Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108001) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#107999) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lâtom témában vagy alaposan. Néha én is nagypapinak érzem magam a Volvóban :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108002) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#108001) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Jah... amúgy mindenki szíve joga úgy közlekedni ahogy akar. Engem csak és kizárólag egy fajta sofőr az aki irritál. Az aki a 0 ről 50 re 20mp alatt gyorsul, majd mindezt visszaejti 35-40-re... Egyszóval a "nyugger sofőrök" - tényleg idegesítőek az utakon, főleg, ha ő az egyetlen akadálya annak, hogy átérj egy zöldön, vagy 50-nel haladjál. Városban viszont szinte esélytelen őket megelőzni.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108003) Popes válasza Jakuskacsa (#107999) üzenetére


Popes
őstag

Nekem az ócska R5 Alpine tudta megmutatni hogy mi a különbség hogy "nagy lába" van az embernek vagy ha épp nem vágyik az adrenalinra és spórolósra veszi. Ha váltasz mielőtt "kapcsol"a turbó, 5 liter, de ha nehéz a lábad 16 liter/100km.(a pillanatnyi fogyasztásra meg a BMW riogatója is háromszor kiakadt volna :D )
De lehet hogy nem kellett volna a 2.2 literes motorhoz tervezett turbót rárakni és akkor 3 literből is eljártam volna a kis egynégyessel. :D

Deus ex machina

(#108004) Jakuskacsa válasza Popes (#108003) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A bmw-kbe nem is értem miért rakták azt a "riogatót" semmi értelme, bmw-t nem azért vesz az ember, hogy nézze a pill fogyasztást, hanem hogy varacskosdisznó módjára csapkodja a hátsót, és hogy övöltsön a sor6 v6 v8 v10...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108005) Popes válasza Jakuskacsa (#108004) üzenetére


Popes
őstag

Jóleső érzés látni ahogy esik vissza a mutató minél gyorsabban mész. :DDD

Deus ex machina

(#108006) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#108002) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fiatal csikó koromban én is tapostam keményen, mindenkit meg szerettem volna elõzni, rüheltem a lusta dízelelet.

Most már kicsit màskép van...fõ a biztonság különösen amikor a csalad is velem van. Néha azért most is nyomom rendesen, had dolgozanak a pacik, de csak amikor egyedül vagyok.
Az olyan tipusu sofõröket én is megcsapnám. Pont tegnap idegesitettem fel magamat amikor késésben voltam, a faCika meg egy mazdával 60 mérföldes (kb 100 km/h) útom 40-el "sétál", vagy nyolc kocsi a seggébe mintha kézen fogva mennének...egy olyan útom ahol simán lehet 65 mérföldre engedni büntetés nélkül, biztonságosan. Na nekem is kicsit borult a bili tegnap....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108007) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#108006) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

amikor csikó voltam... nekem erről ez jut eszembe:

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108008) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#108007) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jajjjjj...nem szeretnem vissza emlekezni az ilyenekre.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108009) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Vezetési élmény mi?

Én ha olyan napom van, és egyedül vagyok akkor nyomom neki, persze nem úgy hogy 100-nál nem megyek többet, cserébe viszont kanyarokba megy a kigyorsítás, már amennyire bírja a kis opel...
Bezzeg ha faterral vagyok akkor úgy váltok mint ahogy a könyvbe meg van írva :D ha 3-ba veszek be egy kanyart 30-al már magyarázza h nem versenyautó :D

A B veci nekem is nagyon tetszik, azt akartsm mikor venni akartam, de már nem, C veki is jó, bár belsőre nem tetszik., Elég fapados, ha lesz pénzem akkor insigniát veszek

Xbox One: bandymnc

(#108010) Malibutomi válasza Jakuskacsa (#107999) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez csak szokas kerdese, jartam 400+ loeros autokkal eleget.
Ha van alattad sok ero, akkor abban a megnyugtato tudatban utazgatsz hogy ott van.
Szaguldozni az erosnek gondolt kocsikkal szoktak. :)

(#108011) Jakuskacsa válasza Malibutomi (#108010) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem is a száguldozásra gondoltam, én pl. szeretek gyorsulni. Persze a megengedett határokat betartva. A gáz az a dologban, hogy még ha 2-3 ezer között el is váltok akkor is kapnak 2-3 kocsihosszat ha én vagyok elől. Ha tényleg nyomom neki, mondjuk 1, 2, 60 és 5.-be rakom, ilyenkor egyegész utcahosszat verek a többire. Én csak szeretem az erőt érezni a seggem alatt. Ha nincs rá indokom akkor is így szeretek menni vele - hangsúlyozom betartva a szabályokat.
Mondjuk nyáron 2 db csajszi egy olyan bmw-vel amin annyi sem állt hogy benzin vagy diesel, úgy lealázott az interspáros lámpánál, hogy csak néztem... bizonyára a gyári 520d motor volt abban is :DDD :DDD

Megittam egy fél sört, és nem kívánom, azt sem értem minek nyitottam ki. Öregszem vagy mi a bajom mááánn?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108012) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Keresztapám, beruháztam egy crysis 3-ra, úgyhogy játszhatunk majd valamikor. A bf1-et töltöm most... kíváncsi vagyok hogy megy majd a gépemen.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108013) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#108012) üzenetére


bandi0000
nagyúr

valszeg nem lesz jó... az nvidia kártya nagyon visszahúzza azt a hatalmas erőt amit az AMD proci képvisel :DD

Xbox One: bandymnc

(#108014) Jakuskacsa válasza bandi0000 (#108013) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

lehet :DDD :DDD Megmondom őszintén, hogy még várni akartam vele, hátha olcsóbb lesz, a kukac az kukac.. a youtubon annyi videot láttam már róla, hogy nem bírom kivárni, hogy olcsóbb legyen. de még 49 perc mire lejön... ilyen az amikor már a 240- es vonal is kevésnek tűnik :((

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108015) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#108014) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én szeretem, bár hozzá teszem hogy a pálya száma kicsit kevés nekem, főleg hogy egyik az elég kicsire sikerült, de majd jönnek szépen lassan

Xbox One: bandymnc

(#108016) Jakuskacsa válasza bandi0000 (#108015) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

nálad hogy megy 970 el? Azért kérdezem, hogy mégis hova lőjem be a beállításokat...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108017) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#108016) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nálam ps4-en pörög :D se 970 se játék nincs pc re... bár lehet hogy még

ez is egy jó kérdés amúgy úgy mindenkihez, agyalok rajta hogy

most lecseréljem a mostani ps-met egy ps pro-ra, csak hát az +70-80k lenne, viszont stabilabb framerate
vagy grafikai epenisnek vegyek vga-t megint és építsek gamer pc-t, ami jó is lenne de kényelmetlen a pc elött görnyedni, viszont pénzkidobásnak érzem azt hogy sokat bukok a mostani ps-men

amúgy, most jut eszembe ps-be is AMD van mindenből, pfejj el akartam kerülni, erre... :D

Xbox One: bandymnc

(#108018) Gyuri27 válasza bandi0000 (#108017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pl ha a kukiddal játszol akkor elkerülöd az amd-t. Ha azt megunod vedd elő az ágy alól a tapsis lepkét és játsszál bammeg!!! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#108019) bandi0000 válasza Gyuri27 (#108018) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez most nagyon rosszul esett.. tőled ezeket a becsmérlő szavakat nem vártam :D

most néztem hogy azt írtam, el akartam kerülni, mindig összekeverem ezt a 2 szót azzal, hogy imádomazamdetmertavilaglegjobboricija :D

Xbox One: bandymnc

(#108020) Beretvás válasza Jakuskacsa (#108012) üzenetére


Beretvás
addikt

fasza. akkor kell még majd TS3 és mehet a buli..:D lenne itt még jelentkezö tuti egy jo kis esti C3 ra... :K

[ Szerkesztve ]

(#108021) Jakuskacsa válasza Beretvás (#108020) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Mi az a TS3?

A csaj jöhet harmadiknak asszony szerint is :DD :DD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108022) Beretvás válasza Jakuskacsa (#108021) üzenetére


Beretvás
addikt

TeamSpeak 3 valamin vauzni is kell majd..:DDD vagy skype..:DDD

[ Szerkesztve ]

(#108023) Jakuskacsa válasza Beretvás (#108022) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

8 hengeres meg a 970 BF1 ben 1440 ben minden ultran fix 60fps... kívánni sem tudtam jobbat. Ha a v-syncet kikapcsolom max 75 fps....

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108024) Beretvás válasza Jakuskacsa (#108023) üzenetére


Beretvás
addikt

az árnyékokat meg a felesleges vackokat kell kikapcsolni és lesz az 100 körül is.

(#108025) Jakuskacsa válasza Beretvás (#108024) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

diep of field az alapból off nálam minden játéknál, meg a blur eff. is.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108026) Beretvás válasza Jakuskacsa (#108025) üzenetére


Beretvás
addikt

pl élsimitást is felesleges maxra tolni meg az érnyékokat is felesleges. és semmivel nem lesz élvezhetetlenebb csak töb fps..

(#108027) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

(#108028) MrM94 válasza Jakuskacsa (#108012) üzenetére


MrM94
őstag

Abba beszállok énis amikor hazaértem Hollandiából.Jó rég toltam már C3at.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#108029) Beretvás válasza MrM94 (#108028) üzenetére


Beretvás
addikt

Reggeltet.

téged oda be sem engednének..:DDD

(#108030) mackosajt


mackosajt
addikt

Még csak most esett le, hogy többen át keresztelkedtek.
Sznobok :)

Nem megsertodni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#108031) #Morcosmedve válasza mackosajt (#108030) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:P :D

© asszongya'hogy

(#108032) Jakuskacsa válasza mackosajt (#108030) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ilyenek ezek... keresztapám is fokokat rontott az első benyomásán :DDD :DDD :DDD

Reggelt... tegnap kocsonya főt, jól esett reggelire, kb egy éve nem ettem, már alig vártam hogy főzhessek.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108033) Beretvás válasza mackosajt (#108030) üzenetére


Beretvás
addikt

melyik voooot az, hogy a p..a szorujon a faccára...:DDD

(#108034) MiklosSaS válasza mackosajt (#108030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk neked is ez lett volna az elsõ dolog....:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108035) mackosajt válasza MiklosSaS (#108034) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem.

1996 óta ezt a nevet használom fórumokon.

Csak a játékban vagyok DB végű, vagyis debil, vagy debreceni, vagy ki minek gondolja, mert a sima mackosajt foglalt volt.

Amúgy most hót ideg vagyok.
Ha veszek valamit, mindig megőrzöm a blokkot.
Fater halála miatt a biztosító kikérette a 2012-01-01-től halmozott háziorvosi dokumentációját velünk, és a másolat kell nekik.
Mondom itthon lemásolom, hát persze, hogy az utolsó 5 oldalnál fogyott el a fekete tinta.

Úgyis mentünk boltba, hát vettem patron csomagot, mert úgyis kelleni fog.
Erre kidobtam a blokkot, és a tetves fekete tintát nem akarja felismerni a nyomtató...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#108036) norbert1998


norbert1998
veterán

C3-ban én is benne lennék. Nagyon rég volt már egy jó kis lövölde. Meg a 290-et is izzasztani kell ;]

(#108037) Beretvás válasza norbert1998 (#108036) üzenetére


Beretvás
addikt

lehet rola szo valamejik este.

(#108038) MrM94 válasza Beretvás (#108029) üzenetére


MrM94
őstag

majd kapsz egy fotót a kopasz seggemről a tabla mellett,hogy nyugodtan fényesre polírozhasd trónolàs után!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#108039) DR|FTK|NG válasza mackosajt (#108035) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szerintem Deutsche Bundesbahn. :DDD ;]

Más: Ma voltam az Árkádban. Persze, hogy ki volt téve a karácsonyi dekoráció. :W Könyörgök, advent vagy mi sincsen még. :W Mondjuk a megoldás itt is: marketing.
Ennyit a mai kicsit is vallási témájú dolgokról.

(#108040) MiklosSaS válasza MrM94 (#108038) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ez jó volt! :C

Szívtál? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108041) Jakuskacsa válasza DR|FTK|NG (#108039) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ezt a fajta marketinget én sem csipázom, sőt el is ítélem. Ha advent első vasárnapján csinálnánk, egye fene, de könyörgöm, 10 napja még halottak napja volt, és a TV-ben már megkezdődött a karácsonyi hírdetés. Lidl-el az élen... számomra ez gusztustalan.
Mint az is, hogy halottak napján az alattunk levő legény még éjjel fél 3 kor is üvöltette a zenét, és bulizott. Mert szerinte halloween van.... Semmi neveltetés, hagyomány nincs már meg a kölkökben.
A vallás meg már valahol ott tart mint a pogányság 1000 éve. Lassan a vallásosokat üldözik.

Egy megoldás lenne erre, törvénybe kellene iktatni, hogy mettől meddig lehet hírdetni egy adott ünnepet. A nagyobb baj viszont az, hogy az emberek fejében sincs rend, nálunk mindig 24-érkezik a "jézuska", míg más embereknél már dec 10. fel van öltöztetve a fa, meg villog minden amibe körtét/ledet lehet rakni... Ezzel az a gond, hogy az én karácsonyomat elrontják, és szeritem (remélem) nem csak az enyémet....

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#108042) Beretvás válasza MrM94 (#108038) üzenetére


Beretvás
addikt

és honnan tudom hogy az a segged vagy a fejed???? átfogsz baszni...:DD

(#108043) DR|FTK|NG válasza Jakuskacsa (#108041) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

+1, egyet kell, hogy értsek.
Meg azt se szeretem, hogy augusztus elejétől nyomatják a back to school reklámokat, de errefele július második felében is csinálják. :(
Kell a hüje malymoknak(direkt így), hogy mindig ünnep legyen.

(#108044) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na fene....12 gb 4G net, nelimitált EU perc és SMS, 3 gb roaming net. Összesen £18-ért ha nem veszek telefont.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#108045) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

(#108046) bandi0000 válasza DR|FTK|NG (#108045) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ennek mi a fene értelme van? Gondolom marad a 2mag nem?

Xbox One: bandymnc

(#108047) DR|FTK|NG válasza bandi0000 (#108046) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Normális áron lenne(bár az i5 6500 $190, ott van négy valós mag, illetve több L3 cache, de órajelben alacsonyabb) valamennyi értelme, felfogható a kor elvárásainak megfelelő(négy szál, sok játék kéri) Pentium G3258-nak.
Bár ehhez a Z-s lapoknak is olcsóbbaknak kéne lenniük.

[ Szerkesztve ]

(#108048) bandi0000 válasza DR|FTK|NG (#108047) üzenetére


bandi0000
nagyúr

7700k 4,5 gigán már durva, jövőre én is erre váltok asszem

Xbox One: bandymnc

(#108049) DR|FTK|NG válasza bandi0000 (#108048) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én inkább várnék az elismertebb oldalak tesztjeire,
a WCCFTech egy pletykaoldal. ;)

Skandináv vendégszeretet
A norvég Scandinavian Airlines légitársaság első osztályán felszolgált tradicionális északi ételek (1969)
Ritkán látható történelem
Hablaty most bánja, hogy letiltotta a Facebook-ot a hosts fájlban :D

[ Szerkesztve ]

(#108050) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#108039) üzenetére


norbert1998
veterán

A tescoban már szeptember végén bent voltak a raktárban a friss karácsonyi dekorációk. Cirka egy hónapja a polcon is kint vannak már. Előbb kint volt, mint a halloween!!! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.