Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) MrM94 válasza MiklosSaS (#12994) üzenetére


MrM94
őstag

az egy xerencsetlen f@x..mint a 70%a a jelenlegi fx topiknak azt sem tudjak mirol beszelnek de ontjak a hulyeseget

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#13002) Yeffy válasza Malibutomi (#12992) üzenetére


Yeffy
veterán

remélem, h igazad lesz. hinni hiszek benne, csak hát lassan őrölnek a malmok... :N
de mondom, nem rinyálásnak szántam a kis szösszeneteimet.

akkor te is tudod, mint ahogy sokan mások (innen is), h mi az, amikor lentről indulsz. nekem is volt gyerekkoromban sajnos nélkülözés, szűköldködés, úgyh nem kell bemutatni. ez nem is zavart soha, mivel én meg tudok becsülni mindent, és nem irigykedek, áskálódok másra.
a lelki/családi veszteségek azok, amiket igazán fájlalok. de ezt sajnos csillapítani sem tudom, és elmúlni sem fog soha. max betokosodni... :/

mondom, nem gödörben vagyok, nem éhezem ,csak a céljaimtól vagyok még messze. ne úgy vedd, h holnaptól nincs kajám :)

de köszi neked is az építő hsz-t. :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13003) MiklosSaS válasza laca000 (#12997) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, Laca vannak ver-pistik. De amit az a gyerek muvel az mar nagyon sulyeszti a PH szintjet. Ontja a hulyeseget magabol, eloszor a haswell-es topicban probalta rabeszelni a tagot az i7-re, holott a kolleganak meg egy rendes alaplapra es videokartyara sem volt penze...de tukmalta ra az i7-et, mert az a jovo. Aztan osszerakot neki valami 4770K + 650Ti + fapados lap gamer gepet. Mikor irtam neki hogy inkabb i5+UD-4H+770/7970 jobb volna "gammer-masinanak" akkor majdnem hogy lehulyeztek.
Utana az alaplapos topicban vitte a hulyesegeit, aztan a 290/290X-ben...most meg a 780/780Ti/Titan-ban.
Egyszeruen serti a szememet es az rohadtul rontja a PH szintjet. Holott szerintem meg rendes gepje sohasem volt a gyereknek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13004) MiklosSaS válasza MrM94 (#13000) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tokeletes valasztas a ROG tuning szempontjabol, az igazi "nagyfiuk" alaplapja. Az elejen agyverzest fogsz kapni, annyira makacs...de aztan amikor sikerult stabilizalni mindent, akkor minden OK lesz.
Nekem sikerul az ejjel az 5 GHz - 1.355 V-al ! Brutal jo !

Egyebkent, a multkoraban nem szidtad a ROG ? Azt mondtad soha tobbe ROG ? :DD :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13005) Peaceliker


Peaceliker
őstag

+1 mindenkinek! :)) Ez ám a harcosok klubbja! ;] :R
Én most nem írom le saját sztorim, mert telóról vagyok, de nekem sem 1xű, de úgy fest jó fele haladok …pont rosszkor vettem fel marha sok chf hitelt, de ha minden jó, akkor 10 év alatt letudom és akkor dőzs lesz, de már most is jól állok (itthoni viszonylatban ), remélem így is marad...rajtam nem fog múlni, a jég hátán is megélek, ha kell, nem szabadul meg tőlem a világ egykönnyen! ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#13006) Malibutomi válasza MiklosSaS (#13003) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egyet kell értsek veled...borzalmas.

(#13007) MiklosSaS válasza Malibutomi (#13006) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Valahogy az ilyeneknek korlatozni kellene a szabadsagjat a forumon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13008) MrM94 válasza MiklosSaS (#13004) üzenetére


MrM94
őstag

tudod hogy van ez...szeretem a kihivasokat...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#13009) MiklosSaS válasza MrM94 (#13008) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, havonta elmondom magamnak hogy soha tobbe ROG. Megis majdnem mindig azt valasztom. Hogy mirrt? Mert vitathatatlanul a legjobbak !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13010) laca000 válasza MiklosSaS (#13009) üzenetére


laca000
őstag

Ez nem is volt kérdés. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#13011) MiklosSaS válasza laca000 (#13010) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A gigabyte Z87X-UD-4H utan szivesen beneveztem volna egy gigabyte-ra ha lett volna Formula vagy Extreme kaliberu alaplapja jo arban. Konyebb a BIOS beallitasai mint a ROG-nak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13012) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Amikor megvettem az alaplapot kaptam hozza egy BF3-as kupont. Meg nem volt aktivalva, ha valakinek szuksege van ra eltudom kuldeni privatban. Ajandek, nem kell semmi erte !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13013) laca000 válasza MiklosSaS (#13012) üzenetére


laca000
őstag

Ez igazán nemes gesztus :R

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#13014) MiklosSaS válasza laca000 (#13013) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13015) Peaceliker válasza MiklosSaS (#13012) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nagy ember vagy! :) :R
Milyen gép kell neki, hogy értelmesen lehessen multizni? Én konfigommal (adatlap) fHD hogy szuperálna vajon? Nem vagyok max graf fan! :)
...nem akarom úgy elkérni, hogy lehet nem tom jól használni, akkor inkább meghagyom másnak...

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#13016) MiklosSaS válasza Peaceliker (#13015) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Siman elmegy a tieden is. Ez BF3 nem BF4, sajnos :( . Ha szukseged van ra, 1-2 ora mulva elkuldom neked, mivel te vagy az elso jelentkezo !

Ugylatom hogy mostmar kezdesz te is komoly topic-lako lenni...de beceneved nincs, sot meg sem vagy keresztelve :DD

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13017) Peaceliker válasza MiklosSaS (#13016) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen látom, hogy a 3, de nem tudom/tudtam mi felé gép kell neki, de ha aszondod ez elég, akkor teszek egy próbát! :))
Köszi előre is! :R

Igen, ittvok mindig, de sokszor csak read only verzióban! :DDD

Szégyellem is magam! :P Vagy inkább nektek kéne magatokat, hisz, ti nem kereszteltetek meg, nem én fogom magam! :P ;]

Hát nemtom a Peaceliker (és nem peacekiller :DDD )ből mit hoztok ki, keresztnevem Laci, az is szabadon felhasználható a nemes cél érdekében! :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#13018) otto14 válasza Peaceliker (#13017) üzenetére


otto14
senior tag

Ha Állatpofát választasz avatarnak, akkor konnyebb lesz :DDD

asd

(#13019) Peaceliker válasza otto14 (#13018) üzenetére


Peaceliker
őstag

Néztem, de nincs szimpi, egyéni meg még nem lehet (sárkányokat bírom, de az meg "vót mán")...szal gondban vagyok míly pofám legyen majd, ha lehet :)

"Oh my Goa'uld!"

(#13020) MiklosSaS válasza Peaceliker (#13017) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Torolve !!!

Kicsikakas, te meg nem kereszteltel meg senki. Kereszteld te meg a kollegat !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13021) Peaceliker válasza MiklosSaS (#13020) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha jól nézem béka nincs, pedig rímelne a békés re! :DDD
Ez a kígyó a legszimpibb, akkor ebből gazdálkodhattok! ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#13022) ViZion


ViZion
félisten

Jó estét, jó mulatást mindenkinek. :DDD
DragonFX-et akartam korlátozni, nem lehet. Egyes külföldi fórumokon pontozzák ki-mennyire hasznos válaszokat ad, lehet mérlegelni így. Persze ide ez nem lenne praktikus...
Ehh, fak jeee. Megint lesz sok meló... csak dec 13-ig, szal jó két hét pörgés, utána 2-3 hét lazásan. Remélem nem lázasan :)

Békés boa: Mindenki, én is peace KILLER-nek nézi a neved. Elsőre néztem is, h ez mekkora egy troll reg már megint... :DDD Akkor esett csak le, h nem jól olvastam, mikor paripának mondtad. :W

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13023) MiklosSaS válasza ViZion (#13022) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked jo ! Nalam meg cirkuszok vannak mert dec 20-tol mennek szabira januar 6-ig, csak nem szeretnenek elengedni...mondtam a fonokomnek hogy akkor valoszinuleg beteg leszek ugy dec. 20 kornyeken, csak figyelt mint amikor a diszno hugyozik....nem ertette a viccet....de nem is vicc volt. Azzal indokolt hogy ebben az evben mar 2 szer voltam szabil. Ha de mondom a Januar az mar nem 2014 ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13024) Peaceliker válasza ViZion (#13022) üzenetére


Peaceliker
őstag

Akkor kitartást! ;)

Me' mindenki nyomja a sok agresszív játékot és berögzült mindenkinek az a sok gyilkolás, csak az megy, hogy kill-kill-kill! :P ;]

(#13023) miklosss2012

Mi 6an vagyunk bent, max 2 ember mehet szabira...én tavaly vtam, szal majd 2 év múlva mehetek megint 2 ünnep között...szal megyek be 30-31 semmit csinálni, mert meló az nem sok lesz (bnőm meg itthon, neki az köteleő szabi). :O

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#13025) Gery15


Gery15
addikt

Csatlakoznék Miklós kolléga ajánlásával, állítólag jó emberek vannak itt. :D Persze, ha csak befogad a totyik. :B

HyperX

(#13026) otto14 válasza Gery15 (#13025) üzenetére


otto14
senior tag

Mindenkit szívesen látunk! :C Állatos avataral konnyebben keresztelunk :DD

[ Szerkesztve ]

asd

(#13027) MiklosSaS válasza Gery15 (#13025) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na vegre kapunk mi is valami frissss hust. Welcome !

Aki nem ismeri a gyereket, o az akire sikerult ratukmalnom azt a xar gigabyte alaplapomat ! Vagyunk most mar itt egy paran akik "sogorok" a hardver utan. SantaParipa (4770K, Sabertooth, H100), AlkeszMacska (780, HX850, 3770K), Mahrenburg (celeron G1610). :DD

@kakaska: mi lesz azzal a keresztelessel? Rohogni szeretnek, most !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13028) Gery15 válasza otto14 (#13026) üzenetére


Gery15
addikt

Na majd akkor lesek valamit. :D Bár inkább nevet változtatnék, mert mindenki 15 évesnek néz. :DDD

(#13027) miklosss2012: Igen, jól "átvertél" vele... :P

kakaska: Mit romolsz, ha megkérdezhetem?

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#13029) otto14 válasza Gery15 (#13028) üzenetére


otto14
senior tag

Engem meg 14nek, pedig 15 vagyok :DDD

@Sasss: minjárt, nem akarom elhamarkodni + romolni is kéne...

asd

(#13030) otto14 válasza Peaceliker (#13021) üzenetére


otto14
senior tag

Én elkeresztellek:

Szusz

-nak :D Aki max egy sóhajtással jutalmazza a sok hulyét :DD

asd

(#13031) MiklosSaS válasza otto14 (#13030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem rossz, akkor mar van egy uj hivatalos lakcimkartyaval rendelkezo kollegank. Szusz.....nem rosz. Mondjuk a BekesVakLaci-n tobbet rohogtunk volna. De jo ez igy is !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13032) Peaceliker válasza otto14 (#13030) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jópofa, főleg a magyarázat tetszik! :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#13033) ViZion válasza Gery15 (#13025) üzenetére


ViZion
félisten

Emberek??? Itt csak állatok vannak... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13034) Gery15 válasza ViZion (#13033) üzenetére


Gery15
addikt

Meg én. :D

HyperX

(#13035) mackosajt válasza ViZion (#13022) üzenetére


mackosajt
addikt

Rossz az memóriád kékOrrmányos!
Vagy én keverem, de asszem nekem mondotta vala a ZöldSzívószálak kedvelője, Laci.
Amúgy én is Laci. Maci Laci. Ha felnövök, Medve László leszek.

Gery15, üdv a klubban! Egyszer majd felnősz a nevedben található korhoz! :D

DonSass! Szegről végről rokon vagyok NemAlkeszMacskával a Gagyibájt lapom miatt.

Ki akarja, hogy sógorok legyünk? (az mutasson a lányáról képet, én megmutatom a fiaimnak, és ha megfelel nekik, kötjük is meg a szerződést, hogy senki másé, csakis az övéké lehet)

Jó lesz?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13036) Gery15 válasza mackosajt (#13035) üzenetére


Gery15
addikt

Köszönöm kedvességedet Maci Laci. :D

HyperX

(#13037) Yeffy válasza ViZion (#13022) üzenetére


Yeffy
veterán

Békés boa - ezek a fantázianevek, amiket kitalálsz, LOL :DDD :C

Peaceliker: mivel foglalkozol, h nem vehetsz ki szabit?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13038) Peaceliker válasza Yeffy (#13037) üzenetére


Peaceliker
őstag

Telefonos kisasszony kisfiú vagyok! :DDD
Tavaly vtam ilyenkor szabin, most én ülök majd bent (és még 3an) és várom a hívásokat, amik (remélem) nem jönnek majd, mert mindenki szabin lesz (de legalább 8-16ig leszek, nem 12-20 :) )! :))

"Oh my Goa'uld!"

(#13039) MiklosSaS válasza Peaceliker (#13038) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#13040) Peaceliker válasza MiklosSaS (#13039) üzenetére


Peaceliker
őstag

Egyik banknál (de titkolom, mert mostanság nagy fújások mennek a bankokra, amit mondjuk meg is értek :((( ), Electra (az egy utaló program) helpdesken vagyok. Nem megerőltető, mert van vmennyi informatikai affinitásom...de előző melóhelyemen rendszergazda (szerű) vtam, azt jobban csíptem, főleg amíg lehetett kocsikázni ide-oda. :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#13041) addamka válasza Peaceliker (#13040) üzenetére


addamka
őstag

De nem a zöld logós magyar banknál, ugye? Mert akkor közel-távol kollégák vagyunk... :)

Karácsony nekem is meló, aszem kb. ez az 5. év amit megnyertem :D

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13042) Peaceliker válasza addamka (#13041) üzenetére


Peaceliker
őstag

De! ;)

Na, megnéztem ezt a bitcoin bányászást...hát nem ebből leszek gazdag! :DD 6dolcsi/hó kb...abba is hagytam :))

"Oh my Goa'uld!"

(#13043) Yeffy válasza Peaceliker (#13038) üzenetére


Yeffy
veterán

értem

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#13044) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Jobb estét, jobb estét :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#13045) addamka válasza Peaceliker (#13042) üzenetére


addamka
őstag

Az jó, mi üzemeltetjük azt a csodát is... :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#13046) MrM94 válasza Gery15 (#13025) üzenetére


MrM94
őstag

orvendek,a macsek vagyok.a topic persze hogy befogad..tiszteletedre nemsokara nagy bejelentessel allok elo

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#13047) Peaceliker válasza addamka (#13045) üzenetére


Peaceliker
őstag

...kicsi a világ! :)) Vagy nagy az OTP!? ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#13048) ViZion válasza mackosajt (#13035) üzenetére


ViZion
félisten

Mitttomén, ki figyeli kinek ki mit mondott? TE? :U Frankó mackó, lehangoló ha Ön lehallgató...
Ehh, megyek aludni, még játszani sincs kedvem.

Serdülő15: nem para ha fiatal vagy, igaz mindenki beszól ;] , de én szívesen lennék újra ennyi... vagy annyi, vagy mittomén. Biztosan megváltanám a világot ezúttal. Igen, előbb a világmegváltás, utána ivás, meg ívás :DDD . Sajna ebben az életemben fordítva volt, így kidőltünk mindíg, mikor már verbálisan megtaláltuk a végtelen és tiszta energiaforrást, a mindenre jó gyógyszert és az örök élet titkát :O

Uhh, nem ettem varázsgombát, csak fáradt vagyok és szétszórt, lehet, hogy ezt is félbeha

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13049) Gery15 válasza MrM94 (#13046) üzenetére


Gery15
addikt

És mégis mi lesz az?

Te kékormányos, te! :D Valahogy éreztem, hogy itt sem lesz másképpen... De sebaj, mert már olyan annyira hozzászoktam, hogy észre sem veszem már. :D Na jó mégis. ;]

HyperX

(#13050) mackosajt válasza ViZion (#13048) üzenetére


mackosajt
addikt

Hmmm...

Ha újra fiatalok lehetnénk... vagy időutazni lehetne, biza pár dolgot megsúgnék önmagamnak, hogy mit NE, vagy mit IGEN.

Orrmányos? Nejed még nem panaszkodik, hogy már azt is félbeha

Dzserysuhanc: Szerintem egy x=870-90 dolgot akar bejelenteni

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.