Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102001) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#102000) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ha az lennél bevallanád, hogy nem vagy már Laci :DDD ;]

© asszongya'hogy

(#102002) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#102001) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

de én csak azokban vagyok reálisak, melyek igazak ;]
akár mennyire is szeretnéd hogy Lili legyek, Laci vagyok, nincs mese ;] :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102003) norbert1998 válasza CJ4567 (#101995) üzenetére


norbert1998
veterán

Mit keresel a G2 topikban? ;]
Azok után hogy 4.3 SONY brandelt gyári kernelen vígan fut a cm12, nem kell félni hogy nem lesz cm14.

Hablaty igazából, akkor sem értem. Hogy lehet valaki abban a betegségben szenvedő, ha éveken át pontosan ugyanúgy néz ki? Most az átlag ilyen vastagságú nőkről beszélek. Nem a ritka kivetelrol. Azért kérdezem mert szerintem nem ismered ezt és csak rasutotted hogy beteg az alapján amit tapasztaltal, vagy inennonnan megtudtal. Igazából lényegtelen, mert annyira nekem nem fontos, hogy tudjam, csak ezt a kérdést akartam feltenni meg.

(#102004) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#102002) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pedig ez... ez mese! Te Lilikeh!! vagy! :))

© asszongya'hogy

(#102005) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#102004) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szerinted ;] :))

szerintem meg téveCC ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102006) Habugi válasza norbert1998 (#102003) üzenetére


Habugi
addikt

"igazából, akkor sem értem. Hogy lehet valaki abban a betegségben szenvedő, ha éveken át pontosan ugyanúgy néz ki?"

Qrva egyszerű, ez egy mentális eredetű betegség, stádiumokkal, te pedig külső jegyekről beszélsz.
Biztos vannak már a pszichológiában a betegség korai stádiumának felismerésére vonatkozó találgatások, melyek alapján akár még diagnózis is felállítható nélkül hogy az illetőnek minden létező csontja kilátszódna de nem ez a jellemző, sokkal inkább az hogy akinél már ütvefúrozza az ember szemét a sok fizikai tünet, arra rásütik a diagnózist, hurrá.., de ettől még lehet hogy már 15éve anorexiás, csak valamennyire szinten tartotta magát, észnél volt, stb.., ennél jobban nem tudom elmagyarázni.. :N

Egy skizofrén pl állítom neked akár 40évig is élhet abban a tudatban/szent meggyőződésben hogy ő Batman mire eljön az a pont hogy utcán elég ugrik jelmezben és számon kér h hol van a jele az égről mert 15perce még látta.. :)

A megnevezést csak a fotó puszta természete miatt használtam, erősen veszélyeztetett, a hosszabb jellemzés pedig feltételeztem egyértelmű hogy a kóros sovány/vékonyságra törekvő nőkre vonatkozott.
Nem ittál elég kávét, miből gondoltad hogy volt anorexiás barátnőm? :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102007) norbert1998 válasza Habugi (#102006) üzenetére


norbert1998
veterán

:R
Nem vettem sehonnan. Gőzöm sincs milyen barátnőid voltak :D

Este egy UThé túkéjfór?

(#102008) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, kéne neköm valami új aláírás féleség :D
mert a király ideje lejárt ;]
van valakinek valami nem transra utaló és megfelelő aláírás ötlete...?
ami nagyon bejött az az igazgató úré, melyet Hablatyi Uraság írt le, a Phenom matricát illetően :R
de nem akarom lenyúlni :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102009) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#102008) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyelőre legyen Trónfosztás! ;]

(#102010) Whysperer válasza Lacielvtárs (#101997) üzenetére


Whysperer
addikt

" SZIN jegyek eladóak szép lányoknak. Érdeklődni privátban! " :C :C

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#102011) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#102009) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

amíg nincs jobb aláírás, addig nincsen trónfosztás, csak elfogytak a napok :D

Whysperer: :))

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102012) caindwan válasza Habugi (#101977) üzenetére


caindwan
tag

Nem lehet mindig tökéletes :))

(#101984) Habugi: :Y Azért azt megjegyezném a későbben elhangzottakhoz is, attól, hogy megfelelés vágya van, vagy csak soványabban érzi jól magát az még feltétlenül nem azt jelenti, hogy beteg. A nők képesek ezt túlzásba vinni és teljesen rákattanni, na az már valami felé boruló domboldal.

Éppenséggel vannak olyan típusok is jómagam is közé tartozok aki mindegy mit csinál és hogyan 1kg-t ért is több hónapig kell küzdeni (akár fél évet is). Tehát felzabálhatom a konyhát, 1cm-t sem látszik meg :N

@Laci: Ha szeretnéd magad idézni, ez elég jól sikerült :DDD : jól néznek ki az ilyen nénik, de én a magam hab testemmel, nem mernék, még csak mellé sem feküdni, mert ha mellé fekszek, akkor a huzattól, tüdőgyulladásban hal meg

Jhouu reggelt! :)) Ma megpróbálnák lenni egy UT-re :K

(#102013) Lacielvtárs válasza caindwan (#102012) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

de magamat nem idézgetem, az olyan mintha az ember a saját posztjait lájkolja :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102014) HSM válasza caindwan (#102012) üzenetére


HSM
félisten

"soványabban érzi jól magát"
Ezt a mondatot hány evészavarostól hallottam már... :D Ó, hát ez csak egy kis megfelelési vágy... ;]

Bocs, no offense. :B :R

(#102015) Habugi válasza HSM (#102014) üzenetére


Habugi
addikt

Pontosan ezt akartam magam is írni, csak nem ennyire finoman megfogalmazva. :D

Nyilván különbség van aközött, hogy "jobban érzi magát" mint önmagát mert pl csontozatához/alkatához képest túlsúlyt ad/adott le ill. aközött, hogy állandóan magát nézegeti a tükörben és/vagy azon kattog az agya állandóan hogy kik szerint kövér-e és/vagy mit gondolnak róla és az önnön így közvetve a környezete étkezési szokásait is ehhez igazítja.

Utóbbi teljesen mindegy mértékét tekintve, szerintem ez elmebaj, megfelelési kényszer érzet, persze ennek is megvannak a maga fokozatai de ettől még a lényege és természete változatlan.

(#102007) norbert1998:

UT-val nekem csínján kell bánnom, anno mocskosul berántott és őszintén szólva hiába nem játszottam korábban az 2004-essel, egyenesen utáltam, az utóbbi két alkalommal olyan szintű funt okozott és megint olyan dolgok kapcsoltak be nálam fejben, amiket évekkel ezelőtt eltemettem, tudatosan. :B :K
Szóval észnél kell legyek mert megint bekattanok.

Este passz, szívesen játszanék de szerintem korán felborulok, továbbá inkább UG2.
Nem határolódom el az UT-tól sem, félreértés ne essék, még ki kell találnom hogy rakjam magam fejben takarékra. Holnap mehet a játék, korán otthon leszek, tartok kora esti sziesztát és hajnalig kockulás lesz, ámbár holnap is UG2 elsődlegesen, aztán ha UT-zni akartok inkább semmi jónak nem leszek az elrontója. :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102016) norbert1998 válasza Habugi (#102015) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem oly mindegy. Csak a kontrollert analóg karokkal tudjam összehozni vele, és legyen 1080p.

(#102017) Habugi válasza norbert1998 (#102016) üzenetére


Habugi
addikt

Tudtommal egyikünk sem kontrollerrel nyomja és tekintve mekkora előny bill-el szemben áldásos lenne ha nem csítelnél vele.. :DDD :P

1080p haxot már megoldottam, van már fent a dropboxomon szokásos haxpack, benne van a 1080p megoldás is, szokásos eljárás hha fentvan a játék akkor egyből mindenki tudjon játszani és ne menjen sz@rakodással az idő. Majd linkelem ha aktuális lesz, még kell bele 100% save is hogy mindenki fullos verdákkal jöhessen.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102018) CJ4567 válasza Habugi (#102017) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugye ez van fent?

No Sana No Life

(#102019) norbert1998 válasza Habugi (#102017) üzenetére


norbert1998
veterán

vazaték nélküli billre akarsz szorítani?;]

(#102020) caindwan válasza HSM (#102014) üzenetére


caindwan
tag

Nem éppen a legjobban fogalmaztam :D :U

(#102015) Habugi: Fent tartom annak a valóságát, hogy "elborul az agya", amit én sem pártolok, nem kell félreérteni. Csak azt szeretném szemléltetni, hogy vannak egészséges lánykák is karcsú testel, aki nem az állandó fogyókúra és megvonás miatt néznek úgy ki ahogy és nem tükörben nézegetéssel töltik el az idejük 80%-át, mindemellett semmi gondjuk bajuk, csak a természet olyan lapot osztott le nekik amilyet. :R

@más: Jó az UG2-is, mostmár lent van ;] fent van :DDD

@Norberthó: Ugyan mi baj a vezeték nélküli billel? ;]

(#102021) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

:C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102022) hackeeeee válasza Habugi (#101998) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Figyi koma, Nekem is van olyan ismerősöm, akire zsigerből rávágnád, hogy "beteg", pedig Én tudom, hogy nem az.. Spontán alkatból adódóan olyan, amilyen.. van hozzá alak/forma, szal nincs semmi gond, csak vékony. :)

Ugyan úgy megeszi a 32-es pizzát, mint Én. :D

Node, ezen szerintem ne rugózzatok, felesleges. :) - látom már nem is teszitek, jó. :D

NFS: Majd lehet kipróbálom, hogy kezeli-e a controller-t. De mivel egy adta árkád az egész, sok értelme szerintem nincs.. Vagyis nem ad túl sok előnyt. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102023) Habugi válasza hackeeeee (#102022) üzenetére


Habugi
addikt

& caindwan:

Napshugaraim, ne keserítsetek már el, csütörtök van ráadásul nem is péntek, ez ebben a formában ember kínzás.. ;] :O

Há' mutassátok már meg nekem hol a bánatos francban írtam/állítottam én olyat hogy minden alkatilag sovány nő/ember anorexiás vagy az ide vezető utak/kényszerek valamelyikétől szenved?!

Sehol, még csak nem is utaltam rá.. :N

Pihenjetek már kicsit mielőtt keresek egy magas fát amire kifüggeszthetem magam, hámivanmámamá'.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102024) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#102022) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a vékony test alkatra van egy nem annyira ismert mondás....
a bajszos szoba festő bácsi bebizonyította hogy nincs vékony meg vastag test alkat. ha nem eszik az ember és eleget mozog, akkor mindenki egy formán vékony és nincsen felesleg :D
és ezt nem sértésnek szánom. anno amikor fogyókúráztam, akkor ez volt a tény állás :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102025) hackeeeee válasza Habugi (#102023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, Nekem így fél1 körül leesett a tantusz, hogy ma csütörtök van, és nem péntek..

Elég nyüzsis volt a de., még mondtam is magamban, hogy tényleg, hát péntek van, majd a tecskóba menet mondták előttem, hogy "csütörtök van"..

Mondom nebazdmár.. És, tényleg. :DDD

Izé, lehetőség szerint valami usb-s madzaggal tedd magad szárítóra! ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102026) Mahrenburg válasza Habugi (#102006) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#102027) Whysperer válasza Mahrenburg (#102026) üzenetére


Whysperer
addikt

BATMAN fun vagyok!!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#102028) norbert1998 válasza Mahrenburg (#102026) üzenetére


norbert1998
veterán

szilkon!!! ;] ;]

(#102029) Habugi válasza Mahrenburg (#102026) üzenetére


Habugi
addikt

Szokás szerint megragadtad a lényeget!! :C

..vagy fordítva történt, a lényeg ragadott meg téged? The resistance is futile.. :D

Megjegyzem némiképp gyanút keltő ííííívek.., hova-tovább tuti nem diétától formálódtak.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102030) caindwan válasza Habugi (#102023) üzenetére


caindwan
tag

Csak nem zártad ki ennek a lehetőségét :P ;]

(#102026) Mahrenburg: A melkasán elnézve az arca is olyan "pöttyös" lehet a make-up alatt :U És ha jobban megnézzük a domborulat kerekségét, akkor a melltartó alsó részén valahogy nem jó a "pi" érték :DDD

@szerk.: Eddig azt hittem, hogy szerda van :O

[ Szerkesztve ]

(#102031) bandi0000 válasza norbert1998 (#102028) üzenetére


bandi0000
nagyúr

oszt? :D

Xbox One: bandymnc

(#102032) HSM válasza bandi0000 (#102031) üzenetére


HSM
félisten

Ha a műanyag is megteszi, akkor már egyszerűbb és problémamentesebb a guminő. ;]

(#102033) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#102034) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#102033) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Pont ilyen vagok, alig voltam napon és most is bent döglök. :DDD

Jó, valójában Ő az! ;] :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#102035) HSM válasza hackeeeee (#102033) üzenetére


HSM
félisten

Hát ezt át tudom érezni...

(#102036) stratova válasza Whysperer (#101992) üzenetére


stratova
veterán

Jó párszor le lett már írva, hogy a brute-force MSAA implementáció filézi ki szinte az összes kártyát. Nem kell maximumra tenni.

[ Szerkesztve ]

(#102037) bandi0000


bandi0000
nagyúr

én fél útom vagyok a játék és döglés között, de meg kéne nézni egy filmet is és be kéne pakolni hnapra is :D

Xbox One: bandymnc

(#102038) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#102034) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe, jah! ;]

Amúgy igen, valahogy így érzem magam Én is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102039) Whysperer válasza stratova (#102036) üzenetére


Whysperer
addikt

a Jó reggelt! is jó párszor le lett írva mégis minden reggel leírjátok ;) Pedig tudjuk ,hogy a jó reggelt egy jó kivánság ami szebbé teszi a napot. 8) Aztán mikor felébredsz és valamiről eszedbe jut a a jó reggelt akkro beírod udvariasságból. 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#102040) Mahrenburg válasza caindwan (#102030) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem tetszik a pöttyös? S a foltos, természetes kebelterjedelemmel?

Mellesleg

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#102041) Habugi válasza stratova (#102036) üzenetére


Habugi
addikt

Az Eidos & Nixxes duó manapság nem igazán érzi a ritmust ha AA-ról van szó.. :N

Nem tudom nézted-e már az új TR-t vagy képeken nézegetted-e de AA tekintetében ekkora gány kotvány munkát azt sem tudom hogy láttam-e már valaha.. :N

Elképesztő, ott kezdődik hogy az FXAA olyan szinten homályosít mintha egy belehelt búvárszemüvegen keresztül néznél a monitorra, egy nagyon halvány szürke áttetsző réteget mintha felvonna.., ha azt állítom useless akkor még semmit nem mondtam! :N

Az SMAA szintén mélygyász.., ez már nem homályosít de gyakorlatilag kapcsolgathatod akár hova, tiszta rece-ruca marad minden. Több helyszínen is megnéztem, konkrétan mintha be sem kapcsolnád.
Közeli felületek esetén még csak-csak, de távoliak esetében zéró, konkrétan.

No.., aztán van még ittön SSAA issss... :DD :C

Azt hittem hogy.., hát dehogy! :((( ;] :W

Az előző párossal ellentétben ezt már állíthatod akár 4X-re is..(Józsii, há' vegyél új VGA-t vazze mert elolvad a TR-tő' az effpéess..), én nem tudom ezt hogy tudták elb@szni deeee.., szóval ott van a régi TR, vagy még távolabb megyünk a múltban akkor a Metro sorozat, nem is kell a Redux változatok.., baaaaaa, SSAA bekapcs és kiesel a székből olyan elképesztően szép lesz a játék.

Az új TR-ben.., hagyjuk, ezt egész egyszerűen látni kell.
Talán egy szinten van azzal amit a játékok nagy többségében az ember elér egy belépő szintű 2x MSAA/SMAA-val, talán.., de azt is meg merném kockáztatni hogy ocsmányabb.. :((

Erre most jön az új DeusEx, mint ugye "az első igazán DX12 fícsőröket kihasználó játék", a beharagozott mérföldkő, "az új éra kezdete..", DX12 nélkül..., (good job guys, very well done..:DDD ;] ), hopp Eidos/Nixxes ismét, hopp brute-force MSAA, hopp egy 1080 fuldoklik FHD-ban.., alatta minden más pedig egészen konkrétan megfullad. :C

Ehhez én csak gratulálni tudok, játék mélypont/AA szinten a TR nálam elérte az ezévi csúcsot szerintem, kvázi meglepődni azt már nem tudok. Én csak azt nem értem ezek után miért nem pont brute-force SSAA.. :DDD :N

Már csak annyi hiányzik igazán az egészből, hogy ez a brute-force MSAA is olyan használható és látványos legyen mint az új TR-ben a három közül bármelyik, az lenne a hab a tortán..

/csak hogy habbal zárjam habos nótám.. :U/

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102042) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

holnap becenteresed :D

holnap csavargok egy nagyot, avagy centerért megyek, Magyarország centerébe :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102043) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#102042) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wehehe.. :D Grat. :)

15 megdöbbentő vallomás katolikus lányiskolásoktól - ez de kemény...

Véleményem szubjektív...

(#102044) hackeeeee válasza Habugi (#102041) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azok után, hogy ugyan ezt csinálja az EA/Dice is, nagyjából mindegy..

Csak tényleg nem értem ezt, hogy mindent reklámoznak DX12-vel, aztán kimarad..

Ezek után kíváncsian várom, mi lesz a FH3-mal, bár abból kiindulva, hogy az Apex is DX12, remélhetőleg nem lesz gond.

Véleményem szubjektív...

(#102045) Mahrenburg válasza Lacielvtárs (#102008) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Csupa kis betűvel írsz engem, miközben Hablatyot kiemeled, hogy még jobban látszódjon a kontraszt? Mi jöhet még, ezután offba teszed az igazgató úrat, hogy még jobban kihangsúlyozd a jelentéktelenségemet? :DD

Hablatynak két vödör hal használati díjat fizetek az aláírásért, ha átvállalod a felét, akkor Te is kiteheted, csak mondjuk Phenom helyett írj Pentiumot, hogy ne legyen teljesen egyforma... (Ha VIA-CPU-t írsz a Phenom II helyett, akkor természetesen elengedem a vödör halat... :K )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#102046) Lacielvtárs válasza Mahrenburg (#102045) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az Igazgató Úr kifejezés, titulus, Hablaty Úr meg megnevezés :DDD

hackeeeee: :R
mire nem vagyok képes egy centerért :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#102047) CJ4567 válasza hackeeeee (#102022) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem fogja, DInput miatt a ravaszokat felejtsd el.

No Sana No Life

(#102048) Mahrenburg válasza Lacielvtárs (#102046) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ez már így veszett fejsze nyele... Nincs valami tipped, hogy milyen címmel nyissak off-topikot? :))

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#102049) hackeeeee válasza CJ4567 (#102047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapból a legtöbb nfs nem is támogat semmit. Azt hiszem, hogy a shift támogat csak kormányt, semmi több.

@Lacielvtars: Nem akarom tudni! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102050) Beretvás


Beretvás
addikt

akkor este UG2? mennék én is de jolenne ha szolnátok is ha vagytok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.