Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68001) mackosajt válasza MiklosSaS (#67999) üzenetére


mackosajt
addikt

Bennfentes információk kiszivárogtatásáért még megütöd a bokád.
Lényegtelen, hogy te vagy a góré. :DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68002) Mahrenburg válasza Popes (#68000) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Popes (#68000) - Kitűnő ötlet! :C :DD

Mackó (#68001) - Egyetértek, de csak csendben, mivel én csak egy egyszerű alaplapgyár-igazgató vagyok, meg sem merek szólalni... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#68003) MiklosSaS válasza Popes (#68000) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk az ilyen "jo"otleteidet tarsd meg magadnak! :P

@Mackosajt: ez csak reklam :)

@Mahrenburg: @Popes kollegabol inkabb mar csak a voros bor beszel!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68004) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#68003) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Bárcsak a látnok beszélne Belőle... (sóhaj)

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#68005) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68006) norbert1998 válasza MiklosSaS (#67996) üzenetére


norbert1998
veterán

Dee, mi a baj az lg-vel?
Lassú v mi?
*#*#4636#*#*-t írd be, ajkum. Adatok és belső csáki idő v mi. Írd le pls.

(#68007) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggeltet!

Sass:
a 6+ ra kell egy tok és nem hajlik az semerre! :N Jó üzlet lesz az 1-2 hónapon belül, lehet hogy én is lecsappintok egyre! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#68008) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

No Sana No Life

(#68009) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt népes népségek, mintha hétfő lenne :(((

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#68010) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ma reggel is kód43-mal nem ment a vga reggeli első indításkor.. Második reboot-tól jó lett. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi csinálja, de sanszos, hogy vga lesz.. Annó amikor mindig csinálta, akkor másik gépben is rossz volt. Most ez kicsit nehézkesebb kitesztelni, mert lényegében reggel, hideg indításkor csinálja. Bár pár reboot után egyszer szinte biztos, hogy eldobja magát.

Sanszos, hogy ebből gari lesz. :o :O

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#68011) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

' reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68012) MiklosSaS válasza hszilard666 (#68007) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tok...jah, faCCa...
Visszont angem ami zavar a 6+ -ban az az ikonok merete. Valòjában a felbontás ugyanaz, csak a telefon tepsi és még drágább is. Meg olvastam hiába a tok, pár embernek azzal is banán telója lett.

Nem kell.... :N ha valaha elszánom magam akkor 6s lesz belõle. Ha már verem a pénz akkor a legujabbra verjem...csak nem sietek.

@KeresztFiam-II: a Droidon kivül semmi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68013) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Bajban lehet a XarTeCe......mar sajat dizajnra sincs penzuk....koppintjak az iPhone 6-ot.

Ez pedig szomoru...de lehet erre van szuksege a talpon maradasnak es a piac hoditasanak. Ha olyan komolyak maradnak mint most, akkor van esely a sikerre. Az volna a jo ha volna ilyen dual OS csoda kutyur.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68014) Whysperer


Whysperer
addikt

[link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#68015) Pickit3 válasza hackeeeee (#68010) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nekem még régen az nv 9600gt csinálta ezt. Nem indult elsőre a gép, aero nem müködött, a játékok bizonytalanul futottak és óránként dobott egy kékhalált. Kinyomoztam hogy a vga és a pci foglalat kapcsolata nem volt tökéletes mert a pci foglalat egy kicsit oxidálódott. A probléma úgy oldódott meg hogy ki-be raktam néhányszor a kártyát így levakarta az oxid réteget.(na meg egy kis kontakt "spré") Azóta is működik vígan minden hiba nélkül. Szerintem neked is megér egy próbát.

(#68016) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

[link]

Napot. Egy ismerősöm megkért rá, hogy vegyek egy CS:GO-t neki és később kifizeti, majd mikor már megvettem innen HA-ról kinyögte hogy bocs mégse kell.. :W

cities: syklines-al játszik valaki?

Illetve, azon gondolkoztam hogy húzok egy kicsit a gts 250-en. Vcore-t viszont ha jól néztem sehogy nem tudok állítani.

[ Szerkesztve ]

(#68017) norbert1998 válasza MiklosSaS (#68013) üzenetére


norbert1998
veterán

O, bocs. Az ajfos koppintotta a szartecet.

Droidon kívül más semmi. Értem. És mi bajod a droiddal?

(#68018) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

szvsz az iPhone se rossz, viszont erősen túlárazott.

(#68019) MiklosSaS válasza norbert1998 (#68017) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Persze....hasznaltal te valaha almas termeket eletedben?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68020) ViZion


ViZion
félisten

nah, inteles e-péló növesztés után iPélós sznobklubb is lesz itt? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68021) MiklosSaS válasza ViZion (#68020) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem, ez csak egy tema!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68022) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Szep napot mindenkinek! De merges voltam reggel... szolnokon mar egy hete nem működik az egyik legnagyobb kereszteződesben a lampa. Hat persze hogy arra kell meloba jarnom, ahhoz kepest h en vagyok a főuton majdem atment rajtam a csuklosbusz, es meg neki allt följebb, de bar h nezem neki van legutoljara előnye ebben a kereszteződesben. De utalom ezeket a barmokat, mert azt hiszi ő a nagyobb...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68023) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#68022) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Tanulóvezetőként teljesen áttudom érezni. :D

(#68024) Jakuskacsa válasza inspiroyhome (#68023) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nehogy magadra vedd, de neha elnezem h miként oktatnak benneteket, majdnem sirva fakadok. Biztos itt is vannak kivetelek, de abszolult nem kaptok peldat eletszerű közlekedesből, udvariassagròl, vagy abbol, h a masikra is figyeljünk, az is at szeretne jutni a zöldön. Es tudom h az oktato itt a legnagyobb ludas nem a tanulo.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68025) Pickit3 válasza inspiroyhome (#68023) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Jajj de jó volt amikor tanulóvezető voltam. A régi szép emlékek amikor álltam a piros lámpánál ami épp sárgára váltott de már hárman dudáltak hogy induljak és a záróvonalon sorra előztek a béjemvék.
A mostani kedvencem: megyünk fel az árkád parkolójába suzuki, én, bmw sorban. Szépen egyesben gurulunk (suzuki nem nagyon bírja a 40fokos emelkedőt) de!! a bmw ezt nem tűri és padlógázzal beelőz. Felér és beáll a rokkant parkolóba ferdén azaz két helyet foglal, kiszáll izomtibi, bemutat a suzukisnak és elmegy mint aki jól végezte dolgát. Izomtibi nem munka közben a napon barnult le. szvsz ergya :D

(#68026) norbert1998 válasza MiklosSaS (#68019) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem mondtam h rossz, vazze. De az a formaterv a szartecerol lett koppintva. Szerintem ifos és kukadroid egyaránt jó.

(#68027) Jakuskacsa válasza Pickit3 (#68025) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Erről könyvet tudna írni sok ember... bömbiket en mar egyenesen kerülöm, a tulajok mind f1 pilotanak kepzeli magát. Csak az a baj h nem csak egyenesen kell tudni vezetni, azt meg majmok, meg kutyak is tudnak, lásd dzátubé

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68028) hackeeeee válasza hackeeeee (#68010) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ledumálva, megy vissza, aztán majd lesz belőle valami..

@Pickit3: Ez sajnos másik gépben is csinálja a fesztivált, ha épp olyan kedve van.

A kártya érzékelőit letakarítottam, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#68029) stratova válasza Beretvás (#67974) üzenetére


stratova
veterán

Esetleg a hétfőimádatodat megtoldhatod egy sztahanovista szombattal :)
Nekem a hétfő olyan nap mint a többi, igaz ma kicsit kómás vagyok de úgy látom nem én vagyok az egyetlen.

Nálam tömegben az Oktoberfest kb.minden eddigit vitt, amúgy egy sör (1 korsó 1 l 5.8-6%-os nedű 10,10€) után nem rossz a tumultus sem és úgy sem maradtam ivócimborák nélkül, hogy egyedül mentem ki.

(#68030) Pickit3 válasza Jakuskacsa (#68027) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Az árkádba felmenő úton mindig történik valami. Egyszer adtam át nővéremnek a volánt... Megyünk felfelé egyesben, Nővérem:"Szerintem lassan megyünk". Kuplunk, "villámgyorsan" vált, kocsi addig megáll és kuplung felenged alapjáraton (bezines). Kocsi fuldokolva felmegy a közel 40fokos lejtőn, de a jelenetet viccesebbé tette, hogy 2centire volt a háta mögött egy bömis aki éppen a bocibocitarkát gyakorolta a dudán.

(#68028) hackeeeee
Nincs más ötletem. Esetleg vga bios gányolás? Hátha ott a hiba.

(#68031) Habugi válasza MiklosSaS (#67966) üzenetére


Habugi
addikt

Mondtad persze és egyetértés is van de a hangsúly a mikor-on van.. :D

Mindegy, kicsit lenyugszom csak Orrmánnyal kormány urasága okán felszabadultam apróra és itt lett végem tegnap. Ééééén vagyok a labda, nincs kanál.., babrálási/szerelős/tesztelős elvonási tüneteimet a héten szépen kezelem majd egy géprobbantással, MX-2 kezelés a procinak stb..

(#67976) ViZion:

Értem, azthiszem, hasonló mentálhigiéniás állapotban vagy mint jómagam.. :)

(#67989) mackosajt:

Dehogynem, akarom mondani simán, még meg is köszönném!

(#67997) miklosss2012:

Nem hiába lett Mahrenburgnak alapgyára, ez baromi szép munka lett!

Hamár itt tartunk, pingvin műszak szakaszvezető úrnak üzenem hogy nem, nem felejtettem el a rege esetleges saját evolúciójának felderítését, csak momentán egy kissé be vagyok havazva.. :B

Btw...

Mindenki kellő lendülettel és lelkesedéssel támadta meg ezt a szép hétfői napot ugye-e?! ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#68032) hackeeeee válasza Pickit3 (#68030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amikor először szórakozott, akkor frissítettem rajta bios-t, bő 2 hónapig tünetmentes volt, azt hittem megoldódott a gond. Most rákezdett megint.

Véleményem szubjektív...

(#68033) Habugi válasza hackeeeee (#68032) üzenetére


Habugi
addikt

Mondanám hogy szerintem ez inkább alaplap, alaplapi bios és vagy pci-e slot móka de nem magyarázat arra másik gépben miért jött elő.

970 topicban volt ötletbörze? Amennyiben igen végigfutottál rajta?

Megjegyzem, amikor utoljára láttam hogy indítanád a témát akkor épp a kutya sem reagált rá.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#68034) inspiroyhome válasza Jakuskacsa (#68024) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Úgy vélem engem nem kímél az oktatóm.

Első 2 órát töltöttük a pályán, 3. már forgalomban volt. Mostanában szinte csak Váci út, Dózsa György út, Árpád út. 60 - 70 -el, mert elbaxa az időt és mindig sietünk vissza. (Igen, ő, mert nem is tanítvány hanem sofőr vagyok néha, megyünk neki biztosítást intézni, cipőt venni, elmegy kajálni, stb) Volt amikor még 10 órám se volt de belváros, és csodák csodájára egyszer sem dudáltak le. Pár hete volt, akkor írtam ide a témába is, előtte soha nem zenéltek le az útról, de aznap többen is.

És akkor még magyaráz is, néha tök hülyeségeken, például parkolásnál, miért nem egyenesbe teszem amikor azt mondja, miért kanyarodok vele kicsit.. Mondom neki, hogy mert ÉN úgy érzem, hogy így jobban beállhatok.

Most mikor jöttem haza láttam egy suzukis oktatóautót, emelkedő + fekvőrendőr kombót sehogy nem tudta szegény tanuló legyőzni. :D 1-es, fullad, motorindít. És ezt kb 3-szor.

Van esetleg itt olyan, aki már OC-zott gts 250-t? (meglepődnék ha volna.. :D )

[ Szerkesztve ]

(#68035) CJ4567 válasza inspiroyhome (#68034) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is kérdeznék(:DDD):
itt valaki OC-zott már HD4670-et?

No Sana No Life

(#68036) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#68035) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Még nem tuningoltad? :Y

(#68037) mackosajt válasza Habugi (#68031) üzenetére


mackosajt
addikt

rendben, csak egy olyan kocka kell, ami viszi azt a frekit emberi hűtéssel és fesszel

Perpill a témaindítás... én vizes kérdésemre se reagált itt se senki.
vizes topikban a múltkor is csak 2 ember kb.

Lehet engem utálnak/utáltok. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68038) MiklosSaS válasza mackosajt (#68037) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te vagy a kedvencünk...nem utálunk.

De nehéz olyan kérdésbe tanácsot adni amiben a topiclakók 95 % nem ért.
Rajtam, a macskán meg Orrmányoson kinek van rendes vize itt?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68039) Whysperer válasza mackosajt (#68037) üzenetére


Whysperer
addikt

RaijintekTirton (18ezer) 2 Coolink 120p-vel(2db 5000Ft) vagy Akasa Apacheval és sim-n bírja. 23 ezer Ft. 4,5 Ghz 63 fokos max az IBT meg a prime alatt a 8320-am. Játékok alatt 51 fok a max. Haj és úg y,hogy 600-700-on pörögnek a Coolink 120p ,ha maxon forognának akkor ennyi sem lenne.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#68040) inspiroyhome válasza MiklosSaS (#68038) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

[link]

nekem is volt ám vízhűtésem. ;]

(#68041) MrM94 válasza MiklosSaS (#68038) üzenetére


MrM94
őstag

Ezek közzül pedig csak ViZion ért hozzá :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68042) mackosajt válasza inspiroyhome (#68040) üzenetére


mackosajt
addikt

B+, videón keresztül éreztem a szagát szegénynek. :DDD

@Sassss: értem, de a vizes topikban is alig volt valaki (tudom ám, hogy mindenki utál! Nem vagyok paranoiás! .... a hangok is azt mondják, hogy normális vagyok).
Amúgy szerintem húzok egy merészet, veszek egy Eisberg solo-t, bepattintom, oszt ha kaka, akkor veszem a másikat.
Prociblokkot meg addig nem rakom fel apróra.

@Macska: Vazzz, te itt??? Amúgy tudom, hogy nem illik turkálni, de mifaxt csináltatok ti, hogy olyan került ki FB-ra? Nem értem. Tudom, nekem nem is kell, de na.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68043) norbert1998 válasza inspiroyhome (#68034) üzenetére


norbert1998
veterán

Azért ez a soforosdi elég gáz. Nálam szerencsére nem volt ilyen nagyon. Inkább taxis voltam. A oktató ismerőseit vittem mindenfele. Gyerekeit iskolába meg ilyenek :DDD

(#68044) MiklosSaS válasza mackosajt (#68042) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtam én hogy megbolondult a macska...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68045) Beretvás


Beretvás
addikt

napot..

tetszik vagy nem baszott jot meloztam ma.. élveztem, szép volt jo volt holnap is az lesz..xD

(#68046) DR|FTK|NG válasza Beretvás (#68045) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Troll ON.
Kommunista vagy? :DDD
Troll OFF.

Az jó, ha szereted a munkádat... és még pénzt is kapsz érte. :D

[ Szerkesztve ]

(#68047) MrM94 válasza mackosajt (#68042) üzenetére


MrM94
őstag

Örlelődtek bennem a dolgok,volt pár dolog amit nemtudtam elfelejteni.Eltávolodtunk,s jobbnak láttam meghozni ezt a döntést.Szép 4,5 évet magammögött hagyva. :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68048) Popes válasza CJ4567 (#68035) üzenetére


Popes
őstag

Anno próbáltam, de ha jól emlékszem hamar le is mondtam róla mert értelme kb semmi. :N
A Metro Last Light ugyan úgy maradt diavetítés kategória, az SBK2001 meg anélkül is ment fullon. :DDD

Deus ex machina

(#68049) Beretvás válasza DR|FTK|NG (#68046) üzenetére


Beretvás
addikt

inkább rasszista.. :P

(#68050) Jakuskacsa válasza Beretvás (#68049) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Szerintem is van, hogy jól esik a munka, én ma kipakoltam a fél 3as raktárt, mert szigetelik, szészedtem az álványrendszert, de mikor a középső ujjam bentragadt két fém között letételkor letettem a munkát... inkább hazajöttem, itthon kitakarítottam, elmosogattam, mostam, és elpakoltam, meg felraktam végre a konyhapultra a vízzáró elemet. És még mindig lenne kedvem melózni, csak már itthon kifogytam belőle. Aztán holnap felkelek és mást sem csinálok mint tettetem, hogy jómunkásember vagyok :DDD

u.i.: valami a mosógépben maradt, mert nagyon zörög... szerintem a szokásos öngyújtó/pár darab csavar kombó :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.