó válasza reelc (#103584) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, anno volt egy email változtatásom, de még tudtam játszani a játékkal utána. A régi emailcímet pedig már nem fogadja el a bnet

(#103609) haller26 válasza Rizseslescó (#103608) üzenetére


haller26
tag

my name is Aequiranaa, Game Master and part-time investigator. I am sorry that I was not able to contact you in-game but I will do my best to help you even though we could not speak in person.

I had a look at your account but sadly there is no full version of the game on your account. If you had the full version this must be on another Blizzard account. If you have the BattleTag, the Email or even better, the CD Keys we should be able to find your account for you.
Valaki ezt lefordítaná, még mindig nem tudok belépni,ez volt a válsz.

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#103610) proci985 válasza haller26 (#103609) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Valszeg masik accounthoz kototted a diablodat.

Kuld el a:
- battle taged
- emailed
- cd kulcsod (leginkabb ez kell nekik)

es meg tudjak neked talalni

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103611) haller26 válasza proci985 (#103610) üzenetére


haller26
tag

Mármint a ROS CD kulcsát, vagy mind2t?

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#103612) proci985 válasza haller26 (#103611) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mindkettot

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103613) mikromanus válasza Franklin (#103604) üzenetére


mikromanus
veterán

Milyen az már, hogy egy lövész-mozgékony egység harc előtt és közben automata ágyúkat (sentryket) telepít. Totál agyf@sz az egész. A marauder set túlbuffolásánál fogyott el a DH nekem... meg a GR-eknél, amik beszűkítik a build lehetőségeket.

Mondjuk més kasztoknál is megvoltak az idióta "árukapcsolások" ahol rohadtul elvette az értelmét a különféle buildeknek az egész set. Rend barbi? Ugyanmá' az csak egy életképtelen al-ága a búgócsiga buildnek. (amúgy milyen már, hogy a barbi "fingja" sebzi a legtöbbet". Szalad-szalad, elereszt egy kis szellőt és mindenki fekszik). Zseniális. :C
Monknál kiniyírták a spirit regent. Ja, meg böszme nagy harangokat dobálnál? Válassz kis fogpiszkálókat fegyvernek, mert a böszme nagy harci botok a látszat ellenére csak dísznek jók a falra, de két keresztbetett fogpiszkáló? Na, az már odab@sz.
Thorns build = invoker set és "crusader only" (ahol épp a thorns sebzi a kisebbet?)...
meteor wizard: ja, milyen jó. legyen ajándékmeteorwizardtalrashasettel. Miaf,,,
Na jó, legalább az archont nem cseszték szét. csak azt mindig is utáltam.

Majd talán a D4, vagy valamelyik másik kiadó hack & slash játéka hoz valami rugalmasságot és mókát a piacra...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#103614) proci985 válasza mikromanus (#103613) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mondjuk ez a kritikad epp pont nem jott be :), DHnal a kovetkezo setekkel lehet magas GRt menni:
- UE grenades
- UE multishot
- M6 cluster
- M6 multishot
- N6/M4 cluster
- Shadow impale
- S2M2 FoK
(- LoN FoK)

jellemzoen mindegyiknek van 2 elementalis alvariansa is, plusz cucc tekinteteben ezeken belul is vannak eleg komoly elteresek. ertsd a fire multishot UEnel varianstol fuggoen 60 / 600+m toughness van a karin. ja es ezek kb minde majdnem egyforman erosek, top5ben tegnap harom-negy teljesen eltero szemleletu build volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103615) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok!

Wizarddal érdemes most seasont kezdeni?

Még nem volt wizardom, ezért jóljönne néhány jótanács. Köszi ! :R

(#103616) Bird válasza proci985 (#103614) üzenetére


Bird
addikt

A nagy Proci féle dh-s ultimate lista. :D Klassz felsorolás. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#103617) mikromanus válasza proci985 (#103614) üzenetére


mikromanus
veterán

És van olyan DH is ami mondjuk nem marauder és clusteres? mert ugye itt a tájépítészet művészi munkáját véltem épp összeegyeztethetetlennek a vadóc kis DH cikázásával és célbalövő képességével. Szép dolog ez a lista, csak épp kizárja az összes nem setre épülő elképzelést. (mondjuk ott a FoK, de az meg késescigó a gettóban iccaka és nem egy mesterlövész szakember)
A bicskás suttyóban meg inkább a fan of knives érdekelt volna (cd nélküli rúnás), de azt meg egyszerhasználatos "kiegészítőre" gyúrták át ami néha sebez, de akkor odapirít keményen. Viszont folyamatos "Fő" sebzésre farmolós fő skillre nem nagyon használható. Vagyis persze használható, csak ugye ott az impale, ami nagyot sebez alapból, meg a kisbicska amit előbb hagyni kel szunyálni, hogy egyszer nagyot szóljon a bicska skill. Akkor meg minek?
De sebaj. Lehet citromos fagyit enni, kék, zöld, narancs és vörös színezőanyaggal is. Csak szeresd a citrom ízt, mert más nincs! :DDD

(azért megsasolom azt a lon fok-ot. Hátha az legalább az egyik kazuár kedvenc buildemnek megfelel. Köszi)
ediT: ja, nem. Látom ez a tiik-tak-nothing, de addig még mással lődözök 2 percig mire egyszer robbantok a "névleg fő" skillel" build...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#103618) reelc válasza mikromanus (#103613) üzenetére


reelc
veterán

"Majd talán a D4, vagy valamelyik másik kiadó hack & slash játéka hoz valami rugalmasságot és mókát a piacra..."

Ezt eléggé a jövőbe helyezted.
Miket próbáltál az elmúlt 2-3 évben a műfajból?
Miért nem jöttek be?

(#103619) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tegnap este meghalt a monkom. Nyugodjék békében. Akkora sebzése volt, h azt hittem nincs lehetetlen. Ez a haragozós build nagyon fun. 1 perc néma csend :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#103620) mikromanus válasza reelc (#103618) üzenetére


mikromanus
veterán

MMO-ban nyomulok mostanság. Ráadásul már nem "komolyan". A régi szép idők, amikor még PvP guildekben küzdöttem a gaz orosz és egyéb kartellek ellen... Most meg épp nem lóg ki a kapanyél a számból.
Úgy indult a D3 és a starcraft is, hogy "nagy dolgokba" nem kezdenék, mert elcseszem az időt. Aztán ezekben ugyanúgy elcsesztem az időt. :C

Akkor merült fel az ötlet, hogy kóstoljunk bele MMO-ba, ha már ilyen nolifer mód nyomom, aztán majd jól kiábrándulok.Korábban haverokkal Aion--ba néztünk bele, sokan Freelancereztek a régi haverok közül, de ezek nem fogtak meg. Épp akkor jött ki az Archeage amikor nagyon elegem volt már a Diablo3-ból. "Új" is volt, meg nem is "mobil grafika, mint a WoW", így bekóstoltam. Aztán leragadtam. A játék kiadója a leggennyesebb pénéhes játékgyilkos csürhe banda, de azért soká elvoltam. Innen váltottam a Black Desert Online-ra, mert az legalább nem "free" és sokat igértek, hogy nem is lesz p2w. (az lett pár hónap múlva). Kicsit bekóstoltam haverok kedvéért az Ark-ot is, de nem jött be az időjárás és az irányítása (megfagytam, éheztem és megettek a dínók). Most "carebear" módban ingázok Archeage, BDO, D2, D3, Sc2 közt. A BDO dél amerikában érdekes volt egy darabig, Archeage private server is muris volt, de valahogy ezek is kifújtak. Ott se egészen azt hozták ami benne van a játékban lehetőségként... még ha "kalóz" szerver is volt (ArcheRage), akkor is nyomatták a teleshopot. Most épp BDo-ban nyomulok egy hónapja. Tesztelgetem azt ami benne van. Kötetlenül másfél év kihagyás után, mert semmi versengés nincs benne (max papíron, de az is kamu). Pénzes "apró előny" annál több.

Egy hack and slash ami ígéretes és új majd jól jön a későbbiekben, de beérném MMO-val is. csak épp most semelyik nincs itt. Majd később jön a Bless Online, Az Ashes of Creation, A:IR, sci-fi -űr kedvelőknek a Star Citizen. Esetleg egy kis Crowfall, vagy Conan. H&S-ben meg majd meglátjuk. Amit sasoltam, hog ymárciusban jön, azt két évvel ezelőttre ígérték és még most sincs stabil indulási időpont.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#103621) reelc válasza mikromanus (#103620) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm, hogy leírtad.

H&S: Grim Dawn, vagy PoE. + a Diablo 3.
Ezek mellett ott a Victor Vran és a Van Helsing széria, ill. a Titan Quest Anniversary. Ezek konzolra is kijöttek, a Titan Quest márciusban jön ki konzolra. A Grim Dawn majd Xboxra valamikor.

Ami konkrétan bukás volt a sok bug miatt (is?), a Vikings - Wolves of Midgard.

Ami készül: Wolcen (szerintem erre értetted hogy meg kellett volna jelennie. Hát nem. Az a dátum azt jelöli, hogy akkor jelent meg a Steamen EA-ban. Talán év végén megjelenik, videók alapján ígéretes. Alfa verzió jelenleg.
The Last Epoch: nemsokára megy Kickstarterre.
Diablo akármi: még semmit sem tudunk róla.

Szóval láthatod van már kész játék is, azért kaptam fel a fejem, hogy nincs semmi.

Nem offolnék tovább.

[ Szerkesztve ]

(#103622) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt


Koszonjuk Emese...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103623) proci985 válasza mikromanus (#103617) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jelenleg a push buildek FoK / impale / cluster / multishot skillel damolnak foleg. en jelenleg szezonban multishottal pusholok, csak hogy erezd. de mentem impale / cluster builddel is, amibol epp jobb volt (kiesett egy 3530+dam/900+dex/12disc/172multis yang). UE egyebkent seasonban top5ben van es tud 100 fole menni sajat (NS) tapasztalatbol is.

cold es grenade cluster egyebkent ket kulon vilag jatekstilusra.

set nelkuli GR45ot 5 perc alatt lehoztam ugy, hogy raaggattam a karira ami epp akadt a ladaban attekeres nelkul, szoval tippre a LoN UE legalabb 70re stabilnak kene, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103624) Dekuator válasza SQX_Barto (#103622) üzenetére


Dekuator
tag

Szia!
Ugyanez van nálam is. Remélem javítják sürgősen.

(#103625) reelc válasza Dekuator (#103624) üzenetére


reelc
veterán

"Remélem javítják sürgősen."?

Mi lesz ha mondjuk 2 hét múlva javítják? :)
Azt megtudod nézni, hogy már megvan, majd aktiválódik, ha dobnak egy hotfixet.

(#103626) grimm2015 válasza reelc (#103625) üzenetére


grimm2015
senior tag

Mondjuk ez a 2fős csapat is nagyon gyér... A Bounti is kétszer annyi idő... stb
Nem mintha nem lett volna szezonkezdés előtt elég idejük megcsinálni...

Battlenet: Grimm#22690

(#103627) reelc válasza grimm2015 (#103626) üzenetére


reelc
veterán

Valamin nagyon dolgoznak egy ideje.

Bounty communityt próbáltál, vagy csak sima publikot? Esetleg lépj be egy klánba.

80%-ban egyedül nyomtam le azt a 3 bountyt, ami kellett a Journeyhez.

(#103628) SQX_Barto: Mert azt csinálják?
Tényleg nem tudom mit, azt olvastam háttér/technikai dolgok - ez volt a tartalmi patch helyett.

[ Szerkesztve ]

(#103628) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Valoszinuleg ez a bot/hud ellenes dolog, amit hegesztenek a hatterben nem teljesen stabil meg...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103629) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na p698on meglesz a guardian amint a flawless victory hajlando lesz letickelni a curses!el.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103630) LélekVándor


LélekVándor
tag

Mi is hadd büszkélkedjünk, ugyan nem ér sokat, mert a szezon elején nem a pussra mennek rá az emberek, de szép na:)

(#103631) SQX_Barto válasza proci985 (#103629) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Juhiek mar letoltak az 1 oras Conquestet, azzal meglett a Guardian.
Lehet a vegen en is megcsinalom, csak hogy tuti legyen, bar 3 honap alatt csak meghegesztik...
En meg nem ertem el a 600-at sem, mar csak a 3 70-es gem kell, meg a 40 kockas baromsag.
Az uj challange rift valam FoK-os build, lehet kihagyom.

#LélekVándor: Szep, gz!

#reelc: Elvileg igen, ezt meg nyilvan nem fogjak kifejteni, hogy a kocsog botosok szepen kikeruljek...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103632) proci985 válasza LélekVándor (#103630) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szep, gz!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103633) Phausto válasza LélekVándor (#103630) üzenetére


Phausto
tag

GZ! :Y Szerintem igenis sokat ér. A Rank 1 az Rank 1, tök mindegy hogy mikor éred el. :K

(#103634) reelc válasza grimm2015 (#103626) üzenetére


reelc
veterán

Már van kék bejegyzés róla.

(#103635) SQX_Barto válasza Phausto (#103633) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szezon vegen mar mindenki pushol, szezon elejen az emberek nagy resze meg gyujti a cuccokat/paragont.
Meg aki az elejen a toplistan van, az szepen megy lejjebb a jobb eredmenyekkel eleg hamar.
Aki zaraskor a topban van a Leaderboardon az mar szep teljesitmeny.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103636) Phausto válasza SQX_Barto (#103635) üzenetére


Phausto
tag

Nyilván tudom hogy lesznek ennél jobb eredmények. :) De az hogy az adott időben te vagy jelenleg a legjobb szezonjátékos az adott karakterrel, az azért nem semmi. Én még toplistán sem nagyon voltam (mondjuk nem is játszok olyan húde sokat), ha netán sikerült megcsípni a top 1000-et valamelyik gr-el annak nagyon örültem. A rank 1 pedig nyilván egy álom, ezért is ér szerintem sokat, még ha lehet hogy 5 perc múlva már le is taszítanak a trónról :DDD

(#103637) grimm2015


grimm2015
senior tag

Ennek a shadow 100+grnek van valami trükkje?
Én csak szezonban jászom, és azt is hamar megunom (átlagban 2-3nap alatt megcsinálom guardiant)..., csak most ezzel megy magasabb GR is, viszont nem tudom hogyan sebez. Az oké, hogy a bossokra kell menni, de csak az impale kell nyomni, és egyszer meghal? Köszi. (A youtubos videókból nekem semmi sem jött le :D )

Battlenet: Grimm#22690

(#103638) reelc


reelc
veterán

Na, ez váratlanul ért: a Blizztől jött e-mail, hogy elindult a szezon. :)
Korábban ilyet nem küldtek.

(#103639) ChromeX


ChromeX
addikt

[link]

Két három nap szezon után. Ha valaki akar majd jatszani vegyen fel. Nem gondoltam, volna csinalok karit de valahogy nem olyan rossz igy elölről kezdeni.

Mókás ez az impale build, de fura hogy nincs egy bow vagy crossbowom :F.

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#103640) proci985 válasza grimm2015 (#103637) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nincs, igazabol annyi, hogy csak elitet (exrem esetben sargat) olsz, juggernaut skip, shielding adott esetben skip, meg kb a 600-800m toughness melle se art erezni, hogy mikor kell a CoE miatt bennmaradni es felvallani, hogy kiugrik az awareness es mikor kell futni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103641) kökény válasza proci985 (#103640) üzenetére


kökény
aktív tag

Miért írod azt, hogy a sárgákat csak extrém esetben támadja? Én azt tapasztaltam, hogy a sárgát még hamarabb legyilkolja, mint a kékeket, akik nincsenek mindig egy csomóban ide-oda ugrálnak, mászkálnak, míg egy sárgát, ha megtalálom a mobok között elég hamar le lehet csapni.

(#103642) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hajnalban volt server restart (talan valami patch is azt nem vartam meg)
A Publik mukodik rendesen, mennek a full csapatos bountyk.
Mar csak a Chest Conquestet kellene meghegeszteniuk.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103643) Gorneck válasza SQX_Barto (#103642) üzenetére


Gorneck
titán

Elég vicces, hogy ehhez kellett nekik majd 2 hét...

Gorneck#1239

(#103644) Argos válasza Gorneck (#103643) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Picit több. :U
De, jó munkához idő kell, rosszhoz meg ugye még több...

...elmúlik...

(#103645) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, kinek mennyi a rekord killek száma ami egyszerre sikerült? :)

(#103646) proci985 válasza kökény (#103641) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ugy ertettem, hogy csak elitet, illetve extrem esetben csak sargat ol vele az ember es minden mast skippel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103647) kökény válasza proci985 (#103646) üzenetére


kökény
aktív tag

Így már okés :C

(#103648) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Wudijo Challenge Rift :DDD

#Gorneck: Mostanaban nem sokat publikoztam, szoval nekem eleg sokara tunt fel.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103649) grimm2015


grimm2015
senior tag

Javították a ládást küldetést (350). Most már elfogadja. (visszamenőleg is)

Battlenet: Grimm#22690

(#103650) Rison77 válasza SQX_Barto (#103648) üzenetére


Rison77
senior tag

Blizzard a héten április 1-et tart? Kicsit mintha idén benézték volna az időpontot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.