Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93851) caindwan válasza stratova (#93837) üzenetére


caindwan
tag

Üdvözlöm a párod :B :D De mivel szokott minket olvasani, már lassan megismeri az avatáromat is :DDD

Pedig jobb oldalt ki is van írva a címe :P Egy 5 részes light novel. Silver cross and draculea
Látom megtaláltad :D Nem szoktam MAL-t nézni, csak úgy véletlenül akadtam rá. Kellene is valami új anime. Nem régiben megvolt a Blue exorcist is, elég jó volt. Valamilyen tippek? :B

Jó reggelt!

@Lacielvtárs:Lilike Nah, ez az! Úgy néz ki már nem vagy annyira elhavazva, hogy ne legyen időd lányokat postolni reggel :C :R Beszállok én is gyorsan :DD

(#93852) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#93850) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mint mindig :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93853) Lacielvtárs válasza caindwan (#93851) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, kicsit bepörgőt az élet az elmúlt hetekben, igyekszem majd vissza térni közétek, és igyekszem majd hasznosnak is bizonyulni :B
és igen, csajokat is keresgélni fogok :K

Apám: de nehogymegszokdmánmertavégénmégtörvénybefogjákfoglalni :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93854) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#93855) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#93853) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jaja, jo otlet!

@OcskaAmcsiVerdas: na az durva volt...az ev benazasa :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93856) SP4C3 válasza MiklosSaS (#93847) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez beteg :O

@Malibutomi - Ezt honnan szedted? :DD (Linus is felcsapott szuperhősnek :B )

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#93857) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#93855) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gondolom, vagyis sejtettem ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#93858) Stepo válasza caindwan (#93851) üzenetére


Stepo
aktív tag

Szétnézhetsz Animeaddicts-on is, animétől a mangáig rengeteget cucc van. :K
Vagy ha mondasz pár jellemzőt, akkor lehet tudok mondani pár címet. :D

(#93859) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt! Még ha a zene nem is annyira, de a videó valamit eszméletlen:

[link]

(#93860) Methionyl válasza Stepo (#93858) üzenetére


Methionyl
senior tag

yep-yep, mondjom pár témát/műfajt és majd segítünk neki :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#93861) norbert1998 válasza Malibutomi (#93854) üzenetére


norbert1998
veterán

So you can see that the new RX 480 is a beautiful card, and also durable. ;]

(#93862) inspiroyhome válasza Malibutomi (#93854) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

:C :C :C
Kíváncsi vagyok a 480-ra, akkor ez most elvileg teljesen új fejlesztés?

[ Szerkesztve ]

(#93863) stratova válasza inspiroyhome (#93862) üzenetére


stratova
veterán

Igen, brend nyú.

(#93864) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mordorban megy a cirkusz! A hūllõ célba ért :U

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93865) TTomax válasza MiklosSaS (#93864) üzenetére


TTomax
nagyúr

És te ennek örülsz? :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#93866) MiklosSaS válasza TTomax (#93865) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Elgépeltem, de közben javitottam a szmájlit.

Nem örülök, csak max pár beképzelt tag most hõbörög. @Gyiku sem egy szent de szerintem kicsit tul reagáltátok, igaz én elég ritkán olvasom azt a topicot.
Vannak jó arcok is, és szerintem egy baráti topic nem állhat le mert valaki bejár néha trollkodni.

Szóval nincs minek örülni, TI rajtatok mulik mi lesz a topic jövõje...egy user nem robbanthatja szét.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93867) stratova válasza TTomax (#93865) üzenetére


stratova
veterán

Gyikunak van egy stílusa (én bírom, de Milka és Players lököttködését is, de én a süllyedő AMD hajón is röhögtem egyet, mert találó lett még ha amúgy szimpatikus is a cég), szerintem ez nem változott egy szemernyit sem. Csak az új VGA-kkal lett érzékenyebb a Maxwell/Kepler felhasználótábor, mert valljuk be csúnyán alávágta a használt árakat az új széria. Emiatt többen kiugrottak belőle és most joggal megy a toporgás, mert az újat meg még nem nagyon kapni (ez tényleg kellemetlen, ha aktív gamer lennék biztosan zavarna) alternatíva pedig ezen a szinten még nincs.
Tény, hogy ilyenkor egy OFF éppen arra lenne jó, hogy a hasonló vélekedésű tagok kicsit kibeszéljék a véleményüket és megerősítsék ebben egymást, mivel kvázi támadás érte a GTX 1080/1070 topikot ha jól olvasom. Gyiku meg kicsit aktívabb, ami gondolom gátat szab ennek. Olyan ez, mint amikor a Don kékezik az FX OFF-ban, csak mi ehhez már hozzáedződtünk. :P

Don: Előbb lesz neked tollfosztásod, minthogy én innen megszökök :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#93868) MiklosSaS válasza stratova (#93867) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megszoksz vagy megszöksz :D

Ez a beszéd Sárkány koma! :C

@Tomi: nem tudom, nem olvasom azt a topicot mivel nem érdekel a 1070/1080...majd a Ti-re leszek kiváncsi.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93869) Malibutomi válasza MiklosSaS (#93864) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem csak ott, az 1070/1080-ban is porog az elet.
Ahhoz kepest hogy 1 honappal elore volt paper launch, nincs mennyiseg belole, gondok is vannak boseggel.
Vannak akiknel ez is tok okes az NV-nel, masok hangot adnak az elegedetlenseguknek.

(#93870) Whysperer


Whysperer
addikt

Csak megcsinálták 8)
Alaplapra integrált GeForce GTX 1070 a Colorful műhelyéből mehet rá a Arrow meg az OC Habugi módra 8)
[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#93871) MiklosSaS válasza Whysperer (#93870) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Elérjük azt a pontot amikor i7+ csúcs vga, 512 gb ssd meg 16 gb ddr lesz lapra integrálva asztali pc-hez...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93872) Whysperer válasza MiklosSaS (#93871) üzenetére


Whysperer
addikt

Ámen --- nekem már nem akkora öröm ez a gép ...b....odas 8) azóta ott áll halottan a gépem. Aztán laptopozok 8)

Amúgy majdnem elsírtam magam ---- Bánatomban mikor a 4,5 Ghz-es 8320 +7870 OC FHD-ban ugyan azzal a settings beállításokkal annyi FPS-t tol mint a laptopomba lévő i3 5010 2,1 Ghz-en + sima GT940m 1600*900--on. 8)

Hja amúgy a vízet meg a házat megtartóm meg azóta van egy új blokk ami patent. ,de szerintem a 8320-t meg a 4x4Gb ddr3 corsairt meg a 2 fxa meg xa990-t elpasszolom 8) Áron alul Én má rnem fogallkozok velük.. Én asztalim már csak Zen + 4** ati lesz. Addig laptopozok.

Bár hihetelen,hogy a ez a xaros i3 meg a az a szarnak hívott 940m WOW-t Dota2-t CS-GO-t SC2-t hibátlanul viszi. SC2-be csak 3v3-ba 6*200 unitnál hasaltatja meg.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#93873) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Ad valaki linket mordorhoz?

(#93874) stratova válasza inspiroyhome (#93873) üzenetére


stratova
veterán

Emitt, ozt nem trollkodunk ééértem?

(#93875) Whysperer válasza Whysperer (#93872) üzenetére


Whysperer
addikt

Bocsi kihagytam ,hogy a FX+7870 az FHD

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#93876) Whysperer


Whysperer
addikt

Tényleg srácok Ti ebbe Guruk vagytok

Láttam fent olyan directx12-es videót ahol a i7 intel HD-ja össze dolgozott a NV Vga-val.

Akkor elméletileg a i3-ban lévő intelHD is betudom kapcsolni a Gt 940m mellé? láttam valahol NV driverbe vagy hol MuliGP lehetőséget. Ez laptopnál megoldható lesz szerintetek?

i3-5010U 2,1 GHz 2/4 3 MB IntelHD 5500 IGP 300/900 MHz 15 W + gtx 940

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#93877) Habugi válasza MiklosSaS (#93866) üzenetére


Habugi
addikt

Egyetlen egy ember van ott aki ütemes időközönként úgy actol mint egy fürdősqrva gyiku miatt, amikor másnak épp nincs is problémája gyikuval akkor is.
Pedig már nejó is leállt vele..

Próbál hangulatot kelteni miközben ugyan ezzel vádolja gyikut.., esetleg indokolatlan moderációt kiharcolni.., óvoda.
Btw nem tegnap kezdte és a többiek egyre jobban lerezisztálják, szóval nincs ott semmiféle cirkusz szerintem.. :N , most megint látványosan fetreng egy kicsit mintha fájna neki, majd befejezi.

Állandó félig fun félig fájdalmas parádénak ott van a Pascal topic.., cirka második hete. :D
Na ott aztán van minden.., zöldek egymás közt.., 980Ti tulajok akiknek a felére csökkent az e-peenje a 1080as puszta léte miatt, harag, egyetértés, önigazolás megtámogatás, bjútiful frendshipek kötődnek és szakadnak meg, néha ütemesen egy-egy AMD troll is felbukkan aki szerint egy 390 elég mindenre.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93878) MiklosSaS válasza Habugi (#93877) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor az volna a nekem valo topic :D

Nincs idom kovetni...hulyesegekre meg nem vagyok kivancsi. Akinek meg a felere csokkent az e-FaXa a 1080 miatt...na azok meg is erdemlik. Osszinten csak a Titan X tulajokat sajnalom...anno +800 font volt, most meg 450-ert is el lehet csipni ebayen......sot..meg 420-ert is volt fent.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93879) Habugi válasza MiklosSaS (#93878) üzenetére


Habugi
addikt

Szigorúan ready onlyban szabad csak követni a Pascalt.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93880) #Morcosmedve válasza Habugi (#93879) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Na ja, azért néha bepróbálkozok :DDD

Csipogi: TX-et én is szeretnék 420£-ért! :Y :B

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#93881) MiklosSaS válasza Habugi (#93879) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor ertelmet veszti az egesz...

@Petike: figyeld az ebayt...

480-ert...

375-ert....habar ez nem ajanlom, szerintem kibaXas...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93882) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#93881) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

"Petike" nézte, de ez nem 420£ és még ott a posta is. Lefordítom 165-170k-t ér nekem :B

© asszongya'hogy

(#93883) norbert1998


norbert1998
veterán

Eeeh, lett két DIN5-ös billem, de átkötve, a megfelelő lábakkal persze, mini-DIN6-ba, egyik sem megy. Alapjába véve meg nem tudom kipróbálni, gép híján. :( :(

DIN5=AT gépek billentyűzet csatija
mini-DIN6= PS2 csatlakozó

(#93884) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#93882) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ki kell fogni. De nem azt mondtad hogy a mostanid mindenre elég?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93885) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#93884) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ja. De, ettől még érdekel :) Illetve most megválok a 380-tól, ha lesz vevő..

© asszongya'hogy

(#93886) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#93885) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szar a Radeon? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93887) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#93886) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem, nyaron mindig eladom a VGA-t. Legkozelebb szept kozepe-vege, hogy gephez ulok, azt a keveset.

© asszongya'hogy

(#93888) caindwan válasza Stepo (#93858) üzenetére


caindwan
tag

:R Köszi, meg fogom nézni. A típusokat igazából nem ismerem, nem mélyedtem annyira bele, meg igazából annyira nem is izgatott. Majd ha átlapozom, adok pár támpontot :DDD
Van még pár felírva: Kizumonogatari,Baccano!,Steins Gate,Code Geass, Neon Genesis Evangelion, Kabaneri of the Iron Fortress,Spice and wolf. Bakker nem is tudtam, hogy ennyim össze van gyűjtve :((( Na mindegy, elvégre + anime sose árt :D

(#93859) nagynorbiman: +1 zene+ videoklipp :)

Iszilárdal mi lehet? :F

(#93889) #Morcosmedve válasza caindwan (#93888) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szilárdka nevetgél :D

© asszongya'hogy

(#93890) caindwan válasza #Morcosmedve (#93889) üzenetére


caindwan
tag

Erről a kommentről jutott az eszembe :DD Csak ide nem dugta egy ideje a fejét :K

[ Szerkesztve ]

(#93891) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#93887) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Es azert kellene most egy Titan X...420-ert :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93892) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#93891) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ettol meg szeretnek! :D Szepen kiderul a helyzet, ha kijon meg par driver es minden pascal verzio (except Ti).

© asszongya'hogy

(#93893) caindwan


caindwan
tag

Jóccak!

(#93894) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#93892) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi lesz a helyzet...mintha nem tudnad...

Kijon a Radeon 480...kicsi ido mulva jonnek majd a GTX 1050/(Ti) / 1060/(Ti) kartyak..picivel erosebbek lesznek mint a 480 es picivel dragabbak....aztan az AMD a 480X/470/stb utan vegre ki fogja kinlodni a Vega-t..nevezzuk csak 490X-nek...ami verni fogja a 1080-at...nem lesz olcso de szerintem picivel a 1080 alatt lesz...aztan majd par nap/het mulva a zold kidobja magabol a 1080Ti-t (elotte lehet meg egy lehuzas valami Titan X+X/Xz kartyaval) ami majdnem 15 %-ot fog majd a 490X-re verni, de arban dragabb lesz olyan 20 %-al.

Kozben az NV reszelgeti driverbol a 10XX szeriat, es kozben pedig herelgeti a 9XX szeriat.

En kb igy latom az elkovetkezo 8-9 honapot.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93895) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

DonSasss (#93894) - A jósgömböd mit mond a Zenről és az AM4-ről?

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93896) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#93895) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ulj le, dolj hatra, bonts egy sort es elvezd az estet...a hulyeseget nem eri meg eroltetni...ezt mondja a josgomb...

Majd egyszer...Lisu-ka mar mutogatta ...tehat mar csak vagy ket ev es a boltokban lesz.. :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93897) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#93896) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tetszik ez a jósgömb, jókat mond... :D

Azt, hogy a nőimitátor miket mutogat, eddig se érdekelt, finoman szólva sem az igazmondásáról híres... :W

Most úgy hírlik, hogy idén már biztosan nem lesz AM4, ugyan nem vagyok meglepve, de azért boldog sem... :(

Most őszintén, minek kellene történni ahhoz, hogy végre kiadják annak a processzorcsaládnak az első tagját, amely már 28 nm-en kijöhetett volna? (Látod, annak idején nem az alaplapgyárba kellett volna befektetned, hanem megkenned a megfelelő embereket, s most lehetne mindenkinek AM4-e... :O )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#93898) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#93897) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd pont akkor fog piacra kerulni amikor mar tul gyenge lesz a konkurenciahoz.... :W

Megyek aludni, faradt vagyok......jo ejt!

ps. vajon @BukfencLaszlo rendben van? Neha meg be szokot nezni.....de jo ideje nem olvastam felole.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93899) Malibutomi válasza MiklosSaS (#93894) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

1060 gyorsabb lesz mint a 480...mint a 960 a 380-nal? Oh wait.
Egyebkent Vegabol is legalabb ket chip lesz, es mindkettobol johet ugye a full es a vagott. Szoval lesz ellenfele az 1070/1080-nak is meg a Ti-nek is.

(#93900) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#93898) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Jó Éjt!

Úgy rémlik, BukfencLaci épp úton van.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.