Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102351) grimm2015


grimm2015
senior tag

És azt leírná valaki, hogy a mostani starter necro setet melyik buildal érdemes kezdeni? (vagy megint hamarabb kijön egy új set, mint mire kész a küldetés? :D)

Battlenet: Grimm#22690

(#102352) Bird válasza Janusz001 (#102350) üzenetére


Bird
addikt

Ez a lusta nekro, bountyra lassu, de sima riftre, kis grre tökéletes.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102353) kökény


kökény
aktív tag

Aztán kedves Urak NS-ben marad-é valaki??

(#102354) noblem1983 válasza Roland861010 (#102332) üzenetére


noblem1983
senior tag

Nekem tegnap a 97-et sikerült letolnom. Egyébként vállason már nem kell cooldown hanem area dmg a menő?

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#102355) SQX_Barto válasza kökény (#102353) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nalunk egy egesz klan, persze sokan letoljak a Journey-t (lehet par majd repul is megint, aki tulzasba viszi a szezont...)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102356) kökény válasza SQX_Barto (#102355) üzenetére


kökény
aktív tag

Milyen clan az, szóba álltok casual játékosokkal is vagy szigorú feltételek vannak?

(#102357) Alg válasza kökény (#102356) üzenetére


Alg
veterán

(lehet par majd repul is megint, aki tulzasba viszi a szezont...

Szerinted? ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#102358) Bird válasza Alg (#102357) üzenetére


Bird
addikt

Besz@rás mik vannak... Cserebogár színdróma. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102359) DeckardCain válasza kökény (#102353) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Jelen😊

(#102360) kökény válasza DeckardCain (#102359) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia battletag? :R

(#102361) SQX_Barto válasza kökény (#102356) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Kovetelmenyek:
- Paragon1300
- Minimalis angol (mivel nemzetkozi klan)
- Solo 85

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102362) kökény válasza SQX_Barto (#102361) üzenetére


kökény
aktív tag

:R maradok a fenekem azt hiszem :) haverokkal nyugiba, nem hajhászva semmit ;)

(#102363) DeckardCain válasza kökény (#102360) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Tomiie#2351
De lehet rajta vagyok a listadon.

(#102364) reelc


reelc
veterán

Na, itt az idő, jó szezon, ill éra kezdést mindenkinek!

(#102365) Edge válasza reelc (#102364) üzenetére


Edge
veterán

Too late, Pittiék már a gr100at speedelik :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102366) kökény válasza Edge (#102365) üzenetére


kökény
aktív tag

😄

(#102367) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Jópofa ez a challenge rift, nagy lazán nekiálltam, majd 2 perc késés elsőre. Másodikra csak 40 mp. Asszem skipelni kell a random mobokat, folyamatos spirit walkkal

(#102368) kökény válasza DeckardCain (#102363) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen, rajtavagy😉 Nincs itt amúgy semmi feltekerve 98 pipa ritka xar mappon 12 perces idővel.

(#102369) reelc válasza Edge (#102298) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a tippet!
Nem tudtam róla megvan a chache, harmadjára össze is hoztam (WDhez nem értek).

(#102370) need


need
addikt

Ejjj emberek valami nem stimmel..

elindult a szezon és az új karakter.. pár feladat már kész.. most belépek és kezdi előröl..
tehát nagyon nem ott folytatja ahol volt..! újabb próba..eljutok az első városba ott 2 feladatot megcsináltam kiléptem és újra a legelején vagyok...!

akkor most 1 végétébe kell lenyomni az 5 Actot...?!!!??

de ahogy látom más is járt így publikba a 60 szintű játékos sem értette mit keres a legelején.. ;] ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102371) malacka87


malacka87
senior tag

Van aki bevállal egy kis boostot? 60 bőven elég. ☺️ Meghalalom valahogy. ☺️ Kb 10 perc és rdy vagyok.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#102372) Outblast


Outblast
tag

Meloban azon toprengek meg mindig hogy mit is kezdjek DH vagy barbi :S reggel 6ig melo meg holnap is este 6- reggel 6 :(
Natalya mennyire eletkepes az elejen farmolni?

[ Szerkesztve ]

(#102373) SQX_Barto válasza Outblast (#102372) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A 4 szettbol a leggyengebb szerintem, Leaderboardon is nagyreszt UE meg Shadow van, de 70et mar lehoztak egy Natalya multishot varianssal. Talan T13 farmra meg elmegy, de a tobbi meg ott is hatekonyabb szerintem.

Ellenben a barbar Immortal szettje nem rossz.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102374) Outblast válasza SQX_Barto (#102373) üzenetére


Outblast
tag

Rosszul fogalmaztam, arra ertettem hogy mennyire hasznalhato addig amig kijon a masik szett :) nembaj reggel hazamegyek alszok ra egyet aztan majd kiderul, hogy melyikkel kezdek. A hota barbi is bejon es a DH multi / impale build is. Nehez a dontes ... Bar gondolom DH jobban boldogul magasabb solo grben.

(#102375) Edge válasza reelc (#102369) üzenetére


Edge
veterán

Nincs mit :)
Én challenge riftet mindig 4player publicba nyomom le úgy sokkal nagyobb az esély hogy elsőre megvan.
Jól jött ez az elején, egyből maxolni lehetett smith-jeweler-mysticet.

Durvák az új legók, csak 2 db van meg, egyik kockaban másik rajtam minden más sárga kb és t6.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102376) Bird


Bird
addikt

Melyik karival induljak s12-ben?

Nehéz döntés, jelentős buffot kapott mindegyik.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102377) Gorneck válasza Bird (#102376) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Nos nem gondoltam volna, hogy ennyi idő alatt vége is lesz a szezonnak... :D Jó volt, szép volt, kár hogy vége...

Back to NS.

Aki esetleg érez magában késztetést és némi support (leginkább Barb) véna is csörgedezik az ereibe az vegyen fel.
Ha nem is minden este, de szoktunk lenni 18-19-es kezdéssel...és tök jó lenne RatRun-ozni vagy GR110+ okat menni...de ha szimplán Rift/Bounty mati kéne, akkor arra is vevők vagyunk.
Szal csak jobb lenne értelmes emberekkel játszani, mint külhoni zombikkal...

Gorneck#1239

(#102378) Zeratul válasza Bird (#102376) üzenetére


Zeratul
addikt

Természetesen a Necroval, újrahasznosítja az ellenségeit is. :))

[ Szerkesztve ]

(#102379) Bird válasza Bird (#102376) üzenetére


Bird
addikt

Gorni! Ez a kép lemaradt:

:DDD

Zeratul: Életerő elszívásban bitang erős, szénné buffolt karakter. :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102380) SQX_Barto válasza Gorneck (#102377) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Mar megijedtem, hogy ennyi ido alatt letoltad a Guardiant, de latom csak a Chapter 4 volt a cel :)
Addig en is elmentem, most pihentetem, valamikor majd valaki felboostol Guardianig

Igazad van, jobbak a belhoni zombik ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102381) Advent


Advent
tag

Ma délután 5 órától akinek van kedve csapatban tolni új szezont az jelentkezhet a tagemen vagy a clan chaten. SW Wol monk karival jönnék ki és a cél a season jorney végigjátszása.

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#102382) solyomb válasza Gorneck (#102377) üzenetére


solyomb
tag

Sup necro is érdekes lehet?

(#102383) Gorneck válasza solyomb (#102382) üzenetére


Gorneck
titán

SuppMonk/SuppNecro pár napban foglalt és utána is gondot jelent majd a Barb (Rathoz az is kell).

De jó tudni, hogy van SuppNecrod. :) Sztem foglak majd zargatni... :)

(#102380) SQX_Barto: Cél? Ha nincsenek a többiek be se lépek...egy tajték a reward, még most is hiányzik ládahely...de inkább megvárom míg meg lehet venni...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#102384) proci985 válasza SQX_Barto (#102373) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a lon fok varians mukodik, de az wcpapirba csomagolba megfelelo rollok nelkul elegge eletkeptelen.

ertsd, egy socketeletlen karlei + S2 szornyu rollos rarekkel es par 60 koruli uniqueval is lazan letolja a full natalyat.

---

chapter4 itt is megvolt tegnap este, olyan GR50 folott picivel szalltam ki top250ben. mindezt ugy, hogy shadowbol 4 partom volt, cserebe impale+FoK 2in1 varianssal mentem a gyakorlatban, felig speed GRre gearelve mert vagy kifogyott a hatred, vagy osszecsuktak.

---

viszont a tegnapi parti nagyon jo volt, nem is emlekszem mikor volt utoljara ennyire fun szezonkezdes.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102385) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na hat ez a condemn build mennyire jobb mint a Hammer..
Para 1400, 1 nem anci de rossz rollok, 5 augment. Gr 92 kb 6perc.
Ekszerekben 90-92es gemek, lusta voltam atpakolni..

(#102386) noblem1983 válasza DeckardCain (#102385) üzenetére


noblem1983
senior tag

A Thorns-os se rossz de még nálam is sorra kerül majd a Condemn csak pajzs kell hozzá normális

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#102387) Dewri


Dewri
aktív tag

Egy kérdés a szezon jutalomról: van ugye a 4 feladatsor, amik adják a szettdarabokat egy karakterhez. Viszont ha másik karaktert is kezdtem, neki már nincs esélye saját szettre? Mert úgy látom nem veszi külön karakterenként a feladatokat. Vagy csak én nem találom a beállítást?

(#102388) SQX_Barto válasza Dewri (#102387) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyben van a Season Journey, szoval mindegy, hany karakterrel csinalod vegig.
Viszont csak egyetlen karakterrel kapod meg az ingyen szetet!
(de a darabokat kulon karakterekkel is felveheted)
Softcore es Hardcore kozott kulonbseget tesz Conquesteknel, viszont ha mar Softrcore-nal felhasznaltad a Giftet, akkor Hardcore-ban nem kapsz masikat (es forditva)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102389) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Mostani Seasonben necrot kezdtem. Ha már úgy is új class és újdonság . Eddig nagyon tetszik de majd GR 70+ megállja a helyét ?

(#102390) Demertin válasza Rick3D (#102389) üzenetére


Demertin
tag

Minden kaszt, több builddel is megállja a helyét 105+-ban is.

(#102391) Rick3D válasza Demertin (#102390) üzenetére


Rick3D
senior tag

Wooah , akkor sokat változott mióta nem játszottam. :DD
Nem kevés balancot kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#102392) Bird válasza Rick3D (#102391) üzenetére


Bird
addikt

Nem balance, buff.;) Balance még mindig problémás itt ott.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102393) Rick3D válasza Bird (#102392) üzenetére


Rick3D
senior tag

Minden esetre örülök neki hogy nem kuka karakter mert pár órát már játszottam és tetszenek a skilljei , látok benne fantáziát. Proccolós wizz még úgy pörög mint rég ? ;]

(#102394) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Goblinra melyik hangbeállítás érvényes? Azért kérdem mert zenét hallgatok közben és minden mást lehalkítanék. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#102395) Janusz001


Janusz001
őstag

Necronak melyik a legéletképesebb t13 speed bounty/rift/gem up buildje? Próbáltam a lazy necrót, de elég papírnak tűnik.

(#102396) KubanitoS válasza Janusz001 (#102395) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jó az a Lazy nekró, nem fogsz jobbat találni nála ( esetleg a Rathma speed buildet, de ahhoz polipcsápok kellenek a sok szkill miatt, nem egyszerű játszani vele). Ha papír, akkor tedd be a kockába az Aquila cuirasst. Magas paragon mellett (1000 körül) a Blind faith is felesleges lesz.

Ekkor a kockába mehet a Strongarm bracers, karira a Briggs wraith gyűrű és a szörnyek menet közben fognak olvadni. Itt az én karim, GR75 3 perc, GR80 4-5 perc pályától függően.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102397) Janusz001 válasza KubanitoS (#102396) üzenetére


Janusz001
őstag

Mondjuk elég új a kari, még para 500 körüli, cuccok sem augmentáltak, van még bőven tennivaló vele, csak mondjuk amit eddig toltam ht garga wd, az tescos cuccban augmentálatlanul is simaliba at13, a necroval meg nyeklek csuklok.

(#102398) KubanitoS válasza Janusz001 (#102397) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nyilván nem említhető ez a nekró egy szinten a komoly gr-re is alkalmas karakterekkel. Én mondjuk azért szeretem T13-ra, GR70-80-ra kifejezetten ezt a nekrót használni, mert marha kényelmes. Minden olvad körülötted és nem igazán kell püffölni a szkilleket sem. Egy fárasztó nap után kikapcsolódásnak nálam ez a legkényelmesebb karakter.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102399) Janusz001 válasza KubanitoS (#102398) üzenetére


Janusz001
őstag

Ezt nézegetem még, nagyjából minden megvan hozzá: [link]

(#102400) *GOM*


*GOM*
újonc

Sziasztok! Rég írtam ide, de látom nem állt meg az élet. Kinek h tetszik eddig az új szezon, mik a célok ? Én a magam részéről a barbaromat (még 2012-ben kreáltam 1. karim😊) rebirholtem. Sajna az induláshoz képest csak 4-5 órával később tudtam kezdeni... Hat nem semmi hajtás van, mar ekkor több mint 500 barbot latam a LB-on! Aznap estére en csak level 70ig terveztem be, főleg h senki nem vállalt meg húzást, bár megjegyzem nem is bánom, mert kurva élvezetes volt felhúzni ennyi kihagyás után a barbim! Egy teljesen más élmény sztem mint a végjáték. Tegnapi cél volt a szezon út 4. Fejezet teljesítése majd a solo 70es gr h eshessen primal, ami estére meg is lett. Én kis naiv azt hittem be jutok LBra csak aztán láttam h mar 78 az alja a barbarnal... Hat azta piszkos😅 ilyen kemény mezőnyre nem számítottam! Előre felek ma este mire hazaérek mennyi lesz az alja...
Egyebkent a solo játékot preferálom, de később - a nagyobb hatékonyság végett - lehet osszerakok egy sup buildet is! Szóval vegyetek fel bátran friendnek! Split bountira is vevő vagyok!
Ja a vég célom ebben a szezonban para 1200-1500 körül es hat LB 100 ba akartam eredetileg de ha ilyen nagy a hajtás annak örülök ha az 1000be bekerülők xd

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.