Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103701) SQX_Barto válasza reelc (#103700) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kellet a Diabloba egy urhajo pet, mint egy falat kenyer, ja nem... :U
Persze ajandek lonek ne nezd a fogat.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103702) reelc válasza SQX_Barto (#103701) üzenetére


reelc
veterán

Én örülök neki, hogy ünnep van, és legalább ennyit kapok.
Amúgy tetszik kinézetre, csak épp nem megy a játékhoz.

(#103703) KubanitoS válasza SQX_Barto (#103701) üzenetére


KubanitoS
veterán

Még így is jobb, mint a 28. mackó pet...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#103704) proci985 válasza reelc (#103702) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

conqueror sethez headcrab fejessel teljesen jo az

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103705) SQX_Barto válasza KubanitoS (#103703) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Izlesek es pofonok, a szezonos pet reszemrol jobban tetszik szazszor, mint egy urhajo, aminek semmi keresnivaloja nem lenne Diabloban (a starcraftos transmogokkal egyutt) de ez en vagyok :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103706) proci985 válasza SQX_Barto (#103705) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ne viccelj mar, a blade wings gyonyoruen all a DHn :P

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103707) SQX_Barto válasza proci985 (#103706) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kivetel erositi a szabalyt :)
Azt sok karin hasznalom egyebkent.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103708) kökény válasza reelc (#103700) üzenetére


kökény
aktív tag

Kis off, Wolcent megvettem, topikjában írtam róla kis tapasztalatot, eddig a számomra legjobban teccő D3 klón, mert ahhoz ugye kétség sem fér, hogy az ;)

(#103709) ChromeX


ChromeX
addikt

valaki GR80 run? ShadowDHm van

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#103710) Vörösmacska válasza reelc (#103692) üzenetére


Vörösmacska
újonc

Win7 64bit D3 ROS: Kiírja, hogy 4GB ram kell neki.
Win7 32bit D3 ROS: Elindult 3GB rammal. Még majd kipróbálom 2GB-al.
Kérdésem, hogy hogyan érdemes elkezdenem adventure vagy campaign? Season-t beixeltem. Később váltogathatom közben oda-vissza mármint adventure, campaig között? Először Campaign módban játszanám végig, csak nem tudom van e valami hátulütője később? Nem e csuszok le valami sesonos dologról, küldetésről, stb....
Ha ez itt nagyon off, dobjatok légyszi egy linket.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#103711) Vörösmacska válasza Vörösmacska (#103710) üzenetére


Vörösmacska
újonc

Kampány módban felkinál Season módban Journey-ben bexelhető lehetőséget chapter 1 9 lehetőséget. Beixeljem mindet vagy először játszam végig a nélkül. Ha nem sikerül teljesíteni vagy elsétálok mellette, újra meg lehet ezeket 2bálni?

(#103712) ooooobi válasza Vörösmacska (#103711) üzenetére


ooooobi
senior tag

Visszaolvastad mit irtál? Nekem 2 olvasatra se tiszta mit akarsz kérdezni, de lehet bennem van a hiba :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#103713) la_cc válasza ooooobi (#103712) üzenetére


la_cc
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=aGFNGH9jHyM

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103714) reelc válasza Vörösmacska (#103710) üzenetére


reelc
veterán

A játékot állítsd 32bitre, azt nézd meg hogy fut. A Battle.net kliensben kell átállítani.

Játszd végig nyugodtan a Campaignt, megismered a sztorit, és a karidat.
Majd ha végeztél jöhet az Adventure, akár Seasonban. A Season mostanában 3 hónapig tart, nem veszítesz semmit ha csak pár nap múlva kezded el.
Ha tényleg most ismerkedsz a játékkal, akkor előtte olvasgass kicsit: a diablohungary és a Diablo3.hu oldalakon. Mindkét hazai oldalon vannak infók. Ha olvasgattad őket, kevesebb kérdésed lesz, hidd el.

(#103715) Tuvix


Tuvix
tag

Hali.

Xbox karakteremet más meg tudja nézni játékon kívül?

(#103716) need


need
addikt

Sziasztok.

A szezon első Primal cucca P598-nál ennyire hamar nem szokott esni..?! Remélem nem az lesz az ucsó :DD

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103717) la_cc


la_cc
addikt

Nekem is kiesett az első komolyabb cuccos, pet-es wd-nek jól jött, bár amit lecseréltem az se volt sokkal rosszabb.. :)

Amúgy bő hét alatt meguntam a játékot, ugyanaz, mint 2 éve, nulla tartalom. Mindenkinek ajánlom, hogy ismerkedjen meg a path of exile-el, ha "tartalmas" hack 'n' slash-t szeretne tolni.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#103718) faragojof


faragojof
senior tag

Mi a fax van már megint a Blizz beléptetőrendszerrel? :F :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#103719) boeing válasza faragojof (#103718) üzenetére


boeing
senior tag

Valami gáz van,nekem sem tölti be a karaktereimet.

(#103720) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok!
Nektek működik a bnet autentikáció?

"We can't authenticate you right now. Please try again later."

:O

(#103721) dante3 válasza Elamaas (#103720) üzenetére


dante3
addikt

nálam sem jó

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#103722) faragojof válasza boeing (#103719) üzenetére


faragojof
senior tag

Én be sem tudok lépni a fiókomba. "Autehentication failed"
Biztos hangosan gondolkodtam, és megharagudott. Azon morfondíroztam, először Starcraft 2-őt indítok, megnézem az új HUD skint. ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103723) reelc válasza faragojof (#103722) üzenetére


reelc
veterán

Na, akkor ezért van.
Nyomás megbánni a gondolataidat. :)

(#103724) faragojof válasza reelc (#103723) üzenetére


faragojof
senior tag

Bánom már, bánom!
Szemezek a selyem korbáccsal is! Remélem megszán mielőtt ütnöm kellene vele! :DDD
Őt! ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#103725) faragojof válasza faragojof (#103724) üzenetére


faragojof
senior tag

Beengedett! A gyáva! :C :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#103726) zsotesz81 válasza Vörösmacska (#103711) üzenetére


zsotesz81
senior tag

"Season módban Journey-ben bexelhető lehetőséget chapter 1 9 lehetőséget." - csak sejtem mire gondolsz :DDD , de azt nem tdudod beikszelni ezeket meg kell csinálni. Ezek feladatok. Egyébként ha még nem játszottad végig egyszer sem a story-t akkor szerintem érdemes végigmenni rajta.

(#103727) Peppo válasza need (#103716) üzenetére


Peppo
őstag

Ha fire lenne benne, jó kis bracer lenne. Bár asszem wudijonál láttam a múltkor physicalos multis buildet, oda pont jó.

Nekem gr75 után szinte azonnal esett primal. Persze olyan cucc, ami semmire sem jó. Aztán azóta még 2-3 darab, de azok sem jobbak.

Olyan mákom nem lesz megint, mint előző seasonben, mikor egy primal Yang és egy Dead Man's Legacy is esett. Igaz, egyik sem volt tökéletes, de legalább használható statokkal esett mindkettő.

Most még normális anci Karlei-t sem sikerült találni, csak csupa hulladékot. Pedig azt még Zolitól is aránylag könnyű szerezni.

Egyszer fent, egyszer lent. :)

(#103728) need válasza Peppo (#103727) üzenetére


need
addikt

ÁÁáááááááá Pepe uram még nincs vége.. ebbe már fire van ;) ;) ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103729) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

van ez a melee, meg range damage % csökkentés

A melee az phisicalnak minősül, illetve a range az lehet magical sebzés?

(#103730) SQX_Barto válasza PunkZoli (#103729) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A melee az melee a ranged az ranged. Amit a neve mutat, ez nem kulonbozteti meg, milyen elemental a sebzes, kozeli - melee, tavoli - ranged.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#103731) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Az eddigi Primal Ancient termés. A Trag'oul's Corroded Fang eshetne ki Primalban, jó statokkal. Abból még ancit sem sikerült forgatnom, pedig már sok matit ellőttem. Még ancit sem ad. A fegyverből valahogy sajnálja... a többi már szinte minden anci, egy-két darab kell még, de a kaszát adhatná már be, az lendítene rajta legtöbbet.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#103732) hokuszla


hokuszla
senior tag

Egyszerűsíteném a kérdést.
A "közeli" lehet nem fizikai?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103733) rumkola válasza Vistaboy (#103731) üzenetére


rumkola
veterán

Uhh az a Focus B+
Intet CHD-re és mindenkinek tökéletes.

(#103734) rumkola válasza hokuszla (#103732) üzenetére


rumkola
veterán

igen lehet bármilyen
az a lényeg, hogy közelről kapod be

(#103735) hokuszla válasza rumkola (#103734) üzenetére


hokuszla
senior tag

Erről van valami leírás? mert ez így teljesen illogikus

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#103736) reelc válasza hokuszla (#103735) üzenetére


reelc
veterán

Most hirtelen ezt találtam. Igaz elitekre van kihegyezve, de attól még lehet hasznos infó benne.

Nagyon régi, és fogalmam sincs így van-e, majd nálam okosabbak megmondják.

[ Szerkesztve ]

(#103737) Peppo válasza need (#103728) üzenetére


Peppo
őstag

Szép darab. Shadow buildhez tökéletes, csak át kell pörgetni lightningra..

(#103738) need válasza Peppo (#103737) üzenetére


need
addikt

már pörgetem is..:)

na most ennél a bildnél inkább lightning a nyerő...?
én még lemaradtam a pszichikainál.. :F

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#103739) persil válasza hokuszla (#103735) üzenetére


persil
nagyúr

De ebben mi az illogikus? Ha pofont kapsz az melee, ha lelonek az ranged. Tok mindegy, hogy a pofonod tuzes, vagy fagyos, a loves meg egy sima rozsdas nyilvesszo. Ebben az esetben a hatotav a lenyeg. A melee a kozelharci serulest csokkenti, a ranged meg a tavolsagit.
Total logikus.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#103740) Franklin válasza need (#103738) üzenetére


Franklin
addikt

Azért, mert a build Ricochet rúnát használ az Impale képességhez, aminek Lightning a sebzése (benne van a rúna leírásában).

Ezért kellenek a Lighning boostok és ezért kell a Convention of Elements-et is figyelni és akkor spammelni az Impale-t, amikor épp a Lightning a soros.

(#103741) Peppo válasza need (#103738) üzenetére


Peppo
őstag

Igazából láttam már mással is, nem csak lightninggal. Gondolom, attól is függ, hogy milyen Holy Point tegezt találsz, mert abból olyat kifogni, amiben minden benne van, és lightning bónuszt ad, nagyon nehéz. De elvileg a lightning a legjobb a Ricochet miatt.

(#103742) mpierre


mpierre
veterán

Az milyen már lejön a gárdian gr-ben, de nem lehet sebezni, csak álldogál és illegeti magát (fingós pajtás), de legalább ő se sebez? Ellenben az összes mob életben marad a gárdian érkezése után a mapon... :DDD :W :Y

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#103743) Peppo válasza mpierre (#103742) üzenetére


Peppo
őstag

Halhatatlan trash mobbal már találkoztam, de hogy a guard legyen ilyen, az új.

(#103744) _drk


_drk
őstag

CHC és CHD-nek mennyinek kell lennie, ami már elfogadható?

Most hogy feljöttek a sebzés típusok, gondolkoztam el hogy vegyek fel olyan cuccot ami mindent ad és jól és hogy még forgatni se kelljen.

Mert kéne +Atributes meg Vitality, meg CHC,CHD és még elementál sebzés is, de még CDR is kellene.

Mondjuk Icy Veins-en nézem általában mit pakoljak, ott elég ritkán is említik a +sebzés erősítéseket.
Plusz akkor az adott skill+sebzésről nem is beszélve.

(#103745) Peppo válasza _drk (#103744) üzenetére


Peppo
őstag

CHC 50% fölött. CHD 400% fölött már nem rossz.

(#103746) proci985 válasza Franklin (#103740) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a bleedes gemmel jobb a cold egyebkent, gyorsabban epul fel az as

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#103747) ooooobi


ooooobi
senior tag

Mit kell csinälni ahhoz, hogy új jätéknál mindig abba az actba kezdjen ahol én szeretném? Ezt a 350killes dolgot kéne próbálgatnom és kényelmesebb lenne mindig act5ben kezdeni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#103748) PunkZoli válasza ooooobi (#103747) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Régen talán úgy volt, hogy ahol bónuszbonti volt ott kezdted, de most szerintem random.

(#103749) kraken


kraken
tag

Tisztelt Fórumtársak !
Segítségeteket szeretném kérni. Adva van egy számítógép amelyben található:
G4400 proc
Msi h110 gaming alaplap
Samsung 8 gb ddr 4
Corsair 450 táp
Kingston 240 ssd
Asus strix 960 gtx
Nem egy gépigényes játékkal a diablo 3 mal játszom,azon belül is minden lowra állítva.. Mégis egy bizonyos játékidő után pl félóra elkezd laggolni,van amikor megáll a kép,és így elég gáz az egész..Hőmérsékletek rendben, sdd 100 %,videkártya tesztellve jól működik, Egyszerüen nem értem..Felraktam az aida 64 elindítot a stressz tesztet, megy szépen megy amikor a gpu-t is becsatlakoztatom a tesztelésben megáll a számítógép,nem fagy le csak annyira lelassul hogy közben semmit nem lehet csinálni..A videókártya furmarkal tesztelve és ott semmi hibajelenség..Minden ötletet szívesen meghalgatok..
Köszönöm előre is :R

(#103750) SQX_Barto válasza PunkZoli (#103748) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ugyanugy a bonuszos Act rendszer mukodik, csak mar nem hivja annak. Orankent valt, tehat x oraban Act 1 utana meg valamelyik masik a kovetkezo oraban vegig. Ezen nem lehet semmit sem allitani.

Ha rajtam mulna nonstop Act 1 lenne nekem :D
Kiveve ha keresem azt az Act 5-os baromsagot a seasonban (ami kb egyszer van 4 havonta).

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.