Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92051) HSM válasza #81556480 (#92050) üzenetére


HSM
félisten

Jó is hogy szóba került, felnéztem, erre látom most meg a Final stand van ingyen osztogatva... Gyorsan lecsaptam arra is. :C
Bár a lényeg nekem a Dragon's teeth volt, szeretem a gyalogos pályákat. :)) De majd meglesem, mit tud ez a másik dlc...

(#92052) #81556480 válasza HSM (#92051) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egy csomó dolgot behúztam én is a 3-4 hez ingyen.

(#92053) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92054) norbert1998 válasza stratova (#92030) üzenetére


norbert1998
veterán

Nálam az nvidia hairworks az inkább nvidia doesntworks;]

De köszi, ránézek délután.:R Így még 1440p-ben is röhögve fog futni. (kb 25%-al terheli jobban) mondjuk nem hiszem, hogy használni is fogom, csak meglesem úgy is.

Reggelt :D

(#92055) Habugi


Habugi
addikt

Reggelt..,

Tegnap KékÖrdög elég meggyőzően mesélt az új Crimsonos/DOOMos tapasztalatairól, szóval gondoltam ma ezzel nyitom a rheggelt.. :K
Hova-tovább, kellemeset a hasznossal, összehasonlítottam a két drivert az alapján amit már korábban is írtam párszor ugye, miszerint mi történik/történt ha az ember emelte a ShadowQualityt.. ;]

VS-be postoltam mert miért ne..: [link]

Nem tudom mennyibe kerülhetett a Romulán birodalomnak de az ID-nek kijár egy vaskos valagbarúgás.., mindegy egyéb kommentet mellőzve azért ez nem egy "kis" difi/bibi.. :N , a jó életbe..^^ :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92056) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó napot Uraim :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92057) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92056) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Napot?! Lekésted a reggelt!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92058) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#92057) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, annyi meló volt ma reggelt, éhgyomorra, hogy nem tudtam jönni reggelezni :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92059) hackeeeee válasza Habugi (#92055) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. Érdekes azért. Mondjuk vicces, hogy ha jól rémlik, hasonló volt a wolfE. is.

A különbség annyi, hogy Én cinematic render-ben tolom. és a film grain-t lehúztam 0-ra, Ma majd játszok egy kicsit így nightmare árnyékokkal, megnézem mennyire vállalható.

Reggelt. Szombat reggel óta taknyom nyálam egyben.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92060) Habugi válasza hackeeeee (#92059) üzenetére


Habugi
addikt

Mi mennyire vállalható? :F

Apa, ~100FPS itt az elején.., prolog után ez belépő szinten 120-at jelent majd, sokszor többet.. :DDD :K

Kösz a tippet btw, "megérte" kipróbálni.
Félreértés ne essék az előző driver & Low árnyékos beállításhoz képest zéró de legalább beigazolódott a gyanúm hogy utólag beültetett mesterséges "bug", árnyékhoz kötve..

Jó bulást egyébként! :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#92061) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#92058) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem baj, van mibòl leadni :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92062) hackeeeee válasza Habugi (#92060) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja btw, először csak a fix driver nélküli videót néztem.. Oké.. :(

Nah erről beszéltem, csak kicsit vagyok rottyon.

Cinematic renderben próbáld ki azért, szerintem érdemes. :)

Köf, rajtavagyok a témán.. Tegnapi meló lehet nem esett jól. De semmi gond, holnap már megyek. :D

Véleményem szubjektív...

(#92063) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#92061) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez is, mondjuk maximálisan igaz :DDD

Kék Ördög uraság: jóBBulást néked :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92064) hackeeeee válasza Habugi (#92060) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most meghajtottam azért, nagy akcióban így is kihozok belőle 30-40 fps-t..

@lacielvtárs: THX, rajtavagyok az ügyön, kisebb nagyobb sikerrel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92065) mackosajt


mackosajt
addikt

Tegnap előtt elfogyott a CO2-m a palackból.
Ugyebár ezzel a palackkal kontárkodott a haverom is, 2 autón, itt, nálunk.

Én meg a kocsi jobb hátsó részénél járok, és a másik oldal még cudarul néz ki.

Saját palack. 20 kg töltet.

Város egyik lerakata 17400-ért cserélné, vigyem oda, megnézik, és cserélik.
Másik lerakata 13200-ért.

Egy harmadik cég töltene is, ha nem 20 kg-os lenne, mert azt már nem vállalják, ugyanis ők is 20-asból dolgoznak, töltik a tűzoltó készülékeket.

Netet feltúrtam, és egy cég, kiszállítva 11100-ért cserél, háznál.

Fog a faxom kínlódni a város másik végébe szállítani a palackot, meg vissza. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#92066) #81556480 válasza mackosajt (#92065) üzenetére


#81556480
törölt tag

oké :D

(#92067) Lacielvtárs válasza #81556480 (#92066) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& mackosajt: +1 :K :C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92068) MiklosSaS válasza mackosajt (#92065) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez az....marad penz meg lemezre :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92069) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kukucs. :D

Véleményem szubjektív...

(#92070) stratova


stratova
veterán

Kolléga küldte :D

(#92071) MiklosSaS válasza stratova (#92070) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C

true story :D

odaraknam meg: Volvo, Mercedes, Mitsubishi.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92072) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Wooow, remélem ez igaz!

Sok sikert nekik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92073) stratova válasza MiklosSaS (#92071) üzenetére


stratova
veterán

Hát nemtom, én akkor fórumozok, ha anya [asszonkám] már kidőlt. A fittinget meg nem tudom hová tegyem a 10 éves laposon. De amennyire felpezsdítette az érdeklődést a játékos közöségben az új VGA-k szele találó a kép. :D

[ Szerkesztve ]

(#92074) hackeeeee válasza stratova (#92070) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ejj.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#92075) Lacielvtárs válasza stratova (#92070) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C nagyon jóóó és még az is lehet hogy igaz :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#92076) CJ4567 válasza stratova (#92070) üzenetére


CJ4567
veterán

True story :DDD

No Sana No Life

(#92077) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#92078) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megér egy raktáron ragadt MSI R9 270 Gaming kártya 25K HUF-ot? A kártya új, bontatlan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92079) CJ4567 válasza hackeeeee (#92077) üzenetére


CJ4567
veterán

Legalább Material Design :DDD

No Sana No Life

(#92080) stratova válasza MiklosSaS (#92078) üzenetére


stratova
veterán

Ha a 260X megért ennyit akkor nyilván. De ez még többet fog enni, előre szólunk. gyakorlatilag egy HD 7870-hez van szerencséd. Kicsivel erősebb az R7 370-nél ami egy húzott és újabb steppinggel rendelkező HD 7850 és idehaza boltból 30. Aprón az R7 270X (ami szintén HD 7870 csak magasabb órajellel) 32e.

Már nem szorulnak rá a GTX 750-re? Na jó nem bántom őket, fene a jó lelkedet, tartsa meg a jó Isten. :)

[ Szerkesztve ]

(#92081) MiklosSaS válasza stratova (#92080) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Belemegyek...a 260X meg megyen a rászorulóknak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92082) HSM válasza MiklosSaS (#92078) üzenetére


HSM
félisten

Jó vételnek tűnik. :K

(#92083) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#92078) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ennyiért szerintem is igen. :K

(#92084) MiklosSaS válasza stratova (#92080) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A GTX 750 már rég egy kölyök gépében érzi jól magát.

Most akadtam rá erre a 270-re...és volna is kinek bedobjam a gépébe a 260X-et...nincs pénzük, a gyerek meg egy 2100-as i3 (ami annó az enyém volt) IGP-én tolja a játékot. Az anyja néha jön segiteni a ház körül...szakadtak, pénztelenek...de dolgosak..4 gyermek van...a legkisebb 3 éves...otthon a bank elvitte a házukat. A férje farmon dolgozik itt kint, õ meg eljár amikor tud a kölykök melett takaritani...

Szóval megérdemlik....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92085) stratova válasza MiklosSaS (#92084) üzenetére


stratova
veterán

Don Sass eszem ágában sincs becsmérelni ezt a tevékenységedet. Becsülendő, csak viccelődtem.
Még MMO-ból is lehet munkát szerezni, grafikus barátom ilyen kapcsolat révén dolgozik külhoniaknak. De azért annyira nem terelném afelé. Vagy profi lesz CS:GO-ban és abból él :) De inkább tanuljon :] persze mértékkel mehet mellette a kanalas gém.

[ Szerkesztve ]

(#92086) MiklosSaS válasza stratova (#92085) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Legyen a kölyök is mivel tolnia a krájsziszt...HD kijelzõje van, a célra megfelel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92087) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy néz ki, hogy cserélem a 2 darab 1TB-s RED-et egy darab 3TB-s vinyóra, ami úgy néz ki, hogy Toshiba lesz.

Véleményem szubjektív...

(#92088) MiklosSaS válasza hackeeeee (#92087) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

hajra :K

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92089) hackeeeee válasza MiklosSaS (#92088) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cimbora már rávágta az áment a 2 darab red-re.

Van egy 3TB-s Toshibám a NAS-ban, jól teljesít. :K Közel sincs kihasználva az amit tud. Lehet, majd veszek belőle még egy darabot később.

Van egy 500-as Green-em, lehet azt is kiszórom az egyenletből.

Néztem a WD WD30EZRZ-t, de konstatáltam, hogy ez egy átnevezett WD Green.. Azt pedig nem szeretnék.

Valszeg megosztom, szépen leklónozom a partíciókat rá a red-ről és jó is lesz. Így lesz rajta valszeg 1 1TB-s és egy 2TB-s partíció.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92090) #81556480 válasza MiklosSaS (#92084) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha fele ennyire jó emberekkel lenne tele a főd, nem lenne gond a világgal . ezt azóta tudom mióta mi is bizniszeltünk #nyalimpátria off

éljen thugsas !

(#92091) HSM válasza #81556480 (#92052) üzenetére


HSM
félisten

Nekem a 3 is ingyen volt... :DD Egyedül a 4-et vettem meg jóárasítva, mert a 3 is tetszett. Volt hozzá alapból az első kieg, most meg leakcióztak másik kettőt, lassan meglesz hozzá minden... :D De igazából ami érdekelt már megvan... :))

(#92092) #81556480 válasza HSM (#92091) üzenetére


#81556480
törölt tag

hát igen, nem mai játékok. De időtállóak, sok a teli szerver. Igazából én nagy előrelépést / különbséget a 3 és 4 között nem látok. Kedvencem a 3-ból a Noshar Canals. konténerek között lehet aprítani. Az a problémám, hogy nem tudom itt a távoli lövésnél hova kell lőni? (cs-go-nál se tudom) volt ilyen meme is valamelyik oldalon, hogy egyiknél mellé, másiknál meg fölé kell a célkereszt. GTA- az nem valósághű ilyen téren, ahová teszed, oda lő. ( Max payne-t is ők csinálták, ott meg fölé kellett lőni ha messze vagy)

na szóval ezért nem megy még a nagy sík pályákon az érvényesülés :D egyébként nagy flash.. sose voltam még 60 fő körüli játékban.

(#92093) MiklosSaS válasza #81556480 (#92090) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Koszonom testviirem.....emberek legyunk....oszt minden jo lesz....meg tapossuk el a gerinctelen semmirevalo fergeket.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#92094) CJ4567 válasza hackeeeee (#92089) üzenetére


CJ4567
veterán

Elkezdem hallgatni a Doom 4 OST-t, erre elindítod a Doomot :O

No Sana No Life

(#92095) Popes válasza #81556480 (#92092) üzenetére


Popes
őstag

Próbálj meg egy fegyvert megszokni mert minden fegyver máshogy viselkedik a BF-ben. Meg próbáld a stílusodhoz választani.(közelharc közelre pl az ACW-R elég daráló középtávra meg valami DMR-el lehet érvényesülni, csipával nem szoktam menni azért azt nem tudom)

Deus ex machina

(#92096) CJ4567 válasza #81556480 (#92092) üzenetére


CJ4567
veterán

Mi a neved Battlelogon? BF3-al ha játszasz tudlak követni. 246 órát játszottam a játékkal, és még mindig rossz vagyok Rushban, Conquestet meg utálom mert távgyalogló szimulátor(inkább gyalogos játékos vagyok).

No Sana No Life

(#92097) #81556480 válasza CJ4567 (#92096) üzenetére


#81556480
törölt tag

LaciCRM - mindenhol :DDD mit értesz követés alatt ?

nem vágom mi a Rush meg a conquest. szinte semmit nem tudok a játékról. shotgunnal már kaptam egy csomó ribbont

[ Szerkesztve ]

(#92098) CJ4567 válasza #81556480 (#92097) üzenetére


CJ4567
veterán

Játszol egy szerveren, megnyomom a neved mellett a play gombot, és csatlakozok a szeverre ahol játszol. Te is tudsz bárkit követni aki játszik. Az ACatKilledYou meg én leszek aki bejelölt.

Rush: van két csapat, támadók, védekezők. A támadóknak két MCOM-ot(nagy fekete doboz) kell felrobbantani, megszabott életük van, ha lejár az a 100 vagy több(az egész csapatra érvényes) akkor vesztettek a támadók, a védekezőknek végtelen életük van, de ha az összes MCOM(ha egy MCOM párt elpusztítasz hátrább/előrébb(csapatfüggő, védekezők hátra, támadók előre mennek) mentek) felrobbant akkor támadók nyertek, gyalogságra fókuszált de van pár jármű.

Conquest: van pár pont, meg kell tartani/el kell foglalni, jobban járműfókuszált, ez lényegében a Battlefield "értelme" sokak szerint, nekem nem jön be. Van ebből large(több ponttal) és rendes(kevesebb ponttal) változat.

DAT PROFILKÉP :DDD

DOOM OST

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#92099) HSM válasza #81556480 (#92092) üzenetére


HSM
félisten

A BF4 már elég régóta megvan... :)

Én jobban szeretem, mint a 3-at. A lövés detektálás hónpokig rossz volt amúgy a 4-ben, okádék, szidta is mindenki, de már egy jó ideje szerintem jó. Oda lősz, ahova célzol. :DDD

Nagy mókák a 40-60 fős szerverek amúgy... Egyszer próbáld ki a PlanetSide2-t, ha szereted az ilyesmit, ott akár 200 fő is püfölheti egymést egy nagyobb csatában. [link]
Manapság már annyira nem áll-leejtős, de mikor kijött 4 évvel ezelőtt tényleg páratlan volt. Napokat toltam bele, állati király volt. És free to play. ;)

(#92100) CJ4567 válasza HSM (#92099) üzenetére


CJ4567
veterán

40-60 fős szerverekből a Locker/Metro(DLC-vel Metro vagy ha 3) nagyon durván clusterf*ck van :DDD
64 fős Conquest is unalmas általában, Rushra túl sok. 48 fő a sweet spot, Conquestre meg minden kevés :DDD (véleményem szerint), Conquesten általában rohanok, lelő jármű, hozok járművet, RPG/jármű lelő, meg alapban se vagyok egy nagy járműzős ember. És nagyon változó hogy játszok, van hogy nagyon jól játszok(kaptam már ez miatt bant szerverről :D), van hogy borzasztóan.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.