Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) MrM94


MrM94
őstag

[link]
Jóéjt!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43002) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt. Remelem sikerul elaludnom ilyen koran.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43003) Habugi


Habugi
addikt

Jóreggelt Offosok, a kávétól minnyá beffosok..!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#43004) Lacielvtárs válasza Habugi (#43003) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azt a micsoda rémrím :DD
jó reggelt :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43005) MrM94 válasza Habugi (#43003) üzenetére


MrM94
őstag

Befosok,de be ám
S tiszta szar lesz a gatyám

reggelt.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43006) Lacielvtárs válasza MrM94 (#43005) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt...
ez is nagyon jóóóó :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43007) MiklosSaS válasza MrM94 (#43005) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak csereld le mielott suliba mesz !

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43008) mackosajt válasza MrM94 (#43005) üzenetére


mackosajt
addikt

1 szótag híján haiku. Máskor figyelj oda jobban, és japán költő válhat belőled. :)

Jó reggelt!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43009) Habugi válasza mackosajt (#43008) üzenetére


Habugi
addikt

Miújszág a drágaszággal?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#43010) MrM94 válasza mackosajt (#43008) üzenetére


MrM94
őstag

nemertem a kulfoldi dumat.most forditsd le magyarra

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43011) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megyek ma suliba...reggel 5 ota a melobanvagyok esmeg nem ittam kavet.... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43012) norbert1998


norbert1998
veterán

Voltam vezetni. Jó volt, kedd délután legközelebb. Meg 14 óra van hátra.

(#43013) rapidsquirel válasza norbert1998 (#43012) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Én meg megyek éjjelre, két horror, iso auditot követő nap után, a hűtőm elb@szódott, péntek éjjeles után hozzák délelőtt, nagyon örülök.. :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43014) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43013) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem is vaccakolt a hutom Vasarnap. Most helyrejott....remelem nincs baja...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43015) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43014) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Leeresztett a fagyasztó, magától, aztán ki-bekapcsoltam, kiderült: elszökött a gáz, stb-stb..
Lényeg, hogy újat kell vennem, így bukovári ebben a hónapban mindennemű, egyéb jellegű kiadásnak. Ezeket az újabb, lehúzós-neonáci-kapitalista hűtőket állítólag 4-5 évre tervezik, hogy direkt tönkremenjen, kelljen venni másikat, ez a szép-új világ. Hitelre meg nem veszek, nem őrültem meg :C

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43016) mackosajt válasza Habugi (#43009) üzenetére


mackosajt
addikt

Ma derül ki, lesz-e vagy sem.

Macsek! Google. Haiku. ;)

Rapid. Anyosomeknal tele volt a fagyasztó láda, a nagyobbik. Hússal...
Akkor ment tönkre. Csak a felét tudtuk megmenteni, ami még nem olvadt ki.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43017) rapidsquirel válasza mackosajt (#43016) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nálam a tartalma a kukába került, nem lehetett menteni, lévén nincs másik fagyasztó, sem hűtő(mivel a hűtő rész sem működik), ez a slusszpoén. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43018) MrM94 válasza mackosajt (#43016) üzenetére


MrM94
őstag

Ahogy hazaértem egyből utána gugliztam.
A szutyok mostani telefonommal szinte lehetetlen internetezni...

Más.Asszem kezdhetem felkötni a gatyámat.Most kezdődik az egyetem,eddig lóbecoltunk 1,5 évet megéltem a licis tudásomból.Ezentúl nem fogok. :(

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43019) norbert1998 válasza rapidsquirel (#43017) üzenetére


norbert1998
veterán

jó kis egymotoros rakászarok. manapság már nincs is kétmotoros. vegyél két külön gépet :F :W

(#43020) MrM94


MrM94
őstag

Ez lenne a nagy maxwell?
[link]
Angoltudás szükséges.Bár értelmes lényeknek van.Nemtudom minek írom ezt mindig ide.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43021) #81556480 válasza MrM94 (#43020) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem pl nem tudok ilyen szinten angolul.
Mondjuk nem is vagyok értelmes lény.

(#43022) rapidsquirel válasza MrM94 (#43020) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Játék is lesz rá? Sértegesd ám a macskádat :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43023) norbert1998 válasza #81556480 (#43021) üzenetére


norbert1998
veterán

:DDD :C

(#43024) norbert1998


norbert1998
veterán

tanultam 2 órát a rohadt pótvizsgára.... nem írunk :W :O

(#43025) caindwan válasza norbert1998 (#43024) üzenetére


caindwan
tag

pótvizsga? Nem inkább doli-javító? Mert nem ugyanaz :D

Jó regge.. izéé.. Ez már nem aktuális :D Nem, nem most keltem fel. Csak most kerültem géphez. A szünet egyre rövidül, mint az idő is a tanulásra. Angolból már csak 3 tétel, szlovák még 11+15, magyarból.. ehh meg se akarom számolni, eddig 2 tételbe néztem bele :(

@Macska: Mi változott??

Azé' mer' :D

(#43026) #81556480 válasza norbert1998 (#43023) üzenetére


#81556480
törölt tag

és ha jobban elolvasom amit írtam, akkor magyarul se. ezzel kifogytam a lehetőségekből.

(#43027) MiklosSaS válasza MrM94 (#43020) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo bevalt NVrecept. Fel kell kesziteni a piacot a jatekos GM200-ra. Kiadnak egy 1300 $-os kartyat...hogy ne hoborogjenek a vasarlok amikor piacra dobjak a GM200-as 980Ti vagy X80-as jatekosoknak szant kartyat 800 $-ert. Mert ha startbol kiadnak 800-ert akkor utana senki nem venne a herelt titant, meg nagyobb volna a sokk is.

Emlekszel, anno siman megvertem az 500 £-os 780-al a 900£-os Titant. Akarmennyire szenne huztak a Titant eselye sem volt a 780Ti vagy a 290X ellen.
Dupla pontosag? Nulla ertelme jatekokban...aki meg prof.dolgokban melozik az ugyis kemenyebb kartyat vesz.
Rengeteg memoria? Jah....csak peldaul az ocska titannak ia van 6 giga...de ahol tobb kellene 4-nel ott mar siman elfogy a GPU. Tehat ennek sem latom ertelmet.

Fel kell kesziteni a piacot a kovetkezo kartyara...aminek biztos 800-900 $ lesz az arcedulaja.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43028) norbert1998 válasza caindwan (#43025) üzenetére


norbert1998
veterán

ugyanaz, vizsga-vizsga. de valójában a 77.3%-al átmentem, de a tanár nem egyezik ki vele, addig írjuk, míg nem lesz 80. de a kérdések mindig ugyanazok :W :D

(#43029) Habugi válasza norbert1998 (#43028) üzenetére


Habugi
addikt

"de a kérdések mindig ugyanazok :W :D"

Ez kurvajó.. :C
Csodálod, hogy a tanár nem kompromisszumképes?
Ennél minimálisabb elvárás már nincs is..
Jóképességű osztályod lehet ha másodjára nem írta meg mindenki 90+ ra.. :DDD

Komolyan sírok, 10-15év és kölköknek majd a háromszög/kör/négyzet varázs triót kell majd beillesztenie a megfelelő helyre..! :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#43030) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Suliba vagyok en is. Nezem a tobbieket..szinte semmi dolgom. Nem is tudom miert kellett jonni ma....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43031) caindwan válasza norbert1998 (#43028) üzenetére


caindwan
tag

Az egy osztállyal alattiaknál hasonló a helyzet :DD Már sokadjára (min. 10,de szerintem már többszörre is) írnak Random-ból, meg koordináta számolásból Imagen Delphi nyelven. Pedig az annyira pofon egyszerű, és nem bírják megírni :C (nekik is van ilyen százalékos össz arány a jegyekkel)

@Hablatyulógus: Jah, mink is amikor egyszer megkaptuk ugyanazokat a kérdéseket, kitűnőt is kaptam, jajj de szép is az :C

(#43032) mackosajt


mackosajt
addikt

Ismerős vett 50e Ft-ért egy korai swiftet, ami még japánban készült.
Nincs műszaki, nincs alatta küszöb.

Beraktuk az udvarra, mint anno a kadettet. Jah, ez is az övé.

Egészen 9-től idáig azon agyalt, van-e pénze a küszöbökre, hol olcsóbb stb.
Közben lemerítette a másik kocsijának az akksiját, mert laptopról keresgélt inverterrel.

Feltöltöttem neki az akksit, és közben ki is derítettük, hogy ha én veszem ott, ahol szoktam a dolgokat, az a legolcsóbb neki.
Sőt, még be is "hitelezem" (kemény 8e Ft), csak haladjon.

Suzukinak mekkora az osztóköre? Amcsiverdás, nem tudod pontosan? 114? 108?

Mert ami neki van billentő, opelhez jó, de ehhez ugye nem. Át kéne fúrni a felfogatást.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43033) MiklosSaS válasza mackosajt (#43032) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

50K HUF egy swiftert? Annyiert meg kozep kategorias VGA-t sem lehet kapni ujonan... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43034) mackosajt válasza MiklosSaS (#43033) üzenetére


mackosajt
addikt

Az. Vicc amúgy, hogy átírni is 50 lesz neki legalább.

Az osztókör közben megvan 4*114,3

AMi azt jelenti, hogy a 4*100 pont 14,3 mm-rel van beljebb átmérőben, vagyis legalább 7,5 mm-t kéne bővíteni az emelőn sugárirányban.

Amúgy nem rajongom a belvilágáért a régi suzukiknak, de ez még azokra is ráver.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43035) MiklosSaS válasza mackosajt (#43034) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es megeri a javitas + atiras + az auto ara.....nem tudom de en nem mennek bele az ilyesmibe. Inkabb akkor egy jo allapotban levo Kadett vagy A vectra amin nem kell kuszoboket cserelgetni...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43036) mackosajt válasza MiklosSaS (#43035) üzenetére


mackosajt
addikt

Logikusan gondolkodva nem éri meg, bár ha küszöb lesz rajta, meg friss vizsga, és a nevén is lesz, akkor elég olcsón megússza.

Amúgy automata és vonóhorgos.

Moci felül fossa az olajat, futóműről semmi infó. De ő ilyen ember. Mindig mindent megpróbál. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43037) MiklosSaS válasza mackosajt (#43036) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha neki ez tetszik akkor hajra, habar szerintem total ertelmetlen....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43038) mackosajt válasza MiklosSaS (#43037) üzenetére


mackosajt
addikt

Mondjuk így nézve az én autóm is az, meg az egész pc fejlesztés is, és nem csak nálam. ;) :)

De hát ez logikus. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43039) MiklosSaS válasza mackosajt (#43038) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ejjj...de hanyszor mondtam hogy veszek egy netezos gepet meg egy konzolt...De valami mindig visszatart.
Itt megvehetek egy XBOX One-t 270 fontert, kinetic-el egyutt.....nincs driver BUG, megvettem es 3-4 evig nem kell csere-bere...csak a jatek.

Csak az a kurva kontroler... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43040) stratova válasza MiklosSaS (#43039) üzenetére


stratova
veterán

Igazából állandóan veszel valamilyen netezős gépet csak konzolt nem :P
Szerintem a Kinect jó móka, bár csak haveromnál játszottunk vele (teke, sport).

[ Szerkesztve ]

(#43041) MiklosSaS válasza stratova (#43040) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hetente megyek el egy konzol bolt elott....mindig azon vagyok hogy kellene egy konzol. Ha megszoknam meg minden akkor nem kellene tobbet hardverekre herdalni...csak jatszani es kesz....
Az exkluzik jatekokrol meg a szar portolasrol nem is beszelve...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43042) mackosajt válasza stratova (#43040) üzenetére


mackosajt
addikt

[link]

[link]

:D :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43043) #81556480 válasza MiklosSaS (#43039) üzenetére


#81556480
törölt tag

én is így voltam. de ha az ember levetkőzi a PC masterrace hülyeséget akkor igen jó egy konzol. kell vagy 1 hónap míg megszokod a kontrollert, utána nincs vele gond. célzás nélkül is lehet darálni.

Beteszed a játékot és játszol. nincs telepités/szoftver/hardver probléma.

ár érték arányba még az előző gen is nagyon jó én 40ért vettem újonnan és mondjuk egy GTA V nem kis cím . és szépen is megy. De tuti az éven veszek egy ONE-t is.

(#43044) MiklosSaS válasza #81556480 (#43043) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tobben mondtak ezt, az itteni ismeroseimnek a 90 %-a otthagyta a PC mizeriat es konzolon tolja. Mindenkinek hasonlo volt a velemenye, meg kell szokni...aztan lehet szeretni.
Pedig mindegyiknek megvolt a 2300-2500 angol font koruli fizetes...megtehetnek hogy megvegyek a legdragabb hardvert. Igaz, ok nem epenisz fejlesztessel foglalkoznak...

Elobb-utobb az lesz nalam is....csak az a kontroller tart vissza...

Latom meg mindig a madar az ASZ!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43045) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Imadom ezt a lapost....4 ora hasznalat utan is 69 %-os az uzemideje. Es ezt ugy hogy semmi power saving nincs aktivalva.
Nagyon megerte a penzet!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43046) #81556480 válasza MiklosSaS (#43044) üzenetére


#81556480
törölt tag

kb így lehet eírni

vezetés konzol>PC
lövés konzol<PC

nem lesz olyan jó lőni egy kontrollerrel sose mint PC-n, de én pl nem is voltam jó lövő egérrel. sőt baromira idegelt hogy állandóan aláznak. Mert azért egérrel néhány embernél el tud szaladni a ló. oda tudnak b.ni rendesen! Kontrollerel egész más. más világ. autózni viszont százszor jobb.

(#43047) MrM94 válasza #81556480 (#43046) üzenetére


MrM94
őstag

Aláírom. a fentebb hallottakat.
De nekem kényelmetlen a kontroller.PSP-t használom néha kontrollerként,az ok de a ps3 kontroller nekem kényelmetlen.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43048) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

KeresztAopááááám :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43049) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#43048) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kuldheted...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43050) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#43049) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

fény. post. küld ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.