Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103151) SQX_Barto válasza GAbre (#103150) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Holnap hajnalban (karbantartas utan) lesz eles az event, addig nem fogod megtalalni...
Ha eles lesz, a terkepen lesz egy Pentagram ikon Old Tristramnal.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103152) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#103151) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mostantol aktiv a "The Darkening of Tristram" event.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103153) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Sziasztok!

Jó hosszú kihagyás (season 2-ben játszottam utoljára) után gondoltam visszatérek. Kérdés: ha most kezdek neki a seasonnek, a végére tudok még érni (max. napi 1-2 óra játékkal)?

[ Szerkesztve ]

(#103154) SQX_Barto válasza Ereshkigal (#103153) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A végig alatt a Season Journeyt érted, gondolom, ha van segítség, bőven, talán még egyedül is.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103155) Ereshkigal válasza SQX_Barto (#103154) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Igen, úgy értettem. :R
Segítség egyelőre nincs, mert már senkim nem játszik. Ha nagyon unom egyedül, esetleg puggal megpróbálom.

(#103156) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hi!

Több év kihagyás után csináltam egy Season Wizardot. Pár nap alatt felmentem egész jó szintre önerőből, de olyan TormentV-VI körül megakadtam. Akkor teljesen más volt minden de rájöttem, hogy mivel a cuccok maguktól nem lesznek sokkal jobbak, a bónuszokat kell feljebb tolni, passzívba Cubeból is vannak szinergia bónuszaim (300% channeling dmg, meg arcane dmg ilyesmi). Hogyan tudok kitörni jobban ebből? Paragon is van vagy 160 már, azt is guide alapján pontoztam fel. Az Archonom a full set és egyéb bónusz miatt iszonyat jó de sajna nem tudom folyamatosan fent tartani :D a Torrent most 25-28M-kat critel, ha dmgt mondanék. (A lehetőségre álló bónuszok miatt Arcane specen vagyok a skillekkel főleg pl a mega arcane Meteor). Passzív talentekkel is dmgre mentem, meg Glass Cannonra.

Ugye ahhoz hogy T7 elérhető legyen G. Rift 30 kell, amit magasnak érzek bár talán menne soksok halállal....

Hősöm: [link] Döbbenettel nézem pár játékost és a barátlistámon is vannak akik elképeszően magas Rift szinteket tolnak.

[ Szerkesztve ]

(#103157) KubanitoS válasza whitezo88 (#103156) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nos, igen. Egy csöppet megváltoztak a dolgok. Javaslom pár youtube videó megtekintését, mert itt kisregény lenne a vége mire mindenre választ kapnál.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103158) whitezo88 válasza KubanitoS (#103157) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Pont azért jöttem ide hogy innen mi a következő lépés, 30as GR-t akarok solozni, nem 110est. Az megint más történet majd biztos. De én csak azt látom hogy farmoljak mint az állat és talán esik jobb set vagy bonusz amit tudok passzívba tenni.

(#103159) Dewri válasza whitezo88 (#103158) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ez így van. Igyekezni kell összerakni egy buildet, ami képes t10-13-ban jól haladni, ott már szépen esnek a cuccok. Varázslónál én valamilyen frozen orbosat ajánlanék, én például Tal Rasha szettel, frozen orbbal tolom, ez így elég gyorsan pusztít nagy tömegeket és nem is annyira gyenge. A meteoros iszonyat nagyot üt, de lassan épül fel, míg az orbot rögtön lövi, a meteorzápor idő míg leesik és random hogy hova... Nehezebb gyorsan haladni vele.

És persze speedfarmra ott van pl a demon hunter multishot build. Szerintem eleve jó több karaktert tartani, de minimum kettőt, mert úgy nem lesz annyira unalmas a game, mivel ha egy hónap múlva is odaülsz farmolni és még mindig ugyanazzal az egy wizarddal, az nem annyira jópofa. Ellenben más karakter kicsit változatosabbá teszi a dolgot. És úgy veszem észre, hogy a szezonban mérföldekkel jobb a drop... Előtte toltam standardon is, 70 óra után még mindig csak t6-ban jártam és volt egy szettből 2 db rajtam. Itt 20 óra után fullos szettben lehet rohangálni t13-ban... Nem mindegy...

Főképp szólóban nyomom, csak pár óra játékom van másokkal, de a mostani szezonban már van dh 4 fullos szettel, wizard szintén, crusader fullos arkhan szettel, nekro 2 fullos szettel, melléjük a többi karakterhez is esegettek közben a szett darabok, most egy "wicsdokit" húzok, már csak 1 darab kell a fullos Arachnyr szetthez és t10-ben elvan épp. Az eddig felsorolt karakterek t13ban lazán mennek (jó, a nekro épphogy, de bírja...), a demon hunterrel gr85 a rekordom multishottal és impalával is, a gr60-at 2:01 alatt is lehozza ha sikerül. Szóval el lehet lenni itt szólóban sima "casual userként", csak bele kell ölni azért napi 1 óránál többet... :)

De visszatérve az alapkérdéshez, igen, farmolni kell ezerrel... Mert nincs olyan, hogy sok a nyersanyagod vagy a pénzed... :D És valóban érdemes nézegetni a youtube csatornákat, az icy veins oldalt, meg persze itt az összefoglalót a topik elején!

[ Szerkesztve ]

(#103160) hokuszla válasza whitezo88 (#103156) üzenetére


hokuszla
senior tag

Elsőre, látom tudod, hogy minden felszerelésnek meg lehet változtatni egy statját.
Tedd azt. Sapiba chc, kesztyűre chd, fegyverbe lyuk, lyukba zöld kavics.
Wizardnak nem kell allres, hanem chc,chd, elemental dmg, cooldown red., hova mi mehet.
Ékszerekbe lyuk kötelező, azokba a griftekkel felhúzott gemek (min.25-ös szintre) menjenek.
Ennyi lenne az első kör.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103161) DaveHutt válasza whitezo88 (#103156) üzenetére


DaveHutt
őstag

Icyveinsen olvasd át a buildet (Vyr Archon Lightning), farmold a kiegészítő cuccokat: Manald Heal, Swami, Ingeom meg az Archon öv. Ha ezek megvannak, GR70ig jó is leszel.
Ha nagyon nem esnek a cuccok, váltás Tal Rashára segíthet (Explosive Blast, Frozen Orb).

(#103162) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Koszi a segitseget.

(#103163) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Olvastam itt a vitát, hogy a top playerek ugye valszin osztott acc meg ilyenekkel tudják fenntartani azt a félelmetesen sok órát/parát! :)

PONT most volt alkalmam top1 WD-vel bántizni (meg máshol is jó helyen van), akkor most Ő volt az, vagy a nímandja? :DDD :DDD :DDD

Ja, mire betöltött, én már megöltem Adriát (pedig egy csak egy SSD-s ROG-GL552VW-ről nyomtam mobilnetről), lehet a nímandja volt, tényleg :D
ZD_Lumines

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103164) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#103163) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lehet ezt ragozni, akkor is kocsog csalok, akiket ki kene b@~ni a jatekbol,
Vagy lehetne egy legit meg egy kocsog csalo Leaderboard...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103165) faragojof válasza _ocsisajt (#103163) üzenetére


faragojof
senior tag

És az ilyen megkapja az XP-t meg mindent? :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#103166) _ocsisajt válasza faragojof (#103165) üzenetére


_ocsisajt
őstag

hát szerintem meg, de nincs nagyon szüksége rá :DDD

Barto: hát igen 23 órákat én sem engednék naponta, mert az fizikailag képtelenség hosszútávon, az azért beteg :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103167) reelc válasza _ocsisajt (#103166) üzenetére


reelc
veterán

Na igen. Mondjuk akinek 24 órából megy 18-at (lehet akár 14 vagy 22 óra, stb.) a Diablo, annak ban kellene. Persze a játékos egészségét is szem előtt tartva. :)

[ Szerkesztve ]

(#103168) czpitti válasza reelc (#103167) üzenetére


czpitti
senior tag

Majd az én egészségemet szabályozom én ne a köcsög blizz.Első két hétben pl szezonban nálunk alap a min.18 óra.Aki meg erre ér rá vagy éppen egy szezont meg akar tolni istenigazából az csinálja 18 órában.A több ember/accountra is ott volt a válasz: ez mindenki előtt ottvan.Van aki él vele és van aki duzzog miatta.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103169) KubanitoS válasza czpitti (#103168) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azért erre olyan nagyon büszke ne legyél...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103170) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok ezek mire való ? CULTIST'S PAGE

[link]

[ Szerkesztve ]

(#103171) Delávégá válasza xxx86 (#103170) üzenetére


Delávégá
tag

Achievment. Most megy a The Darkening Tristram event az dobja ebben a hónapban. Hét darab van és egy portrait frame jár érte. Kultisták dobják. Bővebben a General -> Special Event fül alatt ha jól emlékszem.

(#103172) faragojof válasza czpitti (#103168) üzenetére


faragojof
senior tag

18+ óránál kissé nevetséges tudatos egészség szabályzásról beszélni. :F
De ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz! :DDD :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#103173) Elemental válasza faragojof (#103172) üzenetére


Elemental
addikt

Diablohoz nem kell skill, csak idő

(#103174) faragojof válasza Elemental (#103173) üzenetére


faragojof
senior tag

Nyilván. Az idő hozza meg a profizmust, mint mindenben.

"Formicate Under Command of the King,,

(#103175) Cyberbeni válasza czpitti (#103168) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért az első két hétben? Úgy emlékszem, hogy 3 nap alatt minden conquest teljesíthető. Ha meg valaki leaderboardra megy, akkor teljesen felesleges a szezon elején többet játszania, mint a végén. Account sharinget meg ToS-ben tiltják.

(#103176) KubanitoS válasza Cyberbeni (#103175) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha a szezon elején nem nyomják meg, akkor három nap alatt akkora hátrányba lehet kerülni, hogy azt a későbbiekben nem lehet behozni. Itt ugye az LB teteje a cél.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103177) czpitti válasza Cyberbeni (#103175) üzenetére


czpitti
senior tag

Mert akkor vesz ki mindenki szabit és akkor érünk erre rá.conqesteket pont leszarjuk.Meginditani kell a paragont.Jah tiltják.A multiboxot meg engedik.Kutya se tudja szétválasztani a dolgot.Tehát azt is mondhatod hogy te is-boxozol közben meg más játszik az accoddal.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#103178) Cyberbeni válasza czpitti (#103177) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Melyik kategóriában mi volt eddig a legjobb eredményed? (Szezon végén természetesen, 1. nap alvás előtt mindenki volt már #1)

(#103179) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

amikor pusholsz és 10 elitből 7 jugger és a maradék 3-ból kettő masszív lézeres és melee vagy... az prájszlessz, többire ott a mastercard :U

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103180) hokuszla válasza _ocsisajt (#103179) üzenetére


hokuszla
senior tag

na ezért kell olyan szinten menni, amit még bír a hősöd

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103181) KubanitoS válasza hokuszla (#103180) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az túl ménsztrím. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103182) _ocsisajt válasza hokuszla (#103180) üzenetére


_ocsisajt
őstag

lenyomtuk... 2p volt...

más:
AZ létezik, hogy beleaugmentáltam gemet egy itembe... ok, és azóta nem adja GR végén? Esküszöm 13214x átnéztem a listát, minden herot (elvileg másik hero invjében lehet), táskát, nem adja... ez most valami bug? (trapped)

szerk: egy hero kimaradt, ott találtam trappedet inventoryjában, de elvileg ugye nem szabadna figyelembe vennie... vagy most a gardrób kavar be, hogy valamék variésön hivatkozna reá? :F

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103183) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

1 óra alatt 3 panci 2p speedek cimbivel, még délután nyomtam egy splitet és ott sima helyszínen egy adta, meg csomagból panci...
45 Fs + félreraktam a helltrappert meg a lightningos övet, ne kérdezzétek miért :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103184) shotika válasza _ocsisajt (#103183) üzenetére


shotika
őstag

nekem csak ez esett egy ideje panci...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#103185) faragojof válasza _ocsisajt (#103183) üzenetére


faragojof
senior tag

:K Tegnap esett nekem is vagy négy. A falu közepén a tábortűznél egy hordó bor mellett eltüzeltem mind. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103186) _ocsisajt válasza faragojof (#103185) üzenetére


_ocsisajt
őstag

alap :U :DDD

Shotika: az gyönyörű :DDD

DH szakik!

Már tényleg megint NAGYON sokadik yang reroll után vagyok és borzalmasnál, borzalmasabbakat adja a second bow... ezt használom most, de akkor "rákérdezek", hogy ezen mit "kő" rollolni? :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103187) KubanitoS válasza _ocsisajt (#103186) üzenetére


KubanitoS
veterán

+2 discipline

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103188) _ocsisajt válasza KubanitoS (#103187) üzenetére


_ocsisajt
őstag

but, but jah igen most jól megtolták a hatos szettet is, akkor lehet igazad lesz :B
(most húztam nemrég a dh-t, nekem még új!)

ty!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103189) hokuszla válasza _ocsisajt (#103186) üzenetére


hokuszla
senior tag

multishot 167
crap

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103190) _ocsisajt válasza hokuszla (#103189) üzenetére


_ocsisajt
őstag

tudomén! Ezért is forgatom, feszt!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103191) proci985 válasza _ocsisajt (#103186) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szvsz alap dam itt annyira rossz, hogy tobbet ersz vele mint a 2 disccel

normal esetben AD helyere AS kene, gyakorlatba az perfect es vegulis tomegirtasra nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103192) Peppo válasza _ocsisajt (#103186) üzenetére


Peppo
őstag

Damage maximum környékére. Az közel 10% plusz sebzés lenne.

Ha az alapsebzés jó lenne, akkor talán AD helyére mehetne AS, de igazából az AD sem rossz, ha van benne.
Így viszont egyértelműen az alapsebzést növelném.

(#103193) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Monk szakik segitseget kernem :)
Mit tekerjek ezen mire?

A socketet en tettem bele Ramaladnival termeszetesen.
Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103194) 42861 válasza SQX_Barto (#103193) üzenetére


42861
senior tag

Szép darab! :)
Én a spirit spentet tekerném 10% dmg-re.

(#103195) gjohnny válasza errorcode06 (#103128) üzenetére


gjohnny
tag

Szia,

Nekem paragonnal együtt volt az AD 160% körül. A GR101 lement így kb. 1200 paragonnál, de a GR103 nem akart menni. Ezután változtattam, és levittem az AD 120% körülire, úgy hogy a kesztyűbe és a két amulettbe ehelyett AS került. Így már meglett a GR103. Szóval úgy néz ki a túl sok sem jó, meg kell találni az egyensúlyt. Ráadásul mivel az AD 20% eséllyel jön be támadásnál, így ha növekszik az AS, akkor a több támadás miatt több esély van az AD-re is.

(#103196) errorcode06 válasza gjohnny (#103195) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszi!

Bár engem az a veszély már nem fenyeget hogy gr100-zal próbálkozzak. A guardian meglett (p640), úgyhogy majd a kövi szezonban, talán.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#103197) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszönöm a tippeket!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (only Hardcore mode!) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#103198) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, hogyan lehet leggyorsabban felhuzni valakit. Haverral próbáltuk csak most vette meg a kieget. Nekem én 55 körül jártam behívtam magamhoz olyan fokozatra ami nekem jóö halad, ö 1 ütásre feküdt mindentöl persze, de ha nem akkor se jött annyira jól az xp. Aztán kipróbáltuk hogy ö kiválasztotta a legmagasabb nehézséget amit engedett a játék és én csatlakoztam rá. Ott meg elég gyorsan fejlödött. Ez az egyetlen járható út? Vagy hívjam magamhoz és a küldetésxpkkel gyorsan haladhat?
Más: season meddig tart, mág csak most kezdtünk bele, de talán már lassan 3 hónapja tart akkor a vége fel jár már?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#103199) KubanitoS válasza ooooobi (#103198) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ha szeretnéd én felhúzlak benneteket.

kubanitos#1677 az id

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103200) Peppo válasza ooooobi (#103198) üzenetére


Peppo
őstag

Leggyorsabb, ha megkér valakit, aki már t13-on mozog, hogy húzza fel. Persze csak t6-ra tud belépni, de az is elég. Pár riftet mennek, és már meg is van a 70-es szint. 10 perc kb. Ha nem fut vele együtt, akkor nem fogják lecsapni. Kissé lemaradva kövesse és nem lesz baj.

Ha nem talál ilyen segítőt, akkor alacsonyabb szinten kell csinálni. Az eljárás ugyanaz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.