Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92701) caindwan válasza DiszNóÓl (#92697) üzenetére


caindwan
tag

&space: Látom nem vagyok vele egyedül :R Az egész filmet ezért a csajért érte meg megnézni: egy évvel idősebb tőlem

lili: :C :C

Norberthó: Sokkal jobbat is ki lehetett volna hozni a dologból és úgy érzem elpocsékoltak rá egy filmet. Egyszólván szar volt. Semmi izgalom, semmi katarzis, csak káromkodás volt az egész. Még csak bonyodalom sem volt a filmben..

[ Szerkesztve ]

(#92702) MiklosSaS válasza caindwan (#92701) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miért nem nézzel inkább Cicciolinás filmeket? Inkább olyan filmeket kell nézni ha a nõért nézed ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92703) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#92702) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C
hát én kérlek alássan azt a "nőt" már akkor is cikinek tartottam, amikor még menőnek számított :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92704) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92703) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Más "olyan" nõ nem jutott eszembe...

Fiatal korában pedig "nagy" volt...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92705) #Morcosmedve válasza caindwan (#92696) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Elég egyszerű film lett, az biztos. Hype az baromi túlzó volt.

© asszongya'hogy

(#92706) HSM válasza Lacielvtárs (#92694) üzenetére


HSM
félisten

Szerintem simán eladható 20-30ért (lehet öttért is, passzolom hirtelen, meg kéne nézni, meg ismermi a többi paramétert)... Az ilyen nagyon olcsó cuccoknak is megvan a piaca... Egy olyan lapost meg kapsz kb. 50-60-ért, ami nekem van, és éppen csak kávét nem főz reggelire. ;)

[ Szerkesztve ]

(#92707) Lacielvtárs válasza HSM (#92706) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondjuk lehet hogy igazad van, mondjuk én az enyimét felturbóztam amennyire csak lehetett :K
optibay keretben van benne egy 1,5 TB hdd, van egy 120 SSD, 8 GB ram, és külön keretbe raktam az ODD-t és usb az is tökéletesen működik :K
én kihoztam belőle amit lehetett... cpu is cseréltem volna, ha nem lenne a lapra hegesztve :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92708) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#92707) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Forrasztva. De ettől még cserélhető! :D

© asszongya'hogy

(#92709) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#92708) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah jó ez lehet igaz, de ha én egyszer kiforrasztom, hidd el nem maradna ott kő kövön :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92710) Habugi válasza caindwan (#92701) üzenetére


Habugi
addikt

A trailer alapján is egy elég faék alkotás képe rajzolódott ki.., eddig nem vitt rá az undor hogy belenézzek de tekintve hogy mennyien erőt vettetek magatokon és képesek voltatok végigülni a szolidaritás jegyében a héten szerintem sort kerítek rá.. :DDD :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92711) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92707) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Küld el nekem, fél óra alatt lecserélem. A forrasztás után még 8 szálas FX-et is heggesztek neked rá, 0 W fogyasztással ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92712) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#92711) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

*hegeszt

Az szép lenne! :DDD A látvány biztos megbizsergetné a vazsináját Lilinek. ;]

© asszongya'hogy

(#92713) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#92711) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én benne vagyok ;]
Peterséged: micsodát micsinál a látvány? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92714) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92713) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Bizserget, ba'meg...mozogni fog a gatyad :D

@Peterke: lenerult ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92715) HSM válasza Lacielvtárs (#92707) üzenetére


HSM
félisten

Egy optibay az enyémbe is kb. 3-4000ft, SSD egybe mehet át bele, 8GB ram szintén... ;]
Ebbe keretbe se kell rakni a cuccokat, mert mint az akksi, kiszedhető. [link]
Hát, éppen ez a baj, a CPU... 8GB ram szép és jó meg az SSD, de ha fájdalmasan lassú a CPU, akkor nem sokat érnek.
Azt nem tudom mire vélni, hogy az USB működik.... :DD Az enyémben is, mind a 4 port. :C

(#92716) Lacielvtárs válasza HSM (#92715) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, nekem is az a bajom hogy a cpu fogja vissza az egész rendszert :W

Köszi Apám, a felvilágosítást ;]
no majd akkor odafigyelek hogy derék tájt ne hogy leverjek valamit :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92717) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Thx for Hablaty!

Úgy néz ki megvan a Speedfan beállítás. Most már nem üvöltenek az akasák, és halkabb lett a vas. :) :) :)

Jelentem jónak tűnik a 16.5.3 hotfix.

Véleményem szubjektív...

(#92718) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#92713) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Bizsergetne! :DDD

Mikiba': Megint lemerültél? :D

© asszongya'hogy

(#92719) Habugi válasza hackeeeee (#92717) üzenetére


Habugi
addikt

Félvér öszvér sörényt pödrő tömény bölény lepény örvény!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92720) caindwan válasza MiklosSaS (#92702) üzenetére


caindwan
tag

Na ihaj-csuhaj mennyé valahová ;] :C

(#92710) Habugi + hpeter: A trailer alapján még lehetett volna jó is. A hype.. jah manapság anélkül már nem csinálnak semmit, különben nem tudnák értékesíteni :(((
Ha mégse szánod rá magad, megspórolsz az életedből 1.5 órát :R A film kb. úgy ahogy van semmit sem ad/ér. Mintha te említetted volna azt a versenyt a barátoddal, hogy a legszarabb filmeket kell végignézni, ez majdnem olyan kategória, csak lehet rajta néha nevetni :D

(#92719) Habugi pördő *pödrő :R

(#92721) Habugi válasza caindwan (#92720) üzenetére


Habugi
addikt

Kössz, pedig még át is néztem nem-e gépeltem el..

Bizony én említettem.. :K

Na akkor még egy érv amellett hogy átszenvedjem, ugyanis alapszabály hogy csak olyannal lehet büntetni a másik felet amit előzőleg már végig izzadtunk.. :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92722) caindwan válasza Habugi (#92721) üzenetére


caindwan
tag

Amikor a nyelvtörő olyan nehéz, hogy már legépelni se egyszerű ;]

Ilyen szempontból hajrá! ;]

:D

(#92723) norbert1998 válasza caindwan (#92720) üzenetére


norbert1998
veterán

Érdekes... Ennyire azért nekem sem volt negatív az első véleményem.
De azért az imdb 8.2 és egyéb más oldalakon is ekörül táncoló pontok nem hiszem, hogy bundák lennének. Neked csak max nem tetszett. De szar semmiképp se volt.

(#92724) hackeeeee válasza Habugi (#92719) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:)

Baz, így azért minnyár másképp melegszik minden, hátsó venti szó szerint forró levegőt tol kifelé játék közben, ugye úgy, hogy fent van egy apache még az SA-n max rpm-mel..

Múltkor levettem a felső ventit, mert úgy volt h kap plexit a ház felülre, de most visszateszem, hogy termeljen kifelé.. :D

Viszont.. Játék közben ~60 fok a socket, úgy, hogy ~1100-1200on mennek az akasák.

Véleményem szubjektív...

(#92725) Habugi válasza hackeeeee (#92724) üzenetére


Habugi
addikt

Az megközelítőleg 1:1 beállítás ahhoz viszonyítva, ahogyan nálam mentek mehettek a TY-143-asok játék közben. :K

Hőtermelés.., egenn, ugyan nekem 280X volt a Goldenchips mellett de nagyjából tudom nálad mit lökhet ki magából a ház.., CPU szinten hőtermelést vesztettem a platformváltásnál de amikor a 390X megkapja a maga kis +100mV-ját, akkor szerintem önmagában is képes reprodukálni azt, amit te CPU+VGA szinten megélsz.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92726) hackeeeee válasza Habugi (#92725) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő, Nekem 75mV körül kap az 1090MHz-hez, szal nagyjából átérzem. :D

Visszaraktam a felső 200-ast, hogy termeljen kifelé, majd megnézem így mizu..

De nagyon kemény volt, hő szempontjából hogy mi jött ki hátul. :D

Véleményem szubjektív...

(#92727) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kösz a válaszokat, nem írok mindenkinek mert baszakszik az idő és telóról írok, hihetetlen sebességet produkál néha a hsdpa ha jol írom, de zömében edge megy

Am agyalok mi érné meg, 60 ért van a bordó i3 as gép garival, vagy venni üzletit fél év+ kiterjesztett garival hasonló àrban használtan

Xbox One: bandymnc

(#92728) Habugi válasza hackeeeee (#92726) üzenetére


Habugi
addikt

Anno ebben a postban próbáltam szemléltetni sárkányUrunknak hogy egy masszívabb GTA V terhelés közben mit tapasztalok a Raven esetében.. ;]
Itt már bőven megvolt legalább fél éve a játék közbeni max 1200rpm-es limit a TY-143-asoknak..

Ilyesmire gondoltál te is ugye? ;] :C

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92729) hackeeeee válasza Habugi (#92728) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami hasonló! :D

Este kipróbálom, hogy mennyit számít a 20-as felül.. de ezek alapján szinte biztos, hogy sokat.. így már.

És, ugye Nekem 3 venti van az SA-n.

Ami kár, mert valszeg meglesz a plexilap a ház tetejébe. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92731) stratova válasza hackeeeee (#92730) üzenetére


stratova
veterán

Nekem ezt juttatta eszembe. Csak nyilván szerencsésebbek a Skoda arányai.

Azt olvastam, hogy élhetőbb a beltere mint a Fabianak. De érthető is, majdnem Golf méret. Nekünk a liftback tetszik belőle (talán picit jobban mint a platformtestvér Toledo).

Sajnos még nem próbáltuk. Hasonló erényei (és jobb paraméterei) vannak, mint a Liananak kis helyet foglal, ahhoz képest emberi térkínálattal.

[ Szerkesztve ]

(#92732) hackeeeee válasza stratova (#92731) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak kicsit. :)

Volt Nálunk 1 napig egy Rapid Spaceback, egész szerethető kis autó. :)

Véleményem szubjektív...

(#92733) MiklosSaS válasza hackeeeee (#92732) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az év felétõl Skoda flottánk lesz a cégnél...fabia@octavia...
Kiváncsi vagyok mennyire lesznek jók.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92734) hackeeeee válasza MiklosSaS (#92733) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Motor, és felszereltség függő. :)

A TSI nagyon jó, csak vigyázni kell rá a turbo miatt. A Rapid ami Nálunk volt 1.2 TSI volt, 110LE-vel.

Most ahogy voltunk fent a Zemplénben, egy 3-as Sedan Octavia-val mentünk, 1,6 CR-TDI 105LE, fogyasztásban nagyon jó volt. A felszereltség is rendben volt, bár az újabb fejetség jobban bejön amiket az autókba tesznek. :)

Sárkánybá: A Spaceback egész nagy. Sógor kényelmesen elfért hátul benne. Fabia 3-ból ültem mindkettőben, a "hatchback"-ban is, és a kombiban is, mindkettő kényelmesebb mint az első generáció, pedig még az sem kizárt, hogy ugyan azon a padlólemezen vannak, mint az első generáció. Vagy ha nem is az, kisebb módosításokkal hasonló.

Egy bajunk volt a Spaceback-nél, pedig MonteCarlo változat volt, az a kopogó műanyag volt. De ettől függetlenül is elviselhető autó lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92735) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, egy SOS kérdés.
Adat másolás egyik hdd-ről a másikra.
USB 3-as külső kerettel felmásoltam egy rakás mesét a laptopban lévő beslő hdd-re.
Majd egy usb 2-es hdd keretes külső hddre szeretném másolni ugyan azt a tartalmat és elég sok filére az írja hogy nem másolható, szüntessem meg az írásvédettséget...
jobb klikk a mappákon, majd pipa kivesz az írás védettség elől majd megvárom amíg beállítja és újra akarom indítani a másolat és ugyan ezt írja ki és nem hajlandó másolni :W
mi lehet ennek az oka? ezt csak azóta tapasztalom mióta laptopom van...
az az érdekes hogy előtte a felmásolás teljesen rendben megy, most meg szemétkedik velem.
tudtok mondani valami okosat erre hogy ez miért van? :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92736) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#92735) üzenetére


SP4C3
veterán

Próbáld admin fiókból, vagy lan kábelen. :F

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92737) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#92736) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

alapból admin a fiókom :K
a lan kábel tetű lassú lenne, de ha nem marad más akkor megpróbálom :R
de mi ennek az oka? egyszerűen nem értem :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92738) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#92737) üzenetére


SP4C3
veterán

A beépített admin fiók nem egyenlő a hozzáadott "admin jogokkal" felruházott fiókkal.
LAN kábel gyorsabb mint az usb 2.0 ;)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92739) HSM válasza Lacielvtárs (#92737) üzenetére


HSM
félisten

Lehet rossz a fiók, amiben a winyó van, és nem tudja írni.

Nekem volt olyan USB tokom, ami egy idő után hibásan írta fel az adatokat. Cserélve lett.

(#92738) SP4C3: Attól függ, milyen LAN kábel. 10Gbites optikai, 1000Mbites sima kábeles, vagy 100Mbites sima kábeles. A leggyyakoribb utóbbi típus épp fele az USB2 tempójának. :P

[ Szerkesztve ]

(#92740) SP4C3 válasza HSM (#92739) üzenetére


SP4C3
veterán

1Gbps természetesen :B

USB 2.0 = 480 Mbps = 60MBps

Ja és hozzátenném, hogy ezek az eredmények csak a portok elméleti maximumai, a gyakorlatban soha a büdös életbe nem találtam még olyan eszközt, ami elérné az elméleti maximumot/maximumokat.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92741) Lacielvtárs válasza HSM (#92739) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, nálam is laonon csak 100 van és nem gigabit...
szal lehet akkor az usb vezérlő a ludas :U
no erre soha nem gondoltam volna :W
köszönöm mindkettőtöknek a tippet, lehet akkor kipróbálom hogy nem erre a hddre fogok másolni hanem egy laptop hdd-re és az új usb 3-as keretbe rakom :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92742) Habugi


Habugi
addikt

Nem Humble de Bundle! [link] :D :K

A Stalker / ShadowofMordor pakk eléggé csábító.. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92743) HSM válasza SP4C3 (#92740) üzenetére


HSM
félisten

Amúgy nekem az Atomos netbookon nem is volt csak 100Mbites csatoló. :D
De az itthoni olcsó router/switch is csak 100-as. Mondjuk általában elég, de néha gépek közt másolni azért hasznos lenne egy gigabit switchet bedobni... Tervben is van.

Jó, hát a névleges 60MBps nagyon szép szám, de valós átvitelnél 30-nál többel másolni még az életben nem láttam semmit USB2-n. :DDD

(#92741) Lacielvtars: Nálam az volt a gonosz, hogy "látszólag" felírta, csak adat helyett egy ponttól szeméttel lett tele a file. Szerencsére nem lett fájdalmas adatvesztés a vége. :B

[ Szerkesztve ]

(#92744) SP4C3 válasza HSM (#92743) üzenetére


SP4C3
veterán

Most valami nálam is sz@rik

Amúgy ja, én is fontolóra vettem már, de mivel 10Mbps/1Mbps-os a netcsomagom (taliga ADSL) így nem láttam értelmét a beruházásnak, inkább így kivárom.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92745) Lacielvtárs válasza HSM (#92743) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nálam az az érdekes hogy felmásolja a filéket, vissza is ellenőriztem random szerűen, hanem másolás előtt kiírja hogy szüntessem meg az írás védettséget, pedig be sincs kapcsolva :U
hát majd látom mire jutok, de nektek köszönöm a tippeket, ötleteket :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92746) HSM válasza SP4C3 (#92744) üzenetére


HSM
félisten

Nekem 120Mbit, de csak 100-at hoz belőle a 100-as router, mondjuk azt 99%-ban. :D

Bár igazából inkább átkötöttem a cuccokat a nagygépre, így most ez is megoldva. Megosztottam, aztán 70-80Mbittel szedem át wifin, ha kell valami a notin. Jó ez így most.

(#92745) Lacielvtars: Szabad hely? Vagy ha speckó mappába másolsz, az lehet még gond, ha nincs jogod bele írni.

(#92747) Mahrenburg válasza Lacielvtárs (#92745) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Igazán szóra sem érdemes, ez csak természetes...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#92748) Lacielvtárs válasza HSM (#92746) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

van elég szabad hely, egy üres 1TB-osra másolnék és nincsen semmilyen speckó mappa

Mahrenburg :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92749) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#92747) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te rád mindig lehet számitani :) :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92750) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#92748) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

HDD állapot? Ha a vinyó ok, simán lehet, hogy a ház nem OK.

Az USB 2-es házhoz esetleg nincs Y kábel? Ha az van, akkor úgy kösd be, és próba.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.