Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92901) SP4C3 válasza MiklosSaS (#92900) üzenetére


SP4C3
veterán

Target GPU Temp.: 25*C Target Fan Speed: 100% és menni fog maxon :C

Vagy ottvan speedfan. :F

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92902) stratova válasza HSM (#92863) üzenetére


stratova
veterán

Capt. leszögezném, hogy egy/több szálon üveghangon sem veri meg a tiédet. De azért az egy 35 W-os Sandy egy olyan korszakból ahol még nem volt anorexiás majdnem minden noti és normálisabb volt még a hűtés. Pedig elhiheted 6 év E6510-6540 napi szintű hordozásával, nekem nem gond a nagyobb tömeg vagy magasság (és néha használok ODD-t).
A10-7350B egy 19 W-ra erőszakolt (ez a legjobb szó rá) Kaveri, ahol ezen a keretén osztozik a 2/4-es CPU és 8 CU (512 SP) IGP. A 15,6"-os házban amúgy gyárilag 62/167 pöttyöt kap, 12,5" már nagyon szűkös neki,de alulfeszelve javul: 44->56 / 139->150.
Már korábban is írtam, szomorú, hogy a 35 W-os FX-9830P az első mobil AMD APU, ami eléri a turbó nelküli eredmenyedet 1 szálon és ehhez 3.0-3.7 GHz kell, igaz tőbb szálon már FX-8800P lelépi.
Ebben a notiban a körités érdekes: 256 GB SSD, matt FHD kijelző, billentyűzetvilágítás. Ugyanitt a gyorsabb Inteles (i5-5200U) ikertesó magyar billel, 320 GB HDD-vel, 2,5 év garral 225e.

Itt az AMD-s felső kategóriás (nem csúcs) üzletinoti használt piaci felbukkanása a különleges.

[ Szerkesztve ]

(#92903) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#92900) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Power limittel óvatosan. Itt vannak érdekes drop eredmények és hőfokok, na persze nézzük meg azt a csekély 330W feletti fogyasztást :(

SP4C3: Nem megy neki azt mondja, 3rd party app-al sem vagy felezi a GPU/vRAM sebességet.

Rendes driver törlés, ccleaner, restart, ccleaner, restart in safe mode, ddu, run, restart, driver fel., restart, auto update disable. Én megnézném midnenféle AMD-s kukaság nélkül is, azaz csak driver: hang, graf, acp és vulkan.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#92904) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#92903) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tobbszor eljatszottam....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92905) SP4C3 válasza #Morcosmedve (#92903) üzenetére


SP4C3
veterán

90*C a csatlakozónál, az sok.

Keresztapu minden driver-t próbáltál már? :F

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92906) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#92904) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Azért nyugi van! :D ne legyél ilyen! :)

(#92905) SP4C3: Az bizony, egészségtelen... :(

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#92907) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#92908) caindwan


caindwan
tag

Jóéjt! ;]

u.i.: bocsi :R vagy csak a poén része volt.. aháá.. kicsit már fáradt vagyok

[ Szerkesztve ]

(#92909) SP4C3 válasza caindwan (#92908) üzenetére


SP4C3
veterán

404 - jóéjt!

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92910) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megoldottam!

Huuu, rament par oram de vegre mukodik....gyalulas..telepites..gyalulas..full telepites...stb...

Vagyis, DDU-val mindent ami AMD gyalulni, aztan minden hulye AMD szart torolni manualisan, utana AB fel...es ta-Dammm mukodik. Ha eloszor kivalasztom a driverbol mit telepitsen es mit nem akkor ahogy indul az AB ugy veszi le az orajelet a ramnak vagy a GPU-nak. Most visszont tokeletes, lehet szabalyozni rendesen...

Ket oram toltam Crysis 3-at meg bench-eket a kartya max 61 fok es a ventilator fodulatja 60 % alatt :C

Volna vevom a kartyara, szoltam par ismerosnek es erdekelne valamelyiket, keves bukoval ki tudnek szalni belole...de ha megyen akkor megtartom. Remelem nem lesz tobb hasonlo anomalia...

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92911) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ha van kedvetek, idotok akkor dobjatok amr egy ilyen tesztet. Nem szamit milyen CPU/GPU...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92912) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Lyó reggelt, végre péntek :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92913) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Reggelt.

Az lehetséges, hogy a Libre Office nem képes ~ 37000(37k) érték átlagát és maximumát venni? ;]

(#92914) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#92910) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mondtam este, hogy csak puha vagy a driver-hez :D

Orulok, hogy most nyugi van. :)

Majd merek neked, ha ujra lesz gepem.

Jo reggelt, indulas Debrcenbe.

© asszongya'hogy

(#92915) Habugi


Habugi
addikt

Jó reggelt Offosok

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92916) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Ez az igazan off :)
Lányom a hétvégén lesz 7 éves
Készül a szülinapi tortaja

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92917) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#92916) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Milyen szép látni, hogy egy gondos anyuka így készül! :DDD

Boldog szülcsinapcsit és gyereknapot neki! :)

Biztos olyan szép mint az anyukája már csak nyolc év :D!

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#92918) Popes válasza MiklosSaS (#92911) üzenetére


Popes
őstag

Nem tudom mit akarsz belőle kihozni de sajnos nem lehet egy lapon említeni ezeket az eredményeket.
De tessék! :)

Ja, és jó reggelt mindenkinek!

Deus ex machina

(#92919) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#92885) üzenetére


CJ4567
veterán

Van egy mikrofon ikon, pipa mellette. Nyomd meg és lesz hangod. Skypenak rosszabb a minősége, de ha jobb, legalább nem 200MB-t használ.

No Sana No Life

(#92920) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#92921) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#92914) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hát....megpróbáltam ezt is, semmi logika nincs benne de mukodik.

@Popes: kösz!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92922) Televan74


Televan74
nagyúr

Péntekes reggelt és szép napot! ;)

Kellett nekem játszanom a klíma programjával.Reggel 8.00 -kor automatán bekapcsolt! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#92923) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#92917) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azt a cukrász csaj küldte viberen, már mint a fotót :DDD
és valóban olyan szíííp mint a Zannjjja ;]

amúgy köszönöm, köszönjük :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92924) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92916) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sok boldogat a kislánynak! Te húzd az igát, legyen rendes jövõje :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92925) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#92924) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

pontosan azt is teszem :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92926) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#92916) üzenetére


norbert1998
veterán

Hiszi a piszi aki elhiszi!
Valld be, magadnak vetted csak valahogy hencegni akartál róla! ;]

Boldogot a kisasszonynak :)

Reggelem jól indult, 2 perccel becsöngetés után keltem. Összedobtam alapanyagot kajahoz, és rongyoltam be mint állat. Az első óráról kestem csak le.
Jövök be 150-160 közt a kis Ibizaval(már nagyon a vége neki sajnos, pedig a futómű a ronyo hoz képest.... Hat a 150 olyan érzés volt vele, mint a ronyoval a 80,annyira masszív hozzá képest az ibiza. Igaz, a ronyoba most egy rakat szilentet cserélni kell. A ronyo motorját kellene beletenni, azzal 190-et menne. A ronyoba meg bőven elég lenne az ibiza motorja, úgyis egy intabil, lágy kramanc a futómű.), kihajt elem egy suzuki, egy híd amin 70-es tábla van, vizes úton 90-el simán bevehető, 60-al ment végig. Faluban 40-el. Mondom wtf?! Hat ja... Pedig jöttem volna én.

Délután meg meló lesz.

(#92927) MiklosSaS válasza norbert1998 (#92926) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Két hónapja vezetsz hivatalosan és te 90/100 helyett 150-160-al repitesz egy könnyü Ibizát?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92928) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#92916) üzenetére


CJ4567
veterán

Boldogot!

No Sana No Life

(#92929) hackeeeee válasza MiklosSaS (#92927) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van rajta jó fék, biztos megáll! :D

*sarcasm

Véleményem szubjektív...

(#92930) norbert1998 válasza MiklosSaS (#92927) üzenetére


norbert1998
veterán

Te mi az istenről beszélsz? :D
365+8 napja van meg a jogositvanyom, mármint akkor kaptam a kezembe, azóta vezetek. Való igaz, hogy a cirka 10000+ km nem túl sok rutinnak, de azért nem éppen az általad említett 2 hónap.
Tudom jól, hogy nem szabad meg veszélyes. És nyilván egy szar, beláthatatlan úton nem is csinálnám ezt. De ez egy belátható, jó út volt, sietnem kellett, és az az Ibiza is most lett futómű szerint felújítva (rakat szilent, csapágy, teleszkóp) és új Continental nyári van rajta. Nem egy lelakott lotyogos szar, zsibin vett matadorral.

(#92931) Habugi válasza Lacielvtárs (#92916) üzenetére


Habugi
addikt

Ugyan nem vagyok egy nagy tortakészítő möster de a linkelt képen az üvegtálcán kívül mi az ami a tortakészítésre vagy a születésnapra utal? :D
A gyurma? csillámpóniknak speciel mi a funkciója a majdani torta helyén?

Nagyon boldog előszületésnapot a nagylányodnak mára!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92932) hackeeeee válasza Habugi (#92931) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A tüzet okádó póni! :DDD

Véleményem szubjektív...

(#92933) Habugi válasza hackeeeee (#92932) üzenetére


Habugi
addikt

Shimán, az a legharciasabb a társaságból, Dragonborn..! ;]

Egyébként úgyis annyi minden van a képen, szerintem egy Garfieldos fél pár zokni még simán ráfért volna.. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92934) MiklosSaS válasza norbert1998 (#92930) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ok, valamit beneztem...nem tudtam hogy ekkora tapasztalatod van...

De ez egy belátható, jó út volt, sietnem kellett, és az az Ibiza is most lett futómű szerint felújítva - ismeros sztori, sokan mondjak csapodas elott par oraval.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92935) Habugi válasza MiklosSaS (#92934) üzenetére


Habugi
addikt

Nem azt akartad írni hogy utána? :F

Btw.., stipi-stopi enyém a bátor friss sofőrünk veséje, jól megy a feketepiacon. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92936) MiklosSaS válasza Habugi (#92935) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Utana mar nem nagyon tudjak...max postaval uzenek a masvilagon.

A vese megyen neked...a maj az enyem, nem iszik meg tiszta es szuz...

A tudon meg osztozzunk meg, nem bagos...szep tiszta friss tudeje van, nekunk meg eleg egy fel tudo is ha szuz... :C :C :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92937) Malibutomi válasza norbert1998 (#92926) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Maganvelemeny, de inkabb kestel volna el ket orat mint igy.
Ha osszetorod magad, akkor nem er annyit. De meg ha lekapnak, es megdobnak egy 80k csekkel sem.

(#92938) Habugi válasza MiklosSaS (#92936) üzenetére


Habugi
addikt

Nabazz.., szépen felosztottuk fincsibét..

Megjegyzem amennyit cigizek, lehet nem lesz elég egy fél tüdő de majd ha így alakul akkor utólag megoldjuk a boltot, mindig van/lesz nálam egy jó kis Radeon mint üzleti alap.. ;]

Már csak annyi maradt hátra, hogy eldöntsük mi lesz majd a mighty 2500K-val?! :D

(#92841) stratova:

Ezt csak most olvastam.., nagyon jó! :DD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92939) MiklosSaS válasza Habugi (#92938) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A radeont azt hozzad vagom siman! ;] Kend a hajadra.... ;] ...a faXom is kivan a Radeonal :D

- hat na, te szereted az egy szhall teszteket, viheted...majd jo lesz co-processzornak. Es meg valami a tied lehet, a legendas LG G2 Fincsibe Edition, legalabb lesz neked is okos telefonod....es meg mekkora okostelefon...a vilag legjobbjai koze tartozik.

Visszont nekem kell a sugarhajtasu 1.5 dCi...az az enyem...kell a raketa :D

Itt az uj telefonod:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92940) Lacielvtárs válasza Habugi (#92931) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igazad van alapvetően semmi utal a képen arra, de mivel a kép feletti szövegben leírtam, hogy miért is van beszúrva a kép, így össze lehet rakni a képet ;]
azért is szúrtam be mert mindig ti emlegetitek a csillám pónikat ;]
igaz ezek minden csak nem csillám pónik :D :W
köszönöm neked is, Keresztessómnak, és Szisza fiúnak :R

7 éves a kis hölgy, és hidd elé keresztes lovagias tesóm, nem magamnak lessz... ;]
tényleg, te mikorra is tervezed hogy megkomolyodsz? :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92941) Habugi válasza MiklosSaS (#92939) üzenetére


Habugi
addikt

Epic!! :C :C :C :DD

Örülök hogy kezd magához térni a morálod..

Látod ehhez is csak egy proper módon telepített/driverezett Radeon kellett.. :P ;]

(#92940) Lacielvtars:

Majd amikor a tarhonya kivirágzik elvtársUram.. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92942) MiklosSaS válasza Habugi (#92941) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ideges voltam ...elmult..majd jonni fog ujra, csak adjon ki valami drajvert az AMD ;]

Itt van az ami nekem kell....a raketa...a dCi ! :R Thalia dCi a'la Rocket Edition

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92943) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

magasabb felbontason jobban teljesit azert...VS-be nem merem berakni :)

[ Szerkesztve ]

(#92944) Gyuri27 válasza Malibutomi (#92943) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dx 12-ben erősen sírós (megnéztem a többi címet is). Gecc lul wutface. :DDD

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#92945) MiklosSaS válasza Malibutomi (#92943) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ott valami nincs rendben, a 980Ti jobban teljesit mint az 1080...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92946) Malibutomi válasza MiklosSaS (#92945) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

4K-ban meg 1440p-ben gyorsabb az 1080. [link]
De ahogy csokken a felbontas lemarad Dx12-ben.

[ Szerkesztve ]

(#92947) CJ4567 válasza MiklosSaS (#92942) üzenetére


CJ4567
veterán

Kész, én sírok rajtatok :DDD

No Sana No Life

(#92948) norbert1998 válasza MiklosSaS (#92934) üzenetére


norbert1998
veterán

Jaj, hagyjál ezzel. Ne mondd, hogy te fiatal bohó korodban nem csapattad neki a dobfekes akár mikkel. ;]

Habugi hagyjon már uram a friss jogsival, mondom nem két hónapja vezethetnek leghamarabb, hanem egy éve és két hónapja. (nem sok igen, kusssh;] , de a 2 meg a 14 hónap között pont hétszeres a szorzó.)

Sas, ezt bebuktad. Fehér a g2 :DDD

De mit tettél azzal az autóval
Miért az elején van a rakéta? Hátrafelé megyen? :Y

Beismerés következik:

Látom nem igazan tudtok leszállni a proci, telefon és rakéta dologról. Mondjátok csak, majd megunjatok ;]

[ Szerkesztve ]

(#92949) hackeeeee válasza Malibutomi (#92946) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még jó, hogy ott azért megindul.. Bár tény h lassan eljutunk odáig, hogy a wqhd lesz a default felbontás, és nem az fhd..

Néhol érdekes, mert a 390 is jobban megy qhd-ban, mint fhd-ban.. Pl. Doom-ban nem kapok több FPS-t FHD-ban. :D

Véleményem szubjektív...

(#92950) MiklosSaS válasza norbert1998 (#92948) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Há azé' mert elõl van a motorja.

dCi motor = rakéta :D

Te csak toljad 170-180 km/h-val ha csattansz ne ficánkolj össze ne törjön a tüdõ/máj/vese... :W

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.