Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) Balathruin válasza Shokkolo (#28000) üzenetére


Balathruin
veterán

Tudom, hogy nem szabad spórolni, de pár éve még szinte semmit nem tudtam a hardverekről.

(#28002) MrM94


MrM94
őstag


Boldogság.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28003) Balathruin


Balathruin
veterán

Bekapcsoltam a tápot gép nélkül, veni nem forog. Rákötöttem egy ventilátort, működik :Y de a venti nem forog.

(#28004) ViZion válasza Balathruin (#28003) üzenetére


ViZion
félisten

lehet, h nem minden része halt meg. Boltba beviszed, tápteszterrel megnézik, mondjuk pénzért. Lehet annyit nem ér. Van egy FSP SAGA II 500 W tápom, amit elkezdtem moddolni, a cpu-hoz a 4/8 pin csati nincs rajta, ha kell, megegyezünk.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28005) addamka válasza Balathruin (#28003) üzenetére


addamka
őstag

Egy rákötött venti nem elég meggyőző teszt, az terhelésbe nem sok. Simán lehet amikor 100W felett kéne leadni, akkor pusztul majd bele.
Van tápteszter ami nézi a feszültség értékeket, az egy fokkal közelebb vinne.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#28006) Balathruin válasza ViZion (#28004) üzenetére


Balathruin
veterán

addamka
A gépemet is beindítja, ventije müxik, de a tápon nem kapcsol be. Majd ráeresztek egy Prime95-öt a gépre, hagyom egy ideig, aztán megnézem mennyire meleg. :)

(#28007) ViZion válasza Balathruin (#28006) üzenetére


ViZion
félisten

Ehh, bár fele ilyen bátor lennék, mint Te! :R ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28008) addamka válasza Balathruin (#28006) üzenetére


addamka
őstag

Kicsit orosz rulett szagú ez, amíg nem a golyó jön, addig jó érzés az adrenalin :DDD
Valamitől behalt az a venti, persze lehet szerencséd, és csak annak a vezérlését vágta el a villám, alaplapról is hajthatsz neki ventit ha minden kötél szakad.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#28009) Balathruin válasza addamka (#28008) üzenetére


Balathruin
veterán

Van a lapon tápventinek csatlakozó, csak hosszabbítani kell a kábelt. :)
ViZion: 2x "robbantottam" az enermax tápom, ezek után ez semmi. :D Egyszer megadta magát füsttel, majd biztosítékcsere után csak szikrát köpött. :DDD Előtte a JNC borzalom meg kidüstölt egy floppy adatkábelt. kicsit leégett róla a műanyag. :D Túlfesz védelem pipa. :D

[ Szerkesztve ]

(#28010) MrM94 válasza Balathruin (#28009) üzenetére


MrM94
őstag

Az annyira tapventinek valo,mint Seggszikla tuningra...
En a helyedben biztosan NEM inditanek el semmilyen primeot...Es amint lehet vennek egy masik tapot.Ha noname akkoris.
En hasznaltam mar 1 gepet 2 tappal ideiglenesen..Nemvolt vicces,minden percben attol feltem,h mikor fog leegni de 1-2 hetig rendben volt.De soha tobbet.Viszont a lap meg procim nem ert tobbet mint 20k forint

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28011) Balathruin válasza MrM94 (#28010) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez a táp majd jó lesz a procis főzésre. :D Van hozzá lapom, procim, mi kell még? :D

(#28012) addamka válasza MrM94 (#28010) üzenetére


addamka
őstag

Mindenki a saját szerencséjét kísérti, az a jó ha sok van belőle.
Én is hazaértem anno defektes gumival, még levegőt se fújtam bele, mert lusta voltam. Csak 30km, abból 5km autópálya, 130cal persze ne tartsak fel senkit. Na ja, lehet 30 évesen nem csinálnám meg újra :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#28013) MrM94 válasza addamka (#28012) üzenetére


MrM94
őstag

En sem csinalnam meg ujra.
Kar,hogy a kepek rola messzi szalltak..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28014) Balathruin


Balathruin
veterán

Működik a venti is. :C

(#28015) Balathruin


Balathruin
veterán

2048x1536 már 2K felbontás? :D Mert bírja a monitorom. :DDD

(#28016) MrM94


MrM94
őstag

[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28017) Balathruin válasza MrM94 (#28016) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez a mai világ és Amerika.

(#28018) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mindjart megyek haza :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#28019) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#28018) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jo pihit a ma estehez :C
mobilrol skubizom az Urakat ;)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28020) caindwan válasza Lacielvtárs (#28019) üzenetére


caindwan
tag

Csak nem neked is pápát választott a tápod/géped? :Y

@macska: idióták...

Máma rengeteg unalom, mérgeskedés, káromkodás után majdnem sírtam egy jót.. :U Az a felbecsülhetetlen érzés amikor sok kín van mögötte, de aztán végre sikerül megoldani a problémát és jól működik :)

(#28021) Lacielvtárs válasza caindwan (#28020) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hala istennek, nem :P de hanyadt fekve netezni sokkal kenyelmesebb :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28022) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vegre itthon. Most mar ismerkedunk rendesen a Focus-al, eleg jo kis joszag....szerintem jo lesz 2-3 evig amig gariban van. Eleg jol gyorsul, jobban mint a Vectra visszont joval hangosabb a motorja.

Mar van 270 KM-unk egyutt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#28023) ViZion válasza MiklosSaS (#28022) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Végre itthon! :DDD
Szomszédba tóra, meglepő módon 30 km-re sokkal olcsóbban tudtunk vásárolni a gyerekeknek. Persze ez egy délutáni túrába és némi benzinbe került, de sokat spóroltunk így is. Szánalmas, h itt mennyire visszaélnek az üzletek azzal, hogy 30 km a következő nagyváros... rohadjanak meg, akkor nem hagyjuk itt a pénz, kicsit többet akarnak kaszálni, mint ami tisztességes...

Értsd az 1500 Ft-os teszkós pólót is kirakják 2800-ért a polcra... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28024) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Nesze nektek gamer gép! ;] ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#28025) Balathruin válasza Peaceliker (#28024) üzenetére


Balathruin
veterán

Szép hülyeségek vannak benne... 8 szálas a proci? Mióta? :F Na meg: Teljesítménye az Intel Core i5 és Core i7-4770 közé tehető! :W :W :W """""""""""""""gamer PC"""""""""""""""

(#28026) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, Srácok Mesterek :)
nem látok más kiutaltat, hát elköszönök
jóéjt, alvadjatok jót :C

Jaaa és Mester, köszönöm.... :R
valamiért nem megy a privi küldés :(

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28027) Peaceliker válasza Balathruin (#28025) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jaja, keményen nyomják. :DDD

(#28026) Lacielvtars

Tolatni lehet! ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#28028) Lacielvtárs válasza Peaceliker (#28027) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tolatni?
hááát csak nehogy a tolatásból valaki a családban tolatós legyen :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28029) Peaceliker válasza Lacielvtárs (#28028) üzenetére


Peaceliker
őstag

:DD

"Oh my Goa'uld!"

(#28030) MrM94


MrM94
őstag

Vannak olyan hulyék ph-n akiknek belehet meselni b+ hogy egy tuningolt Sandy Bridge,az erosebb mint egy Haswell,nagyon sokkal es!!!!!!!! sokkal STABILABB
WTF?!

Es az ilyen,azert nem vesz haswellt,mert hogy "meleg"
Juah,csak nem szamit,hogy egy 4770k 4ghz en pont olyan eros mint egy 2600k ~4.8 ghz en...
es a 3.9 turbo az majdnem 4ghz..Mindez gyari hutovel...Z lapban pedig mind a 4 mag a max turbo orajelen megy...Meg alapfeszen ratudsz huzni mindegyikre kb 200mhz et..Ha szerencsed van akkor gyari hutovel is lehutod ha nem 1.2v VIDed van mint nekem...

Az ilyen mi a f#szomat keres egy szamtech oldalon?
Menjen a g#cibe kapalni..Es meg veszekszik velem hogy pedig egy 2600k jobb mint egy 4770k :W
EMBER....
4770k@ 4.2=3770k @ 4.5e=2600k@4.8
Ha nem is @4.8 akkor @4.7. de a haswell ivy 100% ugyvan.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28031) ViZion válasza MrM94 (#28030) üzenetére


ViZion
félisten

Miért idegesíted ilyeneken magad? Biztos viccből vannak csak az újabbak, nem is jobbak mint a P III... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28032) Peaceliker válasza MrM94 (#28030) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én nem is értem mit beszélsz a végén, túl sok a kukac! :DD

De maradhatok, én mobilaréna oldalról kattintottam. :DDD ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#28033) Balathruin válasza MrM94 (#28030) üzenetére


Balathruin
veterán

Haswell? Annál még egy 8088 is jobb...

[ Szerkesztve ]

(#28034) MrM94 válasza ViZion (#28031) üzenetére


MrM94
őstag

Mert az idiota nemhagyott csocsózni..Egyfeszt zaklatott facebookon...Meg elegge elbaszott egy napom volt.Olyan tipikus NEM NINCS LESZAROM. Osszevesztem az asszonnyal is.A legjobb baratomat is elkuldtem a g#cibe majdnem..

De hogy lehet valaki ekkora b#lfasz?

Balathruin : Viccel haver? A broadwell lesz majd olyan eros mint egy pentium 2.
Tulajdonkeppen visszafele fejlodnek a processzorok...

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28035) Peaceliker válasza MrM94 (#28034) üzenetére


Peaceliker
őstag

Megmondom a frankót, nemtom mi a pöcsöt tudsz ennyit idegeskedni... persze nem vágom a körülményeidet, meg én is voltam anno sulis koromban minden szaron ideges...de most már kiröhögöm akkori önmagam. Most lenne min, de már rájöttem, hogy nincs sok értelme. Take it easy! ;)
majd tán Sass fővezír is megtanulja, ő is sokszor pipás! ;]
Majd jól elvisz titeket a szívetek a picsába és nézhettek! :P :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#28036) Balathruin válasza MrM94 (#28034) üzenetére


Balathruin
veterán

Mi? Olyan lesz mint a P2? :Y Nem nagy ugrás az?

(#28037) ViZion válasza MrM94 (#28034) üzenetére


ViZion
félisten

Dehát meg kell dícsérni, nagyon okos vagy, mondjad sok helyen, más is had röhögjön rajtad! És ezzel kész. Esetleg kérj pár tesztet, ha tud mutasson, mert tanulnál... ennyi. hagyni kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28038) Balathruin válasza MrM94 (#28034) üzenetére


Balathruin
veterán

De várj, ha visszafejlődünk, akkor nemsokára 740 kHz-es procik lesznek! :DD

(#28039) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Macs, remélem nem sértettelek meg...ha igen, akkor BOCSI! ;]

Na jóéjt! :))

"Oh my Goa'uld!"

(#28040) MrM94 válasza Peaceliker (#28035) üzenetére


MrM94
őstag

Mert egy hülye idióta vagyok aki probal segiteni a többi hulyen hogy ne legyenek annyira hulyek...

Reggel epp aludtam boldogan,es csorog az k#rva telefon...De mint az atom........ megnyomom a gombot elkussol nincskedvem felvenni,nemtudok visszaaludni nembaj,kiskifli nagykifli asszonnyal es olyan kenyelmes volt mint amikor egy diszno dagonyazik a sarban.Megint hiv :W Felveszem,hogy mivan? Hat h nemtudja felrakni a windowst.......b+.
OK.Azutan meg kb 2x felkoltott mert probaltam visszaaludni.Hot komoasan bicikliztem is 2x.Mert ugye a stickre rakok masik winfost..Mertbiztos a winfost szar...Ezekutan osszevesztem az asszonnyal,mivel alapbol ballabbal keltem fel.
Szepen hazakuldtem.
Ezutan facebookon a haver hót ideg volt énis.Oszt osszeszidtuk egymast,delutan meg mentunk oszt ittunk egy sort..
De ezek elott meg ezt kiposztoltam facebookra mert en ugygondoltam,hogy megkell ossszam.

-izzadtsag szag a villamoson.egye fene..
-budosek a ciganyok...na ok arrebbmesz...
-de amikor massziv dögszag árad a magatol is budos purgyekbol és az ellenor semmit nem tesz+hagyja felszallni a masik ciganyfamiliat na az b+ felbecsulhetetlen...
romania en igy szeretlek

update1: este 10ora van.. noci es srac felszall a villamosra nem idevalosiak,kernek a villamosvezetotol jegyet mivel ugy van reklamozva h ha nincs nyitva egy bode sem mert ugye nincs...es ahol fontos lenne onnan is kiszedik..tehat akkor a villamosvezetotol veszel jegyet..
na a villamosvezeto valasza a parnak arra a kerdesere hogy van e elado jegy az volt hogy "nem tartunk ilyesmit"

S ezekutan jott ez a retardalt a processzoraival...

Meg egyfeszt hivogat ez a lany is..Azelott meg a masik hogy nemtudja felrakni a winfost.Mert ilyen error meg olyan...

Amugymeg rohadtul igazad van.Altalaban magasrol leszarom,az ilyen idiotakat.Szarkasztikusan odaszolok nekik es b#sszak meg.De ha ballabbal kelek fel akkor aznap nekem semmi se jo,es minden felhuz.Mindenkit megtudnek folytani egy kanal vizbe.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28041) ViZion válasza Peaceliker (#28039) üzenetére


ViZion
félisten

De igazad van! HA minden hülyén felqrjuk magunkat, abba mi halunk bele, a hülyék meg maradnak hülyék. Ha valaki ezt a proci témát nem vágja, meg szerinte régen minden proci jobb volt, vegye azt, ki a sz@rt érdekel? Elmondtad, hogy az újabb jobb? Igen. Talán melegedik, drága, de gyorsabb. Ennyi. Érti nem érti az kit izgat? :U Saját pénzét költse ahogy akarja. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28042) Peaceliker válasza MrM94 (#28040) üzenetére


Peaceliker
őstag

Egy a lenyeg! Remelem bnoddel es anyuddal kibekultel! ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#28043) MrM94 válasza ViZion (#28041) üzenetére


MrM94
őstag

Utána meg jön majd pampogni nekem es hallgathatom megtobbet a szajat...

@Peaceliker..Inkabb hagyjuk...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28044) MiklosSaS válasza MrM94 (#28040) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na ba@d meg! Neked nincs is jo dolgod....... ilyen szarokon felmergelodni. Fogadok veled hogy "hajnali" 11 - 12 ora fele mertek felkolteni telefonon...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#28045) MrM94 válasza MiklosSaS (#28044) üzenetére


MrM94
őstag

Rábasztál.
Reggel 10 korul..
Azelott reggel 9 korul,valami hóóóóóóót ismeretlen fazon...Allitolag keresztapamat ismeri,hogy egy lapost kene megcsinalni,hogy gyorsabb legyen.
Persze siman.
De egy kicsit regi...
Mit jelent az a regi?Elkerem tole,a product nr.
Es akkor aszondja,hogy
AMD SEMPRON
512mb ram laposba.
Well,hát én evvel biza semmit nem csinalok...Evvel nincs mar mit csinalni..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28046) Balathruin válasza MrM94 (#28045) üzenetére


Balathruin
veterán

Well,hát én evvel biza semmit nem csinalok...Evvel nincs mar mit csinalni..
Ha régi akkor már le is szarod? :((

(#28047) MiklosSaS válasza MrM94 (#28045) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igen! Hajnali 10-kor valaki fel mert kolteni hetfo reggel? :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#28048) MrM94 válasza MiklosSaS (#28047) üzenetére


MrM94
őstag

Miközben ujra aludtam kb 5 orat?
Igen,rohadtul idegesito.

@Zoldgomolyag:Csinald meg te! Tegyel vele valamit,hogy gyorsabb legyen.+Gondolj csak arra,hogy honnan guberalsz arra drivereket?Es nefeledd,hogy arra winxp kell..Tehat ott nem plugendpléj minden..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#28049) MiklosSaS válasza Balathruin (#28046) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem nem szarja le de egy harmat gyenge egy magos processzoral meg fel giga rammal nem lehet semmit sem kezdeni. Max egy SSDF-et bele, de az is vitathato mert lehet hogy nem ismeri fel mert oskovulet.

En sem foglalkoztam volna vele!

Aludjatok jol! Bikicsunaj!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#28050) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt! Mi van alusztok?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.