Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102951) Gorneck válasza MegalodonS (#102949) üzenetére


Gorneck
titán

Ezé köll egy kis kacsazsír/fokhagymás hús (zsírjával) és jóféle chili rá... :) Por, szósz mind1... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#102952) proci985 válasza MegalodonS (#102949) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo hat ha Rhykkeren mulott volna mar egy ideje a diablo4el tolnank ;]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102953) persil


persil
nagyúr

Evezredes szenvedes utan (11es szezon ota, most eloszor) vegre esett egy anci sacred harvester. De mar tenyleg kezdtem azt hinni, hogy ebbol a bicskabol nem is letezik ancient... :D
Na mindegy, a lenyeg, hogy van es nem is olyan rossz.
Int, vit, 5% atk speed, magas dmg, socket-et meg tettem bele ramaladnival. Na most, ha a vit helyett 10% sebezest forgatok ra, akkor -150k hp. Ha az atk speed helyett jon a dmg, akkor marad a hp, de logikusan kevesebbet is nyerek a sebzesen. Vagy hagyjam ahogy van (igy is majd 3 ezret sebez) es forgassak ra valami ertelmes secondary-t? Az most valami jelentektelen szar, nem is tudom fejbol.
Ti mit tennetek?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102954) SQX_Barto válasza persil (#102953) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Van anci, de meg primal is belole (nem nekem a Leaderboard tetejen) :D
Firebatnak (meg Garganak is) jo az Area Damage bar a 10% damage talan jobban kell neki.
Secondaryt semmikepp se tekerj, mert az elsodlegesek fontosabbak...

De majd mond mas is velemenyt, en nem vagyok azert nagy wd szaki :)

#MegalodonS (es a tobbiek): Ez egy fokkal hihetobb mint a Rhykker fele varazsgomb edition, de hiszem, ha latom. En meg a druidaban remenykedem :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102955) Gorneck válasza persil (#102953) üzenetére


Gorneck
titán

Én betörném...

Minden buildhez AD kell ami most fut nála (100+). LON volt az egyetlen ami nem igényelte, szal oda jó lenne DMG %-kal...a többihez kuka...

De mivel nincs másod így mehet rá a 10% dam, oszt majd egyszer csak esik másik vagy bounty orrvérzésig...

Gorneck#1239

(#102956) TeeBee73 válasza Gorneck (#102951) üzenetére


TeeBee73
addikt

Kacsazsír... Mondja ezt egy kacsa... ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#102957) Kether válasza persil (#102953) üzenetére


Kether
csendes tag

Hali!

Ha a Sacred Harvester wd-nek kell (mert gondolom annak kell) akkor szerintem area damage-t tekerj rá a vit helyett! A firebat wd-nek az area dam a minden. Mellékeltem az enyémet, valahogy ilyennek kellene kinéznie :)

[ Szerkesztve ]

(#102958) persil válasza Gorneck (#102955) üzenetére


persil
nagyúr

Tuti betorom ugy, hogy az EGYETLEN anci sacred, amit valaha lattam! :DDD
Nem.

Viccet felreteve, tobb szaz sacred-bol az egyetlen egy, ami anci. Az osszes tobbi rohadek szarbol, a manajumatol az anessazi-ig mindbol esett anci, csak ebbol nem. Ezek utan akkor sem torom be, ha holnap esik primal :D

En flat dmg-en gondolkodtam, de teny, hogy az area is jo lehetne. Csak sajnalnam a vitet :/ En hulyesegem teny, de azert 150k hp mar nem az a legyintek ra kategoria.

Tobbieknek - is - koszonom a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102959) pimpi001 válasza Kether (#102957) üzenetére


pimpi001
tag

na ezt kilora megveszem :P

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#102960) czpitti válasza persil (#102958) üzenetére


czpitti
senior tag

Dede,Wd-nek nemkell vit.én 650k life korul szaladgálok gr 125 felett is.Area kell neki el ne baszjad.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102961) persil válasza czpitti (#102960) üzenetére


persil
nagyúr

Joffan, tobben is mondjatok, akkor baszok a vitre :)
Jelenlegi taktika ugyis az, hogy amit a garga nem ut le egy utesbol, az engem ol meg :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102962) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Könyörögve kérem!! Segítsen valaki. Minden mentésem konzolon zéró. Új gép, erre nincs telepítve a necro pack, Bolyongok tovább, valami mentés feliratra kattintva bejön egy kb 2-3 éves cucc. Olyan 500 körüli anyaggal. amit még a nyugdíjam előtt csináltam. Most 2000 felett lennék, ezzel meg 570. Van visszaút???

Ennyi év ne menjen már kárba.

Teljes kétségbe esés és perlon zsinór határán.

(#102963) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Senkit nem hat meg, de DIO összesben legalább 8 évem van.
Most mi legyen?
Ne választ adjatok, mert mindenkinek van amúgy is a léttel kapcsolatban gondolata. Újra??? Tucat évek elteltek. Ennyi.
50 múltam. Ha lennének gyerekek, unokák :(
A kedvesem ha nem is tudja a pótcselekvést de látom, hogy táááán mégis.
Minden hülyeségben áldását adja. Nem támogat feltétlen , de így jóó.

Szervusztok.

(#102964) need válasza LittleBoss67 (#102963) üzenetére


need
addikt

üdv..

a társaság 99.99% PC-N játszik..
így azért nem segítenek mert nem akarnak hanem azért mert nem tudnak..sorryyy

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102965) sandor906 válasza LittleBoss67 (#102963) üzenetére


sandor906
tag

Az accokhoz tartozó mentések PC-nél a felhőben vagy a szervereken vannak, így bárhonnan lépsz be az accoddal, mindig mindened ugyan az. Konzolon is így kellene lenni, de olvastam már itt olyan dolgokat, mint pl csalások, fegyó tuningok amik konzolon működnek, de pc-n nem lehet megcsinálni. Ebből kiindulva nem ugyan az a játék a különböző platformokon, nincs is átjárás közöttük, nem lehet konzolossal multizni pc-s játékosnak. Az accoddal írj a Blizardnak, hátha tudnak segíteni.

GhostDragon#24437

(#102966) Janusz001 válasza LittleBoss67 (#102962) üzenetére


Janusz001
őstag

Most akkor egy régi konzolról mentél át egy újra? Nem világos mi az alap felállás.

(#102967) Roland861010


Roland861010
addikt

Little Rogue
ezt és a párját ,hogy lehet a leggyorsabban kifarmolni ?

(#102968) SQX_Barto válasza Roland861010 (#102967) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nincs rá igazán recept. Sárgából upgrade talán, de elég sok sword van, szóval eltarthat egy darabig...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102969) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nem voltam online egy pár napja. A játék most letöltött valami frissítést 24 megás méretben. Ez vajon mi lehet?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102970) Roland861010 válasza SQX_Barto (#102968) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi
Csak mert évek óta játszok és ha kétszer esett akkor sokat mondok.
Ja meg seasonban esett az egyik a crusadernek.

(#102971) persil válasza Roland861010 (#102967) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem monkkal esett belole szo szerint egy kazalnyi bounty-zas kozben. (Mindkettobol)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102972) persil válasza Kether (#102957) üzenetére


persil
nagyúr

Az a vicces, hogy vegul + sebzest porgettem ra a cuccra es egy szazassal tobb lett a sebzese, mint a linkelt primal-nek :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102973) Cadal


Cadal
őstag

Esik itt a primál (szerk: panci), de minek... :O


.
.
.
.
.
.
.

Bezzeg Tzo Krin's Gaze-ből nem csak hogy panci, de még egy normális sem esik... pff..

(#102974) persil válasza Cadal (#102973) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem az elso es eddigi egyetlen primal egy lidless wall. Witch doctor-nak... :D
Szoval megkoszontem a 15 soul-t es mentem vissza farmolni :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102975) Alg válasza persil (#102974) üzenetére


Alg
veterán

Akkor én az egyetlen eddigi primal IK övemmel elmehetek a sarokba? ;] :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102976) reelc válasza KubanitoS (#102969) üzenetére


reelc
veterán

Gondolom ez a hotfix.

(#102977) gdevil


gdevil
aktív tag

Melyik az a barbár build most, amivel low paragonnal (634) anci tárgyak nélkül (vagy ha csak egykét db van.) lehet menni nagyobb gr-t?
Mondjuk olyan 80 körül?
Inditanek egyet de nem tudok éjjel nappal farmolni, de a sikerélmény viszont kéne :)

(#102978) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

Lehet amatőr kérdés, de Condemnes pajzsos buildben crusadernek el kell nyomnia a condemnt kézzel vagy ez auto castol?

(#102979) SQX_Barto válasza PunkZoli (#102978) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kezzel :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102980) PunkZoli válasza SQX_Barto (#102979) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

De azt írja, hogy nincs cooldown. Ott pedig van! wtf?

(#102981) faragojof válasza PunkZoli (#102980) üzenetére


faragojof
senior tag

Kézzel elnyomod, a cooldown meg visszatölti. Sok cd, sokszor küld. Kevés cd, kevesebbszer küld adott idő alatt.

gdevil: Bármelyikkel, ha ügyesen bánsz vele. E szerint raktam össze a barbárt, GR75 nekem küzdelmesen, de lejött. No anci, no augment.
Persze azért megmosolyogtalak, engedd meg... Se időt, sem energiát nem tennél bele, mégis sikerélményre vágysz? :DDD A Diablo szerintem nem ilyen!

:B A link meg majdnem lemaradt....

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#102982) gdevil válasza faragojof (#102981) üzenetére


gdevil
aktív tag

Szia.
Köszi a választ.
Persze ertem én meg tudom hogy kell bele energia/idő, csak nekem kevés van erre.
Max este 1-2 óra meló után.
Meghát sokan irták hogy a patch után tescos cuccokban is lehet nagyobb gr-t menni bizonyos buildekkel, nahát én még ilyet nem tapasztaltam.
A necrómban most már rengeteg időm van benne mégis gr.77 a max amit ki tudtam belőle sajtolni.
Szóval ezért kerdeztem, hogy pl. A barbárral mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#102983) faragojof válasza gdevil (#102982) üzenetére


faragojof
senior tag

Olyanok írták, akiknek az adott kaszttal vagy builddel meglehetős a tapasztalatuk. Ezért írták, írhatták, hogy lazább cuccokkal magasabb GR-t mentek patch után. :K

A Diablóra hatványozottan igaz, hogy idővel minden elért GR magasabb lesz, minden tárgy erősebb. Instant siker itt nagyon ritka.
Szerintem! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#102984) need válasza gdevil (#102982) üzenetére


need
addikt

Hi..
Mennyi Para ponttal érted el a Necroval a Gr 77-t??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102985) gdevil válasza need (#102984) üzenetére


gdevil
aktív tag

Kb. 620 paragon körül voltam.
A lord fluffy féle Blight Spear (Pestilence) build-del.

[ Szerkesztve ]

(#102986) Joezyka válasza PunkZoli (#102978) üzenetére


Joezyka
senior tag

van egy "trükk" az olyanokra, ahol spammelni kell valamelyik skillt "észnélkül". Én a WoH-os wizznél szoktam alkalmazni, de másnál is működik.
A lényeg, hogy valamelyik numerikus billentyűre bebiddeled másodlagosan a skillt (pl Num 1). Benyomod a skill-t, nyomva tartod, majd kikapcsolod a num lock-ot. Amíg nem kapcsolod vissza a num lockot addig olyan mintha folyamat lenyomva tartanád a gombot. Így ahogy lejár a CD a skill-ről, egyből el is nyomja.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#102987) KubanitoS válasza Joezyka (#102986) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mondjuk a Blizz simán berakhatna egy auto-cast módot. Jobb klikk a szkillen (ekkor kapna a szkill ikonja pl egy arany keretet) és akkor automatikusan ellőné a kari, ha letelt a cooldown. Ez a num lockos dolog most is a megtűrt kategóriában van, szóval nyugodtan lehetne hivatalos is a dolog. Egy Explosive blast esetében, vagy Vengeance esetében igencsak hasznos lenne sok egyéb szkill mellett is természetesen.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102988) Alg válasza Joezyka (#102986) üzenetére


Alg
veterán

Én nekrónál használom, mondjuk így a devour aurás rúnája pl. tök felesleges...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102989) gdevil válasza Alg (#102988) üzenetére


gdevil
aktív tag

Corpse Lance-es buildnél pl. jó lehet. Ki is próbálom majd.... :)

(#102990) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Kicsit offos kérdés: Ramjott kicsit a nosztalgia, Diablo 2 bnet még élő dolog?☺ :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#102991) Peppo válasza GoTReX (#102990) üzenetére


Peppo
őstag

Már legalább fél éve nem léptem be, de eddig bármikor is néztem be, mindig volt néhány ember.

(#102992) SQX_Barto válasza Alg (#102988) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En a condemn crusinal is hasznalom az Akarat Champions-ra :)
Egyebkent a condemnet szerintem nem jo num lock-kal nyomni, mert elfogy a Wrath...
Az auras runa nem felesleges, mert valahova jo az is es akkor nem kell num lockozni, viszont sok helyre meg masik kell.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102993) PunkZoli válasza Joezyka (#102986) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Igen ezt tudom, köszönöm azért!

Egy bajom van ezzel, hogy eléggé multitask vagyok és ha halok, vagy bármi bejön ami miatt alttaboznom kell újra beadhatom neki a dolgot :D
Legalábbis régen így volt.

(#102994) persil válasza KubanitoS (#102987) üzenetére


persil
nagyúr

Hat nem tudom. Megertem, ha lenne erre igeny, de en biztos nem hasznalnam. Ennyi erovel mehetne magatol minden :S
Bizonyos build-ek/skill-ek pont azert nehezebbek, mert emberbol vagy es, ha cd lejarta utan azonnal hasznalni akarod, akkor igenis legyenek topon az erkeszerveid/reflexeid.
Nem flame, csak szubjektiv velemenyem, nehogy felreertsetek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#102995) Joezyka


Joezyka
senior tag

lehet noob kérdés, de nem értek valamit
GR chanelen, folyamat rat dps-t keresnek. Eddig azt hittem, hogy az necro-ra vonatkozik, de múltkor is láttam, hogy 2 vagy 3 rat dps-t keresnek. Vagy ez azt jelenti, hogy 2-3 necro dps kell nekik?

amúgy más dps szóba se jöhet gr-be? speed-re vagy magas gr-re? (wizz vagy dh) ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#102996) LélekVándor válasza Joezyka (#102995) üzenetére


LélekVándor
tag

Amit láttál a communityn az szinte biztos, hogy a Rathma speed. Ez úgy néz ki, hogy 2 dps rathma 1 support necro és egy support barbar. XP farmra jelen pillanatban nincs gyorsabb módszer. A karaktereket nem variálhatod, a szinergiához mindegyik kell. Persze megpróbálhatod, de az időn meg fog látszani.

(#102997) SQX_Barto válasza LélekVándor (#102996) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ha mar speed meg community, tegnap clanchaten kerestek 4 dps dh-t 100-ra. Epp GR kozepen voltam, igy nem tudtam megkerdezni mivel mennek, meg mennyi ido alatt. Egyebkent biztos, hogy a Rathama leggyorsabb XP/ora, de foleg most patch utan biztos lehetne massal is menni kicsit lassabb speedeket, amiket jobban elveznek az emberek...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102998) LélekVándor válasza SQX_Barto (#102997) üzenetére


LélekVándor
tag

2 szezon között mentünk NS-ben alternatív speedeket. Én Shadow DH val, volt egy condemn crus, egy UE DH a 4. meg talán egy supp monk. 95-ket vittük 5 perc körül. Ilyen poénkodásnak jó volt, de azért lényeges kiesés a Rathmához képest.

(#102999) Joezyka válasza LélekVándor (#102996) üzenetére


Joezyka
senior tag

akkor jól értettem. sejtettem :(
supp barbim van, csak kéne egy csapat akikkel picit gyakorolhatom a mozgást, na az még nem jössz össze :\
necro sajna nem fekszik nekem :(

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#103000) Joezyka válasza Joezyka (#102999) üzenetére


Joezyka
senior tag

közben megnéztem, kevertem egy másik builddel a rat-ot, pont ez a fajta volt ami bejött nekem, és tetszett. Csak béna vagyok és esek kelek :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.