Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93651) stratova válasza Habugi (#93649) üzenetére


stratova
veterán

Prof. Hablaty fogadjuk el, amíg AMD nem villant, valamit a Don ilyen marad. Attól még jó arc, de mindenkinek megvan a maga heppje. :DDD
A kitakarítjuk a topikot részen viszont egen jót röhögtem :D

Még egyszer köszi a benchet, de máskor aludj inkább :DDD Az Extreme mérésed a 2x MSAA-s High-hoz vana legközelebb (juszt sem találok sajnos pont ilyet). Ez alapján ebben a benchben RX 480 GTX 970-hez lehet a legközelebb. Hogy mi limitálja jó kérdés, nem tudom hogy ROP vagy BW mert a Compute teljesítmény szinte biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#93652) MiklosSaS válasza Habugi (#93649) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondom, majd mesélek.

@Menthionyl: hát...most olvasgatok utána, tényleg elég durva problémák vannak.

@SzentSárkány: de most nem így van? Szépen aki nem érzi jól itt magát minden nyafogás nélkül kivonul és ujra olyan lehet a topic mint az elején.

Tehát 480 ~ 970, ebbõl az következik hogy az olyan játékokban ahol az AMD nem vaccakol, ott a 390 és a 390X között lesz a teljesitménye.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93653) Habugi válasza stratova (#93651) üzenetére


Habugi
addikt

Simán elfogadom, egyébként ha tudnád milyen régen elfogadtam már.. :o :B

A topictakarítás #x+1 engem kicsit felhúzott de végül átléptem rajta, mindenki másképp jár el amikor bekattan, van aki hadonászik, van aki fel s alá mászkál, vannak az ordibálósok, ő topicot takarítana ilyenkor.
Vezető beosztásban dolgozó, nagycsaládos ember, őszintén, inkább topictakarítási kényszere legyen ilyenkor sem mint bármelyik egyéb.. :) :R

Btw nagyon szívesen, tudod hogy bench maki vagyok. :)
Ezért is örülnék nagyon ha 980at venne, őkelme is bench b*zi, rongyosra hajtanánk mindkét kártyát.

Ránézzek majd a High Presetre is? :D

Alvás ügyileg nem kell félteni, valamiért ebből a szempontból a második gyerekkornál tartok, kibírom & elmúlik.

(#93652) miklosss2012:

Hagyd ezt takarítás sz@rt pls..thx, inkább nézd meg ezt, csak mert ennyivel tudok segíteni a dilemmádban (ha már lebeszélni ugye nem tudlak..), mással nem: [link]

Elvileg az utóbbi pár évből ezt a játékot ismered a leginkább. Mérsékelt tuning, ennyit az összes Grenada megy. Nem teljesen High-ra visszavéve mert ugye a sextúra VH-n maradt.
Cirka három gyártótól várhatod ezt a hőmérsékletet ha maradsz légen és a házad is jól szellőzik, Sapphire/MSI/PCS+.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93654) MiklosSaS válasza Habugi (#93653) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miert nem szereted a tisztasagot es rendet?

Mennyi az atlag FPS, 19 colon vagyok most, azon meg nem latszik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93655) Habugi válasza MiklosSaS (#93654) üzenetére


Habugi
addikt

Hjah mert ilyen hiko beállításon maradt az OSD.. :(((

Nem tudom, most ezt ki nem számolom neked, majd megnézed 27"-on ha hazaértél.
Szerintem tök jól fut viszont nekem nincs 1F0S fétisem.. :DDD

Btw..

Holnap érkezik hozzám egy C2D config, ami alatt szó szerint elégett egy Codegen táp.
Utána még "pittyegett" egy ideig, volt speaker, majd előkerült a tulajnál egy Mercury táp a szekrííííny tetejéről, na azóta speaker sincs.. ;] :C

Szhóóóval fel kéne majd támasztani, állati jó mókának ígérkezik, le is rohanok majd este a pinyóba, keresek egy rozsdás tompa százas szöget amit a hadművelet által/közben kiváltott katarzis csúcspontján átcsapkodhatok majd a fajbunkómon. :O

Egyúttal nyereményjáték indul, mi élhette túl az említett ramazurit..?

A) Lap
B) CPU
C) 2x2GB RAM
D) VGA
E) Egyik sem
F) Minden
G) Random kombináció

Kérjük tegyék meg tippjeiket..
Aki a legközelebb kerül a majdani végeredményhez, megtudhatja melyik sorsjeggyel nyertem ma.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93656) Lacielvtárs válasza Habugi (#93655) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ABD+HDD, szerintem :K
volt már kezeim között haszonló, ott a RAM túlélte :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93657) MiklosSaS válasza Habugi (#93655) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

G

De ha nyerek vesszel nekem egy 390CF-et, oszt ha nem lesz frankó, tandemben foglak szídni az AMD-vel ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93658) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#93657) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93659) Habugi válasza Lacielvtárs (#93656) üzenetére


Habugi
addikt

HDD direkt nem játszik, tapasztalataim szerint azok Highlanderek.. :)

(#93657) miklosss2012:

Nincs fegyver amivel sebezni tudsz! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93660) Lacielvtárs válasza Habugi (#93659) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

érdekes abban a gépben amivel én találkoztam, akkor lehet nem is a táp elfüstölés nyírta volna ki a HDD-t? :U
anno, már több mint tíz éve volt hogy elszállt azon gépezet...
ott megmaradt a régi AGP-s kártya, de a többi mind elment :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93661) MiklosSaS válasza Habugi (#93659) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De van....csak meg te sme tudsz rola :)

(#93660) Lacielvtars: de a kartya az NVIDIA volt ugye? ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93662) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#93661) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát arra már nem emlékszem :U
de elmúlt napok hsz-i alapján, ha emlékeznék sem, írnám ide ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93663) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#93662) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

99 % NVIDIA, 1 % Ati Radeon.

AMD Radeon nem lehetett mert azok megdoglenek maguktol, hibas tap sem kell hozza ;] :P

Troollloollloo

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93664) Habugi válasza Lacielvtárs (#93660) üzenetére


Habugi
addikt

Ha tippelnem kéne minimum az egyik RAM-ra illetve a VGA-ra tenném a voksom mint jóeséllyel elhalálozottakra de én előnyben vagyok mert ismerem a "teljes" sztoryt, hát majd kiderül..

(#93661) miklosss2012:

Ha sokat hepciáskodsz be leszel rendelve egy rutin kivizsgálásra..

Hidd el egyikünk sem szeretné.., ne játsz a tűzzel. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93665) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#93663) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa, értem, nem is gondoltam volna ;] :C

Hablatyiságod: hát majd kiderül, figyelni fogom mi lesz a végkifejlet :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93666) MiklosSaS válasza Habugi (#93664) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na mi'van...elfogyott a páciens?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93667) CJ4567 válasza Habugi (#93640) üzenetére


CJ4567
veterán

Az igen :Y :C

Random kombináció halott, vagy egyik sem, vagy minden. Teljesen lefedtem esélyeim. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#93668) MiklosSaS válasza Habugi (#93664) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A tuzben szulettem :D te kopasz! :DDD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93669) Habugi válasza MiklosSaS (#93668) üzenetére


Habugi
addikt

Aha, Mordor tüzében..

Egyébként ha így van készítsd fel az asszonyt hogy hetekig magzat pózban fogsz aludni mert léggel a Grenada CF olyan lesz számodra mintha újra az anyaméhben lennél.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93670) stratova válasza MiklosSaS (#93668) üzenetére


stratova
veterán

Grill-Sass hmm.. Lecker! Írhattam volna, hogy saslik nyárson, de az már majdnem szóismétlés. :P

[ Szerkesztve ]

(#93671) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Majdnem elsírtam magam, olyan viccesek vagytok :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93672) Habugi válasza MiklosSaS (#93671) üzenetére


Habugi
addikt

Örömkönnyek mi?

Nesztek.., ezt 15perce lőttem a Pasaréti téren..:

Sírok.. :O :D :))

Ha ez tegnap kapott volna el, miközben hazafelé jöttem McClanenek köszönhetően, hát nem tudom mi történt volna.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93673) MiklosSaS válasza Habugi (#93672) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Remélem na kidolgozod a belleidet ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93674) Habugi válasza MiklosSaS (#93673) üzenetére


Habugi
addikt

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93675) MiklosSaS válasza Habugi (#93674) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93676) caindwan válasza Mahrenburg (#93624) üzenetére


caindwan
tag

Persze,hogy el, de csak a péntek délutáni spékelt szállítást, ha nem lenne nagy kérés :B

Az úgy volt... tehát ma leérettségiztem :DDD Ez a jobbik fele, hogy mindenem megvan, tehát most már még nem mert még nincs a kezemben a bizonylat kijelenthetem, hogy munkanélküli vagyok :DDD :O A szomorú oldala a dolognak, hogy nem vettek fel fősulira, tehát tényleg munkanélküli vagyok. Most jön a kérdés, hogy hogyan tovább. Van pár ötlet/terv, úgyhogy nem teljesen veszett az ügy.

(#93677) MiklosSaS válasza caindwan (#93676) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Más fõsuli?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93678) Mahrenburg válasza norbert1998 (#93633) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

NorthBull (#93625) - Mármint Te meg mi nem? :DD

Habugi (#93674) - Ez mi? Béltároló? :))

Tehénke (#93676) - Sajnos csak teljesen nyers nyers halat tudok prezentálni, esetleg 0 km-es alaplapalkatrészekkel (pl. FCH/PCH-lapkák) megtömhetem, de úgy nem az igazi, már próbáltam... :(

Grat! Állítólag Sasss a Bahamákon tervez alaplapgyárat alapítani, pályázd meg az igazgatói posztot, én is megpályáztam, de az Antarktiszi működésem alapján feltehetőleg nincs sok esélyem...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93679) #Morcosmedve válasza caindwan (#93676) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nincsenek is ponthatárok :F

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#93680) stratova válasza MiklosSaS (#93675) üzenetére


stratova
veterán

:DD APU kezdődik!

[ Szerkesztve ]

(#93681) Methionyl válasza stratova (#93680) üzenetére


Methionyl
senior tag

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#93682) SP4C3 válasza stratova (#93680) üzenetére


SP4C3
veterán

"Forbidden

You don't have permission to access /zbxe/files/attach/images/236/663/226/014/7e6825eaa7d04d9c336c9c316f6d2426.jpg on this server."

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#93683) stratova válasza SP4C3 (#93682) üzenetére


stratova
veterán

Goose-T kolléga linkelte.

Methionyl :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93684) SP4C3 válasza stratova (#93683) üzenetére


SP4C3
veterán

Dzsízüsz Krájszt. Ezt hogy? Azért kíváncsi lennék rá. Lehet ezek már valóban 4magos procit tartalmaznak, nem 2 magost 4 magnak csúfolva.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#93685) caindwan válasza MiklosSaS (#93677) üzenetére


caindwan
tag

Nem adtam be máshova, mert úgy gondoltam, hogyha már fősulira megyek, akkor már a legjobbat választom. Most pedig már késő lenne beadni.

@hpeter: Vannak ponthatárok, csak én jóval alatta vagyok :( Mivel csak egy matektesztet (kurva nehéz volt, főleg, hogy nagyon gyenge matekom volt 3 évig és utolsó évben pedig végképp nem is volt) és a matek írásbeli érettségi percentiljét számítják. Jah. elit suli, de majd jövőre. Ez van, ha szar a matek, programozás meg megy :((( :W

(#93686) norbert1998


norbert1998
veterán

Az mennyire normális, hogy amikor valami megterhelő feladat van a gépen, hallom, ahogy az elvileg konstanst feszültségen járó ventilátor sebessége leeseik az adott művelet végrehajtásáig? Kb mintha egy autó motorját turaztatna valaki :F
Szerintem abszolút nem normális az ilyen dolog.

Amíg dolgozik a gép, addig jóval alacsonyabb fordulaton megy a venti. Mintha kevés lenne az amper.

[ Szerkesztve ]

(#93687) HSM válasza norbert1998 (#93686) üzenetére


HSM
félisten

Döglődő táp? Nem tartja a feszt terhelés alatt.

(#93688) norbert1998 válasza HSM (#93687) üzenetére


norbert1998
veterán

Lehetséges :( én is erre gondoltam. De valahogy nem akarom elhinni. Amúgy régóta csinálja ezt. De tegnap mikor néztem simán adta a 10A-t,bár lehet a fesz meg leesett 2v-ra,nem tudom...

(#93689) Habugi válasza norbert1998 (#93688) üzenetére


Habugi
addikt

A holnapom/szombat tele van de amennyiben elolvadna hét közben a tápod jövő szombatra szerintem tudok majd szorítani neked egy időpontot. :D

Előzetes nyeremény játék indul, helyes volt-e hogy fincsibe nem akarta elhinni hogy esetleg döglődik a tápja?

A) Igen
B) Nem
C) Hodor!!!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93690) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A "tanitvanyom" 4-ik helyet erte el egy nemzetkozi tuning versenyen.

Taps neki! Buszke vagyok ra! Kicsit meg nekimegyunk...aztan hatha jovore dobogos lehet.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93691) Habugi válasza MiklosSaS (#93690) üzenetére


Habugi
addikt

1200$ ? :Y

Hát nem vitték túlzásba.., egy jobb képességű Quake Liveos, LOL-os negyedévente visz haza 20K-kat.., látszik mennyire elismert "sport" ez.. :(((

Mindenesetre grat neki/nektek! :R

Nem tudom megkérdezzem-e hogy a tananyag része volt-e hogy herélje az LN2-es benchek előtt a futó processeket, csak mert többet számít mint a -70fok.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93692) MiklosSaS válasza Habugi (#93691) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az elso hely 5000, masodik 3000, harmadik 2000, 4-ik es 5-ik 1200. Sajnos nem sok, de a kolyoknek ez az elso komoly sikerre...tehetseges de makacs..inkabb 20x neki megyen sajat modjan ...sikertelenul..aztan megfogadja a tanacsaimat...

Kicsit olyan mintha magamat latnam 15 eve...anno nekem nemetbe jott ossze egy kb 6000 dolcsis dij...eletem elso es utolso penz nyeremenye amit tuningban nyertem.

Herelni hereljuk a wint...de nem annyira hogy osszefossa magat mint nalad. Hatalmas boges volna ha a teszt kozben osszeszarja magat a herelt windows mint nalad a jatekokban :D...jahh bocs, az lehet a Crimson ;] ;] ;]

S.O.S. segitsegetekre van szuksegem. Ma este egy jo kis Tarantinos filmet szeretnek nezni...melyik legyen:

Kill Bill 1&2
Jackie Brown

Na gyorsan..mielott felzabalom a kosar perecet :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93693) Habugi válasza MiklosSaS (#93692) üzenetére


Habugi
addikt

Most esett le, hogy valszeg a felkészülése része volt hogy herélje a 100+ aktív processes mediaPC-det.. :D :C

---> [link]

(Szenzációsan jó ez a track.., kétmilliomodszorra is..)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93694) Habugi válasza MiklosSaS (#93692) üzenetére


Habugi
addikt

Bakker, ide nézz mit találtam..: [link]

Az egy és egyetlen filmzene!!! Legalább 10éve nem hallottam.. :(((
Morricone.., avagy az önkívületi állapotban, az emberi akaraterő határán túl.., egy harmonika a szájban! Egy dallam a múltból, ami mélyebbre visz mint előtte vagy azóta bármi!!! :Y :Y

Ha rám hallgatsz ezt nézed most meg, majd Tarantinozol máskor.. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93695) MiklosSaS válasza Habugi (#93693) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eszmeletlen jo film ez a K.Bill...

Na..majd a linket kesobb...most ne zavarj.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93696) Habugi válasza MiklosSaS (#93695) üzenetére


Habugi
addikt

Eszméletlen jó bizony de vannak jobbak, nem tudod mit rejt a link, megbánod kholbász! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93697) TTomax válasza Habugi (#93694) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#93698) Lacielvtárs válasza Methionyl (#93681) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C

jó reggelt :)
ma ballagásra megyünk...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93699) Habugi


Habugi
addikt

Jáúú rheggelt a szombaton is korán kelőknek!

TTomax ez is klassz nagyon :K csak teljesen máshol szívódik fel.

Melyik lurkó ballag elvtársUrunk?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93700) Lacielvtárs válasza Habugi (#93699) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

csak egy lurkóm van, és ö ballag az oviból, szeptembertől oskolás lesz :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.