Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) otto14 válasza Malibutomi (#25982) üzenetére


otto14
senior tag

Ez nagyon jó! :))
Kérek még ilyet!

[ Szerkesztve ]

asd

(#26002) MiklosSaS válasza ViZion (#26000) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Este be is fogom szerelni, majd lesz káromkodás......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26003) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mi ez a pangas ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26004) =HG= válasza MiklosSaS (#26003) üzenetére


=HG=
addikt

Te mééé nem szerelsz ? ;)

(#26005) MiklosSaS válasza =HG= (#26004) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azt csinalom :(..mar unom ....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26006) ViZion válasza MiklosSaS (#26005) üzenetére


ViZion
félisten

Hűtőt nézegetek... Mi Gorenjénk kicsi lett. Ariston 70 cm széles, szép nagy, de neten szidják, 2 évente 30k a vezérlőpanel. Whirpool, elektrolux kizárt, többet nem kell. Három márka van, ami nem okozott csalódást még: Bosch: mosógépünk mindent kibír. Digitális, de nem olyan intelligens, mint a whirpool volt, de nekem nem kell, h rejtvényt fejtsen, meg TV-t nézzen... annak is beszart a vezérlése, tipp-topp gép ment a kukába.

Fagor: a Fagor Innova tűzhelyünk kb. 15 éves... a légkeverés ventije megadta magát, nem sütünk sokat, nem javíttatom, mert még elb*nak rajta valamit... :D

Indesit: szintén egy márka, amit talán még az örökkévalóságnak raknak össze.

Nem tudom, h kell-e no frost, miénk csak auto leolvasztós, elég jó az is, néha jeges kicsit, de nem para. Azt mondják a no frost zörög, zúg jobban. Mondjuk a konyhában kb. leszarom. Gorenje no frost lenne, 130k körül, viszont jelenlegi gorenjénknek is vannak kis hibái? gagyi fogantyú, gyerekek eltörték. Megkeményedik az ajtón a gumi, nem zár , visszapattan kicsit, ha bevágják. Ami a nagyobb para, h a lámpát kikapcsolja, néha nem is látni, h nyitva... :(((

Kombinált, alulfagyis kellene, 80-100 l fagyasztó, 200-250l hűtőtérrel :U
Indesit BIAAA 33 F X Y az a top, viszont az ilyen okos sz*rokat nem szeretem, nincs rá igény. Szerintem jobb, ha csak annyit tud, amit kell, kevesebb a hibalehetőség... BIAAA 13 lehet a befutó, A++, mérsékelten okos, no frost mondjuk nincs.

Vélemények? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26007) pipo112 válasza ViZion (#26006) üzenetére


pipo112
senior tag

Hot Point mi volt asszonyommal azt vettük full no frost-s , kiváló minőség Energy takarékos és minden kaja nagyon jól Frissen tartható benne akár 4 napig is és nem viccelek .
pontos típst most nem tudom de holnapra metom lesni

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#26008) Peaceliker válasza ViZion (#26006) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekünk most egy régi használt Bosch hűtőnk van, nekem nagyon bejön. Bivalyul hűt, nem is hangos, nem is fagy le (nincs ráírva, hogy nofrost, de nem is tudom mi a különbség az és az önleolvasztós között).
Gorenje (szintén használt) előtte, az bazi hangos volt.
De az újak milyenek nem tudom, de engem ez a darab meggyőzött...

"Oh my Goa'uld!"

(#26009) =HG= válasza ViZion (#26006) üzenetére


=HG=
addikt

Egy nagy batár samsungom van kb 185 magas, 90 széles felül fagyasztós. Kb 7 éve hiba nélkül, csendben teszi a dolgát...Nekem bevált a samu, mint általában minden műszaki cikkben...

(#26010) MiklosSaS válasza ViZion (#26006) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem az a dupla ajtos Samsung van, eleg jo minoseg.

Elotte egy olcsobb BEKO volt, az is rendben volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26011) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Indul a szoporoller az MSI alaplapban......nincs az az Isten amiert menne 1866 MHz-en az 1866 MHz-es ram. Csak 1333 ......huuuuuuuuu...de belevernem a csavarhuzot ilyenkor :O

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26012) ViZion válasza pipo112 (#26007) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, az a széles típus ami tetszett, de írták több helyen, h vezérlő panelje hajlamos meghalni.
Beko is jó... de az nem TV? Samu is mindent gyárt már. Azért inkább német cuccot vennék. :K

Jajj kicsi sasss... megmondtuk, h NE MSI deszkát? :((( Megmondtuk. ejj. Azért csak lehet valahogy, mert elég gáz lenne, ha nem. Biztos van trükkje, mint a giga lapok tuning beállításainak. netezz... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26013) =HG= válasza ViZion (#26012) üzenetére


=HG=
addikt

Németmániás! Akkor vegyél Liebherr hűtőt! :N

(#26014) MiklosSaS válasza ViZion (#26012) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megyen ma'...csak miert ne idegesitsen...mint minden rohadt alaplap.... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26015) ViZion válasza MiklosSaS (#26014) üzenetére


ViZion
félisten

...vidd szakemberhez ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26016) MiklosSaS válasza ViZion (#26015) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ott van :D

Processzoral visszont szerencsem van...4.2 GHz - 1.155 V, 73 fok a legmelegebb mag :D :Y

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26017) ViZion


ViZion
félisten

Szétkapom én is... holnap veszek még csatit, ha kell. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26018) Balathruin válasza MiklosSaS (#26016) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem sok az egy kicsit? :F
A cuccaidat nem ápdételed?

(#26019) MiklosSaS válasza Balathruin (#26018) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A haswellnek nem sok mivel nincs skalpolva.

Megyen stabilan 1.185 V-al a 4.4 GHz, ma este eleg is lesz a tuningbol mert meg a kicsi gepet is ossze kell raknom.

4.4 GHz es a legmelegebb mag olyan 78-82 korul tesztben, ha minden OK akkor meg tolok ra 0.005 V-ot es megvan stabilan a 4.4. Tokeletes !

alaplap: el is felejtettem hogy csinalta az eszet az elejen (user error volt), egyenlore tetszik......vagyis a BIOS az kiraly. De meg korai is barmit mondanom....de van egy olyan erzesem hogy nagyon jo baratok leszunk a MSI-vel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26020) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Waaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kint van az uj Sniper Elite V3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na most leszek igazan "lust for life"

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26021) ViZion


ViZion
félisten

Nálam meg Phobya @work :DDD 9 V-on 5 perc volt a légtelenítés, ennek semmi ellenállása. :R Sajna a házam nem egy vizezős kuckó, de megteszi most. Alphacool tartály kicsit csalódás, grundplatte kellett volna, mert így kicsit gényolós lett. HF-re nem váltok sztem, a 8 mm belső is jó.

Nincs sok kedvem most tesztelni, álmos vagyok. IBT high 5 kör 60 fok alatt, passzívan. Egyelőre jó, holnap ventiket variálom kicsit. :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26022) pipo112 válasza MiklosSaS (#26019) üzenetére


pipo112
senior tag

No akkor várjuk a részletes beszámolót. A lapról ! Addig is jó tuningolást :)

ja el ne felejtsem, meg majd egy infó mikor megy eladásra kb hány hónap ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#26023) MrM94 válasza MiklosSaS (#26020) üzenetére


MrM94
őstag

Szeretem,hogy vannak meg ilyen elvetemultek mint en..
Pl mikor kijott a Syndicate akkor 2napig nem mentem ki a lakasbol. Suliba sem voltam :DDD
Elegge rovid jatek volt:( Meg nem hozta azt a szitnet mint ahogy be volt harangozva de tetszett.Az volt az elso Dubstep OST-s jatek :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#26024) MiklosSaS válasza pipo112 (#26022) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na vege is az oromnek....4.6 GHz-en kekhalal 1.19 V-al, 1.2 V-al is. Lemegy az IBT 4.6 Ghz - 1.225 V-al de mar nyalja a 90 fokot :(( .

Visszont a 4.5 Ghz az szepen muzsikal 1.195 - 1.2 V-al, es 87 fok a max.

Csinalok egy fasza kis profilt:

4.2 - amikor 3 vagy 4 mag dolgozik
4.3 - amikor mag dolgozik
4.4 - amikor pedig csak 1 mag
(ez pont a 4790K turbo profilja :D)

Adok neki 1.165 - 1.17 V-ot hogy ne legyen ehes, legyen szep jol taplalt....:D . Izgatna egy kicsit a skalpolas mert ez egy picivel jobb mint az elozo 4770K-m.....de felek nehogy valami baj legeyn...:(

Inkabb marad igy, oszt kalap....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26025) pipo112 válasza MiklosSaS (#26024) üzenetére


pipo112
senior tag

Grat! Szép Eredmények .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#26026) MiklosSaS válasza pipo112 (#26025) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R

Viszont indul a szoporoller a kicsi gepen. nem kompatibilis az a szar Z87I-Pro a Sata-II -es ssd-ekel....rendelnem kell egy ujabbat.

Kell valakinek egy 60 GB-os Vertex 2-es SSD ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26027) pipo112 válasza MiklosSaS (#26026) üzenetére


pipo112
senior tag

Ez csöcs, mennyi az annyi?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#26028) MiklosSaS válasza pipo112 (#26027) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mit..tom en.....PM-ben megdumaljuk ha erdekel mivel itt tilos hirdetni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26029) pipo112 válasza MiklosSaS (#26028) üzenetére


pipo112
senior tag

Ok

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#26030) stratova válasza MiklosSaS (#26024) üzenetére


stratova
veterán

Estét, ha úgy tetszik éccakát.
Sass a turó profil Intelnél nem kötődik fogyasztási limithez?

(#26031) MiklosSaS válasza stratova (#26030) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen profil ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26032) Peaceliker válasza ViZion (#26021) üzenetére


Peaceliker
őstag

Képeket! ;)

Jó reggelt néktek. :)

Megyek (megint) ilyen munkahelyik szarakodásra (csapatépítő tréning). Sajna nagyon nem vagyok oda munkatársaimért. Nem utálom őket, csak nem is rajongok értük. Olyan pont nem érdekel, hogy ott vannak-e vagy nem kategória. :DDD De lesz medence, remélem nem hideg a víz, ki sem jövök majd belőle. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#26033) Shokkolo válasza Peaceliker (#26032) üzenetére


Shokkolo
addikt

Érezd jól magad :K

én a változatosság kedvéért dolgozok... bár sikerült "picit" elaludni.
6ra kellett volna beérjek, állítottam is 3/4 5-re ébresztőt, felkeltem kinyomtam... áh mondom csak 2 percet még nyújtózom :B
Felriadok, szorongatom a telefont a kezemben (?! :DDD ) ránézek, 5:50
Hoppá :B :U :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26034) otto14 válasza Peaceliker (#26032) üzenetére


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek! :C

asd

(#26035) ViZion válasza MiklosSaS (#26026) üzenetére


ViZion
félisten

Volt olyan vezérlő, ami nem komálta a Sata vezérlőt... Másik portra dugd. Hátha jó lesz. Vagy vegyél másik alaplapot, valami normálisat, pl. Asus-t, ASRockot. :R

Pííísz: a core 3000 mellett egy baszott nagy radi, ami két katéterrel csatlakozik. RONDA. Majd elpakolom, csak Sasss baCCogatott volna karácsonyig, ha nem építem be :DDD ;]
És igen, szükséged van rá, ha ilyet írsz... a kollégáid, kicsit isztok, megismeritek egymást, nem akkora baj az. Ha ilyen feladatos tréning, akkor az sz@r, de mindenkinek az, szal. jó barátok is lesztek a végére... piát-cigit vigyél. :DDD

ön sokkoló Sokkoló... muhaha. Ez de szar, ilyesmi velem is volt már. ;)

Csajozós kakaska: Neked is jó reggelt! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26036) Shokkolo válasza MiklosSaS (#26026) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nóri laposába jólenne, begyorsulna picit :)
ha ócóé' adod lehet érdekelne (feltéve ha ráér másodikáig kifizetni... addig elég "low" a bankszámlám állása) :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26037) caindwan


caindwan
tag

Jobb reggelt!

(#26038) MiklosSaS válasza ViZion (#26035) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vagy vegyél másik alaplapot, valami normálisat, pl. Asus-t, ASRockot. :R - figyelsz te egyaltalan hogy miket irok ? Pont az Asus Z87-es lapban van baj.

Pííísz: a core 3000 mellett egy baszott nagy radi, ami két katéterrel csatlakozik. RONDA. Majd elpakolom, csak Sasss baCCogatott volna karácsonyig, ha nem építem be :DDD ;] - kepeket mikor toltesz fel ?

@paripa: megnezem mennyi a posta oszt megdumaljuk.

Jo reggelt :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26039) Shokkolo válasza MiklosSaS (#26038) üzenetére


Shokkolo
addikt

OKS ;)

én meg utánanézek, hogy egy HDD bay az optikai helyére "wieviel kostet".
Mert akkor jó is lenne... rendszer az SSD -n, a HDD-n meg a cuccai :)

Azt hiszem az i5, 4 GB ram meg az SSD untig kiszolgálná barátnőmet (még ha az i5 csak egy 540M)

Esetleg nem tudjátok h. a jó öreg ebay-ről mennyiért lehet egy HD Bay -t beszerezni Latitude E6410 -be?
Nem megy idebent az ebay :(((

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26040) MiklosSaS válasza Shokkolo (#26039) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De az SSD csak 60 gb-os !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26041) Shokkolo válasza MiklosSaS (#26040) üzenetére


Shokkolo
addikt

Mondom, a latitude-okba az optika helyére lehet venni HDD-Bayt.
Beteszem a primary helyre az SSD -t, egy win7 simán elfér rajta neki...
a HDD -t meg áttenném az ODD helyére.
Szerintem mióta megvan neki a noti (másfél éve kb ?!) soha nem rakott még bele CD-t // DVD-t :N

meg is van, egy ilyen kell nekem, csak jobb lenne az EU-ból :DDD

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26042) ViZion válasza Shokkolo (#26041) üzenetére


ViZion
félisten

Aprón 3-5 k a bay, 60 GB SSD szinte ingyen van, ugye Sasss? Sata II, 60 GB az kb. 10k, ezek már dobósak, 20k alatt van 120 GB-os, 30 k körül a 250 GB-os. Szal. sassnak dobsz egy sörös giffet és postázza is sztem :D

Sasss, lealkudtam neked az SSD-t, nem, nem figyelek, Asus jó, akkor Te nem értesz hozzá...? :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26043) Shokkolo válasza ViZion (#26042) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ezen ne múljon :DDD
Megfelel Don Sas? Küldik egy ilyet neked érte:

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26044) MiklosSaS válasza Shokkolo (#26043) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor csomagold be oszt küldheted.....eljátszok majd vele. Ugyis harci állapot uralkodik köztem és a nejem közt. :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26045) =HG= válasza MiklosSaS (#26044) üzenetére


=HG=
addikt

Akkor imádkozz, hogy ezt a kommentedet nehogy véletlenül elolvassa ! :D

(#26046) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

NagySasss - Tehát bevált az MSI, sőt még jobban is tetszik a BIOS-a! Nocsak, miből lesz a cserebogár... Használd egészséggel! (Azért a nyereményjáték még nem kerül lezárásra... :P )

"Milyen profil?" - Túró profil, csak elírta SzentSárkány...

A Z87I-Pro-t már beüzemelted másik SSD/HDD-ről?

Peace - Dőlj hátra, s érezd jól magad rendeljetek pár call girl-t a cég számlájára, és akkor akár jól is elsülhet...

NagySasss - Remélem, hamar kibékültök az asszonnyal, ha nem, Te is rendelj pár call girl-t...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#26047) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#26046) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem üzemeltettem még be a kicsi lapot mert nincs más ssd. Majd veszek egyet.

Az asszonnyal mindig kibékülünk, a ház vásárlási témane nem volt azonos véleményünk. Kicsit sietne...ha tudna :D

Te meg mi féle lányokra herdálod a pénzt? Azért nem megy jól az üzlet...még a végén el kell adnom a limuzint.

-HG-: nem fórumozik ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26048) stratova válasza Mahrenburg (#26046) üzenetére


stratova
veterán

jó reggelt! :D

Igazgató Úr:
A nagy túrót irtam én el :) De akkor ne profilnak hívjuk, hanem simán power state-nek. "Feltételezem" Intelnél is van TDP limit. Reméljük Sass hamar undervoltolja (ékes anyanyelvünk) az asszony és közte lévő feszültséget. Bár nem is csodálkozom Sass mindig mindent húz. Az a lengén csibe lehet hamarabb degradálná a kapcsolatot mint egy kiadós túlfeszelés :P bár szvsz Sasnál is beleesik a "hát nem dobnám ki" kategóriába.

No vadásszunk valami "reggelit".

Sass: De valahogy reklámoznia is kell az üzletet, mint tudjuk a limóban utazó (18?) titkárnő mellékállásban terapeuta. Egy húzós nap után mikor elnyúlsz a limóban egy nagy "szívű" főléd hajol s megkérdi: "akar beszélni róla?".

[ Szerkesztve ]

(#26049) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

SzentSárkány - Erről nem hallottál véletlenül? (Ha már együtt kávézgattok Jimmel... :U :)) ) Nem jön újabb CPU/APU az FM2+ -foglalatba? (Csak nem a natív 4 magos APU-k korszaka jön el? :C )

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#26050) MiklosSaS válasza ViZion (#26042) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy te milyen rendes vagy ! :W Pedig most azt hittem hogy paripatol eltudok kerni egy kisebb vagyont erte. :O

(#26048) stratova: hat igen, a reklam is kell neha :))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.