Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93251) xatos3


xatos3
senior tag

uraim pár hete lett egy új csajom és komoly ellenfél dirt rally szimulátorba momo kormánnyal :D

illetve a mai napon 4es átlaggal informatikai rendszergazda emelt szintű vizsgát tettem le :D
illetve idén, korábban meglett a jogsi is

úgyhogy idén tarolok :D

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#93252) MiklosSaS válasza xatos3 (#93251) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megint új csaj?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93253) stratova válasza MiklosSaS (#93252) üzenetére


stratova
veterán

Tuti jól kezeli a sebváltót.

xatos3 Gratula a jó vizsgaeredményhez és a jogsihoz. Most már tuti legálisan csapathatod Dirt-ben.

[ Szerkesztve ]

(#93254) MiklosSaS válasza stratova (#93253) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Két év alatt ez a harmadik ha jól tudom...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93255) xatos3


xatos3
senior tag

az első komoly az utóbbi 1 év alatt ő marad :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#93256) MiklosSaS válasza xatos3 (#93255) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ezt már mondtad...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93257) xatos3


xatos3
senior tag

(#93256) miklosss2012

minidg a károgás XD varjú vagy te vagy sas? :DDD :DDD :DDD :D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#93258) Habugi válasza stratova (#93250) üzenetére


Habugi
addikt

Vajon létezik valami logikus magyarázat arra, hogy magukat komolynak mondó szakmai tesztoldalak teljes pontszámokat közölnek Graphics score helyett? :F

Az összpontszám igen erősen függ a CPU-tól, húzva van-e és ha igen mennyire, 4/8/12 ill. 16 szálas-e, a memória órajel/időzítés viszonyától stb.., Vantagetól a 2011-en át egészen a Firestrikeig, ebben a sorrendben csökkenő mértékben de még a FS-ben is nagyon komolyan rányomja az összpontszámra a CPU a bélyegét.

Kvázi nettó használhatatlanok az ilymódon közölt eredmények, hacsak nem minden közölt információ ugyan olyan configgal és azonos HW-s beállításokkal nem készült.
Egy újabb példa arra hogy mást látok.., velem lenne a hiba pusztán csak azért mert látok? :F

Tekintettel arra hogy minimum desktop i7-esekkel szoktak tesztelni de újabban javarészt HEDT-vel, vajon mekkora erőfeszítésbe telne a felismerés hogy amennyiben Graphics scoreokat közölnének még érne is valamit az így kinyert információ mert vélhetően az említett i7-esek már simán kihajtják ezeket a kártyákat Single felállásban és az így kapott eredmények összehasonlíthatóak lennének?!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93259) DR|FTK|NG válasza xatos3 (#93251) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Grat. :C

Automata, vagy manuális váltóval játszottatok? :D

Hogy a francba kap infóból egy PH! fórumozó 4-est? :U Tán beleírja a dolgozatba, hogy a CPU-ban van PCI-E és RAM vezérlő? Én anno beírtam(de korrektül). :D

[ Szerkesztve ]

(#93260) DiszNóÓl válasza xatos3 (#93257) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

HATER

(#93261) hackeeeee válasza stratova (#93246) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Holnap elvileg bemutató! :)

Véleményem szubjektív...

(#93262) hackeeeee válasza xatos3 (#93251) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Számít a jegy? Attól még hülye maradtál.. ;]

Részvétem itt is. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#93263) xatos3 válasza DR|FTK|NG (#93259) üzenetére


xatos3
senior tag

azért a cisco ccna, meg a mysql programozás easy phpn szerveren keresztül nem könnyű :D

én meg hardverszaki vagyok :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#93264) hackeeeee válasza xatos3 (#93263) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

What? A mysql nehéz? :Y :DDD

Papíros adatbáziskezelés remélem megvolt. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93265) norbert1998 válasza hackeeeee (#93264) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekünk is lesz, és olyan szinten hidegen hagy és nem érdekel, hogy amiatt fogom elkúrelni :D

(#93266) hackeeeee válasza norbert1998 (#93265) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig az jó buli ám.. Mi annó úgy írtunk sql-ből zh-t.. Le volt írva, hogy mit, hogyan stb.. És papíron kellett megcsinálni az egészet. :D

Véleményem szubjektív...

(#93267) norbert1998 válasza hackeeeee (#93266) üzenetére


norbert1998
veterán

Igazából, nem is igazán tudom mi az, de nem tűnik szimpatikusnak :D

Node majd az cnc masinah! :DDD

(#93268) MiklosSaS válasza norbert1998 (#93267) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A cnc nem könnyü. A programmozó és az amatõr közt az a különbség hogy a programozó ért a szervizhez meg a technológiához az amatõr pedig csak a munkagépéhez.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93269) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#93268) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Papiron a "legjobb" a CNC, nekünk is ugy volt az elején. Nincs értelme. Eleve a vezérlők közt sincs 100% copy...A "munkagéphez értő" nem programozó, pláne nem mérnök, hanem gépbeállító, természetesen óriási a különbség ezért kap annyit amennyit, de ezzel nincs is semmi baj.

© asszongya'hogy

(#93270) HSM válasza MiklosSaS (#93247) üzenetére


HSM
félisten

Szögezzük le, nem minden felhasználó ilyen. Ezek érzelmi, nem racionális döntések.

Picit gyorsabb volt az Nv, de az AMD meg olcsóbb. Legalábbis a Maxwell-es időkben. Problémákba mindkét kártyánál bele lehetett futni. Nekem pl. durván 15 AMD GCN kártyából 0db-al volt bármi problémám az utóbbi durván 3 évben, pedig járt nálam elég sokféle a felsőkategóriából. Tény, nem az olcsó tömeg gagyit vettem, hanem azért megnéztem, mire adok ki pénzt.

Ez a fanboyság is vicc... Persze, mindenki tudja, hogy jönni fog a pirosaktól is a válasz, aki nem várja meg, megint csak a saját minősítését írja alá. :U Persze, aki erre akar felvágni ahaveroknál, hogy két hétig az övé a leggyorsabb kártya, annak egészségére kívánom ennyi pénzért egy ilyen kártyát. Pfff...

Ja, Nv-től is javíts ki ha tévednék, de ez a középkategória. Igen, érdekes árazással, de ez középkategória, 16nm-en. Ez ellen fog jönni az AMD középkategóriája. Nem teljesen értem, hol itt a probléma. :F

Ez a reklámosdi is olyan, amikor van reklám, akkor meg az a baj... Lásd BF4 Mantle... Pedig megfelelően használva igencsak bitang cucc volt, szárnyakat adott a 290-emnek. :K

"Buta a maxwell vagy nem, de rekordot dontott az eladasokban"
Nem akarok ebbe mélyebben belemenni, Te pontosan tudod, mennyi minden volt emögött, és kb. az utolsó pont volt, hogy mit tud, vagy nem tud a Maxwell...

"Az Intel nem azt csinalja mainstream vonalon?"
Nem. Éppen fordítva. Ha emlékszel még, a netburst volt náluk a "butított" architektúra, amivel arra játszottak, hogy amit buknak az egyszerű felépítésen, azt behozza az elérhető magasabb órajel.
Notebookba meg vitték tovább a P3 architektúráját, merthogy az ígéretesebbnek tűnt arra a felhasználásra, az lett a Yonah, azaz az első Core proci. Az lett aztán a Core2 procik alapja a Netburst bukása után. Szóval nem. A mai processzoraik alapja is ez az architektúra, amit azóta is pofozgatnak, legyen az akár notis, akár csúcs-szerver. Most az, hogy aktuálisan a notikba is bekerül az asztali mainstream proci 45W-os TDP limittel, túl sokat nem mond. De butítás nélkül, egy az egyben ugyanaz van mindkettőben. Persze, kevesebb L3-al meg maggal, meg PCIE-el, de ugyanazt kapja a user, mint a nyolcmagos csúcs HEDT-vel.

Amit amcsiverdásnak írtál...
"Lehet okosabb meg jobb, de ha jatekokban gyengebb?! "
Épp ez húz fel engem. Hogy az Nv (és vásárlóik) hathatós közbenjárásának is köszönhetően tart ot a játékipar, ahol. Hogy már évek óta nem DX11-nek kellene lennie, és DX11-es motoroknak, esetleg DX12 matricával. Hogy évek óta nem fejlődött se a grafika, se az AI, mert beragadt a DX11, és nem volt rá szabad kapacitás a játékosok gépeiben. Borzalmas szomorú és dühítő számomra. :W
Mindezt azért, mert mindig elérték így vagy úgy hogy pár százalékkal gyorsabbak legyenek, míg a mai szintre nem apadt az AMD piaci részesedése.

Az FX CPU-kat kár ide keverni, mindenki tudta, hogy jó ötlet, rosszkor. De egyébként az FX-eknek is leginkább a DX11 hosszúra nyújtott szolgálata tett be. :U Igen, bizonyos csoportok ezzel nagyon jól jártak, míg mások a csőd szélére kerültek.

(#93271) Malibutomi válasza MiklosSaS (#93247) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A hozzaszolasom lenyege inkabb a masik fele volt, Fury szidva hogy kesobb jott es problemas, 1080-nal nembaj az ugy a jo, hogy forro, uvolt a venti meg kapni sem lehetett mert csak paperlaunch volt, de NV ugyhogy elfer az sot +100$ is belefer hurra.

(#93272) Habugi válasza HSM (#93270) üzenetére


Habugi
addikt

Szaki, az ilyenekkel vigyázz mert ha ehhez hasonló tartalmas postokat írsz te is olyan markáns és minden szempontból megrázó becenevet fogsz kapni a topicban mint én.. ;] :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93273) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hablaty!

Crossfire? ;]

Véleményem szubjektív...

(#93274) norbert1998 válasza #Morcosmedve (#93269) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem konkrétan CNC, arról a kis gépről beszélek, amit itt írtam, pár sorral fentebb. Bár csak sas válaszolt rá. :(

Ami a tervem, hogy a Győri gépészmérnöki karba mennék duális képzésben. Ha az nem jönne össze, akkor a Szombathelyibe. Szóval nem valami OKj CNC operátor dologról beszélek. :)

[ Szerkesztve ]

(#93275) MiklosSaS válasza HSM (#93270) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyelõre az NV-tõl ez a csúcs...hogy miért? Mert ez a leggyorsabb kártya. Pont. Majd amikor kijön a Ti akkor az lesz a csúcs.

Az intel két irányba fejleszt:

-mobil: és ezeket kapják a mainstream asztali felhasználók is, magasabb TDP-vel és több szállal.

-szerver: a Xeonok és a HEDT amik tulajdonképpen buta Xeonok.

A többire majd késõbb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93276) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93275) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csúcs, csak kihasználni sem tudod out of the box, mert throthlingol.. Mekkorakirááááááááááályság!

Instant get, kérek kettőt!

Amúgy, most ez a csúcs, és Én még mindig azt mondom, hogy szerintem ebből is lesz Titan, és az lesz HBM2-vel. És a titan-ból butítanak egy Ti-t.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93277) MiklosSaS válasza hackeeeee (#93276) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jaja, a 290X ref. az hüvös volt...

Igen, jellenleg csúcs, el kell fogadni mert ez a leggyorsabb..ninxs mit tenni.

Azért érdekes, nekem volt abból a ref. hütõböl pár darab és teljesen rendben voltak. Még out of the box is...

Amikot FX teszt volt akkor azon ment a lovaglás hogy nem out of the bix kell tesztelni. Most pedig ugy kell? Két klikkel simán be lehet állitani a venti fordulatokat. Ez nem Fury...lehet AB és hasonló programokat telepiteni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93278) hackeeeee válasza MiklosSaS (#93277) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő, itt azt tegyük hozzá, hogy az out of the box is használható, teljesítményvesztés nélkül.

Ez nem.. Szerintem a kettő nem azonos értékű.

Lehet jah, csak egy faék powergombot bekapcsolni képes embernek magyarázd el kérlek, hogy szánjon rá pár órát, és készítsen manuális ventiprofilt magának.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93279) Habugi válasza hackeeeee (#93273) üzenetére


Habugi
addikt

Ez fájóan aktuálisra sikeredett, gondolom tudod miért.., Teee ;]

Egyébként nevezett fórumtárs nagyjából velem egy időben lett Tri-X tulaj (~1-2héttel később, tudjuk, fránya egy futárszolgálat.. :DDD ), ha megnézzük kihez szól az a bizonyos garancia, szerintem jóeséllyel kijelenthető hogy ez lett volna a kártyám, persze csak abban az esetben ha Pali lennék nem pedig Gabi.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#93280) HSM válasza MiklosSaS (#93275) üzenetére


HSM
félisten

Ez nagy tévedés, nincs két fejlesztési ág. :N Ugyanaz a mag van a HEDT-ben is, csak a szerver világ elvárásainak megfelelően még kijavítják benne, ami a mainstreaqm pályafutás alatt (~1év) kiderült hiba, és annyi. Ezért jönnek mindig egy éves csúszással. Csak nem 4 magot kötnek egy csomóba, hanem 6-8-12-20-at, és nem 8MB L3-al, hanem 20-30MB-al. Mivel moduláris az architektúra, így ezzel úgy különösebb teendő nincs. Az sem egy nagy móka, hogy a 16 sávos helyett 40 sávos PCI-E vezérlőt drótozzanak be, ahogy az sem, hogy 128bites (2 vezérlős) helyett 256bites (4 vezérlős) memória interfészt. :N

"Egyelõre az NV-tõl ez a csúcs...hogy miért? Mert ez a leggyorsabb kártya. Pont. "
Szóval akkor szerinted ez a követendő, hogy hagyjuk magunkat lehúzni, és véletlenül se gondolkozzunk? :C
Pláne, hogy már kétszer el lett ez játszva (GTX680, GTX980) korábban? :DDD
Az Nv pont az ilyen módon gondolkozó, nem túl megfontolt vásárlók miatt sietett ennyire mindig a megjelenésekkel....

(#93277) miklosss2012: És mégis mihez kell ekkora erő, amiért az embernek rohannia kellene azonnal a boltba? ;]
Lehet velem van a baj, de egyre kevesebb olyan játékot látok, ami úgy valamit megmozdítana bennem....

[ Szerkesztve ]

(#93281) hackeeeee válasza Habugi (#93279) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy jah Hehe.. Én is elkacérkodtam már a gondolattal párszor, de mindig napoltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#93282) CJ4567 válasza HSM (#93280) üzenetére


CJ4567
veterán

8MB L3? Beszóttá'? :DDD

No Sana No Life

(#93283) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Szerintetek ha laptophoz áfás számla van akkor nem jár hozzá gari?

Xbox One: bandymnc

(#93284) DR|FTK|NG válasza bandi0000 (#93283) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

A kettő nem zárja ki egymást.

(#93285) bandi0000 válasza DR|FTK|NG (#93284) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én is igy gondolom csak annyi szart olvasni a neten

Xbox One: bandymnc

(#93286) hackeeeee válasza bandi0000 (#93283) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

What?

Mármint, csak áfás számla?

A gyártói garhoz kell garjegy is. Kérik.

Véleményem szubjektív...

(#93287) MiklosSaS válasza HSM (#93280) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nyet. Lehet ugyanaz az architektúra de egész más a két vonal. Ezt már annó régen kiveséztem...

Nem a lehúzzásal van gond hanem azzal hogy megteheti ha a drága kis JááájjjeMDééé alszik. Ha volna ütőképes versenytárs más volna a helyzet...és az árak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#93288) bandi0000 válasza hackeeeee (#93286) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Van gari csak a számla áfás, és ha áfás akkor nem magánszemély vagyok vagy nem minősülök fogyasztónak tudja tököm

Xbox One: bandymnc

(#93289) hackeeeee válasza bandi0000 (#93288) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivan?

Magánszemély is veheti áfás számlára..

Sőt, notebook-hoz sokszor kérik is ha gariról van szó, hogy áfás számla legyen, VAGY olyan nyugta, amin szerepel a pontos modellszám+SN.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93290) bandi0000 válasza hackeeeee (#93289) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Áfás számlát cég nevére veszik, és máris nem magánszemély nem?

Xbox One: bandymnc

(#93291) hackeeeee válasza bandi0000 (#93290) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem értem a problémád.

Akár Te is vásárolhatsz ÁFÁS számlára a saját nevedre, csak nem tudod elszámolni. Mi ezzel a gond?

Bizonyos termékekhez mondhatni kötelező is, akkor is, ha magánszemélyként veszed. Vagy olyan bizonylat kell, amin a termék pontos modellszáma, sorozatszáma szerepel. Annó pl. a toshiba termékregisztrációhoz szükséges is volt, és írta is.

És, ha cég, vagy vállalkozó magánszemély, és elszámolta az áfát, annak mi köze a garanciához? Ha megvan az eredeti számla, vagy a másolata, akkor már jó. Garjegy van, minden frankó.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93292) bandi0000 válasza hackeeeee (#93291) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem vagoyk ezzel tisztába, ezért kérdeztem, azt tudom hogy valami szankció vagy megkötés tuti van ha a cég nevére vesz az ember valamit, gondolok itt arra hogy volt egy faszi aki a saját cége nevére vett tescoba mosógépet, gyógyszertára volt de mondja hogy mosni kellett neki a köpenyeket, lényeg a lényeg hogy mondta nem csinálták meg neki, mivel nem nagyipari használatra tervezték a gépet, és ezt gondolom abból gondolták hogy cég nevére vette

Xbox One: bandymnc

(#93293) stratova válasza hackeeeee (#93266) üzenetére


stratova
veterán

Régi szép idők :)

(#93294) Popes válasza bandi0000 (#93292) üzenetére


Popes
őstag

Ilyen van amit írsz, viszont az le van írva a garanciális feltételekben hogy kizáró ok. Pl vettem egy botmixert ott le van írva hogy csak otthoni használatra és nem használhatod személyzettel rendelkző konyhán, étterembe, meg ilyenek.
Viszont laptopnál még nem láttam ilyet, de el kell olvasni hogy esetleg mi a kizáró ok a garancia érvényesítésében.

Közbe megnéztem és annyi a trükk hogy ez csak a használati útmutatóban van leírva.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#93295) hackeeeee válasza bandi0000 (#93292) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cég névre veszed, nem egyenlő azzal, hogy az az eszköz céges használatba kerül, stb. Lehet, hogy Ő továbbértékesíti, pl.

De értelemszű, hogy mondjuk mit mire veszel, stb.. Az ipari használat máskérdés, az a legtöbb eszköz használati feltételében fel van tüntetve, főként ha otthoni használatú termékről van szó. De ennek már semmi köze a számlához.

Laptopnál nincs ilyen, legalábbis Én nem nagyon tudok ilyenről.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#93296) Methionyl válasza xatos3 (#93263) üzenetére


Methionyl
senior tag

Hány éves volt a rendszergazdai? Amúgy az ilyen magyarul tanuljuk a cisco dolgokat meg az ilyen tanfolyamokon ccna szintet se éri meg sajnos :D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#93297) Gyuri27 válasza bandi0000 (#93292) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Az új PTK. a fogyasztó fogalmát leszűkítette kizárólag olyan természetes személyekre, akik szakmájuk, önálló foglalkozásuk vagy üzleti tevékenységük körén kívül járnak el.
Fontos változás, hogy bevezetésre kerül a vállalkozás fogalma is, melyet a törvény a fogyasztó „ellentéteként” definiál: vállalkozásnak tehát a szakmája, önálló foglalkozása vagy gazdasági tevékenysége körében eljáró személy minősül."

Amd - Radeon - Ryzen

(#93298) bandi0000


bandi0000
nagyúr

köszi srácok a felhomályosítást, nagyjából már értek mindent :D

Xbox One: bandymnc

(#93299) norbert1998 válasza norbert1998 (#93190) üzenetére


norbert1998
veterán

Úgy tűnik, redukálni tudom a felére, cirka 20k-ra, az árát annak, ami a válaszolt kommentben szerepel.

Szerintetek így van még értelme gondolkodni rajta? :B

(#93300) #Morcosmedve válasza norbert1998 (#93299) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mit kezdenél vele pontosan!? :U :)

Linkeld be mi a végleges kütyü pls.

© asszongya'hogy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.