Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102251) Attix82 válasza SQX_Barto (#102250) üzenetére


Attix82
őstag

Ha már nem fogynak a mobok kellően, akkor belaggol az egész....ezért se laggol kisebb GR-en.

(#102252) rumkola válasza LélekVándor (#102248) üzenetére


rumkola
veterán

Köszönöm!
Gondolom nem stackol különbözőeket. :)

(#102253) Gorneck válasza Attix82 (#102251) üzenetére


Gorneck
titán

Giga milyen Necroval ment?

Más:
RatRun esetén mind2 DPS kari uazt a skill sort és geart viszi?
100 környékéhez milyen DPS kell?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#102254) Ghoost válasza KubanitoS (#102242) üzenetére


Ghoost
tag

Hali! Épp tegnap este nyomtam vele 90-et 6-8 perc közt. Bika buffot kapott a torch.

Battle.net: Mcghoost#1381

(#102255) Edge válasza KubanitoS (#102242) üzenetére


Edge
veterán

wizardban a firebird meteoros meg a frozen orbos tal vagy dmo. Vannak még ugye az archonos buildek is de az nem az amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102256) kökény válasza Ghoost (#102254) üzenetére


kökény
aktív tag

Szia, ránéznél az enyémre (Grimoss), hogy mit változtassak rajta, mert enyém már 85-ön is csak bukdácsol.Látom vita van neked sokkal több, meg mindenhol CDR-re forattál én meg resousce-ra, gyűrű nálam F+R felejtős? rakjam át Unityre? :R

(#102257) reelc


reelc
veterán

Egy jó ideig nem várható sem a Diablo II, sem a Warcraft III Remastered változata.
Angolul.
Kis csapat dolgozik a Classic címeken, ki tudja mikor jutnak a dolog végére.

[ Szerkesztve ]

(#102258) Bird válasza Gorneck (#102253) üzenetére


Bird
addikt

Kicsit utána olvasva: mindkét rathma necro ugyanazt a setupot viszi. Ha van zbarb is, akkor lehet menni full dps-el wh övvel. Ha nincs barb, csak 3 rathma necro, és egy zds nekro van a partiban akkor kell a db védelmes öv, mert nagyon törékeny. 3 fős partiban még mindig nem igazán működik a speed grezés. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102259) Ghoost válasza kökény (#102256) üzenetére


Ghoost
tag

Szia! Nekem ez a Crippling + WoL kombó nem vált be. Nem tudtam vele azonosulni. :DDD Az alábbi buildet ajánlanám, este ezt fogom kipróbálni. Hasonlít az alap SWK WoL-hoz, apró változtatások vannak rajta. Ő lenne az: [link]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#102260) kökény válasza Ghoost (#102259) üzenetére


kökény
aktív tag

Igen én is érzem,hogy nem az igazi, kipróbálom, amit ajánlottál, hátha ;)
Köszi! :R

(#102261) Roland861010 válasza Ghoost (#102259) üzenetére


Roland861010
addikt

Most nem azért de elég gyenge a 4400 paragonhoz képest a 105

(#102262) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok..

DH-nak most melyik a legjobb build magas solo gr re? sok idöt kihagytam és elakadtam 79 nél... nagyon nem jo valami.. ugyan csak 890 para van.. vagy épp ez a baj?

(#102263) KubanitoS válasza Ghoost (#102254) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi, ezt ki szerettem volna próbálni, csak nem igazán vannak meg a cuccok hozzá.

Edge: Tegnap próbálgattam egy Tal Rasha meteoros variánst, de nem igazán jött be. Nem nagyon volt mobility.

Egy módosított csirke HT-vel (sacred harvester kockában, stricken helyett powerful) változó 6-9 perces időkkel tudtam produkálni a 90-es rushokat. Kényelmesnek kényelmes volt, de nyilván könnyen haltam és az idő sem volt elég gyors ahhoz, hogy "speednek" nevezzem.

Ez a DMO-s wizard melyik build lenne pontosan?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102264) Ghoost válasza Roland861010 (#102261) üzenetére


Ghoost
tag

Ahogy néztem a Crippling + WoL kombóval 114-15 körül voltak 4200+ os emberek. A lényeg, hogy én most ezzel élvezem a játékot ami a legfőbb szempont ;) :DDD

Battle.net: Mcghoost#1381

(#102265) reelc válasza Beretvás (#102262) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Pár napja volt egy új patch, ami megvan benne nevezve, ki kell újra farmolni. Reforge nem jó. A szeteket természetesen nem kell újra.
Patchnotes.

A Shadow Impale talán a legjjobb szólóra.
De érdemes az UE Multishotra is ránézni, mert sokat erősödött.

Ha bekeríted az új cuccokat, akár 90 körül is mehetsz majd annyi Paragonnal.
Nagy buffot kapott minden class több szetje, vagy fegyvere, tárgya.

Multisnál: íj, tegez, bracer erősödött.
Impalésnél a tőr.

[ Szerkesztve ]

(#102266) Edge válasza KubanitoS (#102263) üzenetére


Edge
veterán

Pl ez

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102267) proci985 válasza Beretvás (#102262) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

90-95nek shadowval es UEvel is le kene ott mennie.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102268) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Volt valami update, jatek kozben kiirta, hogy uj verzio van a D3-bol, es ha kilepek update-el, tud errol valaki valamit?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#102269) Vistaboy válasza faragojof (#102162) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, úgy látszik, tényleg csak panaszkodni kellett... :DDD

Meglett közben a kesztyű is anciban, már csak a Traveller's Pledge amulett nem az, viszont elég jó statjai vannak, így még nem volt szívem lecserélni egy rosszabb ancira.

Viszont az érdekes, hogy a patch óta még egyetlen Primal Ancient cucc sem esett nekem. Pedig rendszeresen nyomom a GR85-90-eket, hogy felhúzzam a gemeket 80-ra, de egyszerűen nem esik panci. GR75 környékén patch előtt többet kaptam. Megváltozott volna a droprate, vagy mi? :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102270) Bird válasza Vistaboy (#102269) üzenetére


Bird
addikt

Aha. És ez jó? Ias sincs rajta... Ráadásul az alapdam is harmatos.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102271) kökény válasza Bird (#102270) üzenetére


kökény
aktív tag

Nem jó, de legalább szép és anci :) ebbe kár volt beleaugmentálni, sajna kevés az alapdmg, vita helyett nem tud AS tekerni, igazából egy jobbfajta sima is jobb tud lenni ettől :DDD

(#102272) Bird válasza kökény (#102271) üzenetére


Bird
addikt

Értem. Bár én nem értek a dh-hoz...... ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102273) czpitti válasza Bird (#102272) üzenetére


czpitti
senior tag

Ezt tudjuk de akkor minek szolsz bele? :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102274) Bird válasza czpitti (#102273) üzenetére


Bird
addikt

:DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102275) need


need
addikt

Sziasztok..

Tudom csak az játszik Necroval akinek nincs önbecsülése.. ;]
Látva itt hogy mekkora GR-t mentek van bennem egy kis irigység..

Én valahogy vagy valamiért többet vártam ettől a pach-töl. De hát ez van ezt kell szeretni!

Ő az [elkövető]
és P1292 ennyire jutottam..Rathma szett egyébként..

és tilos cikizni az eredményt.. :C

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102276) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok !

Valahol 2.3 és 2.4 között játszottam utoljára , a kérdésem pedig csak annyi volna hogy muszáj beruházni a kiegészítőre ? ( Láttam a patch noteokat többnyire átfésültem és elég sok dolog történt azóta ;] )
Konkrétan az érdekelne hogy high gr-eket tudok-e menni vele vagy nélküle és mennyire életképes az új class ?
:R

[ Szerkesztve ]

(#102277) malacka87


malacka87
senior tag

Csütörtökön 5 órakor indul a season? Ki mit kezd? :) Én végre crusaderhez visszatérek. :)

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#102278) Bird válasza Vistaboy (#102269) üzenetére


Bird
addikt

'...már csak a Traveller's Pledge amulett nem az (anci), viszont elég jó statjai vannak, így még nem volt szívem lecserélni egy rosszabb ancira'.

Átnéztem a karidat... Fenti kijelentéseddel ellentétben sokkal a rosszabb a helyzet, nem szeretnélek elkeseríteni a jó statokkal kapcsolatban. Erről a karakterről egy temérdek "damázs tényező" hiányzik, illetve nem értem a gearelésed filozófiáját. :U De, nézzük is szépen sorban:

Fejes: vit helyett impale dam%
Kesztyű: vit helyett ias
Amulett: dex helyett lgt dam%
Szettes gyűrű: +chc, +chd
Fegyver: vit helyett ias, +discipline
Tegez: vit helyett lgt dam%, res cost helyett mpale dam%

Dh menekülés a dps-be, a rajtad lévő rengeteg vit nem ér semmit sem. Az amulett is nagy ziccer így, akárcsak az offhandről hiányzó statok. Szerény véleményem szerint az hogy valami anci/ panci teljesen mindegy, ha a rajta lévő statok nem megfelelőek, vagy fapadkát sem érnek egy adott buildhez. :B ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102279) Gorneck válasza malacka87 (#102277) üzenetére


Gorneck
titán

DH, és reményeim szerint köv hét közepéig be is tudom végezni vele a dolgot... :D

Gorneck#1239

(#102280) proci985 válasza Bird (#102278) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egy gondolat, mert en se vagyok benne biztos:

amiota ott a raklap +impale dam a karlein 2.6.1 ota, azota szvsz nem biztos, hogy az impale dam a jobb a sisakon es foleg a tegezen, hanem a vit. kb ahogy szamoltam ilyen par szazalek damrol beszelunk (calculatorral nem neztem utana, de nem hinnem, hogy tobb a karlei bonuszat figyelembe veve aranyaiban nezve), viszont ugy 30+% toughnessrol, ami GR100 korul mar fontos lehet, ertsd a poison+arcane kozepen az ember bent tud-e allni meg 1 secig amig a CoE megy. foleg, hogy shadow impalenel patch elott 300 pontot szokas volt vitre rakni novelni a stabilitasat.

ugyanugy fegyveren a disc helyett LoK is tud segiteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#102281) KubanitoS válasza SQX_Barto (#102268) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem is lejött most valami. Biztos hotfix lehet, de nem találtam róla semmit.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#102282) czpitti válasza proci985 (#102280) üzenetére


czpitti
senior tag

nemkell puhaérték.Dam legyen és rutin.Ha rutin van akkor 400k life mellett is stabil vagy.Inkább az számit mennyi ido alatt szurod ki a sárga szemét.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#102283) zsotesz81 válasza malacka87 (#102277) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Mivel 10 ojróért behúztam a nekrót, így én azzal fogom csapatni :DD

(#102284) Bird válasza czpitti (#102282) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek, minden másra ott a mastercard. Attól a "kevéske" plusz vitától ugyanúgy egyhitelnek, mintha nem is lenne.... Dps a legfontosabb, nem kellenek a sallangok. Meg aztán +30% körüli impale damázs és az ugyanannyi lgt dam szerintem igenis számít. :K ;)

De mit neked magyarázzam, aki vitán felül 102-ket kisgéerezik?! :D :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102285) Gorneck válasza proci985 (#102280) üzenetére


Gorneck
titán

Pecs előtt? Ahhoz a védelemhez? Ahhoz a mozgékonysághoz? 300 pont? Míg Én leszopikáztam a testem WD-vel már 80-on is, addig a DH majdhogynem speedelte a 87-90-t...minimális erőfeszítés nélkül...úgy, hogy az egyik kézbe sör, a másik meg p.na...

Szal ultimate damázs kell oda, ahova csak tud az ember...no meg skill, hogy mielőbb végezz az elittel.

HA ez nincs meg a vége az, hogy pislákolunk, hogy így xar úgy xar...oszt kiderül a gear az egyik legfontosabb stattól mentes (amitől túlkép igazán hatékony). Lásd Garg+Bat Build WD esetén...tengernyi area dmg % nélkül semmit se ér...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#102286) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Annak a kevés Wizard játékosnak, aki csatlakozik hozzánk: https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/7b95gk/season_12_wizard_builds_speed_push_torment_and/

(#102287) Beretvás válasza proci985 (#102267) üzenetére


Beretvás
addikt

mekkora gemekkel?

(#102288) Vistaboy válasza Bird (#102278) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy szóval nem írtam, hogy ez az ultimate kari, nyilvánvalóan rengeteget lehetne még rajta javítani. De hát mit csináljak, ha ezek estek? Ha lenne mindenből panci, azokat viselném, sajnos ezekre futotta. De engem már szezonkezdés előtt az ilyesmi nem izgat annyira, csütörtökön úgyis átkonvertálom és nulláról fogok vele indulni.

Ami a pörgetést illeti, ahová lehetett, oda igyekeztem CHC-t, CHD-t, és CDR-t tekerni, de sajnos egy cuccon csak egyet lehet változtatni, mást nem, nem tudok a VIT helyett mondjuk AS-t, hiába tudom magamtól is, hogy jobb lenne. Majd S12-ben, ha lesz jobb, záráskor lecserélem azokat, amik most vannak rajta.

Ne úgy tekints erre a karira, mint a sajátodra. Egyrészt ezen még minden a patch előttről van, a fegyver és a kesztyű kivételével. Másrészt én soha nem tudom annyira kimaxolni, hogy minden pöpec legyen rajta, mert egyedül játszva jóval kevesebb matit tudok elpörgetni, mint ti. (Nem tudom, ki mondott itt a napokban valami olyasmit, hogy patch után mindenkinek alapból kell a GR100-at tudnia, de az biztos, hogy nem olyasvalaki, aki eddig maximum GR75-ig jutott).

Úgyhogy peace, nekem már az is bőven elég, hogy patch óta lehozom fixre a GR90-et, holott addig még GR75-ig is alig jutottam el. Ha sikerül, és tudok javítani a cuccokon, talán meglesz a GR100 is egyszer, de ha mégsem, akkor sem lesznek álmatlan éjszakáim miatta.

Egy dolgot azért szívesen vennék: eshetne már olyasmi is panciban, amit tényleg fel is lehet használni, eddig minden a kukában végezte, ami nem, az is csak átmenetileg jó új karira, míg ki nem esik a megfelelő leg.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102289) Bird válasza Vistaboy (#102288) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos ilyen statokkal, itemekkel a gr100 nagyon messze van. :( Egy mezei travellerrel amin van lgt dam% sokkal messzebb jutnál...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102290) gdevil


gdevil
aktív tag

Töltődik valami peccs a játékhoz, ez vajon most mi lehet? :F

(#102291) JSaN válasza gdevil (#102290) üzenetére


JSaN
addikt

Nincs semmi kulon info rola, igy valoszinu a holnap utan indulo seasonhoz elokeszuletek.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#102292) need válasza gdevil (#102290) üzenetére


need
addikt

kb. 27 megát töltött le..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#102293) Ghoost


Ghoost
tag

Patch előtt, de még utána se gondoltam volna, hogy a kazsuál tempómmal 100 körüli gr-t megyek :DD

Battle.net: Mcghoost#1381

(#102294) Bird válasza Ghoost (#102293) üzenetére


Bird
addikt

Szép. Gz. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#102295) reelc válasza Vistaboy (#102288) üzenetére


reelc
veterán

Nyomasd a T13 rifteket.
Annyi erősítést kaptak a karik, hogy most minden eddiginél gyorsabban, hatékonyabban lehet farmolni az UE DHval is.
Ha lesz nyersanyagod, mehet a sárgából upolás.
Tessék, egy felgyorsított UE DH: [2.6.1] Fastest Multishot T13 400%+ Movespeed
Ékszer: az ékszerésznél kraftolj sárga amukat, gyűrűket, majd upgradeled. Ha nincs bounty alapanyagod, ez is járható út, bár a bountys reforge biztosabb, mert ott legalább az item az, ami kell.

Én úgy gondolom, hogy a fegyver kivételével egy jó statos normál cucc többet ér, mint egy tűrhető ancientes.
Lehetne a karim full ancientes, de a normál cuccaim jobb statosak.
Ezért 3 cuccom normál, és jelenleg GR99-en vagyok, de lesz ez 100+ is.
Korábban a patch előtt pár hónappal 87-ig bírtam verni a karit, egyszer becsúszott egy megismételhetetlen 90-esem.
Az akkori állapothoz képest van kb. +200 Paragonom, amit szólóban hoztam össze. A nyakéken kívül nemigen tudtam azóta minőségi cserét végrehajtani a cuccaimban (a patch miatt újrafarmolt cuccokat ne számold ide). Legalábbis nem rémlik. Pedig sokat farmoltam, GReztem.
Persze egyfajta "minőségi csere" hogy ancientes ékszerem cseréltem jobb statos normálra. :)
Minden használható ancient ékszerem olyan volt, hogy én forgattam rá lyukat, és ezért már semmit sem tudtam csinálni. Utána fedeztem fel, hogy normálban van jobbam. Jó lesz egy ideig, amíg nem lesz jó ancisom.

Nézd át a cuccaid, fogadd meg Bird tanácsát, és akár normállal, de megfelelő statos cuccokkal tegyél pár kört, hogy lásd.
A legfontosabb egy CHC-CHD Compass Rose lenne, rengeteget buksz miatta!
Tegez: CHC és lighting feltétlenül legyen rajta. Ez a kettő a legfontosabb. Nekem sem sikerült még olyan amin CHC elemental és Impale is van, de örülök a 3-ból ennek a kettőnek is! Az Impale vesztesége annyira nem nagy érvágás szerintem, a Karlei erősödött rengeteget.

Panci téma: miután itt írták, hogy hatékonyabb a kisebb de gyorsabb GR (Paragon szempontjából is), még a patch előtt ráálltam olyanra, amit kb. 4-4,5 perc körül betudtam fejezni. Úgy rémlik 70-75 között futkostam. Mivel a droprate emiatt felment (ugyanannyi játékkal töltött idő alatt több kört mentem, több loot esett), egy idő után a Pancin is éreztem. Elkezdtek szépen esegetni, jobban mint előtte. Még használható is akadt köztük. :)

[ Szerkesztve ]

(#102296) Ghoost válasza Bird (#102294) üzenetére


Ghoost
tag

Kösz! :)) Viszont nem hagyott nyugodni az a 100 ;)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#102297) Vistaboy válasza reelc (#102295) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ok, köszi mindkettőtöknek. Értem én és normál körülmények között neki is állnék farmolni, de mint mondtam, holnap úgyis új szezon kezdődik, nem tartom érdemesnek kínlódni vele.

Ami az ékszereket illeti, én például még Compass Rose-ból nem is nagyon láttam olyat, amin van legalább CHC, CHD és lyuk is (Egyedül a Wizardomon van ilyen). Mindenféle hülye stattal esnek, ahogy az amulettre is legtöbbször lyukat kell pörgetni, és örülök annak is, ha legalább CHC vagy CHD van, nemhogy még LGT%-ban is reménykedjek.

Értem én, hogy mit kellene még csinálni vele, de ha egyszer nem ad jobbat, akkor ez van. Ahogy a Karlei's Pointból sem esett még jobb annál, ami most van. Megmondom őszintén, kicsit fel is kaptam a vizet, amikor az első komment mindjárt fikázás volt, majd még páran nekiálltak gúnyolódva viccelődni rajta. Értem én, hogy aki komolyabban foglalkozik a játékkal, annak ez picsafüst, de én már annak is örültem, hogy egyáltalán ancit adott belőle.

Ha nekem is lenne bountys matikból vagy 1000, nagyobb eséllyel pörgetnék pancit is, de egyszerűen néha már a kedvem is elmegy, akármilyen gyorsan lehet bountyzni, mégis sok idő kell egyedül összeszedni annyit, hogy párat tudjak forgatni, majd utána pár perc és semmi jót nem ad be. Majd S12-ben talán, addig meg már így marad, sem időm, sem kedvem nincs már vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102298) Edge


Edge
veterán

Season kezdésre egy tipp, hátha vkinek hasznos infó és nem tudná:
Challenge riftet ha még a heti megvan, akkor season kari létrehozás után érdemes megcsinálni, mert akkor oda kerül a reward cache, van benne sok gold és material, jól jön az elején.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#102299) Sanyo77 válasza reelc (#102295) üzenetére


Sanyo77
tag

Nem értem a gyűrűt a cube-ban.

(#102300) dante3 válasza Sanyo77 (#102299) üzenetére


dante3
addikt

A helmetet helyettesíti, a videóban látható, hogy Pride's Fall-t használ!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.